Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
- 01:50 Chinatown
- 04:10 Tacy byliśmy (Czerwone gitary)
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:45 Klan (4326)
- 05:15 Dziedzictwo (262)
- 06:05 Złoty chłopak (165)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Zrujnowani, odbudowani
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Te Tau Ihu)
- 14:00 Złoty chłopak (166)
- 14:55 Jaka to melodia? (5369)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (856)
- 16:05 Dziedzictwo (263)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5370)
- 17:55 Klan (4327)
- 18:25 Leśniczówka (881)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (16/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:30 Korona królów. Jagiellonowie (160)
- 21:10 Gra szpiegów
- 01:40 Polegaj na mnie
- 03:55 DNA - koniec zbrodni?
- 04:55 Rodzinka.pl (Coś za coś)
- 05:22 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1562)
- 06:25 Pożyteczni.pl
- 06:55 Rodzinka.pl (Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2988)
- 12:30 Koło fortuny (1685)
- 13:15 Akacjowa 38 (329)
- 14:05 Va banque (764)
- 14:35 Na sygnale (Siurpryza)
- 15:05 M jak miłość (1800)
- 16:00 Koło fortuny (1686)
- 16:35 Familiada (2878)
- 17:15 Zakazany owoc (454)
- 18:10 Va banque (765)
- 18:45 Akacjowa 38 (363)
- 19:35 Barwy szczęścia (2988)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Stulecie Winnych 4 (49)
- 00:40 Klan (4322)
- 01:05 Dziedzictwo (227)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Jawor)
- 02:00 Zranione ptaki (174)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Ela od szczurów)
- 04:10 Legendy regionalne (Zbój z Wołczyna)
- 04:30 Psia służba
- 04:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1981)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Ludzie z Mazowsza (Ania z wiosek)
- 10:00 Reporterzy
- 10:20 Na sygnale (Kto tu rządzi)
- 10:45 Klan (4322)
- 11:10 Okrasa łamie przepisy (Galicyjski strudel)
- 11:40 Stacja innowacja (24)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Trening czyni mistrza (Klaudia Breś)
- 12:45 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Gostyń)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Zielnik regionalny
- 13:50 Etno po lubelsku (Kuchnia tradycyjna)
- 14:15 Całkiem niezła historia (Zachomikowani)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Duchowym szlakiem
- 15:50 ZUS bez tajemnic
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Zjazd Krakowski. Uczta dyplomatyczna)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (12)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (464)
- 23:40 Tajemnica twierdzy szyfrów (9/13)
- 01:05 Siła rażenia
- 03:10 Nasz nowy dom (197)
- 04:40 Disco Gramy (6164)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia
- 13:20 Interwencja (5393)
- 13:40 Trudne sprawy (Tajemnice rodzinne)
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5394)
- 16:30 Na ratunek 112 (Interwencja)
- 17:00 Gliniarze (Myjnia)
- 18:00 Pierwsza miłość (3803)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (424)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Nasz nowy dom (315)
- 21:05 Skołowani
- 23:25 Alita: Battle Angel
- 00:15 Love Island. Wyspa miłości (9)
- 01:30 Wspaniali ludzie (6)
- 02:05 Interwencja (5392)
- 02:25 Śmierć na 1000 sposobów (12)
- 02:55 SuperLudzie (35)
- 03:25 SuperLudzie (36)
- 03:55 SuperLudzie (37)
- 04:25 SuperLudzie (38)
- 04:55 SuperLudzie (39)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (230)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (286)
- 08:05 Blue 2 (Autobus)
- 08:10 Blue 2 (Królowe)
- 08:15 Blue 2 (Złóż to sam)
- 08:40 Milo (Fryzjer Milo)
- 08:55 Milo (Botanik Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Niech się dzieje sprawiedliwość)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Barbaheca)
- 09:40 Bing (Dinozaur na chodniku)
- 09:50 Bing (Pan kartofel)
- 09:55 Bing (Kalosze)
- 10:20 Baranek Shaun (Gymnastics)
- 10:25 Baranek Shaun (Ścigany Shaun)
- 10:30 Baranek Shaun (Nie do przełknięcia)
- 10:40 Baranek Shaun (Mission imposible)
- 10:45 Basia (Basia i gotowanie)
- 10:55 Basia (Basia i telewizor)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Medal)
- 11:35 Bing (Lody)
- 11:40 Bing (Plaster)
- 11:50 Bing (Kot)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Zamkowy szał z sianem)
- 12:25 Milo (Pracownik Supermarketu Milo)
- 12:35 Milo (Artysta Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Pracowita wiewiórka)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Opiekunka!)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Kwiaty dla pszczół!)
- 13:10 Blue 2 (Helikopter)
- 13:15 Blue 2 (Spanko)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Misja na Marsa)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Śmiertelna prywatka)
- 23:00 Becky
- 00:55 Agenci NCIS 17 (17)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (18)
- 02:45 Rekrut 5 (6)
- 03:40 Rekrut: FBI (6)
- 04:40 Znaki 2 (1)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (2)
- 07:00 Rekrut (16)
- 07:55 Seal Team 5 (7)
- 08:50 Seal Team 5 (8)
- 09:50 Rekrut (16)
- 10:50 Seal Team 5 (9)
- 11:50 Seal Team 5 (10)
- 12:50 Rekrut (17)
- 13:45 Agenci NCIS 17 (17)
- 04:10 Malownicze trasy kolejowe 3 (3)
- 04:55 Weterynarze w Arktyce (1)
- 05:15 Błękitna Planeta (5)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (2)
- 06:30 W okowach mrozu 10 (3)
- 07:30 Malownicze trasy kolejowe 3 (4)
- 08:30 Błękitna Planeta (1)
- 09:35 W okowach mrozu 11 (16)
- 10:35 Życie na pustkowiu 5 (2)
- 11:35 Brytyjskie fabryki 8 (5)
- 12:40 Błękitna Planeta (1)
- 13:45 W okowach mrozu 3 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 3 (2)
- 15:40 Życie na pustkowiu 3 (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu 5 (3)
- 21:55 W okowach mrozu: Kanada (3)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 8 (6)
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 00:45 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 01:10 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:40 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 01:45 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Napięcie rośnie)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Magiczny pocałunek)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Stara przyjaźń)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Decydujący moment)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z wielką pajęczycą)
- 04:05 Dronersi (Wyścig z piranikusami)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Wstrętne zwierzaki)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Koniec szkoły)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ogonkowo)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Ściemy bez ściemy)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Perfekcyjnie dysfunkcyjni)
- 05:45 Taffy 2 (112)
- 05:50 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (46)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (48)
- 06:55 Kiff (Sklepowy lider/ Sztuka Ducha Wilka)
- 07:25 Kiff (Życie na szczycie/ Czwarta kąpiel)
- 07:55 Molly i Duch (Wyprowadzka/ Tam dom twój, gdzie Strasz twój)
- 01:30 Eksperyment
- 03:00 Wkłucie
- 04:40 Zakończenie programu
- 05:30 Niewinne
- 07:25 Coco Chanel
- 09:15 Spisek
- 11:15 Poczuj rytm
- 13:05 Ugotowany
- 14:45 Paterson
- 16:40 Romans na dwie noce
- 18:05 Pan Pip
- 20:00 W ułamku sekundy
- 21:50 Projekt Floryda
- 23:40 Milczenie
- 12:05 Wydobywcy marmuru 2 (1)
- 13:15 Wydobywcy marmuru 2 (2)
- 14:20 Wydobywcy marmuru 2 (3)
- 15:30 Taaaki karp! 7 (1)
- 00:05 Milczący świadek 25 (6)
- 01:05 Lewis 5 (1)
- 02:05 Stłamszeni 2 (3)
- 03:10 Na niebieskich światłach (2)
- 04:10 Ojciec Brown (10)
- 05:00 Z pamiętnika położnej 4 (8)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 5 (1)
- 07:00 Obiady piątkowe 3 (6)
- 07:30 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 08:30 Ojciec Brown (10)
- 09:20 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 11:00 Lewis 5 (1)
- 12:00 Śmierć pod palmami 6 (6)
- 13:00 Ojciec Brown (10)
- 13:50 Morderstwa w Midsomer 20 (2)
- 15:30 Lewis 5 (1)
- 16:30 Lewis 5 (2)
- 17:25 Ojciec Brown 2 (1)
- 20:00 Śmierć pod palmami 6 (7)
- 21:00 Morderstwa w Midsomer 12 (5)
- 22:00 Morderstwa w Midsomer 12 (6)
- 23:00 Ojciec Brown 11 (5)
- 23:55 Komisarz Maigret (2)
- 08:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 09:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 12:00 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 13:00 Celnicy 3 (2)
- 13:30 Celnicy 3 (3)
- 20:00 Columbo 2 (3)
- 21:40 Ostatni strzał
- 23:15 Rekin zombie
- 08:35 Porzucone budowle 4 (3)
- 09:35 Porzucone budowle 4 (4)
- 10:35 Wymazane z historii (2)
- 11:30 Nowy aranż z Olą Ziarek (1)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (817)
- 16:50 Premiera: WP News 16:50 (817)
- 16:55 Wielka historia (H2O)
- 17:25 Pan Wołodyjowski (1/2)
- 00:05 Magia nagości. Dania (3)
- 00:50 Magia nagości (4)
- 02:00 I love kabaret (3)
- 03:00 I love kabaret (2)
- 04:00 I love kabaret (7)
- 05:00 I love kabaret (8)
- 06:00 Gadżet show (8)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (73)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:45 Poranny rogal (62)
- 08:10 Gadżet show (1)
- 08:40 Złoty interes (Kampery)
- 09:35 Niewyjaśnione tajemnice świata 3 (55)
- 16:15 M.A.S.H. (Wielki Mac)
- 16:55 M.A.S.H. (Dzień wypłaty)
- 17:30 M.A.S.H. (Białe złoto)
- 00:00 Tabu i skandale: Seks na wielką skalę
- 01:00 Tabu i skandale: Ja i mój penis
- 02:00 Darz Bór (320)
- 02:30 Darz Bór (321)
- 03:00 Darz Bór (322)
- 03:35 Darz Bór (323)
- 04:05 Na osi (1012)
- 04:50 Na osi (1013)
- 05:30 Na osi (1022)
- 06:00 Na osi (1023)
- 06:30 Na osi (1024)
- 07:00 Na osi (1025)
- 07:30 Na osi (1075)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (2)
- 10:55 Kontrola graniczna (5)
- 11:55 Kontrola graniczna (6)
- 12:50 Kontrola graniczna (7)
- 13:50 Giganty w przestworzach (4)
- 14:50 Na osi (1014)
- 15:30 Na osi (1026)
- 16:00 Kontrola graniczna (8)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 00:30 Celnicy 3 (3)
- 01:30 Celnicy 3 (4)
- 02:30 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 03:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 04:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:15 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Na osi (1077)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:20 Celnicy (3)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 5 (6)