Gliniarz i prokurator

Gliniarz i prokurator

S05E11 - Odcinek 11

14.2. 19:00
Antena TV
50 minut

Znajoma Jake'a Stylesa, Cindy O'Malley, jest świadkiem zabójstwa. Morderca postanowił ją odnaleźć. Kobieta pewnego dnia znika. Prokurator McCabe i jego współpracownicy próbują znaleźć ją i zabójcę.

Więcej informacji
Dostępne za 5 dni
S01E03

Perfidny plan

23.4. 16:00, Antena TV, 60 minut

Perfidny plan

W domu Ellen, byłej żony znanego prawnika, zostaje zamordowany jej kochanek. Podejrzenie pada na Ellen. Obrony podejmuje się jej były mąż. Prokurator McCabe podejrzewa, że to właśnie on jest zabójcą.

S01E07

Mężczyzna, którego kocham

16.4. 15:00, Antena TV, 60 minut

Mężczyzna, którego kocham

Nancy nie wie, że Glen ożenił się z nią jedynie dla pieniędzy. Pewnego dnia mąż pozoruje wypadek, w którym Nancy ma zginąć. Jej śmierć ma otworzyć mu drogę do fortuny, ale kobiecie udaje się uniknąć tragedii.

S01E08

Kochaj albo odejdź

16.4. 16:00, Antena TV, 55 minut

Kochaj albo odejdź

Prokurator McCabe doprowadza do skazania groźnego przestępcy, Galvina. który jednak ucieka z transportu. Policjant Harmon pomaga przestępcy dotrzeć do skradzionych przed aresztowaniem pieniędzy i z zimną krwią go zabija.

O audycji

Polski

Prawnik Kyle Williams ubiega się o wybór na senatora. Ma jednak romans ze swoją współpracownicą Libby, a gdy próbuje z nią zerwać - ta zaczyna go szantażować. Brant, członek komitetu wyborczego Kyle'a zabija Libby...