FBI

FBI

S03E01 - Odcinek 1

12.2. 21:05
AXN
55 minut

Nowa agentka zostaje członkiem ekipy. Zespół prowadzi poszukiwania zabójców odpowiedzialnych za strzelaninę w firmie medialnej. Okazuje się, że OA jest osobiście zaangażowany w dochodzenie. Jego postawa może mieć wpływ na zdolność oceny sytuacji.

Więcej informacji

Odcinki

Sezon 3
S03E09

Odcinek 9

9.4. 02:45, AXN, 55 minut

Odcinek 9

Uprowadzono reporterkę. Ekipa analizuje przeszłe związki ofiary, by zidentyfikować motywy porywacza. Gdy okazuje się, że w sprawę zamieszany jest chłopak Isobel, Ethan, ich związek przechodzi próbę.

Dostępne za 6 godzin
S03E10

Odcinek 10

15.4. 21:05, AXN, 55 minut

Odcinek 10

Agenci podejmują wspólne działanie z policją nowojorską. Celem jest ujęcie dwóch bandytów, którzy dokonują napadów na banki w maskach zwierząt. Wkrótce dochodzenie przybiera szokujący obrót dla części funkcjonariuszy z obu wydziałów.

O audycji

Angielski, Polski Polski

Serial FBI opowiada historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego. Elitarna jednostka, złożona z najlepszych specjalistów, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, intelekt i najnowsze technologie w najważniejszych sprawach kryminalnych. Wszystko po to, żeby chronić kraj i mieszkańców jednego z największych miast świata. Agentka Specjalna, Maggie Bell, pochodzi z rodziny, która od pokoleń związana jest ze służbą w policji i za wszelką cenę chce bronić ofiar przestępstw, które prowadzi. Jej partner, Agent Specjalny Omar Adom "OA" Zidan, ukończył West Point i pracował wcześniej jako agent DEA. Ich szefową jest Isobel Castille, agentka z wieloletnim doświadczeniem. Zespołowi pomagają również Jubal Valentine, która świetnie motywuje kolegów, była policjantka, Tiffany Wallace, oraz jej partner Stuart Scola, były finansista z Wall Street. Cały zespół pracuje nad sprawami z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa.