Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:25 Gra szpiegów
- 03:25 Tabu (4/8)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:55 Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3 (Manawatawhi)
- 14:00 Złoty chłopak (168)
- 14:55 Jaka to melodia? (5371)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (858)
- 16:05 Dziedzictwo (265)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5372)
- 17:55 Klan (4329)
- 18:25 Leśniczówka (883)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (18/142)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Jak rozpętałem II wojnę światową (Wśród swoich)
- 22:00 Matylda (8/13)
- 22:55 Ogień zwalczaj ogniem
- 01:00 Wojownik
- 03:30 Znów cię kocham
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1564)
- 06:20 Anna Dymna - spotkajmy się (Patrycja Łatka)
- 06:55 Rodzinka.pl (Zero tolerancji)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:30 Koło fortuny (1687)
- 13:15 Akacjowa 38 (331)
- 16:00 Koło fortuny (1688)
- 16:35 Familiada (2880)
- 17:15 Zakazany owoc (456)
- 18:10 Va banque (767)
- 18:45 Akacjowa 38 (365)
- 19:35 Barwy szczęścia (2990)
- 20:10 Barwy szczęścia (2991)
- 20:50 Małgorzata Ostrowska na dobry wieczór
- 21:55 To jest grane (7)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Wymarzony
- 00:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1969)
- 00:40 Klan (4324)
- 01:00 Dziedzictwo (229)
- 01:50 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Toruń)
- 02:00 Zranione ptaki (176)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Gość Regionów
- 03:50 Całkiem niezła historia (Piękny umysł)
- 04:10 Powrót do przeszłości (Lekcja życia w PRL-u)
- 04:30 Trening czyni mistrza (Klaudia Breś)
- 04:45 Całkiem niezła historia (Samotność na szczycie)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Express regionów
- 06:10 Agrobiznes
- 06:25 Agropogoda Info
- 06:40 Dobrego dnia
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:15 ZUS bez tajemnic
- 07:25 Dobrego dnia
- 07:45 Express regionów
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:49 Muzeum Polskiej Piosenki ("Szklana pogoda" - Lombard)
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Rzecz Polska (Figurka z Ćmielowa)
- 12:45 Kulinarne batalie
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Dlaczego krowa... (Żółw)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:31 Qadrans qltury
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Gość Regionów
- 20:40 Pogoda
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (14)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (466)
- 23:40 Pejzaż bez ciebie (Krzysztof Klenczon)
- 00:50 American Hustle
- 03:40 Nasz nowy dom (200)
- 04:45 Disco Gramy (6167)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień
- 12:50 Wydarzenia
- 13:20 Interwencja (5395)
- 13:40 Trudne sprawy (Prąd)
- 14:40 Dlaczego ja? (Prawdziwy skarb)
- 15:50 Wydarzenia
- 16:10 Pogoda
- 16:15 Interwencja (5396)
- 16:30 Na ratunek 112 (Rodzinne historie)
- 17:00 Gliniarze (Kwestia honoru)
- 18:00 Pierwsza miłość (3805)
- 18:50 Wydarzenia
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (426)
- 19:45 Sport
- 19:55 Pogoda
- 22:10 Bracia (7)
- 23:10 Szybcy i wściekli 6
- 00:30 Love Island. Wyspa miłości (13)
- 01:50 Interwencja (5393)
- 02:05 Interwencja (5394)
- 02:25 STOP Drogówka (280)
- 03:25 Disco Polo Live (2312)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (790)
- 23:00 13 posterunek 2 (25)
- 23:45 13 posterunek 2 (27)
- 01:00 Dorwać Smarta
- 03:05 Zobacz to!: Taki jest świat 9 (16)
- 10:00 Zbuntowany anioł (194)
- 11:00 Zbuntowany anioł (195)
- 20:00 Blitz
- 22:00 Akt zemsty
- 23:50 Botoks
- 04:10 Lombard. Życie pod zastaw (35)
- 05:10 Dyżur 3 (32)
- 05:30 Dyżur 3 (34)
- 05:55 Ale numer! (3)
- 06:30 Ale numer! (4)
- 07:00 Rubble i jego Ekipa (Ekipa buduje plac zabaw / Ekipa naprawia dach)
- 07:35 Bąbelkowy świat gupików 3 (Kałużowa piłka)
- 08:05 Blue 2 (Cyrk)
- 08:10 Blue 2 (Szkółka pływacka)
- 08:15 Blue 2 (Kawiarnia)
- 08:40 Milo (Łyżwiarz figurowy Milo)
- 08:55 Milo (Muzyk Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Urodziny Barbabrzdąców)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Barbatelewizja)
- 09:40 Bing (Dmuchawiec)
- 09:50 Bing (Wuuś)
- 09:55 Bing (Odkrywcy przyrody)
- 10:20 Baranek Shaun (Beach Volleyball)
- 10:25 Baranek Shaun (Wykopaliska)
- 10:30 Baranek Shaun (Deskorolka)
- 10:40 Baranek Shaun (Pianino)
- 10:45 Basia (Basia i upał w zoo)
- 10:55 Basia (Basia i Anielka)
- 11:10 Pamiętnik Florki (Rower)
- 11:35 Bing (Wybór)
- 11:40 Bing (Ciemność)
- 11:50 Bing (Utknąłem)
- 12:00 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 26 (Pechowy wagon towarowy)
- 12:25 Milo (Aktor Milo)
- 12:35 Milo (Sędzia Milo)
- 12:45 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Wielki dzień Summer)
- 12:55 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Naleśniki!)
- 13:00 Summer i Todd - Na słonecznej farmie (Urodziny Todda)
- 13:10 Blue 2 (Listonosz)
- 13:15 Blue 2 (Cicha zabawa)
- 13:35 Blaze i Megamaszyny 7 (Robot Bobas z kosmosu)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Kulki sądowe/ Gdy Chucka brak)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru (Popcornowa panika/ Błyskawiczne zniknięcie)
- 19:05 Psi Patrol 8 (Pieski ratują kurzego tulipana / Pieski powstrzymują ekstremalnego rekina)
- 19:35 Rubble i jego Ekipa (Ekipa buduje myjnię / Ekipa planuje Dzień Dziadka)
- 00:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 01:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (8)
- 03:45 Agenci NCIS 18 (7)
- 04:40 Znaki 2 (3)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:00 Znaki 2 (4)
- 07:00 Rekrut (18)
- 07:55 Seal Team 5 (11)
- 08:55 Seal Team 5 (12)
- 09:55 Rekrut (18)
- 10:55 Seal Team 5 (13)
- 11:50 Seal Team 5 (14)
- 12:55 Rekrut (19)
- 13:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 00:00 Michael Mosley: jak dobrze spać (1)
- 01:05 Malownicze trasy kolejowe 3 (5)
- 02:00 Błękitna Planeta (2)
- 02:50 W okowach mrozu 11 (17)
- 03:40 Życie na pustkowiu 5 (3)
- 08:30 Błękitna Planeta (3)
- 09:35 W okowach mrozu 11 (18)
- 12:45 Błękitna Planeta (3)
- 13:50 W okowach mrozu 3 (5)
- 14:45 W okowach mrozu 3 (6)
- 15:45 Życie na pustkowiu 3 (7)
- 18:55 Błękitna Planeta (8)
- 19:55 Myśliwi południowych mórz (3)
- 23:00 Fatalne prognozy (6)
- 00:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 00:40 Niesamowity Żółty Yeti: Prawo w Zimowicach (Prawo w Zimowicach: Pogoda)
- 00:45 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:10 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 01:40 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 01:45 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 01:55 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Chwile prawdy)
- 02:20 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Operacja Armando)
- 02:45 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Co jeśli?)
- 03:15 Znajdź mnie w Paryżu 3 (Kto ma talent?)
- 03:40 Dronersi (Tor Pająka)
- 04:05 Dronersi (Zapętlony wyścig)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żywe legendy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 05:45 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 05:50 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (50)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (51)
- 07:00 Kiff (Pięć Gołębi Akapellapokalipsy/ Gdy kończy się rok)
- 07:25 Kiff (Barry licealista/ Klub "Książka")
- 07:55 Molly i Duch 2 (Polowanie na Słowozmorka/ Co jeden Darryl, to nie dwóch)
- 01:25 Saga wikingów
- 03:00 Czerwone światła
- 04:50 Zakończenie programu
- 05:25 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 06:50 Zdobyć Woodstock
- 12:00 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 13:35 Autostrada nadziei
- 15:00 Niewinne
- 16:55 Słowo na M
- 18:30 Kochankowie z Księżyca
- 00:00 Na niebieskich światłach (2)
- 01:00 Ojciec Brown 11 (6)
- 01:55 Ojciec Brown 11 (5)
- 02:50 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 04:35 Z pamiętnika położnej 5 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 4 (1)
- 06:00 Z pamiętnika położnej 5 (3)
- 06:55 Obiady piątkowe 4 (2)
- 07:25 Śmierć pod palmami 7 (1)
- 08:30 Ojciec Brown 2 (2)
- 09:20 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 11:00 Ojciec Brown 11 (5)
- 11:55 Śmierć pod palmami 7 (1)
- 12:55 Ojciec Brown 2 (2)
- 13:50 Morderstwa w Midsomer 20 (4)
- 15:30 Ojciec Brown 11 (5)
- 16:25 Tajemnice Majorki (3)
- 17:20 Ojciec Brown 2 (3)
- 18:15 Morderstwa w Midsomer 20 (5)
- 19:55 Śmierć pod palmami 7 (1)
- 21:00 Profesor T 2 (1)
- 21:55 Tajemnice Brokenwood 3 (3)
- 12:05 77 TV (Przypadków wodnych)
- 13:00 Celnicy 3 (6)
- 13:35 Celnicy 3 (7)
- 20:00 Celnicy (4)
- 21:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 22:00 77 TV (Katastrofy budowlane)
- 23:00 Ostatni strzał
- 00:35 Magia nagości. Włochy (6)
- 02:05 I love kabaret (2)
- 03:05 I love kabaret (7)
- 04:05 I love kabaret (8)
- 05:00 I love kabaret (1)
- 06:00 Poranny rogal (39)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (74)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:35 Poranny rogal (57)
- 16:15 M.A.S.H. (Zmarły kapitan Pierce)
- 16:55 M.A.S.H. (Hej, doktorku)
- 17:30 M.A.S.H. (Autobus)
- 04:00 Na osi (1018)
- 04:40 Na osi (1019)
- 05:15 Na osi (987)
- 06:00 Na osi (1031)
- 06:30 Na osi (1032)
- 07:00 Na osi (1033)
- 07:30 Na osi (1075)
- 10:00 Domy marzeń - nad morzem 6 (4)
- 10:55 Kontrola graniczna (7)
- 11:55 Kontrola graniczna (8)
- 12:55 Kontrola graniczna 2 (1)
- 13:50 Giganty w przestworzach (6)
- 14:50 Na osi (988)
- 15:30 Na osi (1034)
- 16:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 17:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 00:00 Kabaretowy Szał (Smile)
- 01:00 Celnicy 3 (1)
- 02:00 Celnicy 3 (2)
- 03:05 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:35 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:15 U nas w...
- 07:35 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 Na osi (1077)
- 09:25 TVCentrum uwagi
- 09:45 TVCentrum uwagi
- 10:05 TVCentrum uwagi
- 10:25 Celnicy 2 (2)
- 11:25 Kuchenne koszmary w Hiszpanii 5 (13)
- 20:00 Ip Man (1)
- 22:05 Ip Man 2