Genialna Morgane

Genialna Morgane

S02E03 - Made in France

27.9. 22:00
FX
65 minut

Morgane wraca do służby. Musi przyswoić sobie procedury. Podczas szkolenia, które nadzoruje inspektor Lenormand, odbiera dziwne zgłoszenie od starszej pani. Wkrótce seniorka zostaje znaleziona martwa.

Więcej informacji

Odcinki

Sezon 3
S03E04

Anatupa

6.12. 22:00, FX, 75 minut

Anatupa

Na odludziu znaleziono ciało niejakiego Yvana Desfarda. Okazuje się, że ofiara należała do pustelniczej wspólnoty żyjącej w aszramie. Prowadząc śledztwo, Morgane stara zachować dystans do Timothéego.

Dostępne za 5 dni
S03E05

Nowe życie

13.12. 22:00, FX, 75 minut

Nowe życie

Po kolejnej wspólnej nocy Timothée odwozi Morgane na miejsce zbrodni. Tutaj Karadec staje się mimowolnym świadkiem ich pocałunku. Relacje konsultantki z Adamem stają się coraz bardziej skomplikowane.

O audycji

Polski Polski

38-letnia Morgane Alvaro (Audrey Fleurot) jest samotną matką trójki dzieci, które mają dwóch różnych ojców. Kobieta posiada talent intelektualny, ale również nie potrafi przystosować się do życia w społeczeństwie. Dobrze dogaduje się jedynie ze swoim 75-letnim sąsiadem Henrim (Rufus Magloire). Morgane zajmuje się dorywczymi zleceniami, ponieważ ma trudności w utrzymaniu pracy dłużej niż kilka miesięcy. Gdy sprząta posterunek policji w Lille, dostrzega akta śledztwa, które uruchamiają jej talent. Nanosi poprawki do akt, dzięki nim policjanci posuwają się w sprawie do przodu. Po przesłuchaniu i przetestowaniu metody kobiety, policja proponuje jej dołączenie do zespołu w celu pomocy w łapaniu przestępców.