Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 02:00 Markiza Angelika
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:30 Magazyn rolniczy
- 12:50 Natura w Jedynce: Dzika Słowenia
- 14:00 Złoty chłopak (237)
- 14:55 Jaka to melodia? (5201)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (803)
- 16:05 Dziedzictwo (330)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5338)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (191)
- 21:10 07 zgłoś się (Złocisty)
- 22:55 Vabank 2, czyli riposta
- 00:50 Siła marzeń
- 02:40 O mnie się nie martw 11 (9/13)
- 03:40 Rodzinka.pl (Żuraw i czapla)
- 04:10 Zakończenie programu
- 04:40 Na dobre i na złe (Musimy sobie ufać)
- 05:35 M jak miłość (1646)
- 06:25 Odpocznijcie nieco
- 06:55 Rodzinka.pl (Mały toast)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Dunaj)
- 11:50 Barwy szczęścia (3015)
- 12:30 Koło fortuny (1646)
- 13:15 Akacjowa 38 (413)
- 14:05 Va banque (754)
- 14:35 Na sygnale (Historie małżeńskie)
- 15:05 M jak miłość (1805)
- 16:00 Koło fortuny (1647)
- 16:35 Familiada (2879)
- 17:15 Miłość i nadzieja (18)
- 18:10 Va banque (755)
- 18:45 Akacjowa 38 (439)
- 19:35 Barwy szczęścia (3015)
- 22:30 Panorama
- 23:05 Izabela, królowa Hiszpanii (64)
- 23:50 Izabela, królowa Hiszpanii (65)
- 00:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (316)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1964)
- 02:05 Dzikie pszczoły (61)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1320)
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 04:50 Całkiem niezła historia (Bocianologia)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Niezwykłe miejsca (Łazienki - Biały Domek)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Leśna kuchnia mazurska)
- 07:00 Szlachetne zdrowie
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Całkiem niezła historia (Trzy pożary Barbary)
- 08:00 Saga rodów (Ród Hallerów)
- 08:19 Ja cię uczyć każę
- 08:44 Z wieszaka historii (Moda w zakonach)
- 09:11 Warszawskie tablice (Powstanie na Pradze)
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Lato
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Zadyma)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Tomaszów Lubelski, Bełżec, Zwierzyniec)
- 14:15 Europa z bliska
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia 4 (8)
- 16:00 Na sygnale (Ryzykowna zabawa)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:10 Informacje z Mazowsza
- 17:25 Warszawskie tablice (Powstanie na Pradze)
- 17:33 Polskie Parki Narodowe (Park Narodowy Ujście Warty)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Zakład Aktywizacji Zawodowej)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2019)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (551)
- 23:25 Całkiem niezła historia (Potęga ramion)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 00:10 Kokainowy Rick
- 02:35 Znaki 2 (16)
- 03:35 Zjedz Alaskę (2)
- 04:05 Zjedz Alaskę (3)
- 04:40 Disco Gramy (6287)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 14:40 Dlaczego ja? (Grzechy przeszłości)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5475)
- 16:35 Gliniarze (Trudna sytuacja)
- 17:35 Sekrety rodziny (393)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (827)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Robin Hood
- 23:00 Punisher
- 14:00 Gliniarze (Twarde prawo)
- 15:00 Na ratunek 112 (Osa)
- 15:30 Na ratunek 112 (Inna)
- 20:00 Uroczysko (50)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (815)
- 21:40 W odwecie za śmierć
- 23:40 Zdrada
- 12:00 Nie igraj z aniołem (7)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (12)
- 20:00 Kickboxer
- 22:00 Za ciosem
- 23:50 Kill Bill część 1
- 04:00 Niesamowite! (Drogi spadek)
- 04:35 Niesamowite! (Ostatnie zadanie)
- 05:00 Dyżur 3 (30)
- 05:30 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Megitza)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Niuch niuch/Mały krok dla pieska/Rzut patykiem/Spotkanie z dinozaurem)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Listopad)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Zimowe szaleństwa Muminków)
- 08:05 Smerfy (Smerfo Amoroso/Ciasteczka horoskopki)
- 08:45 Smerfy (Cesarskie Panda-Monium)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Zamiana ról)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Wieczór filmowy)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Zbieranie siana)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Podwójne wyzwanie)
- 09:55 Bing (Muzyczne figury)
- 10:05 Bing (Voo Voo)
- 10:10 Bing (Zjeżdżalnia)
- 10:30 Baranek Shaun (6)
- 10:35 Baranek Shaun (7)
- 10:37 Baranek Shaun (Gość)
- 10:40 Baranek Shaun (Pomocnik)
- 10:50 Baranek Shaun (Chrapanie)
- 10:55 Milo (Taksówkarz Milo)
- 11:05 Milo (Pracownik fabryki Milo)
- 11:30 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 11:40 Blue (Przygoda)
- 11:45 Blue (Papugowanie)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Jurajski klasyk: Powietrze, woda i ląd/Pustynia w dzień i w nocy)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru (Permanentna inwigilacja/ Korona za rozum)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru (Sąsiad z Księżyca/ Nawiedzone zoo)
- 19:05 Rubble i jego ekipa (Ekipa buduje kino samochodowe/ Ekipa znajduje tęczowy skarb)
- 19:35 Psi Patrol 3 (Pieski i wielkie warzywa/Pieski ratują kosmiczną zabawkę)
- 00:55 MacGyver (7)
- 01:50 MacGyver (8)
- 02:50 FBI 4 (14)
- 03:45 FBI: Most Wanted (12)
- 04:45 Układ (3)
- 05:35 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (3)
- 07:00 Rekrut: FBI (2)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 09:50 Rekrut: FBI (2)
- 12:40 Rekrut: FBI (3)
- 13:30 MacGyver (7)
- 14:25 MacGyver (8)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (7)
- 16:20 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (8)
- 17:20 MacGyver (9)
- 18:15 MacGyver (10)
- 19:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (9)
- 00:05 Wyścig przez świat: celebryci (5)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 5 (7)
- 02:00 W okowach mrozu 7 (1)
- 02:45 Malownicze trasy kolejowe 5 (7)
- 03:30 Serengeti 2 (5)
- 04:25 W okowach mrozu 6 (16)
- 05:15 Życie na pustkowiu (4)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (2)
- 06:30 W okowach mrozu 7 (2)
- 07:35 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 08:30 Serengeti 2 (6)
- 09:40 W okowach mrozu 6 (19)
- 10:40 Życie na pustkowiu (4)
- 11:40 Starożytne mocarstwa (6)
- 12:45 Serengeti 2 (6)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe 5 (8)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (2)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (3)
- 18:45 Serengeti 3 (5)
- 19:55 Dzika Francja (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 2 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 6 (20)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 00:40 ZOMBIE: Potworna zagadka Addison (Potworne wieści)
- 00:45 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 01:10 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:35 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:45 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 01:50 Taffy 2 (112)
- 02:00 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 02:05 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 02:10 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 02:35 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 02:55 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyzwanie tsunami)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig albo klucz)
- 04:00 Dronersi 2 (Wyścig wokół Magnetisa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj, dziadku)
- 05:45 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 05:50 Taffy 2 (Walka o medal)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Mrożownik 2)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Hack-San)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście (Atak skunksów/ Kto skasował Saxona)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 07:55 Potworna robota 2 (Nakryty stół)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Królowa Bananów)
- 22:45 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 22:50 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 23:00 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 23:15 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 23:20 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 23:30 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 23:35 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 01:00 Julia
- 03:20 Co kryje miłość
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Piraci ze słonego jeziora
- 07:25 Niezawodny plan
- 09:00 Stars! (Denzel Washington)
- 09:05 Klub dyskusyjny
- 11:10 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 11:15 Prawie przyjaciele
- 14:30 Dom zbrodni
- 16:25 Sekretny gabinet
- 18:05 Paterson
- 20:00 Murarz. Na granicy spisku
- 21:50 Bliski wróg
- 23:15 Legalna blondynka
- 00:00 Harry Wild (8)
- 01:05 Milczący świadek 21 (7)
- 02:05 Ulica nadziei 3 (12)
- 02:50 Tajemnice Brokenwood 4 (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 10 (6)
- 05:15 Ulica nadziei 3 (11)
- 06:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 07:05 Ojciec Brown 9 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (12)
- 11:00 Śmierć pod palmami 6 (1)
- 12:05 Ojciec Brown 9 (9)
- 13:05 Morderstwa w Midsomer 24 (1)
- 14:55 Ulica nadziei 3 (12)
- 15:55 Lewis (1)
- 17:00 Ojciec Brown 9 (10)
- 18:00 Morderstwa w Midsomer 24 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (2)
- 21:00 Harry Wild 2 (1)
- 22:05 Milczący świadek 21 (8)
- 23:10 Niezapomniane 5 (4)
- 00:05 Magia nagości (3)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (4)
- 01:50 I love kabaret (6)
- 02:50 Rodzinne perypetie (38)
- 03:55 I love kabaret (5)
- 04:55 I love kabaret (4)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (42)
- 06:00 Poranny rogal (16)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (54)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:40 To leci w sieci (3)
- 14:25 M.A.S.H. (Nikt nie lubi upałów)
- 15:00 M.A.S.H. (Koreański wiatr)
- 15:40 M.A.S.H. (Ego majora)
- 16:15 M.A.S.H. (Ale ziąb!)
- 16:50 M.A.S.H. (Punkt widzenia)
- 17:25 M.A.S.H. (Drogi Towarzyszu)
- 18:00 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 19:05 I love kabaret (4)
- 00:05 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 00:35 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 01:00 Dzika kuchnia (5)
- 01:35 Dzika kuchnia (7)
- 02:05 Dzika kuchnia (1)
- 02:35 Dzika kuchnia (2)
- 03:05 Dzika kuchnia (3)
- 03:40 Dzika kuchnia (4)
- 04:10 Dzika kuchnia (5)
- 04:40 Dzika kuchnia (7)
- 05:15 Dzika kuchnia (1)
- 05:45 Kuchnia na dziko (4)
- 06:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 07:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (5)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (6)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (7)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 22:10 Kod Jezusa (1)
- 23:05 Kod Jezusa (2)
- 04:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:35 TVCentrum uwagi
- 14:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 15:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 18:00 Celnicy 3 (6)
- 19:00 77 TV (Przypadków drogowych)