Gliniarz i prokurator

Gliniarz i prokurator

S05E09 - Odcinek 9

12.2. 19:05
Antena TV
55 minut

Prokurator McCabe oskarża niejakiego Mitchella Lazarusa o zabójstwo. Tymczasem na policję zgłasza się pewien człowiek, który zeznaje, że to on jest odpowiedzialny za to morderstwo.

Więcej informacji
S01E02

Laura

9.4. 15:00, Antena TV, 60 minut

Laura

Partner detektywa Jake'a Stylesa, Dennis, ginie w dniu zaręczyn. Obecna przy zdarzeniu narzeczona zabitego, Laura od razu rozpoznaje sprawcę. Sprawa wydaje się zamknięta, ale intuicja Jake'a podpowiada mu inne rozwiązanie...

S01E03

Perfidny plan

9.4. 16:00, Antena TV, 60 minut

Perfidny plan

W domu Ellen, byłej żony znanego prawnika, zostaje zamordowany jej kochanek. Podejrzenie pada na Ellen. Obrony podejmuje się jej były mąż. Prokurator McCabe podejrzewa, że to właśnie on jest zabójcą.

Dostępne za 23 godziny
S01E07

Mężczyzna, którego kocham

16.4. 15:00, Antena TV, 60 minut

Mężczyzna, którego kocham

Nancy nie wie, że Glen ożenił się z nią jedynie dla pieniędzy. Pewnego dnia mąż pozoruje wypadek, w którym Nancy ma zginąć. Jej śmierć ma otworzyć mu drogę do fortuny, ale kobiecie udaje się uniknąć tragedii.

Dostępne za 1 dzień
S01E08

Kochaj albo odejdź

16.4. 16:00, Antena TV, 60 minut

Kochaj albo odejdź

Prokurator McCabe doprowadza do skazania groźnego przestępcy, Galvina. który jednak ucieka z transportu. Policjant Harmon pomaga przestępcy dotrzeć do skradzionych przed aresztowaniem pieniędzy i z zimną krwią go zabija.

O audycji

Polski

Prawnik Kyle Williams ubiega się o wybór na senatora. Ma jednak romans ze swoją współpracownicą Libby, a gdy próbuje z nią zerwać - ta zaczyna go szantażować. Brant, członek komitetu wyborczego Kyle'a zabija Libby...