Gotowe na wszystko

Gotowe na wszystko

S07E04 - Liczy się to, co jest w środku

19.9. 15:35
FOX
55 minut

Gaby i Carlos poznają swoją prawdziwą córkę. Susan jest załamana, gdy portal Va-Va-Va-Broom.com rozpoczyna działalność w Ameryce. Zostaje twarzą serwisu. Paul wbrew woli żony kupuje dom, w którym mieszkał z Mary Alice.

Więcej informacji

Odcinki

Sezon 7
S07E09

Małe królestwo

26.9. 15:35, FOX, 55 minut

Małe królestwo

Gabrielle szuka sposobu na zatrzymanie przy sobie Grace. Tom jest zły na Lynette, że nie opowiedziała nikomu o jego szczególnych zaletach. Renee powierza Susan mroczny sekret. Wyjaśnia się, co Paul zamierza zrobić na Wisteria Lane.

S07E10

Niepokój na Wisteria Lane

27.9. 15:35, FOX, 55 minut

Niepokój na Wisteria Lane

Na Wisteria Lane Paul zaczyna wprowadzać w życie swój podstępny plan. Juanita odkrywa, że Gaby nie jest jej biologiczną matką.Bree proponuje Keithowi, by wspólnie zamieszkali. Ktoś dowiaduje się, że Tom i Renee kiedyś spędzili ze sobą noc.

S07E11

Mordercy

28.9. 15:35, FOX, 55 minut

Mordercy

Policja próbuje ustalić, kto ukradł rewolwer z walizki Lee. Susan traci nerkę. Juanita ma poczucie, że Gaby woli Grace niż ją. Keith wprowadza się do Bree.

S07E12

Poczucie przynależności

29.9. 15:35, FOX, 55 minut

Poczucie przynależności

Do leżącej w szpitalu Susan przychodzi matka. Odmawia jednak poddania się testom wykazującym możliwość oddania nerki córce. Lynette chce zemścić się na Tomie za jego niewierność. Gaby ma obsesję na punkcie Grace.

S07E13

Nadal tu jestem

2.10. 15:35, FOX, 55 minut

Nadal tu jestem

Lynette próbuje wyperswadować swej matce ślub z Frankiem. Carlos odkrywa obsesję Gabi na punkcie lalki, na którą przelała swoje matczyne uczucia do Grace. W domu Bree pojawia się była dziewczyna Keitha.

S07E14

Przebłysk

30.9. 09:00, Fox Comedy, 60 minut

Przebłysk

Lynette odmawia pozowania do portretu rodzinnego z Frankiem - nowym mężem matki. Nieoczekiwanie Susan dowiaduje się, że może otrzymać nerkę. Gaby nie chce przyznać, co jest powodem jej obsesji na punkcie lalki.

S07E15

List pożegnalny

1.10. 08:00, Fox Comedy, 60 minut

List pożegnalny

Susan dowiaduje się, że konieczny będzie przeszczep nerek. Bree postanawia pomóc przyjaciółce. Gabrielle zmusza Juanitę do przygotowania występu na szkolny konkurs talentów. Lynette zniechęca Renee do pomysłu adopcji.

S07E16

Poszukiwania

1.10. 09:00, Fox Comedy, 60 minut

Poszukiwania

Mieszkanki Wisteria Lane po raz kolejny stają się ofiarami intryg Paula Younga. Nie chce on dopuścić do transplantacji, która może uratować życie Susan. Lynette jest zła, że To odrzucił atrakcyjną propozycję pracy.

S07E17

Wszystko i nic

1.10. 10:00, Fox Comedy, 60 minut

Wszystko i nic

Paul Young przeszkadza Susan w uzyskaniu nerki do przeszczepu. Lynette jest złą na Toma, który nie przyjął dobrej posady ze względu na Carlosa. Bree martwi się, że Andrew może mieć problem z alkoholem. Postępowanie Renee szokuje Gaby.

Dostępne za 6 dni
S07E18

Chwile w lesie

9.10. 15:35, FOX, 55 minut

Chwile w lesie

Transplantacja nerki udaje się i Susan zaczyna wierzyć w swoje szczęście. Rozpoczyna przygodę z hazardem. Bree usiłuje zatrzymać przy sobie Andrew. Dręczony wyrzutami sumienia zastanawia się nad rozmową z Carlosem.

O audycji

Polski Polski

Serial opowiada historie sześciu kobiet, w tym pięciu przyjaciółek, mieszkających przy tej samej ulicy amerykańskiego przedmieścia. Narratorem serialu jest Mary Alice Young – typowa gospodyni domowa, żona maklera Paula i matka nastoletniego Zachary’ego. Mieszkała pod numerem 4352 Wisteria Lane. Na samym początku popełnia samobójstwo. W specyficzny, humorystyczno-sarkastyczny sposób relacjonowała wydarzenia na Wisteria Lane. Tymczasem jej przyjaciółki znalazły tajemniczy list.