White Collar: Biały kołnierzyk

White Collar: Biały kołnierzyk

S01E14 - Lider

12.9. 10:00
FOX
55 minut

Agentka Kimberly Rice chce, by Caffrey pomógł jej w schwytaniu porywacza córki biznesmena. Okazuje się, że podejrzanym jest Ryan Wilkes, z którym miał on niegdyś do czynienia. Burke odkrywa, że Nealowi grozi niebezpieczeństwo.

Więcej informacji
S01E11

Oznaki życia

16.9. 05:25, FOX, 60 minut

Oznaki życia

Neal odnajduje dawną współpracowniczkę Alex i próbuje nakłonić ją do połączenia sił w poszukiwaniach drogocennej pozytywki. Tymczasem obserwowany przez FBI Aldis Christopher Grey zostaje zamordowany. Podejrzaną o dokonanie zbrodni jest Pierce Spelman. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że jej celem jest jedna z pięciu japońskich figurek z XV wieku. Peter i Neal muszą szybko odnaleźć cenny przedmiot, by uniknąć międzynarodowego skandalu.

S01E12

Najście

16.9. 06:25, FOX, 50 minut

Najście

Neal nakłania dawną współpracowniczkę Alex do wspólnych poszukiwań drogocennej pozytywki. Tymczasem obserwowany przez FBI Aldis Christopher Grey zostaje zamordowany.

S01E13

Nabity w butelkę

16.9. 07:15, FOX, 55 minut

Nabity w butelkę

Rywal Neala, Matthew Keller, tworzy fałszywą kopię wina które należało do prezydenta Benjamina Franklina. Następnie rzuca wyzwanie Caffreyowi, by stworzył jeszcze wierniejszą kopię drogocennego trunku.

O audycji

Polski Polski

Neal Caffrey jest jednym z najzdolniejszych fałszerzy na świecie. W zamian za wolność pomaga FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców.