Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Diana
- 02:00 88 minut
- 03:50 Jaka to melodia? (5402)
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Muzeum Hymnu)
- 09:10 Zakazane piosenki
- 13:30 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 21 (Lewy szmal)
- 18:40 Jaka to melodia? (5403)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Orzeł. Ostatni patrol
- 22:15 Oblicze miłości
- 01:40 Uciekająca panna młoda
- 03:45 Morderstwa w Albi
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:30 Barwy szczęścia (3018)
- 06:00 Barwy szczęścia (3019)
- 06:35 M jak miłość (1806)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 14:00 Familiada (2981)
- 14:35 Koło fortuny (1655)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 2 (Papa D.)
- 16:15 Tak to leciało! (37)
- 17:15 Hubal
- 20:10 Paryż może poczekać
- 22:00 Panorama
- 22:30 Informacje kulturalne
- 22:55 Kino bez granic: Na wyciągnięcie ręki
- 00:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Koniec wolności)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Astronarium (Astronawigacja)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2023)
- 02:50 Dziennik regionów
- 03:20 Odnaleziony walc
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Lasy pełne życia - Nocka nocków)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Cystersi z Sulejowa)
- 07:00 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 07:10 Turystyczna jazda (Dalmacja: Szybenik i Skradin)
- 07:35 Sielskie życie (5/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Murale)
- 10:00 Dobrego dnia
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Informacje z Mazowsza
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:56 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Obalamy mity medyczne (16)
- 16:00 Na sygnale (Zatrute związki)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Powstanie warszawskie
- 17:11 Polacy to wiedzą!
- 17:37 Polskie 100 lat: Wojna Polska 1939
- 21:31 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:45 Pogoda
- 21:47 Sport
- 22:00 Przepis dnia 4 (9)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 23:55 Stulecie Winnych (13)
- 00:55 Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
- 03:00 Znaki (16)
- 04:00 Świat według Kiepskich (Ziarno)
- 04:40 Disco Gramy (6292)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:00 halo tu polsat
- 16:45 To musi być miłość
- 18:50 Wydarzenia (901)
- 19:15 Sport (901)
- 19:20 Pogoda (901)
- 19:30 Jesień w Polsacie 2024
- 23:10 Robin Hood
- 00:05 Włatcy móch (Wykopki)
- 00:35 Włatcy móch (Karnawau)
- 01:05 13 posterunek 2 (40)
- 01:55 13 posterunek 2 (41)
- 02:45 Śmierć na 1000 sposobów (12)
- 03:05 Interwencja (5478)
- 03:25 Disco Polo Life (2397)
- 08:50 Galileo (1064)
- 09:50 Galileo (1065)
- 10:50 Jaś Fasola (1)
- 11:25 Jaś Fasola (3)
- 12:00 Billy Madison
- 13:55 Nasza niania jest agentem
- 15:55 Uroczysko (49)
- 16:25 Uroczysko (50)
- 16:55 Uroczysko (51)
- 17:25 Uroczysko (52)
- 18:00 Galileo (1066)
- 19:00 Galileo (1067)
- 20:00 Jesień w Czwórce
- 20:30 Włatcy móch 2 (Karnawau)
- 21:00 Gwiazdy Kabaretu (113)
- 22:00 Hellboy
- 00:20 Bartkowiak
- 02:20 Zobacz to!: Dyżur 3 (36)
- 03:00 Taki jest świat 9 (35)
- 04:00 Menu na miarę (8)
- 04:35 Menu na miarę (2)
- 05:00 Dyżur 3 (37)
- 05:30 Dyżur 3 (38)
- 06:00 Rodzinny interes 2 (Nie zostawiaj mnie)
- 07:00 Rodzinny interes 2 (Nauczycielski los)
- 08:00 Kurierzy (12)
- 09:05 Kurierzy (13)
- 14:20 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:40 Hobbit: Niezwykła podróż
- 22:30 Terminator 2: Dzień sądu
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (191)
- 05:00 Dyżur 3 (40)
- 05:30 Dyżur 3 (41)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Megitza)
- 07:00 Dom dla psa (10)
- 12:25 Misiek w Nowym Jorku
- 20:00 Powódź
- 01:15 Ryzykowny układ
- 03:10 FBI 4 (14)
- 12:45 Nocny lot
- 14:25 Raport mniejszości
- 17:25 Mission: Impossible 3
- 22:45 Ryzykowny układ
- 00:20 Zabójcza pogoda 4 (3)
- 01:20 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 02:25 Dzika Francja (2)
- 03:20 W okowach mrozu 5 (15)
- 04:10 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 05:00 Jak budowano imperia (5)
- 06:00 David Attenborough i cuda natury 2 (7)
- 06:25 Zielona planeta (1)
- 07:40 Zielona planeta (2)
- 08:50 Zielona planeta (3)
- 12:05 W okowach mrozu 5 (16)
- 13:00 Zjawiskowa Ziemia (4)
- 16:50 W 80 kilo dookoła świata (5)
- 17:50 Jak budowano imperia (5)
- 22:10 W okowach mrozu 7 (3)
- 23:10 Planeta zmian (2)
- 00:20 Fatalna czarownica (Miłość od pierwszego wejrzenia)
- 00:55 Taffy 2 (Pamiątka)
- 01:00 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 01:10 Taffy 2 (Małpie figle)
- 01:20 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 01:25 Taffy 2 (Labirynt)
- 01:35 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 01:45 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 02:10 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 02:35 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:55 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:20 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 03:40 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 04:05 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (14)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 05:45 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 05:50 Taffy 2 (Aport!)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Arcyglina)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Postraszycielka)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 07:55 Taffy (Plamki)
- 08:00 Taffy (Milczenie szopów)
- 08:10 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 08:20 Taffy (Przyjaciele)
- 08:30 Taffy (Pani Śpiąca)
- 08:35 Taffy (Podchody z duchami)
- 08:45 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 09:55 Miraculous: Legenda o smoczycy z Szanghaju
- 12:30 Miraculous: Demonka i Czarci Kot w Paryżu
- 13:25 Taffy (Rozgrywka)
- 13:35 Taffy (Zakopany skarb)
- 13:40 Taffy (Nie ma jak klon)
- 13:55 Taffy (W klatce)
- 14:00 Taffy (Czysta karta)
- 14:10 Taffy (Drżąca gorączka)
- 14:25 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 14:30 Taffy (Plamki)
- 14:35 Taffy (Milczenie szopów)
- 14:50 Herosi pół na pół (Sam gra ze mną/ Kto ukradł packę na muchy?)
- 15:20 Herosi pół na pół (Pacanow Potężny cz.1/Pacanow Potężny cz.2)
- 15:50 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 18:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 18:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 18:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 18:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 19:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 19:25 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przeprowadzka)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 01:20 The Social Network
- 03:20 Hesher
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:00 Księgarnia z marzeniami
- 07:50 Legalna blondynka
- 09:25 Legalna blondynka 2
- 11:00 Stars! (Matthew Mcconaughey)
- 11:05 Bernie
- 12:45 Weekend z królem
- 14:20 Moneyball
- 16:30 Late Night
- 18:10 Czas wojny: Gra tajemnic
- 20:00 Czas wojny: Wojna Harta
- 22:10 Czas wojny: Niezłomni
- 00:20 Morderstwa w Midsomer 14 (6)
- 02:10 Milczący świadek 25 (5)
- 03:05 Milczący świadek 25 (6)
- 03:55 Z pamiętnika położnej 11 (4)
- 04:50 Ojciec Brown 9 (10)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (6)
- 06:00 Ojciec Brown 10 (1)
- 07:00 Ojciec Brown 10 (2)
- 08:00 Lewis (2)
- 09:00 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 10:10 Sanditon 3 (3)
- 11:10 Tajemnice Brokenwood 4 (2)
- 14:10 Śmierć pod palmami 6 (3)
- 15:15 Śmierć pod palmami 6 (4)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (12)
- 21:00 Tajemnice Brokenwood (3)
- 22:55 Profesor T 2 (1)
- 23:55 Niezapomniane 5 (4)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Kod Jezusa 2 (2)
- 07:00 Kod Jezusa 2 (3)
- 12:05 Łowcy skarbów 3 (9)
- 13:05 Łowcy skarbów 3 (10)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 22:00 Łuczniczka
- 23:30 Ostatni strzał
- 14:00 W Polskę na weekend 3 (Mazury Środkowe)
- 14:30 Prosto z grilla 4 (3)
- 14:50 Prosto z grilla 4 (4)
- 15:05 Policjanci z sąsiedztwa (7)
- 00:25 Magia nagości. Polska 3 (2)
- 01:35 Magia nagości 7 (3)
- 02:40 Niegrzeczne myśli grzecznych dziewczynek (6)
- 03:40 I love kabaret (3)
- 04:40 I love kabaret (2)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (31)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (2)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (3)
- 07:40 Survivalowa rodzina (6)
- 18:15 I love kabaret EXTRA (82)
- 18:50 I love kabaret EXTRA (15)
- 19:00 I love kabaret (8)
- 00:05 Giganty na drogach (7)
- 01:05 Darz Bór (305)
- 01:40 Darz Bór (306)
- 02:10 Darz Bór (307)
- 02:40 Darz Bór (308)
- 03:15 Darz Bór (309)
- 03:45 Darz Bór (310)
- 04:20 Kuchnia na dziko (9)
- 04:40 Na osi (989)
- 05:15 Na osi (990)
- 06:00 Na osi (1095)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 07:50 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 15:00 Sekrety piramid (2)
- 16:05 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 16:30 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 17:00 Niezwykłe pomysły 17 (3)
- 17:20 Niezwykłe pomysły 17 (4)
- 17:50 Niezwykłe pomysły 17 (5)
- 18:15 Niezwykłe pomysły 17 (6)
- 18:40 Niezwykłe pomysły 17 (7)
- 19:05 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 19:35 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 22:50 Giganty na drogach (9)
- 23:45 Giganty na drogach (10)
- 04:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:25 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...
- 10:00 Przepis na remont 2 (15)
- 10:30 Przepis na remont 2 (16)
- 11:00 Przepis na remont 2 (17)
- 11:30 Przepis na remont 2 (18)
- 16:05 Łowcy skarbów 3 (13)
- 17:05 Łowcy skarbów 3 (14)
- 18:00 Łowcy skarbów 3 (15)
- 19:00 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:05 Policyjna opowieść 2
- 04:20 Głodni sukcesu (6)
- 05:10 Głodni sukcesu (7)
- 06:00 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (8)
- 07:05 Wielkie brytyjskie wypieki 8 (9)
- 10:20 Mistrzowie szycia 3 (2)
- 11:20 Mistrzowie ceramiki 6 (2)
- 18:55 Zamiana luksusowymi domami (4)
- 19:55 Książęta i media (1)
- 22:00 Ratunek dla skóry 3 (10)
- 23:10 Wstydliwe przypadłości (1)
- 23:45 Wstydliwe przypadłości (2)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Najsłodsza przyjaźń/ Brawo dla Rumianka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 01:30 Spidey i superkumple (7)
- 01:55 Spidey i superkumple (Gołębie żartownisie/ Talent do roślin)
- 02:20 Spidey i superkumple (Obozowe zamieszanie / Wielkie obozowe szaleństwo!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Słoneczny śnieżek/ Bałwan Promyk!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (W labiryncie/ Kraina zagubionych... skarpet)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Krystaliczna Crystal/ Wielkie Frajdomkowe nocowanko)
- 05:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 06:30 Pupstruction (Bailey i psi lekarz / Pies na jeden dzień)
- 07:00 Blue 3 (109)
- 07:10 Blue 3 (110)
- 07:20 Blue 3 (111)
- 07:30 Blue 3 (112)
- 07:40 Blue 3 (113)
- 07:50 Blue 3 (114)
- 08:00 Blue 3 (115)
- 08:10 Blue 3 (116)
- 08:20 Blue 3 (117)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Superkoty (Łap piłkę/ Oto Zsa-Zsa)
- 09:30 Spidey i superkumple (10)
- 10:00 Blue 3 (118)
- 10:10 Blue 3 (119)
- 10:20 Blue 3 (120)
- 10:30 Disney Junior Ariel (2)
- 11:00 Pupstruction (2)
- 11:30 Spidey i superkumple (11)
- 18:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 19:30 Blue (Magiczne cymbałki)
- 19:40 Blue (Cienistym szlakiem)
- 19:50 Blue (Weekend)
- 20:00 Blue (Grill)
- 20:10 Blue (Nietoperz owocowy)
- 20:20 Blue (Zabawa w koniki)
- 20:30 Superkoty (Mysie święta)
- 21:00 Disney Junior Ariel (1)
- 21:30 Spidey i superkumple (16)
- 00:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Pole krzyku/Mała agentka)
- 00:40 Wodogrzmoty Małe 2 (Skarpeciana opera)
- 01:05 Wodogrzmoty Małe 2 (Soos i prawdziwa dziewczyna)
- 01:30 Wodogrzmoty Małe 2 (Sklep ze strasznymi pamiątkami!)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (7)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (8)
- 04:50 Duch i nas dwóch (12)
- 05:15 Duch i nas dwóch (13)
- 05:35 Robale ziomale (1)
- 06:00 Taffy 2 (Ofermy z północy)
- 06:05 Taffy 2 (Zaśnieżeni)
- 06:10 Taffy (Wejście kota)
- 06:25 Taffy (Malutki problem)
- 06:35 Taffy (Masz to w genach)
- 06:40 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 06:55 Fineasz i Ferb (8)
- 07:25 Fineasz i Ferb (15)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście (CenoBijcy / Zakazany kotek)
- 14:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 14:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 15:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 15:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 15:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 15:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 16:15 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przeprowadzka)
- 16:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 17:10 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 17:20 Taffy 2 (Smrodek)
- 17:25 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 17:40 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 17:45 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 17:55 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 22:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 22:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 22:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 23:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 23:25 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Spacer z psem, ucieczka, krzyk/Teraz jestem Murphym)
- 23:55 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Lecąc w dół / Świat Milo)
- 00:05 Blue 2 (43)
- 00:15 Blue 2 (44)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 00:40 Kolorklocki (15)
- 00:45 Blue 2 (25)
- 00:55 Piotruś Królik (24)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (37)
- 01:20 Psi Oddział (6)
- 01:35 Blue 2 (34)
- 01:40 Blue 2 (35)
- 01:50 Blue 2 (36)
- 02:00 Blue (31)
- 02:05 Tosia i Tymek (10)
- 02:20 Blue 2 (26)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 02:40 Kręciołki (91)
- 02:50 Teletubisie (55)
- 03:05 Blue (27)
- 03:10 Blue (28)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (6)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (23)
- 03:45 Tosia i Tymek (23)
- 03:55 Tosia i Tymek (24)
- 04:10 Blue (37)
- 04:15 Blue (38)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 04:35 Blue 2 (27)
- 04:45 Blue 2 (26)
- 04:50 Blue (45)
- 05:00 Superpyra (35)
- 05:05 Superpyra (36)
- 05:15 Kolorklocki (13)
- 05:20 Hej, Duggee! 3 (40)
- 05:25 Hej, Duggee! 3 (43)
- 05:35 Noddy: detektyw w krainie zabawek (29)
- 05:50 W Papierowej Krainie (32)
- 06:00 Pirackie potyczki 8 (1)
- 06:25 Tomek i przyjaciele 16 (1)
- 06:40 Tomek i przyjaciele (2)
- 06:55 Blue (41)
- 07:00 Blue (42)
- 07:10 Blue (43)
- 07:20 Blue (44)
- 07:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 07:45 Piotruś Królik 2 (31)
- 08:10 Piotruś Królik 2 (11)
- 08:25 Blue 2 (19)
- 08:35 Blue 2 (20)
- 08:40 Blue 2 (21)
- 08:50 Blue 2 (22)
- 09:00 Blue 2 (23)
- 09:05 Blue 2 (24)
- 09:15 JoJo i Babcia 3 (19)
- 09:30 JoJo i Babcia 3 (20)
- 09:45 Hej, Duggee! 4 (1)
- 09:55 Hej, Duggee! 4 (2)
- 10:00 Hej, Duggee! 4 (3)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (1)
- 10:25 Blue 2 (45)
- 10:35 Blue 2 (46)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (10)
- 11:00 JoJo i Babcia: Na lotnisku
- 11:15 W Papierowej Krainie (32)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 11:50 Blue (29)
- 12:00 Blue (39)
- 12:05 Blue (9)
- 12:15 Matklocki (29)
- 12:20 Blue (3)
- 12:30 Kolorklocki (27)
- 12:40 Kolorklocki (28)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 13:10 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 13:20 Tomek i przyjaciele 16 (14)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (37)
- 13:45 Psi Oddział (6)
- 14:00 Blue 2 (34)
- 14:10 Blue 2 (35)
- 14:15 Blue 2 (36)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (16)
- 14:40 Blue 2 (40)
- 14:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 15:00 JoJo i Babcia 3 (23)
- 15:15 W Papierowej Krainie (33)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 15:50 Blue (34)
- 16:00 Blue (48)
- 16:10 Blue (49)
- 16:20 Matklocki (30)
- 16:25 Blue (4)
- 16:35 Yakka Dee 5 (1)
- 16:40 Yakka Dee 5 (2)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 17:00 Andy i sekretna kryjówka (Magiczna szafa)
- 17:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 17:15 Tomek i przyjaciele (1)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (38)
- 17:45 Psi Oddział (7)
- 18:00 Blue 2 (37)
- 18:10 Blue 2 (38)
- 18:15 Blue 2 (39)
- 18:25 Tosia i Tymek (16)
- 18:40 Blue 2 (41)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 19:00 Kręciołki (93)
- 19:15 Teletubisie (57)
- 19:30 Blue (49)
- 19:40 Blue (50)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (7)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (24)
- 20:20 Tosia i Tymek (25)
- 20:30 Tosia i Tymek (26)
- 20:45 Blue 2 (47)
- 20:55 Blue 2 (48)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (6)
- 21:15 Blue 2 (29)
- 21:25 Blue 2 (30)
- 21:35 Superpyra (37)
- 21:40 Superpyra (38)
- 21:50 Superpyra (39)
- 22:00 Superpyra (41)
- 22:10 Kolorklocki (15)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 22:30 Tomek i przyjaciele 16 (1)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (45)
- 22:55 W Papierowej Krainie (34)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 23:35 Matklocki (30)
- 23:40 Blue (34)
- 23:50 Blue (48)
- 23:55 Blue (49)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:15 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:25 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:35 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:45 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:00 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:15 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:25 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:35 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:45 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:15 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Ricky Zoom (1)
- 08:20 Ricky Zoom (2)
- 08:30 Ricky Zoom (3)
- 08:40 Ricky Zoom (4)
- 09:00 Ricky Zoom (5)
- 09:20 Ricky Zoom (6)
- 09:30 Ricky Zoom (7)
- 09:40 Ricky Zoom (8)
- 10:00 Ricky Zoom (9)
- 10:20 Ricky Zoom (10)
- 10:30 Ricky Zoom (11)
- 10:40 Ricky Zoom (12)
- 11:00 Ricky Zoom (13)
- 11:20 Ricky Zoom (14)
- 11:30 Ricky Zoom (15)
- 11:40 Ricky Zoom (16)
- 12:00 Ricky Zoom (17)
- 12:20 Ricky Zoom (18)
- 12:30 Ricky Zoom (19)
- 12:40 Ricky Zoom (20)
- 13:00 Ricky Zoom (21)
- 13:20 Ricky Zoom (22)
- 13:30 Ricky Zoom (23)
- 13:40 Ricky Zoom (24)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 14:20 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 15:00 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 15:15 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 15:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 16:30 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 17:00 Power Players (23)
- 17:20 Power Players (24)
- 17:30 Power Players (25)
- 17:40 Power Players (26)
- 18:00 Power Players (1)
- 18:20 Power Players (2)
- 18:30 Power Players (3)
- 18:40 Power Players (4)
- 19:00 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 19:20 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 22:00 Power Players (9)
- 22:20 Power Players (10)
- 22:30 Power Players (11)
- 22:40 Power Players (12)
- 23:00 Power Players (13)
- 23:20 Power Players (14)
- 23:30 Power Players (15)
- 23:40 Power Players (16)
- 00:03 Jaki jest twój zawód ?
- 00:05 Kolorowe koło
- 00:08 Jaki jest twój zawód ?
- 00:11 Świat podwodny
- 00:13 Kolorowe koło
- 00:16 Zwierzęta
- 00:18 Opowieści warzywne
- 00:21 Świat podwodny
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:26 Świat elfów
- 00:29 Opowieści warzywne
- 00:31 Świat podwodny
- 00:34 Kolorowa magia
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:39 Świat podwodny
- 00:41 Teraz się bawimy
- 00:44 Świat podwodny
- 00:47 Sunville
- 00:51 Wstawaj!
- 00:53 Świat elfów
- 00:56 Sunville
- 00:59 Świat podwodny
- 01:01 Teraz się bawimy
- 01:03 Towarzysze zabawy
- 01:07 Galaktyczni turyści
- 01:09 Rodzina bobrów
- 01:12 Świat podwodny
- 01:15 Świat zwierząt
- 01:17 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:20 Rodzina bobrów
- 01:22 Opowieści warzywne
- 01:25 Świat podwodny
- 01:27 Opowieści warzywne
- 01:29 Rodzina bobrów
- 01:32 Sport, sport, sport
- 01:36 Jak podróżujemy
- 01:39 Sunville
- 01:42 Urocze miejsca
- 01:44 Miejskie życie
- 01:49 Morskie przygody
- 01:51 Rodzina bobrów
- 01:54 Jak podróżujemy
- 01:57 Urocze miejsca
- 02:00 Mini opowiadania
- 02:02 Puffy i Tubby
- 02:05 Rodzina bobrów
- 02:08 Grupy
- 02:10 Oli - cykle natury
- 02:13 Muzeum
- 02:16 Miejskie życie
- 02:18 Przygody w przestrzeni
- 02:21 Urocze miejsca
- 02:24 Safari
- 02:26 Urocze miejsca
- 02:29 Grupy
- 02:31 Kolorowa magia
- 02:34 Jaki jest twój zawód ?
- 02:37 Grupy
- 02:39 Posłuchaj tego
- 02:43 Miyu i Litto
- 02:46 Grupy
- 02:48 Urocze miejsca
- 02:51 Kolorowe koło
- 02:55 Opowieści warzywne
- 02:57 Puffy i Tubby
- 03:01 Miyu i Litto
- 03:04 Opowieści warzywne
- 03:07 Safari
- 03:10 Świat elfów
- 03:13 Mini opowiadania
- 03:15 Świat zwierząt
- 03:17 Urocze miejsca
- 03:19 Opowieści warzywne
- 03:22 Świat zwierząt
- 03:26 Przygody w przestrzeni
- 03:30 Urocze miejsca
- 03:32 Rodzina bobrów
- 03:35 Posłuchaj tego
- 03:37 Wstawaj!
- 03:40 Opowieści warzywne
- 03:42 Świat zwierząt
- 03:44 Ding Dang Dong
- 03:48 Mini opowiadania
- 03:51 Teraz się bawimy
- 03:53 Taniec
- 03:56 Świat zwierząt
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:04 Jak podróżujemy
- 04:07 Wstawaj!
- 04:09 Teraz się bawimy
- 04:11 Taniec
- 04:15 Towarzysze zabawy
- 04:18 Kolorowe koło
- 04:21 Wakacje
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Towarzysze zabawy
- 04:29 Sunville
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Towarzysze zabawy
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:41 Wakacje
- 04:44 Opowieści warzywne
- 04:46 Wakacje
- 04:49 Opowieści warzywne
- 04:51 Kolorowe koło
- 04:54 Towarzysze zabawy
- 04:57 Kolorowe koło
- 04:59 Wakacje
- 05:02 Opowieści warzywne
- 05:05 Wakacje
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Kolorowe koło
- 05:12 Wakacje
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:17 Kolorowa magia
- 05:21 Panni i Fanni
- 05:23 Kolorowa magia
- 05:26 Urocze miejsca
- 05:28 Panni i Fanni
- 05:31 Posłuchaj tego
- 05:36 Kolorowe koło
- 05:39 Muzeum
- 05:41 Panni i Fanni
- 05:43 Urocze miejsca
- 05:46 Miyu i Litto
- 05:48 Puffy i Tubby
- 05:53 Kącik naukowy
- 05:55 Sunville
- 05:58 Kolorowa magia
- 06:01 Posłuchaj tego
- 06:04 Panni i Fanni
- 06:06 Miyu i Litto
- 06:08 Kolorowe koło
- 06:11 Kolorowa magia
- 06:14 Kolorowe koło
- 06:16 Jaki jest twój zawód ?
- 06:20 Fin i Fianna
- 06:23 Risto Gusto
- 06:26 Sztuka Leona
- 06:28 Przygody kaczki
- 06:30 Mimo & Bobo PLUS
- 06:34 Hubbi i jego koledzy
- 06:36 Dotty i Kitty
- 06:40 Sunville
- 06:42 Morskie przygody
- 06:44 Świat podwodny
- 06:47 Sunville
- 06:49 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:52 Miejskie życie
- 06:55 Uczymy się
- 06:57 Zastęp strażaków
- 07:00 Sztuka Leona
- 07:02 Brygada ogniowa
- 07:05 Mimo i Bobo
- 07:07 Łazienka
- 07:09 Przygody w przestrzeni
- 07:12 Teraz się bawimy
- 07:14 Pojazdy
- 07:16 Świat zwierząt
- 07:18 Opowieści warzywne
- 07:21 Tempo Giusto
- 07:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:25 Wstawaj!
- 07:27 Elfy przyrody
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:32 Hubbi i jego koledzy
- 07:34 Przygody kaczki
- 07:36 Afryka
- 07:38 Hubbi się tym zajmie
- 07:41 Świat zwierząt
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:47 Taniec
- 07:49 Sport, sport, sport
- 07:52 Teraz się bawimy
- 07:54 Hop-hop
- 07:56 Raul
- 07:59 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:02 Elfy przyrody
- 08:03 Albert tłumaczy
- 08:06 Risto Gusto
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:12 Taniec
- 08:15 Świat zwierząt
- 08:17 Wstawaj!
- 08:19 Sport, sport, sport
- 08:22 Urocze miejsca
- 08:26 Dotty i Kitty
- 08:29 Historie Henryka
- 08:31 Dinoland
- 08:33 Uczymy się
- 08:36 Co rośnie na drzewie?
- 08:37 Zabawa w chowanego
- 08:40 Co rośnie na drzewie?
- 08:41 Sippi Sappi
- 08:44 Kącik naukowy
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:49 Kącik naukowy
- 08:51 Kolorowe koło
- 08:53 Miyu i Litto
- 08:56 Kolorowe koło
- 08:59 Dotty i Kitty
- 09:02 Monika i Rudi 2
- 09:05 Margo i Felix
- 09:08 ABC - duckBC
- 09:12 Kolorowa magia
- 09:14 Puffy i Tubby
- 09:18 Sunville
- 09:21 Grupy
- 09:24 Miyu i Litto
- 09:28 DuckSchool
- 09:30 Margo i Felix
- 09:33 Toobys
- 09:35 Wesoła łąka
- 09:38 Kolorowa Klara
- 09:40 Toobys
- 09:42 Albert tłumaczy
- 09:45 Afryka
- 09:48 Co rośnie na drzewie?
- 09:49 Sippi Sappi
- 09:51 DuckSchool
- 09:53 Dźwięki wokół nas
- 09:55 ABC - duckBC
- 09:58 Dotty i Kitty
- 10:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:05 Zack i Ziggy
- 10:09 ABC - duckBC
- 10:12 Pixie 2
- 10:13 Kształcików
- 10:14 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:17 Lola i Liczby
- 10:20 Wesoła łąka
- 10:24 Pixie 2
- 10:25 Historie Henryka
- 10:27 ABC - duckBC
- 10:30 Co rośnie na drzewie?
- 10:32 Wesołe królestwo
- 10:35 DuckSchool
- 10:37 Toby McFly
- 10:40 Przygody kaczki
- 10:42 Co rośnie na drzewie?
- 10:43 ABC - duckBC
- 10:46 Przygody kaczki
- 10:48 Elfy przyrody
- 10:49 Toobys
- 10:52 Historie Henryka
- 10:54 Toobys
- 10:56 Dźwięki wokół nas
- 10:58 Lola i Liczby
- 11:00 Cubie
- 11:02 Sippi Sappi
- 11:05 Fin i Fianna
- 11:08 Dotty i Kitty
- 11:11 Toby McFly
- 11:15 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:18 Kolorowa Klara
- 11:20 Zabawa w chowanego
- 11:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:25 Margo i Felix
- 11:28 Elfy przyrody
- 11:30 Sztuka Leona
- 11:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:34 Hiphopowy kaktus
- 11:37 Risto Gusto
- 11:39 Drużyna lalek na ratunek
- 11:43 Dinozaur Milo
- 11:47 Przygody kaczki
- 11:49 Mały Didy
- 11:51 Hop-hop
- 11:53 Mimo & Bobo PLUS
- 11:57 Przygody kaczki
- 11:59 Drużyna lalek
- 12:01 Pociąg
- 12:03 Pociąg
- 12:06 Risto Gusto
- 12:08 Zastęp strażaków
- 12:11 Drużyna lalek
- 12:14 Dinozaur Milo
- 12:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:20 Afryka
- 12:23 Brygada ogniowa
- 12:25 Pociąg
- 12:27 Hubbi i jego koledzy
- 12:30 Dinoland
- 12:33 Mimo & Bobo PLUS
- 12:37 Połączony świat
- 12:40 Afryka
- 12:43 Mały Didy
- 12:45 Świat Mimo
- 12:47 Zastęp strażaków
- 12:50 Raul
- 12:53 Mały Didy
- 12:56 Mimo & Bobo PLUS
- 13:00 Małe, ale pracowite
- 13:03 Sippi Sappi
- 13:05 Wesołe królestwo
- 13:09 Wesołe królestwo
- 13:12 Świat Mimo
- 13:15 Afryka
- 13:17 Brygada ogniowa
- 13:19 Kaczka i Puszek
- 13:22 Drużyna lalek na ratunek
- 13:24 Uczymy się
- 13:26 Afryka
- 13:28 Mimo & Bobo PLUS
- 13:32 Dinoland
- 13:36 Uczymy się
- 13:39 Wesoła łąka
- 13:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:44 Co rośnie na drzewie?
- 13:45 Zabawa w chowanego
- 13:48 Hubbi i jego koledzy
- 13:50 Toobys
- 13:52 Monika i Rudi
- 13:55 Przygody kaczki
- 13:57 Zack i Ziggy
- 14:00 Sippi Sappi
- 14:02 Toobys
- 14:05 Przygody kaczki
- 14:07 Tempo Giusto
- 14:09 Uczymy się
- 14:12 Mimo i Bobo
- 14:14 Tempo Giusto
- 14:16 Słodki dom
- 14:17 Dźwięki wokół nas
- 14:19 Monika i Rudi
- 14:21 Uczymy się
- 14:24 Wesoła łąka
- 14:27 Małe melodie
- 14:29 Kształcików
- 14:31 Sippi Sappi
- 14:33 Monika i Rudi 2
- 14:36 Uczymy się
- 14:40 DuckSchool
- 14:43 Świat Mimo
- 14:45 Raul
- 14:48 Mały Didy
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 DuckSchool
- 14:56 Wstawaj!
- 14:59 Dźwięki wokół nas
- 15:01 Raul
- 15:03 Mały Didy
- 15:06 Sippi Sappi
- 15:08 Wstawaj!
- 15:10 Zack i Ziggy
- 15:13 Tempo Giusto
- 15:15 Zabawa w chowanego
- 15:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:20 Margo i Felix
- 15:23 Elfy przyrody
- 15:25 Zabawa w chowanego
- 15:27 Zabawa w chowanego
- 15:29 Zack i Ziggy
- 15:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:35 Historie Henryka
- 15:37 Świat Mimo
- 15:41 Toobys
- 15:44 Mimo i Bobo
- 15:46 Lola i Liczby
- 15:49 Brygada ogniowa
- 15:52 Mały Didy
- 15:54 Toobys
- 15:56 Elfy przyrody
- 15:57 Zack i Ziggy
- 16:01 Drużyna lalek
- 16:03 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:06 Mimo i Bobo
- 16:09 Hiphopowy kaktus
- 16:11 Mały Didy
- 16:13 Hop-hop
- 16:15 Hiphopowy kaktus
- 16:17 Drużyna lalek
- 16:20 Fin i Fianna
- 16:23 Brygada ogniowa
- 16:25 Mały Didy
- 16:28 Risto Gusto
- 16:31 Zabawa w chowanego
- 16:33 Hiphopowy kaktus
- 16:35 Brygada ogniowa
- 16:37 Afryka
- 16:40 Raul
- 16:43 Afryka
- 16:45 Raul
- 16:48 Wstawaj!
- 16:50 Mimo & Bobo PLUS
- 16:54 Mimo i Bobo
- 16:56 Raul
- 16:59 Sippi Sappi
- 17:02 Afryka
- 17:04 Sippi Sappi
- 17:07 Hop-hop
- 17:09 Afryka
- 17:11 Hop-hop
- 17:14 Afryka
- 17:16 Mimo & Bobo PLUS
- 17:20 Mimo i Bobo
- 17:22 Raul
- 17:25 Mimo i Bobo
- 17:28 Lola i Liczby
- 17:30 Raul
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Mimo & Bobo PLUS
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:43 Lola i Liczby
- 17:47 Dotty i Kitty
- 17:51 Wesoła łąka
- 17:54 Albert tłumaczy
- 17:58 Dotty i Kitty
- 18:01 Elfy przyrody
- 18:02 Co rośnie na drzewie?
- 18:03 Dotty i Kitty
- 18:07 Toobys
- 18:09 Monika i Rudi
- 18:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:14 Uczymy się
- 18:16 Małe melodie
- 18:18 Kolorowa Klara
- 18:21 Kształcików
- 18:22 Kolorowa Klara
- 18:24 Lola i Liczby
- 18:26 Uczymy się
- 18:29 Słodki dom
- 18:30 Zabawa w chowanego
- 18:32 Kształcików
- 18:34 Fin i Fianna
- 18:37 Pixie 2
- 18:38 Lola i Liczby
- 18:41 Toobys
- 18:43 Słodki dom
- 18:44 Małe melodie
- 18:46 Wesołe królestwo
- 18:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:52 Toobys
- 18:55 DuckSchool
- 18:58 Dotty i Kitty
- 19:00 Dźwięki wokół nas
- 19:02 Lola i Liczby
- 19:05 Elfy przyrody
- 19:07 Afryka
- 19:09 Dinoland
- 19:11 Monika i Rudi
- 19:14 Zabawa w chowanego
- 19:17 Historie Henryka
- 19:19 Afryka
- 19:21 Mimo i Bobo
- 19:23 DuckSchool
- 19:26 Dobranoc!
- 19:28 Hubbi i jego koledzy
- 19:30 Afryka
- 19:32 Elfy przyrody
- 19:33 Fin i Fianna
- 19:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:39 Uczymy się
- 19:42 Brygada ogniowa
- 19:44 Mimo i Bobo
- 19:47 Kaczka i Puszek
- 19:49 Lola i Liczby
- 19:52 Toby McFly
- 19:55 Elfy przyrody
- 19:56 Mimo i Bobo
- 19:59 Margo i Felix
- 20:02 Małe, ale pracowite
- 20:05 Hop-hop
- 20:07 Hiphopowy kaktus
- 20:11 Zabawa w chowanego
- 20:13 Afryka
- 20:16 Brygada ogniowa
- 20:19 Historie Henryka
- 20:21 Hubbi i jego koledzy
- 20:24 Mimo i Bobo
- 20:27 Afryka
- 20:29 Formy są twoje
- 20:31 Mały Didy
- 20:35 Zack i Ziggy
- 20:38 Monika i Rudi
- 20:42 Drużyna lalek
- 20:46 Mały Didy
- 20:48 Drużyna lalek na ratunek
- 20:50 Lola i Liczby
- 20:54 Cubie
- 20:56 Toobys
- 20:59 Restauracja
- 21:02 Toobys
- 21:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:07 Mimo i Bobo
- 21:10 Afryka
- 21:12 Raul
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Wakacje
- 21:22 Opowieści warzywne
- 21:24 Wakacje
- 21:27 Uczymy się
- 21:29 Afryka
- 21:31 Brygada ogniowa
- 21:33 Restauracja
- 21:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:38 Mimo i Bobo
- 21:41 Opowieści warzywne
- 21:44 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Wakacje
- 21:57 Przygody kaczki
- 21:59 Brygada ogniowa
- 22:01 Świat zabawek
- 22:03 Afryka
- 22:06 Raul
- 22:08 Świat Mimo
- 22:11 Afryka
- 22:13 Restauracja
- 22:18 Świat zwierząt
- 22:20 Zwierzęta
- 22:23 Pojazdy
- 22:25 Świat elfów
- 22:28 Urocze miejsca
- 22:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:33 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:36 Hiphopowy kaktus
- 22:38 Raul
- 22:41 Afryka
- 22:43 Łazienka
- 22:45 Mini opowiadania
- 22:49 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:51 Opowieści warzywne
- 22:53 Posłuchaj tego
- 22:56 Sunville
- 23:00 Sippi Sappi
- 23:03 Mimo i Bobo
- 23:06 Monika i Rudi 2
- 23:09 Kolorowa Klara
- 23:11 Toobys
- 23:14 Albert tłumaczy
- 23:16 Mimo i Bobo
- 23:19 Grupy
- 23:21 Muzeum
- 23:24 Kącik naukowy
- 23:26 Kolorowa magia
- 23:29 Kącik naukowy
- 23:31 Lola i Liczby
- 23:33 Kształcików
- 23:35 Co rośnie na drzewie?
- 23:36 Fin i Fianna
- 23:39 Kolorowa Klara
- 23:41 Monika i Rudi
- 23:44 Dotty i Kitty
- 23:48 Miyu i Litto
- 23:50 Jaki jest twój zawód ?
- 23:53 Grupy
- 23:56 Kolorowa magia
- 23:59 Jaki jest twój zawód ?
- 00:00 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:10 Pory roku
- 05:13 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:17 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:19 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:26 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:05 Wywiad Eleven
- 17:30 GP Confidential
- 21:30 LaLiga World (3)
- 22:00 GP Confidential
- 22:30 Nacho - El Capitan
- 23:00 Eleven Gol Live
- 04:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 04:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 05:00 Ronaldo
- 05:30 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 10:00 LaLiga World (3)
- 10:30 GP Confidential
- 11:00 Undiano Mallenco
- 11:30 Hugo Sanchez
- 23:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 00:00 Action Sports World (7)
- 01:00 Action Sports World (8)
- 02:00 Action Sports World (9)
- 03:00 Action Sports World (10)
- 04:00 Action Sports World (11)
- 05:00 Action Sports World (12)
- 06:00 Sports Adventure 4 (16)
- 06:30 Sports Adventure 4 (17)
- 07:00 Sports Adventure 4 (18)
- 07:30 Sports Adventure 4 (19)
- 08:00 Sports Adventure 4 (20)
- 08:30 Sports Adventure 4 (21)
- 09:00 WWE Classic Gold (2)
- 09:30 WWE Classic Gold (3)
- 10:00 WWE Classic Gold (4)
- 10:30 WWE Classic Gold (5)
- 11:00 WWE Raw (26)
- 14:00 WWE SmackDown (43)
- 15:00 WWE SmackDown (44)
- 16:00 WWE NXT (23)
- 17:00 WWE - Main Event (23)
- 18:00 Japan Pro-Wrestling (3)
- 23:00 WWE Highlights (1)
- 23:35 WWE Highlights (3)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (4)
- 01:00 Tabu i skandale: 100 wagin
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 03:00 Remont na 5+ (8)
- 03:30 Remont na 5+ (1)
- 03:55 Remont na 5+ (2)
- 04:20 Remont na 5+ (3)
- 04:45 Remont na 5+ (4)
- 05:15 Remont na 5+ (5)
- 05:40 Remont na 5+ (6)
- 06:00 Remont na 5+ (1)
- 06:25 Remont na 5+ (2)
- 06:55 Remont na 5+ (3)
- 07:20 Remont na 5+ (4)
- 07:45 Remont na 5+ (5)
- 08:10 Cud uchwycony kamerą (1)
- 09:05 Cud uchwycony kamerą (2)
- 10:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 10:55 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 11:55 Loty z piekła rodem
- 12:45 Ekstremalne loty (1)
- 13:40 Celnicy 3 (12)
- 14:05 Celnicy (1)
- 14:35 Celnicy (2)
- 15:00 Celnicy (3)
- 15:30 Celnicy (4)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 16:25 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 16:55 Demolka: Nowa Zelandia (3)
- 17:20 Demolka: Nowa Zelandia (4)
- 17:50 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 18:15 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 18:45 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 19:10 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 19:35 Demolka: Nowa Zelandia (9)
- 20:00 Ukryte dowody: Spisek Ufo
- 20:55 Ukryte dowody (Śmierć Marilyn Monroe)
- 21:55 Tajne Akta UFO (2)
- 22:55 Tajne Akta UFO (3)
- 23:55 Na tropie seks handlarzy (1)
- 00:00 Magazyn filmowy
- 00:25 Poland Daily
- 00:35 Poland Daily - Weather
- 00:40 Dzisiaj
- 00:55 Dzisiaj (Gość)
- 01:20 Zdaniem Kowalskiego
- 01:40 Hity w sieci
- 02:00 Przegląd prasy niemieckiej
- 02:20 Kulisy manipulacji
- 02:50 Piachem w tryby
- 03:30 Dzisiaj
- 03:55 Polityczne podsumowanie tygodnia
- 04:55 Republika wieczór
- 06:00 Magazyn filmowy
- 06:25 Smaki polski
- 06:50 Biznes Polska
- 07:00 Transmisja mszy świętej
- 08:05 Republika, wstajemy!
- 09:00 Republika rano
- 09:05 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 10:00 Republika rano
- 10:05 Studio prasowe
- 11:00 Salonik polityczny
- 12:00 Polityczna kawa
- 13:00 Republika, wstajemy!
- 13:10 Ameryka, polityka i dolary. Raport z USA
- 13:40 Za siódmą górą
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 14:40 Na pomoc!
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Oko na niedzielę
- 15:30 Republika dzień
- 15:40 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:10 Republika dzień
- 16:35 Republika, wstajemy!
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:25 Express Republiki
- 17:45 Miłosz Kłeczek. W ruchu
- 18:10 Republika dzień
- 18:40 Smaki polski
- 19:00 Dzisiaj
- 19:20 Sport w Republice
- 19:25 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 Ściśle jawne
- 20:50 Wywiad z chuliganem
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:30 Republika wieczór
- 23:30 Express Republiki
- 23:45 Express Republiki
- 00:05 Jak powstaje samochód 2 (6)
- 01:10 Upadek miliardera
- 02:10 Samochód roku 2 (7)
- 02:35 Samochód roku 2 (8)
- 03:05 Garaż Guya Martina (3)
- 03:50 Jak kupić najdroższe auta świata (10)
- 10:20 Jak kupić najdroższe auta świata (10)
- 11:20 Samochód roku 2 (5)
- 11:55 Samochód roku 2 (6)
- 18:45 Samochód roku 2 (5)
- 19:20 Samochód roku 2 (6)
- 19:50 Jak powstaje samochód 2 (6)
- 12:00 Z lotu ptaka
- 13:05 Cuda Meksyku (Pustynna północ)
- 22:00 Wyspa makaków (3)
- 23:05 Dzika Namibia (Życie na krawędzi)
- 04:00 Rekiny kanibale
- 05:00 Rekin kontra rekin
- 06:00 Królestwo drapieżników (Rządy terroru)
- 07:00 Królestwo drapieżników (Los banitów)
- 08:00 Krzyżowcy (Ziemia Święta)
- 09:00 Krzyżowcy (Starcie potęg)
- 14:45 Wielkie budowle Rzymian (Lyon)
- 15:50 Hitler: Odliczanie (1)
- 16:50 Hitler: Odliczanie (2)
- 17:50 Hitler: Odliczanie (3)
- 22:10 Tajemnice jeziora Iznik
- 23:20 Europejska kolebka ludzkości
- 00:10 Dzika kuchnia (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:25 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 04:00 Dzika kuchnia (4)
- 04:30 Przepis na ogród (27)
- 04:40 Przepis na ogród (28)
- 04:50 Przepis na ogród (29)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:25 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 ABC Designu (1)
- 06:15 ABC Designu (3)
- 06:25 ABC Designu (4)
- 06:40 ABC Designu (5)
- 06:55 Kuchnia na dziko (10)
- 07:10 Kuchnia na dziko (11)
- 07:25 Kuchnia na dziko (12)
- 07:40 Kuchnia na dziko (13)
- 07:55 Ogród bez tajemnic 5 (20)
- 08:25 Ogród bez tajemnic 6 (1)
- 08:55 Magia ogrodów (1)
- 09:25 Magia ogrodów (2)
- 10:00 Magia ogrodów (3)
- 10:35 Magia ogrodów (4)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 22:50 Ogrody marzeń 3 (7)
- 23:20 Ogrody marzeń (1)
- 23:55 Dzika kuchnia (1)
- 12:00 W pogoni za snem (1)
- 12:30 W pogoni za snem (2)
- 13:00 Na ratunek (1)
- 14:00 Łowcy smaków (1)
- 14:40 Rozmowy o zdrowiu (1)
- 15:00 Niezwykła klinika weterynaryjna (1)
- 20:00 200-kilogramowe dziecko
- 21:00 Chirurdzy (1)
- 22:20 Upiększeni w raju (1)
- 22:45 Upiększeni w raju (2)
- 23:15 Rozmowy o zdrowiu
- 23:25 Happy i Zen (1)
- 00:20 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Licealne lektury)
- 00:50 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Carter i Tricia)
- 01:20 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Jak Griffin ukradł święta)
- 01:50 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Feralny lot)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 15 (Gronkowski i pszczoły)
- 02:50 Bajer z Bel-Air 5 (Dziecięcy idol)
- 03:20 Bajer z Bel-Air 5 (Awantura w rodzinie)
- 03:50 Bajer z Bel-Air 5 (Program ochrony świadków)
- 04:20 Bajer z Bel-Air 5 (Leśne kłopoty)
- 05:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Forteca)
- 05:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Podróżujący w czasie)
- 06:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Jedziemy do Rzymu)
- 06:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Braterska micwa)
- 07:00 Jak poznałem waszą matkę 8 (Coś starego)
- 07:30 Jak poznałem waszą matkę 8 (Coś nowego)
- 20:00 Ja, ty i on
- 22:10 Ostra noc
- 00:10 Skrzydlate świnie
- 02:30 Nosorih
- 04:25 Wracając do Marka
- 05:30 W układzie niby zwyczajnym
- 06:00 Ludzie z pociągu
- 07:45 Kuba
- 09:30 Do widzenia, do jutra
- 11:10 To nie ze mną 2 (9)
- 11:50 To nie ze mną 2 (10)
- 12:30 Podróż za jeden uśmiech
- 14:25 Zezowate szczęście
- 16:40 Hubal
- 19:30 Tylko do świtu
- 20:00 Wszystko dla mojej matki
- 00:05 Wielki szef
- 02:20 Młody i niewinny
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 04:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 06:00 Zameldowani (8)
- 06:30 Zameldowani (9)
- 07:00 Zameldowani (10)
- 07:30 Zameldowani (11)
- 08:00 Zameldowani (12)
- 08:30 Zameldowani (13)
- 09:00 Zameldowani 2 (1)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 12:25 Legendy rocka (Depeche Mode)
- 12:55 Legendy rocka (Guns N' Roses)
- 13:25 Legendy rocka (Sting)
- 13:55 Legendy rocka (Rod Stewart)
- 16:15 Nad Niemnem
- 20:00 Negatyw
- 22:00 Droga do Palomy
- 23:50 Obrońca
- 00:00 Teresa (52)
- 06:00 Sploty nienawiści (32)
- 07:00 Sploty nienawiści (33)
- 08:00 Sploty nienawiści (34)
- 09:00 Sploty nienawiści (35)
- 10:00 Sploty nienawiści (36)
- 11:00 Teresa (51)
- 12:00 Teresa (52)
- 13:00 Teresa (53)
- 14:00 Teresa (54)
- 15:00 Teresa (55)
- 16:00 Trzy siostry (255)
- 17:00 Trzy siostry (256)
- 18:00 Trzy siostry (257)
- 19:00 Trzy siostry (258)
- 20:00 Trzy siostry (259)
- 21:00 Płomienie pożądania (31)
- 22:00 Płomienie pożądania (32)
- 23:00 Okrutne miasto (75)
- 00:40 Gniewne psy
- 02:45 Save Me (5)
- 03:40 Save Me (6)
- 04:35 Nielegalni (3)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:20 Flash 8 (17)
- 07:20 Flash 8 (18)
- 08:15 Flash 8 (19)
- 09:05 Zagadki z przeszłości 3 (14)
- 10:05 Zagadki z przeszłości 3 (15)
- 11:05 Zaginiony świat (7)
- 12:05 Zaginiony świat (8)
- 13:05 Zaginiony świat (9)
- 14:00 Zaginiony świat (10)
- 15:00 Zaginiony świat (11)
- 16:00 Zaginiony świat (12)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 3 (16)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 3 (19)
- 21:00 Bałkańska vendetta
- 22:55 Bunt obcych
- 00:35 Grand Hotel (7)
- 02:20 Grand Hotel (8)
- 03:55 Prezentuj broń! (13)
- 05:05 Hity AXN
- 05:20 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Winnice miłości 2 (113)
- 07:30 Profil 5 (2)
- 08:40 Profil 5 (3)
- 09:40 Profil 5 (4)
- 10:40 Profil 5 (5)
- 11:50 Profil 5 (6)
- 12:55 Zaklinacze koni 2 (9)
- 13:55 Zaklinacze koni 2 (10)
- 14:55 Zaklinacze koni 2 (11)
- 15:55 Zaklinacze koni 2 (12)
- 16:55 Zaklinacze koni 2 (13)
- 17:55 DOC: w twoich rękach 2 (13)
- 20:00 Szpital świętej Marii (4)
- 21:00 Blackway
- 22:55 Grand Hotel (9)
- 01:05 Bliski wróg
- 02:55 Nocna jazda
- 04:45 Bonanza (Dzień sądu)
- 05:45 Zakończenie programu
- 05:50 Żółwik Sammy 2
- 07:45 Poirot 8 (Zło, które żyje pod słońcem)
- 09:55 Potop Redivivus
- 13:50 Mistrz kierownicy ucieka
- 15:55 Różowa Pantera 2
- 17:55 Rzeczpospolita babska
- 20:00 Lektor
- 05:00 Mój przyjaciel Shadow
- 06:40 Świątynia koszykówki
- 08:15 Sniff i złodzieje
- 09:35 Sniff i nawiedzony zamek
- 12:30 Tygrysy ze stacji Shagou
- 16:00 Delikatność
- 17:45 Piekło '63
- 19:30 Zmarszczki
- 21:00 Petunia
- 22:50 Ładni brzydcy ludzie
- 00:35 eXistenZ
- 02:10 Horny Housewives
- 03:20 Ostatni samarytanin
- 04:50 Zakończenie programu
- 06:30 Chłopiec z dżungli
- 08:00 Autor widmo
- 10:05 Wielki Mistrz
- 12:05 Tajemnica pieczęci smoka
- 14:05 Strefa Q
- 16:00 Czerwone niebo
- 17:45 Czarownik i biały wąż
- 19:15 Plan B (1/6)
- 20:00 Stan Helsing
- 21:30 FBI: Negocjator
- 22:55 Czas zemsty
- 00:15 Śmierć i rycerz
- 00:50 Zima (drapieżne koty)
- 01:50 Miłość to za mało
- 03:10 Wypadek
- 04:45 Nic poza wodą w morzu
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:00 Wyprane brudy na słońcu
- 06:15 Śladami Nazarina
- 07:35 Odejście
- 09:15 Woda
- 09:30 Miłość i teleturnieje
- 10:30 Laleczka
- 11:50 Dumny buntownik
- 14:50 Odznaka honorowa
- 15:55 Zachowuj się!
- 17:15 Naginając zasady
- 18:50 Sherlock Holmes: Kobieta w zieleni
- 19:55 Krzyk pośród nocy
- 21:00 Dama z rewii
- 22:30 Bociany
- 23:55 Więzienny cezar
- 00:45 Życie nie gryzie
- 02:25 Uzdrowiciel na wózku
- 04:05 Śmiertelne przesłuchanie
- 05:30 Zakończenie programu
- 06:05 Na przekór całemu światu
- 07:45 Powrót. Historia Howarda Winstone'a
- 11:10 Projekt Dinozaur
- 12:30 Joga dla dwojga
- 13:55 Opowieści z ławeczki
- 15:45 Książę i ja
- 17:35 Camino
- 20:00 Córka trenera
- 21:35 Dynastia Tudorów 2 (3)
- 22:35 Plan B 3 (4)
- 23:20 Romans na dwie noce
- 01:25 Marquis de Sade: Justine
- 03:55 Hrabia Zarow
- 10:05 Moda na sukces 34 (8597)
- 10:35 Moda na sukces 34 (8598)
- 11:05 Moda na sukces 34 (8629)
- 11:40 Triumf miłości (111)
- 12:35 Klik News (33)
- 12:40 Triumf miłości (112)
- 13:35 Triumf miłości (113)
- 14:30 Everest (42)
- 15:00 Everest (43)
- 15:30 Najpiękniejsza brzydula (69)
- 16:20 Najpiękniejsza brzydula (70)
- 17:15 Cyd
- 20:50 Konwój
- 23:10 Nocny kowboj
- 04:30 Pociąg do Edynburga
- 06:00 Burza (2)
- 06:55 "Top 13" - ranking gwiazd (22)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (13)
- 07:40 Maria Magdalena (32)
- 08:40 Maria Magdalena (33)
- 09:35 Know Your Enemy - Japan
- 10:15 Vidocówka (1)
- 10:30 ShowBiznes po godzinach (Kinga Preis)
- 10:50 Między gwiazdami (Stefano Terrazzino - extra!)
- 11:15 Królewski ślub. Exclusive! (1)
- 11:35 Dziesięć najlepszych (Niezapomniane domówki wielkiego ekranu)
- 11:50 Superstars (Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Jake Gyllenhaal, Matt Damon, Sharon Stone)
- 14:15 Skąd ja Cię znam? (Emilia Clarke)
- 14:30 Maria Magdalena (19)
- 15:20 Maria Magdalena (20)
- 16:20 Skąd ja Cię znam? (Slash)
- 16:35 Muzyczny express gold (Romuald Lipko)
- 16:45 Lampart
- 23:10 Mózg za miliard dolarów
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 05:00 Telesprzedaż
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:30 Muzyczne dzień dobry
- 09:50 Przy muzyce po Śląsku
- 10:20 Szlagroteka
- 10:55 Weekend z TVS
- 11:15 Spotkanie z balladą
- 14:20 Weekend z TVS
- 14:30 Śląska karuzela
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Szlagierowa lista
- 19:45 Koncert w TVS
- 23:35 Muzyczna chata
- 04:10 Hard Knocks Fighting (16)
- 04:55 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:05 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 05:45 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokio, Japonia 2019
- 06:15 Boks: Siesta Boxing International Championships w Wilnie 26.08.2017
- 22:10 Hip Show
- 22:30 Hip Show
- 22:50 Hip Show
- 23:15 Hard Knocks Fighting (16)
- 00:50 Na wybrzeżu (4)
- 01:15 Na wybrzeżu (3)
- 01:40 Największa stołówka świata
- 02:35 Tajemnicze skarby trackiego króla
- 03:30 Powodzie: co nas czeka (1)
- 08:00 Podróż przez historię (2)
- 08:25 Kłopoty w krainie lemurów
- 09:15 Wyścig o życie (1)
- 09:45 Efekt technologii (1)
- 10:10 Łowcy diamentów (1)
- 11:05 Z dala od miasta (1)
- 11:30 Z dala od miasta (2)
- 11:55 Cel podróży
- 14:15 Zadziwiająca nauka (1)
- 14:45 Zadziwiająca nauka (2)
- 15:10 Wyprawa do Indii (1)
- 15:40 Wyprawa do Indii (2)
- 16:10 Wybrzeża Brazylii
- 17:05 Wyprawa do Afryki (1)
- 17:35 Wyprawa do Afryki (2)
- 22:05 Anatolia - kraina moreli
- 23:00 Dzika Kostaryka
- 23:50 Pod powierzchnią (Nurkowanie swobodne)
- 01:00 Sim Racing Challenge 2022 (11)
- 01:15 Stream Nation (Two Point Campus, część 1)
- 01:45 Stream Nation (Two Point Campus, część 2)
- 02:10 Stream Nation (Two Point Campus, część 3)
- 02:40 Stream Nation (Two Point Campus, część 4)
- 03:10 Stream Nation (Two Point Campus, część 5)
- 03:40 Stream Nation (Two Point Campus, część 6)
- 04:10 Stream Nation (Dredge, część 12)
- 04:40 Stream Nation (Dredge, część 13)
- 05:10 Stream Nation (Dredge, część 14)
- 06:05 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 21)
- 06:40 Stream Nation (Lego 2k Drive, część 22)
- 07:10 Stream Nation (The Artful Escape, część 6)
- 07:40 Stream Nation (The Artful Escape, część 7)
- 08:15 Gildia Smaków
- 08:20 TVGry (449)
- 08:35 Stream Nation (The Artful Escape, część 8)
- 09:05 Stream Nation (The Artful Escape, część 9)
- 09:35 TVGry (450)
- 09:50 Gildia Smaków
- 16:30 Stream Nation (Subnautica, część 8)
- 17:10 Gildia Smaków
- 17:20 Board News
- 17:40 Stream Nation (Kangurek Kao, część 13)
- 02:00 Śpiewaj z Nami!
- 03:00 Młoda Polska
- 05:00 Śpiewaj z Nami!
- 06:00 Śpiewaj z rana!
- 08:00 Kultowe przeboje
- 10:00 Polski Top Tygodnia
- 11:00 Top 30
- 17:00 35 Śpiewających Mam
- 20:00 Kultowe przeboje
- 21:00 Rockowa 20
- 23:00 Rodzinne Karaoke
- 06:00 Ultra poranek
- 10:05 Kuchnia na dziko
- 10:20 Kuchnia na dziko
- 10:35 Kuchnia na dziko
- 10:50 Kuchnia na dziko
- 11:05 Dziesięć największych skarbów
- 12:00 Dziesięć największych skarbów
- 13:00 Życie w oceanie
- 14:00 Prawdziwe potwory z oceanów
- 14:55 Ultra muzyka
- 18:05 Ultra hity
- 22:05 Dziesięć największych skarbów
- 23:00 Dziesięć największych skarbów
- 23:55 Polska w 4K
- 00:00 Nuta Gold karaoke
- 06:00 Nuta Gold karaoke
- 08:00 Przeboje na dzień dobry
- 12:00 Hity 60 i 70
- 13:00 Hity 80
- 16:00 Hity 90
- 18:00 Hity eurodance
- 21:00 Klubowa rewolucja 2000
- 06:00 Dzienna dawka rapu
- 09:00 Hip-hop nie ma granic
- 10:00 Same hity!
- 12:00 Top 16
- 13:20 Same hity!
- 16:00 Hip-hop nie ma granic
- 18:00 Klasyka gatunku
- 20:00 Dzienna dawka rapu
- 21:00 1 na 1
- 21:15 Dzienna dawka rapu
- 23:00 Bez cenzury
- 00:00 Dobra-noc
- 06:00 Budzik
- 09:00 Odlatowe hity
- 10:00 Halo, Warszawo!
- 11:00 Odlatowe hity
- 13:00 Kapsuła czasu
- 15:00 Odlatowe hity
- 16:00 Hits Around the World
- 17:00 Odlatowe hity
- 21:00 Kapsuła czasu
- 00:00 Best Hits
- 01:00 Best Polish
- 07:00 Best Ballads
- 08:00 Best Hits
- 09:00 Top 200 Short Hits
- 22:00 Best Hits
- 06:00 Szlagierowe naj z naj!
- 12:00 Folkowe hity w Szlagier Tv
- 13:00 Szlagierowe naj z naj!
- 20:00 Szlagierowe naj z naj!
- 00:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 06:00 Śpiewaj z NUTA.TV!
- 08:00 Weekendowa nakrętka
- 10:00 Weekend z... (Tiësto)
- 11:00 Hit NUTA
- 13:00 Top 30 Nuta.TV
- 15:00 Best of 2000+
- 18:00 Best new!
- 19:00 Weekend z... (Tiësto)
- 20:00 Imprezowa NUTA
- 00:00 Norm of the north: family vacation
- 01:40 English up (21)
- 01:50 English up (22)
- 02:00 The perks of being a wallflower
- 03:45 Film set (16)
- 04:10 English united (4)
- 04:25 3ways2 (7)
- 04:35 English in focus (42)
- 04:45 English 911 2 (117)
- 04:50 English 911 2 (118)
- 04:55 English 911 2 (119)
- 05:00 Art land (69)
- 05:05 Art land (70)
- 05:10 Crafty hands 2 (17)
- 05:20 Okey-dokey (12)
- 05:30 Once upon a time (16)
- 05:40 Word party (39)
- 05:45 Word party (40)
- 05:50 English playtime (7)
- 06:00 Magic science (16)
- 06:15 Yummy for mummy (26)
- 06:25 Kids in action (31)
- 06:30 Kids in action (32)
- 06:35 Alfred & wilfred (3)
- 06:40 Alfred & wilfred (13)
- 06:45 A school day in the uk (6)
- 07:00 Simple phrases (2)
- 07:10 Life around (23)
- 07:20 Life around (24)
- 07:30 Life around (59)
- 07:35 Jack of all trades (7)
- 07:45 Basic lexis (34)
- 07:50 Basic lexis (35)
- 07:55 Basic lexis (36)
- 08:00 Mojo morning (5)
- 08:15 All about (13)
- 08:20 All about (14)
- 08:25 All about (15)
- 08:30 Here and there (9)
- 08:40 Here and there (10)
- 08:50 Euronews. smart regions (5)
- 09:00 This day in history
- 09:10 Easy talk (15)
- 09:20 Let's talk (15)
- 09:35 English in focus (31)
- 09:45 English 911 2 (111)
- 09:50 English 911 2 (112)
- 09:55 What did they say (1)
- 10:00 Spot on the map (5)
- 10:10 Spot on the map (6)
- 10:20 Easy talk (33)
- 10:30 Worth seeing (5)
- 10:40 Worth seeing (6)
- 10:50 National parks (4)
- 10:55 National parks (8)
- 11:00 Art land (69)
- 11:05 Art land (70)
- 11:10 Crafty hands 2 (17)
- 11:20 Okey-dokey (12)
- 11:30 Once upon a time (16)
- 11:40 Word party (39)
- 11:45 Word party (40)
- 11:50 English playtime (7)
- 12:00 Magic science (16)
- 12:15 Yummy for mummy (26)
- 12:25 Kids in action (31)
- 12:30 Kids in action (32)
- 12:35 Alfred & wilfred (3)
- 12:40 Alfred & wilfred (13)
- 12:45 A school day in the uk (6)
- 13:00 Easy talk (59)
- 13:15 All about (16)
- 13:20 All about (17)
- 13:25 All about (18)
- 13:30 Here and there (11)
- 13:40 Here and there (12)
- 13:50 Euronews. smart regions (6)
- 14:00 English united (5)
- 14:10 3ways2 (8)
- 14:20 English in focus (43)
- 14:30 English 911 2 (120)
- 14:35 English 911 2 (121)
- 14:40 English 911 2 (122)
- 15:00 This day in history
- 15:10 Labour of love (4)
- 15:25 What did they say (22)
- 15:30 What did they say (23)
- 15:35 English 911 2 (107)
- 15:40 English 911 2 (108)
- 15:45 Evolution (19)
- 16:00 City grammar (32)
- 16:10 City grammar (33)
- 16:20 City grammar (34)
- 16:30 City grammar (35)
- 16:40 English up (23)
- 17:00 We bought a zoo
- 19:10 Life around (23)
- 19:20 Life around (24)
- 19:30 Life around (59)
- 19:35 Jack of all trades (7)
- 19:45 Basic lexis (34)
- 19:50 Basic lexis (35)
- 19:55 Basic lexis (36)
- 20:00 This day in history
- 20:10 Easy talk (15)
- 20:20 Let's talk (15)
- 20:35 English in focus (31)
- 20:45 English 911 2 (111)
- 20:50 English 911 2 (112)
- 20:55 What did they say (1)
- 21:00 Now you see me
- 23:00 This day in history
- 23:10 Labour of love (4)
- 23:25 What did they say (22)
- 23:30 What did they say (23)
- 23:35 English 911 2 (107)
- 23:40 English 911 2 (108)
- 23:45 Evolution (19)
- 00:30 FreeДОМ
- 04:00 Информационные сюжеты
- 05:00 ФронтNews
- 05:30 Информационные сюжеты
- 06:00 Наше время
- 06:30 Информационные сюжеты
- 07:00 FreeДОМ
- 09:00 Реальная история
- 09:30 Информационные сюжеты
- 10:30 Антизомби
- 10:45 Гражданская оборона
- 11:00 FreeДОМ
- 12:00 Все так однозначно
- 12:30 Информационные сюжеты
- 13:00 Кризисы Путинской России
- 13:20 FreeДОМ
- 14:00 ФронтNews
- 14:30 Информационные сюжеты
- 15:00 Наше время
- 15:30 FreeДОМ
- 17:00 Антизомби
- 17:15 Гражданская оборона
- 17:30 FreeДОМ
- 20:00 Наше время
- 20:30 FreeДОМ
- 21:30 Документальный фильм
- 22:15 Информационные сюжеты
- 23:00 Гимн Украины
- 23:02 Информационные сюжеты
- 01:15 Великий ефір Василя Зими
- 03:00 “Студія Захід” з Антоном Борковським
- 03:45 Колаборанти
- 10:00 НОВИНИ
- 10:10 Інформаційний марафон з Лесею Вакулюк та Андрієм Сайчуком
- 11:00 НОВИНИ
- 11:10 Вердикт з Сергієм Руденком
- 16:00 НОВИНИ
- 16:10 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 17:00 НОВИНИ
- 17:10 Великий ефір Василя Зими
- 20:00 ВВС News Україна
- 20:15 Вердикт з Сергієм Руденком
- 21:00 ”Хроніки війни” з Ольгою Лень
- 22:00 Свобода Live
- 23:00 Час-Time
- 23:30 Вердикт з Сергієм Руденком
- 00:00 Le journal
- 00:15 French Connections
- 00:21 Fashion
- 00:30 Le journal
- 00:45 People And Profit
- 01:00 Le journal
- 01:15 The Observers
- 01:21 Focus
- 01:30 Le journal
- 01:45 Arts24
- 02:00 Le journal
- 02:15 French Connections
- 02:21 Fashion
- 02:30 Le journal
- 02:45 Across Africa
- 03:00 Le journal
- 03:15 People And Profit
- 03:30 Le journal
- 03:45 The 51 Percent
- 04:00 Le journal
- 04:15 Reporters
- 04:30 Le journal
- 04:45 Across Africa
- 05:00 Le journal
- 05:15 Access Asia
- 05:30 Le journal
- 05:45 Arts24
- 06:00 Le journal
- 06:20 Sports Sunday
- 06:30 Le journal
- 07:00 Le journal
- 07:14 Le journal
- 07:15 French Connections
- 07:21 The Observers
- 07:30 Le journal
- 07:44 Le journal
- 07:45 Sports
- 07:51 Fashion
- 08:00 Le journal
- 08:30 Le journal
- 09:00 Le journal
- 09:15 L'invité du jour
- 09:30 Le journal
- 09:45 L'invité du jour
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 France In Focus
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Reporters
- 11:00 Le journal
- 11:14 Le journal
- 11:15 Talking Europe
- 11:30 Le journal
- 11:45 Le journal
- 11:46 Talking Europe
- 12:00 Le journal
- 12:15 Le journal
- 12:16 Arts24
- 12:30 Le journal
- 12:45 Focus
- 12:50 Sports
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 People And Profit
- 14:00 Le journal
- 14:15 France In Focus
- 14:30 Le journal
- 14:45 The 51 Percent
- 15:00 Le journal
- 15:15 Across Africa
- 15:30 Le journal
- 15:45 Reporters
- 16:00 Le journal
- 16:15 Access Asia
- 16:30 Le journal
- 16:45 Arts24
- 17:00 Le journal
- 17:15 Talking Europe
- 17:30 Le journal
- 17:45 Talking Europe
- 18:00 Le journal
- 18:15 Top Story
- 18:30 Le journal
- 18:45 Global Grid
- 19:00 Le journal
- 19:13 France In Focus
- 19:30 Le journal
- 19:43 People And Profit
- 20:00 Le journal
- 20:15 The 51 Percent
- 20:30 Le journal
- 20:45 Access Asia
- 21:00 Le journal
- 21:15 Global Grid
- 21:21 Sports Sunday
- 21:30 Le journal
- 21:45 France In Focus
- 22:00 Le journal
- 22:10 Revisited
- 22:30 Le journal
- 22:45 Reporters
- 23:00 Le journal
- 23:15 Le journal
- 23:16 Sports Sunday
- 23:30 Le journal
- 23:45 Arts24
- 00:00 Le journal
- 00:15 Le monde dans tous ses Etats
- 00:45 Pas2quartier
- 00:51 Mode
- 01:00 Le journal
- 01:15 Le journal de l'Afrique
- 01:30 Le journal
- 01:45 L'invité de l'économie
- 02:00 Le journal
- 02:15 The Observers
- 02:22 Vous etes ici
- 02:30 Le journal
- 02:45 A l'affiche
- 03:00 Le journal
- 03:10 Ici l'Europe
- 03:30 Le journal
- 03:40 Le Paris des arts
- 04:00 Le journal
- 04:15 Une semaine reportages
- 04:30 Le journal
- 04:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 05:00 Le journal
- 05:15 Reporters France 24
- 05:30 Le journal
- 05:45 Le journal de l'Afrique
- 06:00 Le journal
- 06:14 Le journal
- 06:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 06:44 Le journal
- 06:45 Dans les hebdos
- 06:51 Vous etes ici
- 07:00 Le journal
- 07:22 Sports
- 07:30 Le journal
- 07:52 Focus
- 08:00 Le journal
- 08:15 L'invité du jour
- 08:30 Le journal
- 08:31 Une semaine reportages
- 08:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 09:00 Le journal
- 09:30 Le journal
- 10:00 Le journal
- 10:14 Le journal
- 10:15 A l'affiche
- 10:30 Le journal
- 10:44 Le journal
- 10:45 Focus
- 10:50 Sports
- 11:00 Le journal
- 11:09 Le journal
- 11:10 Ici l'Europe
- 11:30 Le journal
- 11:39 Le journal
- 11:40 Légendes urbaines
- 12:00 Le journal
- 12:14 Le journal
- 12:15 La semaine de l'éco
- 12:55 L'instant mobile
- 13:00 Le journal
- 13:15 L'invité du jour
- 13:30 Le journal
- 13:45 C'est en France
- 14:00 Le journal
- 14:30 Le journal
- 14:40 Le monde dans tous ses Etats
- 15:00 Le journal
- 15:09 Le journal
- 15:10 L'invité de l'économie
- 15:25 L'instant mobile
- 15:30 Le journal
- 15:39 Le journal
- 15:40 Ici l'Europe
- 16:00 Le journal
- 16:09 Le journal
- 16:10 Reporters France 24
- 16:25 L'instant mobile
- 16:30 Le journal
- 16:39 Le journal
- 16:40 Le Paris des arts
- 17:00 Le journal
- 17:14 Le journal
- 17:15 Outre-mer
- 17:30 Le journal
- 17:44 Le journal
- 17:45 Actuelles
- 18:00 Le journal
- 18:14 Le journal
- 18:15 A l'affiche
- 18:30 Le journal
- 18:44 Le journal
- 18:45 Une semaine reportages
- 19:00 Le journal
- 19:14 Le journal
- 19:15 Plan B
- 19:21 Focus
- 19:30 Le journal
- 19:44 Le journal
- 19:45 L'entretien de l'intelligence économique
- 20:00 Le journal
- 20:30 Le journal
- 20:45 Le décryptage
- 21:00 Le journal
- 21:15 Le décryptage
- 21:21 Sports dimanche
- 21:30 Le journal
- 21:44 Le journal de l'Afrique
- 22:00 Le journal
- 22:10 Billet retour
- 22:30 Le journal
- 22:44 Le journal de l'Afrique
- 23:00 Le journal
- 23:10 Le journal
- 23:11 Sports dimanche
- 23:21 The Observers
- 23:30 Le journal
- 23:40 Le journal
- 23:41 Le Paris des arts
- 00:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Koniec wolności)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Astronarium (Astronawigacja)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2023)
- 02:50 Dziennik regionów
- 03:20 Odnaleziony walc
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Lasy pełne życia - Nocka nocków)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Cystersi z Sulejowa)
- 07:00 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 07:10 Turystyczna jazda (Dalmacja: Szybenik i Skradin)
- 07:35 Sielskie życie (5/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Murale)
- 10:00 Program lokalny
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Program lokalny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:00 Na sygnale (Zatrute związki)
- 16:30 Reportaż TVP Gdańsk
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Reportaż TVP Gdańsk
- 18:00 Droga
- 18:30 Panorama
- 18:47 Panorama sport
- 18:52 Pogoda
- 19:00 Cały ten sport
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
- 21:31 Panorama
- 21:40 Panorama sport
- 21:43 Pogoda
- 21:53 Czytanie przed spaniem
- 22:00 Przepis dnia 4 (9)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 23:55 Stulecie Winnych (13)
- 00:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Koniec wolności)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Astronarium (Astronawigacja)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2023)
- 02:50 Dziennik regionów
- 03:20 Odnaleziony walc
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Lasy pełne życia - Nocka nocków)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Cystersi z Sulejowa)
- 07:00 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 07:10 Turystyczna jazda (Dalmacja: Szybenik i Skradin)
- 07:35 Sielskie życie (5/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Murale)
- 10:00 Barka
- 10:21 Pogoda
- 10:25 Twórcze horyzonty
- 10:52 Muzeum Polskiej Piosenki
- 11:00 Nad Odrą
- 11:50 Języczek u wagi
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Przyroda - wędka - przygoda (Łososie z Bałtyku)
- 14:54 Listy do PRL-u
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Obalamy mity medyczne (16)
- 16:00 Na sygnale (Zatrute związki)
- 16:30 Kronika - flesz
- 16:35 Wokół nas
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Telezakupy
- 17:30 Muzeum Polskiej Piosenki
- 17:39 Arka
- 18:00 Magazyn sportowy
- 18:27 Pogoda
- 18:30 Kronika
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Europa z bliska
- 19:03 Stacja innowacja (129)
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
- 21:31 Kronika (Podsumowanie dnia)
- 21:50 Pogoda
- 21:51 Wokół nas
- 22:00 Przepis dnia 4 (9)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 23:55 Stulecie Winnych (13)
- 00:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Koniec wolności)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Astronarium (Astronawigacja)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2023)
- 02:50 Dziennik regionów
- 03:20 Odnaleziony walc
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Lasy pełne życia - Nocka nocków)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Cystersi z Sulejowa)
- 07:00 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 07:10 Turystyczna jazda (Dalmacja: Szybenik i Skradin)
- 07:35 Sielskie życie (5/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Murale)
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Teleskop
- 14:37 Prognoza pogody
- 14:40 Wielkopolska każdego dnia (1 września)
- 14:45 Wielkopolski informator ekologiczny
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Obalamy mity medyczne (16)
- 16:00 Na sygnale (Zatrute związki)
- 16:30 Teleskop
- 16:37 Prognoza pogody
- 16:39 Wielkopolska każdego dnia (1 września)
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Szlakiem drewnianych kościołów (Kuchary)
- 17:14 Medycyna i ty (Bezpieczne macierzyństwo)
- 17:31 Teleskop kulturalny
- 17:38 Prognoza pogody
- 17:41 Ławica 111
- 18:12 Pociąg do Wielkopolski
- 18:28 Prognoza pogody
- 18:30 Teleskop
- 18:46 Prognoza pogody
- 18:48 Wielkopolska każdego dnia (1 września)
- 18:54 Sportowy weekend
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
- 21:31 Teleskop
- 21:45 Prognoza pogody
- 21:47 Wielkopolska każdego dnia (1 września)
- 21:52 Teleskop kulturalny
- 22:00 Przepis dnia 4 (9)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 23:55 Stulecie Winnych (13)
- 00:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Leżajsk)
- 00:35 Całkiem niezła historia (Koniec wolności)
- 00:55 Panorama
- 01:20 Astronarium (Astronawigacja)
- 01:50 Wiek to tylko liczba
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 2023)
- 02:50 Dziennik regionów
- 03:20 Odnaleziony walc
- 04:20 Program informacyjny 19.30
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Lasy pełne życia - Nocka nocków)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Cystersi z Sulejowa)
- 07:00 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 07:10 Turystyczna jazda (Dalmacja: Szybenik i Skradin)
- 07:35 Sielskie życie (5/22)
- 07:55 Mieszkać piękniej (Murale)
- 10:00 Prognoza pogody
- 10:02 Tym żyje wieś
- 10:13 Astronarium (Nowe polskie obserwatoria)
- 10:36 Przystanek Kultura
- 10:52 Warto tam być
- 10:56 Piosenka u Ciebie
- 11:20 Kuchnia polskich Żydów (Wrzenie XVIII wieku)
- 11:46 Przegląd ukraiński
- 14:00 Rączka gotuje
- 14:30 Serce pełne miłości
- 14:51 Panorama litewska
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:45 Obalamy mity medyczne (16)
- 16:00 Na sygnale (Zatrute związki)
- 16:30 Obiektyw
- 16:40 Prognoza pogody
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Tydzień białoruski
- 17:22 U źródeł wiary
- 17:53 Nad Niemnem (546)
- 18:08 Polacy światu (Henryk Hryniewski)
- 18:14 Wajda na nowo
- 18:30 Obiektyw
- 18:51 Sport
- 18:55 Prognoza pogody
- 18:56 Żyjący Kościół
- 19:30 Piłka nożna: Betclic 2. Liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
- 21:31 Obiektyw
- 21:47 Prognoza pogody
- 21:48 Sport
- 21:54 Obalamy mity medyczne (27)
- 22:00 Przepis dnia 4 (9)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Lato na ROD'os
- 23:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kozłówka)
- 23:55 Stulecie Winnych (13)