Kości

Kości

S10E16 - The Big Beef at the Royal Diner

13.2. 13:45
FX
55 minut
2005

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Chili Reubena, prowadzącego program kulinarny. Kontrowersyjny gospodarz show na wizji odwiedzał lokale i oceniał jakość jedzenia. Był znany z ostrego języka.

Więcej informacji
S01E03

Chłopiec na drzewie

17.4. 07:05, FX, 55 minut

Chłopiec na drzewie

W kampusie ekskluzywnej prywatnej szkoły zostają znalezione wiszące na drzewie gnijące zwłoki syna wenezuelskiej ambasador. Złudnie prosta sprawa, która łączy pracowników szkoły i uczniów, szybko zmienia się w mieszankę kłamstw, seksu i skandalu.

S01E04

Mężczyzna w niedźwiedziu

17.4. 08:00, FX, 60 minut

Mężczyzna w niedźwiedziu

Brennan i Booth jadą do stanu Waszyngton w sprawie śledztwa dotyczącego ludzkiej ręki, którą znaleziono w brzuchu niedźwiedzia.

S01E05

Chłopiec w krzakach

18.4. 07:05, FX, 55 minut

Chłopiec w krzakach

Booth prosi Brennan o pomoc w odszukaniu i zidentyfikowaniu szczątków sześcioletniego chłopca, Charliego, który zniknął z lokalnego parku.

S01E06

Mężczyzna w ścianie

18.4. 08:00, FX, 60 minut

Mężczyzna w ścianie

Kiedy Brennan i Angela wszczęły bójkę w nocnym klubie, Brennan rzuca kogoś na ścianę, która pęka, odkrywając zmumifikowane szczątki.

S01E07

Mężczyzna w celi śmierci

19.4. 07:05, FX, 55 minut

Mężczyzna w celi śmierci

Prawnik skazanego na śmierć prosi Bootha, by ten pomógł w udowodnieniu niewinności jego klienta, nim wyrok zostanie wykonany. Agent zgadza się i prosi Bones oraz jej ekipę o pomoc.

S01E08

Dziewczyna w lodówce

19.4. 08:00, FX, 60 minut

Dziewczyna w lodówce

Brennan wychodzi na kolację wraz ze swoim byłym profesorem, a zarazem byłym kochankiem, kiedy Booth prosi ją i jej ekipę o zidentyfikowanie szczątków młodej kobiety znalezionej w lodówce.

S01E09

Mężczyzna w schronie

22.4. 07:05, FX, 55 minut

Mężczyzna w schronie

Brennan i jej ekipa zajmują się identyfikacją ciała znalezionego w schronie. W trakcie cięcia kości Zack przypadkowo uwalnia trujący pył, który staje się powodem kwarantanny, jakiej na czas świąt musi się poddać ekipa.

S01E10

Kobieta na lotnisku

22.4. 08:00, FX, 60 minut

Kobieta na lotnisku

Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie części ciała kobiety, które znaleziono w pobliżu L.A. International Airport. Ich praca jest utrudniona ze względu na liczne operacje plastyczne, które przeszła ofiara.

S01E11

Kobieta w samochodzie

23.4. 07:05, FX, 55 minut

Kobieta w samochodzie

Kiedy spalone ciało kobiety zostaje znalezione w samochodzie, w którym są ślady porwania dziecka, Brennan i Booth podejrzewają ojca chłopca, Carla Deckera. Sprawa bardziej się komplikuje, gdy Decker okazuje się człowiekiem chronionym przez program ochrony świadków.

S01E12

Superbohater w zaułku

23.4. 08:00, FX, 60 minut

Superbohater w zaułku

Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie pochodzenia rozkładającego się ciała, które znaleziono ubrane w niecodzienny kostium w jednej z uliczek. Bones i Booth odkrywają, że nastolatek, którego szczątki znaleźli, prowadził drugie życie.

Dostępne za 3 godziny
S01E13

Kobieta w ogrodzie

24.4. 07:05, FX, 55 minut

Kobieta w ogrodzie

Booth i Brennan zostają wezwani, gdy w bagażniku samochodu członka gangu zostaje znalezione ciało. W czasie przesłuchania mężczyzny nadjeżdża samochód. Wybucha strzelanina, która ułatwia ucieczkę podejrzanemu. Booth i Brennan podążają za wskazówkami, które doprowadzają ich zarówno do kolejnego pustego grobu, jak i do domu senatora, gdzie pracował członek gangu.

Dostępne za 4 godziny
S01E14

Mężczyzna na polu golfowym

24.4. 08:00, FX, 60 minut

Mężczyzna na polu golfowym

Brennan i Zack przeszukują miejsce rozbicia samolotu z chińskimi dyplomatami i kobietą. Na miejscu zdarzenia Brennan znajduje fragmenty kości, które nie mogą należeć do żadnego z pasażerów, ale mogą należeć do człowieka, który zaginął pięć lat wcześniej. Dr Goodman nakazuje ekipie skupić się wyłącznie na sprawie dyplomatów, ale Bones decyduje się, za jego plecami prowadzić śledztwo w sprawie fragmentów kości.

Dostępne za 1 dzień
S01E15

Dwa ciała w laboratorium

25.4. 07:05, FX, 55 minut

Dwa ciała w laboratorium

Brennan właśnie umawia się na randkę przez Internet, kiedy dostaje bardzo pilne zadanie – w zatoce Chesapeake znaleziono podziurawione kulami zwłoki, a FBI chce wiedzieć, czy jest to James Cugini, mafioso, który zaginął sześć lat temu. Booth, który prowadzi śledztwo, jest jednocześnie pochłonięty inną sprawą – w opuszczonym magazynie znaleziono przywiązany do łóżka szkielet, wszystko wskazuje na to, że ciało było bardzo poważnie okaleczone. Wieczorem, kiedy Brennan idzie na randkę, ktoś strzela do niej. Brennan roztrzęsiona wraca do Instytutu – jest przekonana, że ktoś próbuje ją powstrzymać od rozwiązania zagadki jednego z morderstw, którymi obecnie się zajmuje. Dlatego tym bardziej jest zdeterminowana, by jak najszybciej wyjaśnić obie sprawy.

Dostępne za 1 dzień
S01E16

Kobieta w tunelu

25.4. 08:00, FX, 60 minut

Kobieta w tunelu

Brennan i Booth schodzą do innego świata, który bezdomni stworzyli sobie w tunelach. Bones i Booth znajdują w szybie wentylacyjnym szczątki kobiety-filmowca.

Dostępne za 2 dni
S01E17

Czaszka na pustyni

26.4. 07:05, FX, 55 minut

Czaszka na pustyni

Podczas wakacji Angela znajduje czaszkę. Prosi Bones o pomoc w zidentyfikowaniu ofiary, ponieważ obawia się, że może to być czaszka jej chłopaka, który zaginął z miejscową przewodniczką. Śledztwo wiedzie ekipę od agresywnego chłopaka strażniczki przez lokalnego szeryfa aż do grupy fałszerzy.

Dostępne za 2 dni
S01E18

Mężczyzna z kością

26.4. 08:00, FX, 60 minut

Mężczyzna z kością

Booth i Brennan prowadzą dochodzenie w sprawie 300-letniej kości palca i miejsca, gdzie mógł zostać ukryty skarb piratów. Hodgins jest podekscytowany, kiedy może opuścić laboratorium i pomóc w sprawie, jednak jego życie jest zagrożone i Booth oraz Bones będą musieli go uratować.

Dostępne za 5 dni
S01E19

Mężczyzna w kostnicy

29.4. 07:05, FX, 55 minut

Mężczyzna w kostnicy

Brennan bierze urlop i jedzie do Nowego Orleanu, by pomóc w identyfikacji ofiar huraganu Katrina. Któregoś dnia budzi się w hotelu pobita i cała we krwi, nie pamięta, co się stało. Booth przyjeżdża, by pomóc jej dowiedzieć się, co się wydarzyło. Gdy miejscowa policja odnajduje martwego eksperta medycznego, Brennan zostaje główną podejrzaną. Śledztwo kieruje bohaterów w świat voodoo.

Dostępne za 5 dni
S01E20

Dziewczynka z implantem

29.4. 08:00, FX, 60 minut

Dziewczynka z implantem

Ekipa pomaga córce szefa Bootha, Sama Cullena – Amy. Wykryto u niej raka po przeszczepie fragmentu kości. Booth i Brennan odkrywają, że Amy nie jest jedyną ofiarą, która zaraziła się rakiem po przeszczepie.

Dostępne za 6 dni
S01E21

Żołnierz na grobie

30.4. 07:05, FX, 55 minut

Żołnierz na grobie

Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie samobójstwa na cmentarzu Arlington, wkrótce dowiadują się, że było to morderstwo, a ofiara była żołnierzem, który służył w Iraku. Podczas śledztwa mnożą się pytania bez odpowiedzi o stosunek ofiary do wojska. Wskazówki pomagają znaleźć odpowiedzi. W międzyczasie Booth wspomina swoją ciemną przeszłość jako snajpera w wojsku oraz horror wojny.

O audycji

Polski
2005

Zespół prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Chili Reubena, prowadzącego program kulinarny. Kontrowersyjny gospodarz show na wizji odwiedzał lokale i oceniał jakość jedzenia. Był znany z ostrego języka.