Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:30 Spidey i superkumple (53)
- 01:55 Spidey i superkumple (54)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Przyjazna okolica/ Walka o motyle)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Gdzie jesteś, Chickie Boo-Boo?/ Bohaterowie placu zabaw!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Nieuczęszczany szlak / Vardavar!)
- 04:00 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 04:30 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:00 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 07:00 Blue (25)
- 07:10 Blue (Plaża)
- 07:20 Blue (Piraci)
- 07:30 Blue (Babunie)
- 07:40 Blue (Strumyk)
- 07:50 Blue (Wróżki)
- 08:00 Blue (Praca)
- 08:10 Blue (Gryźka i Wszechwiedząca Wilczyca)
- 08:20 Blue (Trampolina)
- 08:30 Spidey i superkumple (20)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 12:30 Blue 2 (Gili-kraby)
- 12:40 Blue 2 (Ucieczka)
- 12:50 Blue 2 (Autobus)
- 13:00 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 13:10 Blue 2 (Na barana)
- 13:20 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 13:30 Straż Ekipa (Niezłe bagno/ Sztuka przyjaźni)
- 16:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 16:30 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 17:00 Blue (25)
- 17:10 Blue (Plaża)
- 17:20 Blue (Piraci)
- 17:30 Blue (Babunie)
- 17:40 Blue (Strumyk)
- 17:50 Blue (Wróżki)
- 00:10 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 00:35 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:35 Duch i nas dwóch (3)
- 03:00 Duch i nas dwóch (4)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (5)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (6)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (1)
- 06:00 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 06:05 Taffy 2 (Wrobiony)
- 06:10 Taffy 2 (Fotka)
- 06:25 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 06:35 Taffy 2 (Smrodek)
- 06:40 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 06:55 Płazowyż 3 (Pramatka Odmieńców/Uczeń Dyma)
- 07:25 Płazowyż 3 (Zło w grzybie wcielone/Rdzeń i Król)
- 07:55 Fineasz i Ferb 3 (Zderzenie planet/Droga do Danville)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście (16)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (Breaking News/Cyberbullies)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Tilly Tour/Dinner Party)
- 12:20 Taffy (Kukiełka)
- 12:30 Taffy (Kto da więcej?)
- 12:35 Taffy (Misja Mish Mash)
- 12:50 Taffy (Robodom)
- 12:55 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 13:05 Taffy (Woń polowania)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (35)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (43)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zdjęcie/Ajgent Diogee)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 17:45 Molly i Duch (Skazany za bycie duchem/ Bliźniacze kłopoty)
- 00:05 Blue 2 (47)
- 00:15 Blue 2 (3)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 00:40 Kolorklocki (6)
- 00:45 Blue 2 (24)
- 00:55 Piotruś Królik 2 (16)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (25)
- 01:20 Psi Oddział (10)
- 01:35 Blue (7)
- 01:40 Blue (8)
- 01:50 Blue (9)
- 02:00 Blue (29)
- 02:05 Tosia i Tymek (53)
- 02:20 Blue 2 (14)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 02:40 Kręciołki (66)
- 02:50 Teletubisie (60)
- 03:05 Blue (21)
- 03:10 Blue (22)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (1)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (23)
- 03:45 Tosia i Tymek (41)
- 03:55 Tosia i Tymek (42)
- 04:10 Blue (49)
- 04:15 Blue (50)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (33)
- 04:35 Blue (51)
- 04:45 Blue (27)
- 04:50 Blue (33)
- 05:00 Superpyra (35)
- 05:05 Superpyra (36)
- 05:15 Kolorklocki (18)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (42)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (43)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (29)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (29)
- 06:50 Superpyra (40)
- 07:00 Blue 2 (35)
- 07:05 Blue (25)
- 07:15 Blue (33)
- 07:25 Blue 2 (18)
- 07:35 Blue 2 (19)
- 07:40 Blue 2 (44)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (2)
- 08:05 Matklocki 2 (15)
- 08:15 Blue (9)
- 08:20 Blue (10)
- 08:30 Blue 2 (40)
- 08:40 Psi Oddział (6)
- 08:55 Tosia i Tymek (2)
- 09:10 Piotruś Królik (4)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (2)
- 09:35 JoJo i Babcia (9)
- 09:50 Kręciołki (91)
- 10:00 Teletubisie (49)
- 10:15 Blue 2 (9)
- 10:25 Yakka Dee 4 (4)
- 10:30 Yakka Dee 4 (3)
- 10:40 Blue 2 (10)
- 10:50 Matklocki 2 (10)
- 10:55 Matklocki 2 (11)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (16)
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 11:50 Superpyra (1)
- 12:00 Blue (44)
- 12:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:15 Blue 2 (32)
- 12:25 Blue 2 (24)
- 12:35 Blue 2 (17)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (4)
- 13:05 Blue 2 (24)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (16)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (26)
- 13:40 Psi Oddział (10)
- 13:55 Blue (7)
- 14:05 Blue (8)
- 14:15 Blue (9)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (42)
- 14:35 Blue 2 (14)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (17)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 15:50 Blue (8)
- 16:00 Blue 2 (48)
- 16:10 Blue 2 (49)
- 16:20 Matklocki (4)
- 16:25 Blue 2 (4)
- 16:35 Kolorklocki (7)
- 16:40 Kolorklocki (8)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (5)
- 17:10 Blue 2 (25)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (17)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (26)
- 17:45 Psi Oddział (11)
- 18:00 Blue (10)
- 18:10 Blue (11)
- 18:15 Blue (12)
- 18:25 Tosia i Tymek (54)
- 18:40 Blue 2 (15)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (43)
- 19:00 Kręciołki (67)
- 19:15 Teletubisie (31)
- 19:30 Blue (23)
- 19:40 Blue (24)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (2)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (24)
- 20:20 Tosia i Tymek (43)
- 20:30 Tosia i Tymek (44)
- 20:45 Blue (47)
- 20:55 Blue (48)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (32)
- 21:15 Blue (28)
- 21:25 Blue (29)
- 21:35 Superpyra (37)
- 21:40 Superpyra (38)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (42)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (43)
- 22:10 Kolorklocki (19)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (17)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 23:35 Matklocki (4)
- 23:40 Blue (51)
- 23:50 Blue (8)
- 23:55 Blue 2 (48)
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:05 Super Bernard (106)
- 05:10 Super Bernard (108)
- 05:15 Super Bernard (110)
- 05:20 Super Bernard (111)
- 05:25 Super Bernard (112)
- 05:30 Super Bernard (113)
- 05:35 Super Bernard (114)
- 05:40 Super Bernard (116)
- 05:45 Super Bernard (118)
- 05:50 Super Bernard (119)
- 06:00 Super Bernard (1)
- 06:05 Super Bernard (2)
- 06:10 Super Bernard (4)
- 06:15 Super Bernard (6)
- 06:20 Super Bernard (7)
- 06:25 Super Bernard (8)
- 06:30 Super Bernard (9)
- 06:35 Super Bernard (10)
- 06:40 Super Bernard (12)
- 06:45 Super Bernard (14)
- 06:50 Super Bernard (15)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Super Bernard (16)
- 11:05 Super Bernard (17)
- 11:10 Super Bernard (19)
- 11:15 Super Bernard (21)
- 11:20 Super Bernard (22)
- 11:25 Super Bernard (23)
- 11:30 Super Bernard (24)
- 11:35 Super Bernard (25)
- 11:40 Super Bernard (27)
- 11:45 Super Bernard (29)
- 11:50 Super Bernard (30)
- 11:55 Super Bernard (31)
- 12:00 Super Bernard (32)
- 12:05 Super Bernard (33)
- 12:10 Super Bernard (35)
- 12:15 Super Bernard (37)
- 12:20 Super Bernard (38)
- 12:30 Super Bernard (39)
- 12:35 Super Bernard (41)
- 12:40 Super Bernard (43)
- 12:45 Super Bernard (44)
- 12:50 Super Bernard (46)
- 13:00 Super Bernard (47)
- 13:05 Super Bernard (49)
- 13:10 Super Bernard (51)
- 13:15 Super Bernard (52)
- 13:20 Super Bernard (54)
- 13:30 Super Bernard 2 (55)
- 13:35 Super Bernard 2 (57)
- 13:40 Super Bernard 2 (59)
- 13:45 Super Bernard 2 (60)
- 13:50 Super Bernard 2 (62)
- 23:00 Super Bernard 2 (63)
- 23:05 Super Bernard 2 (64)
- 23:10 Super Bernard 2 (66)
- 23:15 Super Bernard 2 (68)
- 23:20 Super Bernard 2 (69)
- 23:25 Super Bernard 2 (70)
- 23:30 Super Bernard 2 (71)
- 23:35 Super Bernard 2 (72)
- 23:40 Super Bernard 2 (74)
- 23:45 Super Bernard 2 (76)
- 23:50 Super Bernard 2 (77)
- 00:01 Sunville
- 00:04 Kolorowa magia
- 00:07 Sunville
- 00:10 Wakacje
- 00:12 Sunville
- 00:16 Kolorowe koło
- 00:19 Jaki jest twój zawód ?
- 00:21 Wakacje
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:26 Jaki jest twój zawód ?
- 00:29 Świat elfów
- 00:31 Kolorowe koło
- 00:34 Wakacje
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:39 Kolorowe koło
- 00:42 Towarzysze zabawy
- 00:45 Świat podwodny
- 00:48 Towarzysze zabawy
- 00:51 Kolorowe koło
- 00:54 Towarzysze zabawy
- 00:57 Wstawaj!
- 00:59 Świat podwodny
- 01:02 Wakacje
- 01:05 Teraz się bawimy
- 01:07 Pojazdy
- 01:09 Rodzina bobrów
- 01:12 Urocze miejsca
- 01:14 Świat elfów
- 01:18 Morskie przygody
- 01:20 Safari
- 01:22 Towarzysze zabawy
- 01:25 Sport, sport, sport
- 01:29 Sunville
- 01:32 Posłuchaj tego
- 01:34 Jak podróżujemy
- 01:38 Teraz się bawimy
- 01:40 Jak podróżujemy
- 01:43 Teraz się bawimy
- 01:45 Miejskie życie
- 01:48 Towarzysze zabawy
- 01:52 Zwierzęta
- 01:55 Safari
- 01:57 Indie
- 02:01 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:04 Łazienka
- 02:07 Oli - cykle natury
- 02:10 Grupy
- 02:12 Kącik naukowy
- 02:14 Miejskie życie
- 02:17 Kolorowe koło
- 02:19 Opowieści warzywne
- 02:21 Sunville
- 02:24 Miyu i Litto
- 02:27 Grupy
- 02:29 Panni i Fanni
- 02:33 Safari
- 02:35 Przygody w przestrzeni
- 02:38 Safari
- 02:41 Grupy
- 02:44 Puffy i Tubby
- 02:48 Kolorowe koło
- 02:51 Kolorowa magia
- 02:53 Urocze miejsca
- 02:56 Sunville
- 02:59 Grupy
- 03:01 Posłuchaj tego
- 03:03 Kolorowa magia
- 03:06 Opowieści warzywne
- 03:09 Przygody w przestrzeni
- 03:13 Teraz się bawimy
- 03:15 Świat elfów
- 03:18 Taniec
- 03:21 Jaki jest twój zawód ?
- 03:23 Wstawaj!
- 03:26 Opowieści warzywne
- 03:28 Teraz się bawimy
- 03:31 Posłuchaj tego
- 03:33 Taniec
- 03:35 Ding Dang Dong
- 03:39 Teraz się bawimy
- 03:42 Urocze miejsca
- 03:45 Opowieści warzywne
- 03:47 Urocze miejsca
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:54 Taniec
- 03:57 Jak podróżujemy
- 04:00 Rodzina bobrów
- 04:03 Teraz się bawimy
- 04:05 Ding Dang Dong
- 04:08 Sport, sport, sport
- 04:10 Ding Dang Dong
- 04:14 Teraz się bawimy
- 04:17 Świat elfów
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Świat podwodny
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Towarzysze zabawy
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:33 Zwierzęta
- 04:35 Teraz się bawimy
- 04:38 Wakacje
- 04:41 Teraz się bawimy
- 04:43 Opowieści warzywne
- 04:45 Świat podwodny
- 04:47 Świat podwodny
- 04:50 Wakacje
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Wakacje
- 04:57 Opowieści warzywne
- 04:59 Kolorowe koło
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:09 Świat podwodny
- 05:12 Wakacje
- 05:16 Jaki jest twój zawód ?
- 05:18 Muzeum
- 05:21 Kącik naukowy
- 05:23 Jaki jest twój zawód ?
- 05:26 Posłuchaj tego
- 05:29 Grupy
- 05:31 Puffy i Tubby
- 05:36 Kolorowe koło
- 05:39 Panni i Fanni
- 05:42 Kolorowe koło
- 05:44 Puffy i Tubby
- 05:49 Kącik naukowy
- 05:51 Miyu i Litto
- 05:54 Kolorowa magia
- 05:57 Posłuchaj tego
- 06:00 Jaki jest twój zawód ?
- 06:02 Kącik naukowy
- 06:05 Panni i Fanni
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Kącik naukowy
- 06:14 Kolorowa magia
- 06:17 Miyu i Litto
- 06:20 Mimo & Bobo PLUS
- 06:24 Kaczka i Puszek
- 06:26 Przygody kaczki
- 06:28 Drużyna lalek na ratunek
- 06:31 Połączony świat
- 06:34 Hubbi się tym zajmie
- 06:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:39 Opowieści warzywne
- 06:42 Puffy i Tubby
- 06:45 Przygody w przestrzeni
- 06:48 Świat podwodny
- 06:50 Posłuchaj tego
- 06:54 Fin i Fianna
- 06:57 Mimo i Bobo
- 06:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:01 Sztuka Leona
- 07:04 Mimo i Bobo
- 07:07 Łazienka
- 07:09 Świat podwodny
- 07:13 Mini opowiadania
- 07:16 Rodzina bobrów
- 07:18 Posłuchaj tego
- 07:21 Świat zwierząt
- 07:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:28 Tempo Giusto
- 07:30 Hubbi i jego koledzy
- 07:32 Zack i Ziggy
- 07:35 Zabawa w chowanego
- 07:38 Przygody kaczki
- 07:40 Mimo i Bobo
- 07:43 Taniec
- 07:46 Jaki jest twój zawód ?
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Taniec
- 07:56 Tempo Giusto
- 07:58 Zabawa w chowanego
- 08:01 Zack i Ziggy
- 08:04 Lola i Liczby
- 08:06 Mały Didy
- 08:08 Elfy przyrody
- 08:10 Ding Dang Dong
- 08:14 Wstawaj!
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:19 Ding Dang Dong
- 08:22 Wstawaj!
- 08:25 Wesołe królestwo
- 08:28 Zabawa w chowanego
- 08:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:32 Historie Henryka
- 08:34 Fin i Fianna
- 08:37 Elfy przyrody
- 08:38 Toobys
- 08:40 Tempo Giusto
- 08:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:44 Posłuchaj tego
- 08:47 Jaki jest twój zawód ?
- 08:50 Grupy
- 08:52 Panni i Fanni
- 08:54 Kolorowe koło
- 08:57 Kolorowa magia
- 09:00 Co rośnie na drzewie?
- 09:01 Zabawa w chowanego
- 09:04 Kształcików
- 09:06 Fin i Fianna
- 09:09 Toobys
- 09:11 Fin i Fianna
- 09:15 Kolorowa magia
- 09:17 Miyu i Litto
- 09:20 Kącik naukowy
- 09:23 Posłuchaj tego
- 09:26 Kolorowa magia
- 09:30 Dotty i Kitty
- 09:33 Mimo i Bobo
- 09:35 Małe melodie
- 09:37 Historie Henryka
- 09:39 Lola i Liczby
- 09:41 Przygody kaczki
- 09:43 Kolorowa Klara
- 09:45 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:48 Mimo i Bobo
- 09:51 Pixie 2
- 09:52 Małe melodie
- 09:54 Pixie 2
- 09:55 Albert tłumaczy
- 09:59 Tempo Giusto
- 10:01 Przygody kaczki
- 10:03 Mimo i Bobo
- 10:06 DuckSchool
- 10:08 Co rośnie na drzewie?
- 10:09 Monika i Rudi 2
- 10:12 DuckSchool
- 10:14 Margo i Felix
- 10:17 Lola i Liczby
- 10:19 Margo i Felix
- 10:22 Kształcików
- 10:24 Elfy przyrody
- 10:25 Pixie 2
- 10:26 Lola i Liczby
- 10:29 Co rośnie na drzewie?
- 10:31 Zack i Ziggy
- 10:34 Margo i Felix
- 10:37 Co rośnie na drzewie?
- 10:38 Przygody kaczki
- 10:40 Fin i Fianna
- 10:43 Zabawa w chowanego
- 10:45 Drużyna lalek
- 10:48 Zabawa w chowanego
- 10:51 Świat Mimo
- 10:53 Dotty i Kitty
- 10:57 Cubie
- 10:59 Risto Gusto
- 11:02 Mały Didy
- 11:05 Cubie
- 11:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:10 Wesołe królestwo
- 11:13 Sippi Sappi
- 11:16 Przygody kaczki
- 11:18 Świat Mimo
- 11:21 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:23 Raul
- 11:25 Toby McFly
- 11:28 Fin i Fianna
- 11:31 Historie Henryka
- 11:34 Hubbi i jego koledzy
- 11:36 Raul
- 11:39 Dinoland
- 11:42 Świat Mimo
- 11:44 Zoo
- 11:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:49 Hubbi i jego koledzy
- 11:52 Brygada ogniowa
- 11:54 Risto Gusto
- 11:57 Skoczkowie Planet
- 12:01 Restauracja
- 12:05 Afryka
- 12:07 Restauracja
- 12:12 Świat zabawek
- 12:14 Hubbi i jego koledzy
- 12:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:19 Hubbi się tym zajmie
- 12:22 Zoo
- 12:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:26 Połączony świat
- 12:29 Drużyna lalek
- 12:31 Brygada ogniowa
- 12:34 Mimo i Bobo
- 12:37 Dinoland
- 12:40 Mimo i Bobo
- 12:42 Hubbi i jego koledzy
- 12:44 Risto Gusto
- 12:47 Sztuka Leona
- 12:49 Zastęp strażaków
- 12:52 Dotty i Kitty
- 12:56 Drużyna lalek
- 12:58 Raul
- 13:00 Sztuka Leona
- 13:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:05 Toby McFly
- 13:08 Przygody kaczki
- 13:10 Mimo & Bobo PLUS
- 13:14 Świat Mimo
- 13:17 Przygody kaczki
- 13:19 Drużyna lalek na ratunek
- 13:22 Przygody kaczki
- 13:25 Kaczka i Puszek
- 13:27 Hubbi się tym zajmie
- 13:29 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:32 Mimo i Bobo
- 13:35 Dinoland
- 13:37 Drużyna lalek na ratunek
- 13:40 Dotty i Kitty
- 13:43 Dźwięki wokół nas
- 13:45 Słodki dom
- 13:46 Afryka
- 13:49 Dinoland
- 13:52 Co rośnie na drzewie?
- 13:53 Małe melodie
- 13:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:58 Hubbi i jego koledzy
- 14:00 Dźwięki wokół nas
- 14:02 Albert tłumaczy
- 14:05 Zack i Ziggy
- 14:08 Albert tłumaczy
- 14:12 Sippi Sappi
- 14:14 Małe melodie
- 14:16 Fin i Fianna
- 14:19 Zack i Ziggy
- 14:23 Wesoła łąka
- 14:26 Mimo i Bobo
- 14:28 Co rośnie na drzewie?
- 14:30 Sippi Sappi
- 14:32 Lola i Liczby
- 14:35 Dotty i Kitty
- 14:39 Zabawa w chowanego
- 14:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:45 Raul
- 14:48 Elfy przyrody
- 14:49 Historie Henryka
- 14:51 Dźwięki wokół nas
- 14:53 Risto Gusto
- 14:56 Mimo i Bobo
- 14:59 Hubbi się tym zajmie
- 15:02 Margo i Felix
- 15:05 Raul
- 15:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:10 Świat Mimo
- 15:13 Afryka
- 15:15 Sippi Sappi
- 15:17 Wstawaj!
- 15:19 Świat Mimo
- 15:22 Mimo & Bobo PLUS
- 15:26 Raul
- 15:29 Elfy przyrody
- 15:30 Margo i Felix
- 15:33 Sippi Sappi
- 15:36 Mały Didy
- 15:39 Lola i Liczby
- 15:42 Raul
- 15:45 Dźwięki wokół nas
- 15:47 Mimo i Bobo
- 15:50 Hop-hop
- 15:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:54 Lola i Liczby
- 15:56 Świat Mimo
- 15:59 DuckSchool
- 16:01 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:04 Toobys
- 16:07 Co rośnie na drzewie?
- 16:08 ABC - duckBC
- 16:11 Raul
- 16:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Drużyna lalek
- 16:19 Lola i Liczby
- 16:22 Kolorowa Klara
- 16:24 Tempo Giusto
- 16:26 Mimo i Bobo
- 16:29 Toobys
- 16:32 Toobys
- 16:35 Raul
- 16:37 Restauracja
- 16:40 Hiphopowy kaktus
- 16:42 Uczymy się
- 16:45 Afryka
- 16:48 Hop-hop
- 16:50 Zabawa w chowanego
- 16:52 Sippi Sappi
- 16:55 DuckSchool
- 16:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:00 Mimo & Bobo PLUS
- 17:04 Afryka
- 17:06 Afryka
- 17:08 Zabawa w chowanego
- 17:10 Mimo i Bobo
- 17:12 Hop-hop
- 17:15 Mimo i Bobo
- 17:17 Afryka
- 17:19 Mimo i Bobo
- 17:22 Mimo & Bobo PLUS
- 17:26 Afryka
- 17:29 Albert tłumaczy
- 17:32 DuckSchool
- 17:35 Hop-hop
- 17:37 Raul
- 17:40 Hop-hop
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:45 Lola i Liczby
- 17:48 Kształcików
- 17:50 Mimo i Bobo
- 17:52 Fin i Fianna
- 17:55 Monika i Rudi
- 17:58 Monika i Rudi 2
- 18:01 Co rośnie na drzewie?
- 18:02 Monika i Rudi 2
- 18:06 Kolorowa Klara
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:11 Małe melodie
- 18:13 Mimo i Bobo
- 18:16 Albert tłumaczy
- 18:20 DuckSchool
- 18:22 Wesoła łąka
- 18:25 Uczymy się
- 18:28 Toobys
- 18:30 Albert tłumaczy
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Co rośnie na drzewie?
- 18:36 Kolorowa Klara
- 18:38 Sippi Sappi
- 18:40 Toobys
- 18:43 Kolorowa Klara
- 18:45 Uczymy się
- 18:48 Co rośnie na drzewie?
- 18:50 Lola i Liczby
- 18:53 ABC - duckBC
- 18:56 Zoo
- 18:59 Uczymy się
- 19:02 Drużyna lalek
- 19:04 Historie Henryka
- 19:06 Tempo Giusto
- 19:08 DuckSchool
- 19:11 Dotty i Kitty
- 19:15 Pociąg
- 19:17 DuckSchool
- 19:20 Hiphopowy kaktus
- 19:23 Zoo
- 19:25 Kaczka i Puszek
- 19:27 Restauracja
- 19:30 Elfy przyrody
- 19:31 Hop-hop
- 19:34 Dobranoc!
- 19:36 Toby McFly
- 19:39 Dźwięki wokół nas
- 19:41 Hiphopowy kaktus
- 19:44 Fin i Fianna
- 19:47 Lola i Liczby
- 19:49 Mimo i Bobo
- 19:51 Afryka
- 19:54 Toby McFly
- 19:57 Przygody kaczki
- 19:59 Monika i Rudi
- 20:03 Lola i Liczby
- 20:06 Tempo Giusto
- 20:08 Zabawa w chowanego
- 20:11 Formy są twoje
- 20:13 Brygada ogniowa
- 20:16 Mimo i Bobo
- 20:19 Małe, ale pracowite
- 20:21 Uczymy się
- 20:25 Elfy przyrody
- 20:26 Zabawa w chowanego
- 20:28 Hubbi i jego koledzy
- 20:32 Restauracja
- 20:35 Hubbi i jego koledzy
- 20:38 Mały Didy
- 20:41 Sippi Sappi
- 20:44 Zoo
- 20:46 Mały Didy
- 20:49 Zack i Ziggy
- 20:52 Formy są twoje
- 20:54 Mimo i Bobo
- 20:57 Toby McFly
- 21:00 Raul
- 21:03 Mimo i Bobo
- 21:05 Brygada ogniowa
- 21:08 Hiphopowy kaktus
- 21:10 Brygada ogniowa
- 21:12 Hiphopowy kaktus
- 21:14 Afryka
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:19 Kolorowe koło
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Kolorowe koło
- 21:27 Opowieści warzywne
- 21:29 Mimo i Bobo
- 21:32 Elfy przyrody
- 21:33 Mały Didy
- 21:36 Brygada ogniowa
- 21:38 Mimo i Bobo
- 21:41 Toobys
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:46 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:53 Kolorowe koło
- 21:56 Wakacje
- 21:59 Małe, ale pracowite
- 22:02 Mimo & Bobo PLUS
- 22:06 Restauracja
- 22:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:13 Afryka
- 22:16 Sztuka Leona
- 22:18 Galaktyczni turyści
- 22:21 Puffy i Tubby
- 22:24 Pojazdy
- 22:27 Posłuchaj tego
- 22:30 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:33 Dinoland
- 22:35 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:38 Małe, ale pracowite
- 22:41 Mały Didy
- 22:43 Sztuka Leona
- 22:46 Pojazdy
- 22:49 Świat podwodny
- 22:51 Mini opowiadania
- 22:53 Morskie przygody
- 22:56 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:58 Towarzysze zabawy
- 23:02 Uczymy się
- 23:05 Kolorowa Klara
- 23:07 Kształcików
- 23:08 Albert tłumaczy
- 23:11 Sippi Sappi
- 23:13 ABC - duckBC
- 23:16 Kształcików
- 23:17 DuckSchool
- 23:19 Pixie 2
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:23 Muzeum
- 23:26 Kolorowe koło
- 23:29 Posłuchaj tego
- 23:34 Muzeum
- 23:36 Wesoła łąka
- 23:39 Sippi Sappi
- 23:42 Kształcików
- 23:43 ABC - duckBC
- 23:46 Mimo i Bobo
- 23:49 Urocze miejsca
- 23:51 Grupy
- 23:54 Posłuchaj tego
- 23:57 Grupy
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:08 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:55 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 LaLiga Top Goals
- 06:00 Leo Messi
- 07:00 Andoni Zubizarreta
- 07:40 Serie A Made in Italy (Torino)
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 04:30 Luis Suarez
- 05:00 La Manita
- 05:30 La Manita
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 22:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 23:00 La Manita
- 23:30 La Manita
- 00:00 Nomads Seeking Adventure (1)
- 00:30 Nomads Seeking Adventure (2)
- 01:00 X Games - Aspen (7)
- 02:00 Epic Trails 2 (3)
- 02:30 Epic Trails 2 (4)
- 03:00 Drift Style (7)
- 03:30 Drift Style (8)
- 04:00 MTB Heroes (Nine Knights - Austria)
- 04:30 MTB Heroes (Champery - Switzerland)
- 05:00 Fighting Fit (1)
- 06:00 Sports Adventure 6 (3)
- 06:30 Sports Adventure 6 (4)
- 07:00 Nitro Circus Live (7)
- 07:30 Nitro Circus Live (1)
- 08:00 Rumble & Hum (2)
- 09:00 Nomads Seeking Adventure (3)
- 09:30 Nomads Seeking Adventure (4)
- 10:00 X Games - Minneapolis (2)
- 11:00 MTB Heroes (5)
- 11:30 MTB Heroes (6)
- 12:00 Sports Adventure 6 (3)
- 12:30 Sports Adventure 6 (4)
- 13:00 X Games - Aspen (8)
- 14:00 X-Games, sezon letni (4)
- 15:00 Rumble & Hum (2)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (6)
- 18:00 WWE Classic Gold (46)
- 18:30 WWE Classic Gold (49)
- 19:00 WWE SmackDown (37)
- 20:00 WWE SmackDown (38)
- 21:00 WWE NXT (19)
- 22:00 WWE - Main Event (19)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 00:00 Na tropie seks handlarzy (2)
- 01:00 Na tropie seks handlarzy (3)
- 01:50 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 02:10 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 03:05 Remont na 5+ (5)
- 03:25 Remont na 5+ (6)
- 03:45 Remont na 5+ (7)
- 04:10 Remont na 5+ (8)
- 04:30 Remont na 5+ (1)
- 04:55 Remont na 5+ (2)
- 05:15 Remont na 5+ (3)
- 05:40 Remont na 5+ (4)
- 06:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 06:55 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 08:50 Celnicy (7)
- 09:20 Celnicy (8)
- 09:50 Celnicy 2 (1)
- 10:20 Celnicy 2 (3)
- 10:45 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 14:00 Remont na 5+ (4)
- 14:20 Remont na 5+ (5)
- 14:50 Remont na 5+ (6)
- 15:10 Remont na 5+ (7)
- 15:30 Remont na 5+ (8)
- 16:00 Celnicy 2 (4)
- 16:30 Celnicy 2 (5)
- 17:00 Celnicy 2 (6)
- 17:30 Celnicy 2 (7)
- 18:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 18:55 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Wolne głosy wieczorem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:35 Mówi się
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo (6)
- 01:10 Gaz do dechy (6)
- 02:20 Cuda inżynierii 5 (15)
- 03:10 Top Gear 16 (2)
- 04:05 Top Gear 27 (5)
- 05:10 W warsztacie (8)
- 06:00 W warsztacie (9)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo (7)
- 10:00 Top Gear 16 (3)
- 11:00 Top Gear 8 (2)
- 12:10 W warsztacie (9)
- 13:10 Top Gear 27 (5)
- 14:30 Gaz do dechy (6)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo (7)
- 16:25 Top Gear: Największe wyzwania (6)
- 17:25 Top Gear 16 (3)
- 18:30 Gaz do dechy (6)
- 19:30 Top Gear 31 (1)
- 22:00 Samochód roku 2 (1)
- 22:35 Samochód roku 2 (2)
- 23:10 Jak powstaje samochód 2 (3)