Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:45 Vera Cruz
- 03:30 Zdrajca (1/6)
- 04:30 Zakończenie programu
- 04:45 Dziedzictwo (245)
- 05:35 Złoty chłopak (147)
- 06:30 Audycje komitetów wyborczych
- 07:00 Projekt: Nadzieja (Wielki Czwartek)
- 07:30 Pełnia wiary
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Przedszkole w naturze
- 14:00 Złoty chłopak (148)
- 14:50 Jaka to melodia? (5344)
- 15:25 Gra słów. Krzyżówka (839)
- 15:55 Dziedzictwo (246)
- 16:45 Audycje komitetów wyborczych
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5345)
- 17:55 Klan (4310)
- 18:25 Leśniczówka (864)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (19/141)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Gość 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 30 (Błąd w sztuce)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 22:30 Teatropolis. Sztuka aktorska
- 23:10 Reguła milczenia
- 00:00 Odwróceni zakochani
- 01:55 Tajemnice rodu Valentów 2 (25)
- 03:05 Droga do czekolady
- 12:30 Koło fortuny (1661)
- 13:15 Akacjowa 38 (311)
- 14:05 Va banque (743)
- 14:30 Przepis dnia (69)
- 14:40 Audycje komitetów wyborczych
- 15:05 Górscy ratownicy (To jedno życie, część 2)
- 16:00 Koło fortuny (1662)
- 16:35 Familiada (2860)
- 17:15 Zakazany owoc (437)
- 18:10 Va banque (744)
- 18:45 Akacjowa 38 (342)
- 19:35 Barwy szczęścia (2970)
- 20:00 Przepis dnia (70)
- 20:10 Barwy szczęścia (2971)
- 20:50 Postaw na milion (333)
- 21:55 Na sygnale (Rodzinny galimatias)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Erynie (Kokytos)
- 23:50 Hala odlotów (2)
- 00:40 Klan (4306)
- 01:05 Dziedzictwo (208)
- 02:00 Zranione ptaki (155)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Koszuty)
- 03:50 Całkiem niezła historia (Nieme wołanie o pamięć)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Potrzeba bycia potrzebnym)
- 04:30 Sanatoria
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Express regionów
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Z miłości do zwierząt
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Działka na balkonie
- 13:50 Niezwykłe historie z pocztówek (Aniela Chałubińska - niezapomniany geograf i geolog)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:31 Zaginione - odnalezione ("Ołtarz mariacki Wita Stwosza")
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (69)
- 16:00 Na sygnale (Wspólna decyzja)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:43 Pogoda
- 18:46 Kurier Mazowiecki
- 18:58 Sport
- 19:05 Prosto z Mazowsza
- 19:24 Audycje komitetów wyborczych
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:45 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (446)
- 23:40 Paradoks (Wolność)
- 01:50 Grzanie ławy
- 03:35 Nasz nowy dom (184)
- 04:40 Disco Gramy (6137)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia (328)
- 13:20 Interwencja (5375)
- 13:40 Trudne sprawy (Mamuśka z piekła rodem)
- 16:10 Pogoda (328)
- 16:15 Interwencja (5376)
- 16:30 Na ratunek 112 (Zakochany sąsiad)
- 17:00 Gliniarze (Ostra babka)
- 18:00 Pierwsza miłość (3785)
- 18:50 Wydarzenia (328)
- 19:15 Lepsza Polska
- 19:45 Sport (328)
- 19:55 Pogoda (328)
- 20:05 Nasz nowy dom (308)
- 21:10 Przyjaciółki (270)
- 22:10 Obsesja
- 01:20 STOP Drogówka (263)
- 02:20 Interwencja (5369)
- 02:35 Interwencja (5370)
- 02:55 Śmierć na 1000 sposobów (5)
- 03:25 Disco Polo Life (2255)
- 12:00 Policjantki i Policjanci (295)
- 13:00 Gliniarze (Zniszczone)
- 22:00 Love Island. Wyspa miłości (309)
- 23:05 Ulepszenie
- 04:35 Niesamowite! (Dar losu)
- 05:00 Dyżur 3 (31)
- 05:30 Dyżur 3 (32)
- 05:55 Ale numer! (23)
- 06:30 Ale numer! (24)
- 07:00 Psi Patrol 3 (Pieski ratują autobus szkolny/Pieski ratują ptaki)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Bardzo Gupikowe Święta)
- 08:05 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 08:10 Blue 2 (Squash)
- 08:15 Blue 2 (U fryzjera)
- 08:40 Milo (Pracownik Supermarketu Milo)
- 08:55 Milo (Artysta Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Święty Mikołaj)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Wspaniałe wąsiska)
- 09:40 Bing (Fajerwerki)
- 09:50 Bing (Pa pa)
- 09:55 Bing (Huśtawka)
- 10:20 Baranek Shaun (Beach Volleyball)
- 10:25 Baranek Shaun (Farmer Shaun)
- 10:30 Baranek Shaun (Lunatyk)
- 10:40 Baranek Shaun (Siostrzenica)
- 10:45 Basia (Basia i bałagan)
- 10:55 Basia (Basia i biwak)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Superbohaterowie)
- 11:35 Bing (Klocki)
- 11:40 Bing (Kaczki)
- 11:50 Bing (Koktajl)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Kamcia ładuje baterie)
- 12:10 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Draka ze skunksem)
- 12:35 Psi Patrol 3 (Pieski ratują autobus szkolny/Pieski ratują ptaki)
- 13:00 Bąbelkowy świat gupików 3 (Bardzo Gupikowe Święta)
- 13:35 Grizzy i Lemingi (Magnetyczny niedźwiedź)
- 13:45 Grizzy i Lemingi (Niedźwiedzi skarb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Wiecznie młody)
- 23:00 Zabić Salazara
- 04:05 Dr Death (8)
- 05:05 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (4)
- 07:05 Carter 2 (8)
- 08:00 MacGyver 3 (21)
- 09:00 MacGyver 3 (22)
- 09:55 Carter 2 (8)
- 10:55 MacGyver 4 (1)
- 11:50 MacGyver 4 (2)
- 12:45 Carter 2 (9)
- 13:40 Walker: Strażnik Teksasu (15)
- 00:10 Jak budowano imperia 2 (3)
- 01:10 Ekstremalne wyprawy 4 (3)
- 02:00 Dzikie psy (3)
- 02:55 W okowach mrozu 10 (15)
- 03:40 Życie na pustkowiu 3 (8)
- 18:50 Siedem światów, jedna planeta (4)
- 19:55 Planeta zmian (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 10 (17)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 00:45 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:15 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:45 Blog kulinarny Angie (2)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Przejęcie)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Druga szansa)
- 02:45 Ale obciach (Wystarczy chcieć)
- 03:15 Ale obciach (Rozstania)
- 03:40 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 05:45 Taffy (Drżąca gorączka)
- 05:50 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Postraszycielka)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (11)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (Bill stand-uper / Zielony proces)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 07:55 Hailey w akcji! (Jednooki Jack / Dziki, dziki zachód)
- 10:20 Chomi i Greta (Niewidzialna przyjaciółka/ Zgorzkniała opiekunka)
- 10:45 Taffy (Woń domu)
- 10:55 Taffy (Kołnierze)
- 11:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 11:15 Taffy (Fabryka waz)
- 11:20 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 11:30 Taffy (Swetry)
- 11:35 Taffy (Marzenia maszyny)
- 11:50 Chip i Dale: parkowe psoty 2 (Wszędzie dobrze, ale w domu się lepię / Na walizkach / Artystyczne spory)
- 22:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 22:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 05:20 W harmonii
- 06:45 Spisek
- 08:45 Zdobyć Woodstock
- 10:45 Droga pod wiatr
- 12:15 Footloose
- 14:05 Potężne sierotki
- 16:00 Zakochany Berlin
- 18:10 Wij
- 20:00 Lady Macbeth
- 21:30 Już za Tobą tęsknię
- 23:20 Skok Henry'ego
- 08:55 Cmentarzysko samolotów (10)
- 09:55 Uwaga, katastrofa! (1)
- 10:55 Uwaga, katastrofa! (2)
- 11:55 Uwaga, katastrofa! (3)
- 13:00 Uwaga, katastrofa! (4)
- 13:55 Uwaga, katastrofa! (5)
- 15:00 Uwaga, katastrofa! (6)
- 00:40 Z pamiętnika położnej (5)
- 01:35 Ojciec Brown 10 (1)
- 02:35 Morderstwa w Midsomer 16 (4)
- 04:20 Morderstwa w Midsomer 24 (3)
- 06:00 Z pamiętnika położnej (6)
- 06:55 Obiady piątkowe 5 (3)
- 07:25 Ojciec Brown 10 (1)
- 10:00 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 11:05 Lewis 4 (2)
- 11:55 Ojciec Brown 10 (1)
- 14:35 Śmierć pod palmami 4 (3)
- 15:35 Lewis 4 (2)
- 16:25 Ojciec Brown 11 (1)
- 17:20 Ojciec Brown 10 (2)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 16 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 21:00 Ojciec Brown 11 (2)
- 22:00 Milczący świadek 20 (9)
- 23:00 Milczący świadek 20 (10)
- 12:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 13:00 Celnicy 2 (3)
- 13:30 Celnicy 2 (4)
- 18:05 Gliniarz i prokurator (19)
- 19:05 Gliniarz i prokurator (20)
- 20:00 Columbo 6 (1)
- 21:35 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 22:40 Krwawe zaćmienie
- 00:00 Magia nagości. Polska (4)
- 01:05 Magia nagości (5)
- 02:10 I love kabaret (6)
- 03:10 I love kabaret EXTRA (1)
- 04:10 I love kabaret (3)
- 05:10 I love kabaret (4)
- 06:00 Poranny rogal (18)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (95)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 To leci w sieci (7)
- 12:55 Ludzie Hitlera (1)
- 18:25 I love kabaret (1)
- 19:25 I love kabaret EXTRA (2)
- 19:45 I love kabaret EXTRA (34)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 21:00 Kabaretowe przeboje (4)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (10)
- 23:00 Magia nagości 2 (10)
- 00:00 Na tropie seks handlarzy (2)
- 01:00 Na tropie seks handlarzy (3)
- 01:50 Darz Bór (325)
- 02:25 Darz Bór (326)
- 02:55 Darz Bór (327)
- 03:25 Darz Bór (328)
- 03:55 Na osi (1048)
- 04:25 Na osi (1050)
- 05:00 Na osi (1020)
- 05:30 Na osi (1021)
- 06:00 Na osi (1022)
- 06:30 Na osi (1023)
- 07:00 Na osi (1024)
- 07:30 Na osi (1028)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (3)
- 10:55 Kontrola graniczna (5)
- 11:55 Kontrola graniczna (6)
- 12:50 Kontrola graniczna (7)
- 13:50 Giganty w przestworzach (1)
- 14:50 Na osi (1002)
- 15:25 Na osi (1072)
- 16:00 Kontrola graniczna (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Celnicy 2 (9)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 12:00 Kontrola graniczna (7)
- 13:00 Kontrola graniczna (8)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (8)
- 21:00 Królowie wojny
- 22:25 Celnicy 3 (1)
- 23:30 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (19)