About Televio

Oglądaj telewizję gdziekolwiek się znajdziesz!

Televio umożliwia transmisję kanałów telewizyjnych za pomocą połączenia internetowego. Jeśli chcesz oglądać wszystkie ulubione kanały, wystarczy być podłączonym do Internetu!

Jeszcze lepsze wrażenia z oglądania wzbogacone o najnowocześniejsze funkcje

Dzięki funkcjom Catch-up, Start-over oraz Timeshift masz możliwość zatrzymania swojego ulubionego programu, włączenia danego filmu od początku, nawet jeśli jest już w połowie emisji, czy też oglądania wybranych kanałów aż do 7 dni wstecz.Wypróbuj pakiet FAMILY za 1 zł za pierwszy miesiąc!

Oglądasz na internecie od dowolnego dostawcy
Nie musisz nigdzie wiercić ani niczego wyburzać
Usługa dostępna w całej UE
Cofasz, zatrzymymujesz lub włączasz programy od początku
Brak wiążących umów
Oglądaj na dowolnym urządzeniu

Główne zalety telewizji przez Internet

W porównaniu do telewizji kablowej lub satelitarnej, transmisja telewizji za pośrednictwem Internetu ma więcej zalet. Oprócz doskonałej jakości obrazu i nowoczesnych funkcji, nie istnieje potrzeba wiercenia ścian i montażu różnych skomplikowanych urządzeń, na przykład anten.

Nowoczesna telewizja pełna funkcji z możliwością oglądania wstecz aż do 7 dni!

Płynne oglądanie bez zacinania

Automatycznie dostosowanie jakości obrazu

Oszczędna jakość na urządzeniach mobilnych

Jakość 4K przy szybkim połączeniu

Jakiej prędkości Internetu potrzebujesz, aby oglądać naszą telewizję?

Udało nam się zmniejszyć wymagania prędkości połączenia do minimum, dzięki czemu możesz oglądać Televio płynnie i bez zacinania nawet z wolnym Internetem.

Jakość obrazu automatycznie dostosowuje się do jakości dostępnego połączenia – z tego względu nawet jeśli Twój Internet będzie powolny, transmisja nie zostanie przerwana.

Televio możesz oglądać na dowolnym sprzęcie

Televio obsługuje szeroką gamę urządzeń, jednak do najbardziej popularnych należą aplikacje na Smart TV i przeglądarki internetowe na Twoim komputerze. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się również urządzenia mobilne, np. smartfony albo tablety. Nasza aplikacja jest dostępna na wszystkich urządzeniach z systemami operacyjnymi Android lub iOS.


Smart TV

Aby oglądać Televio, wystarczy podłączyć Smart TV z Internetem za pomocą kabla lub połączenia bezprzewodowego i od razu możesz cieszyć się swoimi ulubionymi programami telewizyjnymi w jakości HD.

Komputery i laptopy

Jeśli nie masz dostępu do telewizora, telewizję możesz oglądać również na swoim komputerze lub laptopie. Wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową, zalogować się w naszym serwisie i natychmiast masz po ręką ponad 90 kanałów.

Przeglądarka
Przeglądarka
Przeglądarka
Przeglądarka

Apple TV

Telewizję możesz także komfortowo oglądać również na Apple TV. Wystarczy po prostu pobrać naszą aplikację Televio z App Store i już po chwili możesz oglądać co tylko chcesz.


Telefony i tablety

Wybierasz się w podróż, wypad w plenerze albo na wakacje? Zabierz ze sobą Televio na telefonie lub tablecie! Pobierz naszą aplikację na swój telefon lub tablet i oglądaj co tylko chcesz i gdzie chcesz.

Aplikacja dla Androida | Aplikacja dla iOS