Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:35 Absolwent
- 02:30 Miłość w Andaluzji
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:50 Natura w Jedynce: Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 14:00 Złoty chłopak (160)
- 14:55 Jaka to melodia? (5361)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (850)
- 16:05 Dziedzictwo (257)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5362)
- 17:55 Klan (4321)
- 18:25 Leśniczówka (875)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (10/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (156)
- 21:10 Katyń
- 23:20 Fatalna układanka
- 01:40 O mnie się nie martw 10 (3/13)
- 02:40 Tam, gdzie mieszka Bóg
- 12:30 Koło fortuny (1677)
- 13:15 Akacjowa 38 (323)
- 14:05 Va banque (757)
- 14:35 Na sygnale (Śliska sprawa)
- 15:05 M jak miłość (1797)
- 16:00 Koło fortuny (1678)
- 16:35 Familiada (2872)
- 17:15 Zakazany owoc (448)
- 18:10 Va banque (758)
- 18:45 Akacjowa 38 (356)
- 19:35 Barwy szczęścia (2982)
- 20:10 Barwy szczęścia (2983)
- 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" (1531)
- 20:55 M jak miłość (1798)
- 21:55 Na sygnale (Ojcowie)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Stulecie Winnych 4 (45)
- 23:55 Demon
- 00:40 Klan (4316)
- 01:05 Dziedzictwo (221)
- 02:00 Zranione ptaki (168)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Historia zabytkowym kołem się toczy...)
- 04:10 Dlaczego krowa... (Zające)
- 04:30 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Wróć z nami do domu)
- 10:45 Klan (4316)
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie 2 (Lasy Janowskie)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (2)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Twórcy polecają
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (8)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (458)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:00 Siła i honor
- 02:50 Uniwersalny żołnierz: Powrót
- 04:40 Disco Gramy (6156)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 10:40 Dlaczego ja? (Wygrana i strata)
- 11:40 Gliniarze (Dla kasy)
- 12:50 Wydarzenia (416)
- 13:20 Interwencja (5387)
- 13:40 Trudne sprawy (Tajemnica lekarska)
- 14:40 Dlaczego ja? (Dobra matka)
- 15:50 Wydarzenia (416)
- 16:10 Pogoda (416)
- 16:15 Interwencja (5388)
- 16:30 Na ratunek 112 (Przeznaczenie)
- 17:00 Gliniarze (Napad)
- 18:00 Pierwsza miłość (3797)
- 18:50 Wydarzenia (416)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (416)
- 19:45 Sport (416)
- 19:55 Pogoda (416)
- 22:05 Krwawa profesja
- 01:25 STOP Drogówka (326)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (9)
- 02:55 SuperLudzie (28)
- 03:25 SuperLudzie (29)
- 03:55 SuperLudzie (30)
- 04:25 SuperLudzie (31)
- 04:55 SuperLudzie (32)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (224)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (281)
- 14:00 Na ratunek 112 (Czułe serce)
- 14:30 Na ratunek 112 (Szanuj bliźniego swego)
- 15:00 Pomóż mi (71)
- 22:00 Uprowadzenie
- 04:05 Taki jest świat 9 (15)
- 05:00 Dzielnica strachu 6 (Zło czyni zło)
- 06:00 Nash Bridges (Napad)
- 07:00 Nash Bridges (Kobieciarze)
- 10:00 Zbuntowany anioł (186)
- 11:00 Zbuntowany anioł (187)
- 20:00 Bandyta
- 22:30 Dorwać gringo
- 08:05 Blue 2 (Stójka)
- 08:10 Blue 2 (Podróż)
- 08:15 Blue 2 (Lody)
- 08:40 Milo (Monarcha Milo)
- 08:55 Milo (Budowniczy Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Kiedy dorosnę)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Łowcy tajemnic)
- 09:40 Bing (Śniadaniówka)
- 09:50 Bing (Nocowanie)
- 09:55 Bing (Automat z niespodzianką)
- 10:20 Baranek Shaun (100m Dash)
- 10:25 Baranek Shaun (BMX Shaun)
- 10:30 Baranek Shaun (Zepsuty gwizdek)
- 10:35 Baranek Shaun (Pościg)
- 10:40 Baranek Shaun (Sroka)
- 10:45 Basia (Basia i bałagan)
- 10:55 Basia (Basia i biwak)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Superbohaterowie)
- 11:35 Bing (Zakręcony)
- 11:40 Bing (Dom)
- 11:50 Bing (Sorbet)
- 11:55 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! (Mam cię pierwszy!)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Marmurowy kłopot)
- 12:25 Milo (Piekarz Milo)
- 12:35 Milo (Nauczyciel Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Recyklingowa zabawa)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Witamy na farmie!)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Od ziarenka do bochenka)
- 13:10 Blue 2 (Kibel)
- 13:15 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Blaze Pocztową Furgonetką)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Bezsenny ninja/Wróg u bram)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Impas w tunelu/Zagrożony gatunek)
- 19:05 Psi Patrol 8 (Pieski ratują uciekającego kurczaka / Pieski ratują śnieżną krowę)
- 19:35 Psi Patrol 8 (Pieski ratują słodkiego burmistrza / Pieski ratują magiczną sztuczkę)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Tam mieszka zło)
- 23:00 Sex Story
- 00:55 Agenci NCIS 17 (5)
- 01:55 Agenci NCIS 17 (6)
- 02:50 FBI 3 (10)
- 03:45 FBI: Most Wanted 2 (8)
- 04:45 Znaki (3)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki (4)
- 07:05 Rekrut (10)
- 08:00 MacGyver 5 (10)
- 08:55 MacGyver 5 (11)
- 09:55 Rekrut (10)
- 10:50 MacGyver 5 (12)
- 11:50 MacGyver 5 (13)
- 12:45 Rekrut (11)
- 13:45 Agenci NCIS 17 (5)
- 20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (22)
- 21:05 Rekrut 5 (5)
- 00:05 Na ryby z Robsonem Greenem (2)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 2 (4)
- 01:55 Planeta Ziemia 3 (3)
- 02:45 W okowach mrozu 11 (9)
- 03:35 Życie na pustkowiu 10 (12)
- 04:20 Malownicze trasy kolejowe 2 (4)
- 05:10 Zabójcza misja: rekin (5)
- 05:35 Weterynarze w Arktyce (5)
- 06:00 Zabójcza misja: rekin (6)
- 06:35 W okowach mrozu 9 (16)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 2 (5)
- 08:35 Planeta Ziemia 3 (4)
- 09:40 W okowach mrozu 11 (10)
- 12:35 Planeta Ziemia 3 (4)
- 13:45 W okowach mrozu 2 (9)
- 14:45 W okowach mrozu 2 (10)
- 15:45 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 18:45 Planeta Ziemia III: za kulisami (1)
- 19:55 Rajskie ptaki
- 20:55 Życie na pustkowiu 4 (7)
- 21:55 W okowach mrozu 11 (15)
- 23:00 Chirurgia dziecięca (2)
- 04:30 Zakończenie programu
- 05:10 Mentalista 2 (19)
- 06:10 Mentalista 2 (20)
- 07:05 Kości (Stażystka w stawie)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 00:45 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:10 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:40 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 01:45 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Chwilę później)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Nowy rok, nowe zasady)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Nie na miejscu)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 2 (Za wszelką cenę)
- 03:40 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 04:05 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 05:45 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 05:50 Taffy 2 (Mucha)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (29)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (38)
- 06:55 Kiff (Śniadaniowy DJ/ Dzień kariery)
- 07:25 Kiff (Pięć Gołębi Akapellapokalipsy/ Gdy kończy się rok)
- 07:55 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 10:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 10:50 Sekrety miraculum (12)
- 10:55 Molly i Duch (Na ratunek muszli koncertowej/ Najlepszy koncert wszechczasów)
- 11:25 Molly i Duch (Magia Mollywood)
- 11:45 Chip i Dale: parkowe psoty 2 (Kary podarunkowe / Żuk w gazie / Przesyłka bardzo specjalna)
- 00:45 Chloe
- 02:20 Zwyczajna dziewczyna
- 04:15 Zakończenie programu
- 05:20 Arka Noego
- 06:45 Bez miłości ani słowa
- 08:20 Najlepszy przyjaciel dziewczyny
- 09:55 Bernie
- 11:35 Gorzko-słodki
- 13:20 Proza życia
- 15:00 Cesarz
- 16:35 Houdini - magia miłości
- 18:10 Colette
- 20:00 Skok Henry'ego
- 21:45 Miasto kłamstw
- 23:35 Tożsamość zdrajcy
- 08:25 Taaaki karp! 7 (3)
- 09:25 Taaaki karp! 7 (4)
- 10:25 Taaaki karp! (Tajlandia)
- 11:25 Taaaki karp! (Francja)
- 00:20 Stłamszeni 2 (1)
- 01:25 Śmierć pod palmami 13 (7)
- 02:40 Czyściciel (1)
- 03:15 Czyściciel (2)
- 03:50 Ojciec Brown (3)
- 04:45 Z pamiętnika położnej 3 (8)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 4 (1)
- 07:00 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 08:05 Ojciec Brown (4)
- 08:55 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 10:35 Śmierć pod palmami 13 (7)
- 11:45 Śmierć pod palmami 5 (8)
- 12:45 Ojciec Brown (4)
- 13:35 Morderstwa w Midsomer 19 (2)
- 16:25 Lewis 4 (7)
- 17:25 Ojciec Brown (5)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 19 (3)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 21:00 Stłamszeni 2 (2)
- 22:00 Na niebieskich światłach (1)
- 23:05 Milczący świadek 25 (3)
- 12:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 13:00 Celnicy (7)
- 13:30 Celnicy (8)
- 20:00 Columbo (5)
- 21:40 Negatyw
- 23:40 Mad Heidi
- 00:05 Seks bez ograniczeń (5)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (4)
- 01:50 I love kabaret (8)
- 02:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 03:00 Rodzinne perypetie (19)
- 04:00 I love kabaret (1)
- 05:00 I love kabaret (6)
- 06:00 Poranny rogal (31)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (65)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 To leci w sieci (4)
- 10:30 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (50)
- 11:25 Hitler (Aktor)
- 12:30 Hitler (Wódz)
- 13:35 I love kabaret EXTRA (74)
- 13:50 M.A.S.H. (Popyt na buty)
- 14:25 M.A.S.H. (Operacja nos)
- 15:00 M.A.S.H. (Wybrańcy)
- 15:35 M.A.S.H. (Bez zmian)
- 16:15 M.A.S.H. (Kryzys)
- 16:50 M.A.S.H. (George)
- 17:25 M.A.S.H. (Listy z domu)
- 00:15 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 00:50 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:30 Darz Bór (326)
- 02:00 Darz Bór (327)
- 02:35 Darz Bór (328)
- 03:05 Darz Bór (329)
- 03:35 Darz Bór (330)
- 04:05 Na osi (988)
- 04:50 Na osi (989)
- 05:30 Na osi (1025)
- 06:00 Na osi (1026)
- 06:30 Na osi (1027)
- 07:00 Na osi (1028)
- 07:30 Trucker Club (173)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 7 (16)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (9)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (10)
- 12:50 Kontrola graniczna (1)
- 13:50 Giganty w przestworzach (6)
- 14:50 Na osi (990)
- 15:25 Na osi (1074)
- 16:00 Kontrola graniczna (2)
- 17:00 Kontrola graniczna (3)
- 00:50 Celnicy 3 (3)
- 01:55 Celnicy 3 (4)
- 03:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:10 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:50 Celnicy 2 (4)
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:20 Celnicy 3 (3)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 4 (11)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (17)
- 21:00 Rekin Gigant