Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 01:30 Spidey i superkumple (Mega pajęcza Gwiazdka / Gobby na lodzie)
- 01:55 Spidey i superkumple (14)
- 02:20 Spidey i superkumple (15)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Festiwal bohaterów! / Gdzie się podziała Wanda?)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Witajcie na Wyspie Gigantycznych Krabów /Duchy Nawiedzonego Wąwozu)
- 04:00 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 04:30 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:00 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Deszczu, idź sobie / Dzień blichtru Donalda)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Daisy i muzy / Parada)
- 06:30 Spidey i superkumple (Superośmiornica/ Atak Zielonych Chichotów)
- 07:00 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 07:10 Blue 2 (Młotkorama)
- 07:20 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 07:30 Blue 2 (Tańcuś)
- 07:40 Blue 2 (Squash)
- 07:50 Blue 2 (Kalambury)
- 12:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 12:30 Blue (Przygoda)
- 12:40 Blue (Papugowanie)
- 12:50 Blue (Nocowanko)
- 13:00 Blue (Wcześniaczek)
- 13:10 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 13:20 Blue (Zabawa w chowanego)
- 13:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (Zabawa na śniegu)
- 13:30 Disney Junior Ariel (2)
- 18:00 Superkoty (Kocie kopie/ Leniwa lotniczka)
- 18:30 Disney Junior Ariel (2)
- 19:00 Disney Junior Ariel (4)
- 19:30 Blue (25)
- 19:40 Blue (Plaża)
- 19:50 Blue (Piraci)
- 00:10 Dzieciak kontra Kot 2 (40)
- 00:40 Taffy 2 (Labirynt)
- 00:45 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 00:55 Taffy 2 (Wrobiony)
- 01:00 Taffy 2 (Fotka)
- 01:15 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 01:25 Taffy 2 (Smrodek)
- 01:30 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 01:35 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:35 Duch i nas dwóch (9)
- 03:00 Duch i nas dwóch (10)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (11)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (12)
- 04:50 Duch i nas dwóch (16)
- 05:15 Duch i nas dwóch (17)
- 05:35 Robale ziomale (Zauroczenie / Nowy burmistrz)
- 06:00 Greenowie w wielkim mieście (4)
- 06:30 Greenowie w wielkim mieście (6)
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście (8)
- 07:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 07:40 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 16:00 Wodogrzmoty Małe (Dipper Dipper Dipper)
- 16:30 Taffy (Robodom)
- 16:35 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 16:40 Taffy (Woń polowania)
- 16:55 Taffy (Wylogowanie)
- 17:05 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 17:20 Taffy (Wakacje w domu)
- 17:25 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 17:40 Szkoła wikingów (Cicha noc)
- 17:45 Molly i Duch 2 (Klątwa psot/ Czas zagrać w rzepkówkę!)
- 20:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 20:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 20:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 20:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 21:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 21:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Planszówka / Karaoke)
- 00:05 Blue (5)
- 00:15 Yakka Dee 6 (1)
- 00:20 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 00:40 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 00:45 Blue (1)
- 00:55 Tomek i przyjaciele (2)
- 01:10 JoJo i Babcia 3 (39)
- 01:20 Psi Oddział (8)
- 01:35 Blue 2 (40)
- 01:40 Blue 2 (41)
- 01:50 Blue 2 (42)
- 02:00 Yakka Dee 5 (3)
- 02:05 Tosia i Tymek (17)
- 02:20 Blue 2 (42)
- 02:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 02:40 Kręciołki (94)
- 02:50 Teletubisie (58)
- 03:05 Blue (51)
- 03:10 Blue (39)
- 03:20 JoJo i Babcia 3 (8)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (25)
- 03:45 Tosia i Tymek (27)
- 04:00 Tosia i Tymek (28)
- 04:10 Blue 2 (49)
- 04:20 Blue 2 (50)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (7)
- 04:40 Blue 2 (31)
- 04:45 Blue 2 (32)
- 04:55 Superpyra (40)
- 05:00 Superpyra (42)
- 05:10 Superpyra (43)
- 05:15 Kolorklocki (16)
- 05:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (31)
- 05:35 Tomek i przyjaciele 16 (2)
- 05:45 Piotruś Królik 2 (46)
- 06:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (3)
- 06:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (4)
- 06:35 Kochający Potworek (3)
- 06:45 Kochający Potworek (4)
- 06:55 Blue 2 (6)
- 07:00 Blue 2 (7)
- 07:10 Blue 2 (8)
- 07:20 Blue 2 (9)
- 07:30 Blue 2 (10)
- 07:35 Andy i zwierzątka (2)
- 07:50 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (2)
- 08:05 Matklocki (5)
- 08:10 Matklocki 2 (3)
- 08:20 Kolorklocki (3)
- 08:25 Blue 2 (8)
- 08:35 Blue 2 (9)
- 08:40 Tosia i Tymek (23)
- 08:55 Tosia i Tymek (24)
- 09:10 Tomek i przyjaciele 16 (2)
- 09:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (22)
- 09:35 Kręciołki (62)
- 09:50 Teletubisie (9)
- 10:05 Kręciołki (63)
- 10:15 Blue 2 (4)
- 10:25 Yakka Dee 4 (3)
- 10:30 Yakka Dee 4 (4)
- 10:35 Blue 2 (5)
- 10:45 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne (2)
- 11:00 JoJo i Babcia 3 (24)
- 11:15 W Papierowej Krainie (34)
- 11:30 Nadjeżdża Pan Robótka (6)
- 11:50 Blue (34)
- 12:00 Blue (48)
- 12:05 Blue (49)
- 12:15 Matklocki 4 (1)
- 12:20 Blue (5)
- 12:30 Yakka Dee 6 (1)
- 12:40 Yakka Dee 5 (3)
- 12:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (4)
- 13:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 13:10 Blue (27)
- 13:20 Tomek i przyjaciele (2)
- 13:30 JoJo i Babcia 3 (39)
- 13:45 Psi Oddział (8)
- 14:00 Blue 2 (40)
- 14:10 Blue 2 (41)
- 14:15 Blue 2 (42)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 14:40 Blue 2 (42)
- 14:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (32)
- 15:00 JoJo i Babcia 3 (25)
- 15:15 W Papierowej Krainie (35)
- 15:30 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 15:50 Blue (1)
- 16:00 Blue (2)
- 16:10 Blue (3)
- 16:20 Matklocki 4 (2)
- 16:25 Blue (6)
- 16:35 Yakka Dee 6 (2)
- 16:40 Yakka Dee 5 (4)
- 16:45 Ekomisja leśniczego Hamzy 2 (5)
- 17:00 Andy i sekretna kryjówka (3)
- 17:10 Blue (7)
- 17:15 Tomek i przyjaciele (3)
- 17:30 JoJo i Babcia 3 (40)
- 17:45 Psi Oddział (9)
- 18:00 Blue 2 (43)
- 18:10 Blue 2 (44)
- 18:15 Blue 2 (45)
- 18:25 Tosia i Tymek (18)
- 18:40 Blue 2 (43)
- 18:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 19:00 Kręciołki (95)
- 19:15 Teletubisie (59)
- 19:30 Blue 2 (27)
- 19:40 Blue 2 (28)
- 19:50 JoJo i Babcia 3 (9)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (26)
- 20:20 Tosia i Tymek (29)
- 20:30 Tosia i Tymek (30)
- 20:45 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 20:55 Blue 2 (Wielkanoc)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 21:15 Blue 2 (33)
- 21:25 Blue 2 (34)
- 21:35 Superpyra (45)
- 21:40 Superpyra (46)
- 21:50 Superpyra (47)
- 22:00 Superpyra (48)
- 22:10 Kolorklocki (17)
- 22:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (32)
- 22:30 Tomek i przyjaciele 16 (3)
- 22:40 Piotruś Królik 2 (47)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Nadjeżdża Pan Robótka (7)
- 23:35 Matklocki 4 (2)
- 23:40 Blue (1)
- 23:50 Blue (2)
- 23:55 Blue (5)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 02:15 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 02:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 03:25 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 03:35 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 03:45 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:00 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 04:15 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 04:25 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 04:35 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 04:45 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 08:00 Ricky Zoom (49)
- 08:20 Ricky Zoom (50)
- 08:30 Ricky Zoom (51)
- 08:40 Ricky Zoom (52)
- 09:00 Ricky Zoom (1)
- 09:20 Ricky Zoom (2)
- 09:30 Ricky Zoom (3)
- 09:40 Ricky Zoom (4)
- 10:00 Ricky Zoom (5)
- 10:20 Ricky Zoom (6)
- 10:30 Ricky Zoom (7)
- 10:40 Ricky Zoom (8)
- 11:00 Bernard 3 (137)
- 11:05 Bernard 3 (138)
- 11:10 Bernard 3 (140)
- 11:15 Bernard 3 (141)
- 11:20 Bernard 3 (142)
- 11:30 Bernard 3 (143)
- 11:35 Bernard 3 (145)
- 11:40 Bernard 3 (146)
- 11:45 Bernard 3 (147)
- 12:00 Bernard 3 (149)
- 12:05 Bernard 3 (151)
- 12:10 Bernard 3 (152)
- 12:15 Bernard 3 (153)
- 12:25 Bernard 3 (155)
- 12:30 Bernard 3 (156)
- 12:35 Bernard (1)
- 12:40 Bernard (3)
- 12:45 Bernard (4)
- 12:50 Bernard (5)
- 13:00 Bernard (6)
- 13:05 Bernard (7)
- 13:10 Bernard (9)
- 13:15 Bernard (10)
- 13:20 Bernard (17)
- 13:30 Bernard (18)
- 13:35 Bernard (19)
- 13:40 Bernard (20)
- 13:45 Bernard (22)
- 13:50 Bernard (23)
- 14:00 Power Players (11)
- 14:20 Power Players (12)
- 14:30 Power Players (13)
- 14:40 Power Players (14)
- 15:00 Power Players (15)
- 15:20 Power Players (16)
- 15:30 Power Players (17)
- 15:40 Power Players (18)
- 16:00 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 17:00 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 17:20 Strażak Sam 9 (Trema)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 18:00 Ricky Zoom (9)
- 18:20 Ricky Zoom (10)
- 18:30 Ricky Zoom (11)
- 18:40 Ricky Zoom (12)
- 19:00 Ricky Zoom (13)
- 19:20 Ricky Zoom (14)
- 19:30 Ricky Zoom (15)
- 19:40 Ricky Zoom (16)
- 20:00 Ricky Zoom (17)
- 20:20 Ricky Zoom (18)
- 20:30 Ricky Zoom (19)
- 20:40 Ricky Zoom (20)
- 21:00 Power Players (19)
- 21:15 Power Players (20)
- 21:30 Power Players (21)
- 21:40 Power Players (22)
- 22:00 Power Players (23)
- 22:20 Power Players (24)
- 22:30 Power Players (25)
- 22:40 Power Players (26)
- 23:00 Power Players (1)
- 23:20 Power Players (2)
- 23:30 Power Players (3)
- 23:40 Power Players (4)
- 00:00 Jaki jest twój zawód ?
- 00:02 Towarzysze zabawy
- 00:06 Zwierzęta
- 00:08 Kolorowa magia
- 00:11 Teraz się bawimy
- 00:13 Jaki jest twój zawód ?
- 00:16 Teraz się bawimy
- 00:18 Wstawaj!
- 00:21 Opowieści warzywne
- 00:23 Sunville
- 00:25 Teraz się bawimy
- 00:28 Towarzysze zabawy
- 00:30 Świat elfów
- 00:33 Świat podwodny
- 00:37 Wakacje
- 00:39 Sunville
- 00:43 Świat podwodny
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:49 Wakacje
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Świat podwodny
- 00:57 Świat elfów
- 01:00 Sunville
- 01:03 Puffy i Tubby
- 01:06 Opowieści warzywne
- 01:09 Teraz się bawimy
- 01:11 Towarzysze zabawy
- 01:13 Sport, sport, sport
- 01:18 Opowieści warzywne
- 01:20 Morskie przygody
- 01:22 Świat podwodny
- 01:25 Jak podróżujemy
- 01:28 Świat podwodny
- 01:31 Puffy i Tubby
- 01:34 Indie
- 01:38 Miejskie życie
- 01:40 Pojazdy
- 01:43 Galaktyczni turyści
- 01:45 Morskie przygody
- 01:48 Sunville
- 01:51 Miejskie życie
- 01:54 Sunville
- 01:57 Zwierzęta
- 01:59 Safari
- 02:01 Opowieści warzywne
- 02:04 Teraz się bawimy
- 02:07 Muzeum
- 02:10 Kolorowa magia
- 02:13 Safari
- 02:15 Kącik naukowy
- 02:18 Panni i Fanni
- 02:20 Puffy i Tubby
- 02:24 Puffy i Tubby
- 02:29 Przygody w przestrzeni
- 02:31 Opowieści warzywne
- 02:34 Oli - cykle natury
- 02:37 Kolorowe koło
- 02:40 Kolorowe koło
- 02:43 Kącik naukowy
- 02:46 Safari
- 02:48 Kącik naukowy
- 02:52 Sunville
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Grupy
- 03:00 Opowieści warzywne
- 03:02 Miyu i Litto
- 03:05 Jaki jest twój zawód ?
- 03:08 Sport, sport, sport
- 03:11 Taniec
- 03:14 Rodzina bobrów
- 03:17 Taniec
- 03:19 Posłuchaj tego
- 03:21 Urocze miejsca
- 03:24 Sport, sport, sport
- 03:27 Świat zwierząt
- 03:31 Mini opowiadania
- 03:33 Wstawaj!
- 03:35 Taniec
- 03:38 Jak podróżujemy
- 03:41 Opowieści warzywne
- 03:43 Świat zwierząt
- 03:45 Ding Dang Dong
- 03:47 Przygody w przestrzeni
- 03:51 Sport, sport, sport
- 03:54 Wstawaj!
- 03:57 Ding Dang Dong
- 04:00 Mini opowiadania
- 04:02 Ding Dang Dong
- 04:06 Jaki jest twój zawód ?
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:12 Kolorowe koło
- 04:15 Świat podwodny
- 04:18 Towarzysze zabawy
- 04:20 Świat podwodny
- 04:22 Opowieści warzywne
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:31 Wakacje
- 04:33 Kolorowe koło
- 04:36 Opowieści warzywne
- 04:39 Świat podwodny
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:44 Wakacje
- 04:47 Opowieści warzywne
- 04:49 Wakacje
- 04:52 Opowieści warzywne
- 04:54 Wakacje
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Wakacje
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Wakacje
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:09 Kolorowe koło
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Miyu i Litto
- 05:17 Miejskie życie
- 05:19 Kolorowa magia
- 05:23 Panni i Fanni
- 05:25 Jaki jest twój zawód ?
- 05:28 Grupy
- 05:30 Muzeum
- 05:33 Miyu i Litto
- 05:36 Jaki jest twój zawód ?
- 05:38 Kącik naukowy
- 05:42 Miyu i Litto
- 05:44 Kącik naukowy
- 05:47 Urocze miejsca
- 05:50 Miyu i Litto
- 05:53 Panni i Fanni
- 05:55 Miyu i Litto
- 05:57 Grupy
- 06:00 Jaki jest twój zawód ?
- 06:03 Panni i Fanni
- 06:05 Posłuchaj tego
- 06:09 Puffy i Tubby
- 06:13 Panni i Fanni
- 06:15 Muzeum
- 06:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:20 Fin i Fianna
- 06:23 Świat Mimo
- 06:27 Raul
- 06:30 Przygody kaczki
- 06:32 Mimo i Bobo
- 06:34 Świat elfów
- 06:37 Sunville
- 06:41 Safari
- 06:43 Przygody w przestrzeni
- 06:46 Jak podróżujemy
- 06:49 Brygada ogniowa
- 06:51 Risto Gusto
- 06:54 Mały Didy
- 06:56 Restauracja
- 07:00 Raul
- 07:03 Łazienka
- 07:06 Mini opowiadania
- 07:09 Świat zwierząt
- 07:12 Świat podwodny
- 07:15 Łazienka
- 07:18 Zabawa w chowanego
- 07:20 Dźwięki wokół nas
- 07:22 Przygody kaczki
- 07:24 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:27 Hubbi się tym zajmie
- 07:29 Mimo & Bobo PLUS
- 07:33 Mały Didy
- 07:36 Sport, sport, sport
- 07:41 Świat zwierząt
- 07:43 Świat elfów
- 07:46 Teraz się bawimy
- 07:48 Ding Dang Dong
- 07:52 Margo i Felix
- 07:55 Afryka
- 07:57 Zabawa w chowanego
- 08:00 Risto Gusto
- 08:03 Afryka
- 08:05 Jaki jest twój zawód ?
- 08:08 Teraz się bawimy
- 08:10 Sport, sport, sport
- 08:13 Teraz się bawimy
- 08:15 Wstawaj!
- 08:18 Opowieści warzywne
- 08:21 Monika i Rudi 2
- 08:24 Zabawa w chowanego
- 08:27 Przygody kaczki
- 08:29 Pixie 2
- 08:30 DuckSchool
- 08:33 Mimo i Bobo
- 08:36 Małe melodie
- 08:38 Uczymy się
- 08:41 Kolorowa magia
- 08:43 Urocze miejsca
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:48 Kącik naukowy
- 08:51 Muzeum
- 08:53 Toobys
- 08:56 Przygody kaczki
- 08:58 Co rośnie na drzewie?
- 08:59 Zabawa w chowanego
- 09:01 Tempo Giusto
- 09:03 Afryka
- 09:06 Wesołe królestwo
- 09:09 Panni i Fanni
- 09:11 Kącik naukowy
- 09:14 Jaki jest twój zawód ?
- 09:16 Kącik naukowy
- 09:19 Miyu i Litto
- 09:23 Sippi Sappi
- 09:25 Co rośnie na drzewie?
- 09:27 Fin i Fianna
- 09:30 Uczymy się
- 09:32 DuckSchool
- 09:34 Kształcików
- 09:36 Lola i Liczby
- 09:39 Uczymy się
- 09:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:45 Kolorowa Klara
- 09:47 Zabawa w chowanego
- 09:50 Tempo Giusto
- 09:52 Albert tłumaczy
- 09:56 Co rośnie na drzewie?
- 09:57 Hubbi i jego koledzy
- 09:59 Uczymy się
- 10:02 Fin i Fianna
- 10:05 Małe melodie
- 10:07 Wesoła łąka
- 10:10 Albert tłumaczy
- 10:13 Dotty i Kitty
- 10:16 Zack i Ziggy
- 10:19 Toobys
- 10:21 Dźwięki wokół nas
- 10:23 Dinoland
- 10:26 Kolorowa Klara
- 10:28 Brygada ogniowa
- 10:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:32 Lola i Liczby
- 10:35 Risto Gusto
- 10:38 Hiphopowy kaktus
- 10:41 Wesołe królestwo
- 10:44 Zack i Ziggy
- 10:47 Toobys
- 10:50 DuckSchool
- 10:52 Mimo i Bobo
- 10:54 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:56 Świat Mimo
- 10:59 Mimo i Bobo
- 11:02 Mały Didy
- 11:04 Brygada ogniowa
- 11:07 Dotty i Kitty
- 11:10 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:14 Co rośnie na drzewie?
- 11:15 Sippi Sappi
- 11:17 Mimo i Bobo
- 11:20 Margo i Felix
- 11:23 Uczymy się
- 11:26 Toobys
- 11:29 Uczymy się
- 11:32 Dinozaur Milo
- 11:36 Hop-hop
- 11:38 Raul
- 11:41 Pociąg
- 11:43 Zastęp strażaków
- 11:46 Afryka
- 11:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:50 Mały Didy
- 11:53 Risto Gusto
- 11:56 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:59 Sztuka Leona
- 12:01 Zoo
- 12:04 Mimo i Bobo
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:09 Małe, ale pracowite
- 12:12 Brygada ogniowa
- 12:15 Przygody kaczki
- 12:17 Zastęp strażaków
- 12:20 Dinoland
- 12:22 Mimo i Bobo
- 12:25 Przygody kaczki
- 12:27 Drużyna lalek
- 12:30 Małe, ale pracowite
- 12:33 Drużyna lalek
- 12:36 Uczymy się
- 12:39 Dinoland
- 12:41 Świat Mimo
- 12:44 Wesołe królestwo
- 12:47 Mimo & Bobo PLUS
- 12:51 Sippi Sappi
- 12:54 Świat zabawek
- 12:56 Brygada ogniowa
- 12:58 Dotty i Kitty
- 13:03 Świat Mimo
- 13:05 Toby McFly
- 13:08 Skoczkowie Planet
- 13:12 Mimo & Bobo PLUS
- 13:16 Skoczkowie Planet
- 13:20 Świat Mimo
- 13:23 Małe, ale pracowite
- 13:26 Dinoland
- 13:28 Kaczka i Puszek
- 13:30 Raul
- 13:34 Kształcików
- 13:35 Albert tłumaczy
- 13:37 Monika i Rudi 2
- 13:40 Fin i Fianna
- 13:43 Monika i Rudi 2
- 13:46 ABC - duckBC
- 13:49 Pixie 2
- 13:50 Pixie 2
- 13:51 Elfy przyrody
- 13:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:55 Małe melodie
- 13:57 Sippi Sappi
- 13:59 Uczymy się
- 14:02 Kształcików
- 14:03 Wesoła łąka
- 14:06 Dźwięki wokół nas
- 14:08 Historie Henryka
- 14:10 Toobys
- 14:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:15 Toobys
- 14:17 Sippi Sappi
- 14:20 Fin i Fianna
- 14:23 DuckSchool
- 14:25 Monika i Rudi
- 14:28 Co rośnie na drzewie?
- 14:29 Margo i Felix
- 14:32 Toobys
- 14:35 Mimo & Bobo PLUS
- 14:39 Historie Henryka
- 14:41 Mimo i Bobo
- 14:44 Mały Didy
- 14:46 Mimo i Bobo
- 14:49 Raul
- 14:51 Hubbi i jego koledzy
- 14:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:57 Elfy przyrody
- 14:58 Afryka
- 15:01 Raul
- 15:03 Zabawa w chowanego
- 15:05 Raul
- 15:08 Tempo Giusto
- 15:10 Hop-hop
- 15:13 Mimo i Bobo
- 15:15 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:17 Hop-hop
- 15:19 Zabawa w chowanego
- 15:23 Margo i Felix
- 15:26 Hop-hop
- 15:28 Mimo i Bobo
- 15:31 Mimo & Bobo PLUS
- 15:35 Zack i Ziggy
- 15:38 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:40 Toby McFly
- 15:43 Mimo i Bobo
- 15:46 Toobys
- 15:49 Toby McFly
- 15:52 Świat Mimo
- 15:54 Mały Didy
- 15:57 Restauracja
- 16:00 Drużyna lalek
- 16:02 Raul
- 16:05 Dźwięki wokół nas
- 16:07 Przygody kaczki
- 16:09 Drużyna lalek
- 16:11 Tempo Giusto
- 16:13 Elfy przyrody
- 16:15 Hop-hop
- 16:17 Brygada ogniowa
- 16:19 Restauracja
- 16:22 Raul
- 16:25 Elfy przyrody
- 16:26 Toobys
- 16:28 Co rośnie na drzewie?
- 16:29 Historie Henryka
- 16:31 Mimo i Bobo
- 16:34 Cubie
- 16:36 Brygada ogniowa
- 16:40 Albert tłumaczy
- 16:43 Hop-hop
- 16:45 Tempo Giusto
- 16:47 Zack i Ziggy
- 16:50 Elfy przyrody
- 16:51 Sippi Sappi
- 16:54 Świat Mimo
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:59 Raul
- 17:02 DuckSchool
- 17:05 Sippi Sappi
- 17:07 Elfy przyrody
- 17:08 Mimo i Bobo
- 17:11 Świat Mimo
- 17:14 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:16 Wstawaj!
- 17:18 Mimo i Bobo
- 17:21 Lola i Liczby
- 17:24 Wstawaj!
- 17:26 Afryka
- 17:28 Lola i Liczby
- 17:31 DuckSchool
- 17:34 Sippi Sappi
- 17:37 Afryka
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Raul
- 17:44 Zack i Ziggy
- 17:47 ABC - duckBC
- 17:50 Wesoła łąka
- 17:54 Małe melodie
- 17:56 Dotty i Kitty
- 17:59 Margo i Felix
- 18:03 Fin i Fianna
- 18:06 Sippi Sappi
- 18:08 Mimo i Bobo
- 18:11 Pixie 2
- 18:12 Wesoła łąka
- 18:15 Małe melodie
- 18:17 Małe melodie
- 18:19 Dotty i Kitty
- 18:22 Albert tłumaczy
- 18:26 Kształcików
- 18:27 Kolorowa Klara
- 18:29 Uczymy się
- 18:32 Mimo i Bobo
- 18:35 Monika i Rudi
- 18:38 Toobys
- 18:39 Co rośnie na drzewie?
- 18:41 Kształcików
- 18:42 Pixie 2
- 18:43 Kolorowa Klara
- 18:46 Raul
- 18:48 Margo i Felix
- 18:51 Dotty i Kitty
- 18:54 Kaczka i Puszek
- 18:56 Elfy przyrody
- 18:57 Zoo
- 19:00 DuckSchool
- 19:03 Hiphopowy kaktus
- 19:06 Mały Didy
- 19:08 Dotty i Kitty
- 19:11 ABC - duckBC
- 19:14 Raul
- 19:17 Restauracja
- 19:20 Tempo Giusto
- 19:22 Małe, ale pracowite
- 19:25 Drużyna lalek
- 19:27 Małe, ale pracowite
- 19:30 Cubie
- 19:33 Hiphopowy kaktus
- 19:36 Afryka
- 19:38 Hop-hop
- 19:40 Raul
- 19:43 Dotty i Kitty
- 19:46 Monika i Rudi
- 19:50 Hop-hop
- 19:53 Elfy przyrody
- 19:54 Zack i Ziggy
- 19:57 Zabawa w chowanego
- 19:59 Uczymy się
- 20:02 Drużyna lalek
- 20:06 Dźwięki wokół nas
- 20:08 Margo i Felix
- 20:11 Uczymy się
- 20:14 Toby McFly
- 20:17 Małe, ale pracowite
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Mały Didy
- 20:26 Przygody kaczki
- 20:28 Restauracja
- 20:31 Monika i Rudi
- 20:35 Mały Didy
- 20:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:41 Hiphopowy kaktus
- 20:45 Drużyna lalek na ratunek
- 20:47 Sippi Sappi
- 20:51 ABC - duckBC
- 20:54 Elfy przyrody
- 20:55 Mimo i Bobo
- 20:57 Toobys
- 20:59 Przygody kaczki
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:03 Mimo i Bobo
- 21:06 Zabawa w chowanego
- 21:09 Wakacje
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Wakacje
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Wakacje
- 21:23 Mimo i Bobo
- 21:26 Toobys
- 21:28 Fin i Fianna
- 21:31 Świat Mimo
- 21:34 Mały Didy
- 21:36 Cubie
- 21:39 Wakacje
- 21:42 Kolorowe koło
- 21:44 Wakacje
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Wakacje
- 21:51 Kolorowe koło
- 21:55 Przygody kaczki
- 21:57 Toby McFly
- 22:00 Mimo & Bobo PLUS
- 22:04 Wesołe królestwo
- 22:07 Raul
- 22:10 Brygada ogniowa
- 22:13 Świat zwierząt
- 22:15 Teraz się bawimy
- 22:18 Rodzina bobrów
- 22:20 Świat podwodny
- 22:23 Teraz się bawimy
- 22:25 Dinoland
- 22:28 Sztuka Leona
- 22:30 Drużyna lalek na ratunek
- 22:34 Risto Gusto
- 22:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:39 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:42 Świat podwodny
- 22:45 Przygody w przestrzeni
- 22:47 Safari
- 22:50 Miejskie życie
- 22:52 Jak podróżujemy
- 22:55 Co rośnie na drzewie?
- 22:56 ABC - duckBC
- 22:59 Albert tłumaczy
- 23:01 Kształcików
- 23:03 Lola i Liczby
- 23:05 Słodki dom
- 23:06 Historie Henryka
- 23:08 Sippi Sappi
- 23:11 Pixie 2
- 23:12 Co rośnie na drzewie?
- 23:13 Panni i Fanni
- 23:15 Sunville
- 23:18 Urocze miejsca
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:23 Muzeum
- 23:26 Wesoła łąka
- 23:29 Monika i Rudi
- 23:32 Słodki dom
- 23:33 Sippi Sappi
- 23:36 Albert tłumaczy
- 23:40 Słodki dom
- 23:41 Kolorowe koło
- 23:44 Kolorowa magia
- 23:47 Grupy
- 23:50 Muzeum
- 23:52 Jaki jest twój zawód ?
- 23:55 Kolorowa magia
- 23:58 Wstawaj!
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:17 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:19 Uczymy się z ducktv
- 10:26 Pory roku
- 11:26 Ulubione bajki
- 13:35 Uczymy się z ducktv
- 14:36 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 22:57 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Ligue1 (3)
- 06:35 Wywiad Eleven
- 07:00 Serie A (3)
- 17:00 Ligue1 (3)
- 17:35 Wywiad Eleven
- 21:00 LaLiga (4)
- 22:00 LaLiga World (4)
- 22:35 Wywiad Eleven
- 23:00 Eleven Top Goals
- 12:00 Magazyn PGE Ekstraligi (16)
- 13:20 Andoni Zubizarreta
- 18:00 Eleven Top Goals
- 19:00 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 19:35 Wywiad
- 00:00 Wywiad
- 00:30 Diego Rodriguez
- 01:00 Leo Messi
- 02:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Monaco - RC Lens
- 10:00 Serie A (3)
- 11:00 LaLiga (4)
- 20:00 Jorge Valdano
- 20:30 Andoni Zubizarreta
- 21:00 Nacho - El Capitan
- 21:30 La Manita
- 04:00 Ligue1 (3)
- 04:30 LaLiga (4)
- 05:30 LaLiga Best 11 (Javier Mascherano)
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Nacho - El Capitan
- 14:30 Hugo Sanchez
- 15:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 15:30 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 00:00 X Games - Minneapolis (1)
- 01:00 Nitro Circus: Crazy Train (5)
- 02:00 Action Sports World (9)
- 03:00 Pro Bull Riders 2016 (16)
- 04:00 Sports Adventure 5 (11)
- 04:30 Sports Adventure 5 (12)
- 05:00 X Games - Minneapolis (1)
- 06:00 Sports Adventure 4 (3)
- 06:30 Sports Adventure 4 (4)
- 07:00 World of X Games (7)
- 08:00 Pro Bull Riders 2016 (12)
- 09:00 Fighting Fit (2)
- 10:00 Action Sports World (17)
- 11:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 12:00 Sports Adventure 4 (3)
- 12:30 Sports Adventure 4 (4)
- 13:00 World of X Games (7)
- 14:00 X Games - Minneapolis (2)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (17)
- 16:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 18:00 WWE Classic Gold (2)
- 18:30 WWE Classic Gold (3)
- 19:00 WWE SmackDown (45)
- 20:00 WWE SmackDown (46)
- 21:00 WWE NXT (23)
- 22:00 WWE - Main Event (23)
- 23:00 Sports Adventure 5 (7)
- 23:30 Sports Adventure 5 (8)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Na tropie seks handlarzy (2)
- 01:05 Na tropie seks handlarzy (3)
- 02:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 02:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 03:00 Remont na 5+ (1)
- 03:30 Remont na 5+ (2)
- 04:00 Remont na 5+ (3)
- 04:30 Remont na 5+ (4)
- 05:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 10:00 Giganty w przestworzach (3)
- 10:55 Giganty w przestworzach (4)
- 11:55 Doktor wielkiej wagi 5 (2)
- 14:00 Celnicy (2)
- 14:30 Celnicy (3)
- 15:00 Celnicy (4)
- 15:30 Celnicy (5)
- 16:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 17:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 18:00 Celnicy (6)
- 18:30 Celnicy (7)
- 19:00 Celnicy (8)
- 19:30 Celnicy 2 (1)
- 20:00 Megaładunki 3 (2)
- 21:00 Megaładunki 3 (3)
- 00:10 Express Republiki
- 00:30 Poland Daily
- 00:40 Poland Daily - Weather
- 00:43 Poland Daily
- 00:53 Poland Daily - Weather
- 00:55 #Rock Rachoń
- 01:25 Tradycyjne smaki Lubelszczyzny
- 01:30 Dzisiaj (Gość)
- 01:55 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 03:25 Dzisiaj
- 03:50 W punkt
- 05:00 Telezakupy
- 06:00 Agro Info
- 06:05 Republika, wstajemy!
- 07:00 Republika rano
- 07:05 Republika, wstajemy!
- 07:30 #Jedziemy. Michał Rachoń
- 09:01 Po 9:00
- 12:00 Republika dzień
- 12:10 Republika dzień
- 13:00 Republika dzień
- 13:10 Republika dzień
- 14:00 Republika dzień
- 14:10 1410 Bitwa polityczna
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Republika dzień
- 15:30 Republika dzień
- 16:00 Republika dzień
- 16:15 Republika dzień
- 16:55 Express Republiki
- 17:10 Express Republiki
- 17:30 Miłosz Kłeczek zaprasza
- 18:50 Ekonomia raport
- 19:00 Dzisiaj
- 19:25 Sport w Republice
- 19:27 Prognoza pogody
- 19:30 Dzisiaj (Gość)
- 20:00 W punkt
- 21:45 Piachem w tryby
- 22:20 Mówi się
- 22:55 Codziennie *****burza
- 23:10 Republika wieczór
- 23:55 Express Republiki
- 04:25 Okręt wojenny na służbie (6)
- 05:15 Sekrety Muzeum Transportu 2 (1)
- 06:00 Warsztat Hammonda (3)
- 07:00 Najsłabsze ogniwo 3 (5)
- 07:50 The Best of Top Gear 2013/14 (2)
- 08:55 Życie na okręcie wojennym 3 (1)
- 09:55 Top Gear 15 (3)
- 11:00 Top Gear 13 (2)
- 12:20 Warsztat Hammonda (3)
- 13:15 Top Gear 8 (3)
- 14:25 Samochód roku 2 (7)
- 14:55 Samochód roku 2 (8)
- 15:25 Najsłabsze ogniwo 3 (5)
- 16:25 The Best of Top Gear 2013/14 (2)
- 17:30 Top Gear 15 (3)
- 18:30 Samochód roku 2 (7)
- 19:05 Samochód roku 2 (8)
- 19:35 Top Gear 8 (4)
- 22:00 Samochód roku 3 (1)
- 22:30 Samochód roku 3 (2)
- 23:05 Olbrzymie maszyny 2 (1)
- 12:30 Weterynarz z Yorkshire 11 (2)
- 13:20 Wyspa makaków (3)
- 14:25 Słowenia: raj dzikiej przyrody
- 15:35 Dziki Wschód Polski