Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dzika kuchnia (4)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:05 Dzika kuchnia (1)
- 02:30 Dzika kuchnia (2)
- 03:00 Dzika kuchnia (3)
- 03:30 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:50 Przepis na ogród (5)
- 05:00 Przepis na ogród (7)
- 05:05 Dzika kuchnia (7)
- 05:35 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:25 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (2)
- 07:05 Kuchnia na dziko (3)
- 07:20 Kuchnia na dziko (4)
- 07:30 Kuchnia na dziko (5)
- 07:45 Kuchnia na dziko (6)
- 08:00 Ogród bez tajemnic 5 (3)
- 08:30 Ogród bez tajemnic 5 (4)
- 08:55 Ogrody marzeń 2 (10)
- 09:25 Ogrody marzeń 2 (11)
- 10:00 Ogrody marzeń 2 (12)
- 10:30 Ogrody marzeń 2 (13)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (19)
- 18:10 Przepis na remont 2 (18)
- 18:35 Przepis na remont 2 (19)
- 19:05 Przepis na remont 2 (20)
- 19:35 Przepis na remont 2 (21)
- 22:30 Ogrody marzeń 3 (1)
- 23:05 Ogrody marzeń 3 (2)
- 23:45 Dzika kuchnia (1)
- 10:00 Pies na życie (6)
- 10:35 Zwierzaki z misją (6)
- 11:10 Łowcy smaków (4)
- 11:50 Przez żołądek do zdrowia (4)
- 12:25 Pytania do doktora (Ból)
- 13:00 Zapytaj lekarza (5)
- 13:35 Happy i Zen (9)
- 14:05 Happy i Zen (10)
- 14:40 Żyj jak Laila (9)
- 15:10 Żyj jak Laila (10)
- 15:40 Nocna zmiana 2 (13)
- 16:35 Nocna zmiana 2 (14)
- 17:25 Nocna zmiana 3 (1)
- 18:20 Nocna zmiana 3 (2)
- 19:10 Nocna zmiana 3 (3)
- 20:00 Zaprogramowana otyłość
- 21:00 Łowcy smaków (5)
- 21:35 Gotowe na start 2 (1)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Dorwać Stewiego)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kuglarska wiedza)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Kandydat)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 21 (Love Story)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Prace społeczne)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Choroba Willa)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Główna nagroda)
- 03:40 Bajer z Bel-Air (Kiedyś to było)
- 04:10 Bajer z Bel-Air (Walka o uwagę)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Krawat w kaczy wzór)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Rakietowy kryzys Stinsona)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Wycieczka)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Tajemnica kontra historia)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 7 (Noretta)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 7 (Powrót Zdzirowatej Dyni)
- 20:00 Johnny English
- 21:35 Jackass 3D
- 00:35 Wielka wsypa
- 02:45 Zamknąć za sobą drzwi
- 04:35 Mów mi Mesjasz
- 04:55 Smaki Dubaju (1)
- 05:30 Smaki Dubaju (2)
- 06:05 Powstanie warszawskie 1944
- 07:40 Pokolenie
- 09:30 Cafe pod Minogą
- 11:20 To nie ze mną (2)
- 11:50 To nie ze mną 2 (2)
- 12:25 Pan Wołodyjowski
- 15:45 Paciorki jednego różańca
- 18:00 7 słów o przemijaniu
- 18:10 Powstanie warszawskie
- 20:00 Rezerwat
- 22:10 Skazany na bluesa
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 04:30 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 05:15 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 06:00 Zameldowani 2 (5)
- 06:25 Zameldowani 2 (6)
- 06:55 Zameldowani 2 (7)
- 07:20 Zameldowani 2 (8)
- 07:45 Zameldowani 2 (9)
- 10:05 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 10:30 Bonanza (27)
- 11:30 Bonanza (28)
- 12:30 Legendy rocka (Cher)
- 13:30 Legendy rocka (Tina Turner)
- 18:10 Rozmowy kontrolowane
- 20:00 Policyjna opowieść 2
- 22:15 Szarada
- 00:05 Sztos 2
- 02:30 Kawalerskie życie na obczyźnie
- 04:35 Co lubią tygrysy
- 06:00 Przygody Merlina (Chwila prawdy)
- 07:00 Komisarz Rex 2 (Ślady krwi)
- 10:00 Hudson i Rex 3 (13)
- 11:00 Hudson i Rex 3 (14)
- 12:00 Hudson i Rex 3 (15)
- 13:00 Kacper
- 15:05 1920 Bitwa Warszawska
- 20:00 Ognisty podmuch
- 22:50 Chciwość
- 00:00 Teresa (32)
- 01:00 Teresa (33)
- 02:00 Teresa (34)
- 03:00 Teresa (35)
- 04:00 Płomienie pożądania (13)
- 05:00 Płomienie pożądania (14)
- 06:00 Sploty nienawiści (12)
- 07:00 Sploty nienawiści (13)
- 08:00 Sploty nienawiści (14)
- 09:00 Sploty nienawiści (15)
- 10:00 Sploty nienawiści (16)
- 11:00 Teresa (31)
- 12:00 Teresa (32)
- 13:00 Teresa (33)
- 14:00 Teresa (34)
- 15:00 Teresa (35)
- 16:00 Trzy siostry (235)
- 17:00 Trzy siostry (236)
- 18:00 Trzy siostry (237)
- 19:00 Trzy siostry (238)
- 20:00 Trzy siostry (239)
- 21:00 Płomienie pożądania (15)
- 22:00 Płomienie pożądania (16)
- 23:00 Okrutne miasto (55)
- 12:05 Agenci NCIS 12 (Duszenie)
- 12:55 Panna Marple: Godzina zero
- 14:55 Panna Marple: Nemezis
- 23:10 Nędznicy (5)
- 05:45 Hity AXN
- 06:05 Totalcar 2 (2)
- 06:50 Porządek w domu - porządek w życiu 3 (4)
- 12:00 Porządek w domu - porządek w życiu 4 (3)
- 13:20 Dekoratorzy (4)
- 13:45 Dekoratorzy (5)
- 14:10 Dekoratorzy (6)
- 14:35 Dekoratorzy (7)
- 15:05 Dekoratorzy (8)
- 15:35 Nasz idealny dom na plaży (1)
- 22:55 Amerykanin
- 01:05 Żmijowisko (5)
- 02:05 Żmijowisko (6)
- 03:05 Przykrywkowcy: Podwójna gra (3)
- 04:10 Przykrywkowcy: Podwójna gra (4)
- 05:30 Hity AXN
- 05:45 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 5 (2)
- 06:30 Flash 8 (5)
- 07:25 Flash 8 (6)
- 08:20 Flash 8 (7)
- 09:15 Zagadki z przeszłości 2 (20)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (3)
- 21:00 Oczy smoka
- 22:55 Kickboxer
- 01:15 Prezentuj broń! (44)
- 02:20 Prezentuj broń! (45)
- 03:20 Prezentuj broń! (46)
- 04:30 Prezentuj broń! (47)
- 05:25 Blok promocyjny AXN White
- 06:00 Winnice miłości 2 (91)
- 07:15 Winnice miłości 2 (92)
- 08:20 Profil (4)
- 09:20 Profil (5)
- 10:25 Profil (6)
- 11:35 Profil 2 (1)
- 12:40 Profil 2 (2)
- 13:50 Domek na prerii 9 (4)
- 14:50 Domek na prerii 9 (5)
- 15:55 Domek na prerii 9 (6)
- 16:55 Domek na prerii 9 (7)
- 18:00 Domek na prerii 9 (8)
- 19:05 Carter (5)
- 20:05 Carter (6)
- 21:00 Życiowe rozterki
- 22:55 Coco Chanel
- 00:45 Robocop
- 02:55 Kruk, zagadka zbrodni
- 11:05 Rzeczpospolita babska
- 13:10 System
- 15:45 Hudson Hawk
- 17:55 Rocky Balboa
- 20:00 Czarny motyl
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:15 Guido Superbohater
- 06:40 Zagubiony smok
- 08:15 Latarnicy
- 09:50 Stracone marzenia
- 11:40 Czekając na Anyę
- 13:25 Tygrysy ze stacji Shagou
- 15:25 Kupiec wenecki
- 17:35 Gorzko-słodki
- 19:20 Proza życia
- 21:00 Autor widmo
- 23:05 Panna Nikt
- 01:15 Uniwersalny żołnierz. Dzień odrodzenia
- 03:05 Sex Affairs 2
- 04:10 Ogień zwalczaj ogniem
- 05:45 Zakończenie programu
- 06:50 Wielki Mistrz
- 08:50 Lope
- 10:40 Tajna agentka
- 12:15 Chłopiec z dżungli
- 13:45 Na skrzydłach orłów
- 16:45 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:25 Wyspa skarbów
- 20:00 Bij i wiej
- 21:40 Ostatni samarytanin
- 23:10 Niezłomni
- 00:00 Hotel Bleu
- 00:30 Portret pamięciowy
- 02:10 Obcy
- 03:55 Dzień dobrze minął?
- 05:24 Zakończenie programu
- 06:00 Sunny
- 07:35 Hawaje
- 08:00 Ekspres na Broadway
- 09:15 Woda
- 09:30 Melodia wiatru
- 10:45 Krzyk pośród nocy
- 11:50 Bunt
- 13:05 Wędrownik
- 13:30 Ambasador w Bernie
- 14:50 Na posterunku
- 15:55 Nasz admirał był dziewczyną
- 17:25 Rycząca otchłań
- 18:55 Miasteczko Abilene
- 20:25 Pieskie życie
- 21:00 Grzech
- 22:35 Zima (drapieżne koty)
- 23:35 Banjo Farid
- 23:55 Wiadro krwi
- 00:15 This Is England '86 (1)
- 01:05 Przyjaciel czy wróg
- 02:25 Krytyczna godzina
- 04:05 I zapadła ciemność
- 05:35 Zakończenie programu
- 06:45 Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
- 10:15 Pas startowy
- 11:45 Na przekór całemu światu
- 13:25 Misja: Niewykonalna
- 14:55 Nigdy nie będę twoja
- 16:30 Łąka zgubionych butów
- 20:00 Minuta po śmierci
- 21:35 Dynastia Tudorów (9)
- 22:30 Obsesja Eve 2 (8)
- 23:15 Plan B 2 (5)
- 01:10 Dziewczyny z Las Vegas
- 03:05 Sklepik z horrorami
- 04:45 Sąsiedzi - Buster Keaton
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Kinga Preis)
- 06:20 Skąd ja Cię znam? (Miley Cyrus)
- 06:35 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 07:05 FilmoNewsy (74)
- 07:25 Gość Red Carpet TV (15)
- 07:55 Między gwiazdami (Piotr Krysiak - extra!)
- 08:15 Ale lapsus (9)
- 08:25 Klik News (33)
- 08:35 FilmoNewsy (127)
- 08:55 "Top 13" - ranking gwiazd (Najbardziej romantyczne pary srebrnego ekranu)
- 09:20 Willy agent (27)
- 09:30 Warsztat filmowy (WF_128)
- 09:50 Moda na sukces 34 (8603)
- 10:20 Moda na sukces 34 (8604)
- 10:50 Moda na sukces 34 (8605)
- 11:15 Triumf miłości (103)
- 12:10 Klik News (63)
- 12:20 Triumf miłości (104)
- 13:15 Triumf miłości (105)
- 14:05 Klik News (63)
- 14:20 Everest (34)
- 14:50 Everest (35)
- 15:20 Najpiękniejsza brzydula (61)
- 16:10 Najpiękniejsza brzydula (62)
- 17:00 Klik News (63)
- 17:10 Willy agent (27)
- 17:25 Klik News (64)
- 17:35 Jeremiah Johnson
- 20:00 Mózg za miliard dolarów
- 22:10 Zmierzch bogów
- 01:20 Lody na patyku 2
- 03:10 Cannes 2024 (8)
- 03:20 Cheerleaderki
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (1)
- 06:40 "Top 13" - ranking gwiazd (19)
- 07:05 Vidocówka (1)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:40 Bitwa o San Pietro
- 08:20 Olimpiada, część 2
- 14:10 Skąd ja Cię znam? (Robert Downey Jr.)
- 14:25 Maria Magdalena (3)
- 15:20 Maria Magdalena (4)
- 16:15 Kleopatra
- 20:55 Konwój
- 23:15 Lody na patyku 3
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata