Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:05 Karaiby: raj miliarderów (3)
- 04:55 Moda w służbie Królowej
- 06:00 Bajecznie bogaci agenci (4)
- 07:15 Mistrzowie ceramiki 4 (5)
- 21:00 Ekskluzywna Bond Street
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dzień wolny Kuchci / Zdjęcie idealne)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Auto-koszmar/ Sandman i żółwie)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Przekręt z małymi autkami/ Sztuczki wróżki-zębuszki)
- 02:20 Spidey i superkumple (Trudny Dzień Matki/ Niewesołe miasteczko)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Magiczna posiadłość/Wycieczka z Frajdkiem!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (12)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 04:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 04:30 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:00 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 07:00 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 07:10 Blue 2 (Młotkorama)
- 07:20 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 07:30 Blue 2 (Tańcuś)
- 07:40 Blue 2 (Squash)
- 07:50 Blue 2 (Kalambury)
- 08:00 Blue 2 (Bingo)
- 08:10 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 08:20 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 08:30 Spidey i superkumple (25)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 12:30 Blue 2 (90)
- 12:40 Blue 2 (91)
- 12:50 Blue 2 (92)
- 13:00 Blue 2 (Kibel)
- 13:10 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 13:20 Blue 2 (Stójka)
- 13:30 Straż Ekipa (Szkoła jazdy Pistona / Jazzyland)
- 16:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 16:30 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 17:00 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 17:10 Blue 2 (Młotkorama)
- 17:20 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 17:30 Blue 2 (Tańcuś)
- 17:40 Blue 2 (Squash)
- 17:50 Blue 2 (Kalambury)
- 00:10 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 00:35 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:35 Duch i nas dwóch (9)
- 03:00 Duch i nas dwóch (10)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (11)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (12)
- 04:50 Duch i nas dwóch (18)
- 05:15 Duch i nas dwóch (19)
- 05:35 Robale ziomale (Słodki zapach sukcesu / Zasady gry)
- 06:00 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 06:05 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 06:10 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 06:25 Taffy 2 (Majętna magia)
- 06:35 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 06:40 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 06:55 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 07:25 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 07:55 Fineasz i Ferb 4 (Wielkie kule wody/Gdzie jest Pinki?)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście (Przyczepa Mamy/ u Remingtonów)
- 12:20 Taffy (Swetry)
- 12:30 Taffy (Marzenia maszyny)
- 12:35 Taffy (Dzień szopa)
- 12:50 Taffy (W dziczy)
- 12:55 Taffy (Ubaw po pachy)
- 13:05 Taffy (Dotknij futra)
- 13:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (49)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Spacer z psem, ucieczka, krzyk/Teraz jestem Murphym)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przestępstwa przeciw rodzinie)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Niemożliwie naukowo)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bohaterowie)
- 17:45 Molly i Duch (Strasz w potrzebie/ Impreza całonocna)
- 18:15 Molly i Duch (No i się wydało / Molly kontra Świat Duchów)
- 18:45 Taffy 2 (Labirynt)
- 18:55 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 19:00 Taffy 2 (Wrobiony)
- 19:15 Taffy 2 (Fotka)
- 19:25 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 19:30 Taffy 2 (Smrodek)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe (Skarb nie skarb)
- 00:05 Blue (49)
- 00:15 Blue (50)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 00:40 Kolorklocki (12)
- 00:45 Blue 2 (2)
- 00:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (28)
- 01:20 Psi Oddział (13)
- 01:35 Blue (8)
- 01:40 Blue 2 (48)
- 01:50 Blue 2 (49)
- 02:00 Blue (13)
- 02:05 Tosia i Tymek (56)
- 02:20 Blue 2 (44)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 02:40 Kręciołki (68)
- 02:50 Teletubisie (32)
- 03:05 Blue (3)
- 03:10 Blue (4)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (4)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (26)
- 03:45 Tosia i Tymek (47)
- 03:55 Tosia i Tymek (48)
- 04:10 Blue 2 (31)
- 04:15 Blue 2 (32)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (34)
- 04:35 Blue (32)
- 04:45 Blue (33)
- 04:50 Blue (25)
- 05:00 Superpyra (41)
- 05:05 Superpyra (42)
- 05:15 Kolorklocki (21)
- 05:20 Hej, Duggee! 2 (46)
- 05:25 Hej, Duggee! 2 (47)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 05:50 W Papierowej Krainie (35)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (35)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (33)
- 06:50 Superpyra (43)
- 07:00 Blue 2 (2)
- 07:05 Blue (36)
- 07:15 Blue 2 (21)
- 07:25 Blue 2 (22)
- 07:35 Blue 2 (47)
- 07:40 Blue (15)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (5)
- 08:05 Matklocki 2 (18)
- 08:15 Blue (16)
- 08:20 Blue 2 (43)
- 08:30 Blue 2 (2)
- 08:40 Psi Oddział (9)
- 08:55 Tosia i Tymek (5)
- 09:10 Piotruś Królik (7)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 09:35 JoJo i Babcia 2 (2)
- 09:50 Kręciołki (94)
- 10:00 Teletubisie (52)
- 10:15 Blue 2 (12)
- 10:25 Yakka Dee 4 (9)
- 10:30 Yakka Dee 4 (10)
- 10:40 Blue 2 (14)
- 10:50 Matklocki 2 (13)
- 10:55 Matklocki (20)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (20)
- 11:15 W Papierowej Krainie (35)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 11:50 Superpyra (19)
- 12:00 Blue 2 (3)
- 12:10 Blue (10)
- 12:15 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:25 Blue (1)
- 12:35 Blue 2 (3)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (7)
- 13:05 Blue 2 (28)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (19)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (29)
- 13:40 Psi Oddział (13)
- 13:55 Blue (16)
- 14:05 Blue (17)
- 14:15 Blue (18)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (45)
- 14:35 Blue 2 (17)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (20)
- 15:15 W Papierowej Krainie (36)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 15:50 Blue (11)
- 16:00 Blue (2)
- 16:10 Blue (3)
- 16:20 Matklocki (7)
- 16:25 Blue 2 (7)
- 16:35 Kolorklocki (13)
- 16:40 Kolorklocki (14)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (8)
- 17:10 Blue 2 (29)
- 17:15 Piotruś Królik 2 (20)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (29)
- 17:45 Psi Oddział (14)
- 18:00 Blue (19)
- 18:10 Blue (20)
- 18:15 Blue (21)
- 18:25 Tosia i Tymek (63)
- 18:40 Blue 2 (18)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (46)
- 19:00 Kręciołki (70)
- 19:15 Teletubisie (34)
- 19:30 Blue (3)
- 19:40 Blue (4)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (5)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (1)
- 20:20 Tosia i Tymek (49)
- 20:30 Tosia i Tymek (50)
- 20:45 Blue 2 (2)
- 20:55 Blue 2 (3)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (35)
- 21:15 Blue (34)
- 21:25 Blue (35)
- 21:35 Superpyra (43)
- 21:40 Superpyra (44)
- 21:50 Hej, Duggee! 2 (48)
- 22:00 Hej, Duggee! 2 (49)
- 22:10 Kolorklocki (22)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 22:30 W Papierowej Krainie (36)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (20)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 23:35 Matklocki (7)
- 23:40 Blue 2 (2)
- 23:50 Blue (11)
- 23:55 Blue 2 (16)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:35 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:45 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 05:00 Super Bernard 3 (106)
- 05:05 Super Bernard 3 (107)
- 05:10 Super Bernard 3 (109)
- 05:15 Super Bernard 3 (111)
- 05:20 Super Bernard 3 (112)
- 05:25 Super Bernard 3 (113)
- 05:30 Super Bernard 3 (114)
- 05:35 Super Bernard 3 (115)
- 05:40 Super Bernard 3 (117)
- 05:45 Super Bernard 3 (119)
- 05:50 Super Bernard 3 (120)
- 06:00 Super Bernard (121)
- 06:05 Super Bernard (122)
- 06:10 Super Bernard (124)
- 06:15 Super Bernard (126)
- 06:20 Super Bernard (127)
- 06:25 Super Bernard (128)
- 06:30 Super Bernard (129)
- 06:35 Super Bernard (130)
- 06:40 Super Bernard (132)
- 06:45 Super Bernard (134)
- 06:50 Super Bernard (135)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Super Bernard 3 (136)
- 11:05 Super Bernard 3 (137)
- 11:10 Super Bernard 3 (139)
- 11:15 Super Bernard 3 (141)
- 11:20 Super Bernard 3 (142)
- 11:25 Super Bernard 3 (143)
- 11:30 Super Bernard 3 (144)
- 11:35 Super Bernard 3 (145)
- 11:40 Super Bernard 3 (147)
- 11:45 Super Bernard 3 (149)
- 11:50 Super Bernard 3 (150)
- 11:55 Super Bernard 3 (151)
- 12:00 Super Bernard 3 (152)
- 12:05 Super Bernard 3 (153)
- 12:10 Super Bernard 3 (155)
- 12:15 Super Bernard (1)
- 12:20 Super Bernard (2)
- 12:30 Super Bernard (3)
- 12:35 Super Bernard (5)
- 12:40 Super Bernard (7)
- 12:45 Super Bernard (8)
- 12:50 Super Bernard (10)
- 13:00 Super Bernard (11)
- 13:05 Super Bernard (13)
- 13:10 Super Bernard (15)
- 13:15 Super Bernard (16)
- 13:20 Super Bernard (18)
- 13:30 Super Bernard (19)
- 13:35 Super Bernard (21)
- 13:40 Super Bernard (23)
- 13:45 Super Bernard (24)
- 13:50 Super Bernard (26)
- 23:00 Super Bernard (27)
- 23:05 Super Bernard (28)
- 23:10 Super Bernard (30)
- 23:15 Super Bernard (32)
- 23:20 Super Bernard (33)
- 23:25 Super Bernard (34)
- 23:30 Super Bernard (35)
- 23:35 Super Bernard (36)
- 23:40 Super Bernard (38)
- 23:45 Super Bernard (40)
- 23:50 Super Bernard (41)
- 00:02 Towarzysze zabawy
- 00:05 Jaki jest twój zawód ?
- 00:07 Sunville
- 00:10 Świat podwodny
- 00:13 Jaki jest twój zawód ?
- 00:15 Wstawaj!
- 00:17 Wakacje
- 00:20 Świat podwodny
- 00:22 Towarzysze zabawy
- 00:25 Świat podwodny
- 00:28 Towarzysze zabawy
- 00:31 Sunville
- 00:34 Kolorowe koło
- 00:37 Zwierzęta
- 00:40 Wakacje
- 00:42 Świat podwodny
- 00:45 Teraz się bawimy
- 00:47 Świat elfów
- 00:51 Opowieści warzywne
- 00:53 Kolorowe koło
- 00:56 Opowieści warzywne
- 00:58 Kolorowa magia
- 01:01 Świat elfów
- 01:04 Kolorowe koło
- 01:07 Towarzysze zabawy
- 01:11 Pojazdy
- 01:13 Zwierzęta
- 01:15 Urocze miejsca
- 01:17 Mini opowiadania
- 01:21 Zwierzęta
- 01:23 Posłuchaj tego
- 01:25 Miejskie życie
- 01:28 Safari
- 01:30 Przygody w przestrzeni
- 01:33 Łazienka
- 01:35 Miejskie życie
- 01:39 Miejskie życie
- 01:43 Zwierzęta
- 01:46 Towarzysze zabawy
- 01:48 Posłuchaj tego
- 01:52 Jak podróżujemy
- 01:55 Pojazdy
- 01:57 Świat podwodny
- 02:00 Przygody w przestrzeni
- 02:02 Morskie przygody
- 02:05 Łazienka
- 02:08 Sunville
- 02:11 Miejskie życie
- 02:14 Urocze miejsca
- 02:16 Kolorowe koło
- 02:19 Puffy i Tubby
- 02:23 Posłuchaj tego
- 02:25 Kolorowa magia
- 02:28 Opowieści warzywne
- 02:30 Puffy i Tubby
- 02:34 Safari
- 02:37 Posłuchaj tego
- 02:40 Muzeum
- 02:43 Miyu i Litto
- 02:45 Puffy i Tubby
- 02:50 Posłuchaj tego
- 02:52 Sunville
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Miyu i Litto
- 03:01 Kącik naukowy
- 03:05 Opowieści warzywne
- 03:07 Muzeum
- 03:11 Posłuchaj tego
- 03:12 Teraz się bawimy
- 03:15 Mini opowiadania
- 03:18 Świat zwierząt
- 03:22 Rodzina bobrów
- 03:25 Urocze miejsca
- 03:29 Sport, sport, sport
- 03:32 Świat zwierząt
- 03:34 Sport, sport, sport
- 03:36 Przygody w przestrzeni
- 03:41 Ding Dang Dong
- 03:45 Świat zwierząt
- 03:47 Jak podróżujemy
- 03:49 Mini opowiadania
- 03:51 Opowieści warzywne
- 03:53 Świat elfów
- 03:56 Sport, sport, sport
- 03:59 Opowieści warzywne
- 04:02 Świat zwierząt
- 04:04 Teraz się bawimy
- 04:06 Ding Dang Dong
- 04:09 Świat zwierząt
- 04:12 Świat podwodny
- 04:15 Teraz się bawimy
- 04:17 Kolorowe koło
- 04:20 Opowieści warzywne
- 04:22 Sunville
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:31 Świat podwodny
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Kolorowe koło
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:42 Wakacje
- 04:44 Teraz się bawimy
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Kolorowe koło
- 04:54 Opowieści warzywne
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Towarzysze zabawy
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:04 Wakacje
- 05:07 Kolorowe koło
- 05:10 Wakacje
- 05:12 Opowieści warzywne
- 05:15 Jaki jest twój zawód ?
- 05:17 Panni i Fanni
- 05:20 Safari
- 05:23 Jaki jest twój zawód ?
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Kącik naukowy
- 05:30 Panni i Fanni
- 05:32 Oli - cykle natury
- 05:35 Jaki jest twój zawód ?
- 05:38 Muzeum
- 05:40 Kącik naukowy
- 05:43 Kolorowa magia
- 05:46 Jaki jest twój zawód ?
- 05:49 Jaki jest twój zawód ?
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:54 Miyu i Litto
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:58 Grupy
- 06:01 Kącik naukowy
- 06:03 Kolorowe koło
- 06:06 Posłuchaj tego
- 06:09 Kolorowe koło
- 06:12 Miyu i Litto
- 06:15 Muzeum
- 06:18 Hop-hop
- 06:20 Świat Mimo
- 06:23 Przygody kaczki
- 06:25 Risto Gusto
- 06:27 Skoczkowie Planet
- 06:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:33 Brygada ogniowa
- 06:36 Galaktyczni turyści
- 06:38 Jak podróżujemy
- 06:42 Miejskie życie
- 06:44 Indie
- 06:48 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:50 Dinozaur Milo
- 06:54 Hiphopowy kaktus
- 06:57 Świat Mimo
- 07:00 Skoczkowie Planet
- 07:04 Sport, sport, sport
- 07:08 Teraz się bawimy
- 07:10 Zwierzęta
- 07:13 Morskie przygody
- 07:15 Urocze miejsca
- 07:18 Świat zwierząt
- 07:22 Tempo Giusto
- 07:24 Mały Didy
- 07:26 Afryka
- 07:28 Risto Gusto
- 07:31 Lola i Liczby
- 07:34 Raul
- 07:37 Sport, sport, sport
- 07:40 Ding Dang Dong
- 07:43 Teraz się bawimy
- 07:45 Ding Dang Dong
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:49 Sport, sport, sport
- 07:52 Elfy przyrody
- 07:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:55 Zack i Ziggy
- 07:59 Lola i Liczby
- 08:02 Mimo & Bobo PLUS
- 08:06 Ding Dang Dong
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:12 Taniec
- 08:15 Wstawaj!
- 08:17 Taniec
- 08:20 Jaki jest twój zawód ?
- 08:23 Przygody kaczki
- 08:25 Afryka
- 08:28 Zabawa w chowanego
- 08:31 Monika i Rudi 2
- 08:34 Przygody kaczki
- 08:36 Słodki dom
- 08:37 Sippi Sappi
- 08:39 Urocze miejsca
- 08:42 Posłuchaj tego
- 08:47 Kolorowe koło
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:53 Przygody w przestrzeni
- 08:56 Toobys
- 08:58 Historie Henryka
- 09:00 Monika i Rudi 2
- 09:03 Lola i Liczby
- 09:06 Dźwięki wokół nas
- 09:08 Jaki jest twój zawód ?
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:14 Grupy
- 09:17 Kolorowa magia
- 09:20 Panni i Fanni
- 09:23 Dotty i Kitty
- 09:27 Dinoland
- 09:29 Monika i Rudi
- 09:32 Dotty i Kitty
- 09:36 Dźwięki wokół nas
- 09:38 Zabawa w chowanego
- 09:41 Co rośnie na drzewie?
- 09:42 Słodki dom
- 09:43 Kształcików
- 09:45 DuckSchool
- 09:47 Historie Henryka
- 09:49 Mimo i Bobo
- 09:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:54 Słodki dom
- 09:55 Dotty i Kitty
- 09:59 Słodki dom
- 10:00 Wesoła łąka
- 10:03 Małe melodie
- 10:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:07 Toobys
- 10:09 Fin i Fianna
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 Fin i Fianna
- 10:18 Co rośnie na drzewie?
- 10:19 Hubbi i jego koledzy
- 10:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:24 Pixie 2
- 10:26 Przygody kaczki
- 10:28 Risto Gusto
- 10:31 Margo i Felix
- 10:34 Kolorowa Klara
- 10:36 Mały Didy
- 10:38 Raul
- 10:41 Uczymy się
- 10:44 Co rośnie na drzewie?
- 10:45 Afryka
- 10:47 Raul
- 10:50 Drużyna lalek
- 10:52 Mimo i Bobo
- 10:55 Dotty i Kitty
- 10:59 Cubie
- 11:01 Raul
- 11:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:07 Co rośnie na drzewie?
- 11:08 Zack i Ziggy
- 11:11 Fin i Fianna
- 11:14 Świat Mimo
- 11:17 Hop-hop
- 11:19 Hiphopowy kaktus
- 11:21 Toobys
- 11:24 Historie Henryka
- 11:26 Dźwięki wokół nas
- 11:29 Toby McFly
- 11:32 Hubbi się tym zajmie
- 11:34 Afryka
- 11:36 Restauracja
- 11:41 Świat Mimo
- 11:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:46 Zastęp strażaków
- 11:49 Dotty i Kitty
- 11:53 Drużyna lalek na ratunek
- 11:55 Mimo & Bobo PLUS
- 11:59 Raul
- 12:02 Hubbi i jego koledzy
- 12:05 Hubbi się tym zajmie
- 12:09 Sippi Sappi
- 12:12 Dinozaur Milo
- 12:16 Drużyna lalek
- 12:18 Sztuka Leona
- 12:21 Połączony świat
- 12:24 Przygody kaczki
- 12:26 Wesołe królestwo
- 12:29 Przygody kaczki
- 12:31 Restauracja
- 12:35 Mimo i Bobo
- 12:38 Uczymy się
- 12:40 Hubbi i jego koledzy
- 12:43 Toby McFly
- 12:46 Brygada ogniowa
- 12:48 Mały Didy
- 12:50 Świat zabawek
- 12:52 Drużyna lalek
- 12:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:57 Drużyna lalek
- 12:59 Hubbi się tym zajmie
- 13:01 Brygada ogniowa
- 13:04 Fin i Fianna
- 13:07 Kaczka i Puszek
- 13:09 Sztuka Leona
- 13:11 Świat zabawek
- 13:14 Uczymy się
- 13:17 Zoo
- 13:20 Brygada ogniowa
- 13:22 Restauracja
- 13:26 Wesołe królestwo
- 13:29 Małe, ale pracowite
- 13:31 Mały Didy
- 13:33 Skoczkowie Planet
- 13:38 ABC - duckBC
- 13:41 Małe melodie
- 13:43 Dotty i Kitty
- 13:47 Mimo i Bobo
- 13:49 Co rośnie na drzewie?
- 13:51 Lola i Liczby
- 13:54 Uczymy się
- 13:57 Toobys
- 13:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:01 Uczymy się
- 14:04 Wesoła łąka
- 14:07 Zack i Ziggy
- 14:10 Margo i Felix
- 14:13 Sippi Sappi
- 14:16 Kolorowa Klara
- 14:18 Margo i Felix
- 14:21 Sippi Sappi
- 14:23 Albert tłumaczy
- 14:26 Monika i Rudi 2
- 14:29 Dotty i Kitty
- 14:32 Zabawa w chowanego
- 14:34 Zack i Ziggy
- 14:38 Zabawa w chowanego
- 14:41 Raul
- 14:43 Wstawaj!
- 14:45 Mimo i Bobo
- 14:48 DuckSchool
- 14:51 Raul
- 14:54 Tempo Giusto
- 14:56 Przygody kaczki
- 14:58 Margo i Felix
- 15:01 Hubbi się tym zajmie
- 15:03 Mimo & Bobo PLUS
- 15:07 Zack i Ziggy
- 15:10 Hop-hop
- 15:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:16 Dźwięki wokół nas
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:20 Afryka
- 15:22 Świat Mimo
- 15:25 Zabawa w chowanego
- 15:27 Elfy przyrody
- 15:29 Lola i Liczby
- 15:31 Albert tłumaczy
- 15:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:37 Hop-hop
- 15:39 Afryka
- 15:41 Toby McFly
- 15:44 Wesołe królestwo
- 15:47 ABC - duckBC
- 15:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:52 DuckSchool
- 15:54 Fin i Fianna
- 15:57 Hiphopowy kaktus
- 16:00 Mimo i Bobo
- 16:03 Raul
- 16:05 Zabawa w chowanego
- 16:08 Drużyna lalek
- 16:11 Toby McFly
- 16:14 Lola i Liczby
- 16:16 Tempo Giusto
- 16:18 Przygody kaczki
- 16:20 Mimo i Bobo
- 16:22 Brygada ogniowa
- 16:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:29 Hiphopowy kaktus
- 16:31 Elfy przyrody
- 16:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:34 Elfy przyrody
- 16:35 Afryka
- 16:38 Sippi Sappi
- 16:40 Lola i Liczby
- 16:44 Mimo i Bobo
- 16:47 Sippi Sappi
- 16:49 Mimo & Bobo PLUS
- 16:53 Hop-hop
- 16:56 Sippi Sappi
- 16:58 Świat Mimo
- 17:01 Mimo i Bobo
- 17:04 Raul
- 17:07 Hubbi i jego koledzy
- 17:09 Mały Didy
- 17:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:14 Zabawa w chowanego
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:19 Elfy przyrody
- 17:21 Afryka
- 17:23 Historie Henryka
- 17:25 Raul
- 17:28 Wstawaj!
- 17:30 Lola i Liczby
- 17:32 Sippi Sappi
- 17:34 Afryka
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Margo i Felix
- 17:42 Raul
- 17:45 DuckSchool
- 17:48 Wesoła łąka
- 17:52 Monika i Rudi
- 17:55 Uczymy się
- 17:58 Mimo i Bobo
- 18:00 Słodki dom
- 18:01 Wesołe królestwo
- 18:04 Sippi Sappi
- 18:07 Pixie 2
- 18:08 Albert tłumaczy
- 18:12 Pixie 2
- 18:13 Albert tłumaczy
- 18:17 Monika i Rudi
- 18:20 DuckSchool
- 18:22 Albert tłumaczy
- 18:24 Wesoła łąka
- 18:27 Małe melodie
- 18:29 Sippi Sappi
- 18:31 Mimo i Bobo
- 18:34 Uczymy się
- 18:37 Sippi Sappi
- 18:40 Kolorowa Klara
- 18:42 ABC - duckBC
- 18:45 Małe melodie
- 18:47 Mimo i Bobo
- 18:50 Małe, ale pracowite
- 18:52 Margo i Felix
- 18:55 Zack i Ziggy
- 18:58 Małe, ale pracowite
- 19:01 Hubbi i jego koledzy
- 19:03 Elfy przyrody
- 19:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:08 Hop-hop
- 19:10 Uczymy się
- 19:13 Toby McFly
- 19:16 Pociąg
- 19:18 Dźwięki wokół nas
- 19:20 Elfy przyrody
- 19:21 Pociąg
- 19:24 Toobys
- 19:27 Tempo Giusto
- 19:29 DuckSchool
- 19:32 Fin i Fianna
- 19:35 Kaczka i Puszek
- 19:37 Drużyna lalek
- 19:39 Zabawa w chowanego
- 19:42 Mimo i Bobo
- 19:45 Afryka
- 19:47 Dobranoc!
- 19:49 Restauracja
- 19:52 Hop-hop
- 19:54 Sippi Sappi
- 19:57 Formy są twoje
- 19:59 Drużyna lalek na ratunek
- 20:01 Hiphopowy kaktus
- 20:05 Margo i Felix
- 20:08 Tempo Giusto
- 20:10 Uczymy się
- 20:13 Małe, ale pracowite
- 20:16 Lola i Liczby
- 20:18 Restauracja
- 20:21 Afryka
- 20:24 Mimo i Bobo
- 20:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:29 Uczymy się
- 20:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:34 Mimo i Bobo
- 20:37 Hiphopowy kaktus
- 20:40 Mimo i Bobo
- 20:43 Przygody kaczki
- 20:45 Pociąg
- 20:47 Brygada ogniowa
- 20:50 Drużyna lalek
- 20:55 Brygada ogniowa
- 20:57 Afryka
- 21:00 Cubie
- 21:02 Afryka
- 21:05 Restauracja
- 21:08 Brygada ogniowa
- 21:10 Elfy przyrody
- 21:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Wakacje
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Wakacje
- 21:28 Mimo i Bobo
- 21:30 Toobys
- 21:32 Restauracja
- 21:35 Zabawa w chowanego
- 21:37 Toobys
- 21:40 Świat Mimo
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:53 Kolorowe koło
- 21:55 Wakacje
- 21:59 Świat Mimo
- 22:01 Pociąg
- 22:03 Hubbi i jego koledzy
- 22:05 Zoo
- 22:08 Hubbi i jego koledzy
- 22:11 Zastęp strażaków
- 22:14 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:17 Safari
- 22:19 Świat podwodny
- 22:22 Indie
- 22:24 Zwierzęta
- 22:27 Sunville
- 22:30 Restauracja
- 22:34 Kaczka i Puszek
- 22:36 Zastęp strażaków
- 22:39 Raul
- 22:42 Risto Gusto
- 22:45 Jak podróżujemy
- 22:48 Teraz się bawimy
- 22:50 Puffy i Tubby
- 22:53 Safari
- 22:55 Świat podwodny
- 22:58 Opowieści warzywne
- 23:01 Tempo Giusto
- 23:03 Elfy przyrody
- 23:04 Mimo i Bobo
- 23:06 Tempo Giusto
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:10 Albert tłumaczy
- 23:15 Toobys
- 23:17 Dotty i Kitty
- 23:21 Panni i Fanni
- 23:24 Jaki jest twój zawód ?
- 23:26 Kolorowe koło
- 23:29 Urocze miejsca
- 23:31 Kolorowa Klara
- 23:33 Elfy przyrody
- 23:35 Fin i Fianna
- 23:38 Kolorowa Klara
- 23:40 Dotty i Kitty
- 23:43 DuckSchool
- 23:45 Toobys
- 23:48 Kącik naukowy
- 23:53 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Muzeum
- 23:58 Kącik naukowy
- 00:02 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:14 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:46 Uczymy się z ducktv
- 18:49 Bajki na dobranoc
- 19:50 Słodkie sny
- 20:54 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 05:00 LaLiga Preseason
- 06:00 La Manita
- 06:20 Andoni Zubizarreta
- 07:00 Leo Messi
- 11:00 LaLiga Preseason
- 10:00 La Manita
- 10:30 La Manita
- 11:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 20:00 LaLiga Promoted Teams
- 21:00 LaLiga Preseason
- 04:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 04:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 05:00 La Manita
- 05:30 La Manita
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 22:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 22:30 Diego Rodriguez
- 23:00 La Manita
- 23:20 La Manita
- 23:40 La Manita
- 01:00 X Games - Aspen (10)
- 02:00 Epic Trails 2 (9)
- 02:30 Epic Trails 2 (10)
- 03:00 Nitro Circus: Crazy Train (3)
- 04:00 Now Boarding (5)
- 04:30 Now Boarding (6)
- 05:00 Fighting Fit (4)
- 06:00 Sports Adventure 6 (9)
- 06:30 Sports Adventure 6 (10)
- 07:00 Now Boarding (5)
- 07:30 Now Boarding (6)
- 10:00 X Games - Minneapolis (5)
- 11:00 MTB Heroes (11)
- 11:30 MTB Heroes (12)
- 12:00 Sports Adventure 6 (9)
- 12:30 Sports Adventure 6 (10)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (1)
- 16:00 WWE Raw (23)
- 19:00 WWE NXT (20)
- 20:00 WWE - Main Event (20)
- 21:00 EFC (2)
- 22:00 WWE SmackDown (37)
- 23:00 WWE SmackDown (38)
- 12:00 Głosem Paszkiewicza (31)
- 12:30 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 12:55 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 13:25 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 13:55 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 22:30 22:30 - 00:00
- 04:20 Remont na 5+ (4)
- 04:45 Remont na 5+ (5)
- 05:05 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadków świątecznych)
- 06:55 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 08:50 Celnicy (2)
- 09:20 Celnicy (3)
- 09:50 Celnicy (4)
- 10:20 Celnicy (5)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 13:55 Remont na 5+ (8)
- 14:20 Remont na 5+ (1)
- 14:45 Remont na 5+ (2)
- 15:05 Remont na 5+ (3)
- 15:35 Remont na 5+ (4)
- 16:00 Celnicy (6)
- 16:30 Celnicy (7)
- 17:00 Celnicy (8)
- 17:30 Celnicy 2 (1)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 00:15 Najsłabsze ogniwo (9)
- 01:20 Dynamo: niewiarygodna magia (2)
- 02:20 Cuda inżynierii 6 (2)
- 03:10 Top Gear 16 (5)
- 09:00 Cuda inżynierii 6 (3)
- 09:55 Top Gear 16 (6)
- 11:00 Top Gear 8 (5)
- 18:30 Dynamo: niewiarygodna magia (2)
- 19:35 Bogowie tenisa (3)