Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:15 Wielkie projekty 13 (6)
- 05:10 Głodni sukcesu (7)
- 06:00 Bake off: zawodowcy 6 (4)
- 07:05 Głodni sukcesu (8)
- 12:35 Głodni sukcesu (8)
- 13:40 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (8)
- 14:45 Bake off: zawodowcy 6 (4)
- 15:50 Mistrzowie ceramiki 6 (2)
- 18:50 Głodni sukcesu (8)
- 19:55 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (8)
- 22:00 Mistrzowie ceramiki 6 (2)
- 23:05 Wstydliwe przypadłości (5)
- 23:30 Wstydliwe przypadłości (6)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Powrót do korzeni / Mistrzyni wypieków)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wyczekiwanie na słońce / Wielki problem z pizzą)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Największe marzenie Kapka / Świąteczna wyżerka)
- 01:30 Spidey i superkumple 3 (Lodowata przygoda/ Niech pada śnieg)
- 01:55 Spidey i superkumple 3 (Bąbelkowe kłopoty/ Rwąca deszczówka)
- 02:20 Spidey i superkumple 3 (Nosorożec i gąska / Pies kontra kot)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 04:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 04:30 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 05:00 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 07:00 Blue (Piłka do jogi)
- 07:10 Blue (Pani Matylda)
- 07:20 Blue (U lekarza)
- 07:30 Blue (Łapacz)
- 07:40 Blue (Na targu)
- 07:50 Blue (Góry Błękitne)
- 08:00 Blue (Basen)
- 08:10 Blue (Sklep)
- 08:20 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 08:30 Spidey i superkumple (7)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 12:30 Blue (Szpiegowanie)
- 12:40 Blue (Jedzenie na wynos)
- 12:50 Blue (Motylki)
- 13:00 Blue (Piłka do jogi)
- 13:10 Blue (Pani Matylda)
- 13:20 Blue (U lekarza)
- 13:30 Straż Ekipa (Głodna psina / Lodowi rabusie)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Crystal Clearwater kontra agresywna alga / Wielka przygoda Trollanda!)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Asteroidowy problem / Wszystko o asteroidach)
- 23:25 Pidżamersi 4 (Kosmo-maszyna Romea / Newton i ninja-afera)
- 23:50 Pidżamersi 4 (Zagubiona Gwiazdka / Zbuntowana Podniebna Fabryka)
- 00:10 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 00:35 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mistrzowie kempingu)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Potworna pupa)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (13)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (14)
- 02:35 Duch i nas dwóch (21)
- 03:00 Duch i nas dwóch (22)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (16)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (49)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja 2 (50)
- 04:50 Duch i nas dwóch (4)
- 05:15 Duch i nas dwóch (5)
- 05:35 Robale ziomale (Zimowy raj Wila, część 1 / Zimowy raj Wila, część 2)
- 06:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 06:05 Taffy (Fabryka waz)
- 06:10 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 06:25 Taffy (Swetry)
- 06:35 Taffy (Marzenia maszyny)
- 06:40 Taffy (Dzień szopa)
- 06:55 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 07:25 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 07:55 Fineasz i Ferb (19)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego (Pół żartem, pół jachtem/Powrót do szkoły)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Strachmary na gigancie)
- 18:15 Molly i Duch 2 (Odnawiedzenie wypożyczalni/ Molly McGee w stu procentach)
- 18:45 Taffy (Wejście kota)
- 18:55 Taffy (Malutki problem)
- 19:00 Taffy (Masz to w genach)
- 19:15 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 19:25 Taffy (Kukiełka)
- 19:30 Taffy (Kto da więcej?)
- 19:45 Wodogrzmoty Małe 2 (Kandydat Stanowy)
- 22:10 Fineasz i Ferb (3)
- 22:40 Fineasz i Ferb (18)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (33)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (34)
- 00:05 Blue 2 (35)
- 00:15 Blue 2 (36)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (18)
- 00:40 Kolorklocki (11)
- 00:45 Blue 2 (21)
- 00:55 Piotruś Królik (20)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (33)
- 01:20 Psi Oddział (2)
- 01:35 Blue 2 (22)
- 01:40 Blue 2 (23)
- 01:50 Blue 2 (24)
- 02:00 Blue (19)
- 02:05 Tosia i Tymek (6)
- 02:20 Blue 2 (38)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 02:40 Kręciołki (87)
- 02:50 Teletubisie (51)
- 03:05 Blue (43)
- 03:10 Blue (44)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (2)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (19)
- 03:45 Tosia i Tymek (15)
- 03:55 Tosia i Tymek (16)
- 04:10 Blue (29)
- 04:15 Blue (30)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (1)
- 04:35 Blue 2 (19)
- 04:45 Blue 2 (18)
- 04:50 Blue (37)
- 05:00 Superpyra (27)
- 05:05 Superpyra (28)
- 05:15 Kolorklocki (9)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (30)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (34)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (25)
- 05:50 W Papierowej Krainie (28)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (48)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 06:50 Superpyra (30)
- 07:00 Blue 2 (15)
- 07:05 Blue (49)
- 07:15 Blue (25)
- 07:25 Blue (26)
- 07:35 Blue (1)
- 07:40 Blue 2 (2)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (13)
- 08:05 Matklocki (1)
- 08:15 Blue (35)
- 08:20 Blue (21)
- 08:30 Blue 2 (15)
- 08:40 Psi Oddział (7)
- 08:55 Tosia i Tymek (18)
- 09:10 Piotruś Królik (21)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (18)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (35)
- 09:50 Kręciołki (57)
- 10:00 Teletubisie (5)
- 10:15 Blue 2 (25)
- 10:25 Yakka Dee 5 (15)
- 10:30 Yakka Dee 5 (16)
- 10:40 Blue 2 (1)
- 10:50 Matklocki 2 (5)
- 10:55 Matklocki 2 (6)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (41)
- 11:15 W Papierowej Krainie (28)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (24)
- 11:50 Superpyra (38)
- 12:00 Blue 2 (22)
- 12:10 Blue (29)
- 12:15 Blue (39)
- 12:25 Blue (9)
- 12:35 Blue 2 (22)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (15)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (6)
- 13:05 Blue 2 (47)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (40)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (33)
- 13:40 Psi Oddział (2)
- 13:55 Blue 2 (22)
- 14:05 Blue 2 (23)
- 14:15 Blue 2 (24)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (12)
- 14:35 Blue 2 (36)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (41)
- 15:15 W Papierowej Krainie (29)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 15:50 Blue (30)
- 16:00 Blue (40)
- 16:10 Blue (41)
- 16:20 Matklocki (26)
- 16:25 Blue 2 (26)
- 16:35 Kolorklocki (21)
- 16:40 Kolorklocki (22)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (19)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (7)
- 17:10 Blue 2 (48)
- 17:15 Piotruś Królik (21)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (34)
- 17:45 Psi Oddział (3)
- 18:00 Blue 2 (25)
- 18:10 Blue 2 (26)
- 18:15 Blue 2 (27)
- 18:25 Tosia i Tymek (12)
- 18:40 Blue 2 (37)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (13)
- 19:00 Kręciołki (89)
- 19:15 Teletubisie (53)
- 19:30 Blue (41)
- 19:40 Blue (42)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (3)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (20)
- 20:20 Tosia i Tymek (17)
- 20:30 Tosia i Tymek (18)
- 20:45 Blue 2 (39)
- 20:55 Blue 2 (40)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (2)
- 21:15 Blue 2 (21)
- 21:25 Blue 2 (22)
- 21:35 Superpyra (29)
- 21:40 Superpyra (30)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (35)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (36)
- 22:10 Kolorklocki (11)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (26)
- 22:30 W Papierowej Krainie (31)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (41)
- 22:55 W Papierowej Krainie (30)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 23:35 Matklocki (26)
- 23:40 Blue 2 (21)
- 23:50 Blue (27)
- 23:55 Blue (33)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:10 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:20 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 02:30 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:10 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 03:20 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 03:30 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 04:55 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 05:00 Bernard (2)
- 05:05 Bernard (3)
- 05:10 Bernard (4)
- 05:15 Bernard (5)
- 05:25 Bernard (7)
- 05:30 Bernard (8)
- 05:35 Bernard (9)
- 05:40 Bernard (11)
- 05:45 Bernard (17)
- 05:50 Bernard (18)
- 05:55 Bernard (19)
- 06:00 Bernard (20)
- 06:05 Bernard (21)
- 06:10 Bernard (23)
- 06:15 Bernard (24)
- 06:25 Bernard (26)
- 06:30 Bernard (27)
- 06:35 Bernard (28)
- 06:40 Bernard (30)
- 06:45 Bernard (31)
- 06:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (33)
- 11:05 Bernard (34)
- 11:10 Bernard (36)
- 11:15 Bernard (37)
- 11:25 Bernard (39)
- 11:30 Bernard (40)
- 11:35 Bernard (41)
- 11:40 Bernard (43)
- 11:45 Bernard (44)
- 11:50 Bernard (45)
- 12:30 Bernard 2 (53)
- 12:35 Bernard 2 (54)
- 12:38 Bernard 2 (55)
- 12:40 Bernard 2 (56)
- 12:45 Bernard 2 (57)
- 13:00 Bernard 2 (59)
- 13:05 Bernard 2 (61)
- 13:10 Bernard 2 (62)
- 13:15 Bernard 2 (64)
- 13:20 Bernard 2 (65)
- 13:30 Bernard 2 (66)
- 13:35 Bernard 2 (67)
- 13:40 Bernard 2 (69)
- 13:45 Bernard 2 (70)
- 13:55 Bernard 2 (71)
- 14:00 Power Players (23)
- 14:15 Power Players (24)
- 14:25 Power Players (25)
- 14:35 Power Players (26)
- 14:55 Power Players (1)
- 15:15 Power Players (2)
- 15:25 Power Players (3)
- 15:35 Power Players (4)
- 15:55 Power Players (5)
- 16:10 Power Players (6)
- 16:20 Power Players (7)
- 16:30 Power Players (8)
- 16:50 Power Players (9)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:15 Power Players (11)
- 20:25 Power Players (12)
- 20:35 Power Players (13)
- 20:55 Power Players (14)
- 21:10 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 21:50 Power Players (18)
- 22:10 Power Players (19)
- 22:20 Power Players (20)
- 22:30 Power Players (21)
- 22:50 Power Players (22)
- 23:00 Bernard 2 (72)
- 23:05 Bernard 2 (73)
- 23:10 Bernard 2 (75)
- 23:15 Bernard 2 (76)
- 23:20 Bernard 2 (77)
- 23:30 Bernard 2 (78)
- 23:35 Bernard 2 (80)
- 23:40 Bernard 2 (81)
- 23:45 Bernard 2 (83)
- 23:50 Bernard 2 (84)
- 00:01 Towarzysze zabawy
- 00:03 Teraz się bawimy
- 00:06 Wstawaj!
- 00:08 Świat elfów
- 00:11 Kolorowe koło
- 00:14 Wakacje
- 00:17 Zwierzęta
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:22 Kolorowe koło
- 00:25 Teraz się bawimy
- 00:27 Towarzysze zabawy
- 00:30 Teraz się bawimy
- 00:33 Opowieści warzywne
- 00:35 Wakacje
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:40 Świat podwodny
- 00:43 Sunville
- 00:45 Świat podwodny
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:51 Jaki jest twój zawód ?
- 00:54 Świat elfów
- 00:56 Kolorowe koło
- 00:59 Świat podwodny
- 01:01 Kolorowa magia
- 01:04 Galaktyczni turyści
- 01:07 Posłuchaj tego
- 01:09 Świat podwodny
- 01:11 Towarzysze zabawy
- 01:14 Świat zwierząt
- 01:17 Pojazdy
- 01:19 Zwierzęta
- 01:22 Pojazdy
- 01:25 Posłuchaj tego
- 01:28 Jak podróżujemy
- 01:30 Puffy i Tubby
- 01:33 Zwierzęta
- 01:35 Towarzysze zabawy
- 01:39 Sport, sport, sport
- 01:43 Rodzina bobrów
- 01:46 Opowieści warzywne
- 01:48 Morskie przygody
- 01:51 Posłuchaj tego
- 01:53 Łazienka
- 01:56 Teraz się bawimy
- 01:59 Zwierzęta
- 02:02 Przygody w przestrzeni
- 02:04 Łazienka
- 02:07 Muzeum
- 02:10 Puffy i Tubby
- 02:14 Kącik naukowy
- 02:16 Posłuchaj tego
- 02:18 Puffy i Tubby
- 02:22 Miejskie życie
- 02:25 Urocze miejsca
- 02:28 Panni i Fanni
- 02:31 Grupy
- 02:34 Safari
- 02:36 Kącik naukowy
- 02:39 Muzeum
- 02:41 Urocze miejsca
- 02:44 Kącik naukowy
- 02:46 Sunville
- 02:48 Przygody w przestrzeni
- 02:51 Panni i Fanni
- 02:54 Jaki jest twój zawód ?
- 02:57 Oli - cykle natury
- 03:00 Safari
- 03:02 Posłuchaj tego
- 03:07 Sunville
- 03:10 Rodzina bobrów
- 03:13 Mini opowiadania
- 03:15 Świat elfów
- 03:18 Teraz się bawimy
- 03:20 Taniec
- 03:23 Wstawaj!
- 03:25 Sport, sport, sport
- 03:28 Świat zwierząt
- 03:30 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Taniec
- 03:35 Mini opowiadania
- 03:38 Świat zwierząt
- 03:40 Wstawaj!
- 03:43 Wstawaj!
- 03:46 Ding Dang Dong
- 03:49 Jaki jest twój zawód ?
- 03:52 Przygody w przestrzeni
- 03:56 Posłuchaj tego
- 03:58 Wstawaj!
- 04:01 Opowieści warzywne
- 04:03 Taniec
- 04:06 Teraz się bawimy
- 04:08 Ding Dang Dong
- 04:12 Wakacje
- 04:14 Kolorowe koło
- 04:17 Świat podwodny
- 04:19 Sunville
- 04:22 Wakacje
- 04:25 Sunville
- 04:28 Jaki jest twój zawód ?
- 04:31 Opowieści warzywne
- 04:33 Towarzysze zabawy
- 04:37 Świat podwodny
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:47 Towarzysze zabawy
- 04:50 Opowieści warzywne
- 04:52 Towarzysze zabawy
- 04:54 Świat podwodny
- 04:57 Wakacje
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:03 Wakacje
- 05:06 Kolorowe koło
- 05:08 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Grupy
- 05:16 Kolorowa magia
- 05:19 Posłuchaj tego
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Jaki jest twój zawód ?
- 05:27 Kolorowe koło
- 05:30 Panni i Fanni
- 05:32 Kolorowa magia
- 05:35 Kącik naukowy
- 05:38 Muzeum
- 05:41 Kolorowe koło
- 05:43 Opowieści warzywne
- 05:45 Muzeum
- 05:48 Miyu i Litto
- 05:51 Panni i Fanni
- 05:53 Grupy
- 05:56 Panni i Fanni
- 05:58 Miyu i Litto
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:06 Opowieści warzywne
- 06:09 Posłuchaj tego
- 06:12 Jaki jest twój zawód ?
- 06:14 Grupy
- 06:17 Świat Mimo
- 06:20 Toby McFly
- 06:23 Mimo i Bobo
- 06:26 Toby McFly
- 06:29 Pociąg
- 06:31 Kaczka i Puszek
- 06:33 Hubbi się tym zajmie
- 06:36 Pojazdy
- 06:38 Rodzina bobrów
- 06:41 Pojazdy
- 06:43 Teraz się bawimy
- 06:46 Świat zwierząt
- 06:48 Fin i Fianna
- 06:51 Małe, ale pracowite
- 06:54 Mimo & Bobo PLUS
- 06:58 Przygody kaczki
- 07:00 Risto Gusto
- 07:04 Opowieści warzywne
- 07:06 Posłuchaj tego
- 07:08 Teraz się bawimy
- 07:11 Przygody w przestrzeni
- 07:13 Opowieści warzywne
- 07:16 Urocze miejsca
- 07:19 Hop-hop
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:25 Hop-hop
- 07:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:30 Albert tłumaczy
- 07:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:35 Zabawa w chowanego
- 07:38 Ding Dang Dong
- 07:41 Jak podróżujemy
- 07:44 Świat zwierząt
- 07:47 Opowieści warzywne
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:53 Przygody kaczki
- 07:55 Mały Didy
- 07:58 Mimo i Bobo
- 08:00 Risto Gusto
- 08:03 Raul
- 08:06 Taniec
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:12 Świat zwierząt
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:16 Urocze miejsca
- 08:20 Dotty i Kitty
- 08:23 Małe melodie
- 08:25 Mimo i Bobo
- 08:27 Sippi Sappi
- 08:30 Wesołe królestwo
- 08:33 Monika i Rudi
- 08:35 Zabawa w chowanego
- 08:39 Grupy
- 08:41 Posłuchaj tego
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:46 Muzeum
- 08:49 Kolorowe koło
- 08:52 Grupy
- 08:54 Fin i Fianna
- 08:57 Tempo Giusto
- 08:59 Margo i Felix
- 09:02 Lola i Liczby
- 09:05 Małe melodie
- 09:08 Kącik naukowy
- 09:09 Muzeum
- 09:12 Miyu i Litto
- 09:15 Kolorowe koło
- 09:17 Miyu i Litto
- 09:20 Kolorowa magia
- 09:23 ABC - duckBC
- 09:26 Historie Henryka
- 09:28 Lola i Liczby
- 09:31 Pixie 2
- 09:32 Kolorowa Klara
- 09:34 Hubbi i jego koledzy
- 09:36 Co rośnie na drzewie?
- 09:38 Albert tłumaczy
- 09:42 Kolorowa Klara
- 09:44 Zabawa w chowanego
- 09:46 Kształcików
- 09:47 Uczymy się
- 09:50 Pixie 2
- 09:51 Toobys
- 09:53 Margo i Felix
- 09:56 DuckSchool
- 09:58 Elfy przyrody
- 10:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:02 ABC - duckBC
- 10:05 Dotty i Kitty
- 10:07 Pixie 2
- 10:08 Elfy przyrody
- 10:10 Fin i Fianna
- 10:13 Kolorowa Klara
- 10:15 DuckSchool
- 10:17 Albert tłumaczy
- 10:19 Lola i Liczby
- 10:21 Przygody kaczki
- 10:23 Dźwięki wokół nas
- 10:26 Przygody kaczki
- 10:28 Dotty i Kitty
- 10:32 Cubie
- 10:34 Brygada ogniowa
- 10:36 Zabawa w chowanego
- 10:38 Hiphopowy kaktus
- 10:40 Świat Mimo
- 10:43 Zabawa w chowanego
- 10:46 Mimo i Bobo
- 10:49 Przygody kaczki
- 10:51 Dźwięki wokół nas
- 10:53 Toobys
- 10:55 Brygada ogniowa
- 10:57 Mimo i Bobo
- 11:00 Historie Henryka
- 11:02 Hiphopowy kaktus
- 11:04 Drużyna lalek
- 11:06 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:09 Raul
- 11:12 Co rośnie na drzewie?
- 11:13 Zack i Ziggy
- 11:16 Co rośnie na drzewie?
- 11:18 Toby McFly
- 11:21 Toobys
- 11:23 Uczymy się
- 11:26 Cubie
- 11:29 Zastęp strażaków
- 11:32 Wesołe królestwo
- 11:35 Zoo
- 11:37 Dinoland
- 11:40 Mimo & Bobo PLUS
- 11:44 Połączony świat
- 11:47 Hop-hop
- 11:49 Dinozaur Milo
- 11:53 Małe, ale pracowite
- 11:56 Uczymy się
- 11:59 Sztuka Leona
- 12:01 Przygody kaczki
- 12:03 Hubbi się tym zajmie
- 12:06 Dotty i Kitty
- 12:10 Uczymy się
- 12:12 Hiphopowy kaktus
- 12:15 Zastęp strażaków
- 12:17 Mały Didy
- 12:19 Małe, ale pracowite
- 12:22 Kaczka i Puszek
- 12:24 Drużyna lalek
- 12:26 Wesoła łąka
- 12:29 Drużyna lalek na ratunek
- 12:33 Afryka
- 12:36 Hiphopowy kaktus
- 12:38 Zoo
- 12:41 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:43 Sztuka Leona
- 12:45 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:48 Mimo i Bobo
- 12:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:54 Mimo & Bobo PLUS
- 12:58 Hubbi i jego koledzy
- 13:00 Risto Gusto
- 13:02 Drużyna lalek na ratunek
- 13:06 Drużyna lalek
- 13:08 Raul
- 13:11 Zastęp strażaków
- 13:14 Kaczka i Puszek
- 13:16 Hubbi i jego koledzy
- 13:19 Afryka
- 13:21 Połączony świat
- 13:24 Drużyna lalek
- 13:27 Dinoland
- 13:29 Sippi Sappi
- 13:33 Dinoland
- 13:35 Albert tłumaczy
- 13:39 ABC - duckBC
- 13:42 Zack i Ziggy
- 13:45 Monika i Rudi
- 13:47 Historie Henryka
- 13:49 DuckSchool
- 13:52 Słodki dom
- 13:53 Kształcików
- 13:54 Afryka
- 13:57 Monika i Rudi 2
- 14:00 Fin i Fianna
- 14:03 Przygody kaczki
- 14:05 Małe melodie
- 14:07 Tempo Giusto
- 14:09 Albert tłumaczy
- 14:13 ABC - duckBC
- 14:16 Monika i Rudi 2
- 14:20 Zabawa w chowanego
- 14:23 Co rośnie na drzewie?
- 14:24 Albert tłumaczy
- 14:26 Słodki dom
- 14:28 Dźwięki wokół nas
- 14:30 Fin i Fianna
- 14:33 Toobys
- 14:35 Lola i Liczby
- 14:38 DuckSchool
- 14:41 Elfy przyrody
- 14:43 Świat Mimo
- 14:45 Sippi Sappi
- 14:48 Tempo Giusto
- 14:50 Mimo i Bobo
- 14:52 Zack i Ziggy
- 14:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:58 Wstawaj!
- 15:00 Świat Mimo
- 15:04 Wstawaj!
- 15:06 Mały Didy
- 15:09 Mimo i Bobo
- 15:11 Mimo & Bobo PLUS
- 15:15 Lola i Liczby
- 15:18 Sippi Sappi
- 15:21 Afryka
- 15:24 Wstawaj!
- 15:26 Mimo & Bobo PLUS
- 15:30 Elfy przyrody
- 15:31 DuckSchool
- 15:34 Margo i Felix
- 15:38 Raul
- 15:41 Toobys
- 15:43 Risto Gusto
- 15:46 Hiphopowy kaktus
- 15:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:51 Toby McFly
- 15:54 Wesołe królestwo
- 15:58 Margo i Felix
- 16:01 Mimo i Bobo
- 16:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:05 Mimo i Bobo
- 16:08 Toobys
- 16:11 ABC - duckBC
- 16:14 DuckSchool
- 16:16 Brygada ogniowa
- 16:19 Mały Didy
- 16:21 Elfy przyrody
- 16:22 Tempo Giusto
- 16:24 Afryka
- 16:27 Afryka
- 16:29 Raul
- 16:32 Świat Mimo
- 16:35 Afryka
- 16:37 Lola i Liczby
- 16:39 Raul
- 16:42 Wstawaj!
- 16:44 Hop-hop
- 16:46 Hubbi się tym zajmie
- 16:49 Margo i Felix
- 16:52 Sippi Sappi
- 16:54 Historie Henryka
- 16:56 Wstawaj!
- 16:58 Mimo i Bobo
- 17:01 Dźwięki wokół nas
- 17:03 Zabawa w chowanego
- 17:06 Elfy przyrody
- 17:07 Hop-hop
- 17:10 Mimo & Bobo PLUS
- 17:14 Raul
- 17:16 Mimo i Bobo
- 17:19 Zabawa w chowanego
- 17:21 Wstawaj!
- 17:23 Lola i Liczby
- 17:25 Raul
- 17:28 Zabawa w chowanego
- 17:31 Lola i Liczby
- 17:33 Raul
- 17:36 Hubbi i jego koledzy
- 17:38 Mimo i Bobo
- 17:41 Zack i Ziggy
- 17:44 Dotty i Kitty
- 17:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:51 Sippi Sappi
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 Mimo i Bobo
- 17:59 Dotty i Kitty
- 18:02 Zack i Ziggy
- 18:05 Monika i Rudi
- 18:08 Kształcików
- 18:09 Uczymy się
- 18:12 Mimo i Bobo
- 18:15 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:18 Dotty i Kitty
- 18:22 Uczymy się
- 18:25 Dotty i Kitty
- 18:28 Wesoła łąka
- 18:32 Małe melodie
- 18:34 Toobys
- 18:35 Co rośnie na drzewie?
- 18:37 Monika i Rudi 2
- 18:40 Sippi Sappi
- 18:42 Co rośnie na drzewie?
- 18:43 Sippi Sappi
- 18:46 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:48 Dinoland
- 18:50 Cubie
- 18:53 Uczymy się
- 18:56 Przygody kaczki
- 18:58 Toby McFly
- 19:01 Raul
- 19:04 Mimo i Bobo
- 19:06 Monika i Rudi
- 19:09 Raul
- 19:12 Restauracja
- 19:14 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:17 Margo i Felix
- 19:20 Mimo i Bobo
- 19:23 Przygody kaczki
- 19:25 Lola i Liczby
- 19:27 Zabawa w chowanego
- 19:30 Afryka
- 19:32 Historie Henryka
- 19:35 Hop-hop
- 19:37 Mimo i Bobo
- 19:39 Mały Didy
- 19:41 Kaczka i Puszek
- 19:43 Raul
- 19:46 Monika i Rudi
- 19:48 Zack i Ziggy
- 19:51 Mały Didy
- 19:54 Brygada ogniowa
- 19:57 Hop-hop
- 19:59 Mały Didy
- 20:03 Drużyna lalek
- 20:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:10 Monika i Rudi
- 20:13 Elfy przyrody
- 20:14 Formy są twoje
- 20:16 Afryka
- 20:19 Mimo i Bobo
- 20:22 Zoo
- 20:24 Afryka
- 20:27 Zoo
- 20:30 Sippi Sappi
- 20:33 Hubbi i jego koledzy
- 20:36 Zoo
- 20:39 Małe, ale pracowite
- 20:42 Przygody kaczki
- 20:44 Toby McFly
- 20:47 Zabawa w chowanego
- 20:49 Lola i Liczby
- 20:52 Kolorowa Klara
- 20:54 Brygada ogniowa
- 20:57 Elfy przyrody
- 20:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:00 Drużyna lalek
- 21:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:05 Świat Mimo
- 21:07 Elfy przyrody
- 21:09 Wakacje
- 21:11 Opowieści warzywne
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Wakacje
- 21:24 Sippi Sappi
- 21:26 Lola i Liczby
- 21:29 Toobys
- 21:31 Mały Didy
- 21:33 Hop-hop
- 21:35 Fin i Fianna
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Kolorowe koło
- 21:53 Hubbi się tym zajmie
- 21:55 Skoczkowie Planet
- 21:59 Zoo
- 22:02 Restauracja
- 22:06 Raul
- 22:09 Kaczka i Puszek
- 22:11 Dinoland
- 22:14 Łazienka
- 22:17 Posłuchaj tego
- 22:20 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:23 Świat podwodny
- 22:25 Teraz się bawimy
- 22:27 Dinozaur Milo
- 22:31 Mimo & Bobo PLUS
- 22:35 Afryka
- 22:38 Brygada ogniowa
- 22:41 Świat podwodny
- 22:43 Teraz się bawimy
- 22:46 Puffy i Tubby
- 22:49 Zwierzęta
- 22:51 Świat elfów
- 22:54 Zwierzęta
- 22:57 Uczymy się
- 22:59 Pixie 2
- 23:00 Kształcików
- 23:02 Pixie 2
- 23:03 Mimo i Bobo
- 23:06 Kolorowa Klara
- 23:08 Słodki dom
- 23:09 Lola i Liczby
- 23:11 Monika i Rudi
- 23:14 Jaki jest twój zawód ?
- 23:17 Muzeum
- 23:19 Panni i Fanni
- 23:22 Puffy i Tubby
- 23:26 Kolorowa magia
- 23:29 Co rośnie na drzewie?
- 23:30 Sippi Sappi
- 23:33 Toobys
- 23:36 Monika i Rudi
- 23:38 Dotty i Kitty
- 23:41 Słodki dom
- 23:43 Miyu i Litto
- 23:46 Panni i Fanni
- 23:48 Muzeum
- 23:50 Grupy
- 23:53 Muzeum
- 23:55 Kolorowa magia
- 23:59 Urocze miejsca
- 00:02 Pory roku
- 01:07 Ulubione bajki
- 02:10 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:24 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:26 Uczymy się z ducktv
- 10:29 Pory roku
- 11:31 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:46 Bajki na dobranoc
- 19:47 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:53 Ulubione bajki
- 22:55 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Paco Gento
- 06:35 Luis Suarez
- 07:10 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 07:45 Undiano Mallenco
- 23:35 La Manita
- 12:00 LaLiga World (3)
- 12:40 La Manita
- 13:00 Wywiad
- 13:35 La Manita
- 21:00 LaLiga Best 11 (Fernando Llorente)
- 21:40 La Manita
- 14:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 14:30 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 15:00 Hugo Sanchez
- 15:30 Luis Suarez
- 22:00 Nacho - El Capitan
- 22:20 Wywiad
- 23:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 04:00 Sports Adventure 5 (3)
- 04:30 Sports Adventure 5 (4)
- 05:00 Now Boarding (1)
- 05:30 Now Boarding (2)
- 06:00 Sports Adventure 4 (22)
- 06:30 Sports Adventure 4 (23)
- 07:00 World of X Games (1)
- 10:00 Action Sports World (8)
- 11:00 Pro Bull Riders 2 (13)
- 12:00 Sports Adventure 4 (22)
- 12:30 Sports Adventure 4 (23)
- 13:00 World of X Games (1)
- 14:00 Fighting Fit (6)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (8)
- 16:00 WWE - Main Event (22)
- 17:00 WWE SmackDown (43)
- 18:00 WWE SmackDown (44)
- 19:00 Japan Pro-Wrestling (2)
- 23:00 WWE Classic Gold (1)
- 16:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 16:30 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 17:10 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 17:45 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 04:05 Remont na 5+ (7)
- 04:30 Remont na 5+ (8)
- 04:55 Remont na 5+ (1)
- 05:20 Remont na 5+ (2)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 06:55 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:25 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 07:55 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 08:50 Celnicy 3 (2)
- 09:20 Celnicy 3 (3)
- 09:50 Celnicy 3 (4)
- 10:20 Celnicy 3 (5)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 18 (12)
- 11:20 Niezwykłe pomysły 18 (13)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 13:05 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 14:00 Remont na 5+ (3)
- 14:25 Remont na 5+ (4)
- 14:50 Remont na 5+ (5)
- 15:15 Remont na 5+ (6)
- 15:35 Remont na 5+ (7)
- 16:00 Celnicy 3 (6)
- 16:30 Celnicy 3 (7)
- 17:00 Celnicy 3 (8)
- 17:30 Celnicy 3 (9)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 20:25 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 20:55 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 21:25 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 21:50 Demolka: Nowa Zelandia 2 (1)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Dzisiaj (Gość)
- 01:50 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:20 Dzisiaj
- 03:40 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 00:05 Najsłabsze ogniwo 2 (12)
- 01:05 Erekcyjne oszustwo: pigułki Stiff Nights
- 02:25 Okręt wojenny na służbie (2)
- 03:15 Top Gear 18 (5)
- 04:10 Top Gear 33 (4)
- 05:10 Jak powstaje samochód 2 (6)
- 06:00 Samochód roku 2 (5)
- 06:30 Samochód roku 2 (6)
- 07:05 Najsłabsze ogniwo 3 (1)
- 10:05 Top Gear 18 (6)
- 11:10 Top Gear 12 (5)
- 12:15 Samochód roku 2 (5)
- 12:50 Samochód roku 2 (6)
- 13:20 Top Gear 33 (4)
- 14:35 Miliony w lombardzie 2 (3)
- 15:30 Najsłabsze ogniwo 3 (1)
- 16:30 The Best of Top Gear 2011/12 (4)
- 17:25 Top Gear 18 (6)
- 18:30 Miliony w lombardzie 2 (3)
- 19:30 Top Gear 33 (5)
- 22:00 Upadek miliardera
- 23:00 Więźniarki 2 (2)
- 08:00 Dzika Szkocja (Niziny)
- 09:05 Dzika Belgia (Wodny świat)
- 12:10 Weterynarz z Yorkshire 8 (10)
- 13:10 Wyspa makaków (2)
- 21:00 Szpital dla słoni 2 (3)