Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:10 Najpiękniej ukryte hotele (2)
- 05:05 Mistrzowie szycia 3 (1)
- 06:00 Domy gwiazd z Abbey Clancy (2)
- 07:10 Mistrzowie szycia 3 (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Skok w zwierciadło / Tort na odwrót)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Gwiezdny Suflet Prababci / Pierwszy mecz sezonu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Za dużo podwieczorków/ Ulubiony smakołyk)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spidey do trzeciej potęgi/ Cierpliwość Pantery)
- 01:55 Spidey i superkumple (Superbohaterska czkawka / Zagubione, znalezione)
- 02:20 Spidey i superkumple (Superośmiornica/ Atak Zielonych Chichotów)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kłopoty z trollem/ Kanionowa rozgrywka)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Miki i kukurydza / Król Miki)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i Goofy sprzątają!/ Kredkowy świat)
- 04:00 Eureka! (Ślizg / Smrodkowy dzień)
- 04:30 Eureka! (Siła Pepper / Motylaki)
- 05:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 07:00 Blue (Wysypisko)
- 07:10 Blue (Zoo)
- 07:20 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 07:30 Blue (Przygoda)
- 07:40 Blue (Papugowanie)
- 07:50 Blue (Nocowanko)
- 12:00 Pupstruction (2)
- 12:30 Blue (25)
- 12:40 Blue (Plaża)
- 12:50 Blue (Piraci)
- 13:00 Blue (Babunie)
- 13:10 Blue (Strumyk)
- 13:20 Blue (Wróżki)
- 13:30 Straż Ekipa (22)
- 18:00 Disney Junior Ariel (Pod skorupą)
- 18:15 Disney Junior Ariel (Rodzinna fotografia)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia 4 (Kwiatowa korona)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia 4 (Podejrzany dżinn)
- 19:30 Blue 3 (150)
- 19:40 Blue 3 (152)
- 19:50 Blue 3 (153)
- 00:10 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 00:35 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kot do tajemnic)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Akcja imitacja)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (17)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (18)
- 02:35 Duch i nas dwóch (1)
- 03:00 Duch i nas dwóch (2)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (3)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (4)
- 04:50 Duch i nas dwóch (8)
- 05:15 Duch i nas dwóch (9)
- 05:35 Robale ziomale (Pojawił się z nieba / Tajemnica)
- 06:00 Taffy (Trening z szopem)
- 06:05 Taffy (Kontrola klimatu)
- 06:10 Taffy (Taffyzilla)
- 06:25 Taffy (Kici, kici)
- 06:35 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 06:40 Taffy (Metamorfoza)
- 06:55 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 07:25 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 07:55 Fineasz i Ferb (8)
- 10:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 10:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 10:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 10:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przeprowadzka)
- 11:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 11:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Farmer Remy / Impreza)
- 16:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Bez wyjścia/Miłość nauczycielki)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Nie taki rekin straszny/ Nin-dywidualność)
- 22:10 Fineasz i Ferb (25)
- 22:40 Fineasz i Ferb (20)
- 23:10 Dzieciak kontra Kot 2 (37)
- 23:40 Dzieciak kontra Kot 2 (38)
- 00:05 Blue 2 (39)
- 00:15 Blue 2 (40)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (20)
- 00:40 Kolorklocki (13)
- 00:45 Blue 2 (23)
- 00:55 Piotruś Królik (22)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (35)
- 01:20 Psi Oddział (4)
- 01:35 Blue 2 (28)
- 01:40 Blue 2 (29)
- 01:50 Blue 2 (30)
- 02:00 Blue (25)
- 02:05 Tosia i Tymek (8)
- 02:20 Blue 2 (42)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (14)
- 02:40 Kręciołki (89)
- 02:50 Teletubisie (53)
- 03:05 Blue (47)
- 03:10 Blue (48)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (4)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (21)
- 03:45 Tosia i Tymek (19)
- 03:55 Tosia i Tymek (20)
- 04:10 Blue (33)
- 04:15 Blue (34)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (3)
- 04:35 Blue 2 (23)
- 04:45 Blue 2 (22)
- 04:50 Blue (41)
- 05:00 Superpyra (31)
- 05:05 Superpyra (32)
- 05:15 Kolorklocki (11)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (35)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (38)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (27)
- 05:50 W Papierowej Krainie (30)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 06:20 Piotruś Królik 2 (52)
- 06:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 06:50 Superpyra (32)
- 07:00 Blue 2 (17)
- 07:05 Blue (51)
- 07:15 Blue (5)
- 07:25 Blue (6)
- 07:35 Blue (7)
- 07:40 Blue 2 (4)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy (15)
- 08:05 Matklocki (3)
- 08:15 Blue (37)
- 08:20 Blue (25)
- 08:30 Blue 2 (17)
- 08:40 Psi Oddział (9)
- 08:55 Tosia i Tymek (20)
- 09:10 Piotruś Królik (23)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (20)
- 09:35 JoJo i Babcia 3 (37)
- 09:50 Kręciołki (59)
- 10:00 Teletubisie (7)
- 10:15 Blue 2 (1)
- 10:25 Yakka Dee 5 (19)
- 10:30 Yakka Dee 5 (20)
- 10:40 Blue 2 (4)
- 10:50 Matklocki 2 (9)
- 10:55 Matklocki 2 (10)
- 11:00 Piotruś Królik 2 (43)
- 11:15 W Papierowej Krainie (30)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 11:50 Superpyra (40)
- 12:00 Blue 2 (24)
- 12:10 Blue (31)
- 12:15 Blue (43)
- 12:25 Blue (11)
- 12:35 Blue 2 (24)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (17)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (8)
- 13:05 Blue 2 (49)
- 13:15 Piotruś Królik 2 (42)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (35)
- 13:40 Psi Oddział (4)
- 13:55 Blue 2 (28)
- 14:05 Blue 2 (29)
- 14:15 Blue 2 (30)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (14)
- 14:35 Blue 2 (38)
- 14:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 15:00 Piotruś Królik 2 (43)
- 15:15 W Papierowej Krainie (31)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 15:50 Blue (32)
- 16:00 Blue (44)
- 16:10 Blue (45)
- 16:20 Matklocki (28)
- 16:25 Blue (2)
- 16:35 Kolorklocki (25)
- 16:40 Kolorklocki (26)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 17:10 Blue 2 (50)
- 17:15 Piotruś Królik (23)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (36)
- 17:45 Psi Oddział (5)
- 18:00 Blue 2 (31)
- 18:10 Blue 2 (32)
- 18:15 Blue 2 (33)
- 18:25 Tosia i Tymek (14)
- 18:40 Blue 2 (39)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (15)
- 19:00 Kręciołki (91)
- 19:15 Teletubisie (55)
- 19:30 Blue (45)
- 19:40 Blue (46)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (5)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (22)
- 20:20 Tosia i Tymek (21)
- 20:30 Tosia i Tymek (22)
- 20:45 Blue 2 (43)
- 20:55 Blue 2 (44)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (4)
- 21:15 Blue 2 (25)
- 21:25 Blue 2 (26)
- 21:35 Superpyra (33)
- 21:40 Superpyra (34)
- 21:50 Hej, Duggee! 3 (40)
- 22:00 Hej, Duggee! 3 (41)
- 22:10 Kolorklocki (13)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (28)
- 22:30 W Papierowej Krainie (33)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (43)
- 22:55 W Papierowej Krainie (32)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 23:35 Matklocki (28)
- 23:40 Blue 2 (23)
- 23:50 Blue (29)
- 23:55 Blue (35)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:15 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:20 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:30 Rodzina Treflików (Buty)
- 02:40 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 02:55 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 04:55 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 05:05 Bernard (5)
- 05:10 Bernard (6)
- 05:15 Bernard (8)
- 05:20 Bernard (9)
- 05:30 Bernard (10)
- 05:35 Bernard (11)
- 05:40 Bernard (18)
- 05:45 Bernard (19)
- 05:50 Bernard (21)
- 06:00 Bernard (22)
- 06:05 Bernard (23)
- 06:10 Bernard (25)
- 06:15 Bernard (26)
- 06:20 Bernard (28)
- 06:30 Bernard (29)
- 06:35 Bernard (30)
- 06:40 Bernard (31)
- 06:45 Bernard (33)
- 06:50 Bernard (34)
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 10:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 11:00 Bernard (35)
- 11:05 Bernard (37)
- 11:10 Bernard (38)
- 11:15 Bernard (39)
- 11:20 Bernard (41)
- 11:30 Bernard (42)
- 11:35 Bernard (43)
- 11:40 Bernard (45)
- 11:45 Bernard (46)
- 11:50 Bernard (47)
- 12:00 Bernard (48)
- 12:05 Bernard (50)
- 12:10 Bernard (51)
- 12:25 Bernard 2 (53)
- 12:30 Bernard 2 (55)
- 12:35 Bernard 2 (56)
- 12:40 Bernard 2 (58)
- 12:45 Bernard 2 (59)
- 12:50 Bernard 2 (60)
- 13:00 Bernard 2 (61)
- 13:05 Bernard 2 (62)
- 13:10 Bernard 2 (64)
- 13:15 Bernard 2 (65)
- 13:20 Bernard 2 (67)
- 13:30 Bernard 2 (68)
- 13:35 Bernard 2 (69)
- 13:40 Bernard 2 (70)
- 13:45 Bernard 2 (72)
- 13:50 Bernard 2 (73)
- 14:00 Power Players (23)
- 14:15 Power Players (24)
- 14:30 Power Players (25)
- 14:40 Power Players (26)
- 14:55 Power Players (1)
- 15:15 Power Players (2)
- 15:25 Power Players (3)
- 15:35 Power Players (4)
- 15:55 Power Players (5)
- 16:10 Power Players (6)
- 16:25 Power Players (7)
- 16:40 Power Players (8)
- 16:50 Power Players (9)
- 17:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 20:00 Power Players (10)
- 20:15 Power Players (11)
- 20:25 Power Players (12)
- 20:40 Power Players (13)
- 20:55 Power Players (14)
- 21:15 Power Players (15)
- 21:25 Power Players (16)
- 21:35 Power Players (17)
- 21:55 Power Players (18)
- 22:05 Power Players (19)
- 22:20 Power Players (20)
- 22:35 Power Players (21)
- 22:50 Power Players (22)
- 23:00 Bernard 2 (74)
- 23:05 Bernard 2 (75)
- 23:10 Bernard 2 (77)
- 23:20 Bernard 2 (78)
- 23:25 Bernard 2 (79)
- 23:30 Bernard 2 (80)
- 23:35 Bernard 2 (81)
- 23:40 Bernard 2 (83)
- 23:45 Bernard 2 (84)
- 00:02 Opowieści warzywne
- 00:04 Świat podwodny
- 00:06 Świat elfów
- 00:09 Jaki jest twój zawód ?
- 00:12 Świat podwodny
- 00:15 Świat elfów
- 00:17 Wakacje
- 00:21 Sunville
- 00:24 Wstawaj!
- 00:26 Zwierzęta
- 00:29 Kolorowe koło
- 00:32 Świat podwodny
- 00:33 Kolorowa magia
- 00:36 Teraz się bawimy
- 00:38 Kolorowe koło
- 00:41 Sunville
- 00:44 Świat podwodny
- 00:47 Towarzysze zabawy
- 00:50 Opowieści warzywne
- 00:52 Kolorowe koło
- 00:55 Sunville
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Wakacje
- 01:03 Opowieści warzywne
- 01:06 Indie
- 01:09 Galaktyczni turyści
- 01:12 Urocze miejsca
- 01:14 Świat zwierząt
- 01:17 Zwierzęta
- 01:20 Świat elfów
- 01:23 Sport, sport, sport
- 01:27 Jak podróżujemy
- 01:30 Łazienka
- 01:32 Świat podwodny
- 01:35 Miejskie życie
- 01:38 Łazienka
- 01:41 Miejskie życie
- 01:44 Pojazdy
- 01:47 Teraz się bawimy
- 01:49 Łazienka
- 01:51 Jak podróżujemy
- 01:55 Puffy i Tubby
- 01:58 Łazienka
- 02:00 Świat podwodny
- 02:04 Świat zwierząt
- 02:07 Kącik naukowy
- 02:10 Puffy i Tubby
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:17 Oli - cykle natury
- 02:20 Sunville
- 02:23 Miyu i Litto
- 02:25 Muzeum
- 02:28 Panni i Fanni
- 02:31 Miyu i Litto
- 02:34 Jaki jest twój zawód ?
- 02:36 Puffy i Tubby
- 02:40 Sunville
- 02:43 Panni i Fanni
- 02:46 Opowieści warzywne
- 02:48 Safari
- 02:51 Kącik naukowy
- 02:54 Safari
- 02:57 Jaki jest twój zawód ?
- 03:00 Grupy
- 03:02 Posłuchaj tego
- 03:06 Opowieści warzywne
- 03:08 Kącik naukowy
- 03:12 Przygody w przestrzeni
- 03:17 Taniec
- 03:19 Urocze miejsca
- 03:23 Sport, sport, sport
- 03:26 Mini opowiadania
- 03:28 Rodzina bobrów
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Opowieści warzywne
- 03:36 Ding Dang Dong
- 03:39 Taniec
- 03:42 Świat elfów
- 03:44 Mini opowiadania
- 03:47 Urocze miejsca
- 03:50 Świat zwierząt
- 03:53 Wstawaj!
- 03:56 Sport, sport, sport
- 03:58 Ding Dang Dong
- 04:02 Ding Dang Dong
- 04:05 Urocze miejsca
- 04:08 Ding Dang Dong
- 04:11 Jak podróżujemy
- 04:15 Opowieści warzywne
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:20 Jaki jest twój zawód ?
- 04:23 Teraz się bawimy
- 04:25 Kolorowe koło
- 04:27 Opowieści warzywne
- 04:29 Wakacje
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Wakacje
- 04:40 Opowieści warzywne
- 04:42 Kolorowe koło
- 04:45 Towarzysze zabawy
- 04:48 Towarzysze zabawy
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:58 Świat podwodny
- 05:02 Towarzysze zabawy
- 05:05 Świat podwodny
- 05:07 Towarzysze zabawy
- 05:10 Wakacje
- 05:13 Opowieści warzywne
- 05:15 Wakacje
- 05:18 Kolorowe koło
- 05:20 Przygody w przestrzeni
- 05:23 Kącik naukowy
- 05:27 Jaki jest twój zawód ?
- 05:29 Miejskie życie
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:36 Urocze miejsca
- 05:38 Kolorowa magia
- 05:41 Puffy i Tubby
- 05:45 Urocze miejsca
- 05:47 Kącik naukowy
- 05:50 Posłuchaj tego
- 05:53 Kącik naukowy
- 05:55 Panni i Fanni
- 05:58 Miyu i Litto
- 06:00 Panni i Fanni
- 06:03 Posłuchaj tego
- 06:06 Posłuchaj tego
- 06:08 Jaki jest twój zawód ?
- 06:10 Kolorowe koło
- 06:13 Kolorowa magia
- 06:16 Posłuchaj tego
- 06:20 Hubbi i jego koledzy
- 06:22 Dotty i Kitty
- 06:26 Mimo i Bobo
- 06:29 Drużyna lalek na ratunek
- 06:32 Afryka
- 06:34 Raul
- 06:37 Świat Mimo
- 06:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:42 Świat elfów
- 06:45 Puffy i Tubby
- 06:49 Teraz się bawimy
- 06:51 Towarzysze zabawy
- 06:55 Hiphopowy kaktus
- 06:57 Mały Didy
- 06:59 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 07:02 Dinoland
- 07:05 Wesołe królestwo
- 07:08 Jak podróżujemy
- 07:11 Przygody w przestrzeni
- 07:13 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:16 Przygody w przestrzeni
- 07:19 Urocze miejsca
- 07:22 Zack i Ziggy
- 07:25 Risto Gusto
- 07:29 Tempo Giusto
- 07:31 Mimo & Bobo PLUS
- 07:35 Zack i Ziggy
- 07:38 Historie Henryka
- 07:40 Zabawa w chowanego
- 07:42 Sport, sport, sport
- 07:45 Opowieści warzywne
- 07:47 Posłuchaj tego
- 07:49 Jaki jest twój zawód ?
- 07:52 Świat zwierząt
- 07:54 Sport, sport, sport
- 07:57 Mały Didy
- 07:59 Tempo Giusto
- 08:01 Mimo & Bobo PLUS
- 08:05 Raul
- 08:08 Mimo & Bobo PLUS
- 08:12 Urocze miejsca
- 08:15 Ding Dang Dong
- 08:18 Urocze miejsca
- 08:20 Taniec
- 08:23 Teraz się bawimy
- 08:26 Słodki dom
- 08:27 Uczymy się
- 08:29 Dźwięki wokół nas
- 08:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:33 Elfy przyrody
- 08:35 Mimo i Bobo
- 08:37 Hubbi i jego koledzy
- 08:40 Dinoland
- 08:42 Kącik naukowy
- 08:45 Miyu i Litto
- 08:48 Kolorowe koło
- 08:51 Jaki jest twój zawód ?
- 08:53 Urocze miejsca
- 08:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:58 DuckSchool
- 09:00 Małe melodie
- 09:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:05 Słodki dom
- 09:06 Elfy przyrody
- 09:08 Mimo i Bobo
- 09:11 Jaki jest twój zawód ?
- 09:13 Kolorowa magia
- 09:16 Grupy
- 09:19 Posłuchaj tego
- 09:22 Kolorowa magia
- 09:26 Kolorowa Klara
- 09:28 Albert tłumaczy
- 09:30 Sippi Sappi
- 09:33 Przygody kaczki
- 09:35 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:38 ABC - duckBC
- 09:41 Margo i Felix
- 09:44 Małe melodie
- 09:46 Wesoła łąka
- 09:49 Małe melodie
- 09:51 DuckSchool
- 09:53 Uczymy się
- 09:56 Zabawa w chowanego
- 09:59 Zack i Ziggy
- 10:02 Lola i Liczby
- 10:05 Kolorowa Klara
- 10:07 Kształcików
- 10:08 Przygody kaczki
- 10:10 Co rośnie na drzewie?
- 10:11 Uczymy się
- 10:14 Toobys
- 10:17 ABC - duckBC
- 10:20 Sippi Sappi
- 10:22 Zabawa w chowanego
- 10:25 Fin i Fianna
- 10:29 DuckSchool
- 10:31 Sippi Sappi
- 10:33 Drużyna lalek
- 10:35 Hiphopowy kaktus
- 10:37 Przygody kaczki
- 10:39 Zabawa w chowanego
- 10:42 Mały Didy
- 10:45 Zabawa w chowanego
- 10:47 Risto Gusto
- 10:50 Brygada ogniowa
- 10:52 Afryka
- 10:54 Mały Didy
- 10:56 Hiphopowy kaktus
- 10:58 Historie Henryka
- 11:01 Uczymy się
- 11:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:06 Raul
- 11:09 Elfy przyrody
- 11:10 Wesołe królestwo
- 11:13 Margo i Felix
- 11:17 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:20 Dotty i Kitty
- 11:23 Przygody kaczki
- 11:25 Fin i Fianna
- 11:29 Zastęp strażaków
- 11:32 Sztuka Leona
- 11:34 Hubbi się tym zajmie
- 11:36 Małe, ale pracowite
- 11:39 Dinozaur Milo
- 11:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:45 Świat Mimo
- 11:47 Wesoła łąka
- 11:50 Świat zabawek
- 11:53 Sztuka Leona
- 11:55 Przygody kaczki
- 11:57 Wesołe królestwo
- 12:00 Toby McFly
- 12:03 Uczymy się
- 12:06 Drużyna lalek
- 12:09 Hubbi i jego koledzy
- 12:11 Risto Gusto
- 12:13 Wesoła łąka
- 12:17 Brygada ogniowa
- 12:19 Przygody kaczki
- 12:21 Drużyna lalek
- 12:23 Toby McFly
- 12:26 Pociąg
- 12:28 Mimo i Bobo
- 12:31 Toby McFly
- 12:34 Restauracja
- 12:38 Wesoła łąka
- 12:42 Hop-hop
- 12:44 Świat zabawek
- 12:49 Drużyna lalek na ratunek
- 12:51 Hiphopowy kaktus
- 12:53 Zastęp strażaków
- 12:56 Mimo & Bobo PLUS
- 13:00 Drużyna lalek na ratunek
- 13:02 Wesoła łąka
- 13:05 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:08 Uczymy się
- 13:11 Skoczkowie Planet
- 13:15 Mimo & Bobo PLUS
- 13:19 Dinozaur Milo
- 13:24 Małe, ale pracowite
- 13:26 Toby McFly
- 13:29 Hubbi i jego koledzy
- 13:32 Mimo i Bobo
- 13:36 Afryka
- 13:38 Toobys
- 13:41 Uczymy się
- 13:43 Historie Henryka
- 13:45 Margo i Felix
- 13:48 Małe melodie
- 13:50 Mimo i Bobo
- 13:54 Historie Henryka
- 13:56 ABC - duckBC
- 13:59 Słodki dom
- 14:00 Mimo i Bobo
- 14:03 Monika i Rudi 2
- 14:06 Albert tłumaczy
- 14:08 Kształcików
- 14:09 Sippi Sappi
- 14:12 Albert tłumaczy
- 14:16 Wesoła łąka
- 14:19 Monika i Rudi 2
- 14:22 Wesoła łąka
- 14:25 Monika i Rudi
- 14:28 Małe melodie
- 14:30 Kształcików
- 14:31 Wesoła łąka
- 14:35 Wesołe królestwo
- 14:39 Hubbi i jego koledzy
- 14:41 Margo i Felix
- 14:44 Wstawaj!
- 14:46 Świat Mimo
- 14:49 Afryka
- 14:51 Świat Mimo
- 14:54 Dźwięki wokół nas
- 14:56 Hop-hop
- 14:58 Afryka
- 15:00 Mały Didy
- 15:03 Zabawa w chowanego
- 15:05 Sippi Sappi
- 15:07 Zabawa w chowanego
- 15:10 Lola i Liczby
- 15:13 Raul
- 15:16 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:19 Afryka
- 15:21 Margo i Felix
- 15:24 Mimo i Bobo
- 15:27 Wstawaj!
- 15:29 Elfy przyrody
- 15:30 Mimo i Bobo
- 15:33 DuckSchool
- 15:36 Przygody kaczki
- 15:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:42 Fin i Fianna
- 15:45 Drużyna lalek
- 15:47 Restauracja
- 15:50 Świat Mimo
- 15:52 Brygada ogniowa
- 15:54 Lola i Liczby
- 15:56 Mimo i Bobo
- 15:59 Kolorowa Klara
- 16:01 Mały Didy
- 16:04 Zack i Ziggy
- 16:07 ABC - duckBC
- 16:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:12 Brygada ogniowa
- 16:15 Toby McFly
- 16:18 Mimo i Bobo
- 16:20 Tempo Giusto
- 16:22 Raul
- 16:25 Afryka
- 16:27 Toobys
- 16:30 Brygada ogniowa
- 16:33 Hop-hop
- 16:35 Restauracja
- 16:38 Co rośnie na drzewie?
- 16:39 Elfy przyrody
- 16:40 Toobys
- 16:44 Elfy przyrody
- 16:45 Lola i Liczby
- 16:47 DuckSchool
- 16:50 Lola i Liczby
- 16:53 Hubbi się tym zajmie
- 16:56 Raul
- 16:58 Albert tłumaczy
- 17:01 Zabawa w chowanego
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Mimo i Bobo
- 17:09 Hop-hop
- 17:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:13 Afryka
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Hop-hop
- 17:20 Afryka
- 17:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Raul
- 17:29 Sippi Sappi
- 17:32 Lola i Liczby
- 17:34 Sippi Sappi
- 17:36 Elfy przyrody
- 17:38 Raul
- 17:40 Wstawaj!
- 17:42 Mimo i Bobo
- 17:46 Monika i Rudi 2
- 17:49 Fin i Fianna
- 17:52 Zack i Ziggy
- 17:55 Monika i Rudi
- 17:58 Zabawa w chowanego
- 18:00 Fin i Fianna
- 18:03 Toobys
- 18:05 Dźwięki wokół nas
- 18:07 Wesoła łąka
- 18:10 ABC - duckBC
- 18:13 DuckSchool
- 18:16 Słodki dom
- 18:18 DuckSchool
- 18:20 Małe melodie
- 18:22 DuckSchool
- 18:24 Pixie 2
- 18:25 Uczymy się
- 18:27 Kolorowa Klara
- 18:30 Sippi Sappi
- 18:33 Kolorowa Klara
- 18:35 Tempo Giusto
- 18:37 Fin i Fianna
- 18:40 Monika i Rudi
- 18:42 Małe melodie
- 18:44 Kolorowa Klara
- 18:46 Toobys
- 18:49 Margo i Felix
- 18:52 Zoo
- 18:55 Dotty i Kitty
- 18:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:02 Uczymy się
- 19:05 Hiphopowy kaktus
- 19:08 ABC - duckBC
- 19:11 Mimo i Bobo
- 19:13 Raul
- 19:15 Tempo Giusto
- 19:17 Hop-hop
- 19:20 Lola i Liczby
- 19:22 Dotty i Kitty
- 19:24 Dźwięki wokół nas
- 19:26 DuckSchool
- 19:29 Dobranoc!
- 19:31 Elfy przyrody
- 19:32 Zoo
- 19:36 Zoo
- 19:38 Dinoland
- 19:40 Zabawa w chowanego
- 19:43 Hop-hop
- 19:45 Cubie
- 19:48 Zack i Ziggy
- 19:52 Elfy przyrody
- 19:53 Uczymy się
- 19:56 Tempo Giusto
- 19:58 Zabawa w chowanego
- 20:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:03 Pociąg
- 20:06 Małe, ale pracowite
- 20:09 Formy są twoje
- 20:11 Zoo
- 20:14 Monika i Rudi
- 20:18 Mały Didy
- 20:21 Uczymy się
- 20:24 Historie Henryka
- 20:26 Pociąg
- 20:28 Drużyna lalek na ratunek
- 20:31 Zack i Ziggy
- 20:34 Afryka
- 20:37 Drużyna lalek na ratunek
- 20:39 Hubbi i jego koledzy
- 20:42 Toby McFly
- 20:45 Monika i Rudi
- 20:49 Dźwięki wokół nas
- 20:51 Hiphopowy kaktus
- 20:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:56 Raul
- 20:58 Toobys
- 21:00 Mimo i Bobo
- 21:03 Toobys
- 21:06 Cubie
- 21:08 Co rośnie na drzewie?
- 21:09 Kolorowe koło
- 21:12 Wakacje
- 21:14 Kolorowe koło
- 21:17 Wakacje
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Świat Mimo
- 21:27 Lola i Liczby
- 21:30 Afryka
- 21:33 Cubie
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Połączony świat
- 21:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:00 Zoo
- 22:03 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:05 Skoczkowie Planet
- 22:09 Małe, ale pracowite
- 22:11 Brygada ogniowa
- 22:14 Świat zwierząt
- 22:16 Przygody w przestrzeni
- 22:19 Świat elfów
- 22:22 Urocze miejsca
- 22:25 Świat podwodny
- 22:28 Dinoland
- 22:30 Zoo
- 22:33 Mimo & Bobo PLUS
- 22:37 Drużyna lalek na ratunek
- 22:41 Morskie przygody
- 22:44 Opowieści warzywne
- 22:46 Miejskie życie
- 22:48 Teraz się bawimy
- 22:50 Zwierzęta
- 22:53 Indie
- 22:57 Małe melodie
- 22:59 Kształcików
- 23:00 Fin i Fianna
- 23:03 Albert tłumaczy
- 23:08 DuckSchool
- 23:11 Kształcików
- 23:12 Monika i Rudi
- 23:15 Kolorowa magia
- 23:18 Jaki jest twój zawód ?
- 23:20 Panni i Fanni
- 23:22 Miyu i Litto
- 23:25 Kącik naukowy
- 23:27 Kolorowe koło
- 23:30 Kształcików
- 23:32 Uczymy się
- 23:35 Słodki dom
- 23:36 Lola i Liczby
- 23:39 Słodki dom
- 23:40 Małe melodie
- 23:42 Tempo Giusto
- 23:45 Kolorowa magia
- 23:48 Muzeum
- 23:50 Kolorowa magia
- 23:53 Jaki jest twój zawód ?
- 23:56 Panni i Fanni
- 23:59 Teraz się bawimy
- 00:00 Pory roku
- 01:03 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:24 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:36 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:53 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Andoni Zubizarreta
- 06:40 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 07:20 La Manita
- 07:45 LaLiga World (3)
- 17:00 GP Confidential
- 17:30 La Manita
- 17:45 Inside Serie A (3)
- 23:00 Wywiad Eleven
- 23:30 GP Confidential
- 12:00 Magazyn PGE Ekstraligi (16)
- 12:45 La Manita
- 13:20 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 18:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 18:30 Unikalne tradycje LaLiga
- 18:45 Magazyn PGE Ekstraligi (16)
- 19:25 GP Confidential
- 23:25 Wywiad
- 10:00 Full Impact Serie A (2)
- 10:30 Ligue1 Preview (3)
- 11:00 LaLiga World (3)
- 11:30 Wywiad
- 23:00 Leo Messi
- 23:50 Jorge Valdano
- 14:00 Full Impact Serie A (2)
- 14:30 LaLiga World (3)
- 15:00 Nacho - El Capitan
- 15:20 Wywiad
- 23:00 Inside Serie A (3)
- 23:30 Ligue1 Preview (3)
- 04:00 Sports Adventure 5 (7)
- 04:30 Sports Adventure 5 (8)
- 05:00 Now Boarding (5)
- 05:30 Now Boarding (6)
- 06:00 Sports Adventure 4 (26)
- 06:30 Sports Adventure 4 (1)
- 07:00 World of X Games (3)
- 07:30 World of X Games (4)
- 10:00 Action Sports World (10)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (15)
- 12:00 Sports Adventure 4 (26)
- 12:30 Sports Adventure 4 (1)
- 13:00 World of X Games (3)
- 13:30 World of X Games (4)
- 14:00 Fighting Fit (8)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 16:00 WWE Raw (26)
- 19:00 WWE NXT (23)
- 20:00 WWE - Main Event (23)
- 21:00 EFC (1)
- 22:00 WWE SmackDown (43)
- 23:00 WWE SmackDown (44)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:45 Remont na 5+ (8)
- 05:05 Remont na 5+ (1)
- 05:35 Remont na 5+ (2)
- 06:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 06:55 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 07:50 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 08:20 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 08:50 Celnicy (6)
- 09:20 Celnicy (7)
- 09:50 Celnicy (8)
- 10:20 Celnicy 2 (1)
- 10:50 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 11:15 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 11:45 Niezwykłe pomysły 18 (2)
- 12:10 Niezwykłe pomysły 18 (3)
- 12:35 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 13:00 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 13:30 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 13:55 Remont na 5+ (3)
- 14:20 Remont na 5+ (4)
- 14:45 Remont na 5+ (5)
- 15:10 Remont na 5+ (6)
- 15:40 Remont na 5+ (7)
- 16:05 Celnicy 2 (3)
- 16:35 Celnicy 2 (4)
- 17:05 Celnicy 2 (5)
- 17:35 Celnicy 2 (6)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 20:30 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 21:25 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 21:55 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:45 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:20 Republika historii
- 06:25 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:15 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Polityczne podsumowanie tygodnia Rafała Ziemkiewicza
- 18:00 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Agora Klarenbacha
- 21:10 Kulisy manipulacji
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Reasumując. Jakubiak, Kowalski
- 22:55 Republika wieczór
- 23:55 Republika historii
- 04:05 Top Gear 8 (1)
- 05:10 Miliony w lombardzie 2 (3)
- 06:00 Najsłabsze ogniwo 3 (3)
- 07:00 The Best of Top Gear 2012/13 (2)
- 08:10 Okręt wojenny na służbie (5)
- 09:20 Top Gear 19 (1)
- 12:50 Top Gear 8 (1)
- 16:10 The Best of Top Gear 2012/13 (2)
- 17:20 Top Gear 19 (1)