Dziedzictwo

Dziedzictwo

S01E214 - Dziedzictwo (214)

13.2. 16:05
TVP1
55 minut

Yaman wyjawia ukochanej, że Zuhal dopuściła się w firmie defraudacji. Wciąż planuje szczerą rozmowę z Seher, ale nie potrafi się przełamać. W rezydencji zjawia się Ela. Zaprasza parę na kolację.

Więcej informacji

O audycji

Polski Polski

"Dziedzictwo" to serial turecki, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. W obsadzie występują: Halil Ibrahim Ceyhan (jako serialowy Yaman) oraz Sıla Türkoğlu (jako Seher), którą polscy widzowie znają jako Sunę z „Przysięgi”.
Seher to porządna dziewczyna, która mieszka razem ze swoim ojcem Yusufem. Oboje wiodą skromne, uczciwe życie, ale przepełnione tęsknotą za starszą siostrą Seher Kevser, która wyszła za mąż wbrew woli ojca i zerwała kontakt z rodziną. Chociaż Kevser weszła do bogatego rodu Kyrymly, jej również nie było pisane szczęśliwe życie. Wcześnie owdowiała, a zmożona chorobą, większość czasu spędza w łóżku pod wpływem silnych leków. Nie jest w stanie zajmować się swoim pięcioletnim synem, któremu, po swoim ojcu, nadała imię Yusuf. Opiekunem chłopca jest jego stryj zimny i bezwzględny Yaman. Pewnego dnia dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku, w którym umiera Kevser. Przed wydaniem ostatniego tchnienia prosi wezwaną do szpitala Seher, by zabrała z rezydencji jej syna i zaopiekowała się nim. Yaman nie pojawia się na pogrzebie. Przyjmuje to co się stało z właściwą sobie obojętnością i chłodem. Seher i jej ojciec Yusuf są zrozpaczeni po śmierci Kevser. Seher postanawia wypełnić ostatnią wolę siostry i zabrać małego Yusufa z domu rodziny Kyrymly.