Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Bat 21
- 02:00 Markiza Angelika
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: Opowieści śródziemnomorskiego lasu (Królowa nocy)
- 14:00 Złoty chłopak (141)
- 14:55 Jaka to melodia? (5334)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (832)
- 16:05 Dziedzictwo (239)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5335)
- 17:55 Klan (4303)
- 18:25 Leśniczówka (857)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (12/141)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Gość 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (146)
- 21:10 80 milionów
- 23:05 Troje na gigancie
- 00:00 Błąd systemu
- 02:15 O mnie się nie martw 9 (13-ost.)
- 03:10 Ptaszka
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Pierwsza miłość, druga miłość...)
- 05:30 M jak miłość (1537)
- 06:25 Beresteczko
- 06:55 Rodzinka.pl (Prawda w oczy kole)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:05 Przepis dnia (62)
- 11:15 Z wieszaka historii (Zimowe przebieranki)
- 11:50 Barwy szczęścia (2963)
- 12:30 Koło fortuny (1652)
- 13:15 Akacjowa 38 (304)
- 14:05 Va banque (735)
- 14:35 Na sygnale (Pozwólcie kochać)
- 15:05 M jak miłość (1790)
- 16:00 Koło fortuny (1653)
- 16:35 Familiada (2847)
- 17:15 Zakazany owoc (430)
- 18:10 Va banque (736)
- 18:45 Akacjowa 38 (334)
- 19:35 Barwy szczęścia (2963)
- 20:00 Przepis dnia (63)
- 20:10 Barwy szczęścia (2964)
- 20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" (1524)
- 20:55 M jak miłość (1791)
- 21:55 Na sygnale (Ojciec chrzestny 2)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Stulecie Winnych 3 (34)
- 23:55 Stacja
- 00:40 Klan (4299)
- 01:05 Dziedzictwo (201)
- 02:00 Zranione ptaki (148)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Kim ty jesteś?)
- 04:00 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kruszyniany)
- 04:10 Dlaczego krowa... (Łoś)
- 04:30 Ratownicy
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Okrasa łamie przepisy (Krótka historia bigosu)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Express regionów
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (To jest Twoje dziecko)
- 10:45 Klan (4299)
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie 2 (Wrzelowiecki Park Krajobrazowy)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Sanatoria
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie (1/22)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:31 Twórcy polecają
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska (3)
- 15:50 Przepis dnia (62)
- 16:00 Na sygnale (Nina)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:15 Szkic o Warszawie (Paweł Jaroński)
- 17:31 Dzika Polska (Wilczy alfabet)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:07 Sport
- 19:12 Prosto z Mazowsza
- 19:40 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:45 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (439)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 01:30 8 części prawdy
- 03:20 Zjedz Alaskę (9)
- 03:50 Zjedz Alaskę (10)
- 04:40 Disco Gramy (6129)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia (319)
- 13:20 Interwencja (5368)
- 13:40 Trudne sprawy (Matka i córka)
- 14:40 Dlaczego ja? (Na swoim)
- 15:50 Wydarzenia (319)
- 16:10 Pogoda (319)
- 16:15 Interwencja (5369)
- 16:30 Na ratunek 112 (Psychoza)
- 17:00 Gliniarze (Przyparci do muru)
- 18:00 Pierwsza miłość (3778)
- 18:50 Wydarzenia (319)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (319)
- 19:45 Sport (319)
- 19:55 Pogoda (319)
- 22:05 Najlepszy
- 01:20 STOP Drogówka (257)
- 02:20 Interwencja (5364)
- 02:35 Interwencja (5365)
- 02:55 SuperLudzie (7)
- 03:25 SuperLudzie (8)
- 03:55 SuperLudzie (9)
- 04:25 SuperLudzie (10)
- 04:55 SuperLudzie (12)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (204)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (265)
- 04:15 Dyżur 3 (33)
- 05:00 Dyżur 3 (34)
- 05:30 Dyżur 3 (35)
- 05:55 Ale numer! (11)
- 06:30 Ale numer! (12)
- 07:00 Psi Patrol 3 (Latające pieski)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Przyjęcie na morzu)
- 08:05 Blue 2 (Kawiarnia)
- 08:10 Blue 2 (Listonosz)
- 08:15 Blue 2 (Cicha zabawa)
- 08:40 Milo (Strażak Milo)
- 08:55 Milo (Odkrywca Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Drzewo Barbapapy)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Tablet)
- 09:40 Bing 4 (Szczepionka)
- 09:50 Bing 4 (Obrazki z liści)
- 09:55 Bing 4 (Wóz strażacki)
- 10:20 Baranek Shaun (Ribbon)
- 10:25 Baranek Shaun (Kret)
- 10:26 Baranek Shaun (Pole Vault)
- 10:30 Baranek Shaun (Horror Timmy'ego)
- 10:40 Baranek Shaun (Poczęstunek)
- 10:45 Basia (Basia i gotowanie)
- 10:55 Basia (Basia i telewizor)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Medal)
- 11:35 Bing 4 (Gryzmoł)
- 11:40 Bing 4 (Piżama party)
- 11:50 Bing 4 (Ogrodowy wąż)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Wonny Stwór)
- 12:10 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Świąteczna Góra)
- 12:35 Psi Patrol 3 (Latające pieski)
- 13:00 Bąbelkowy świat gupików 3 (Przyjęcie na morzu)
- 13:35 Grizzy i Lemingi (Lemingi i pająki)
- 13:45 Grizzy i Lemingi (Przypadkowy niedźwiedź)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Memento Mort/ Zemsta jest słodka)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 2 (Czerwony wiewiór/ To kwestia czasu)
- 19:05 Psi Patrol 6 (Akcja ratunkowa: Pieski ratują ceremonię otwarcia / Akcja ratunkowa: Pieski ratują igrzyska)
- 19:35 Psi Patrol 6 (Pieski ratują autobus wycieczkowy / Pieski ratują noc w muzeum)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Krwawe łzy)
- 23:00 Twarze w tłumie
- 00:50 Walker: Strażnik Teksasu (1)
- 01:45 Walker: Strażnik Teksasu (2)
- 02:45 FBI 3 (6)
- 03:40 FBI: Most Wanted 2 (4)
- 04:45 Znaki 2 (4)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (5)
- 07:05 Carter 2 (1)
- 08:00 MacGyver 3 (7)
- 09:00 MacGyver 3 (8)
- 09:55 Carter 2 (1)
- 10:55 MacGyver 3 (9)
- 11:50 MacGyver 3 (10)
- 12:45 Carter 2 (2)
- 13:40 Walker: Strażnik Teksasu (1)
- 20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (5)
- 21:05 Rekrut 5 (1)
- 00:05 Malownicze trasy kolejowe 3 (6)
- 01:05 Podróże Michaela Palina (6)
- 02:05 Małe wielkie podróże (3)
- 03:00 W okowach mrozu 10 (4)
- 03:50 Życie na pustkowiu 3 (2)
- 18:50 Dzikie psy (2)
- 19:55 Planeta Ziemia 3 (7)
- 20:55 Życie na pustkowiu 3 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 10 (8)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 00:45 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:15 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 01:45 Blog kulinarny Angie (15)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu (Rodzinny sekret)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu (Ekipa na rozstaju)
- 02:45 Ale obciach (Naukowy szyk)
- 03:15 Ale obciach (Dwie Panie Hampton)
- 03:40 Dronersi (Duch)
- 04:05 Dronersi (Katastrofalna turbina)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 05:45 Taffy (Kochany klops)
- 05:50 Taffy (Lekcja życia)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Zderzenie)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Rewolucja)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Długie pożegnanie)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 07:55 Hailey w akcji! (Dzikici - Koci/ Bratnie dusze)
- 10:20 Chomi i Greta (Upiorny piątek/ Natrętny kawałek)
- 10:45 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 10:55 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 11:00 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 11:15 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 11:20 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 11:30 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 11:35 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 11:50 Chip i Dale: parkowe psoty 2 (Z przymrużeniem oka / Nieopierzony ogrodnik / Wir przygód)
- 22:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Rekin/ Sny)
- 22:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wyższy poziom/ Dzikość)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 00:40 Rocketman
- 02:40 Bliski wróg
- 04:05 Zakończenie programu
- 06:35 Poza czasem
- 08:35 Romans na dwie noce
- 13:30 Guido Superbohater
- 16:50 Weekend z królem
- 18:25 Next
- 20:00 Max Manus
- 21:55 Projekt Floryda
- 23:45 W ułamku sekundy
- 00:05 Stłamszeni (3)
- 01:05 Z pamiętnika położnej 10 (3)
- 02:10 Śmierć pod palmami 13 (3)
- 03:20 Detektyw z Chelsea (5)
- 04:15 Morderstwa w Midsomer 15 (2)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 10 (4)
- 07:00 Ojciec Brown 9 (4)
- 07:55 Morderstwa w Midsomer 15 (2)
- 09:35 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 10:40 Śmierć pod palmami 13 (3)
- 11:50 Detektyw z Chelsea (5)
- 12:45 Ojciec Brown 9 (4)
- 13:40 Morderstwa w Midsomer 15 (2)
- 15:20 Śmierć pod palmami 3 (4)
- 16:20 Lewis 3 (7)
- 17:20 Ojciec Brown 9 (5)
- 20:00 Śmierć pod palmami 3 (5)
- 21:00 Stłamszeni (4)
- 22:00 Incydent z Kettering (5)
- 23:05 Tajemnice Brokenwood 2 (2)
- 00:00 Seks bez granic (1)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (12)
- 01:45 I love kabaret (2)
- 02:45 I love kabaret EXTRA (42)
- 03:00 Rodzinne perypetie (15)
- 04:00 I love kabaret (4)
- 05:00 I love kabaret (5)
- 06:00 Poranny rogal (11)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (85)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:35 To leci w sieci (19)
- 22:05 Hity polskiego kabaretu 6 (1)
- 23:00 Magia nagości 7 (3)
- 00:00 Tabu i skandale: Internetowy seksbiznes (4)
- 01:00 Tabu i skandale: Seks na wielką skalę
- 02:00 Darz Bór (331)
- 02:35 Darz Bór (332)
- 03:05 Darz Bór (333)
- 03:35 Darz Bór (334)
- 04:10 Na osi (1011)
- 04:50 Na osi (1012)
- 05:30 Na osi (1040)
- 06:00 Na osi (1041)
- 06:30 Na osi (1042)
- 07:00 Na osi (1043)
- 07:30 Na osi (1044)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (6)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (8)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:50 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:50 Giganty w przestworzach (2)
- 14:50 Na osi (1013)
- 15:30 Na osi (1071)
- 16:00 Kontrola graniczna (1)
- 17:00 Kontrola graniczna (2)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 U nas w...
- 07:55 U nas w...
- 08:15 U nas w...
- 08:30 U nas w...
- 08:55 Celnicy 2 (6)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (2)
- 21:00 Hadik - Król Huzarów