Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:20 Kto ratuje jedno życie. Ciotka Hitlera
- 01:55 Fatalna układanka
- 03:45 Tabu (1/8)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 Natura w Jedynce: Opowieść o dzięciołach
- 14:00 Złoty chłopak (162)
- 14:55 Jaka to melodia? (5363)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (852)
- 16:05 Dziedzictwo (259)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5364)
- 17:55 Klan (4323)
- 18:25 Leśniczówka (877)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (12/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Nowy image)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 22:30 Dwie flagi
- 23:50 Morderstwa w Cotentin
- 00:10 Człowiek sukcesu
- 01:50 Tajemnice rodu Valentów 2 (30)
- 03:00 Nietykalny Harvey Weinstein
- 04:50 Rodzinka.pl (Rollercoaster)
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:25 M jak miłość (1558)
- 06:20 Operacja zdrowie (Wady wzroku)
- 06:55 Rodzinka.pl (Sprzedane)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Wspólny dom
- 11:50 Barwy szczęścia (2984)
- 12:30 Koło fortuny (1679)
- 13:15 Akacjowa 38 (325)
- 16:00 Koło fortuny (1680)
- 16:35 Familiada (2874)
- 17:15 Zakazany owoc (450)
- 18:10 Va banque (760)
- 18:45 Akacjowa 38 (358)
- 19:35 Barwy szczęścia (2984)
- 20:10 Barwy szczęścia (2985)
- 20:50 Postaw na milion (336)
- 21:55 Na sygnale (Rób, co należy)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Erynie (Megajra)
- 23:50 Hala odlotów (5)
- 00:40 Klan (4318)
- 01:05 Dziedzictwo (223)
- 02:00 Zranione ptaki (170)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Co mi w duszy gra)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Domy we wianie)
- 04:30 Wiek to tylko liczba
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1977)
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Twórcy polecają
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Z miłości do zwierząt
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Działka na balkonie
- 13:50 Niezwykłe historie z pocztówek (Jana Jaroszyński - fotograf, miłośnik gór)
- 16:00 Na sygnale (Przywiązanie)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fajna Polska (Łomża)
- 17:48 Kronika warszawska: Film dokumentalny
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Zakochaj się w Polsce (Trzebnica)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1968)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (460)
- 23:40 Paradoks (Lęk)
- 01:50 Grzanie ławy
- 03:35 Nasz nowy dom (194)
- 04:45 Disco Gramy (6158)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia (418)
- 13:20 Interwencja (5389)
- 13:40 Trudne sprawy (Nie mogę bez Ciebie żyć)
- 14:40 Dlaczego ja? (Najdroższe)
- 15:50 Wydarzenia (418)
- 16:10 Pogoda (418)
- 16:15 Interwencja (5390)
- 16:30 Na ratunek 112 (Zakrzepica)
- 17:00 Gliniarze (Zniszczyć psa)
- 18:00 Pierwsza miłość (3799)
- 18:50 Wydarzenia (418)
- 19:15 Lepsza Polska (6)
- 19:45 Sport (418)
- 19:55 Pogoda (418)
- 20:05 Nasz nowy dom (314)
- 21:10 Przyjaciółki (273)
- 22:10 Chłopak z sąsiedztwa
- 00:05 Love Island. Wyspa miłości (4)
- 01:20 Śmierć na 1000 sposobów (9)
- 01:50 Interwencja (5386)
- 02:05 Interwencja (5387)
- 02:25 STOP Drogówka (275)
- 03:25 Disco Polo Live (2306)
- 22:00 Szyfry wojny
- 00:10 Potęga strachu
- 02:30 Dzielnica strachu 6 (Wilczy zew)
- 03:25 Zobacz to!: Menu na miarę (4)
- 10:00 Zbuntowany anioł (188)
- 11:00 Zbuntowany anioł (189)
- 20:00 Miłość jest blisko
- 08:05 Blue 2 (Młotkorama)
- 08:10 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 08:15 Blue 2 (Squash)
- 08:40 Milo (Reżyser Milo)
- 08:55 Milo (Inżynier robotyki Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Małe potwory)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Kotki)
- 09:40 Bing (Obraz na ścianie)
- 09:50 Bing (Szukaj mnie)
- 09:55 Bing (Zamek z piasku)
- 10:20 Baranek Shaun (Ribbon)
- 10:25 Baranek Shaun (Lis w owczej skórze)
- 10:30 Baranek Shaun (Gra w bilard)
- 10:40 Baranek Shaun (Chory wiatrak)
- 10:45 Basia (Basia i dziadkowie)
- 10:55 Basia (Basia i taniec)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Obowiązek)
- 11:35 Bing (Żołędzie)
- 11:40 Bing (Brzęczące buciki)
- 11:50 Bing (Opieka nad Flopem)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Złapać stwora!)
- 12:25 Milo (Paleontolog Milo)
- 12:35 Milo (Florysta Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Błotnisty dzień)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Za dużo gąsienic!)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Oliwkowe żniwa)
- 13:10 Blue 2 (U fryzjera)
- 13:15 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Rycerze w lśniącej zbroi)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (239)
- 23:00 Porwanie
- 00:55 Agenci NCIS 17 (9)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (10)
- 02:50 The Good Doctor 5 (16)
- 03:45 Szpital świętej Marii (3)
- 04:45 Znaki (5)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (6)
- 07:00 Rekrut (12)
- 07:55 MacGyver 5 (14)
- 08:55 MacGyver 5 (15)
- 09:50 Rekrut (12)
- 10:50 Seal Team 5 (1)
- 11:45 Seal Team 5 (2)
- 12:45 Rekrut (13)
- 13:40 Agenci NCIS 17 (9)
- 00:00 Jak budowano imperia 2 (6)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 01:50 Planeta Ziemia 3 (5)
- 02:40 W okowach mrozu 11 (11)
- 03:30 Życie na pustkowiu 4 (7)
- 04:15 Malownicze trasy kolejowe 2 (6)
- 05:05 Zabójcza misja: rekin (7)
- 05:35 Weterynarze w Arktyce (7)
- 06:00 Zabójcza misja: rekin (8)
- 06:35 W okowach mrozu 9 (18)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (7)
- 08:35 Planeta Ziemia 3 (6)
- 09:40 W okowach mrozu 11 (12)
- 12:45 Planeta Ziemia 3 (6)
- 13:50 W okowach mrozu 2 (13)
- 14:50 W okowach mrozu 2 (14)
- 15:45 Życie na pustkowiu 3 (1)
- 18:55 Błękitna Planeta (2)
- 19:55 Planeta zmian 2 (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (12)
- 21:55 W okowach mrozu 11 (17)
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:10 Mentalista 2 (Krwawy kod)
- 06:10 Mentalista 2 (22)
- 07:05 Kości (Chłopiec w krzakach)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 00:45 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:10 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 01:40 Taffy 2 (Zjazd)
- 01:45 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Wielki powrót)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Walka na blokach)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Przejęcie)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Druga szansa)
- 03:40 Dronersi (Bez synchronizacji)
- 04:05 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 05:45 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 05:50 Taffy 2 (Majętna magia)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (42)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (40)
- 06:55 Kiff (Robcio/ Dwa w cenie jednego)
- 07:25 Kiff (Połówkowy Dzień/ Cicho, harfo ma)
- 07:55 Molly i Duch (Wiele hałasu o pomnik/ Pokaz talentów)
- 01:35 Bliski wróg
- 03:00 Piano, solo
- 04:40 Zakończenie programu
- 06:20 Houdini - magia miłości
- 07:55 Szef
- 09:45 Kupiec wenecki
- 11:55 Agora
- 14:00 Zakochany Berlin
- 16:10 Potężne sierotki
- 18:05 Pochmurne dni
- 01:35 Lewis 4 (8)
- 02:25 Morderstwa w Midsomer 12 (3)
- 03:20 Morderstwa w Midsomer 12 (4)
- 04:20 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 4 (3)
- 07:00 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 08:00 Ojciec Brown (6)
- 08:55 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 10:30 Ojciec Brown 11 (4)
- 11:25 Lewis 4 (8)
- 12:10 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 13:15 Ojciec Brown (6)
- 14:05 Morderstwa w Midsomer 19 (4)
- 15:45 Lewis 4 (8)
- 16:35 Ojciec Brown 11 (4)
- 17:30 Ojciec Brown (7)
- 20:00 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 21:00 Ojciec Brown 11 (5)
- 22:00 Milczący świadek 21 (5)
- 23:00 Milczący świadek 21 (6)
- 12:05 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 13:00 Celnicy 2 (4)
- 13:35 Celnicy 2 (5)
- 20:00 Columbo (6)
- 21:40 Kabaretowy Szał (Chyba)
- 22:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Jurki)
- 23:40 Mad Heidi
- 08:35 Porzucone budowle 5 (9)
- 09:35 Porzucone budowle 5 (10)
- 10:35 Wymazane z historii 3 (4)
- 11:30 Nowy aranż 4 (7)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (813)
- 00:10 Magia nagości. Polska 2 (2)
- 01:15 Magia nagości (8)
- 02:20 I love kabaret (3)
- 03:15 I love kabaret (6)
- 04:15 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (62)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (24)
- 06:00 Poranny rogal (33)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (71)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:35 To leci w sieci (5)
- 12:25 Hitler (Potwór)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (12)
- 13:50 M.A.S.H. (Zwariowany generał)
- 14:25 M.A.S.H. (Tęczowy most)
- 15:00 M.A.S.H. (Oficer dyżurny)
- 15:35 M.A.S.H. (Kelly Żelazne Nerwy)
- 16:15 M.A.S.H. (Sala operacyjna)
- 16:50 M.A.S.H. (Wiosna)
- 17:30 M.A.S.H. (Badanie kontrolne)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks na wielką skalę
- 01:00 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 02:00 Darz Bór (335)
- 02:30 Darz Bór (336)
- 03:00 Darz Bór (338)
- 03:35 Darz Bór (339)
- 04:05 Na osi (994)
- 04:40 Na osi (995)
- 05:15 Na osi (996)
- 06:00 Trucker Club (173)
- 06:30 Na osi (1034)
- 07:00 Na osi (1035)
- 07:30 Na osi (1036)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (18)
- 10:55 Kontrola graniczna (1)
- 11:55 Kontrola graniczna (2)
- 12:50 Kontrola graniczna (3)
- 13:50 Giganty w przestworzach (8)
- 14:50 Na osi (997)
- 15:30 Na osi (1074)
- 16:00 Kontrola graniczna (4)
- 17:00 Kontrola graniczna (5)
- 00:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 01:30 Celnicy 3 (1)
- 02:30 Celnicy 3 (2)
- 03:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Celnicy 2 (5)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:25 Celnicy 3 (5)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 4 (13)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (19)
- 21:00 Snajperzy