Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Rodzinny koszmar
- 01:45 Sługi wojny
- 03:35 Ines, pani mej duszy (3/11)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Muaupoko)
- 14:00 Złoty chłopak (240)
- 14:55 Jaka to melodia? (5206)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (806)
- 16:05 Dziedzictwo (333)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5344)
- 18:00 Dziewczyny ze Lwowa 4 (Porachunki)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (19/140)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:20 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (194)
- 21:10 Vabank 2, czyli riposta
- 23:05 88 minut
- 00:10 Morderstwa w Albi
- 01:55 Człowiek na torze
- 03:30 Rodzinka.pl (Ping-pong)
- 03:55 Zakończenie programu
- 12:30 Koło fortuny (1652)
- 13:15 Akacjowa 38 (416)
- 14:05 Va banque (757)
- 14:35 Na sygnale (Pomroczność jasna)
- 15:05 La Promesa - pałac tajemnic (18)
- 16:00 Koło fortuny (1653)
- 16:35 Familiada (2882)
- 17:15 Miłość i nadzieja (21)
- 18:10 Va banque (758)
- 18:45 Akacjowa 38 (442)
- 19:35 Barwy szczęścia (3018)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Uciekająca panna młoda
- 00:20 Całkiem niezła historia (Rolnik mimo woli)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (319)
- 02:05 Dzikie pszczoły (64)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:50 Info Wilno (1323)
- 04:15 Program informacyjny 19.30
- 04:45 Całkiem niezła historia (Było Koperników wielu...)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Stacja innowacja (41)
- 07:15 Rok w ogrodzie extra
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:45 Łączy nas wieś
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Rybitwa rzeczna)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:15 Dlaczego krowa... (Pająki)
- 14:30 Program lokalny
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Przyjaźń)
- 15:50 Przepis dnia 4 (10)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Na wszelki WYPADEK! (Ukąszenie żmii)
- 19:52 Niezwykłe miejsca (Muzeum motorowerów)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (12)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia 4 (10)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (554)
- 23:40 Lato z Radiem i Telewizją Polską
- 00:45 Kształt wody
- 03:30 Nasz nowy dom (254)
- 04:40 Disco Gramy (6290)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:00 halo tu polsat
- 14:35 Dlaczego ja? (Sąsiedzka przysługa)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:20 Pogoda
- 16:25 Interwencja (5478)
- 16:35 Gliniarze (Czyste ręce)
- 17:35 Sekrety rodziny (396)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (830)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 00:15 Taksówkarz
- 02:45 Śmierć na 1000 sposobów (11)
- 03:05 Interwencja (5476)
- 03:25 Disco Polo Life (2395)
- 22:45 Life
- 04:05 Lombard. Życie pod zastaw 4 (147)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:35 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Kordian)
- 06:30 Blaze i Megamaszyny 5 (Kosmiczna przygoda)
- 06:55 Cloudy & Stormy (Smakoszki w akcji/Wodne przygody/Wielki wyścig/ Prezent dla Mikołaja)
- 07:05 Dolina Muminków 2 (Kapelusz Czarnoksiężnika)
- 07:40 Dolina Muminków 2 (Topik i Topcia)
- 08:05 Smerfy (Australijscy kuzyni/Ciamajda karateka)
- 08:45 Smerfy (Wielki sen Papy Smerfa)
- 09:20 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Świeże truskawki!)
- 09:30 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Gigantyczny brokuł)
- 09:35 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Jajka krokodyla)
- 09:45 Barbapapa i jego rodzinka (Małe potwory)
- 09:55 Bing (Zguba)
- 10:05 Bing (Piknik)
- 10:10 Bing (Balon)
- 10:30 Baranek Shaun (12)
- 10:35 Baranek Shaun (45)
- 10:37 Baranek Shaun (Żadnych tańców)
- 10:40 Baranek Shaun (Mistrz golfa)
- 10:50 Baranek Shaun (Tupecik)
- 10:55 Milo (Monarcha Milo)
- 11:05 Milo (Budowniczy Milo)
- 11:30 Blue (Dzieci)
- 11:40 Blue (Szczurokura)
- 11:45 Blue (Sąsiedzi)
- 11:55 Dinopociąg 3 (Zeppelin: Pangea/Zeppelin: Krater)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Młot na czarownice)
- 23:00 As nad asy
- 00:55 MacGyver (13)
- 01:50 MacGyver (14)
- 02:45 Agenci NCIS 17 (12)
- 03:40 Agenci NCIS 17 (13)
- 04:40 Układ (6)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (6)
- 07:00 Rekrut: FBI (5)
- 08:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
- 08:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (6)
- 09:55 Rekrut: FBI (5)
- 12:45 Rekrut: FBI (6)
- 13:40 MacGyver (13)
- 14:40 MacGyver (14)
- 15:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (13)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (14)
- 17:25 MacGyver (15)
- 18:20 MacGyver (16)
- 19:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (15)
- 20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (16)
- 21:05 Wyspa tajemnic
- 23:55 Ryzykowny układ
- 00:00 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 01:00 Malownicze trasy kolejowe 5 (10)
- 01:50 W okowach mrozu 7 (4)
- 02:40 Malownicze trasy kolejowe 5 (10)
- 03:25 Serengeti 3 (2)
- 04:20 W okowach mrozu 6 (21)
- 05:05 Cała prawda o alkoholu
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (5)
- 06:30 W okowach mrozu 7 (5)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe (1)
- 08:30 Serengeti 3 (3)
- 09:35 W okowach mrozu 6 (22)
- 10:40 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 11:35 Dzika Francja (2)
- 12:40 Serengeti 3 (3)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe (1)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (5)
- 15:45 Życie na pustkowiu 9 (6)
- 16:45 Dzika Francja (2)
- 17:50 Malownicze trasy kolejowe (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 2 (4)
- 21:55 W okowach mrozu 7 (1)
- 23:00 Zabójcza pogoda 4 (3)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przysmakowa bitwa)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (21)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fantastyczny świat pana jajastycznego)
- 00:45 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 01:10 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:35 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 01:45 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 01:50 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 02:00 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 02:05 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 02:10 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 02:35 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:55 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:20 Dronersi (Tor Pająka)
- 03:40 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:00 Dronersi (Duch)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Gra zdrajcy)
- 04:45 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 05:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 05:45 Taffy 2 (Dług)
- 05:50 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kuro Neko)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Karniaki)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów)
- 07:45 Potworna robota 2 (Spirala strachu)
- 22:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Megapijawa)
- 22:45 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 22:50 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 23:00 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 23:15 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 23:20 Taffy 2 (Pamiątka)
- 23:30 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 23:35 Taffy 2 (Małpie figle)
- 23:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (23)
- 00:30 Szczęśliwy książę
- 02:20 Amonit
- 04:15 Klub miliarderów
- 06:00 Zakończenie programu
- 06:20 Stars! (Denzel Washington)
- 06:25 Stars! (Bruce Willis)
- 06:30 Stars! (Ewan Mcgregor)
- 06:35 Stars! (Edward Norton)
- 06:40 Najlepszy przyjaciel dziewczyny
- 08:15 Błąd w sztuce
- 09:50 The Hammer
- 11:35 Paterson
- 13:30 Sekretny gabinet
- 16:35 Leonie
- 18:15 Proza życia
- 19:55 Stars! (Ben Stiller)
- 23:15 Wyścig z czasem
- 00:20 Ragdoll (5)
- 01:20 Sanditon 3 (3)
- 02:20 Milczący świadek 25 (3)
- 03:15 Milczący świadek 25 (4)
- 04:10 Z pamiętnika położnej 11 (2)
- 05:10 Sanditon 3 (2)
- 06:00 Śmierć pod palmami 6 (4)
- 07:05 Ojciec Brown 10 (2)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 24 (4)
- 09:50 Sanditon 3 (3)
- 10:50 Śmierć pod palmami 6 (4)
- 11:55 Ojciec Brown 10 (2)
- 14:40 Sanditon 3 (3)
- 15:40 Śmierć pod palmami 12 (6)
- 16:50 Ojciec Brown 10 (3)
- 17:50 Morderstwa w Midsomer 11 (1)
- 18:55 Morderstwa w Midsomer 11 (2)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 22:10 Tajemnice Brokenwood (2)
- 14:00 Gliniarz i prokurator (14)
- 15:00 Gliniarz i prokurator (15)
- 22:05 77 TV (Przypadków drogowych)
- 23:00 Snajperzy
- 00:05 Magia nagości. Norwegia (6)
- 00:50 Magia nagości. Włochy (1)
- 02:10 I love kabaret (6)
- 03:10 I love kabaret (4)
- 04:15 I love kabaret (5)
- 05:10 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Poranny rogal (18)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (74)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:40 Poranny rogal (56)
- 08:00 Patent na zieleń (3)
- 08:35 Polak potrafi (3)
- 09:35 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (59)
- 14:25 M.A.S.H. (Żar młodości)
- 15:00 M.A.S.H. (Powrót Gorących Warg)
- 15:35 M.A.S.H. (Jaskinia)
- 18:00 Hity polskiego kabaretu 6 (16)
- 19:05 I love kabaret EXTRA (2)
- 19:20 I love kabaret (4)
- 20:20 Piekielna pułapka
- 00:00 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 00:30 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:55 Na osi (1094)
- 01:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:00 Dzika kuchnia (2)
- 02:30 Dzika kuchnia (3)
- 03:05 Dzika kuchnia (4)
- 03:35 Dzika kuchnia (5)
- 04:05 Dzika kuchnia (7)
- 04:40 Dzika kuchnia (1)
- 05:10 Dzika kuchnia (2)
- 05:40 Kuchnia na dziko (7)
- 06:00 Na osi (1094)
- 06:30 Trucker Club (188)
- 07:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (8)
- 11:55 Kontrola graniczna 2 (9)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 16:00 Kontrola graniczna (1)
- 17:00 Kontrola graniczna (2)
- 20:00 II wojna światowa - bez granic (6)
- 21:05 Gdańsk 1939
- 22:10 Kod Jezusa (4)
- 23:05 Kod Jezusa (5)
- 04:00 Australijscy poszukiwacze złota (3)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 Na osi (1095)
- 10:30 Demolka: Nowa Zelandia 2 (4)
- 11:00 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 14:00 III Rzesza (Śmiertelny bunt)
- 15:00 III Rzesza (Obrona Renu)
- 20:00 Pociąg straceńców