Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:15 Głodni sukcesu (6)
- 05:05 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (6)
- 06:00 Sarah Beeny: nowe życie na wsi 2 (4)
- 07:05 Głodni sukcesu (7)
- 12:20 Głodni sukcesu (7)
- 13:30 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (7)
- 18:50 Głodni sukcesu (7)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królowa Alicja / Kulinarna niespodzianka)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Przyjazna okolica/ Walka o motyle)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Posłuszny wobec Ock / Lemur na wolności)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Drzewiaste problemy/ Utknąć w kosmosie)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabezpieczenie Goofy'ego/ Zaczarowany ratunek)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Zabawoza!/ Guziki i kokardy zniknęły!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek 3 (Ratuj drzewo!/ Safari Minnie)
- 04:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 04:30 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 05:00 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Zaczarowany las!/ Dino-pieski)
- 07:00 Blue (Weekend)
- 07:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 07:20 Blue (Zabawa w koniki)
- 07:30 Blue (10)
- 07:40 Blue (Rower)
- 07:50 Blue (Bob Wielkouch)
- 12:00 Pupstruction (Tycia stodoła/ Do wyboru, do koloru)
- 12:30 Blue (Grill)
- 12:40 Blue (Nietoperz owocowy)
- 12:50 Blue (Zabawa w koniki)
- 13:00 Blue (10)
- 13:10 Blue (Rower)
- 13:20 Blue (Bob Wielkouch)
- 13:30 Straż Ekipa (Szkoła jazdy Pistona / Jazzyland)
- 16:00 Jej Wysokość Zosia (17)
- 16:30 Jej Wysokość Zosia (12)
- 17:00 Jej Wysokość Zosia: Wyspy magiczne
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Coś nie tak z Teddym! / Znalezione, niekradzione?)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Zaginiona siostra Ćmozilli/ Nie bardzo Ninja)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Górskie Pidża-party / Wilczki z Pagody)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Sekret mistrza Fanga / Aerodylan)
- 00:10 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 00:35 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 02:35 Duch i nas dwóch (19)
- 03:00 Duch i nas dwóch (20)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (15)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (47)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (48)
- 04:50 Duch i nas dwóch (2)
- 05:15 Duch i nas dwóch (3)
- 05:35 Robale ziomale (Zawsze może być lepiej / Dzień Założyciela)
- 06:00 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 06:05 Taffy (Pokaz)
- 06:10 Taffy (Porywacz kotów)
- 06:25 Taffy (Zamiana)
- 06:35 Taffy (Woń domu)
- 06:40 Taffy (Kołnierze)
- 06:55 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 07:25 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 07:55 Fineasz i Ferb (3)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Gdzie jest Milo? - część 2)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Laleczka z charakterem/ Dusza imprezy)
- 22:10 Fineasz i Ferb (17)
- 22:40 Fineasz i Ferb (1)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (31)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (32)
- 00:05 Blue 2 (33)
- 00:15 Blue 2 (34)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (17)
- 00:40 Kolorklocki (10)
- 00:45 Blue 2 (20)
- 00:55 Piotruś Królik (19)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (43)
- 01:20 Psi Oddział (1)
- 01:35 Blue 2 (19)
- 01:40 Blue 2 (20)
- 01:50 Blue 2 (21)
- 02:00 Blue (16)
- 02:05 Tosia i Tymek (5)
- 02:20 Blue 2 (36)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 02:40 Kręciołki (86)
- 02:50 Teletubisie (50)
- 03:05 Blue (41)
- 03:10 Blue (42)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (1)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (18)
- 03:45 Tosia i Tymek (13)
- 03:55 Tosia i Tymek (14)
- 04:10 Blue (27)
- 04:15 Blue (28)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (52)
- 04:35 Blue 2 (17)
- 04:45 Blue 2 (16)
- 04:50 Blue (35)
- 05:00 Superpyra (25)
- 05:05 Superpyra (26)
- 05:15 Kolorklocki (8)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (28)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (31)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (24)
- 05:50 W Papierowej Krainie (27)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (47)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 06:50 Superpyra (29)
- 07:00 Blue 2 (14)
- 07:05 Blue (48)
- 07:15 Blue (22)
- 07:25 Blue (23)
- 07:35 Blue (24)
- 07:40 Blue 2 (1)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (12)
- 08:05 Matklocki 2 (30)
- 08:15 Blue (34)
- 08:20 Blue (19)
- 08:30 Blue 2 (14)
- 08:40 Psi Oddział (6)
- 08:55 Tosia i Tymek (17)
- 09:10 Piotruś Królik (20)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (34)
- 09:50 Kręciołki (56)
- 10:00 Teletubisie (4)
- 10:15 Blue 2 (24)
- 10:25 Yakka Dee 5 (13)
- 10:30 Yakka Dee 5 (14)
- 10:40 Blue 2 (26)
- 10:50 Matklocki 2 (3)
- 10:55 Matklocki 2 (4)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (40)
- 11:15 W Papierowej Krainie (27)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (23)
- 11:50 Superpyra (37)
- 12:00 Blue 2 (21)
- 12:10 Blue (28)
- 12:15 Blue (37)
- 12:25 Blue (8)
- 12:35 Blue 2 (21)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (14)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (5)
- 13:05 Blue 2 (46)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (39)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (43)
- 13:40 Psi Oddział (1)
- 13:55 Blue 2 (19)
- 14:05 Blue 2 (20)
- 14:15 Blue 2 (21)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 14:35 Blue 2 (35)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (40)
- 15:15 W Papierowej Krainie (28)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 15:50 Blue (29)
- 16:00 Blue (38)
- 16:10 Blue (39)
- 16:20 Matklocki (25)
- 16:25 Blue 2 (25)
- 16:35 Kolorklocki (19)
- 16:40 Kolorklocki (20)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (18)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 17:10 Blue 2 (47)
- 17:15 Piotruś Królik (20)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 17:45 Psi Oddział (2)
- 18:00 Blue 2 (22)
- 18:10 Blue 2 (23)
- 18:15 Blue 2 (24)
- 18:25 Tosia i Tymek (11)
- 18:40 Blue 2 (36)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 19:00 Kręciołki (88)
- 19:15 Teletubisie (52)
- 19:30 Blue (39)
- 19:40 Blue (40)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (2)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (19)
- 20:20 Tosia i Tymek (15)
- 20:30 Tosia i Tymek (16)
- 20:45 Blue 2 (37)
- 20:55 Blue 2 (38)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 21:15 Blue 2 (19)
- 21:25 Blue 2 (20)
- 21:35 Superpyra (27)
- 21:40 Superpyra (28)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (33)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (34)
- 22:10 Kolorklocki (10)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 22:30 W Papierowej Krainie (30)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (40)
- 22:55 W Papierowej Krainie (29)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (25)
- 23:35 Matklocki (25)
- 23:40 Blue 2 (20)
- 23:50 Blue (26)
- 23:55 Blue (32)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:50 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:30 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:40 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:55 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:05 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:15 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:25 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:35 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:40 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 04:50 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 05:05 Bernard 2 (82)
- 05:10 Bernard 2 (83)
- 05:15 Bernard 2 (85)
- 05:20 Bernard 2 (86)
- 05:25 Bernard 2 (87)
- 05:35 Bernard 2 (89)
- 05:40 Bernard 2 (90)
- 05:45 Bernard 2 (92)
- 05:50 Bernard 2 (93)
- 06:00 Bernard 2 (95)
- 06:05 Bernard 2 (96)
- 06:10 Bernard 2 (98)
- 06:15 Bernard 2 (99)
- 06:20 Bernard 2 (100)
- 06:30 Bernard 2 (101)
- 06:35 Bernard 2 (103)
- 06:40 Bernard 2 (104)
- 06:45 Bernard 3 (105)
- 07:00 Bernard 3 (107)
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard 3 (108)
- 11:05 Bernard 3 (110)
- 11:10 Bernard 3 (111)
- 11:15 Bernard 3 (112)
- 11:25 Bernard 3 (114)
- 11:30 Bernard 3 (115)
- 11:35 Bernard 3 (116)
- 11:40 Bernard 3 (117)
- 11:45 Bernard 3 (119)
- 11:50 Bernard 3 (120)
- 12:00 Bernard 3 (121)
- 12:05 Bernard 3 (123)
- 12:10 Bernard 3 (124)
- 12:15 Bernard 3 (125)
- 12:25 Bernard 3 (127)
- 12:30 Bernard 3 (128)
- 12:35 Bernard 3 (129)
- 12:40 Bernard 3 (130)
- 12:45 Bernard 3 (132)
- 12:55 Bernard 3 (133)
- 13:00 Bernard 3 (134)
- 13:05 Bernard 3 (135)
- 13:10 Bernard 3 (136)
- 13:15 Bernard 3 (138)
- 13:20 Bernard 3 (139)
- 13:30 Bernard 3 (140)
- 13:35 Bernard 3 (141)
- 13:40 Bernard 3 (143)
- 13:45 Bernard 3 (144)
- 13:50 Bernard 3 (145)
- 14:00 Power Players (23)
- 14:15 Power Players (24)
- 14:30 Power Players (25)
- 14:40 Power Players (26)
- 14:55 Power Players (1)
- 15:15 Power Players (2)
- 15:25 Power Players (3)
- 15:35 Power Players (4)
- 15:55 Power Players (5)
- 16:10 Power Players (6)
- 16:25 Power Players (7)
- 16:35 Power Players (8)
- 16:50 Power Players (9)
- 17:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (10)
- 20:15 Power Players (11)
- 20:25 Power Players (12)
- 20:40 Power Players (13)
- 20:55 Power Players (14)
- 21:15 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 21:55 Power Players (18)
- 22:10 Power Players (19)
- 22:25 Power Players (20)
- 22:35 Power Players (21)
- 22:50 Power Players (22)
- 23:00 Bernard 3 (146)
- 23:05 Bernard 3 (147)
- 23:10 Bernard 3 (148)
- 23:15 Bernard 3 (150)
- 23:25 Bernard 3 (151)
- 23:30 Bernard 3 (152)
- 23:35 Bernard 3 (153)
- 23:40 Bernard 3 (154)
- 23:45 Bernard 3 (156)
- 23:55 Bernard (1)
- 00:02 Sunville
- 00:05 Świat elfów
- 00:08 Wakacje
- 00:10 Towarzysze zabawy
- 00:13 Teraz się bawimy
- 00:15 Kolorowa magia
- 00:17 Świat podwodny
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Sunville
- 00:25 Kolorowe koło
- 00:28 Zwierzęta
- 00:30 Kolorowe koło
- 00:33 Świat podwodny
- 00:36 Opowieści warzywne
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Świat podwodny
- 00:43 Towarzysze zabawy
- 00:46 Opowieści warzywne
- 00:48 Kolorowe koło
- 00:51 Kolorowe koło
- 00:54 Wakacje
- 00:56 Świat podwodny
- 01:00 Sunville
- 01:02 Wstawaj!
- 01:05 Towarzysze zabawy
- 01:09 Zwierzęta
- 01:11 Sport, sport, sport
- 01:16 Świat zwierząt
- 01:18 Świat podwodny
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Urocze miejsca
- 01:26 Safari
- 01:29 Puffy i Tubby
- 01:32 Świat elfów
- 01:35 Puffy i Tubby
- 01:38 Posłuchaj tego
- 01:41 Posłuchaj tego
- 01:44 Jak podróżujemy
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:51 Zwierzęta
- 01:54 Safari
- 01:56 Rodzina bobrów
- 01:59 Pojazdy
- 02:02 Łazienka
- 02:04 Sunville
- 02:06 Posłuchaj tego
- 02:10 Miejskie życie
- 02:12 Posłuchaj tego
- 02:17 Przygody w przestrzeni
- 02:20 Kolorowe koło
- 02:22 Sunville
- 02:25 Kolorowe koło
- 02:28 Jaki jest twój zawód ?
- 02:30 Grupy
- 02:33 Jaki jest twój zawód ?
- 02:36 Opowieści warzywne
- 02:38 Sunville
- 02:41 Miyu i Litto
- 02:43 Puffy i Tubby
- 02:48 Oli - cykle natury
- 02:51 Puffy i Tubby
- 02:55 Jaki jest twój zawód ?
- 02:58 Urocze miejsca
- 03:00 Muzeum
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:06 Safari
- 03:09 Kolorowa magia
- 03:13 Wstawaj!
- 03:15 Przygody w przestrzeni
- 03:19 Jak podróżujemy
- 03:22 Jaki jest twój zawód ?
- 03:24 Sport, sport, sport
- 03:27 Świat zwierząt
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Rodzina bobrów
- 03:34 Mini opowiadania
- 03:36 Taniec
- 03:39 Jaki jest twój zawód ?
- 03:42 Świat elfów
- 03:45 Mini opowiadania
- 03:48 Wstawaj!
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Taniec
- 03:55 Świat zwierząt
- 03:58 Taniec
- 04:00 Świat zwierząt
- 04:04 Urocze miejsca
- 04:07 Ding Dang Dong
- 04:10 Posłuchaj tego
- 04:12 Świat zwierząt
- 04:14 Jaki jest twój zawód ?
- 04:17 Wakacje
- 04:20 Świat podwodny
- 04:22 Towarzysze zabawy
- 04:25 Wakacje
- 04:28 Towarzysze zabawy
- 04:30 Świat elfów
- 04:33 Wakacje
- 04:36 Jaki jest twój zawód ?
- 04:39 Opowieści warzywne
- 04:41 Teraz się bawimy
- 04:43 Wakacje
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Towarzysze zabawy
- 04:52 Świat podwodny
- 04:55 Opowieści warzywne
- 04:57 Teraz się bawimy
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Opowieści warzywne
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Safari
- 05:20 Muzeum
- 05:22 Puffy i Tubby
- 05:26 Kącik naukowy
- 05:29 Miyu i Litto
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:34 Grupy
- 05:36 Kącik naukowy
- 05:38 Grupy
- 05:41 Panni i Fanni
- 05:43 Urocze miejsca
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:48 Miyu i Litto
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:53 Muzeum
- 05:55 Opowieści warzywne
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Posłuchaj tego
- 06:05 Muzeum
- 06:07 Kolorowe koło
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:13 Panni i Fanni
- 06:15 Muzeum
- 06:18 Zoo
- 06:21 Świat Mimo
- 06:24 Dotty i Kitty
- 06:28 Toby McFly
- 06:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:33 Wesołe królestwo
- 06:36 Hop-hop
- 06:39 Zwierzęta
- 06:41 Miejskie życie
- 06:46 Przygody w przestrzeni
- 06:48 Miejskie życie
- 06:51 Morskie przygody
- 06:54 Restauracja
- 06:58 Dinozaur Milo
- 07:02 Restauracja
- 07:06 Posłuchaj tego
- 07:09 Safari
- 07:11 Zwierzęta
- 07:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:16 Teraz się bawimy
- 07:19 Urocze miejsca
- 07:22 Wstawaj!
- 07:24 Tempo Giusto
- 07:26 Mimo i Bobo
- 07:28 Elfy przyrody
- 07:30 Raul
- 07:32 Historie Henryka
- 07:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:36 Hop-hop
- 07:39 Taniec
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:46 Wstawaj!
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:51 Wstawaj!
- 07:54 Zabawa w chowanego
- 07:57 Dźwięki wokół nas
- 07:59 Albert tłumaczy
- 08:02 Tempo Giusto
- 08:04 Hubbi się tym zajmie
- 08:06 Przygody kaczki
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Ding Dang Dong
- 08:16 Taniec
- 08:19 Opowieści warzywne
- 08:21 Sport, sport, sport
- 08:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:28 Monika i Rudi
- 08:30 Dotty i Kitty
- 08:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:37 Monika i Rudi 2
- 08:40 Dinoland
- 08:42 Panni i Fanni
- 08:45 Grupy
- 08:47 Urocze miejsca
- 08:49 Jaki jest twój zawód ?
- 08:52 Kolorowe koło
- 08:55 Grupy
- 08:58 Uczymy się
- 09:00 Toobys
- 09:03 Zack i Ziggy
- 09:06 Wesoła łąka
- 09:09 Monika i Rudi
- 09:12 Muzeum
- 09:15 Miyu i Litto
- 09:18 Kolorowe koło
- 09:21 Posłuchaj tego
- 09:23 Muzeum
- 09:27 Albert tłumaczy
- 09:31 Margo i Felix
- 09:34 Toobys
- 09:36 DuckSchool
- 09:38 Małe melodie
- 09:40 Fin i Fianna
- 09:43 Pixie 2
- 09:44 Monika i Rudi 2
- 09:47 Toobys
- 09:50 Sippi Sappi
- 09:52 Wesołe królestwo
- 09:55 Pixie 2
- 09:56 Tempo Giusto
- 09:58 Monika i Rudi
- 10:01 Kształcików
- 10:02 ABC - duckBC
- 10:05 Dźwięki wokół nas
- 10:07 Małe melodie
- 10:09 Kolorowa Klara
- 10:11 Toobys
- 10:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:16 Zack i Ziggy
- 10:19 Monika i Rudi 2
- 10:22 Uczymy się
- 10:25 Fin i Fianna
- 10:28 Monika i Rudi
- 10:31 Lola i Liczby
- 10:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:36 Hop-hop
- 10:38 ABC - duckBC
- 10:41 Mały Didy
- 10:44 Cubie
- 10:46 Świat Mimo
- 10:49 Fin i Fianna
- 10:52 Dźwięki wokół nas
- 10:54 Elfy przyrody
- 10:55 Świat Mimo
- 10:58 Risto Gusto
- 11:01 DuckSchool
- 11:03 Drużyna lalek
- 11:05 Świat Mimo
- 11:08 Uczymy się
- 11:11 Historie Henryka
- 11:13 Dotty i Kitty
- 11:16 Mimo i Bobo
- 11:19 Kolorowa Klara
- 11:21 Margo i Felix
- 11:24 Toby McFly
- 11:27 Sippi Sappi
- 11:29 Toobys
- 11:33 Świat Mimo
- 11:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:37 Drużyna lalek
- 11:39 Świat Mimo
- 11:42 Afryka
- 11:45 Drużyna lalek
- 11:47 Restauracja
- 11:50 Hiphopowy kaktus
- 11:53 Zoo
- 11:56 Mimo i Bobo
- 11:59 Małe, ale pracowite
- 12:01 Połączony świat
- 12:04 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:07 Skoczkowie Planet
- 12:11 Przygody kaczki
- 12:13 Skoczkowie Planet
- 12:17 Hubbi i jego koledzy
- 12:20 Uczymy się
- 12:22 Fin i Fianna
- 12:25 Sippi Sappi
- 12:28 Dinoland
- 12:31 Hiphopowy kaktus
- 12:33 Przygody kaczki
- 12:36 Przygody kaczki
- 12:38 Świat Mimo
- 12:42 Sztuka Leona
- 12:44 Połączony świat
- 12:47 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:50 Świat zabawek
- 12:55 Zoo
- 12:58 Hiphopowy kaktus
- 13:01 Pociąg
- 13:03 Dinoland
- 13:05 Kaczka i Puszek
- 13:08 Zoo
- 13:10 Przygody kaczki
- 13:12 Raul
- 13:15 Kaczka i Puszek
- 13:17 Połączony świat
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Kaczka i Puszek
- 13:27 Dinozaur Milo
- 13:31 Hiphopowy kaktus
- 13:35 Dinozaur Milo
- 13:39 Toobys
- 13:41 Mimo i Bobo
- 13:44 Zabawa w chowanego
- 13:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:49 Fin i Fianna
- 13:52 Albert tłumaczy
- 13:54 Lola i Liczby
- 13:57 Małe melodie
- 13:59 Wesoła łąka
- 14:02 Historie Henryka
- 14:04 DuckSchool
- 14:06 Przygody kaczki
- 14:08 Wesoła łąka
- 14:11 Margo i Felix
- 14:14 Monika i Rudi
- 14:17 Zabawa w chowanego
- 14:19 Afryka
- 14:22 Mimo i Bobo
- 14:25 DuckSchool
- 14:27 Hubbi i jego koledzy
- 14:30 Pixie 2
- 14:31 Lola i Liczby
- 14:33 Słodki dom
- 14:34 Tempo Giusto
- 14:36 Kształcików
- 14:37 Dotty i Kitty
- 14:41 Sippi Sappi
- 14:44 Wstawaj!
- 14:46 DuckSchool
- 14:49 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:51 Sippi Sappi
- 14:53 Raul
- 14:56 Margo i Felix
- 14:59 Risto Gusto
- 15:02 Afryka
- 15:05 Sippi Sappi
- 15:07 DuckSchool
- 15:11 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:14 Mały Didy
- 15:16 Raul
- 15:19 Mały Didy
- 15:21 Wstawaj!
- 15:23 Mimo i Bobo
- 15:26 Elfy przyrody
- 15:27 Mimo & Bobo PLUS
- 15:31 Hubbi i jego koledzy
- 15:34 Afryka
- 15:36 Raul
- 15:38 Hop-hop
- 15:41 Drużyna lalek
- 15:44 Fin i Fianna
- 15:47 Lola i Liczby
- 15:49 Elfy przyrody
- 15:50 Hiphopowy kaktus
- 15:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:54 Zack i Ziggy
- 15:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:00 Raul
- 16:03 Zabawa w chowanego
- 16:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:07 Zabawa w chowanego
- 16:10 Wesołe królestwo
- 16:13 Hiphopowy kaktus
- 16:15 Toby McFly
- 16:18 Przygody kaczki
- 16:20 Elfy przyrody
- 16:22 Brygada ogniowa
- 16:24 Mimo i Bobo
- 16:26 Afryka
- 16:29 Brygada ogniowa
- 16:32 Tempo Giusto
- 16:34 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:37 Brygada ogniowa
- 16:40 Mimo i Bobo
- 16:43 Mimo & Bobo PLUS
- 16:47 Afryka
- 16:49 Wstawaj!
- 16:51 Afryka
- 16:53 Hop-hop
- 16:56 Margo i Felix
- 16:59 Zabawa w chowanego
- 17:01 Świat Mimo
- 17:04 Świat Mimo
- 17:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:10 Wstawaj!
- 17:12 Afryka
- 17:14 Zack i Ziggy
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:20 Hop-hop
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Raul
- 17:26 Lola i Liczby
- 17:28 Wstawaj!
- 17:30 Zack i Ziggy
- 17:34 Zabawa w chowanego
- 17:36 Mimo i Bobo
- 17:38 Lola i Liczby
- 17:40 Wstawaj!
- 17:42 Lola i Liczby
- 17:45 Wstawaj!
- 17:48 Kształcików
- 17:49 Monika i Rudi
- 17:52 ABC - duckBC
- 17:55 Mimo i Bobo
- 17:58 Kształcików
- 17:59 Toobys
- 18:01 Co rośnie na drzewie?
- 18:03 Słodki dom
- 18:04 Fin i Fianna
- 18:07 Toobys
- 18:09 ABC - duckBC
- 18:12 Przygody kaczki
- 18:14 Dźwięki wokół nas
- 18:16 Mimo i Bobo
- 18:19 Zabawa w chowanego
- 18:22 Lola i Liczby
- 18:24 Co rośnie na drzewie?
- 18:25 Monika i Rudi
- 18:28 Fin i Fianna
- 18:31 Co rośnie na drzewie?
- 18:32 Kolorowa Klara
- 18:34 Kolorowa Klara
- 18:36 Lola i Liczby
- 18:39 Małe melodie
- 18:41 DuckSchool
- 18:43 Historie Henryka
- 18:45 Co rośnie na drzewie?
- 18:47 Małe melodie
- 18:49 Uczymy się
- 18:52 Dźwięki wokół nas
- 18:54 Małe, ale pracowite
- 18:57 Dobranoc!
- 18:59 Hiphopowy kaktus
- 19:02 Raul
- 19:04 DuckSchool
- 19:08 Tempo Giusto
- 19:10 Dinoland
- 19:12 Restauracja
- 19:14 Dotty i Kitty
- 19:18 Toobys
- 19:21 Drużyna lalek
- 19:23 Zabawa w chowanego
- 19:25 Mimo i Bobo
- 19:27 Restauracja
- 19:30 Mimo i Bobo
- 19:32 Przygody kaczki
- 19:34 Monika i Rudi
- 19:36 Brygada ogniowa
- 19:39 Hiphopowy kaktus
- 19:41 Dinoland
- 19:43 Historie Henryka
- 19:45 Brygada ogniowa
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:51 Sippi Sappi
- 19:54 Uczymy się
- 19:57 Hop-hop
- 19:59 Dźwięki wokół nas
- 20:01 Margo i Felix
- 20:04 Hiphopowy kaktus
- 20:08 Mimo i Bobo
- 20:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:13 Toby McFly
- 20:16 Historie Henryka
- 20:18 Hiphopowy kaktus
- 20:20 Afryka
- 20:23 Drużyna lalek na ratunek
- 20:25 Elfy przyrody
- 20:27 Mimo i Bobo
- 20:29 Pociąg
- 20:32 Monika i Rudi
- 20:35 Zabawa w chowanego
- 20:39 Drużyna lalek na ratunek
- 20:41 Lola i Liczby
- 20:44 Brygada ogniowa
- 20:47 Formy są twoje
- 20:49 Zoo
- 20:51 Monika i Rudi
- 20:56 Mały Didy
- 20:58 Przygody kaczki
- 21:00 Toobys
- 21:03 Raul
- 21:05 Hiphopowy kaktus
- 21:07 Restauracja
- 21:10 Toobys
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Opowieści warzywne
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:26 Mimo i Bobo
- 21:29 Brygada ogniowa
- 21:31 Afryka
- 21:33 Mimo i Bobo
- 21:36 Cubie
- 21:38 Mimo i Bobo
- 21:41 Kolorowe koło
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:46 Wakacje
- 21:49 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:54 Kolorowe koło
- 21:58 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:01 Małe, ale pracowite
- 22:03 Skoczkowie Planet
- 22:07 Dinoland
- 22:10 Hubbi i jego koledzy
- 22:12 Świat Mimo
- 22:15 Sunville
- 22:18 Rodzina bobrów
- 22:20 Świat podwodny
- 22:23 Sunville
- 22:26 Mini opowiadania
- 22:29 Drużyna lalek
- 22:31 Drużyna lalek na ratunek
- 22:34 Toby McFly
- 22:37 Wesoła łąka
- 22:41 Skoczkowie Planet
- 22:45 Urocze miejsca
- 22:48 Safari
- 22:50 Towarzysze zabawy
- 22:53 Zwierzęta
- 22:55 Galaktyczni turyści
- 22:59 Uczymy się
- 23:01 ABC - duckBC
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Wesoła łąka
- 23:10 Co rośnie na drzewie?
- 23:11 Kolorowa Klara
- 23:13 Pixie 2
- 23:14 Kolorowa Klara
- 23:16 Kształcików
- 23:18 Kolorowa magia
- 23:20 Jaki jest twój zawód ?
- 23:23 Posłuchaj tego
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Panni i Fanni
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:34 Albert tłumaczy
- 23:36 Monika i Rudi
- 23:39 Sippi Sappi
- 23:42 Wesoła łąka
- 23:45 Sippi Sappi
- 23:47 Grupy
- 23:50 Miyu i Litto
- 23:52 Panni i Fanni
- 23:55 Posłuchaj tego
- 23:58 Kolorowa magia
- 00:00 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:11 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:17 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:37 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:46 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:51 Bajki na dobranoc
- 19:55 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 23:00 Uczymy się z ducktv
- 12:00 Serie A (2)
- 13:00 LaLiga (2)
- 18:00 Eleven Top Goals
- 19:00 La Manita
- 19:25 Magazyn PGE Ekstraligi (15)
- 23:00 Eleven Top Goals
- 10:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 10:30 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 11:00 Eleven Top Goals
- 21:00 LaLiga (2)
- 14:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 14:30 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 15:00 Wywiad
- 15:30 Wywiad
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 04:00 Sports Adventure 5 (1)
- 04:30 Sports Adventure 5 (2)
- 05:00 MTB Heroes (Nine Knights - Austria)
- 05:30 MTB Heroes (Champery - Switzerland)
- 06:00 Sports Adventure 4 (20)
- 06:30 Sports Adventure 4 (21)
- 07:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 10:00 Action Sports World (7)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (12)
- 12:00 Sports Adventure 4 (20)
- 12:30 Sports Adventure 4 (21)
- 13:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 14:00 Fighting Fit (5)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 18:00 WWE Classic Gold (1)
- 19:00 WWE SmackDown (43)
- 20:00 WWE SmackDown (44)
- 21:00 WWE NXT (22)
- 22:00 WWE - Main Event (22)
- 23:00 Sports Adventure 5 (3)
- 23:30 Sports Adventure 5 (4)
- 00:20 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (3)
- 01:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 02:25 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:05 Remont na 5+ (2)
- 03:35 Remont na 5+ (3)
- 04:00 Remont na 5+ (4)
- 04:25 Remont na 5+ (5)
- 04:50 Remont na 5+ (5)
- 05:10 Remont na 5+ (6)
- 05:35 Remont na 5+ (7)
- 06:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 06:55 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 08:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 08:50 Celnicy 2 (4)
- 09:20 Celnicy 2 (5)
- 09:50 Celnicy 2 (6)
- 10:20 Celnicy 2 (7)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:50 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 12:15 Niezwykłe pomysły 18 (8)
- 12:40 Niezwykłe pomysły 18 (9)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (10)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (11)
- 14:00 Remont na 5+ (8)
- 14:25 Remont na 5+ (1)
- 14:50 Remont na 5+ (2)
- 15:15 Remont na 5+ (3)
- 15:40 Remont na 5+ (4)
- 16:05 Celnicy 2 (8)
- 16:35 Celnicy 2 (9)
- 17:05 Celnicy 2 (10)
- 17:35 Celnicy 3 (1)
- 18:05 III Rzesza (Pancerna furia)
- 19:05 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:05 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 21:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 22:00 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 22:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 23:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (11)
- 01:10 Samochód roku 2 (5)
- 01:45 Samochód roku 2 (6)
- 02:20 Okręt wojenny na służbie (1)
- 03:15 Top Gear 18 (4)
- 04:10 Top Gear 33 (3)
- 05:10 Warsztat Hammonda (1)
- 06:00 Warsztat Hammonda (2)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 2 (12)
- 07:50 The Best of Top Gear 2011/12 (3)
- 10:00 Top Gear 18 (5)
- 11:05 Top Gear 12 (4)
- 12:20 Warsztat Hammonda (2)
- 13:15 Top Gear 33 (3)
- 14:25 Samochód roku 2 (5)
- 14:55 Samochód roku 2 (6)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 2 (12)
- 16:25 The Best of Top Gear 2011/12 (3)
- 17:30 Top Gear 18 (5)
- 18:30 Samochód roku 2 (5)
- 19:05 Samochód roku 2 (6)
- 19:35 Top Gear 33 (4)
- 22:00 Samochód roku 2 (7)
- 22:30 Samochód roku 2 (8)
- 23:05 Jak powstaje samochód 2 (6)