Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Kto ratuje jedno życie. Cudak
- 01:55 Ogień zwalczaj ogniem
- 03:45 Tabu (3/8)
- 04:45 Zakończenie programu
- 04:50 Klan (4327)
- 05:15 Dziedzictwo (263)
- 06:05 Złoty chłopak (166)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:30 Pełnia wiary
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 To się opłaca
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Te Mouanui a Toi)
- 14:00 Złoty chłopak (167)
- 14:55 Jaka to melodia? (5370)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (857)
- 16:05 Dziedzictwo (264)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5371)
- 17:55 Klan (4328)
- 18:25 Leśniczówka (882)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (17/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Ojciec Mateusz 31 (Dzień św. Huberta)
- 21:30 Sprawa dla reportera
- 12:30 Koło fortuny (1686)
- 13:15 Akacjowa 38 (330)
- 16:00 Koło fortuny (1687)
- 16:35 Familiada (2879)
- 17:15 Zakazany owoc (455)
- 18:10 Va banque (766)
- 18:45 Akacjowa 38 (364)
- 19:35 Barwy szczęścia (2989)
- 20:10 Barwy szczęścia (2990)
- 20:50 Postaw na milion (337)
- 21:55 Na sygnale (Monogamia rotacyjna)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Erynie (Tyzyfona)
- 23:50 Hala odlotów (6)
- 00:40 Klan (4323)
- 01:05 Dziedzictwo (228)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Kwidzyn)
- 02:00 Zranione ptaki (175)
- 02:45 Pogoda
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Posprzątać życie)
- 04:10 Całkiem niezła historia (Zachomikowani)
- 04:30 Wiek to tylko liczba
- 04:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1972)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Twórcy polecają
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Z miłości do zwierząt
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Działka na balkonie
- 13:50 Niezwykłe historie z pocztówek (Piaski Luterskie)
- 16:00 Na sygnale (Och, te dzieci)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Fajna Polska (Śląsk)
- 17:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Zakochaj się w Polsce (Szydłowiec)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (465)
- 23:40 Paradoks (Paluch)
- 02:10 Nasz nowy dom (198)
- 03:10 Nasz nowy dom (199)
- 04:40 Disco Gramy (6165)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia
- 13:20 Interwencja (5394)
- 13:40 Trudne sprawy (Florentyna)
- 14:40 Dlaczego ja? (Ciąża z nieznajomym)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5395)
- 16:30 Na ratunek 112 (Przyjaciel)
- 17:00 Gliniarze (Zostaje w rodzinie)
- 18:00 Pierwsza miłość (3804)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:15 Lepsza Polska (7)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 20:05 Nasz nowy dom (316)
- 21:10 Przyjaciółki (274)
- 22:10 Azyl
- 00:05 Love Island. Wyspa miłości (11)
- 01:20 Śmierć na 1000 sposobów (11)
- 01:50 Interwencja (5392)
- 02:05 Interwencja (5393)
- 02:25 STOP Drogówka (279)
- 03:25 Disco Polo Live (2311)
- 12:00 Policjantki i Policjanci (314)
- 13:00 Gliniarze (Zwierzyna)
- 00:30 Uwięziona moc
- 03:00 Dzielnica strachu 6 (Test krwi)
- 10:00 Zbuntowany anioł (193)
- 11:00 Zbuntowany anioł (194)
- 20:00 Na pewno, być może
- 22:15 Niedobrani
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw (33)
- 05:00 Dyżur 3 (30)
- 05:30 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Ale numer! (1)
- 06:30 Ale numer! (2)
- 07:00 Rubble i jego Ekipa (Ekipa buduje lodziarnię / Ekipa naprawia pisk)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Zaufaj zmysłom)
- 08:05 Blue 2 (Huśtawka)
- 08:10 Blue 2 (Kino)
- 08:15 Blue 2 (Biblioteka)
- 08:40 Milo (Policjant Milo)
- 08:55 Milo (Przewodnik Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Barbaheca)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Urodziny Barbabrzdąców)
- 09:40 Bing (Lody)
- 09:50 Bing (Plaster)
- 09:55 Bing (Kot)
- 10:20 Baranek Shaun (Weightlifting)
- 10:25 Baranek Shaun (Żegnaj stodoło)
- 10:30 Baranek Shaun (Hazardziści)
- 10:40 Baranek Shaun (Noc wspomnień)
- 10:45 Basia (Basia i telewizor)
- 10:55 Basia (Basia i upał w zoo)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Kółko)
- 11:35 Bing (Dmuchawiec)
- 11:40 Bing (Wuuś)
- 11:50 Bing (Odkrywcy przyrody)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Piotruś w samym centrum)
- 12:25 Milo (Fotograf Milo)
- 12:35 Milo (Bibliotekarz Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Uciekające owce!)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Co jest w pudełku?)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Bolący brzuszek!)
- 13:10 Blue 2 (Łódki z kory)
- 13:15 Blue 2 (Burgerownia)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Drużyna Zielonej Energii)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (243)
- 23:00 Nowe imperium
- 00:55 Agenci NCIS 17 (19)
- 01:50 Agenci NCIS 17 (20)
- 02:45 The Good Doctor 5 (17)
- 03:45 Szpital świętej Marii (4)
- 04:40 Znaki 2 (2)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (3)
- 07:00 Rekrut (17)
- 07:55 Seal Team 5 (9)
- 08:55 Seal Team 5 (10)
- 10:00 Rekrut (17)
- 10:55 Seal Team 5 (11)
- 11:50 Seal Team 5 (12)
- 12:55 Rekrut (18)
- 13:50 Agenci NCIS 17 (19)
- 00:00 Jak budowano imperia 3 (1)
- 01:10 Malownicze trasy kolejowe 3 (4)
- 01:55 Błękitna Planeta (1)
- 02:45 W okowach mrozu 11 (16)
- 03:35 Życie na pustkowiu 5 (2)
- 08:30 Błękitna Planeta (2)
- 09:35 W okowach mrozu 11 (17)
- 12:40 Błękitna Planeta (2)
- 13:45 W okowach mrozu 3 (3)
- 14:45 W okowach mrozu 3 (4)
- 15:45 Życie na pustkowiu 3 (6)
- 18:50 Błękitna Planeta (7)
- 19:55 Planeta zmian
- 23:00 Cała prawda o alkoholu
- 00:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 00:45 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:10 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 01:40 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 01:45 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Spotkanie po latach)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Dziadek do orzechów)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Czworo dziedziców)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Umowa)
- 03:40 Dronersi (Wyścig paipai)
- 04:05 Dronersi (Witamy w Paroa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Oczy Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Chwała Królowej Rzepy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pierwszy Ser na Marsie)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia mścicielka)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Fotokoszmar)
- 05:45 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 05:50 Taffy 2 (Mama!)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (47)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (49)
- 06:55 Kiff (Basenowa imprezka/ Przejażdżka)
- 07:25 Kiff (Śniadaniowy DJ/ Dzień kariery)
- 07:55 Molly i Duch (No i się wydało / Molly kontra Świat Duchów)
- 22:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Akcja)
- 22:30 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 22:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Rekin/ Sny)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 02:15 Kruk, zagadka zbrodni
- 04:05 Zakończenie programu
- 06:25 Piraci ze słonego jeziora
- 07:50 Poczuj rytm
- 09:40 Bernie
- 11:20 Wampirzyce
- 14:45 Na skrzydłach orłów
- 16:20 Footloose
- 18:10 Moja cudowna Wanda
- 20:00 Igrzyska śmierci
- 22:20 Escape Room
- 23:50 Mój syn
- 01:35 Lewis 5 (2)
- 02:25 Morderstwa w Midsomer 12 (5)
- 03:20 Morderstwa w Midsomer 12 (6)
- 04:20 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 5 (2)
- 06:55 Obiady piątkowe 4 (1)
- 07:25 Śmierć pod palmami 6 (8)
- 08:30 Ojciec Brown 2 (1)
- 09:25 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 11:05 Lewis 5 (2)
- 11:55 Śmierć pod palmami 6 (8)
- 13:00 Ojciec Brown 2 (1)
- 13:55 Morderstwa w Midsomer 20 (3)
- 15:35 Lewis 5 (2)
- 16:25 Ojciec Brown 11 (5)
- 17:20 Ojciec Brown 2 (2)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 19:55 Śmierć pod palmami 6 (8)
- 21:00 Ojciec Brown 11 (6)
- 22:00 Milczący świadek 21 (7)
- 23:00 Milczący świadek 21 (8)
- 12:05 77 TV (Przypadków drogowych)
- 13:05 Celnicy 3 (4)
- 13:35 Celnicy 3 (5)
- 20:00 Columbo 2 (4)
- 22:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Chyba)
- 22:55 Żołnierz doskonały
- 08:35 Porzucone budowle 4 (5)
- 09:35 Porzucone budowle 4 (6)
- 10:35 Wymazane z historii (3)
- 11:30 Nowy aranż z Olą Ziarek (2)
- 11:50 Premiera: WP News 11:50 (818)
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (3)
- 01:15 Magia nagości (9)
- 02:20 I love kabaret (7)
- 03:20 I love kabaret (1)
- 04:20 I love kabaret (5)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (2)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (2)
- 06:00 Poranny rogal (38)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (30)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:40 To leci w sieci (7)
- 12:20 Bear Grylls w strefie wojny
- 13:30 I love kabaret EXTRA (2)
- 13:50 M.A.S.H. (Wielki Mac)
- 14:25 M.A.S.H. (Dzień wypłaty)
- 15:00 M.A.S.H. (Białe złoto)
- 15:40 M.A.S.H. (Abisynia, Henry)
- 00:00 Tabu i skandale: Bez zahamowań - fantazje online
- 01:05 Tabu i skandale: 100 wagin
- 02:00 Darz Bór (325)
- 02:35 Darz Bór (326)
- 03:05 Darz Bór (327)
- 03:35 Darz Bór (328)
- 04:10 Na osi (1015)
- 04:50 Na osi (1016)
- 05:30 Na osi (1027)
- 06:00 Trucker Club (174)
- 06:30 Na osi (1028)
- 07:00 Na osi (1029)
- 07:30 Na osi (1030)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (3)
- 10:55 Kontrola graniczna (6)
- 11:55 Kontrola graniczna (7)
- 12:55 Kontrola graniczna (8)
- 13:55 Giganty w przestworzach (5)
- 15:00 Na osi (1017)
- 15:35 Na osi (1075)
- 16:05 Kontrola graniczna 2 (1)
- 17:05 Kontrola graniczna 2 (2)
- 00:50 Celnicy 3 (5)
- 01:55 Celnicy 3 (6)
- 02:55 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 03:55 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Celnicy 3 (7)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:20 Celnicy (4)
- 11:20 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 5 (7)
- 20:00 Gliniarz i prokurator 4 (23)
- 21:00 Gdybym był bogaty