Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:20 Układ idealny
- 02:10 Mroczne wody
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Kuki Airani)
- 14:00 Wichrowe wzgórze (1)
- 14:55 Jaka to melodia? (5407)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (875)
- 16:05 Dziedzictwo (338)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5408)
- 17:55 Klan (4362)
- 18:25 Reporterzy
- 18:45 Akacjowa 38 (448)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:10 Sport
- 20:15 Pogoda
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (197)
- 21:05 Komisarz Alex 21 (Tajemnica pokoju 313)
- 22:05 Minuta ciszy (1/6)
- 23:15 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
- 00:50 Samiec alfa
- 02:45 Pestka
- 11:15 Operacja zdrowie (18)
- 11:50 Barwy szczęścia (3023)
- 12:30 Koło fortuny (1706)
- 13:15 Miłość i nadzieja (25)
- 16:00 Koło fortuny (1707)
- 16:35 Familiada (2889)
- 17:20 Miłość i nadzieja (26)
- 18:15 Va banque (774)
- 18:50 Jeden z dziesięciu (5/144)
- 19:30 Barwy szczęścia (3023)
- 20:05 Barwy szczęścia (3024)
- 20:45 Postaw na milion (342)
- 21:45 61. KFPP w Opolu - Kabareton
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dobrego dnia
- 17:03 Reagujemy
- 17:17 Dobrego dnia
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Raport na gorąco
- 18:05 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:42 Kurier Mazowiecki
- 18:55 Pogoda
- 18:57 Sport
- 19:01 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 19:15 Ludzie z Mazowsza
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Łączy nas wieś
- 21:15 Powstanie warszawskie
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:52 Pogoda
- 21:54 Sport
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 01:30 Cudowny sezon
- 03:45 Nasz nowy dom (257)
- 04:50 Disco Gramy (6297)
- 05:40 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:00 halo tu polsat
- 16:15 Pogoda (906)
- 16:20 Interwencja (5483)
- 16:30 Na ratunek 112 (W kajdankach)
- 17:00 Gliniarze (Chatroom)
- 18:00 Pierwsza miłość (3846)
- 18:50 Wydarzenia (906)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (906)
- 19:30 Sport (906)
- 19:35 Pogoda (906)
- 19:55 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (206)
- 22:05 Grzechy sąsiadów (1)
- 23:10 American Pie: Zjazd absolwentów
- 02:05 STOP Drogówka (334)
- 03:05 Interwencja (5479)
- 03:25 Disco Polo Life (2400)
- 20:00 Uroczysko (57)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (823)
- 21:30 Miłość za wszelką cenę (5)
- 04:00 Taki jest świat 9 (35)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Głód)
- 06:00 Nash Bridges (Powrót z zaświatów)
- 07:00 Nash Bridges (Trefny towar)
- 10:00 Zaklinaczka duchów (20)
- 11:00 Nie igraj z aniołem (14)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (15)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (21)
- 16:00 Kurierzy 2 (44)
- 17:00 Kurierzy 2 (45)
- 20:00 Pitbull. Ostatni pies
- 22:25 Klub zabójców
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (155)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Ale numer! 19 (5)
- 06:35 Aukcja w ciemno (5)
- 07:00 Dora poznaje świat (Dora i Piesio spieszą z pomocą)
- 07:35 Marta mówi (Na farmie/Marta ucieka)
- 08:05 Trojaczki (Czkawka)
- 08:10 Trojaczki (Szczęście i pech)
- 08:15 Trojaczki (Kto kopie w ogrodzie)
- 08:40 Masza i Niedźwiedź (Kto się nie schował, ten gapa)
- 08:45 Masza i Niedźwiedź (Uwaga, jadę)
- 08:50 Masza i Niedźwiedź (Daleki krewny)
- 09:00 Wielkie przygody małego rekina (Tata gra w golfa / Pożegnanie z Rockym)
- 09:35 Świnka Peppa (Żaby, robaki i motyle)
- 09:40 Świnka Peppa (Przebieranki)
- 09:45 Świnka Peppa (Nowe buty)
- 09:50 Świnka Peppa (Szkolny festyn)
- 09:55 Bing (Mówi Taxi)
- 10:05 Bing (Latawiec)
- 10:10 Bing (Więcej)
- 10:30 Baranek Shaun (1)
- 10:35 Baranek Shaun (Pałac Bitzera)
- 10:40 Baranek Shaun (Łódka)
- 10:50 Baranek Shaun (Balon)
- 10:55 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:05 Milo (Florysta Milo)
- 11:30 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Tyranozaur kłopot)
- 11:40 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Bardzo długi skrót)
- 11:55 Dinopociąg (Bystry dinozaur/Piotruś Peteinozaur)
- 16:00 Bing (Mówi Taxi)
- 16:05 Bing (Latawiec)
- 16:10 Bing (Więcej)
- 16:35 Świnka Peppa (Żaby, robaki i motyle)
- 16:40 Świnka Peppa (Przebieranki)
- 16:45 Świnka Peppa (Nowe buty)
- 16:50 Świnka Peppa (Szkolny festyn)
- 17:00 Masza i Niedźwiedź (Kto się nie schował, ten gapa)
- 17:05 Masza i Niedźwiedź (Uwaga, jadę)
- 17:10 Masza i Niedźwiedź (Daleki krewny)
- 17:35 Baranek Shaun (Pałac Bitzera)
- 17:40 Baranek Shaun (Łódka)
- 17:50 Baranek Shaun (Balon)
- 22:00 Dzielnica strachu 7 (Niewypał)
- 23:00 Futro z misia
- 14:00 Strażnicy z Karaibów (10)
- 15:00 Alarm na lotnisku: Peru (8)
- 16:00 Fabryka historii (5)
- 16:30 Fabryka historii (6)
- 17:00 Wyprawa na dno (Zapomniana metropolia)
- 00:55 MacGyver 2 (2)
- 01:50 MacGyver 2 (3)
- 02:45 Agenci NCIS 17 (14)
- 03:45 Agenci NCIS 17 (15)
- 04:40 Ultraviolet 2 (2)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (3)
- 07:05 Rekrut: FBI (10)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 09:55 Rekrut: FBI (10)
- 12:45 Rekrut: FBI (11)
- 13:40 MacGyver 2 (2)
- 14:30 MacGyver 2 (3)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (23)
- 00:05 Eugenika: największy skandal nauki (1)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe (5)
- 01:55 W okowach mrozu 7 (9)
- 02:40 Zielona planeta (1)
- 03:30 W okowach mrozu 7 (6)
- 08:25 Zielona planeta (2)
- 09:30 W okowach mrozu 7 (7)
- 12:40 Zielona planeta (2)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe (6)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (10)
- 15:45 Życie na pustkowiu 10 (5)
- 18:50 Siedem światów, jedna planeta (2)
- 19:55 Wyspy Pacyfiku (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 3 (5)
- 21:55 W okowach mrozu 7 (8)
- 23:00 Zabójcza pogoda 4 (4)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 00:50 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:20 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:50 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 01:55 Taffy 2 (Robot na straży)
- 02:05 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 02:10 Płazowyż (Klątwa/Masz talent)
- 02:35 Płazowyż (Wielki mecz robalówki/Obóz przetrwania)
- 02:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 03:20 Dronersi (24)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:00 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 05:45 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 05:50 Taffy 2 (Małpie figle)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Pasja)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spotkanie)
- 07:00 Kiff (Kumpleusz/ Table na tapecie)
- 07:30 Kiff (Skarpetelaszki Dyrektorka)
- 07:55 Potworna robota (O mały włos)
- 14:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 14:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 14:50 Hailey w akcji! (Fantastyczny Frank/ Jaki ojciec, taka córka)
- 15:20 Hailey w akcji! (Życzenia zwariowanych świąt Bożego Narodzenia)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Gabriel Agreste)
- 16:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Efemeryd)
- 16:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 17:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 17:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 01:05 Zombieland
- 02:30 Tydzień kawalerski
- 04:05 Blitz
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:00 Wojenne kwiaty
- 07:35 Pora na życie
- 09:20 Zdobyć Woodstock
- 11:20 Wypowiedzenie wojny
- 14:35 Księgarnia z marzeniami
- 16:25 Poza czasem
- 18:25 Legalna blondynka 2
- 20:00 Bliżej gwiazd: Amonit
- 21:55 Bliżej gwiazd: 7 psychopatów
- 23:45 W pogoni za szczęściem
- 00:15 Ragdoll (6)
- 01:15 Sanditon 3 (4)
- 02:10 Milczący świadek 25 (5)
- 03:05 Milczący świadek 25 (6)
- 03:55 Ragdoll (6)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 12 (1)
- 05:35 Obiady piątkowe (1)
- 06:00 Ojciec Brown 10 (7)
- 07:00 Morderstwa w Midsomer 11 (11)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 11 (12)
- 09:05 Sanditon 3 (4)
- 10:10 Śmierć pod palmami 7 (1)
- 11:15 Ojciec Brown 10 (7)
- 14:25 Sanditon 3 (4)
- 15:25 Śmierć pod palmami 12 (6)
- 16:35 Ojciec Brown 10 (8)
- 17:40 Morderstwa w Midsomer 11 (13)
- 22:05 Tajemnice Brokenwood (3)
- 23:50 Ulica nadziei 3 (13)
- 01:25 Poświęcenie
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 08:10 Kabaretowy Szał (Smile)
- 09:10 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:05 Kabaretowy Szał (Smile)
- 11:05 Celnicy (5)
- 11:35 Celnicy (6)
- 00:05 Magia nagości (1)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (2)
- 02:35 I love kabaret (3)
- 03:35 I love kabaret (5)
- 04:30 I love kabaret (2)
- 05:30 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Survivalowa rodzina (6)
- 06:30 Survivalowa rodzina (7)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:30 To leci w sieci (4)
- 08:00 To leci w sieci (8)
- 08:20 Patent na zieleń (5)
- 08:55 UFO: wojskowe biuro śledcze (5)
- 09:55 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (64)
- 13:05 Wojciech Cejrowski. Kura
- 13:50 M.A.S.H. (Osobiste finanse)
- 16:05 Trzecia planeta od Słońca (10)
- 16:35 Trzecia planeta od Słońca (11)
- 17:10 Alf (Trzeba wierzyć)
- 17:45 Alf (Tylko dla twoich oczu)
- 20:15 Krwawa zemsta
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 00:50 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 01:20 Na osi (1095)
- 01:50 Zew natury (15)
- 02:20 Zew natury (16)
- 02:50 Zew natury (17)
- 03:20 Zew natury (18)
- 03:50 Zew natury (20)
- 04:20 Zew natury (19)
- 04:50 Zew natury (21)
- 05:15 Zew natury (22)
- 05:45 Kuchnia na dziko (11)
- 06:00 Na osi (1095)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna (3)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 13:00 Kontrola graniczna (5)
- 18:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 19:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 22:10 Kod Jezusa (3)
- 23:05 Kod Jezusa (4)
- 00:55 Celnicy 3 (5)
- 01:55 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 02:55 III Rzesza (Zaginiony batalion)
- 03:55 77 TV 2 (Przypadki remontowo-budowlane)
- 04:55 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 06:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:15 Z lokalnego archiwum
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 09:55 TVCentrum uwagi
- 10:15 TVCentrum uwagi
- 10:35 TVCentrum uwagi
- 10:55 Na osi (1096)
- 11:25 Celnicy (3)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (10)
- 20:00 Celnicy (1)
- 21:00 Celnicy (2)
- 00:05 Wstydliwe choroby: online 4 (1)
- 01:05 Książęta i media (1)
- 02:15 Mistrzowie szycia 3 (6)
- 03:15 Wielkie brytyjskie wypieki 9 (4)
- 04:10 Najpiękniej ukryte hotele (3)
- 05:05 Książęta i media (1)
- 06:00 Domy gwiazd z Abbey Clancy (3)
- 07:15 Mistrzowie szycia 4 (1)
- 22:00 Zamiana luksusowymi domami (5)
- 23:00 Busz i już
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 01:30 Spidey i superkumple (22)
- 01:55 Spidey i superkumple (23)
- 02:20 Spidey i superkumple (24)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 04:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 04:30 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:00 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 06:30 Spidey i superkumple (Gołębie żartownisie/ Talent do roślin)
- 07:00 Blue 2 (79)
- 07:10 Blue 2 (80)
- 07:20 Blue 2 (81)
- 07:30 Blue 2 (82)
- 07:40 Blue 2 (83)
- 07:50 Blue 2 (84)
- 08:00 Blue 2 (85)
- 08:10 Blue 2 (86)
- 08:20 Blue 2 (87)
- 08:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (15)
- 08:30 Spidey i superkumple 3 (Dinosieci w ruch!)
- 08:45 Spidey i superkumple 3 (Duch w muzeum)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Śnieżne lato/ Podniebne ewolucje)
- 12:30 Blue 2 (Tańcuś)
- 12:40 Blue 2 (Squash)
- 12:50 Blue 2 (Kalambury)
- 13:00 Blue 2 (Bingo)
- 13:10 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 13:20 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 13:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (15)
- 13:30 Disney Junior Ariel (5)
- 16:00 Pupstruction (2)
- 16:30 Disney Junior Ariel (Mała wielbicielka/ Dzień Wolny Krabów)
- 17:00 Blue 2 (79)
- 17:10 Blue 2 (80)
- 17:20 Blue 2 (81)
- 17:30 Superkoty (Słodkie stworki/ Patyk do aportowania)
- 22:00 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 22:30 Blue 2 (Bingo)
- 22:40 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 22:50 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 23:00 Pidżamersi 5 (Robopirat/ Sowella, Królowa Piratów)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Magiczna sztuczka Kotboya/ Krokodyl Gekson)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Biwak w parku/ Imprezka w glonach)
- 00:10 Dzieciak kontra Kot 2 (46)
- 00:40 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 00:45 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 00:55 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 01:00 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 01:15 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 01:25 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 01:30 Taffy 2 (Zjazd)
- 01:35 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:35 Duch i nas dwóch (15)
- 03:00 Duch i nas dwóch (16)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (17)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (18)
- 04:50 Duch i nas dwóch (22)
- 05:15 Duch i nas dwóch (23)
- 05:35 Robale ziomale (Eldowszado / Owad Roku)
- 06:00 Greenowie w wielkim mieście (13)
- 06:30 Greenowie w wielkim mieście (14)
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście (16)
- 07:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Zamiana głosów)
- 07:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 16:00 Wodogrzmoty Małe (Dziura bez dna)
- 16:30 Taffy (Bentley z dżungli)
- 16:35 Taffy (Białe rękawiczki)
- 16:40 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 16:55 Taffy (Trening z szopem)
- 17:05 Taffy (Kontrola klimatu)
- 17:20 Taffy (Taffyzilla)
- 17:25 Taffy (Kici, kici)
- 17:40 Szkoła wikingów (W domętach)
- 17:45 Molly i Duch 2 (W sieci kłamstw/ Upadły gwiazdor)
- 20:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 20:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 20:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 20:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 21:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 21:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 00:05 Blue (14)
- 00:15 Yakka Dee 6 (4)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 00:40 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (15)
- 00:45 Blue (9)
- 00:55 Tomek i przyjaciele (5)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (42)
- 01:20 Psi Oddział (11)
- 01:35 Blue 2 (49)
- 01:40 Blue 2 (50)
- 01:50 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 02:00 Yakka Dee 5 (6)
- 02:05 Tosia i Tymek (20)
- 02:20 Blue 2 (45)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 02:40 Kręciołki (97)
- 02:50 Teletubisie (61)
- 03:05 Blue 2 (31)
- 03:10 Blue 2 (32)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (11)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (2)
- 03:45 Tosia i Tymek (33)
- 04:00 Tosia i Tymek (34)
- 04:10 Blue (3)
- 04:20 Blue (4)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 04:40 Blue 2 (37)
- 04:45 Blue 2 (38)
- 04:55 Superpyra (1)
- 05:00 Superpyra (2)
- 05:10 Superpyra (3)
- 05:15 Kolorklocki (19)
- 05:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 05:35 Tomek i przyjaciele (5)
- 05:45 Piotruś Królik 2 (51)
- 06:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (9)
- 06:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (10)
- 06:35 Kochający Potworek (9)
- 06:45 Kochający Potworek (10)
- 06:55 Blue (50)
- 07:00 Blue (51)
- 07:10 Blue 2 (2)
- 07:20 Blue 2 (3)
- 07:30 Blue 2 (4)
- 07:35 Andy i zwierzątka (5)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 08:05 Matklocki (8)
- 08:10 Matklocki 2 (6)
- 08:20 Kolorklocki (6)
- 08:25 Blue (5)
- 08:35 Blue (6)
- 08:40 Tosia i Tymek (29)
- 08:55 Tosia i Tymek (30)
- 09:10 Tomek i przyjaciele 16 (5)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (25)
- 09:35 Kręciołki (68)
- 09:50 Teletubisie (12)
- 10:05 Kręciołki (69)
- 10:15 Blue 2 (6)
- 10:25 Yakka Dee 4 (9)
- 10:30 Yakka Dee 4 (10)
- 10:35 Blue 2 (8)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (5)
- 11:00 JoJo i Babcia 3 (27)
- 11:15 W Papierowej Krainie (37)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 11:50 Blue (7)
- 12:00 Blue (25)
- 12:05 Blue (9)
- 12:15 Matklocki 4 (4)
- 12:20 Blue (8)
- 12:30 Yakka Dee 6 (4)
- 12:40 Yakka Dee 5 (6)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (7)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (15)
- 13:10 Blue (30)
- 13:20 Tomek i przyjaciele (5)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (42)
- 13:45 Psi Oddział (11)
- 14:00 Blue 2 (49)
- 14:10 Blue 2 (50)
- 14:15 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (21)
- 14:40 Blue 2 (45)
- 14:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 15:00 JoJo i Babcia 3 (28)
- 15:15 W Papierowej Krainie (38)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 15:50 Blue (10)
- 16:00 Blue (11)
- 16:10 Blue (12)
- 16:20 Matklocki 4 (5)
- 16:25 Blue (9)
- 16:35 Yakka Dee 6 (5)
- 16:40 Yakka Dee 5 (7)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (8)
- 17:00 Andy i sekretna kryjówka (Silne zwierzęta)
- 17:10 Blue (10)
- 17:15 Tomek i przyjaciele (6)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (43)
- 17:45 Psi Oddział (12)
- 18:00 Blue 2 (Wielkanoc)
- 18:10 Blue (1)
- 18:15 Blue (2)
- 18:25 Tosia i Tymek (21)
- 18:40 Blue 2 (46)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (22)
- 19:00 Kręciołki (98)
- 19:15 Teletubisie (62)
- 19:30 Blue 2 (33)
- 19:40 Blue 2 (34)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (12)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (3)
- 20:20 Tosia i Tymek (35)
- 20:30 Tosia i Tymek (36)
- 20:45 Blue (5)
- 20:55 Blue (6)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 21:15 Blue 2 (39)
- 21:25 Blue 2 (40)
- 21:35 Superpyra (5)
- 21:40 Superpyra (6)
- 21:50 Superpyra (7)
- 22:00 Superpyra (8)
- 22:10 Kolorklocki (20)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 22:30 Tomek i przyjaciele 16 (6)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (52)
- 22:55 W Papierowej Krainie (39)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (10)
- 23:35 Matklocki 4 (5)
- 23:40 Blue (15)
- 23:50 Blue (16)
- 23:55 Blue (17)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:15 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:25 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Ricky Zoom (21)
- 08:20 Ricky Zoom (22)
- 08:30 Ricky Zoom (23)
- 08:40 Ricky Zoom (24)
- 09:00 Ricky Zoom (25)
- 09:20 Ricky Zoom (26)
- 09:30 Ricky Zoom (27)
- 09:40 Ricky Zoom (28)
- 10:00 Ricky Zoom (29)
- 10:20 Ricky Zoom (30)
- 10:30 Ricky Zoom (31)
- 10:40 Ricky Zoom (32)
- 11:00 Bernard 2 (102)
- 11:05 Bernard 2 (103)
- 11:10 Bernard 3 (105)
- 11:15 Bernard 3 (106)
- 11:20 Bernard 3 (107)
- 11:30 Bernard 3 (108)
- 11:35 Bernard 3 (110)
- 11:40 Bernard 3 (111)
- 11:45 Bernard 3 (112)
- 12:00 Bernard 3 (114)
- 12:05 Bernard 3 (116)
- 12:10 Bernard 3 (117)
- 12:15 Bernard 3 (118)
- 12:25 Bernard 3 (120)
- 12:30 Bernard 3 (121)
- 12:35 Bernard 3 (122)
- 12:40 Bernard 3 (124)
- 12:45 Bernard 3 (125)
- 12:50 Bernard 3 (126)
- 13:00 Bernard 3 (127)
- 13:05 Bernard 3 (128)
- 13:10 Bernard 3 (130)
- 13:15 Bernard 3 (131)
- 13:20 Bernard 3 (133)
- 13:30 Bernard 3 (134)
- 13:35 Bernard 3 (135)
- 13:40 Bernard 3 (136)
- 13:45 Bernard 3 (138)
- 13:50 Bernard 3 (139)
- 14:00 Power Players (25)
- 14:20 Power Players (26)
- 14:30 Power Players (1)
- 14:40 Power Players (2)
- 15:00 Power Players (3)
- 15:20 Power Players (4)
- 15:30 Power Players (5)
- 15:40 Power Players (6)
- 16:00 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:20 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 18:00 Ricky Zoom (33)
- 18:20 Ricky Zoom (34)
- 18:30 Ricky Zoom (35)
- 18:40 Ricky Zoom (36)
- 19:00 Ricky Zoom (37)
- 19:20 Ricky Zoom (38)
- 19:30 Ricky Zoom (39)
- 19:40 Ricky Zoom (40)
- 20:00 Ricky Zoom (41)
- 20:20 Ricky Zoom (42)
- 20:30 Ricky Zoom (43)
- 20:40 Ricky Zoom (44)
- 21:00 Power Players (7)
- 21:15 Power Players (8)
- 21:30 Power Players (9)
- 21:40 Power Players (10)
- 22:00 Power Players (11)
- 22:20 Power Players (12)
- 22:30 Power Players (13)
- 22:40 Power Players (14)
- 23:00 Power Players (15)
- 23:20 Power Players (16)
- 23:30 Power Players (17)
- 23:40 Power Players (18)
- 00:02 Zwierzęta
- 00:05 Wstawaj!
- 00:07 Kolorowe koło
- 00:09 Świat elfów
- 00:12 Opowieści warzywne
- 00:15 Świat podwodny
- 00:18 Opowieści warzywne
- 00:20 Świat podwodny
- 00:22 Wakacje
- 00:24 Teraz się bawimy
- 00:27 Wakacje
- 00:29 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Teraz się bawimy
- 00:34 Kolorowa magia
- 00:37 Towarzysze zabawy
- 00:40 Teraz się bawimy
- 00:42 Świat podwodny
- 00:45 Jaki jest twój zawód ?
- 00:47 Opowieści warzywne
- 00:50 Opowieści warzywne
- 00:52 Wakacje
- 00:55 Świat elfów
- 00:57 Wakacje
- 01:00 Towarzysze zabawy
- 01:03 Opowieści warzywne
- 01:06 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:08 Sport, sport, sport
- 01:13 Teraz się bawimy
- 01:15 Indie
- 01:19 Puffy i Tubby
- 01:22 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:25 Jak podróżujemy
- 01:28 Towarzysze zabawy
- 01:31 Świat elfów
- 01:34 Posłuchaj tego
- 01:37 Rodzina bobrów
- 01:39 Rodzina bobrów
- 01:42 Galaktyczni turyści
- 01:44 Opowieści warzywne
- 01:46 Łazienka
- 01:49 Safari
- 01:51 Zwierzęta
- 01:53 Posłuchaj tego
- 01:56 Miejskie życie
- 01:58 Zwierzęta
- 02:01 Indie
- 02:04 Posłuchaj tego
- 02:09 Kącik naukowy
- 02:12 Posłuchaj tego
- 02:15 Oli - cykle natury
- 02:18 Kącik naukowy
- 02:21 Muzeum
- 02:24 Puffy i Tubby
- 02:28 Jaki jest twój zawód ?
- 02:31 Puffy i Tubby
- 02:35 Posłuchaj tego
- 02:37 Miejskie życie
- 02:39 Miyu i Litto
- 02:42 Urocze miejsca
- 02:44 Muzeum
- 02:46 Jaki jest twój zawód ?
- 02:49 Posłuchaj tego
- 02:52 Kolorowa magia
- 02:54 Kącik naukowy
- 02:59 Jaki jest twój zawód ?
- 03:02 Safari
- 03:04 Panni i Fanni
- 03:06 Muzeum
- 03:09 Przygody w przestrzeni
- 03:12 Rodzina bobrów
- 03:15 Opowieści warzywne
- 03:18 Wstawaj!
- 03:20 Opowieści warzywne
- 03:22 Jak podróżujemy
- 03:25 Jaki jest twój zawód ?
- 03:27 Sport, sport, sport
- 03:30 Teraz się bawimy
- 03:33 Taniec
- 03:36 Urocze miejsca
- 03:40 Ding Dang Dong
- 03:44 Świat elfów
- 03:47 Taniec
- 03:49 Wstawaj!
- 03:52 Jaki jest twój zawód ?
- 03:55 Taniec
- 03:57 Przygody w przestrzeni
- 04:02 Ding Dang Dong
- 04:05 Sport, sport, sport
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:13 Sunville
- 04:16 Świat podwodny
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:22 Świat podwodny
- 04:24 Towarzysze zabawy
- 04:27 Sunville
- 04:31 Opowieści warzywne
- 04:33 Świat podwodny
- 04:36 Wakacje
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Towarzysze zabawy
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Sunville
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Towarzysze zabawy
- 05:02 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:17 Opowieści warzywne
- 05:20 Muzeum
- 05:22 Puffy i Tubby
- 05:26 Jaki jest twój zawód ?
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:31 Kolorowe koło
- 05:34 Muzeum
- 05:37 Opowieści warzywne
- 05:39 Grupy
- 05:42 Urocze miejsca
- 05:45 Muzeum
- 05:47 Kolorowa magia
- 05:50 Grupy
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Safari
- 05:58 Kolorowe koło
- 06:01 Kolorowa magia
- 06:04 Posłuchaj tego
- 06:08 Muzeum
- 06:10 Jaki jest twój zawód ?
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Sunville
- 06:19 Drużyna lalek na ratunek
- 06:21 Zoo
- 06:24 Skoczkowie Planet
- 06:28 Brygada ogniowa
- 06:30 Sippi Sappi
- 06:32 Kaczka i Puszek
- 06:34 Świat Mimo
- 06:37 Safari
- 06:40 Przygody w przestrzeni
- 06:42 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:45 Rodzina bobrów
- 06:48 Jak podróżujemy
- 06:51 Posłuchaj tego
- 06:53 Hubbi i jego koledzy
- 06:55 Risto Gusto
- 06:58 Zoo
- 07:01 Wesoła łąka
- 07:03 Afryka
- 07:06 Przygody w przestrzeni
- 07:09 Łazienka
- 07:11 Świat podwodny
- 07:14 Opowieści warzywne
- 07:16 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:19 Puffy i Tubby
- 07:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:26 Wstawaj!
- 07:28 Mimo i Bobo
- 07:30 Raul
- 07:33 Zabawa w chowanego
- 07:36 Albert tłumaczy
- 07:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:45 Mini opowiadania
- 07:47 Wstawaj!
- 07:49 Taniec
- 07:52 Wstawaj!
- 07:54 Afryka
- 07:56 Dźwięki wokół nas
- 07:58 DuckSchool
- 08:01 Hubbi i jego koledzy
- 08:04 DuckSchool
- 08:07 Mały Didy
- 08:09 Taniec
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:15 Urocze miejsca
- 08:17 Sport, sport, sport
- 08:20 Posłuchaj tego
- 08:22 Teraz się bawimy
- 08:26 Zabawa w chowanego
- 08:29 Fin i Fianna
- 08:32 Zabawa w chowanego
- 08:35 Małe melodie
- 08:37 Uczymy się
- 08:40 Sippi Sappi
- 08:42 Kolorowe koło
- 08:45 Urocze miejsca
- 08:48 Miyu i Litto
- 08:50 Urocze miejsca
- 08:53 Posłuchaj tego
- 08:56 Muzeum
- 08:59 Małe melodie
- 09:01 Afryka
- 09:04 Małe melodie
- 09:06 Albert tłumaczy
- 09:10 Monika i Rudi
- 09:13 Posłuchaj tego
- 09:16 Kącik naukowy
- 09:18 Muzeum
- 09:20 Miyu i Litto
- 09:23 Panni i Fanni
- 09:25 Muzeum
- 09:28 Kolorowa Klara
- 09:30 Toobys
- 09:33 Hubbi i jego koledzy
- 09:35 Monika i Rudi
- 09:38 Pixie 2
- 09:39 Uczymy się
- 09:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:43 Fin i Fianna
- 09:47 Wesoła łąka
- 09:50 Kształcików
- 09:51 Lola i Liczby
- 09:53 Mimo i Bobo
- 09:56 Pixie 2
- 09:57 Monika i Rudi 2
- 10:00 Uczymy się
- 10:03 Tempo Giusto
- 10:05 Toobys
- 10:07 Margo i Felix
- 10:10 Toobys
- 10:13 Dotty i Kitty
- 10:17 DuckSchool
- 10:19 Zabawa w chowanego
- 10:21 Albert tłumaczy
- 10:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:26 Tempo Giusto
- 10:29 Toby McFly
- 10:32 Co rośnie na drzewie?
- 10:33 Fin i Fianna
- 10:36 Drużyna lalek
- 10:38 Margo i Felix
- 10:41 Dotty i Kitty
- 10:45 Zabawa w chowanego
- 10:47 Hop-hop
- 10:49 Lola i Liczby
- 10:52 Mimo i Bobo
- 10:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:57 Dźwięki wokół nas
- 10:59 Lola i Liczby
- 11:01 Raul
- 11:04 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:07 Hiphopowy kaktus
- 11:09 Afryka
- 11:11 Cubie
- 11:14 Risto Gusto
- 11:17 Afryka
- 11:20 Kolorowa Klara
- 11:22 DuckSchool
- 11:24 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:27 Restauracja
- 11:29 Mały Didy
- 11:32 Afryka
- 11:34 Risto Gusto
- 11:37 Drużyna lalek
- 11:39 Wesołe królestwo
- 11:42 Wesoła łąka
- 11:46 Mimo i Bobo
- 11:48 Risto Gusto
- 11:52 Hubbi i jego koledzy
- 11:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:56 Hop-hop
- 11:58 Przygody kaczki
- 12:00 Świat zabawek
- 12:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:05 Afryka
- 12:07 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:10 Sztuka Leona
- 12:12 Kaczka i Puszek
- 12:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:16 Mimo & Bobo PLUS
- 12:20 Wesoła łąka
- 12:23 Zoo
- 12:26 Wesołe królestwo
- 12:29 Świat Mimo
- 12:31 Pociąg
- 12:34 Hubbi i jego koledzy
- 12:37 Fin i Fianna
- 12:40 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:43 Świat zabawek
- 12:45 Raul
- 12:48 Zastęp strażaków
- 12:51 Afryka
- 12:53 Wesoła łąka
- 12:57 Dotty i Kitty
- 13:01 Dinoland
- 13:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:05 Hubbi się tym zajmie
- 13:08 Pociąg
- 13:10 Brygada ogniowa
- 13:13 Drużyna lalek na ratunek
- 13:15 Dinoland
- 13:17 Brygada ogniowa
- 13:20 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:23 Drużyna lalek na ratunek
- 13:26 Dinozaur Milo
- 13:30 Przygody kaczki
- 13:32 Dinoland
- 13:34 Brygada ogniowa
- 13:37 Uczymy się
- 13:40 Toobys
- 13:43 Fin i Fianna
- 13:46 Pixie 2
- 13:47 Wesołe królestwo
- 13:50 Historie Henryka
- 13:52 DuckSchool
- 13:54 Lola i Liczby
- 13:57 Pixie 2
- 13:58 Przygody kaczki
- 14:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:03 Kształcików
- 14:04 DuckSchool
- 14:07 Przygody kaczki
- 14:09 Co rośnie na drzewie?
- 14:10 DuckSchool
- 14:14 Kształcików
- 14:15 Zack i Ziggy
- 14:18 Dźwięki wokół nas
- 14:20 Dotty i Kitty
- 14:24 Lola i Liczby
- 14:26 Mimo i Bobo
- 14:28 Dźwięki wokół nas
- 14:30 DuckSchool
- 14:32 Albert tłumaczy
- 14:35 Pixie 2
- 14:36 Sippi Sappi
- 14:39 Elfy przyrody
- 14:40 Margo i Felix
- 14:43 Mimo i Bobo
- 14:46 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:48 Mały Didy
- 14:50 Tempo Giusto
- 14:52 Risto Gusto
- 14:56 Przygody kaczki
- 14:58 Afryka
- 15:00 Sippi Sappi
- 15:02 Zack i Ziggy
- 15:05 Raul
- 15:08 Afryka
- 15:11 Hubbi się tym zajmie
- 15:13 Wstawaj!
- 15:15 Margo i Felix
- 15:18 Mimo & Bobo PLUS
- 15:22 Świat Mimo
- 15:25 Lola i Liczby
- 15:28 Historie Henryka
- 15:30 Wstawaj!
- 15:32 Świat Mimo
- 15:36 Zabawa w chowanego
- 15:39 Przygody kaczki
- 15:41 Historie Henryka
- 15:43 Tempo Giusto
- 15:45 Toby McFly
- 15:48 Afryka
- 15:50 ABC - duckBC
- 15:53 Świat Mimo
- 15:56 Cubie
- 15:59 Przygody kaczki
- 16:01 Co rośnie na drzewie?
- 16:02 Zabawa w chowanego
- 16:05 Mały Didy
- 16:07 Toobys
- 16:09 Raul
- 16:12 Elfy przyrody
- 16:13 Restauracja
- 16:16 Mimo i Bobo
- 16:19 Afryka
- 16:21 Fin i Fianna
- 16:24 Mimo i Bobo
- 16:27 Sippi Sappi
- 16:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:32 Mimo i Bobo
- 16:34 Raul
- 16:37 Hiphopowy kaktus
- 16:39 Mimo i Bobo
- 16:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:44 Wstawaj!
- 16:46 Elfy przyrody
- 16:47 Zack i Ziggy
- 16:50 Elfy przyrody
- 16:52 Wstawaj!
- 16:54 Zabawa w chowanego
- 16:56 Sippi Sappi
- 16:58 Tempo Giusto
- 17:00 Afryka
- 17:02 Mimo & Bobo PLUS
- 17:06 Wstawaj!
- 17:08 Raul
- 17:11 Sippi Sappi
- 17:14 Zabawa w chowanego
- 17:16 Mimo & Bobo PLUS
- 17:20 Wstawaj!
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Afryka
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:29 Lola i Liczby
- 17:32 Raul
- 17:35 Lola i Liczby
- 17:37 Raul
- 17:39 Hop-hop
- 17:42 Raul
- 17:45 Słodki dom
- 17:46 ABC - duckBC
- 17:49 DuckSchool
- 17:51 Lola i Liczby
- 17:54 Albert tłumaczy
- 17:59 Monika i Rudi 2
- 18:02 Dotty i Kitty
- 18:04 Małe melodie
- 18:06 Dinoland
- 18:09 Zack i Ziggy
- 18:12 Słodki dom
- 18:13 Albert tłumaczy
- 18:16 Margo i Felix
- 18:19 Albert tłumaczy
- 18:23 Kształcików
- 18:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:26 Fin i Fianna
- 18:29 Co rośnie na drzewie?
- 18:31 Elfy przyrody
- 18:32 Mimo i Bobo
- 18:34 Małe melodie
- 18:36 Historie Henryka
- 18:38 Co rośnie na drzewie?
- 18:40 Toobys
- 18:42 DuckSchool
- 18:45 Brygada ogniowa
- 18:47 Hiphopowy kaktus
- 18:50 Zoo
- 18:53 Monika i Rudi
- 18:56 Toby McFly
- 18:59 Cubie
- 19:02 Restauracja
- 19:05 Dotty i Kitty
- 19:07 Zoo
- 19:10 Dobranoc!
- 19:12 Uczymy się
- 19:15 Dinoland
- 19:17 Afryka
- 19:19 Dobranoc!
- 19:21 Monika i Rudi
- 19:23 ABC - duckBC
- 19:26 Dotty i Kitty
- 19:30 Historie Henryka
- 19:32 Lola i Liczby
- 19:35 Pociąg
- 19:37 Tempo Giusto
- 19:39 Hubbi i jego koledzy
- 19:41 Hiphopowy kaktus
- 19:44 Pociąg
- 19:47 Restauracja
- 19:50 Afryka
- 19:53 Hiphopowy kaktus
- 19:56 Drużyna lalek
- 20:00 Hubbi i jego koledzy
- 20:03 Pociąg
- 20:06 Drużyna lalek
- 20:10 Zabawa w chowanego
- 20:12 Elfy przyrody
- 20:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:15 Sippi Sappi
- 20:18 Zoo
- 20:20 Mały Didy
- 20:23 Brygada ogniowa
- 20:26 Hiphopowy kaktus
- 20:29 Toby McFly
- 20:32 Dźwięki wokół nas
- 20:34 Formy są twoje
- 20:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:39 Pociąg
- 20:42 Hop-hop
- 20:44 Lola i Liczby
- 20:47 Tempo Giusto
- 20:50 Drużyna lalek
- 20:52 Raul
- 20:55 Mały Didy
- 20:57 Wesołe królestwo
- 21:00 Toobys
- 21:03 Hiphopowy kaktus
- 21:05 Zack i Ziggy
- 21:08 Wakacje
- 21:11 Kolorowe koło
- 21:14 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Wakacje
- 21:22 Elfy przyrody
- 21:23 Uczymy się
- 21:26 Toobys
- 21:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Świat Mimo
- 21:36 Kolorowe koło
- 21:38 Wakacje
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:43 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Hiphopowy kaktus
- 21:54 Drużyna lalek
- 21:56 Hiphopowy kaktus
- 22:00 Wesoła łąka
- 22:02 Raul
- 22:05 Restauracja
- 22:09 Świat Mimo
- 22:11 Opowieści warzywne
- 22:14 Sunville
- 22:17 Łazienka
- 22:19 Teraz się bawimy
- 22:21 Jak podróżujemy
- 22:24 Dinoland
- 22:26 Pociąg
- 22:29 Uczymy się
- 22:31 Połączony świat
- 22:34 Uczymy się
- 22:37 Afryka
- 22:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:43 Świat elfów
- 22:46 Indie
- 22:50 Przygody w przestrzeni
- 22:52 Posłuchaj tego
- 22:55 Mimo i Bobo
- 22:58 Kolorowa Klara
- 23:00 Mimo i Bobo
- 23:03 Kolorowa Klara
- 23:05 Monika i Rudi 2
- 23:08 Elfy przyrody
- 23:09 Słodki dom
- 23:10 Kształcików
- 23:11 Wesoła łąka
- 23:15 Posłuchaj tego
- 23:19 Grupy
- 23:22 Jaki jest twój zawód ?
- 23:25 Kolorowa magia
- 23:28 Pixie 2
- 23:29 Dotty i Kitty
- 23:31 Uczymy się
- 23:34 Małe melodie
- 23:36 Pixie 2
- 23:37 Uczymy się
- 23:39 Co rośnie na drzewie?
- 23:41 Grupy
- 23:44 Sunville
- 23:46 Muzeum
- 23:49 Kącik naukowy
- 23:51 Miyu i Litto
- 23:54 Kącik naukowy
- 23:57 Ding Dang Dong
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:17 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:19 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:26 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 12:00 Magazyn PGE Ekstraligi (17)
- 12:45 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 13:20 Luis Suarez
- 18:00 La Manita
- 18:25 LaLiga World (4)
- 19:00 Eleven Top Goals
- 10:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 10:30 Full Impact Serie A (3)
- 11:00 LaLiga World (4)
- 11:30 LaLiga Chronicles (4)
- 20:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 20:30 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 21:00 Eleven Top Goals
- 04:00 LaLiga (4)
- 05:00 Serie A (3)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Leo Messi
- 15:00 Javier Irureta
- 15:40 Wywiad
- 22:00 Luis Suarez
- 22:30 Jorge Valdano
- 23:00 Wywiad
- 23:30 LaLiga Chronicles (4)
- 01:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 02:00 Action Sports World (12)
- 03:00 Pro Bull Riders 2016 (19)
- 04:00 Sports Adventure 5 (17)
- 04:30 Sports Adventure 5 (18)
- 05:00 X Games - Minneapolis (4)
- 06:00 Sports Adventure 4 (9)
- 06:30 Sports Adventure 4 (10)
- 07:00 World of X Games (9)
- 08:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 09:00 Fighting Fit (5)
- 10:00 Action Sports World (20)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (20)
- 12:00 Sports Adventure 4 (9)
- 12:30 Sports Adventure 4 (10)
- 13:00 World of X Games (9)
- 14:00 X Games - Minneapolis (5)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (20)
- 16:00 WWE Raw (27)
- 19:00 WWE: NXT No Mercy (1)
- 22:00 WWE NXT (24)
- 23:00 WWE - Main Event (24)
- 04:00 Remont na 5+ (7)
- 04:30 Remont na 5+ (8)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:00 Giganty na drogach (1)
- 10:55 Giganty na drogach (2)
- 11:55 Doktor wielkiej wagi 5 (5)
- 14:00 Celnicy (5)
- 14:30 Celnicy (6)
- 15:00 Celnicy (7)
- 15:30 Celnicy (8)
- 18:00 Celnicy 2 (1)
- 18:30 Celnicy 2 (3)
- 19:00 Celnicy 2 (4)
- 19:30 Celnicy 2 (5)
- 20:00 Megaładunki 3 (5)
- 21:00 Megaładunki 3 (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 04:00 Top Gear 8 (5)
- 05:00 Top Gear 8 (6)
- 06:00 Najsłabsze ogniwo 3 (8)
- 07:00 The Best of Top Gear 2017/18 (1)
- 08:05 Życie na okręcie wojennym 3 (4)
- 09:05 Top Gear 19 (6)
- 12:50 Top Gear 8 (6)
- 16:10 The Best of Top Gear 2017/18 (1)
- 17:15 Top Gear 19 (6)
- 22:00 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 4 (27)
- 23:00 QI 16 (1)
- 23:40 QI 16 (2)
- 01:55 Dzika kuchnia (5)
- 02:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:00 Dzika kuchnia (1)
- 03:30 Dzika kuchnia (2)
- 04:00 Dzika kuchnia (3)
- 04:35 Dzika kuchnia (4)
- 05:05 Remont na 5+ (3)
- 05:35 Remont na 5+ (4)
- 06:00 Remont na 5+ (5)
- 06:25 Remont na 5+ (6)
- 06:50 Remont na 5+ (7)
- 07:20 Remont na 5+ (8)
- 07:45 Remont na 5+ (1)
- 08:10 Dzika kuchnia (8)
- 08:40 Dzika kuchnia (9)
- 09:10 Dzika kuchnia (10)
- 09:45 Przepis na remont 2 (2)
- 10:10 Przepis na remont 2 (3)
- 10:35 Przepis na remont 2 (4)
- 11:05 Przepis na remont 2 (5)
- 11:30 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 4 (7)
- 04:30 Być rodzicem (4)
- 05:00 Dziecięcy oddział ratunkowy (4)
- 06:00 Potęga zdrowia 3 (Podejście do małego pacjenta)
- 06:45 Kierunek zdrowie (Chrapanie)
- 07:10 Pytania do doktora (Ból)
- 07:45 Rozmowy o zdrowiu
- 10:10 Happy i Zen (5)
- 10:45 Być rodzicem (5)
- 11:10 W pogoni za snem (5)
- 11:40 Poznaj mnie (5)
- 20:00 W pogoni za snem (5)
- 20:30 Poznaj mnie (5)
- 21:10 Wysokogórskie położne 2 (2)
- 22:10 Łowcy smaków (5)
- 22:45 Nocna zmiana (5)
- 23:35 Rozmowy o zdrowiu
- 23:50 Magazyn Studiomed (Migotanie przedsionków)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 16 (Odcinek wart nagrody Emmy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 16 (Stryker Foxx)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 16 (Niańczące kozy)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 16 (Idź tam, gdzie pieniądz)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Obowiązki służbowe)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Wina stresu)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (4)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Testament)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Siostra)
- 04:40 Wszyscy kochają Raymonda 4 (Kuzyn Gerard)
- 05:25 Jim wie lepiej (Powrót kota)
- 05:55 Jim wie lepiej (Rocznica)
- 06:25 Jim wie lepiej (Nieznośne duszki)
- 06:55 Jim wie lepiej (Zadurzenie)
- 07:25 Melissa i Joey (Katastrofa)
- 07:50 Melissa i Joey (Sekrety i kłamstwa)
- 04:55 W układzie niby zwyczajnym
- 05:15 Być człowiekiem
- 06:00 Łowcy tajemnic Bałtyku (ORP Wicher)
- 06:50 Nowy kabaretowy rejs (6)
- 07:45 Och! Kabaret (5)
- 08:45 Siedlisko (8)
- 09:50 Zezowate szczęście
- 12:10 Na strajk!
- 12:45 Jako w niebie, tak i w Komańczy
- 13:45 Paciorki jednego różańca
- 20:00 Wściekły
- 22:00 Życie na gorąco (Wiedeń)
- 23:55 Obywatel
- 00:00 Wściekła pięść
- 02:25 Starsza pani znika
- 04:10 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:25 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 05:30 Zameldowani (5)
- 06:00 Zameldowani (6)
- 06:30 Zameldowani (7)
- 07:00 Zameldowani (8)
- 07:30 Zameldowani (9)
- 08:00 Zameldowani (10)
- 08:30 Zameldowani (11)
- 09:00 Zameldowani (12)
- 09:30 Zameldowani (13)
- 12:40 Bonanza (23)
- 13:50 Bonanza (24)
- 14:55 Bonanza (25)
- 16:00 III Rzesza 2 (Zaginiony batalion)
- 17:00 III Rzesza 2 (Wyspa ognia)
- 17:55 Bonanza (26)
- 19:00 Bonanza (27)
- 20:00 Wściekła pięść
- 22:25 Droga do Palomy
- 00:35 Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem
- 02:50 Statyści
- 05:10 Rekruci (5)
- 06:00 Scena śmiechu (47)
- 06:45 Matki, żony i kochanki (11)
- 07:45 Matki, żony i kochanki (12)
- 08:55 Kojak 2 (25)
- 16:00 Kojak 3 (1)
- 17:00 Kojak 3 (2)
- 18:05 Komisarz Rex 8 (Zbłąkana kula)
- 19:05 Hudson i Rex 5 (20)
- 00:00 Trzy siostry (260)
- 01:00 Diamentowe imperium (23)
- 02:00 Teresa (59)
- 03:00 Okrutne miasto (83)
- 04:00 Przypieczętowany los (135)
- 05:00 Sploty nienawiści (40)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (79)
- 07:00 Trzy siostry (260)
- 08:00 Diamentowe imperium (23)
- 09:00 Teresa (59)
- 10:00 Okrutne miasto (83)
- 11:00 Przypieczętowany los (135)
- 12:00 Sploty nienawiści (40)
- 13:00 Diamentowe imperium (23)
- 14:00 Trzy siostry (260)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (79)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (80)
- 17:00 Trzy siostry (260)
- 18:00 Diamentowe imperium (24)
- 19:00 Teresa (60)
- 20:00 Okrutne miasto (84)
- 21:00 Przypieczętowany los (136)
- 22:00 Sploty nienawiści (41)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (80)
- 00:35 Agenci NCIS 14 (Statek miłości)
- 01:20 Sisi (5)
- 02:10 Domina (Zaraza)
- 03:00 Inspektor George Gently 2 (We krwi)
- 20:35 Agenci NCIS 14 (Szwindel)
- 21:30 Tom Jones (3)
- 22:35 Marlow: klub zbrodni (2)
- 23:35 Agenci NCIS 14 (Filadelfia)
- 00:30 Kickboxer
- 02:40 Prezentuj broń! (50)
- 03:40 Prezentuj broń! (51)
- 08:55 Drużyna A 3 (18)
- 09:55 Zagadki z przeszłości 3 (22)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (20)
- 11:55 Drużyna A 3 (18)
- 18:00 Drużyna A 3 (19)
- 19:00 Zaginiony świat (1)
- 20:00 Save Me (7)
- 21:00 Save Me (8)
- 22:10 Nielegalni (5)
- 23:25 Nielegalni (6)
- 00:00 Grand Hotel 2 (5)
- 01:55 Winnice miłości 2 (118)
- 03:05 Prezentuj broń! (18)
- 04:10 Prezentuj broń! (19)
- 05:00 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Profil 6 (1)
- 07:05 Profil 6 (2)
- 08:20 Zaklinacze koni 3 (2)
- 09:20 Zaklinacze koni 3 (3)
- 10:20 Grand Hotel 2 (6)
- 12:10 Winnice miłości 2 (118)
- 13:20 Detektyw Murdoch (4)
- 14:25 Profil 6 (3)
- 15:35 Profil 6 (4)
- 16:50 Zaklinacze koni 3 (4)
- 17:50 Zaklinacze koni 3 (5)
- 21:00 Wiedźma (1)
- 22:10 Szpital świętej Marii (3)
- 23:05 Szpital świętej Marii (4)
- 00:00 Wyrok śmierci
- 02:10 Saga wikingów
- 04:25 Bonanza (Denver McKee)
- 05:24 Zakończenie programu
- 05:25 Bonanza (Małpolud)
- 06:15 Celnicy 3 (8)
- 06:50 Celnicy 3 (9)
- 07:20 Poirot (Niedziela na wsi)
- 09:10 Wyspa piratów
- 11:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 13:30 Wysoka fala
- 15:55 Niezawodny plan
- 20:00 Mocny piątek: Zdrajca
- 22:35 Rzeka tajemnic
- 00:35 Zakończenie programu
- 06:05 Worek mąki
- 07:35 Nico jednorożec
- 09:10 Łowcy przygód
- 10:35 Sniff i duch z bagien
- 12:10 Czekając na Anyę
- 13:55 Coco Chanel
- 15:45 Piekło '63
- 17:30 Letnie wino
- 19:00 Paryż 36
- 21:00 Klub miliarderów
- 22:45 Dobroczyńca
- 00:25 Sukiyaki western django
- 02:00 My First Threesome
- 03:15 Prawdziwa historia gangu Kelly'ego
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:30 Tygrysy ze stacji Shagou
- 08:30 Link do zbrodni
- 10:10 Chłopiec z dżungli
- 11:40 Czarownik i biały wąż
- 13:15 Tajna agentka
- 14:50 Król wojowników
- 16:20 Czarny motyl
- 17:50 Plan B (1/6)
- 18:35 Morderca w naszym domu
- 20:00 Bij i wiej
- 21:40 Killerman
- 00:05 Taniec nocy letniej
- 02:10 Ostatni człowiek na Ziemi
- 03:35 Odkrycie
- 03:55 Wielki Flamarion
- 05:10 Delikatna grawitacja
- 06:00 Świąteczne życzenie
- 07:25 Mogłabym być twoją babcią
- 07:45 Wędrownik
- 08:10 Dom kamiennych małp
- 09:35 Lassie z Malowanych Wzgórz
- 10:45 Odznaka honorowa
- 11:50 Aun: początek i koniec wszech rzeczy
- 15:40 Intruz
- 17:00 Bunt
- 18:15 Charlie żołnierzem
- 18:55 Życie kobiety
- 21:00 Milcząca odwaga
- 01:10 Przyjaciel czy wróg
- 02:30 Good Girl
- 04:00 Berkeley
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Lato we Florencji
- 07:35 Belcanto
- 09:15 Proza życia
- 10:55 Prawie przyjaciele
- 12:35 Poczuj rytm
- 14:20 Camino
- 16:45 Rodzina Steedów 2
- 18:25 Mój najlepszy przyjaciel
- 20:00 Plan B 3 (5)
- 20:45 Leonardo (8)
- 21:40 Obsesja Eve 3 (4)
- 22:25 Houdini i Doyle (8)
- 23:10 eXistenZ
- 01:25 Cheerleaderki
- 03:20 U wrót śmierci
- 05:20 Łódź - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Monika Richardson)
- 06:20 Klik News (37)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ariana Grande)
- 06:40 Superstars (Leonardo DiCaprio, George Clooney, Robert Redford, Penelope Cruz, Renée Zellweger)
- 07:10 FilmoNewsy (39)
- 07:30 Klik News (38)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (17)
- 10:00 Ikony - 10 min. (Leonardo Di Caprio)
- 10:15 Burza (119)
- 11:00 Najpiękniejsza brzydula (120)
- 11:55 Klik News (39)
- 12:00 Moda na sukces 34 (8632)
- 12:30 Moda na sukces 34 (8633)
- 13:00 The Queen of Flow 2 (75)
- 13:50 FilmoNewsy (124)
- 14:15 ShowBiznes po godzinach (Cezary Pazura)
- 14:35 Klik News (36)
- 14:40 Dziesięć najlepszych (Najlepsze dramaty sądowe)
- 15:05 Ale lapsus (5)
- 15:15 Willy agent (23)
- 15:25 Klik News (37)
- 15:30 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej sławni Polacy)
- 15:55 RED!Akcja (ODC)
- 20:25 Moda na sukces 34 (8633)
- 20:55 Moda na sukces 34 (8634)
- 21:30 Słodkie życie
- 05:15 Kabaret bez granic (Kabaret A JAK!)
- 06:00 Burza (5)
- 07:00 Maria Magdalena (36)
- 14:25 Maria Magdalena (26)
- 15:25 Najpiękniejsza brzydula (128)
- 18:10 The Queen of Flow 2 (52)
- 19:10 Moda na sukces 34 (8333)
- 19:40 Maria Magdalena (35)
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:55 Program kulinarny
- 05:25 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:03 Aktywny senior
- 10:15 Ekomisja
- 10:50 Schlesien Journal
- 11:10 Spotkanie z balladą
- 12:35 Spotkanie z balladą
- 13:50 Koncert w TVS
- 15:50 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:15 Przy muzyce po Śląsku
- 16:50 Kierunek zdrowie
- 17:25 Dzieje się
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:05 Jest temat
- 18:40 Weekend z TVS
- 19:00 Koncert życzeń
- 20:00 Weekend z TVS
- 20:10 Koncert w TVS
- 21:20 Muzyczna chata
- 23:00 Silesia flesz
- 23:15 Muzyczna chata
- 00:05 Hip Show
- 00:25 Hip Show
- 00:45 Hip Show
- 01:05 Sporty walki: Bangkok Fight Night
- 02:45 Sporty walki: Nr.1 Fight Show w Tallinnie 22.09.2018
- 08:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 08:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 09:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 09:15 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 09:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 09:45 Sporty walki: Punch Down 2 w Poznaniu
- 08:00 Podróż przez historię (5)
- 08:25 Szkoła łapania dzikich zwierząt (5)
- 08:50 A to ciekawe! (5)
- 09:15 Wyścig o życie (6)
- 09:45 Wyspy Europy (5)
- 10:20 Łowcy diamentów (6)
- 11:10 Z dala od miasta (6)
- 11:35 Z dala od miasta (7)
- 12:00 Efekt technologii (5)
- 12:25 W ciemnościach
- 13:30 Podróż w kosmos (5)
- 14:00 Pokaż mi jak mieszkasz (5)
- 14:30 Wspaniały świat (5)
- 15:00 Wyprawa do Indii (6)
- 15:30 Wyprawa do Indii (7)
- 16:00 Siła natury (5)
- 16:30 Podwodny świat
- 17:00 Wyprawa do Afryki (6)
- 17:30 Wyprawa do Afryki (7)
- 20:05 Na wybrzeżu (3)
- 20:30 Na wybrzeżu (4)
- 20:55 Zabójcza szybkość (2)
- 21:45 Mongolia. Stepowy emirat
- 22:05 Kreatywni zabójcy (1)
- 23:00 Nowa granica (1)
- 23:25 Nowa granica (2)
- 23:50 Tajemnicze skarby trackiego króla
- 00:00 Dragon Ball (4)
- 00:45 World Trigger (3)
- 01:30 World Trigger (4)
- 02:10 Gametoon Arena 2: Counter-strike 2 (7)
- 03:00 Gametoon Arena 2: Counter-strike 2 (8)
- 03:55 Robot Wars (Starcie Gwiazd, część 2)
- 05:25 Szach Mat (4)
- 06:00 Szach Mat (5)
- 06:20 Dragon Ball (4)
- 07:00 Dragon Ball (5)
- 07:45 Gildia Smaków
- 07:55 Gametoon Spotlight
- 08:05 Projekt Wywiad (Carbon Studio)
- 08:25 TVGry (454)
- 08:40 Stream Nation (Kangurek Kao, część 5)
- 09:15 Board News
- 09:40 TVGry (455)
- 09:55 Gramy z Głową (3)
- 14:25 World Trigger (4)
- 15:00 World Trigger (5)
- 15:50 Dragon Ball (4)
- 16:30 Dragon Ball (5)
- 17:20 VR Day (3)
- 17:30 Gildia Smaków
- 17:45 Board News
- 00:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Młoda Polska
- 11:00 Nastrojowe
- 13:00 Kochamy Lata 90!
- 13:30 Kochamy Lata 80!
- 14:00 Śpiewaj z Nami!
- 15:00 Młoda Polska
- 16:00 TOP Przeboje Roku
- 16:20 To Był Hit!
- 17:00 50 Hitów na Weekend
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Top 30
- 06:00 Ultra poranek
- 07:30 Kuchnia na dziko
- 07:45 Kuchnia na dziko
- 08:00 Dziesięć największych skarbów
- 08:55 Dziesięć największych skarbów
- 09:50 Życie w oceanie
- 10:55 Prawdziwe potwory z oceanów
- 11:50 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 19:55 Początek czasu
- 20:35 Narodziny Ziemii
- 22:10 Ultra hity
- 23:05 Polska w 4K
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 11:00 To był rok
- 12:00 Hity 80
- 14:00 Hity 90
- 16:00 To był rok
- 17:00 Legendy rocka
- 18:00 Hity eurodance
- 20:00 Gold impreza
- 06:00 Same hity!
- 10:00 Dzienna dawka rapu
- 16:00 Same hity!
- 17:00 Wydział newsów
- 17:15 Same hity!
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 22:00 1 na 1
- 22:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 15:00 Polish muzykę
- 16:00 Odlatowe hity
- 19:00 Top Dance Chart
- 20:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 12:00 Best Ballads
- 13:00 Best 80's
- 18:00 Best Hits
- 19:00 Top 55 Synth-Pop Hits
- 00:00 Szlagierowa noc!
- 06:00 Szlagierowe naj z naj!
- 12:00 Folkowe hity w Szlagier Tv
- 13:00 Szlagierowe naj z naj!
- 20:00 Szlagierowe naj z naj!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Poranna nakrętka
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Hit NUTA
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Hit NUTA
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Now you see me
- 01:50 English up (5)
- 02:00 Belle and sebastian
- 03:50 Here and there (7)
- 04:00 English united (9)
- 04:10 3ways2 (12)
- 04:20 English in focus (48)
- 04:30 English 911 2 (132)
- 04:35 English 911 2 (133)
- 04:40 English 911 2 (134)
- 05:00 Art land (37)
- 05:05 Art land (38)
- 05:10 Crafty hands 2 (19)
- 05:20 Okey-dokey (19)
- 05:30 Once upon a time (19)
- 05:40 Word party (7)
- 05:45 Word party (8)
- 05:50 English playtime (8)
- 06:00 Magic science (5)
- 06:15 Yummy for mummy (27)
- 06:25 Yummy for mummy (28)
- 06:35 Kids in action (33)
- 06:40 Kids in action (34)
- 06:45 Alfred & wilfred (4)
- 07:00 Simple phrases (3)
- 07:10 Life around (25)
- 07:15 Life around (26)
- 07:20 Life around (60)
- 07:25 City grammar (28)
- 07:35 Basic lexis (66)
- 07:40 Basic lexis (67)
- 07:45 Step by step 2 (37)
- 07:50 Step by step 2 (38)
- 07:55 Step by step 2 (39)
- 08:00 Mojo morning (38)
- 08:15 Here and there (71)
- 08:25 Here and there (72)
- 08:35 Study choice (10)
- 08:45 Euronews. smart regions (38)
- 08:50 Euronews. smart regions (39)
- 08:55 Euronews. futuris (1)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (4)
- 09:20 Let's talk (4)
- 09:35 English in focus (14)
- 09:45 English 911 2 (19)
- 09:50 English 911 2 (20)
- 09:55 English 911 2 (24)
- 10:00 The language of business (11)
- 10:15 The language of business (12)
- 10:30 Business words (11)
- 10:35 Business words (12)
- 10:40 3ways2 (12)
- 10:45 3ways2 (13)
- 10:50 Best of the best (11)
- 10:55 Best of the best (12)
- 11:00 Art land (37)
- 11:05 Art land (38)
- 11:10 Crafty hands 2 (19)
- 11:20 Okey-dokey (19)
- 11:30 Once upon a time (19)
- 11:40 Word party (7)
- 11:45 Word party (8)
- 11:50 English playtime (8)
- 12:00 Magic science (5)
- 12:15 Yummy for mummy (27)
- 12:25 Yummy for mummy (28)
- 12:35 Kids in action (33)
- 12:40 Kids in action (34)
- 12:45 Alfred & wilfred (4)
- 13:00 Film set (16)
- 13:15 Film set (17)
- 13:30 Film set (18)
- 13:40 Easy talk (58)
- 13:45 Euronews. futuris (32)
- 13:50 Euronews. futuris (33)
- 13:55 Euronews. futuris (34)
- 14:00 English united (10)
- 14:10 3ways2 (13)
- 14:20 English in focus (49)
- 14:30 English 911 2 (135)
- 14:35 English 911 2 (136)
- 14:40 English 911 2 (137)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (9)
- 15:25 What did they say (32)
- 15:30 What did they say (33)
- 15:35 English 911 2 (147)
- 15:40 Keep fit (4)
- 16:00 Grammar wise (6)
- 16:30 English in focus (2)
- 16:40 English in focus (7)
- 16:50 English in focus (8)
- 17:00 Letters to juliet
- 18:40 The language of business (11)
- 18:55 3ways2 (12)
- 19:00 Simple phrases (3)
- 19:10 Life around (25)
- 19:15 Life around (26)
- 19:20 Life around (60)
- 19:25 City grammar (28)
- 19:35 Basic lexis (66)
- 19:40 Basic lexis (67)
- 19:45 Step by step 2 (37)
- 19:50 Step by step 2 (38)
- 19:55 Step by step 2 (39)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (4)
- 20:20 Let's talk (4)
- 20:35 English in focus (14)
- 20:45 English 911 2 (19)
- 20:50 English 911 2 (20)
- 20:55 English 911 2 (24)
- 21:00 The boy and the world
- 22:20 Mojo morning (38)
- 22:35 Here and there (71)
- 22:45 Here and there (72)
- 22:55 Study choice (10)
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (9)
- 23:25 What did they say (32)
- 23:30 What did they say (33)
- 23:35 English 911 2 (147)
- 23:40 Keep fit (4)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:14 Григорий Герман
- 04:49 Кризисы Путинской России
- 05:07 Ваши деньги
- 05:38 Крах Путинского мифа: на России некому защищать родину
- 06:00 Наше время
- 06:31 Китай, Россия и война: как Пекин реагирует на провалы Кремля
- 06:47 Исторический визит премьера Индии в Украину: итоги
- 06:50 Киев призывает Минск не совершать ошибок и отвести войска от границы
- 06:55 В ЕС хотят отправить военных для обучения солдат в Украине
- 07:00 FreeДОМ
- 10:00 Тайная жизнь матрешки
- 10:15 Срочники и новая мобилизация: где Путин планирует брать военных
- 10:20 Для чего Украина создает военную комендатуру на территории России
- 10:23 Китай, Россия и война: как Пекин реагирует на провалы Кремля
- 10:27 Новая нормальность
- 10:31 Исторические факты
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Настоящее время
- 12:24 FreeДОМ
- 14:00 Антизомби
- 14:16 Гражданская оборона
- 14:36 УкраинаНезависимость
- 14:56 Россия ведет гибридную войну против стран НАТО
- 15:00 Наше время
- 17:01 Специальный репортаж
- 17:30 FreeДОМ
- 19:35 Все так однозначно
- 20:00 Наше время
- 20:32 FreeДОМ
- 21:32 Настоящее время
- 21:56 Киев призывает Минск не совершать ошибок и отвести войска от границы
- 22:15 Антизомби
- 22:30 Инфо-ГУЛАГ - почему в России запретили интернет именно теперь?
- 22:44 Гражданская оборона
- 23:00 Гимн Украины
- 01:00 Beraber. Разом
- 01:45 Донбас Реалії
- 02:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 04:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 05:00 Beraber. Разом
- 06:00 ЕСПРЕСО. Док
- 07:00 НОВИНИ
- 07:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 08:00 Хвилина мовчання
- 08:01 НОВИНИ
- 08:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 09:00 НОВИНИ
- 09:10 Реальний фронт з Тарасом Березовцем
- 09:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Суботній політклуб
- 21:00 Близько політики, близько світу
- 21:30 Beraber. Разом
- 22:20 22:20 - 00:00
- 00:00 Le journal
- 00:10 The Debate
- 00:53 Short Cuts
- 01:00 Le journal
- 01:15 Business
- 01:20 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 A PROPOS
- 02:30 Le journal
- 02:45 Eye on Africa
- 03:00 Le journal
- 03:10 The Debate
- 03:53 Short Cuts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Talking Europe
- 04:30 Le journal
- 04:45 French Connections
- 04:51 The Observers
- 05:00 Le journal
- 05:15 Eye on Africa
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Le journal
- 06:21 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:50 Le journal
- 06:51 Sports
- 07:00 Le journal
- 07:19 In the Press
- 07:30 Le journal
- 08:00 Le journal
- 08:20 Global Grid
- 08:30 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Sports
- 09:00 Le journal
- 09:15 Le journal
- 09:16 En tete a tete
- 09:30 Le journal
- 09:45 Le journal
- 09:46 Global Grid
- 09:52 Sports
- 10:00 Le journal
- 10:15 Le journal
- 10:16 Across Africa
- 10:30 Le journal
- 10:45 Le journal
- 10:46 The Observers
- 10:52 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:15 Le journal
- 11:16 French Connections
- 11:22 Fashion
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 France In Focus
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Le journal
- 12:46 Focus
- 12:51 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 Scoop
- 13:30 Le journal
- 13:45 Entre Nous
- 14:00 Le journal
- 14:15 Entre Nous
- 14:30 Le journal
- 14:50 Culture Critics
- 15:00 Le journal
- 15:15 Le journal
- 15:16 En tete a tete
- 15:30 Le journal
- 15:45 Access Asia
- 16:00 Le journal
- 16:15 Le journal
- 16:16 The 51 Percent
- 16:30 Le journal
- 16:45 Le journal
- 16:46 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Power Politics
- 17:30 Le journal
- 17:45 France In Focus
- 18:00 Le journal
- 18:20 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:50 Sports
- 19:00 Le journal
- 19:10 The World This Week
- 19:53 Short Cuts
- 20:00 Le journal
- 20:15 Le journal
- 20:16 People And Profit
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le journal
- 20:46 Across Africa
- 21:00 Le journal
- 21:15 En tete a tete
- 21:30 Le journal
- 21:40 Eye on Africa
- 22:00 Le journal
- 22:15 The 51 Percent
- 22:30 Le journal
- 22:42 Eye on Africa
- 23:00 Le journal
- 23:15 Scoop
- 23:30 Le journal
- 23:45 Focus
- 23:50 Sports
- 00:00 Le journal
- 00:12 Le débat
- 00:55 L'instant mobile
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 A l'affiche
- 02:00 Le journal
- 02:15 Politique
- 02:55 L'instant mobile
- 03:00 Le journal
- 03:12 Le débat
- 03:55 L'instant mobile
- 04:00 Le journal
- 04:10 Reporters France 24
- 04:25 L'instant mobile
- 04:30 Le journal
- 04:40 Le Paris des arts
- 05:00 Le journal
- 05:15 Plan B
- 05:21 Focus
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:22 Focus
- 06:30 Le journal
- 06:52 Mode
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:16 Dans la presse
- 07:21 Reportages
- 07:30 Le journal
- 07:44 Le journal
- 07:45 Focus
- 07:51 Sports
- 08:00 Le journal
- 08:15 Le journal
- 08:16 L'invité du jour
- 08:21 Dans la presse
- 08:30 Le journal
- 08:44 Le journal
- 08:45 Focus
- 08:50 Vous etes ici
- 09:00 Le journal
- 09:14 Le journal
- 09:15 L'invité de l'économie
- 09:30 Le journal
- 09:44 Le journal
- 09:45 Plan B
- 09:51 Focus
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 C'est en France
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Pas2quartier
- 11:21 Dans les hebdos
- 11:30 Le journal
- 11:44 Le journal
- 11:45 L'invité de l'économie
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:16 A l'affiche
- 12:30 Le journal
- 12:44 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:50 Actuelles
- 14:00 Le journal
- 14:20 Science +
- 14:30 Le journal
- 14:45 Culture
- 14:51 Elément Terre
- 15:00 Le journal
- 15:14 Le journal
- 15:15 Dans les hebdos
- 15:22 Vous etes ici
- 15:30 Le journal
- 15:44 Le journal
- 15:45 Outre-mer
- 16:00 Le journal
- 16:14 Le journal
- 16:15 Actuelles
- 16:30 Le journal
- 16:44 Le journal
- 16:45 A l'affiche
- 17:00 Le journal
- 17:15 La semaine de l'éco
- 17:55 L'instant mobile
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 En tete a tete
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 Reporters France 24
- 19:00 Le journal
- 19:10 Une semaine dans le monde
- 19:55 L'instant mobile
- 20:00 Le journal
- 20:22 Sports
- 20:30 Le monde dans tous ses Etats
- 21:00 Le journal
- 21:15 Elément Terre
- 21:21 Info ou intox
- 21:30 Le journal
- 21:36 La question qui fâche
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:15 Info ou intox
- 22:21 Sports
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le café des sports
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Pin do kultury
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:33 W ogrodzie i zagrodzie
- 17:50 Do brzegu
- 18:15 Czyżewskiego 42
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:15 Zwierzolubni / Figury Szczecina
- 16:25 Idzie weekend
- 16:30 Kronika
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Wojenne dziewczyny 2 (22)
- 17:30 Smaki świata - po iberyjsku (25)
- 17:55 Wynalazki na medal
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:23 Idzie weekend
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Serwis sportowy
- 18:55 Wokół nas
- 19:05 Przyroda - wędka - przygoda (W Tyńcu)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Wokół nas
- 21:08 Moda na język polski (Gwara śląska)
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Serwis sportowy
- 21:54 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Szlakiem Kolberga
- 16:30 Teleskop
- 16:41 Prognoza pogody
- 16:45 Łączymy
- 17:11 Reportaż sportowy
- 17:30 Wielkopolski informator ekologiczny
- 17:46 Rozmowa dnia
- 17:57 Ewa i jej goście
- 18:30 Teleskop
- 18:53 Prognoza pogody
- 19:00 Telekurier
- 19:24 Wielkopolska każdego dnia (6 września)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:02 Łączymy
- 21:30 Teleskop
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:15 Magazyn medyczny
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Polskie dziedzictwo
- 17:10 Strefa otwarta
- 17:35 Czytanie puszczy
- 18:00 Kreatywni po godzinach
- 18:05 Przystanek Kultura
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Bez kantów
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Świadkowie czasu
- 21:20 Pilna sprawa
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Głos regionu
- 16:44 Pogoda
- 16:45 Winda regionu (Palinocka)
- 17:00 ABC zdrowia (Reumatoidalne zapalenie stawów)
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Moda na język polski (Zofia Nałkowska)
- 18:30 Głos regionu
- 18:53 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Winda regionu (Palinocka)
- 19:15 Winda regionu (Festiwal Kultury Kresowej)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Historie niezapisane (Nie przestawajcie być przestrogą)
- 21:15 Winda regionu
- 21:30 Głos regionu
- 21:52 Pogoda
- 21:53 Sport
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Jeszcze dzień z życia
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Klub Kultura
- 18:15 Języczek u wagi (Konotacje)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:20 Razem dla regionu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Bliżej nieba
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:42 Sport
- 16:45 Prognoza pogody
- 16:47 Przewodnik kulturalny
- 17:00 Lubuskie bliżej
- 17:31 Kalejdoskop
- 18:02 Magazyn koszykarski
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:24 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Magazyn koszykarski
- 21:14 Rozmowa dnia
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Miłego popołudnia
- 16:30 Panorama lubelska - flesz
- 16:42 Prognoza pogody
- 16:45 Miłego popołudnia z TVP 3 Lublin
- 17:55 Zobacz, co słychać
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Historie niezapisane (Rapy - zamojski Katyń)
- 21:15 Gość "Panoramy"
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Magazyn kultury
- 16:30 Aktualności
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Popołudnie z TVP 3 Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 18:54 Pogoda
- 19:00 Kopisto 6
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Popołudnie z TVP 3 Rzeszów
- 21:30 Aktualności
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:01 Kwartet (Kobiety w nietypowych zawodach)
- 16:30 Fakty
- 16:40 Pogoda
- 16:42 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 17:09 Prosto z lasu (15/24)
- 17:30 Doktor Haust i ekotajemnice
- 17:46 Geofenomena. Dolny Śląsk (Rock & Talk) (1)
- 18:00 Przyszłość jest teraz
- 18:14 Magazyn ku kulturze
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:54 Pogoda
- 18:58 Rozmowa "Faktów"
- 19:11 Magazyn Dolnośląski (18/24)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:02 Magazyn ku kulturze
- 21:16 Rozmowa "Faktów"
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 14:05 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 14:30 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z Jasnej Góry)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Niezwykłe miejsca (Kościół oo Bernardynów)
- 15:30 Kronika dnia (6)
- 15:43 Pogoda (6)
- 15:46 Krakowskie portrety literackie (Leszek Elektorowicz)
- 16:11 Kronika kulturalna
- 16:18 Jedź bezpiecznie (962)
- 16:30 Kronika dnia (6)
- 16:43 Pogoda (6)
- 16:45 Skarby architektury drewnianej UNESCO (Lipnica Murowana)
- 17:00 Pogoda w regionie (6)
- 17:02 Felieton
- 17:10 Msza Święta dla Chorych
- 18:01 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi z Puszczy Sandomierskiej)
- 18:18 Kwartet (Małe słowianki)
- 18:25 Pogoda w regionie (6)
- 18:30 Kronika (6)
- 18:53 Tematy dnia (6)
- 19:04 Kronika sportowa
- 19:07 Felieton
- 19:15 Turystyczna jazda (Brześć Kujawski)
- 19:27 Pogoda (6)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:01 Historia mediów (Pokaż wiadomość!)
- 21:30 Kronika (6)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (6)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Kurier opolski
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:05 Astronarium
- 18:30 Kurier opolski
- 18:53 Sport opolski
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Politechnika dziecięca
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Politechnika dziecięca
- 21:15 Rozmowa dnia
- 21:30 Kurier opolski
- 21:53 Sport opolski
- 21:58 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:10 Nasz Kościół
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:03 Na tropach historii
- 18:15 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Sport
- 18:55 Gość Informacji
- 19:03 Rola wsi
- 19:14 Gwiazdy od szafy
- 19:26 Pogoda w regionie
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Pogoda w regionie
- 21:02 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 21:30 Informacje
- 21:46 Pogoda w regionie
- 21:47 Sport
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Sport po łódzku
- 16:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 16:45 Reportaż
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:15 Historie z pasją
- 17:30 Strefa biznesu
- 17:45 Babskim okiem
- 18:15 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Przed ligą
- 19:05 Pogoda
- 19:10 Rozmowa dnia
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Reportaż
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:15 Zdarzyło się
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:40 Sport - flesz
- 16:45 Raz, dwa, trzy - lato!
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Dej pozór
- 21:30 Aktualności
- 21:37 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 04:00 Apel Jasnogórski
- 04:20 Informacje dnia
- 04:40 Polski punkt widzenia
- 05:00 Niemy świadek historii. Puszcza Rudnicka
- 05:30 Ze szkolnej ławki (Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Kazimierza Królewicza w Gdańsku)
- 06:40 Dzieci Andersa. Powrót do Afryki
- 07:45 Mateczniki Polskości (Pałac w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu)
- 07:55 Kartka z kalendarza - powstanie warszawskie (6 września 1944)
- 18:00 Anioł Pański
- 18:05 Informacje dnia
- 18:15 Westerplatte młodych
- 19:00 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
- 19:30 Brat Franciszek (Chleb życia)
- 20:00 Informacje dnia
- 20:20 Różaniec
- 20:50 Myśląc historia (Sąsiedzkie ostrzeżenie, część 1)
- 21:00 Apel Jasnogórski
- 21:20 Informacje dnia
- 21:40 Polski punkt widzenia
- 01:15 Letnie wino
- 03:00 Kabaretowy szał (Smile)
- 04:00 Miłe rozmowy
- 04:55 Miłe rozmowy
- 06:00 Yattaman (Wyspa potworów)
- 06:25 Yattaman (Pirat Gilbert)
- 06:55 Yattaman (Mówiąca żaba)
- 07:25 Królowa szpady (10)
- 08:25 Stellina (21)
- 09:15 Wojna z mafią (4)
- 10:20 Yattaman (Wspaniałe Amazonki)
- 10:50 Yattaman (Wielki złodziej)
- 11:15 Wojna z mafią (5)
- 12:30 Jeden plus Dziesięć (11)
- 13:10 Helena i chłopcy (26)
- 13:40 Namiętności (92)
- 14:20 Namiętności (93)
- 15:00 Klejnot TV
- 18:00 Klejnot TV
- 21:00 Zagadka tygodnia
- 21:40 Kabaretowy szał (Kabaret Smile)
- 22:35 Zagadka tygodnia
- 23:15 Miłe rozmowy (2)
- 23:30 Letnie wino
- 04:00 Kobra - oddział specjalny (8)
- 05:00 Na osi (504)
- 05:40 Świat z powietrza (2)
- 06:00 Jurajscy wojownicy (Armagedon)
- 07:00 Świat wokół nas (5)
- 07:30 Świat wokół nas (6)
- 10:00 Remont na 5+ (4)
- 10:30 Świat wokół nas (7)
- 11:00 Jurajscy wojownicy (Potwory z epoki lodowcowej)
- 11:55 Hit na lato (1)
- 16:00 Rozbitkowie (5)
- 17:00 Rozbitkowie (6)
- 20:00 Przetrwać w dziczy 2: Serengeti
- 21:55 W kosmiczną biel
- 23:45 Pocałunek śmierci
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Banánové rybičky
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:55 Veltrusy a Kačina
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby - letní speciál
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:20 Květa Fialová pohledem Zuzany Zemanové
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Štěpánková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 14:50 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 15:40 Reportéři ČT
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (3)
- 21:45 Všechnopárty
- 00:45 Vítězství v Pacifiku 1945
- 01:30 Včely letěly krásně
- 02:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 02:45 Ze ZOO do ZOO
- 03:15 V zajetí železné opony (Bunkr)
- 03:30 Válka za mloky
- 03:55 Sabotáž
- 04:25 Před půlnocí
- 04:50 Brtníkův rok
- 05:15 Křesťanský magazín
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Ve větru kopyt
- 09:25 V karavanu po Česku (1)
- 09:50 V karavanu po Česku (2)
- 14:35 Vítězství v Pacifiku 1945
- 15:20 Mars volá
- 16:15 Bitvy 2. světové války v barvě (Kursk)
- 17:00 Zapomenuté výpravy (Sám proti oceánům)
- 17:25 Sousedé
- 17:55 Výborná SHOW
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Branky, body, vteřiny
- 00:15 Paralympijské hry Paříž 2024 (Atletika)
- 01:15 Paralympijské hry Paříž 2024 (Boccia)
- 02:40 Biatlon ČR 2024 (MČR v běhu na kolečkových lyžích)
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:20 Mažoretky ČR 2024 (MS Ostrava)
- 03:40 Triatlon Hrádek nad Nisou
- 03:50 Cena východních Čech v orientačním běhu
- 03:55 Cyklistika ČR 2024 (ČP Brno)
- 04:10 V šachu
- 04:45 Svět motorů
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Curych)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Ptýrovský cyklobiatlon
- 08:55 Paralympijské hry Paříž 2024 (Denní souhrn)
- 00:40 Koncert ze Schönbrunnu 2024
- 02:10 Očima Arthura C. Clarka
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Tvrdý/Havelka U Olinka
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Na cestě k sobě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Przerwa w transmisji 05:23-20:00
- 22:10 Gauguin
- 23:45 Kanadská soda X (7)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Výlet k vodopádům)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (14)
- 07:20 Prasátko Peppa VII
- 07:25 Splat & Harry
- 07:35 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:15 Ryšáček Pablo
- 08:20 Ne-Ne
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Rady medvídka mývala
- 09:30 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Kazubovi!
- 09:55 Bobo
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:15 Rok v medvědím sedle
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:50 Rytmix
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:25 Bob a Bobek na cestách (Odvážní skokani)
- 11:30 Splat & Harry
- 11:45 Čím dnes budu?
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Zvířátka v zoo
- 12:15 Sběratelé her
- 12:25 Ryšáček Pablo
- 12:30 Ne-Ne
- 12:35 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, jak se všichni vybarvili)
- 12:45 Ezopovy bajky
- 12:55 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Výlet k vodopádům)
- 13:05 Věda je zábava III
- 13:35 Šmoulové
- 13:55 Čarodějky školou povinné III
- 14:25 Superhrdinové
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (14)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Operace Jauu! XII
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:35 DVA3 (Pokojíčky snů)
- 16:50 Terčin zvířecí svět
- 17:05 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jezevec Chrujda (Jezevec Chrujda, staví nejdřív urychlovač a pak zase zpomalovač)
- 18:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (10)
- 19:20 101 Dalmatinská (17)
- 19:40 Dobrodružství Arachnomušáka
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Przerwa w transmisji 19:54-06:00
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Program 00:00 - 02:00
- 02:00 Program 02:00 - 04:00
- 04:00 Program 04:00 - 06:00
- 06:00 Program 06:00 - 08:00
- 08:00 Program 08:00 - 10:00
- 10:00 Program 10:00 - 12:00
- 12:00 Program 12:00 - 14:00
- 14:00 Program 14:00 - 16:00
- 16:00 Program 16:00 - 18:00
- 18:00 Program 18:00 - 20:00
- 20:00 Program 20:00 - 22:00
- 22:00 Program 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Fakty po Faktach
- 00:40 Kropka nad i
- 01:00 Tak jest
- 02:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 02:30 Szkło kontaktowe
- 03:30 Kropka nad i
- 03:55 Nowa Maja w ogrodzie
- 04:20 Tak jest
- 05:25 Fakty po Faktach
- 06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 07:30 Jeden na jeden
- 10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 10:55 Biznes
- 11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 11:55 Biznes
- 14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody
- 14:55 Biznes
- 15:00 15 na żywo
- 16:00 Fakty po południu
- 18:00 Tak jest
- 19:15 Serwis informacyjny
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Bez kitu
- 21:00 Polska i świat
- 22:00 Szkło kontaktowe
- 23:00 Dzień po dniu
- 23:40 Biznes
- 00:40 Fakty po Faktach
- 01:05 Kropka nad i
- 01:40 Tak jest
- 02:40 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:00 Nowa Maja w ogrodzie
- 03:35 Tak jest
- 04:35 Fakty po Faktach
- 05:05 Kropka nad i
- 05:35 Byk i Niedźwiedź
- 06:00 Makłowicz w drodze
- 06:30 Nowa Maja w ogrodzie
- 07:00 Podziemne sekrety (Zbiorowa mogiła)
- 07:55 Szkło kontaktowe
- 09:00 Rozmowy dnia
- 09:45 Fakty o świecie
- 10:10 Kropka nad i
- 10:45 Tak jest
- 11:45 Byk i Niedźwiedź
- 12:15 Alarm dla Ziemi
- 12:50 Fakty po Faktach
- 13:15 Kropka nad i
- 13:45 Tak jest
- 14:45 Fakty o świecie
- 15:20 Kijek w kosmosie
- 16:00 Dzień na świecie
- 18:30 Fakty o świecie
- 19:00 Fakty
- 19:30 Fakty po Faktach
- 20:00 Fakty o świecie
- 21:00 Rozmowy dnia
- 21:50 24 godziny
- 23:00 Fakty o świecie
- 23:55 Polska i świat
- 00:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 00:15 Dłuższa rozmowa
- 00:30 Biznes wieczorem
- 01:00 Blajer mówi: Biznes
- 01:15 Blajer mówi: Biznes
- 01:30 Blajer mówi: Biznes
- 01:45 Blajer mówi: Biznes
- 02:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 02:15 Biznes wieczorem
- 02:45 Zdaniem analityków
- 03:00 Biznes wieczorem
- 03:30 Pieniądze z papieru (108)
- 04:00 Twój branding (109)
- 04:15 Kadry w pigułce (147)
- 04:30 Biznes wieczorem
- 05:00 Biznesmania (32)
- 05:30 Biznes wieczorem
- 06:00 Zdaniem analityków
- 06:15 Blajer mówi: Biznes
- 06:30 Blajer mówi: Biznes
- 06:45 Blajer mówi: Biznes
- 07:00 Blajer mówi: Biznes
- 07:15 Blajer mówi: Biznes (1)
- 07:30 Dłuższa rozmowa
- 07:45 Zdaniem analityków
- 08:00 Biznes od rana
- 09:00 Poranek inwestora
- 10:00 Biznes od rana
- 11:00 Blajer mówi: Biznes
- 11:15 Blajer mówi: Biznes
- 11:30 Blajer mówi: Biznes
- 11:45 Blajer mówi: Biznes
- 12:00 Biznes w południe
- 13:00 Motozoom (115)
- 13:30 Biznes w południe
- 14:00 Biznes to ludzie (2)
- 14:30 Dobra franczyza 2 (27)
- 14:45 Pan i Pani Szaran 2 (3)
- 15:00 Po godzinach: Konie (9)
- 15:15 Dłuższa rozmowa
- 15:30 Biznes po południu
- 16:30 Koniec dnia
- 17:30 Świat do odczytu (32)
- 18:00 Koniec dnia
- 20:00 Biznes wieczorem
- 21:00 Blajer mówi: Biznes
- 21:15 Blajer mówi: Biznes
- 21:30 Blajer mówi: Biznes
- 21:45 Blajer mówi: Biznes
- 22:00 Blajer mówi: Biznes (1)
- 22:15 Biznes wieczorem
- 22:45 Zdaniem analityków
- 23:00 Blajer mówi: Biznes
- 23:15 Blajer mówi: Biznes
- 23:30 Blajer mówi: Biznes
- 23:45 Blajer mówi: Biznes
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:20 Układ idealny
- 02:10 Mroczne wody
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Kuki Airani)
- 14:00 Wichrowe wzgórze (1)
- 14:55 Jaka to melodia? (5407)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (875)
- 16:05 Dziedzictwo (338)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5408)
- 17:55 Klan (4362)
- 18:25 Reporterzy
- 18:45 Akacjowa 38 (448)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:10 Sport
- 20:15 Pogoda
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (197)
- 21:05 Komisarz Alex 21 (Tajemnica pokoju 313)
- 22:05 Minuta ciszy (1/6)
- 23:15 Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
- 00:50 Samiec alfa
- 02:45 Pestka
- 11:15 Operacja zdrowie (18)
- 11:50 Barwy szczęścia (3023)
- 12:30 Koło fortuny (1706)
- 13:15 Miłość i nadzieja (25)
- 16:00 Koło fortuny (1707)
- 16:35 Familiada (2889)
- 17:20 Miłość i nadzieja (26)
- 18:15 Va banque (774)
- 18:50 Jeden z dziesięciu (5/144)
- 19:30 Barwy szczęścia (3023)
- 20:05 Barwy szczęścia (3024)
- 20:45 Postaw na milion (342)
- 21:45 61. KFPP w Opolu - Kabareton
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dobrego dnia
- 17:03 Reagujemy
- 17:17 Dobrego dnia
- 17:45 Filmowe spotkania
- 18:00 Raport na gorąco
- 18:05 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:42 Kurier Mazowiecki
- 18:55 Pogoda
- 18:57 Sport
- 19:01 Żyj lepiej. Energia do zmian
- 19:15 Ludzie z Mazowsza
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Łączy nas wieś
- 21:15 Powstanie warszawskie
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:52 Pogoda
- 21:54 Sport
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:15 Zdarzyło się
- 16:30 Aktualności - flesz
- 16:37 Pogoda
- 16:40 Sport - flesz
- 16:45 Raz, dwa, trzy - lato!
- 17:30 Reportaż
- 17:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 18:15 Protokół rozbieżności
- 18:30 Aktualności
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Wieczorne wiadomości sportowe
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Dej pozór
- 21:30 Aktualności
- 21:37 Pogoda
- 21:39 Wieczorne wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Pin do kultury
- 16:30 Panorama
- 16:43 Pogoda
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 17:30 Panorama flesz
- 17:33 W ogrodzie i zagrodzie
- 17:50 Do brzegu
- 18:15 Czyżewskiego 42
- 18:30 Panorama
- 18:50 Panorama sport
- 18:57 Pogoda
- 19:15 Reportaż TVP Gdańsk
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Program lokalny
- 21:30 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:42 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:15 Zwierzolubni / Figury Szczecina
- 16:25 Idzie weekend
- 16:30 Kronika
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Wojenne dziewczyny 2 (22)
- 17:30 Smaki świata - po iberyjsku (25)
- 17:55 Wynalazki na medal
- 18:10 Rowerem przez Pomorze Zachodnie
- 18:23 Idzie weekend
- 18:30 Kronika
- 18:50 Pogoda
- 18:52 Serwis sportowy
- 18:55 Wokół nas
- 19:05 Przyroda - wędka - przygoda (W Tyńcu)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Wokół nas
- 21:08 Moda na język polski (Gwara śląska)
- 21:30 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Serwis sportowy
- 21:54 Rozmowa dnia
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Szlakiem Kolberga
- 16:30 Teleskop
- 16:41 Prognoza pogody
- 16:45 Łączymy
- 17:11 Reportaż sportowy
- 17:30 Wielkopolski informator ekologiczny
- 17:46 Rozmowa dnia
- 17:57 Ewa i jej goście
- 18:30 Teleskop
- 18:53 Prognoza pogody
- 19:00 Telekurier
- 19:24 Wielkopolska każdego dnia (6 września)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:02 Łączymy
- 21:30 Teleskop
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:52 Wiadomości sportowe
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:15 Magazyn medyczny
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Polskie dziedzictwo
- 17:10 Strefa otwarta
- 17:35 Czytanie puszczy
- 18:00 Kreatywni po godzinach
- 18:05 Przystanek Kultura
- 18:25 Warto tam być
- 18:30 Obiektyw
- 18:50 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 19:00 Bez kantów
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Świadkowie czasu
- 21:20 Pilna sprawa
- 21:30 Obiektyw
- 21:50 Prognoza pogody
- 21:55 Sport
- 21:56 Warto tam być
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Głos regionu
- 16:44 Pogoda
- 16:45 Winda regionu (Palinocka)
- 17:00 ABC zdrowia (Reumatoidalne zapalenie stawów)
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:00 Moda na język polski (Zofia Nałkowska)
- 18:30 Głos regionu
- 18:53 Sport
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Winda regionu (Palinocka)
- 19:15 Winda regionu (Festiwal Kultury Kresowej)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Historie niezapisane (Nie przestawajcie być przestrogą)
- 21:15 Winda regionu
- 21:30 Głos regionu
- 21:52 Pogoda
- 21:53 Sport
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Zbliżenia
- 16:45 Jeszcze dzień z życia
- 17:00 Astronarium
- 17:30 Klub Kultura
- 18:15 Języczek u wagi (Konotacje)
- 18:30 Zbliżenia - wydanie główne
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:20 Razem dla regionu
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Bliżej nieba
- 21:30 Zbliżenia - wieczorne
- 21:45 Sport
- 21:50 Pogoda wieczorna
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Informacje lubuskie
- 16:42 Sport
- 16:45 Prognoza pogody
- 16:47 Przewodnik kulturalny
- 17:00 Lubuskie bliżej
- 17:31 Kalejdoskop
- 18:02 Magazyn koszykarski
- 18:15 Rozmowa dnia
- 18:24 Bitwa regionów
- 18:30 Informacje lubuskie
- 18:51 Sport
- 18:56 Prognoza pogody
- 18:58 Kalejdoskop
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Magazyn koszykarski
- 21:14 Rozmowa dnia
- 21:30 Informacje lubuskie
- 21:53 Sport
- 21:57 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Miłego popołudnia
- 16:30 Panorama lubelska - flesz
- 16:42 Prognoza pogody
- 16:45 Miłego popołudnia z TVP 3 Lublin
- 17:55 Zobacz, co słychać
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Historie niezapisane (Rapy - zamojski Katyń)
- 21:15 Gość "Panoramy"
- 21:30 Panorama lubelska - wydanie wieczorne
- 21:55 Prognoza pogody
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Magazyn kultury
- 16:30 Aktualności
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Podkarpackie tablice i inskrypcje
- 17:02 Kalejdoskop filmowy
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:01 Popołudnie z TVP 3 Rzeszów
- 18:30 Aktualności
- 18:52 Kalejdoskop filmowy
- 18:54 Pogoda
- 19:00 Kopisto 6
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Popołudnie z TVP 3 Rzeszów
- 21:30 Aktualności
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:01 Kwartet (Kobiety w nietypowych zawodach)
- 16:30 Fakty
- 16:40 Pogoda
- 16:42 Z Archiwum Telewizji Wrocław: Uzdrowiska
- 17:09 Prosto z lasu (15/24)
- 17:30 Doktor Haust i ekotajemnice
- 17:46 Geofenomena. Dolny Śląsk (Rock & Talk) (1)
- 18:00 Przyszłość jest teraz
- 18:14 Magazyn ku kulturze
- 18:30 Fakty - wydanie główne
- 18:54 Pogoda
- 18:58 Rozmowa "Faktów"
- 19:11 Magazyn Dolnośląski (18/24)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:02 Magazyn ku kulturze
- 21:16 Rozmowa "Faktów"
- 21:30 Fakty - wydanie wieczorne
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 14:05 Całkiem niezła historia (Grzegorz z pustelni)
- 14:30 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Paulini z Jasnej Góry)
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Niezwykłe miejsca (Kościół oo Bernardynów)
- 15:30 Kronika dnia (6)
- 15:43 Pogoda (6)
- 15:46 Krakowskie portrety literackie (Leszek Elektorowicz)
- 16:11 Kronika kulturalna
- 16:18 Jedź bezpiecznie (962)
- 16:30 Kronika dnia (6)
- 16:43 Pogoda (6)
- 16:45 Skarby architektury drewnianej UNESCO (Lipnica Murowana)
- 17:00 Pogoda w regionie (6)
- 17:02 Felieton
- 17:10 Msza Święta dla Chorych
- 18:01 Kultura na Ludowo#wspieram (Twórcy ludowi z Puszczy Sandomierskiej)
- 18:18 Kwartet (Małe słowianki)
- 18:25 Pogoda w regionie (6)
- 18:30 Kronika (6)
- 18:53 Tematy dnia (6)
- 19:04 Kronika sportowa
- 19:07 Felieton
- 19:15 Turystyczna jazda (Brześć Kujawski)
- 19:27 Pogoda (6)
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:01 Historia mediów (Pokaż wiadomość!)
- 21:30 Kronika (6)
- 21:45 Tematy dnia
- 21:55 Pogoda (6)
- 21:56 Kronika sportowa
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:30 Kurier opolski
- 17:10 Msza święta dla chorych
- 18:05 Astronarium
- 18:30 Kurier opolski
- 18:53 Sport opolski
- 18:58 Pogoda
- 19:00 Rozmowa dnia
- 19:15 Politechnika dziecięca
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Politechnika dziecięca
- 21:15 Rozmowa dnia
- 21:30 Kurier opolski
- 21:53 Sport opolski
- 21:58 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:10 Nasz Kościół
- 16:30 Informacje
- 16:42 Pogoda w regionie
- 16:45 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 17:10 Transmisja mszy świętej
- 18:03 Na tropach historii
- 18:15 Tu Kielce. Nowa Generacja
- 18:29 Informacje
- 18:51 Pogoda w regionie
- 18:52 Sport
- 18:55 Gość Informacji
- 19:03 Rola wsi
- 19:14 Gwiazdy od szafy
- 19:26 Pogoda w regionie
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Pogoda w regionie
- 21:02 Dobrego dnia z TVP 3 Kielce
- 21:30 Informacje
- 21:46 Pogoda w regionie
- 21:47 Sport
- 21:50 Gość Informacji
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:30 Dziedzictwo (323)
- 02:20 Dzikie pszczoły (68)
- 03:15 Dziennik regionów
- 03:45 Gość Regionów
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Przyrodnik na tropie (Rosiczka okrągłolistna)
- 05:15 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:15 Całkiem niezła historia (Klinika lalek)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko (Oregano)
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Natura bez granic (1)
- 10:30 Perły Bałtyku (Morze z lotu ptaka)
- 11:00 Rok w ogrodzie
- 11:30 Mieszkać piękniej (Domy regionalne)
- 12:00 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia orawska)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Niebezpieczne związki
- 16:00 Sport po łódzku
- 16:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 16:45 Reportaż
- 17:00 Łódź światłoczuła
- 17:15 Historie z pasją
- 17:30 Strefa biznesu
- 17:45 Babskim okiem
- 18:15 Tajemniczy świat zwierząt
- 18:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 18:50 Przed ligą
- 19:05 Pogoda
- 19:10 Rozmowa dnia
- 19:30 Szlachetne zdrowie
- 19:45 Całkiem niezła historia (Saper)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Reportaż
- 21:30 Łódzkie wiadomości dnia
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (13)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (558)
- 00:45 Detektyw (1/8)
- 02:05 Dowody zbrodni (1/24)
- 03:10 Szpital (285)
- 04:15 Uwaga! (7570)
- 04:35 Nauka jazdy 5 (25/30)
- 05:05 Recepta na stary dom 4 (7/8)
- 05:40 Uwaga! (7570)
- 05:55 Ukryta prawda (855)
- 06:50 Kuchenne rewolucje (Częstochowa, Diavolo)
- 07:45 Dzień Dobry TVN (5151)
- 11:30 B&B love (8/40)
- 14:15 Detektywi (53/56)
- 15:20 Doradca smaku (4/40)
- 15:30 Kuchenne rewolucje (Szczecinek, Zamek)
- 16:35 Ukryta prawda (1628)
- 17:40 Detektywi (106)
- 18:45 Sport
- 18:46 Raport US Open (10)
- 18:55 Pogoda
- 19:00 Fakty
- 19:40 Uwaga! (7571)
- 20:00 Top Gun: Maverick
- 22:55 Pacific Rim: Rebelia
Aby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiejAby oglądać wpisz
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:30 Serwis informacyjny
- 01:00 Serwis informacyjny
- 01:30 Serwis informacyjny
- 02:00 Serwis informacyjny
- 02:30 Serwis informacyjny
- 03:00 Serwis informacyjny
- 03:30 Serwis informacyjny
- 04:00 Serwis informacyjny
- 04:30 Serwis informacyjny
- 05:00 Serwis informacyjny
- 05:30 Serwis informacyjny
- 06:00 Serwis informacyjny
- 06:30 Serwis informacyjny
- 07:00 Serwis informacyjny
- 07:10 Serwis informacyjny
- 07:30 Serwis informacyjny
- 07:44 News24 na start
- 08:00 Serwis informacyjny
- 08:10 News24 na start
- 08:30 Serwis informacyjny
- 08:44 News24 na start
- 09:00 Serwis dnia
- 09:10 News24 na start
- 09:30 Serwis informacyjny
- 09:44 News24 na start
- 10:00 Serwis informacyjny
- 10:30 Serwis informacyjny
- 10:44 News24 na start
- 11:00 Serwis informacyjny
- 11:10 News na start
- 11:30 Serwis informacyjny
- 11:44 News24 na start
- 12:00 Rozmowa dnia
- 12:30 Serwis informacyjny
- 12:44 News24 na start
- 13:00 Serwis informacyjny
- 13:10 News24 dzień
- 13:30 Serwis informacyjny
- 13:44 News24 dzień
- 14:00 Serwis informacyjny
- 14:10 News24 dzień
- 14:30 Serwis informacyjny
- 14:42 News24 dzień
- 15:00 Serwis informacyjny
- 15:10 News24 dzień
- 15:30 Serwis informacyjny
- 15:44 News24 dzień
- 16:00 Serwis informacyjny
- 16:10 News24 dzień
- 16:30 Serwis informacyjny
- 17:00 Serwis informacyjny
- 17:10 News24 dzień
- 17:32 Blisko nas
- 18:00 Serwis informacyjny
- 18:30 Serwis informacyjny
- 19:00 Serwis informacyjny
- 19:30 Serwis informacyjny
- 20:00 Serwis informacyjny
- 20:30 Serwis informacyjny
- 21:00 Serwis informacyjny
- 21:30 Serwis informacyjny
- 22:00 Serwis informacyjny
- 22:30 Serwis informacyjny
- 23:00 Serwis informacyjny
- 23:30 Serwis informacyjny
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Click: Electric Acceleration
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 07:55 The Travel Show
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 08:55 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show: Iberian Adventures
- 10:00 BBC News
- 10:30 BBC News
- 10:55 The Travel Show
- 11:00 BBC News
- 11:30 HARDtalk
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 12:55 The Travel Show
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 14:55 The Travel Show
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 17:55 The Travel Show
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:55 The Travel Show
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 The Travel Show
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk