Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Podwójne kłopoty
- 02:05 Memento
- 03:55 61. KFPP w Opolu - Premiery
- 10:50 Ojciec Mateusz 5 (Gwiazdeczka)
- 11:40 Halo, tu Paryż (12)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5317)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 3 (Sen mara, Bóg wiara)
- 18:55 Jeden z dziesięciu (21/139)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Tour de Pologne - kroniki
- 20:19 Reporterzy
- 20:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024: Lekkoatletyka - 5. dzień - sesja wieczorna
- 04:05 Zakończenie programu
- 04:35 Na dobre i na złe (Oskarżenie)
- 05:30 M jak miłość (1631)
- 06:25 Dobre historie (Pomocna dłoń)
- 06:50 Rodzinka.pl (Rozliczenia)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1611)
- 13:10 Akacjowa 38 (398)
- 13:55 Va banque (761)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Małe obiekty użyteczności publicznej)
- 02:10 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Tarnowskie Góry)
- 02:20 Zakochaj się w Polsce (Sosnowiec)
- 02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Gwiazdy przedwojennego kina albo film dźwiękowy w II RP
- 04:20 Całkiem niezła historia (Janek widzi świętych)
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1993)
- 06:00 Agro-Fakty
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Rok w ogrodzie extra
- 07:10 Całkiem niezła historia (Rozbójnicy spod skrzydlatej bandery)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Dlaczego krowa... (Ptaki)
- 08:00 Ludzie i pszczoły (Pan Leszek)
- 08:25 Tchnienie na-tchnienie (Albert Koczaj)
- 08:50 Kościół z bliska
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 WAWA Bohaterom
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:05 Całkiem niezła historia (Czarodziej liter)
- 10:20 Na sygnale (Alek)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Śledź)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka (Extra)
- 12:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1963)
- 12:30 Polskie Parki Narodowe (Słowiński Park Narodowy)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:10 Całkiem niezła historia (Bez złych spojrzeń)
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:55 Telezwierz
- 14:15 Niezwykłe miejsca (Głos Beskidu)
- 14:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Ciechocinek)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Szlachecki zaścianek w Maszowie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Studio Raban
- 15:45 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - plakaty, odezwy)
- 15:50 Przepis dnia 4 (5)
- 15:55 Na sygnale (To silniejsze ode mnie)
- 16:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Powstania - archiwum - legitymacje)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Piosenka u Ciebie
- 17:34 Ja cię uczyć każę (W ukryciu i na jawie)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2004)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (5)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (536)
- 23:30 Niezwykłe miejsca (Ulica Freta)
- 23:40 Warszawskie dzieci '44
- 01:20 Wykolejony
- 03:40 Świat według Kiepskich (Podlaska)
- 04:10 Świat według Kiepskich (Ładne pieniążki)
- 04:45 Disco Gramy (6265)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Białe małżeństwo)
- 15:50 Wydarzenia (805)
- 16:20 Pogoda (805)
- 16:25 Interwencja (5460)
- 16:35 Gliniarze (Obława)
- 17:35 Sekrety rodziny (378)
- 18:50 Wydarzenia (805)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (805)
- 19:45 Sport (805)
- 19:55 Pogoda (805)
- 20:00 Megahit: Armageddon
- 23:20 Sprawiedliwość ulicy
- 01:15 Pablo Escobar: Początek i koniec
- 03:05 Interwencja (5459)
- 03:25 Disco Polo Life (2380)
- 23:05 Ciśnienie
- 00:10 Dawid i Goliat
- 01:55 Zobacz to!: Dyżur 3 (30)
- 02:35 Dyżur 3 (31)
- 03:00 Taki jest świat 9 (31)
- 03:50 Dyżur 3 (32)
- 12:00 Zbuntowany anioł (263)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 3 (60)
- 20:00 Wyścig ze śmiercią
- 21:50 Więzienie w ogniu
- 23:40 Potrójne zagrożenie
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (161)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Dziady Kazimierskie)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Śpiulkolot/Jesieniary/Na placu zabaw/Bałaganiarskie porządki)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Żegnaj, Migotko)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Wyspa Taty Muminka)
- 08:05 Smerfy (Rozbitkowie/Przyjaciółka Sasetki)
- 08:45 Smerfy (Moneta ze smerfem)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Witamy na farmie!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Od ziarenka do bochenka)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Świeże truskawki!)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Nie ma jak rodzinka)
- 09:55 Bing (Odkrywcy przyrody)
- 10:05 Bing (Wybór)
- 10:10 Bing (Ciemność)
- 10:30 Baranek Shaun (18)
- 10:35 Baranek Shaun (Hazardziści)
- 10:36 Baranek Shaun (19)
- 10:40 Baranek Shaun (Noc wspomnień)
- 10:50 Baranek Shaun (Wykopaliska)
- 10:55 Milo (Dentysta Milo)
- 11:05 Milo (Astronauta Milo)
- 11:30 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 11:40 Blue 2 (Stójka)
- 11:45 Blue 2 (Podróż)
- 11:55 Dinopociąg 2 (Złodziej jaj/Wycieczka do gniazda dziadków)
- 01:20 Dyktator
- 03:00 Agenci NCIS: Hawaje (22)
- 03:55 Agenci NCIS 17 (5)
- 04:50 The Good Doctor 6 (13)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Ultraviolet 2 (9)
- 07:05 Rekrut 5 (10)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (11)
- 09:00 Agenci NCIS 17 (12)
- 09:55 Rekrut 5 (10)
- 10:55 Agenci NCIS 17 (13)
- 11:50 Agenci NCIS 17 (14)
- 12:45 Rekrut 5 (11)
- 13:45 Agenci NCIS: Hawaje (1)
- 14:35 Agenci NCIS: Hawaje (2)
- 15:30 S.W.A.T. 6 (11)
- 16:25 S.W.A.T. 6 (12)
- 17:25 Agenci NCIS: Hawaje (3)
- 18:20 Agenci NCIS: Hawaje (4)
- 19:10 S.W.A.T. 6 (13)
- 20:05 S.W.A.T. 6 (14)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (11/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (9)
- 23:00 Agenci NCIS: Hawaje (3)
- 23:55 Agenci NCIS: Hawaje (4)
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (13)
- 01:10 Cała prawda o witaminach
- 02:10 Dynastie (4)
- 03:15 Dynastie (5)
- 04:15 Dynastie: za kulisami
- 05:05 Jak budowano imperia (1)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
- 06:25 W okowach mrozu 6 (8)
- 07:25 Malownicze trasy kolejowe 4 (3)
- 08:25 Dynastie (1)
- 09:30 W okowach mrozu 5 (11)
- 12:35 Dynastie (1)
- 13:45 Malownicze trasy kolejowe 4 (3)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (8)
- 15:50 Życie na pustkowiu 6 (7)
- 18:45 Dynastie 2 (1)
- 19:55 Zjawiskowa Ziemia (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 10 (6)
- 21:55 W okowach mrozu 5 (14)
- 00:25 Fatalna czarownica (Konkurs Wielkiego Kotła)
- 00:55 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Upiorne kamienie)
- 01:00 Taffy 2 (Zjazd)
- 01:10 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:20 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 01:25 Taffy 2 (112)
- 01:35 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 01:45 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 02:10 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 02:35 Płazowyż 2 (22)
- 02:55 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 03:20 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig drapieżników)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig z pszczołożółwiem)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Seropetarda)
- 05:45 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 05:50 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Reflektynka)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Miraculia)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 4 (Bill stand-uper / Zielony proces)
- 07:55 Potworna robota (My to MIFT)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Kameleon)
- 22:45 Taffy (Wakacje w domu)
- 22:50 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 23:00 Taffy (Pokaz)
- 23:15 Taffy (Porywacz kotów)
- 23:20 Taffy (Zamiana)
- 23:30 Taffy (Woń domu)
- 23:35 Taffy (Kołnierze)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 00:05 Moja super eksdziewczyna
- 01:40 Zdarzyło się
- 03:20 Murarz. Na granicy spisku
- 05:10 Zakończenie programu
- 06:00 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 07:25 W zawieszeniu
- 09:15 Agora
- 11:20 Pan Pip
- 13:15 Amerykanin
- 15:00 Leonie
- 16:40 Piekło '63
- 18:25 Dawca pamięci
- 20:00 Życie nie gryzie
- 21:40 Zombieland
- 23:05 Zbliżenia
- 00:00 Wina 3 (4)
- 01:05 Niezapomniane 4 (4)
- 02:05 Niezapomniane 4 (5)
- 02:50 Niezapomniane 4 (6)
- 03:35 Profesor T (3)
- 04:20 Ulica nadziei 3 (8)
- 05:05 Z pamiętnika położnej 5 (8)
- 06:00 Ojciec Brown 8 (2)
- 07:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 08:00 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 09:10 Morderstwa w Midsomer 20 (5)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 12:00 Ojciec Brown 8 (3)
- 13:00 Śmierć pod palmami 4 (1)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (8)
- 17:00 Ojciec Brown 8 (4)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 20 (6)
- 19:55 Śmierć pod palmami 4 (2)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (9)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:45 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (8)
- 06:10 Mistrzowie muzyki filmowej (1)
- 07:10 Eksplozja Hitów Power TV (9)
- 07:20 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 22:00 Hadik - Król Huzarów
- 00:05 Adam szuka Ewy (1)
- 01:15 Magia nagości. Niemcy 2 (2)
- 02:20 Co lubią kobiety (3)
- 03:25 I love kabaret (3)
- 04:25 I love kabaret (6)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (32)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (53)
- 06:00 Poranny rogal (3)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (56)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 07:40 Poranny rogal (31)
- 12:45 Ludzie Hitlera (1)
- 13:50 M.A.S.H. (Wywiad)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 22:00 Zabójcze potrawy (Kambodża)
- 23:00 Magia nagości. Polska (4)
- 00:10 Giganty na drogach (6)
- 01:05 Darz Bór (257)
- 01:30 Darz Bór (258)
- 02:00 Darz Bór (259)
- 02:30 Darz Bór (260)
- 03:00 Darz Bór (261)
- 03:25 Darz Bór (262)
- 03:55 Darz Bór (263)
- 04:25 Darz Bór (264)
- 04:50 Na osi (1008)
- 05:25 Na osi (1009)
- 06:00 Na osi (1091)
- 06:25 Trucker Club (187)
- 06:50 Trucker Club (188)
- 07:20 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:50 Kontrola graniczna 2 (7)
- 11:45 Kontrola graniczna 2 (8)
- 12:40 Kontrola graniczna 2 (9)
- 13:35 Giganty w przestworzach (5)
- 14:35 Giganty w przestworzach (6)
- 15:25 Kontrola graniczna 2 (10)
- 16:25 Kontrola graniczna (1)
- 17:20 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 22:05 Kod Jezusa 2 (3)
- 23:10 Kod Jezusa 2 (4)
- 04:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 04:45 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:50 TVCentrum uwagi
- 09:10 TVCentrum uwagi
- 09:30 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1089)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 11:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 18:00 Celnicy 2 (4)
- 19:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 04:25 Mistrzowie ceramiki 3 (9)
- 05:10 Mistrzowie ceramiki 3 (10)
- 06:00 Kurorty sławnych i bogatych (5)
- 07:10 Mistrzowie ceramiki 4 (1)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najlepszy duet/ Zapominajka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Niezapomniana Rycerka/ Ryczące Lwizantemy)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Taniec kwiatów wiśni/ Budownicza Milly)
- 01:30 Spidey i superkumple (50)
- 01:55 Spidey i superkumple (51)
- 02:20 Spidey i superkumple (52)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Nowy trubadur!/ Pod Mod Minnie)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Niepozorna żabka / Pinky i pszczoły)
- 04:00 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 04:30 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 07:00 Blue (Piłka do jogi)
- 07:10 Blue (Pani Matylda)
- 07:20 Blue (U lekarza)
- 07:30 Blue (Łapacz)
- 07:40 Blue (Na targu)
- 07:50 Blue (Góry Błękitne)
- 08:00 Blue (Basen)
- 08:10 Blue (Sklep)
- 08:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 08:30 Spidey i superkumple (17)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (3)
- 12:30 Blue 2 (Królowe)
- 12:40 Blue 2 (Złóż to sam)
- 12:50 Blue 2 (Wojsko)
- 13:00 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 13:10 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 13:20 Blue 2 (Przedstawienie)
- 13:30 Straż Ekipa (Nocna zasadzka / Kółko ratownicze)
- 16:00 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 16:30 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 17:00 Blue (Piłka do jogi)
- 17:10 Blue (Pani Matylda)
- 17:20 Blue (U lekarza)
- 17:30 Blue (Łapacz)
- 17:40 Blue (Na targu)
- 17:50 Blue (Góry Błękitne)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego (Ciasta i tajemnice/Sportakadematon)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe (Łowcy głów)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe (Mściwiec i dama)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe (Dipper kontra męskość)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (3)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (4)
- 04:50 Duch i nas dwóch (10)
- 05:15 Duch i nas dwóch (11)
- 05:35 Robale ziomale (Pamiętny dzień, część 1 / Pamiętny dzień, część 2)
- 06:00 Taffy (Lustrzany dom)
- 06:05 Taffy (Trening zbieracza)
- 06:10 Taffy (Powrót Chudego)
- 06:25 Taffy (Mały potwór)
- 06:35 Taffy (Zły kucyk)
- 06:40 Taffy 2 (Labirynt)
- 06:55 Płazowyż 3 (Anna-dowódca/Sk-Ifcia)
- 07:25 Płazowyż 3 (Aniołki Sashy/Droga do Odmieńcowa)
- 07:55 Fineasz i Ferb 3 (Gdzie jest Pepe? cz. 1)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (Family Legacy/Paint Misbehavin')
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Rated Cricket/Homeshare Hoedown)
- 00:05 Blue 2 (45)
- 00:15 Blue 2 (2)
- 00:20 Andy dookoła świata (27)
- 00:40 Kolorklocki (4)
- 00:45 Blue 2 (23)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (15)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (24)
- 01:20 Psi Oddział (8)
- 01:35 Blue (4)
- 01:40 Blue (5)
- 01:50 Blue (6)
- 02:00 Blue (28)
- 02:05 Tosia i Tymek (52)
- 02:20 Blue 2 (13)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (41)
- 02:40 Kręciołki (65)
- 02:50 Teletubisie (59)
- 03:05 Blue (19)
- 03:10 Blue (20)
- 03:20 JoJo i Babcia (33)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (22)
- 03:45 Tosia i Tymek (39)
- 03:55 Tosia i Tymek (40)
- 04:10 Blue (47)
- 04:15 Blue (48)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (32)
- 04:35 Blue (49)
- 04:45 Blue (50)
- 04:50 Blue (32)
- 05:00 Superpyra (33)
- 05:05 Superpyra (34)
- 05:15 Kolorklocki (17)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (40)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (41)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (2)
- 05:50 W Papierowej Krainie (31)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (28)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (28)
- 06:50 Superpyra (39)
- 07:00 Blue 2 (34)
- 07:05 Blue (24)
- 07:15 Blue (32)
- 07:25 Blue 2 (17)
- 07:35 Blue 2 (18)
- 07:40 Blue 2 (43)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (1)
- 08:05 Matklocki 2 (14)
- 08:15 Blue (7)
- 08:20 Blue (8)
- 08:30 Blue 2 (39)
- 08:40 Psi Oddział (5)
- 08:55 Tosia i Tymek (1)
- 09:10 Piotruś Królik (3)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 09:35 JoJo i Babcia (8)
- 09:50 Kręciołki (90)
- 10:00 Teletubisie (48)
- 10:15 Blue 2 (7)
- 10:25 Yakka Dee 4 (1)
- 10:30 Yakka Dee 4 (2)
- 10:40 Blue 2 (8)
- 10:50 Matklocki 2 (8)
- 10:55 Matklocki 2 (9)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (15)
- 11:15 W Papierowej Krainie (31)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 11:50 Superpyra (7)
- 12:00 Blue (50)
- 12:10 Blue (6)
- 12:15 Blue 2 (44)
- 12:25 Blue 2 (45)
- 12:35 Blue 2 (23)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (3)
- 13:05 Blue 2 (23)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (15)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (25)
- 13:40 Psi Oddział (8)
- 13:55 Blue (4)
- 14:05 Blue (5)
- 14:15 Blue (6)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (41)
- 14:35 Blue 2 (13)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (16)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 15:50 Blue (7)
- 16:00 Blue 2 (46)
- 16:10 Blue 2 (47)
- 16:20 Matklocki (3)
- 16:25 Blue 2 (3)
- 16:35 Kolorklocki (5)
- 16:40 Kolorklocki (6)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (4)
- 17:10 Blue 2 (24)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (16)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (25)
- 17:45 Psi Oddział (10)
- 18:00 Blue (7)
- 18:10 Blue (8)
- 18:15 Blue (9)
- 18:25 Tosia i Tymek (53)
- 18:40 Blue 2 (14)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 19:00 Kręciołki (66)
- 19:15 Teletubisie (60)
- 19:30 Blue (21)
- 19:40 Blue (22)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (1)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (23)
- 20:20 Tosia i Tymek (41)
- 20:30 Tosia i Tymek (42)
- 20:45 Blue (45)
- 20:55 Blue (46)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 21:15 Blue (51)
- 21:25 Blue (27)
- 21:35 Superpyra (35)
- 21:40 Superpyra (36)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (40)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (41)
- 22:10 Kolorklocki (18)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (16)
- 22:55 W Papierowej Krainie (31)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 23:35 Matklocki (3)
- 23:40 Blue (50)
- 23:50 Blue (7)
- 23:55 Blue 2 (46)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:15 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:25 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 03:40 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 03:50 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:00 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:10 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:20 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:30 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 04:40 Rodzina Treflików (Buty)
- 04:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 11:15 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 11:25 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 11:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 11:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 11:55 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 12:10 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 12:25 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 13:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 13:35 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 13:45 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 13:55 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 14:05 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 15:00 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 15:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 17:05 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 17:20 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 18:05 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 18:30 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 18:40 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 18:50 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 19:15 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 19:25 Strażak Sam 9 (Trema)
- 19:35 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 21:30 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 21:40 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 21:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 22:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 22:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 23:10 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 23:25 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 23:35 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 23:45 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:02 Towarzysze zabawy
- 00:05 Wakacje
- 00:07 Sunville
- 00:10 Wstawaj!
- 00:12 Zwierzęta
- 00:14 Kolorowa magia
- 00:17 Jaki jest twój zawód ?
- 00:20 Świat elfów
- 00:23 Świat podwodny
- 00:25 Teraz się bawimy
- 00:28 Świat elfów
- 00:30 Wakacje
- 00:33 Towarzysze zabawy
- 00:36 Teraz się bawimy
- 00:39 Świat podwodny
- 00:41 Wakacje
- 00:44 Kolorowe koło
- 00:46 Jaki jest twój zawód ?
- 00:49 Teraz się bawimy
- 00:52 Świat podwodny
- 00:54 Sunville
- 00:57 Opowieści warzywne
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:02 Sunville
- 01:06 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:09 Jak podróżujemy
- 01:14 Rodzina bobrów
- 01:16 Posłuchaj tego
- 01:19 Rodzina bobrów
- 01:21 Pojazdy
- 01:23 Sport, sport, sport
- 01:28 Przygody w przestrzeni
- 01:31 Sunville
- 01:36 Jak podróżujemy
- 01:39 Jak podróżujemy
- 01:42 Rodzina bobrów
- 01:44 Teraz się bawimy
- 01:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:50 Teraz się bawimy
- 01:53 Morskie przygody
- 01:55 Towarzysze zabawy
- 01:58 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:01 Świat zwierząt
- 02:04 Pojazdy
- 02:06 Łazienka
- 02:09 Oli - cykle natury
- 02:12 Miyu i Litto
- 02:15 Jaki jest twój zawód ?
- 02:17 Miyu i Litto
- 02:20 Przygody w przestrzeni
- 02:23 Jaki jest twój zawód ?
- 02:26 Posłuchaj tego
- 02:29 Miejskie życie
- 02:32 Miyu i Litto
- 02:35 Kolorowe koło
- 02:37 Jaki jest twój zawód ?
- 02:40 Puffy i Tubby
- 02:44 Urocze miejsca
- 02:47 Miyu i Litto
- 02:50 Panni i Fanni
- 02:52 Puffy i Tubby
- 02:57 Grupy
- 02:59 Sunville
- 03:02 Kolorowe koło
- 03:04 Muzeum
- 03:07 Puffy i Tubby
- 03:12 Świat elfów
- 03:15 Taniec
- 03:17 Teraz się bawimy
- 03:20 Taniec
- 03:23 Mini opowiadania
- 03:25 Sport, sport, sport
- 03:27 Opowieści warzywne
- 03:30 Opowieści warzywne
- 03:32 Wstawaj!
- 03:35 Rodzina bobrów
- 03:38 Teraz się bawimy
- 03:40 Taniec
- 03:42 Jak podróżujemy
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:48 Przygody w przestrzeni
- 03:52 Jaki jest twój zawód ?
- 03:55 Świat zwierząt
- 03:57 Taniec
- 04:00 Mini opowiadania
- 04:03 Świat zwierząt
- 04:07 Ding Dang Dong
- 04:09 Posłuchaj tego
- 04:11 Urocze miejsca
- 04:15 Świat podwodny
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:20 Świat podwodny
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:28 Wakacje
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Towarzysze zabawy
- 04:37 Kolorowe koło
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:42 Świat podwodny
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Kolorowe koło
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:58 Kolorowe koło
- 05:01 Kolorowe koło
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Kolorowe koło
- 05:16 Posłuchaj tego
- 05:18 Panni i Fanni
- 05:20 Jaki jest twój zawód ?
- 05:23 Kącik naukowy
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Muzeum
- 05:34 Jaki jest twój zawód ?
- 05:37 Opowieści warzywne
- 05:39 Urocze miejsca
- 05:41 Posłuchaj tego
- 05:45 Panni i Fanni
- 05:48 Grupy
- 05:50 Muzeum
- 05:53 Kolorowa magia
- 05:56 Kącik naukowy
- 05:58 Urocze miejsca
- 06:01 Sunville
- 06:04 Posłuchaj tego
- 06:07 Miyu i Litto
- 06:10 Muzeum
- 06:12 Opowieści warzywne
- 06:15 Kolorowe koło
- 06:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:20 Mały Didy
- 06:23 Restauracja
- 06:26 Przygody kaczki
- 06:28 Dinozaur Milo
- 06:32 Fin i Fianna
- 06:35 Brygada ogniowa
- 06:38 Galaktyczni turyści
- 06:40 Świat elfów
- 06:43 Rodzina bobrów
- 06:46 Posłuchaj tego
- 06:48 Świat elfów
- 06:51 Hubbi się tym zajmie
- 06:54 Mimo i Bobo
- 06:56 Dinozaur Milo
- 07:00 Połączony świat
- 07:03 Sztuka Leona
- 07:06 Posłuchaj tego
- 07:08 Rodzina bobrów
- 07:10 Świat zwierząt
- 07:12 Morskie przygody
- 07:15 Teraz się bawimy
- 07:17 Jak podróżujemy
- 07:20 Risto Gusto
- 07:23 Sippi Sappi
- 07:26 Historie Henryka
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:29 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:32 Zack i Ziggy
- 07:35 Hubbi się tym zajmie
- 07:38 Świat Mimo
- 07:41 Jaki jest twój zawód ?
- 07:44 Świat zwierząt
- 07:46 Urocze miejsca
- 07:49 Sport, sport, sport
- 07:51 Wstawaj!
- 07:54 DuckSchool
- 07:57 Albert tłumaczy
- 08:00 Mimo & Bobo PLUS
- 08:04 Zack i Ziggy
- 08:07 Hubbi i jego koledzy
- 08:10 Taniec
- 08:12 Sport, sport, sport
- 08:15 Urocze miejsca
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:21 Wstawaj!
- 08:24 Tempo Giusto
- 08:26 Co rośnie na drzewie?
- 08:27 Zabawa w chowanego
- 08:30 Dotty i Kitty
- 08:34 Hubbi i jego koledzy
- 08:37 Zabawa w chowanego
- 08:39 Kształcików
- 08:40 Zabawa w chowanego
- 08:43 Grupy
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:48 Muzeum
- 08:50 Kolorowa magia
- 08:53 Grupy
- 08:55 Afryka
- 08:58 Albert tłumaczy
- 09:01 Sippi Sappi
- 09:03 Uczymy się
- 09:06 Słodki dom
- 09:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:10 Panni i Fanni
- 09:13 Kącik naukowy
- 09:16 Posłuchaj tego
- 09:20 Urocze miejsca
- 09:23 Jaki jest twój zawód ?
- 09:26 Dźwięki wokół nas
- 09:28 Albert tłumaczy
- 09:32 Dotty i Kitty
- 09:36 Dinoland
- 09:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:41 Lola i Liczby
- 09:43 Fin i Fianna
- 09:46 Przygody kaczki
- 09:48 Słodki dom
- 09:49 Wesołe królestwo
- 09:52 DuckSchool
- 09:54 Monika i Rudi 2
- 09:57 Margo i Felix
- 10:00 Monika i Rudi
- 10:03 Dźwięki wokół nas
- 10:05 Małe melodie
- 10:07 Albert tłumaczy
- 10:12 Przygody kaczki
- 10:14 Dotty i Kitty
- 10:17 Elfy przyrody
- 10:19 Uczymy się
- 10:21 Elfy przyrody
- 10:22 Słodki dom
- 10:24 Kolorowa Klara
- 10:26 Kształcików
- 10:28 Risto Gusto
- 10:31 Hop-hop
- 10:33 Toobys
- 10:36 Zack i Ziggy
- 10:39 Elfy przyrody
- 10:40 DuckSchool
- 10:42 Tempo Giusto
- 10:44 Toobys
- 10:47 Afryka
- 10:49 ABC - duckBC
- 10:52 Mały Didy
- 10:54 Afryka
- 10:57 Dotty i Kitty
- 11:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:02 Raul
- 11:05 Toby McFly
- 11:08 Toobys
- 11:11 Świat Mimo
- 11:13 Lola i Liczby
- 11:17 Restauracja
- 11:20 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:23 Afryka
- 11:25 Sippi Sappi
- 11:27 Lola i Liczby
- 11:30 Hubbi i jego koledzy
- 11:32 Zoo
- 11:35 Risto Gusto
- 11:37 Świat Mimo
- 11:40 Hiphopowy kaktus
- 11:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:44 Sippi Sappi
- 11:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:49 Dinozaur Milo
- 11:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:56 Hubbi i jego koledzy
- 11:59 Kaczka i Puszek
- 12:01 Sztuka Leona
- 12:03 Drużyna lalek
- 12:06 Mały Didy
- 12:09 Świat zabawek
- 12:12 Hubbi się tym zajmie
- 12:14 Wesołe królestwo
- 12:17 Afryka
- 12:20 Drużyna lalek na ratunek
- 12:23 Skoczkowie Planet
- 12:27 Restauracja
- 12:32 Restauracja
- 12:36 Hubbi się tym zajmie
- 12:38 Skoczkowie Planet
- 12:42 Pociąg
- 12:45 Przygody kaczki
- 12:47 Drużyna lalek na ratunek
- 12:50 Mimo & Bobo PLUS
- 12:55 Dotty i Kitty
- 12:59 Dinoland
- 13:01 Połączony świat
- 13:04 Przygody kaczki
- 13:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:08 Afryka
- 13:11 Drużyna lalek
- 13:13 Drużyna lalek na ratunek
- 13:16 Skoczkowie Planet
- 13:20 Hubbi się tym zajmie
- 13:24 Drużyna lalek
- 13:26 Uczymy się
- 13:29 Hubbi i jego koledzy
- 13:31 Świat zabawek
- 13:33 Drużyna lalek na ratunek
- 13:37 Mimo i Bobo
- 13:39 Tempo Giusto
- 13:41 Historie Henryka
- 13:43 Margo i Felix
- 13:46 Małe melodie
- 13:48 Kształcików
- 13:49 Monika i Rudi
- 13:52 Pixie 2
- 13:53 Uczymy się
- 13:56 Toobys
- 13:59 Fin i Fianna
- 14:02 Kolorowa Klara
- 14:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:06 ABC - duckBC
- 14:09 Słodki dom
- 14:10 Monika i Rudi 2
- 14:13 ABC - duckBC
- 14:16 Albert tłumaczy
- 14:18 Mimo i Bobo
- 14:21 Sippi Sappi
- 14:24 Mimo i Bobo
- 14:26 Uczymy się
- 14:28 Mimo i Bobo
- 14:31 Co rośnie na drzewie?
- 14:33 Słodki dom
- 14:34 Monika i Rudi
- 14:37 Toobys
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Świat Mimo
- 14:44 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:47 Zabawa w chowanego
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 Mimo i Bobo
- 14:56 Przygody kaczki
- 14:58 DuckSchool
- 15:01 Raul
- 15:04 Tempo Giusto
- 15:06 Hop-hop
- 15:08 Elfy przyrody
- 15:09 Wstawaj!
- 15:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:13 Hop-hop
- 15:15 Lola i Liczby
- 15:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:20 Raul
- 15:23 Afryka
- 15:26 Mały Didy
- 15:28 Tempo Giusto
- 15:30 Sippi Sappi
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Mimo & Bobo PLUS
- 15:39 Dźwięki wokół nas
- 15:41 Przygody kaczki
- 15:43 Wesołe królestwo
- 15:46 Mimo i Bobo
- 15:49 Toby McFly
- 15:52 Margo i Felix
- 15:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:57 Uczymy się
- 16:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:03 Historie Henryka
- 16:05 Zabawa w chowanego
- 16:08 Kolorowa Klara
- 16:10 Brygada ogniowa
- 16:12 Świat Mimo
- 16:15 Mimo i Bobo
- 16:18 Restauracja
- 16:21 Świat Mimo
- 16:24 Afryka
- 16:26 Przygody kaczki
- 16:29 Co rośnie na drzewie?
- 16:30 Zabawa w chowanego
- 16:32 Mimo i Bobo
- 16:35 Elfy przyrody
- 16:36 Raul
- 16:39 Cubie
- 16:41 Elfy przyrody
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Zabawa w chowanego
- 16:49 Margo i Felix
- 16:52 Wstawaj!
- 16:54 Mały Didy
- 16:57 Elfy przyrody
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:01 Afryka
- 17:03 Sippi Sappi
- 17:06 Lola i Liczby
- 17:08 Raul
- 17:10 Mimo i Bobo
- 17:13 Lola i Liczby
- 17:15 Hop-hop
- 17:18 Afryka
- 17:20 Raul
- 17:22 Afryka
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Mimo i Bobo
- 17:29 Zabawa w chowanego
- 17:32 Hop-hop
- 17:34 Zabawa w chowanego
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:39 Raul
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:44 Afryka
- 17:47 Pixie 2
- 17:48 Monika i Rudi
- 17:51 Sippi Sappi
- 17:53 Mimo i Bobo
- 17:56 Albert tłumaczy
- 17:58 Słodki dom
- 17:59 Lola i Liczby
- 18:02 Sippi Sappi
- 18:05 Pixie 2
- 18:06 Historie Henryka
- 18:08 Fin i Fianna
- 18:11 Kolorowa Klara
- 18:13 Zack i Ziggy
- 18:16 Uczymy się
- 18:18 DuckSchool
- 18:20 Słodki dom
- 18:22 Wesoła łąka
- 18:25 Sippi Sappi
- 18:28 Pixie 2
- 18:29 Uczymy się
- 18:32 DuckSchool
- 18:35 Wesoła łąka
- 18:38 Fin i Fianna
- 18:41 Mimo i Bobo
- 18:43 Fin i Fianna
- 18:47 Przygody kaczki
- 18:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:52 Dobranoc!
- 18:54 Uczymy się
- 18:57 Kaczka i Puszek
- 18:59 Drużyna lalek
- 19:01 Dobranoc!
- 19:03 Cubie
- 19:06 Dinoland
- 19:08 Przygody kaczki
- 19:10 Afryka
- 19:12 Toby McFly
- 19:15 Fin i Fianna
- 19:18 Raul
- 19:21 Zabawa w chowanego
- 19:24 Małe, ale pracowite
- 19:27 Dobranoc!
- 19:29 Brygada ogniowa
- 19:31 Zoo
- 19:34 Dinoland
- 19:36 Dotty i Kitty
- 19:40 Dinoland
- 19:42 Hop-hop
- 19:44 Raul
- 19:46 Zabawa w chowanego
- 19:49 Tempo Giusto
- 19:51 Hubbi i jego koledzy
- 19:54 Formy są twoje
- 19:56 Elfy przyrody
- 19:57 Lola i Liczby
- 19:59 Drużyna lalek
- 20:03 Mały Didy
- 20:06 Zack i Ziggy
- 20:09 Restauracja
- 20:12 Hubbi i jego koledzy
- 20:15 Margo i Felix
- 20:18 Hiphopowy kaktus
- 20:22 Brygada ogniowa
- 20:25 Formy są twoje
- 20:27 Pociąg
- 20:30 Formy są twoje
- 20:32 Przygody kaczki
- 20:34 Historie Henryka
- 20:36 Afryka
- 20:39 Hop-hop
- 20:41 Mały Didy
- 20:45 Zoo
- 20:47 Zabawa w chowanego
- 20:51 Mimo i Bobo
- 20:54 Brygada ogniowa
- 20:56 Mały Didy
- 20:58 Brygada ogniowa
- 21:00 Mały Didy
- 21:03 Raul
- 21:05 Co rośnie na drzewie?
- 21:07 Fin i Fianna
- 21:10 Opowieści warzywne
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Opowieści warzywne
- 21:24 Cubie
- 21:26 Dźwięki wokół nas
- 21:28 Drużyna lalek
- 21:31 Toobys
- 21:33 Drużyna lalek
- 21:35 Raul
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Sztuka Leona
- 21:55 Risto Gusto
- 21:58 Świat Mimo
- 22:00 Restauracja
- 22:04 Dinoland
- 22:07 Hop-hop
- 22:09 Hubbi się tym zajmie
- 22:12 Indie
- 22:15 Posłuchaj tego
- 22:18 Świat elfów
- 22:21 Pojazdy
- 22:23 Łazienka
- 22:27 Wesołe królestwo
- 22:30 Afryka
- 22:32 Małe, ale pracowite
- 22:35 Mimo & Bobo PLUS
- 22:39 Afryka
- 22:41 Mini opowiadania
- 22:46 Towarzysze zabawy
- 22:49 Opowieści warzywne
- 22:51 Morskie przygody
- 22:54 Puffy i Tubby
- 22:58 Co rośnie na drzewie?
- 23:00 Słodki dom
- 23:01 Wesoła łąka
- 23:04 Pixie 2
- 23:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 23:08 Uczymy się
- 23:11 Kształcików
- 23:12 Sippi Sappi
- 23:14 Kącik naukowy
- 23:17 Panni i Fanni
- 23:20 Grupy
- 23:22 Safari
- 23:25 Miyu i Litto
- 23:28 Pixie 2
- 23:29 Uczymy się
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:34 Dotty i Kitty
- 23:38 Monika i Rudi
- 23:41 Kolorowa magia
- 23:44 Jaki jest twój zawód ?
- 23:47 Kolorowa magia
- 23:50 Kolorowe koło
- 23:53 Miyu i Litto
- 23:56 Teraz się bawimy
- 23:59 Wstawaj!
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:14 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:36 Pory roku
- 16:38 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:40 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:45 Słodkie sny
- 20:48 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:54 Uczymy się z ducktv
- 23:55 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 LaLiga Top Goals
- 06:00 Javier Irureta
- 06:45 Jorge Valdano
- 07:25 La Manita
- 22:15 LaLiga Team of the Season
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 10:00 Serie A Made in Italy (AC Milan)
- 10:20 Serie A Made in Italy (Udinese Calcio)
- 10:40 Serie A Made in Italy (Empoli)
- 11:00 Undiano Mallenco
- 11:30 Hugo Sanchez
- 20:00 LaLiga Team of the Season
- 20:30 LaLiga Top Goals
- 21:30 LaLiga Top Scorer
- 04:00 LaLiga Promoted Teams
- 05:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 05:30 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 22:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 23:00 Leo Messi
- 00:00 Pro Bull Riders 2016 (14)
- 01:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 03:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 04:00 Pro Bull Riders 2016 (18)
- 05:00 Pro Bull Riders 2016 (19)
- 06:00 Sports Adventure 6 (1)
- 06:30 Sports Adventure 6 (2)
- 07:00 Nitro Circus Live (5)
- 07:30 Nitro Circus Live (6)
- 10:00 X Games - Minneapolis (1)
- 11:00 MTB Heroes (3)
- 11:30 MTB Heroes (4)
- 12:00 Sports Adventure 6 (1)
- 12:30 Sports Adventure 6 (2)
- 13:00 X Games - Aspen (7)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (5)
- 20:00 WWE NXT (19)
- 21:00 Fighting Fit (1)
- 22:00 Fighting Fit (2)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 00:45 Na tropie seks handlarzy (1)
- 01:45 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 03:00 Remont na 5+ (2)
- 03:20 Remont na 5+ (3)
- 03:45 Remont na 5+ (4)
- 04:05 Remont na 5+ (5)
- 04:30 Remont na 5+ (6)
- 04:55 Remont na 5+ (7)
- 05:15 Remont na 5+ (8)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Zawodowiec amator (21)
- 06:25 Zawodowiec amator (22)
- 06:55 Zawodowiec amator (23)
- 07:20 Zawodowiec amator (24)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:15 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:40 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:55 Celnicy 3 (11)
- 09:20 Celnicy 3 (12)
- 09:50 Celnicy (1)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 13:05 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:35 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 14:00 Remont na 5+ (1)
- 14:25 Remont na 5+ (2)
- 14:45 Remont na 5+ (3)
- 15:10 Remont na 5+ (4)
- 15:30 Remont na 5+ (5)
- 15:50 Remont na 5+ (6)
- 16:05 Celnicy (3)
- 16:35 Celnicy (4)
- 17:00 Celnicy (5)
- 17:30 Celnicy (6)
- 17:55 III Rzesza (Twierdza nazistów)
- 18:55 III Rzesza (Las śmierci)
- 19:50 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 20:10 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 20:35 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:25 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:55 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Republika dzień
- 18:00 Republika dzień
- 18:20 Polityczny horyzont Łukasza Jankowskiego
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:40 Biznes Polska
- 23:55 Express Republiki
- 04:35 Top Gear: Największe wyzwania (5)
- 05:25 Allo, allo! (5)
- 06:00 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (6)
- 10:10 Top Gear 16 (2)
- 11:20 Top Gear 8 (1)
- 12:35 Dynamo: niewiarygodna magia (1)
- 13:30 Top Gear 21 (7)
- 14:40 W warsztacie (9)
- 15:35 Najsłabsze ogniwo (6)
- 16:25 Top Gear: Największe wyzwania (5)
- 17:30 Top Gear 16 (2)
- 18:30 W warsztacie (9)
- 19:30 Top Gear 27 (5)