FBI

FBI

S01E09 - FBI (9)

22.2. 18:15
AXN
55 minut

Szeryf federalny oraz jeden z najważniejszych świadków przestępstwa zostają napadnięci, a następnie zamordowani. Maggie i OA rozpoczynają śledztwo w tej sprawie. Poszukują świadka, który ma doprowadzić ich do zabójcy.

Więcej informacji

Odcinki

Sezon 3
S03E10

Odcinek 10

21.4. 02:25, AXN, 50 minut

Odcinek 10

Agenci podejmują wspólne działanie z policją nowojorską. Celem jest ujęcie dwóch bandytów, którzy dokonują napadów na banki w maskach zwierząt. Wkrótce dochodzenie przybiera szokujący obrót dla części funkcjonariuszy z obu wydziałów.

Dostępne za 6 godzin
S03E11

Odcinek 11

22.4. 21:05, AXN, 55 minut

Odcinek 11

Mężczyzna ginie w wyniku eksplozji bomby, która została mu doręczona do domu w paczce. Członkowie ekipy podejmują działania, by ująć sprawcę i przejąć kolejną niebezpieczną przesyłkę.

O audycji

Angielski, Polski Polski

Serial FBI opowiada historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego. Elitarna jednostka, złożona z najlepszych specjalistów, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, intelekt i najnowsze technologie w najważniejszych sprawach kryminalnych. Wszystko po to, żeby chronić kraj i mieszkańców jednego z największych miast świata. Agentka Specjalna, Maggie Bell, pochodzi z rodziny, która od pokoleń związana jest ze służbą w policji i za wszelką cenę chce bronić ofiar przestępstw, które prowadzi. Jej partner, Agent Specjalny Omar Adom "OA" Zidan, ukończył West Point i pracował wcześniej jako agent DEA. Ich szefową jest Isobel Castille, agentka z wieloletnim doświadczeniem. Zespołowi pomagają również Jubal Valentine, która świetnie motywuje kolegów, była policjantka, Tiffany Wallace, oraz jej partner Stuart Scola, były finansista z Wall Street. Cały zespół pracuje nad sprawami z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa.