Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Człowiek z żelaza
- 02:30 Wielki Wóz
- 03:55 Jaka to melodia? (5403)
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:20 Dziedzictwo (333)
- 06:10 Złoty chłopak (240)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Studio Raban
- 08:00 Akacjowa 38 (417)
- 08:45 Ranczo 3 (Miedź brzęcząca)
- 09:45 Komisarz Alex 7 (Wilcze jagody)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Śpiew miłości: małpa z apką
- 16:05 Dziedzictwo (334)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5404)
- 17:55 Klan (4358)
- 18:25 Reporterzy
- 18:45 Akacjowa 38 (444)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 22:40 Pielgrzym nadziei
- 23:45 Balans bieli
- 00:40 Kamerdyner (1/5)
- 01:25 Kamerdyner (2/5)
- 02:10 Piosenki o miłości
- 03:40 Rodzinka.pl (Estetycznie i higienicznie)
- 16:00 Koło fortuny (1703)
- 16:35 Familiada (2885)
- 17:20 Miłość i nadzieja (22)
- 18:15 Va banque (770)
- 18:50 Jeden z dziesięciu (1/144)
- 19:30 Barwy szczęścia (3019)
- 20:05 Barwy szczęścia (3020)
- 20:40 Kulisy serialu "M jak miłość" (1540)
- 20:55 M jak miłość (1807)
- 21:55 Na sygnale (Synek mamusi)
- 22:30 Król (1/8)
- 23:45 Mój tydzień z Marilyn
- 00:35 Całkiem niezła historia (Opowieści bliskomorskie)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Murale)
- 02:15 Naturalnie Lubelskie (Szczebrzeszyński Park Krajobrazowy)
- 02:30 Całkiem niezła historia (Na wypasie)
- 02:45 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:15 Pogoda
- 03:25 Polmission. Tajemnice paszportów
- 04:20 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
- 04:35 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Przed ekranem (15)
- 07:15 Całkiem niezła historia (Nie rań mnie, bo kocham Cię...)
- 07:30 Agrobiznes Info
- 07:35 Agropogoda Info
- 07:40 Lato na ROD'os
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Reporterzy
- 08:35 Kryminalna siódemka
- 08:55 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 09:30 Piosenka u Ciebie
- 10:00 Z miłości do zwierząt
- 10:30 Jesień na ROD'os
- 11:00 Na ratunek ogrodom (5)
- 11:30 Europa z bliska
- 12:00 Kuchenne recepty (Kiszonki)
- 12:30 Telekurier
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:15 Rozmowy (nie)wygodne
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dobrego dnia
- 17:03 Reagujemy
- 17:17 Dobrego dnia
- 17:45 Spacerowym okiem
- 18:00 Raport na gorąco
- 18:05 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:42 Kurier Mazowiecki
- 18:55 Pogoda
- 18:58 Sport
- 19:05 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 19:30 Spotkania w świecie ciszy
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Gość Regionów
- 21:00 Zero wstydu (1)
- 21:15 Powstanie warszawskie
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:52 Pogoda
- 21:53 Sport
- 22:00 Przepis dnia (11)
- 22:10 Telekurier
- 22:40 Kryminalna siódemka
- 23:00 Panorama
- 23:40 Przysięga (555)
- 02:15 Agent i pół
- 04:45 Disco Gramy (6293)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:35 Gliniarze (Alarm)
- 13:35 Trudne sprawy (Bezdzietni z wyboru)
- 16:15 Pogoda (902)
- 16:20 Interwencja (5479)
- 16:30 Na ratunek 112 (Alarm bombowy)
- 17:00 Gliniarze (Żywy lub martwy)
- 18:00 Pierwsza miłość (3842)
- 18:50 Wydarzenia (902)
- 19:20 Gość "Wydarzeń" (902)
- 19:25 Sport (902)
- 19:30 Pogoda (902)
- 19:35 Malanowski. Nowe rozdanie (Nowy początek)
- 20:10 Megahit: 2012
- 23:50 Niezłomny duch
- 14:00 Gliniarze (Milczenie jest złotem)
- 15:00 Na ratunek 112 (Mama)
- 15:30 Na ratunek 112 (Malaria)
- 20:00 Uroczysko (53)
- 20:30 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (819)
- 21:30 Miłość za wszelką cenę (1)
- 22:30 Pamiętniki z wakacji (104)
- 23:40 Zdrada
- 01:10 Kill Bill cz. 2
- 10:00 Zaklinaczka duchów (16)
- 11:00 Nie igraj z aniołem (10)
- 12:00 Nie igraj z aniołem (11)
- 13:00 Zaklinaczka duchów (17)
- 20:00 Z podniesionym czołem
- 21:25 Lwie serce
- 23:45 Za ciosem
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (193)
- 05:00 Dyżur 3 (42)
- 05:30 Dyżur 3 (30)
- 05:55 Ale numer! 19 (1)
- 06:30 Aukcja w ciemno (1)
- 06:50 Smerfy 2 (Zaklinacz ślimaków)
- 07:05 Dora poznaje świat (Mecz piłkarski Dory)
- 07:40 Marta mówi (Marta daje rady)
- 08:05 Trojaczki (Trojaczki chcą mieć psa)
- 08:10 Trojaczki (Lody)
- 08:15 Trojaczki (Eliott)
- 08:40 Masza i Niedźwiedź (1)
- 08:45 Masza i Niedźwiedź (2)
- 08:50 Masza i Niedźwiedź (3)
- 09:00 Wielkie przygody małego rekina (Burmistrz Rekinek / Kto nie płynie-tonie)
- 09:35 Świnka Peppa (Zabawy w błocie)
- 09:40 Świnka Peppa (Zagubiony Pan Dinozaur)
- 09:45 Świnka Peppa (Najlepsi przyjaciele)
- 09:50 Świnka Peppa (Papuga Polly)
- 09:55 Bing (Przebieranki)
- 10:05 Bing (Coś dla Suli)
- 10:10 Bing (Dryg)
- 10:30 Baranek Shaun (14)
- 10:35 Baranek Shaun (Kobza)
- 10:40 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 10:50 Baranek Shaun (Zamknięty od zewnątrz)
- 10:55 Milo (Piekarz Milo)
- 11:05 Milo (Nauczyciel Milo)
- 11:30 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Tygrys wśród lokomotyw)
- 11:40 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Ekipa do zadań specjalnych!)
- 11:55 Dinopociąg (Dolina Stygimolochów/Mała kocha ryby)
- 16:00 Bing (Przebieranki)
- 16:05 Bing (Coś dla Suli)
- 16:10 Bing (Dryg)
- 16:35 Świnka Peppa (Zabawy w błocie)
- 16:40 Świnka Peppa (Zagubiony Pan Dinozaur)
- 16:45 Świnka Peppa (Najlepsi przyjaciele)
- 16:50 Świnka Peppa (Papuga Polly)
- 17:00 Masza i Niedźwiedź (1)
- 17:05 Masza i Niedźwiedź (2)
- 17:10 Masza i Niedźwiedź (3)
- 17:35 Baranek Shaun (Kobza)
- 17:40 Baranek Shaun (Wielkolud Timmy)
- 17:50 Baranek Shaun (Zamknięty od zewnątrz)
- 00:45 Cloverfield Lane 10
- 02:50 Agenci NCIS 17 (12)
- 03:45 Agenci NCIS 17 (13)
- 04:40 The Good Doctor 6 (17)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (7)
- 07:00 Rekrut: FBI (6)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (7)
- 08:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (8)
- 09:50 Rekrut: FBI (6)
- 12:40 Rekrut: FBI (7)
- 13:40 MacGyver (15)
- 14:30 MacGyver (16)
- 15:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (15)
- 16:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (16)
- 17:20 MacGyver (17)
- 18:15 MacGyver (18)
- 19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (17)
- 00:15 Zabójcza pogoda 4 (4)
- 01:20 Cała prawda o zabiegach kosmetycznych (1)
- 02:25 Zielona planeta (1)
- 03:30 Zielona planeta (2)
- 08:25 Serengeti 3 (4)
- 09:35 W okowach mrozu 7 (1)
- 12:45 Serengeti 3 (4)
- 13:50 Malownicze trasy kolejowe (2)
- 14:45 W okowach mrozu 7 (6)
- 15:45 Życie na pustkowiu 10 (1)
- 20:55 Życie na pustkowiu 3 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 7 (4)
- 23:00 Wyspy Pacyfiku (1)
- 14:40 Agenci NCIS (Zamiana)
- 15:35 Dr House 4 (Serce Wilsona)
- 22:00 Alert: Wydział Osób Zaginionych (7)
- 22:55 Agenci NCIS (Zastępca)
- 23:50 Agenci NCIS (Zamiana)
- 00:20 Fatalna czarownica (Marele înghet)
- 00:55 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:05 Taffy 2 (Fotka)
- 01:10 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 01:20 Taffy 2 (Smrodek)
- 01:30 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 01:35 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 01:50 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 02:10 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 02:35 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 03:00 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:20 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 03:40 Dronersi (Tajemnica Ora)
- 04:05 Dronersi (Powrót mistrza)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 05:45 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 05:50 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Kontra (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 2))
- 07:00 Kiff (Życie na szczycie/ Czwarta kąpiel)
- 07:30 Kiff (Basenowa imprezka/ Przejażdżka)
- 14:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 14:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 14:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 14:50 Hailey w akcji! (Wojna i apka / Kto spuścił psy? (Hailey))
- 15:20 Hailey w akcji! (Beta Kontra Alfred/ Mistrzowie labiryntu)
- 15:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Łzoczyńca)
- 16:20 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Spełniacz marzeń)
- 16:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 17:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 17:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 17:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 17:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 00:10 Czas wojny: Max Manus
- 02:05 Czas wojny: Za linią wroga
- 03:35 Czas wojny: Obietnica poranka
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:00 Koncert
- 11:20 Wielki Mistrz
- 13:20 W zawieszeniu
- 15:10 Sława
- 16:55 Czarny motyl
- 18:25 Magik z Nowego Jorku
- 20:00 Drugie życie króla
- 21:30 Gorzka siedemnastka
- 23:15 Bij i wiej
- 00:55 Ulica nadziei 3 (12)
- 02:00 Tajemnice Brokenwood (3)
- 03:25 Profesor T 2 (1)
- 04:15 Z pamiętnika położnej 11 (5)
- 05:10 Obiady piątkowe 3 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (4)
- 06:00 Ojciec Brown 10 (3)
- 07:00 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 10:15 Ulica nadziei 3 (12)
- 11:15 Ojciec Brown 10 (3)
- 12:15 Śmierć pod palmami 6 (5)
- 13:25 Morderstwa w Midsomer 11 (1)
- 14:30 Morderstwa w Midsomer 11 (2)
- 15:35 Ulica nadziei 3 (12)
- 16:40 Ojciec Brown 10 (4)
- 17:40 Morderstwa w Midsomer 11 (3)
- 18:45 Morderstwa w Midsomer 11 (4)
- 19:50 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (13)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 4 (3)
- 23:50 Harry Wild 2 (1)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (15)
- 17:00 Gliniarz i prokurator (16)
- 21:55 Ostatni strzał
- 23:30 Poranny jeździec
- 04:00 Morderstwa w Midsomer 8 (3)
- 06:00 Mistrzowie Kabaretu 8 (Smile)
- 07:00 Premiera: WP News (66)
- 07:20 Premiera: Tłit (1082)
- 07:50 Porzucone budowle 6 (2)
- 08:50 Porzucone budowle 6 (3)
- 09:50 Ambulans 10 (2)
- 11:00 Rosyjska rewolucja
- 00:00 Adam szuka Ewy (5)
- 01:05 Magia nagości. Niemcy 2 (6)
- 02:10 Seks bez ograniczeń 2 (1)
- 03:10 I love kabaret (3)
- 04:05 I love kabaret (6)
- 05:05 I love kabaret (3)
- 06:00 Poranny rogal (19)
- 06:25 Poranny rogal (75)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:20 To leci w sieci (1)
- 07:45 To leci w sieci (5)
- 16:05 Trzecia planeta od Słońca (2)
- 16:40 Trzecia planeta od Słońca (3)
- 17:15 Alf (A.L.F.)
- 17:45 Alf (Nieznajomi nocą)
- 20:00 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (8)
- 00:40 Zew natury (23)
- 01:00 Zew natury (2)
- 01:30 Zew natury (1)
- 01:55 Zew natury (3)
- 02:20 Zew natury (4)
- 02:45 Zew natury (5)
- 03:10 Zew natury (7)
- 03:30 Zew natury (8)
- 03:55 Zew natury (6)
- 04:20 Na osi (1020)
- 04:40 Na osi (1021)
- 05:10 Na osi (1022)
- 05:35 Na osi (1023)
- 06:00 Na osi (1095)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 14:55 Giganty na drogach 2 (8)
- 15:55 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 18:00 Kontrola graniczna (1)
- 19:00 Kontrola graniczna (2)
- 04:30 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 06:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 TVCentrum uwagi
- 10:20 TVCentrum uwagi
- 10:40 TVCentrum uwagi
- 11:00 Na osi (1095)
- 11:30 Celnicy (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 12:55 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 13:55 Kupiec Hitlera
- 18:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 19:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 20:00 Kontrola graniczna (5)
- 21:00 Kontrola graniczna (6)
- 22:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 22:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 23:55 Celnicy 3 (1)
- 04:10 Mistrzowie szycia 3 (1)
- 05:10 Najpiękniej ukryte hotele (3)
- 06:00 Wyjątkowy butik (4)
- 07:05 Mistrzowie szycia 3 (3)
- 21:00 Ratunek dla skóry 3 (11)
- 22:05 Busz i już
- 23:05 Wstydliwe choroby: Otyłość (1)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 01:30 Spidey i superkumple (10)
- 01:55 Spidey i superkumple (11)
- 02:20 Spidey i superkumple (12)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kaczki w tarapatach / Kropka nad i)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Wielki Goof! / Zabawa w świecie kredek)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Muzyka pór roku / Syrenki na ratunek)
- 04:00 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 04:30 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Baterie dołączone / Miki i Minnie: Na lodzie!)
- 06:30 Spidey i superkumple (Superbohaterska czkawka / Zagubione, znalezione)
- 07:00 Blue (Kemping)
- 07:10 Blue (Góra Mamatata)
- 07:20 Blue (Dzieci)
- 07:30 Blue (Szczurokura)
- 07:40 Blue (Sąsiedzi)
- 07:50 Blue (Dokuczanie)
- 12:00 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 12:30 Blue (Praca)
- 12:40 Blue (Gryźka i Wszechwiedząca Wilczyca)
- 12:50 Blue (Trampolina)
- 13:00 Blue (Wysypisko)
- 13:10 Blue (Zoo)
- 13:20 Blue (Plecakowe wędrówki)
- 13:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (11)
- 13:30 Disney Junior Ariel (1)
- 16:00 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 16:30 Disney Junior Ariel (2)
- 17:00 Blue (Kemping)
- 17:10 Blue (Góra Mamatata)
- 17:20 Blue (Dzieci)
- 17:30 Superkoty (Złodziej zabawek / Nocne strachy)
- 22:00 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 22:30 Blue (Basen)
- 22:40 Blue (Sklep)
- 22:50 Blue (Wagonikowa przejażdżka)
- 23:00 Pidżamersi 4 (Rydwan Faraona/ Usterka Pidżarobota)
- 23:25 Pidżamersi 4 (101)
- 23:50 Pidżamersi 4 (102)
- 00:20 Wodogrzmoty Małe 2 (Stowarzyszenie Ślepego Oka)
- 00:50 Wodogrzmoty Małe 2 (Igrzyska Blendina)
- 01:15 Taffy 2 (Labirynt)
- 01:25 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 01:30 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:45 Taffy 2 (Fotka)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 02:35 Duch i nas dwóch (7)
- 03:00 Duch i nas dwóch (8)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (9)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (10)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Nie taki chrząszcz straszny / Nowa Mo)
- 06:00 Greenowie w wielkim mieście (1)
- 06:30 Greenowie w wielkim mieście (2)
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście (3)
- 07:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 07:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 16:00 Wodogrzmoty Małe (Łowcy głów)
- 16:30 Taffy (Wejście kota)
- 16:35 Taffy (Malutki problem)
- 16:40 Taffy (Masz to w genach)
- 16:55 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 17:05 Taffy (Kukiełka)
- 17:20 Taffy (Kto da więcej?)
- 17:25 Taffy (Misja Mish Mash)
- 17:40 Szkoła wikingów (Egzaminy)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Jaki ojciec, taka Libby/ Taneczna rewolucja)
- 20:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 20:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 20:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 20:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 21:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 21:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 00:05 Blue (4)
- 00:15 Yakka Dee 5 (1)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 00:40 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (11)
- 00:45 Blue 2 (Wielkanoc)
- 00:55 Tomek i przyjaciele (1)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (38)
- 01:20 Psi Oddział (7)
- 01:35 Blue 2 (37)
- 01:40 Blue 2 (38)
- 01:50 Blue 2 (39)
- 02:00 Yakka Dee 5 (2)
- 02:05 Tosia i Tymek (16)
- 02:20 Blue 2 (41)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 02:40 Kręciołki (93)
- 02:50 Teletubisie (57)
- 03:05 Blue (49)
- 03:10 Blue (50)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (7)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (24)
- 03:45 Tosia i Tymek (25)
- 04:00 Tosia i Tymek (26)
- 04:10 Blue 2 (47)
- 04:20 Blue 2 (48)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (6)
- 04:40 Blue 2 (29)
- 04:45 Blue 2 (30)
- 04:55 Superpyra (37)
- 05:00 Superpyra (38)
- 05:10 Superpyra (39)
- 05:15 Kolorklocki (15)
- 05:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (30)
- 05:35 Tomek i przyjaciele 16 (1)
- 05:45 Piotruś Królik 2 (45)
- 06:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (1)
- 06:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (2)
- 06:35 Kochający Potworek (1)
- 06:45 Kochający Potworek (2)
- 06:55 Blue 2 (1)
- 07:00 Blue 2 (2)
- 07:10 Blue 2 (3)
- 07:20 Blue 2 (4)
- 07:30 Blue 2 (5)
- 07:35 Andy i zwierzątka (1)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (1)
- 08:05 Matklocki (4)
- 08:10 Matklocki 2 (1)
- 08:20 Kolorklocki (1)
- 08:25 Blue 2 (6)
- 08:35 Blue 2 (7)
- 08:40 Tosia i Tymek (21)
- 08:55 Tosia i Tymek (22)
- 09:10 Tomek i przyjaciele 16 (1)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (21)
- 09:35 Kręciołki (60)
- 09:50 Teletubisie (8)
- 10:05 Kręciołki (61)
- 10:15 Blue 2 (2)
- 10:25 Yakka Dee 4 (1)
- 10:30 Yakka Dee 4 (2)
- 10:35 Blue 2 (3)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (1)
- 11:00 JoJo i Babcia 3 (23)
- 11:15 W Papierowej Krainie (33)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (5)
- 11:50 Blue (33)
- 12:00 Blue (46)
- 12:05 Blue (47)
- 12:15 Matklocki (30)
- 12:20 Blue (4)
- 12:30 Yakka Dee 5 (1)
- 12:40 Yakka Dee 5 (2)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (3)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (11)
- 13:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 13:20 Tomek i przyjaciele (1)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (38)
- 13:45 Psi Oddział (7)
- 14:00 Blue 2 (37)
- 14:10 Blue 2 (38)
- 14:15 Blue 2 (39)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 14:40 Blue 2 (41)
- 14:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 15:00 JoJo i Babcia 3 (24)
- 15:15 W Papierowej Krainie (34)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 15:50 Blue (35)
- 16:00 Blue (50)
- 16:10 Blue (51)
- 16:20 Matklocki 4 (1)
- 16:25 Blue (5)
- 16:35 Yakka Dee 6 (1)
- 16:40 Yakka Dee 5 (3)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 17:00 Andy i sekretna kryjówka (Kameleon)
- 17:10 Blue (1)
- 17:15 Tomek i przyjaciele (2)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (39)
- 17:45 Psi Oddział (8)
- 18:00 Blue 2 (40)
- 18:10 Blue 2 (41)
- 18:15 Blue 2 (42)
- 18:25 Tosia i Tymek (17)
- 18:40 Blue 2 (42)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 19:00 Kręciołki (94)
- 19:15 Teletubisie (58)
- 19:30 Blue (51)
- 19:40 Blue (39)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (8)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (25)
- 20:20 Tosia i Tymek (27)
- 20:30 Tosia i Tymek (28)
- 20:45 Blue 2 (49)
- 20:55 Blue 2 (50)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (7)
- 21:15 Blue 2 (31)
- 21:25 Blue 2 (32)
- 21:35 Superpyra (40)
- 21:40 Superpyra (42)
- 21:50 Superpyra (43)
- 22:00 Superpyra (44)
- 22:10 Kolorklocki (16)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 22:30 Tomek i przyjaciele 16 (2)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (46)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 23:35 Matklocki 4 (1)
- 23:40 Blue (35)
- 23:50 Blue (50)
- 23:55 Blue (51)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 03:00 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 03:15 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 03:25 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 08:00 Ricky Zoom (25)
- 08:20 Ricky Zoom (26)
- 08:30 Ricky Zoom (27)
- 08:40 Ricky Zoom (28)
- 09:00 Ricky Zoom (29)
- 09:20 Ricky Zoom (30)
- 09:30 Ricky Zoom (31)
- 09:40 Ricky Zoom (32)
- 10:00 Ricky Zoom (33)
- 10:20 Ricky Zoom (34)
- 10:30 Ricky Zoom (35)
- 10:40 Ricky Zoom (36)
- 11:00 Bernard 2 (99)
- 11:05 Bernard 2 (100)
- 11:10 Bernard 2 (102)
- 11:15 Bernard 2 (103)
- 11:20 Bernard 2 (104)
- 11:30 Bernard 3 (105)
- 11:35 Bernard 3 (107)
- 11:40 Bernard 3 (108)
- 11:45 Bernard 3 (109)
- 12:00 Bernard 3 (111)
- 12:05 Bernard 3 (113)
- 12:10 Bernard 3 (114)
- 12:15 Bernard 3 (115)
- 12:25 Bernard 3 (117)
- 12:30 Bernard 3 (118)
- 12:35 Bernard 3 (119)
- 12:40 Bernard 3 (121)
- 12:45 Bernard 3 (122)
- 12:50 Bernard 3 (123)
- 13:00 Bernard 3 (124)
- 13:05 Bernard 3 (125)
- 13:10 Bernard 3 (127)
- 13:15 Bernard 3 (128)
- 13:20 Bernard 3 (130)
- 13:30 Bernard 3 (131)
- 13:35 Bernard 3 (132)
- 13:40 Bernard 3 (133)
- 13:45 Bernard 3 (135)
- 13:50 Bernard 3 (136)
- 14:00 Power Players (17)
- 14:20 Power Players (18)
- 14:30 Power Players (19)
- 14:40 Power Players (20)
- 15:00 Power Players (21)
- 15:20 Power Players (22)
- 15:30 Power Players (23)
- 15:40 Power Players (24)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 17:20 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 18:00 Ricky Zoom (37)
- 18:20 Ricky Zoom (38)
- 18:30 Ricky Zoom (39)
- 18:40 Ricky Zoom (40)
- 19:00 Ricky Zoom (41)
- 19:20 Ricky Zoom (42)
- 19:30 Ricky Zoom (43)
- 19:40 Ricky Zoom (44)
- 20:00 Ricky Zoom (45)
- 20:20 Ricky Zoom (46)
- 20:30 Ricky Zoom (47)
- 20:40 Ricky Zoom (48)
- 21:00 Power Players (25)
- 21:15 Power Players (26)
- 21:30 Power Players (1)
- 21:40 Power Players (2)
- 22:00 Power Players (3)
- 22:20 Power Players (4)
- 22:30 Power Players (5)
- 22:40 Power Players (6)
- 23:00 Power Players (7)
- 23:20 Power Players (8)
- 23:30 Power Players (9)
- 23:40 Power Players (10)
- 00:02 Jaki jest twój zawód ?
- 00:04 Świat elfów
- 00:07 Sunville
- 00:10 Towarzysze zabawy
- 00:13 Wstawaj!
- 00:15 Jaki jest twój zawód ?
- 00:18 Sunville
- 00:21 Świat elfów
- 00:24 Wakacje
- 00:27 Sunville
- 00:30 Towarzysze zabawy
- 00:32 Opowieści warzywne
- 00:35 Zwierzęta
- 00:37 Teraz się bawimy
- 00:39 Towarzysze zabawy
- 00:43 Teraz się bawimy
- 00:45 Świat podwodny
- 00:48 Opowieści warzywne
- 00:51 Wakacje
- 00:53 Towarzysze zabawy
- 00:56 Opowieści warzywne
- 00:59 Teraz się bawimy
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:05 Świat elfów
- 01:08 Opowieści warzywne
- 01:11 Zwierzęta
- 01:13 Indie
- 01:15 Zwierzęta
- 01:17 Galaktyczni turyści
- 01:20 Przygody w przestrzeni
- 01:22 Jak podróżujemy
- 01:25 Pojazdy
- 01:27 Indie
- 01:31 Mini opowiadania
- 01:33 Puffy i Tubby
- 01:37 Posłuchaj tego
- 01:39 Posłuchaj tego
- 01:42 Opowieści warzywne
- 01:44 Łazienka
- 01:47 Posłuchaj tego
- 01:51 Przygody w przestrzeni
- 01:54 Rodzina bobrów
- 01:56 Puffy i Tubby
- 01:59 Mini opowiadania
- 02:01 Urocze miejsca
- 02:04 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:08 Opowieści warzywne
- 02:10 Posłuchaj tego
- 02:13 Oli - cykle natury
- 02:16 Panni i Fanni
- 02:18 Urocze miejsca
- 02:21 Grupy
- 02:23 Kącik naukowy
- 02:25 Sunville
- 02:28 Grupy
- 02:31 Opowieści warzywne
- 02:33 Miejskie życie
- 02:35 Kącik naukowy
- 02:38 Puffy i Tubby
- 02:42 Przygody w przestrzeni
- 02:45 Sunville
- 02:48 Kolorowa magia
- 02:51 Kącik naukowy
- 02:53 Kolorowe koło
- 02:56 Grupy
- 02:59 Urocze miejsca
- 03:01 Safari
- 03:04 Grupy
- 03:07 Urocze miejsca
- 03:09 Muzeum
- 03:12 Ding Dang Dong
- 03:16 Opowieści warzywne
- 03:18 Świat zwierząt
- 03:20 Przygody w przestrzeni
- 03:24 Jaki jest twój zawód ?
- 03:27 Taniec
- 03:30 Urocze miejsca
- 03:33 Sport, sport, sport
- 03:36 Jak podróżujemy
- 03:38 Taniec
- 03:41 Posłuchaj tego
- 03:43 Teraz się bawimy
- 03:45 Opowieści warzywne
- 03:48 Sport, sport, sport
- 03:50 Rodzina bobrów
- 03:53 Świat elfów
- 03:56 Jaki jest twój zawód ?
- 03:59 Urocze miejsca
- 04:02 Teraz się bawimy
- 04:04 Ding Dang Dong
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:11 Mini opowiadania
- 04:14 Towarzysze zabawy
- 04:17 Wakacje
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:21 Świat podwodny
- 04:24 Opowieści warzywne
- 04:27 Kolorowa magia
- 04:29 Wakacje
- 04:32 Opowieści warzywne
- 04:34 Kolorowe koło
- 04:37 Wakacje
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:42 Świat podwodny
- 04:44 Kolorowe koło
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:53 Wakacje
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:58 Świat podwodny
- 05:00 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:05 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:10 Kolorowe koło
- 05:12 Wakacje
- 05:16 Kolorowe koło
- 05:19 Posłuchaj tego
- 05:22 Miyu i Litto
- 05:25 Muzeum
- 05:28 Kolorowe koło
- 05:30 Puffy i Tubby
- 05:34 Kolorowa magia
- 05:37 Miyu i Litto
- 05:40 Posłuchaj tego
- 05:42 Puffy i Tubby
- 05:46 Miyu i Litto
- 05:49 Panni i Fanni
- 05:51 Urocze miejsca
- 05:54 Miyu i Litto
- 05:56 Muzeum
- 05:59 Kolorowe koło
- 06:02 Panni i Fanni
- 06:05 Panni i Fanni
- 06:07 Kącik naukowy
- 06:10 Miyu i Litto
- 06:12 Grupy
- 06:15 Miyu i Litto
- 06:18 Panni i Fanni
- 06:22 Dinoland
- 06:25 Małe, ale pracowite
- 06:27 Raul
- 06:29 Uczymy się
- 06:32 Raul
- 06:34 Risto Gusto
- 06:37 Afryka
- 06:40 Safari
- 06:42 Rodzina bobrów
- 06:44 Zwierzęta
- 06:47 Łazienka
- 06:49 Świat zwierząt
- 06:52 Fin i Fianna
- 06:55 Świat zabawek
- 06:58 Skoczkowie Planet
- 07:02 Drużyna lalek
- 07:05 Skoczkowie Planet
- 07:10 Towarzysze zabawy
- 07:13 Sport, sport, sport
- 07:18 Teraz się bawimy
- 07:22 Margo i Felix
- 07:25 Afryka
- 07:27 Przygody kaczki
- 07:29 Risto Gusto
- 07:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:35 Hubbi i jego koledzy
- 07:37 Historie Henryka
- 07:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:42 Ding Dang Dong
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:47 Teraz się bawimy
- 07:50 Sport, sport, sport
- 07:52 Świat zwierząt
- 07:55 Lola i Liczby
- 07:57 Margo i Felix
- 08:00 Świat Mimo
- 08:03 Wstawaj!
- 08:05 Zack i Ziggy
- 08:08 DuckSchool
- 08:12 Taniec
- 08:14 Świat zwierząt
- 08:16 Ding Dang Dong
- 08:20 Świat zwierząt
- 08:22 Taniec
- 08:25 Mimo i Bobo
- 08:27 Małe melodie
- 08:29 Margo i Felix
- 08:33 Słodki dom
- 08:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:36 Margo i Felix
- 08:39 Afryka
- 08:42 Elfy przyrody
- 08:43 Jaki jest twój zawód ?
- 08:46 Miyu i Litto
- 08:48 Kolorowe koło
- 08:51 Jaki jest twój zawód ?
- 08:54 Miyu i Litto
- 08:56 Muzeum
- 08:59 Hubbi i jego koledzy
- 09:01 Dźwięki wokół nas
- 09:03 Kształcików
- 09:04 Słodki dom
- 09:05 Elfy przyrody
- 09:07 Wesołe królestwo
- 09:10 Monika i Rudi 2
- 09:13 Panni i Fanni
- 09:16 Kolorowe koło
- 09:18 Posłuchaj tego
- 09:21 Miyu i Litto
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:27 Uczymy się
- 09:30 Toobys
- 09:33 Małe melodie
- 09:35 Pixie 2
- 09:36 Zack i Ziggy
- 09:39 Sippi Sappi
- 09:41 Lola i Liczby
- 09:44 Pixie 2
- 09:46 DuckSchool
- 09:48 Wesoła łąka
- 09:51 Małe melodie
- 09:53 Albert tłumaczy
- 09:55 Lola i Liczby
- 09:58 Zack i Ziggy
- 10:01 Monika i Rudi
- 10:04 Dinoland
- 10:07 Sippi Sappi
- 10:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:11 Dźwięki wokół nas
- 10:13 Lola i Liczby
- 10:15 Monika i Rudi
- 10:18 Monika i Rudi 2
- 10:21 Słodki dom
- 10:23 Co rośnie na drzewie?
- 10:24 Monika i Rudi
- 10:27 Tempo Giusto
- 10:30 Świat Mimo
- 10:32 Zabawa w chowanego
- 10:35 Risto Gusto
- 10:38 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:41 Lola i Liczby
- 10:44 Margo i Felix
- 10:47 Wesołe królestwo
- 10:50 Toobys
- 10:52 Brygada ogniowa
- 10:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:57 Mały Didy
- 11:00 Historie Henryka
- 11:02 Fin i Fianna
- 11:05 Mimo i Bobo
- 11:07 Raul
- 11:10 DuckSchool
- 11:12 Fin i Fianna
- 11:15 Mały Didy
- 11:18 Hop-hop
- 11:20 Tempo Giusto
- 11:22 Uczymy się
- 11:25 Afryka
- 11:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:29 Lola i Liczby
- 11:32 Hiphopowy kaktus
- 11:35 Hubbi i jego koledzy
- 11:37 Sztuka Leona
- 11:39 Hubbi się tym zajmie
- 11:42 Brygada ogniowa
- 11:44 Mimo i Bobo
- 11:47 Dinoland
- 11:50 Mały Didy
- 11:53 Hop-hop
- 11:55 Drużyna lalek na ratunek
- 11:57 Świat Mimo
- 11:59 Zastęp strażaków
- 12:02 Zoo
- 12:05 Dotty i Kitty
- 12:09 Risto Gusto
- 12:12 Hubbi się tym zajmie
- 12:14 Małe, ale pracowite
- 12:17 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:19 Raul
- 12:22 Toby McFly
- 12:25 Uczymy się
- 12:27 Połączony świat
- 12:30 Dinozaur Milo
- 12:35 Hiphopowy kaktus
- 12:37 Przygody kaczki
- 12:39 Połączony świat
- 12:42 Toby McFly
- 12:45 Małe, ale pracowite
- 12:48 Skoczkowie Planet
- 12:52 Hiphopowy kaktus
- 12:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:58 Drużyna lalek na ratunek
- 13:01 Hubbi i jego koledzy
- 13:04 Świat zabawek
- 13:07 Sztuka Leona
- 13:09 Hubbi się tym zajmie
- 13:12 Toby McFly
- 13:15 Świat zabawek
- 13:18 Risto Gusto
- 13:21 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Pociąg
- 13:28 Dinoland
- 13:30 Skoczkowie Planet
- 13:34 Kaczka i Puszek
- 13:37 Uczymy się
- 13:40 Kształcików
- 13:41 Słodki dom
- 13:42 Fin i Fianna
- 13:45 Wesoła łąka
- 13:48 ABC - duckBC
- 13:51 Dotty i Kitty
- 13:55 Uczymy się
- 13:58 Albert tłumaczy
- 14:02 Toobys
- 14:04 Słodki dom
- 14:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:08 Co rośnie na drzewie?
- 14:10 Uczymy się
- 14:12 Monika i Rudi 2
- 14:15 Fin i Fianna
- 14:18 Co rośnie na drzewie?
- 14:20 Lola i Liczby
- 14:22 Albert tłumaczy
- 14:26 Albert tłumaczy
- 14:28 Mimo i Bobo
- 14:31 Albert tłumaczy
- 14:33 Kolorowa Klara
- 14:35 Słodki dom
- 14:36 Pixie 2
- 14:37 Przygody kaczki
- 14:40 Hop-hop
- 14:42 Mimo i Bobo
- 14:45 Tempo Giusto
- 14:47 Wstawaj!
- 14:49 Mimo & Bobo PLUS
- 14:53 Albert tłumaczy
- 14:56 Tempo Giusto
- 14:58 Świat Mimo
- 15:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:04 Mimo & Bobo PLUS
- 15:08 Raul
- 15:11 Mimo & Bobo PLUS
- 15:15 Dźwięki wokół nas
- 15:17 Elfy przyrody
- 15:18 Zabawa w chowanego
- 15:20 Hubbi się tym zajmie
- 15:23 Mały Didy
- 15:25 Lola i Liczby
- 15:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:31 Wstawaj!
- 15:33 Zack i Ziggy
- 15:36 Elfy przyrody
- 15:37 Afryka
- 15:39 Lola i Liczby
- 15:42 Mimo i Bobo
- 15:44 Dotty i Kitty
- 15:48 Dźwięki wokół nas
- 15:50 Restauracja
- 15:53 Mały Didy
- 15:55 Sippi Sappi
- 15:58 ABC - duckBC
- 16:01 Toby McFly
- 16:04 Restauracja
- 16:07 Drużyna lalek
- 16:09 Cubie
- 16:11 Mimo i Bobo
- 16:14 Cubie
- 16:17 Hiphopowy kaktus
- 16:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:21 Kolorowa Klara
- 16:23 Toby McFly
- 16:26 Afryka
- 16:29 Świat Mimo
- 16:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:33 Zabawa w chowanego
- 16:35 Hiphopowy kaktus
- 16:37 Co rośnie na drzewie?
- 16:39 Przygody kaczki
- 16:41 Mimo i Bobo
- 16:44 Elfy przyrody
- 16:45 Afryka
- 16:47 Wstawaj!
- 16:49 DuckSchool
- 16:52 Wstawaj!
- 16:54 Mały Didy
- 16:57 Mimo i Bobo
- 16:59 Lola i Liczby
- 17:02 Raul
- 17:05 Wstawaj!
- 17:07 Mimo i Bobo
- 17:10 Raul
- 17:12 Afryka
- 17:14 Raul
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:20 Sippi Sappi
- 17:22 Hop-hop
- 17:25 Zabawa w chowanego
- 17:28 Raul
- 17:31 Wstawaj!
- 17:33 Mimo i Bobo
- 17:35 Raul
- 17:38 Zabawa w chowanego
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:42 Raul
- 17:46 Tempo Giusto
- 17:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:51 Uczymy się
- 17:54 Małe melodie
- 17:56 Uczymy się
- 17:58 Słodki dom
- 18:00 Fin i Fianna
- 18:03 Zabawa w chowanego
- 18:05 Pixie 2
- 18:06 DuckSchool
- 18:09 Kształcików
- 18:10 Sippi Sappi
- 18:13 Fin i Fianna
- 18:16 Mimo i Bobo
- 18:18 Fin i Fianna
- 18:21 Albert tłumaczy
- 18:25 ABC - duckBC
- 18:28 Małe melodie
- 18:30 Uczymy się
- 18:33 Toobys
- 18:36 Uczymy się
- 18:39 Przygody kaczki
- 18:41 Małe melodie
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:45 Słodki dom
- 18:47 Hubbi i jego koledzy
- 18:49 Zabawa w chowanego
- 18:51 Toobys
- 18:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:57 Przygody kaczki
- 18:59 Małe, ale pracowite
- 19:02 Margo i Felix
- 19:05 Przygody kaczki
- 19:07 Toobys
- 19:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:12 Kaczka i Puszek
- 19:14 Drużyna lalek
- 19:16 Hop-hop
- 19:18 Zabawa w chowanego
- 19:21 Historie Henryka
- 19:23 Dobranoc!
- 19:25 Zoo
- 19:28 DuckSchool
- 19:31 Pociąg
- 19:34 Tempo Giusto
- 19:36 Zack i Ziggy
- 19:39 Elfy przyrody
- 19:40 Zoo
- 19:43 Toobys
- 19:45 Dźwięki wokół nas
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:51 Brygada ogniowa
- 19:54 Małe, ale pracowite
- 19:57 Hubbi i jego koledzy
- 20:00 Elfy przyrody
- 20:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:04 Hubbi i jego koledzy
- 20:07 Historie Henryka
- 20:10 Mimo i Bobo
- 20:12 Drużyna lalek na ratunek
- 20:14 Drużyna lalek
- 20:18 Restauracja
- 20:21 Sippi Sappi
- 20:24 Afryka
- 20:27 Drużyna lalek na ratunek
- 20:29 Mały Didy
- 20:31 Przygody kaczki
- 20:33 Pociąg
- 20:36 Toby McFly
- 20:39 Monika i Rudi
- 20:43 Zoo
- 20:46 Mimo i Bobo
- 20:48 Lola i Liczby
- 20:52 Afryka
- 20:54 Hiphopowy kaktus
- 20:56 Mimo i Bobo
- 20:59 Świat Mimo
- 21:02 Elfy przyrody
- 21:03 Przygody kaczki
- 21:05 Drużyna lalek
- 21:07 Mimo i Bobo
- 21:10 Kolorowe koło
- 21:13 Opowieści warzywne
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Wakacje
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:25 Elfy przyrody
- 21:26 Brygada ogniowa
- 21:29 Elfy przyrody
- 21:30 Afryka
- 21:32 Toobys
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:38 Brygada ogniowa
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Świat podwodny
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Świat podwodny
- 21:54 Dinozaur Milo
- 21:58 Raul
- 22:01 Przygody kaczki
- 22:03 Sztuka Leona
- 22:05 Raul
- 22:07 Toby McFly
- 22:10 Świat Mimo
- 22:13 Pociąg
- 22:15 Świat elfów
- 22:19 Przygody w przestrzeni
- 22:22 Rodzina bobrów
- 22:24 Pojazdy
- 22:27 Indie
- 22:30 Sippi Sappi
- 22:33 Skoczkowie Planet
- 22:37 Sztuka Leona
- 22:39 Mimo & Bobo PLUS
- 22:43 Urocze miejsca
- 22:46 Towarzysze zabawy
- 22:49 Rodzina bobrów
- 22:52 Miejskie życie
- 22:54 Safari
- 22:56 Posłuchaj tego
- 22:59 Historie Henryka
- 23:01 Sippi Sappi
- 23:04 Kształcików
- 23:05 Mimo i Bobo
- 23:07 Sippi Sappi
- 23:10 Dotty i Kitty
- 23:13 DuckSchool
- 23:15 Co rośnie na drzewie?
- 23:16 Grupy
- 23:18 Kolorowe koło
- 23:21 Kolorowa magia
- 23:24 Safari
- 23:27 Kącik naukowy
- 23:29 Panni i Fanni
- 23:32 Historie Henryka
- 23:34 Zabawa w chowanego
- 23:37 Wesoła łąka
- 23:40 ABC - duckBC
- 23:43 Dotty i Kitty
- 23:47 Jaki jest twój zawód ?
- 23:49 Kolorowe koło
- 23:52 Kącik naukowy
- 23:54 Miyu i Litto
- 23:57 Jaki jest twój zawód ?
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:17 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:19 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:26 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:35 Nacho - El Capitan
- 07:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 07:45 Eleven Gol
- 14:00 Ligue1 (3)
- 14:35 Wywiad Eleven
- 15:00 Serie A (3)
- 16:00 LaLiga (4)
- 17:00 Eleven Top Goals
- 20:00 La Manita
- 20:15 Wywiad Eleven
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi (16)
- 22:20 Wywiad Eleven
- 23:00 Leo Messi
- 10:00 Ronaldo
- 10:30 Nacho - El Capitan
- 11:00 LaLiga Best 11 (Iker Casillas)
- 11:30 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 20:00 LaLiga Best 11 (Fredéric Kanouté)
- 20:30 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 21:00 Eleven Top Goals
- 04:00 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 04:40 Paco Gento
- 05:15 Hugo Sanchez
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 Ronaldo
- 22:30 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 23:00 Diego Rodriguez
- 23:30 Miguel Soler
- 00:00 Action Sports World (7)
- 01:00 Action Sports World (8)
- 02:00 Action Sports World (9)
- 03:00 Action Sports World (10)
- 04:00 Action Sports World (11)
- 05:00 Action Sports World (12)
- 06:00 Sports Adventure 4 (1)
- 06:30 Sports Adventure 4 (2)
- 07:00 World of X Games (6)
- 08:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 09:00 Fighting Fit (1)
- 10:00 Action Sports World (16)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 12:00 Sports Adventure 4 (1)
- 12:30 Sports Adventure 4 (2)
- 13:00 World of X Games (6)
- 14:00 X Games - Minneapolis (1)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (1)
- 18:00 MTB Heroes (5)
- 18:30 MTB Heroes (6)
- 19:00 Nitro Circus Live (5)
- 19:30 Nitro Circus Live (6)
- 20:00 WWE NXT (23)
- 21:00 Beyond The Beaten Path (1)
- 22:00 Beyond The Beaten Path (2)
- 23:00 Sports Adventure 5 (5)
- 23:30 Sports Adventure 5 (6)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Na tropie seks handlarzy (2)
- 01:50 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 02:15 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 02:40 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 03:05 Remont na 5+ (5)
- 03:30 Remont na 5+ (6)
- 03:55 Remont na 5+ (7)
- 04:20 Remont na 5+ (8)
- 04:45 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:10 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:00 Giganty w przestworzach (1)
- 10:55 Giganty w przestworzach (2)
- 11:55 Doktor wielkiej wagi 5 (1)
- 14:00 Celnicy (1)
- 14:30 Celnicy (2)
- 15:00 Celnicy (3)
- 15:30 Celnicy (4)
- 18:00 Celnicy (5)
- 18:30 Celnicy (6)
- 19:00 Celnicy (7)
- 19:30 Celnicy (8)
- 20:00 Megaładunki 3 (1)
- 21:00 Megaładunki 3 (2)
- 00:00 Poland Daily
- 00:13 Poland Daily - Weather
- 00:15 Dzisiaj
- 00:35 Dzisiaj (Gość)
- 01:00 Salonik polityczny
- 01:45 Miłosz Kłeczek - Wysokie Napięcie
- 02:40 Za siódmą górą
- 03:00 Dzisiaj
- 03:25 Polityczna kawa
- 04:15 Piachem w tryby
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 06:33 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 06:40 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:07 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Republika dzień
- 18:00 Republika dzień
- 18:20 Polityczny horyzont Łukasza Jankowskiego
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:40 Biznes Polska
- 23:55 Express Republiki
- 08:10 Okręt wojenny na służbie (6)
- 09:20 Top Gear 19 (2)
- 12:55 Top Gear 8 (2)
- 14:10 Warsztat Hammonda (3)
- 15:10 Najsłabsze ogniwo 3 (4)
- 16:10 The Best of Top Gear 2013/14 (1)
- 17:20 Top Gear 19 (2)
- 18:30 Warsztat Hammonda (3)
- 19:30 Top Gear 8 (3)
- 22:00 Warsztat Hammonda (4)
- 23:00 Sekrety Muzeum Transportu 2 (1)