Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:20 Dobry Łotr
- 03:05 Zdrajca (2/6)
- 04:10 Wielki Tydzień (Wielki Czwartek)
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:50 Dziedzictwo (246)
- 05:40 Złoty chłopak (148)
- 06:30 Audycje komitetów wyborczych
- 07:00 Projekt: Nadzieja (Wielki Piątek)
- 07:30 Agape blisko Ciebie
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:50 Natura w Jedynce: Dzikie konie. Opowieść z Puszty
- 14:00 Złoty chłopak (149)
- 15:00 Trędowata
- 16:45 Audycje komitetów wyborczych
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:25 Na zawsze w moim sercu
- 19:00 Jeden z dziesięciu (20/141)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Gość 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Będziemy mieszkać razem (4/6)
- 21:05 Uroczysta Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka
- 22:35 Ben Hur
- 01:00 Siła przetrwania
- 02:50 Wierzę w Ciebie
- 12:30 Koło fortuny (1662)
- 13:15 Akacjowa 38 (312)
- 18:10 Va banque (745)
- 18:40 Akacjowa 38 (343)
- 19:25 Barwy szczęścia (2971)
- 19:50 Przepis dnia (71)
- 20:00 Barwy szczęścia (2972)
- 20:40 Usłane różami
- 22:30 Panorama
- 23:10 Światło między oceanami
- 00:40 Klan (4307)
- 01:05 Dziedzictwo (209)
- 02:00 Zranione ptaki (156)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 03:50 Całkiem niezła historia (Podnieś swój krzyż)
- 04:10 Godki fest ucieszne
- 04:30 Zamknięty świat
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Rok w ogrodzie
- 07:05 ZUS bez tajemnic
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Zawsze na temat
- 08:30 Qadrans qltury
- 08:46 Tajemnice Grobu Bożego
- 09:29 Krzyżu święty, nade wszystko
- 09:37 Gra Warszawa (9)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Witaj, tato!)
- 10:45 Klan (4307)
- 11:10 Rączka gotuje (Śledzie przed Wielkanocą)
- 11:40 Las jaki jest (5)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Rzecz Polska (Crystal i Alexis)
- 12:45 Kulinarne batalie
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Dlaczego krowa... (Kura)
- 14:15 Całkiem niezła historia (Trzy gwoździe)
- 14:31 Eureka biblioteka! (Leszno)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:25 Agape blisko Ciebie
- 15:55 Przepis dnia (70)
- 16:00 Na sygnale (Jesteś moją dopaminą)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Audycje komitetów wyborczych
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:44 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:02 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:24 Audycje komitetów wyborczych
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:45 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (71)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (447)
- 23:40 Tajemnica Lema
- 00:40 Morderstwo w Orient Expressie
- 03:05 Nasz nowy dom (185)
- 04:05 Zjedz Kambodżę (3)
- 04:40 Disco Gramy (6138)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia (329)
- 13:20 Interwencja (5376)
- 13:40 Trudne sprawy (Zaginiony syn)
- 16:10 Pogoda (329)
- 16:15 Interwencja (5377)
- 16:30 Na ratunek 112 (Wrobiona w rodzinę)
- 17:00 Gliniarze (To był błąd)
- 18:00 Pierwsza miłość (3786)
- 18:50 Wydarzenia (329)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (329)
- 19:45 Sport (329)
- 19:55 Pogoda (329)
- 01:20 STOP Drogówka (264)
- 02:20 Interwencja (5371)
- 02:35 Interwencja (5372)
- 02:55 Śmierć na 1000 sposobów (6)
- 03:25 Disco Polo Life (2256)
- 10:00 Zbuntowany anioł (175)
- 11:00 Zbuntowany anioł (176)
- 20:00 Zawrotna prędkość
- 21:55 Kryptonim Banshee
- 23:50 Brudna sprawiedliwość
- 04:05 Lombard. Życie pod zastaw (5)
- 05:00 Dyżur 3 (33)
- 05:30 Dyżur 3 (34)
- 05:55 Ale numer! (25)
- 06:30 Ale numer! 2 (31)
- 07:00 Psi Patrol 3 (Pieski ratują gejzer/Pieski ratują kucyka)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Owocowy obóz)
- 08:05 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 08:10 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 08:15 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 08:35 Jeżyk i Sprężynka (Skarby)
- 08:45 Jeżyk i Sprężynka (Latający zamek)
- 08:55 Jeżyk i Sprężynka (Słodki pościg)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Wspaniałe wąsiska)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Na tropie skarbu)
- 09:40 Bing (Klocki)
- 09:50 Bing (Kaczki)
- 09:55 Bing (Koktajl)
- 10:20 Baranek Shaun (Swimming)
- 10:25 Baranek Shaun (Trzymajmy się razem)
- 10:30 Baranek Shaun (Upał)
- 10:40 Baranek Shaun (Porządki)
- 10:45 Basia (Basia i biwak)
- 10:55 Basia (Basia i dziadkowie)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Ktoś inny)
- 11:35 Bing (Żaba)
- 11:40 Bing (Parking)
- 11:50 Bing (Cień)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Draka ze skunksem)
- 12:10 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Nowy plan)
- 12:35 Psi Patrol 3 (Pieski ratują gejzer/Pieski ratują kucyka)
- 13:00 Bąbelkowy świat gupików 3 (Owocowy obóz)
- 13:35 Grizzy i Lemingi (Niedźwiedzi skarb)
- 13:45 Grizzy i Lemingi (Najlepszy przyjaciel niedźwiedzia)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Knujemy/ Czarodziejski pędzel)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Wyobcowany/Biała dama)
- 19:05 Psi Patrol 7 (Dino akcja: Pieski ratują zęby T-reksa / Dino akcja: Pieski ratują pasażerów triceratopsa)
- 19:35 Psi Patrol 7 (Pieski ratują trzy psotne ptaki / Pieski ratują wyścig mydelniczek)
- 23:00 Pełzająca śmierć
- 00:55 Walker: Strażnik Teksasu (17)
- 01:50 Walker: Strażnik Teksasu (18)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (4)
- 03:45 Agenci NCIS 18 (3)
- 04:40 Ultraviolet 2 (4)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (5)
- 07:10 Carter 2 (9)
- 08:05 MacGyver 4 (1)
- 09:00 MacGyver 4 (2)
- 09:55 Carter 2 (9)
- 10:50 MacGyver 4 (3)
- 11:45 MacGyver 4 (4)
- 12:40 Carter 2 (10)
- 13:35 Walker: Strażnik Teksasu (17)
- 22:50 Cloverfield Lane 10
- 04:15 Planeta zmian (1)
- 05:10 David Attenborough i cuda natury 4 (6)
- 05:35 Weterynarze w Arktyce (8)
- 06:00 Zabójcze drapieżniki (1)
- 06:35 W okowach mrozu 9 (5)
- 07:35 Ekstremalne wyprawy 4 (5)
- 10:40 Życie na pustkowiu 10 (9)
- 11:40 Planeta Ziemia 3 (8)
- 16:50 Planeta Ziemia 3 (8)
- 17:55 Ekstremalne wyprawy 4 (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (10)
- 21:55 W okowach mrozu 10 (18)
- 23:00 Fatalne prognozy (2)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj dziadku)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 00:45 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:15 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:45 Blog kulinarny Angie (3)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Elita w akcji)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Ucieczka)
- 02:45 Ale obciach (Nastolatkologia)
- 03:15 Ale obciach (To coś i miłość)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:05 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 05:45 Taffy (Plamki)
- 05:50 Taffy (Milczenie szopów)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Biedronka i Czarny Kot: Początki, część 1)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Kamienne serce: Początki, część 2)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 07:55 Hailey w akcji! (Piaskiem w Oczy/ Śpiewać Każdy Może)
- 10:20 Chomi i Greta (Let'S Sea What You'Ve Got/ Churro's Day Out)
- 10:45 Taffy (Dzień szopa)
- 10:55 Taffy (W dziczy)
- 11:00 Taffy (Ubaw po pachy)
- 11:15 Taffy (Dotknij futra)
- 11:20 Taffy (Bentley z dżungli)
- 11:30 Taffy (Białe rękawiczki)
- 11:35 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 11:50 Chip i Dale: parkowe psoty 2 (Żołędzie przed wieprze / Włos się jeży / Dąb to za mało)
- 22:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 22:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Randka/ Pokój)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 01:05 Cake
- 02:45 Kobieta z piątej dzielnicy
- 04:10 Zakończenie programu
- 05:40 Autor widmo
- 07:45 Wampirzyce
- 09:15 Dwóch facetów w jednym
- 10:40 Trzy kule
- 12:10 W zawieszeniu
- 14:00 Uciekinier
- 16:10 Piekło '63
- 17:55 Agora
- 23:20 Niewinne
- 00:05 Ulica nadziei 2 (9)
- 01:00 Z pamiętnika położnej (6)
- 01:55 Ojciec Brown 11 (2)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 16 (5)
- 04:35 Ojciec Brown 10 (2)
- 05:30 Obiady piątkowe 5 (3)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 2 (1)
- 06:50 Obiady piątkowe 5 (4)
- 07:15 Ojciec Brown 10 (2)
- 08:10 Morderstwa w Midsomer 16 (5)
- 09:50 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 10:55 Ojciec Brown 11 (1)
- 11:50 Ojciec Brown 10 (2)
- 14:30 Śmierć pod palmami 4 (4)
- 15:35 Ojciec Brown 11 (1)
- 16:25 Ulica nadziei 2 (9)
- 17:20 Ojciec Brown 10 (3)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 17 (1)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (5)
- 21:00 Harry Wild 2 (5)
- 21:55 Tajemnice Brokenwood 2 (3)
- 12:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 13:00 Celnicy 2 (5)
- 13:30 Celnicy 2 (6)
- 16:00 Kod Jezusa (1)
- 16:55 Kod Jezusa (2)
- 17:50 II wojna światowa - bez granic (1)
- 20:00 Znachor
- 22:35 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 23:45 Suburra
- 00:05 Magia nagości. Najsmaczniejsze kąski (5)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (2)
- 02:40 I love kabaret (7)
- 03:40 I love kabaret (4)
- 04:35 I love kabaret (6)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (23)
- 06:00 Poranny rogal (19)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (97)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 07:35 Poranny rogal (88)
- 12:45 Ludzie Hitlera (2)
- 13:50 I love kabaret EXTRA (4)
- 18:55 I love kabaret (8)
- 19:50 Kabaretowe przeboje (1)
- 20:55 Sekcja 8.
- 00:15 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 00:55 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:30 Darz Bór (329)
- 02:00 Darz Bór (330)
- 02:35 Darz Bór (331)
- 03:05 Darz Bór (332)
- 03:35 Darz Bór (333)
- 04:05 Na osi (1003)
- 04:40 Na osi (1005)
- 05:20 Na osi (1025)
- 06:00 Na osi (1026)
- 06:30 Na osi (1027)
- 07:00 Na osi (1028)
- 07:30 Na osi (1071)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (4)
- 10:55 Kontrola graniczna (5)
- 11:55 Kontrola graniczna (6)
- 12:50 Kontrola graniczna (7)
- 13:50 Giganty w przestworzach (2)
- 14:50 Na osi (1006)
- 15:30 Na osi (1029)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 00:25 Xena: Wojownicza księżniczka 3 (20)
- 01:25 Celnicy 3 (5)
- 02:30 Celnicy 3 (6)
- 03:30 Celnicy 3 (1)
- 04:30 Celnicy 3 (2)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 06:55 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:30 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Na osi (1073)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 12:05 Kontrola graniczna 2 (1)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 20:00 Ostatni strzał
- 21:45 Krwawe zaćmienie
- 23:20 Zabójca