Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:35 Fuks
- 03:15 Gloria (6-ost.)
- 14:00 Złoty chłopak (216)
- 14:55 Jaka to melodia? (5179)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (786)
- 16:05 Dziedzictwo (313)
- 16:50 Wielka wyprawa maluchów
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5295)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Reporterzy
- 20:35 Mecz - teleturniej piłkarski (4)
- 21:30 Gra na Maksa 3 (Dobre rady)
- 21:40 Kogel-mogel
- 23:35 Ukryta tożsamość
- 01:00 Morderstwa w Cotentin
- 02:45 Bella
- 11:15 Operacja zdrowie (Robotyka)
- 11:50 Barwy szczęścia (2984)
- 12:30 Koło fortuny (1572)
- 13:15 Akacjowa 38 (382)
- 16:00 Koło fortuny (1573)
- 16:35 Familiada (2961)
- 17:15 Zakazany owoc (499)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Kino relaks: Okrucieństwo nie do przyjęcia
- 00:20 Całkiem niezła historia (Wielka armia małych żołnierzy)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (284)
- 02:05 Dzikie pszczoły (29)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1281)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Psy, koty i my...)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Partner na wagę złota)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 ZUS bez tajemnic
- 06:30 Rok w ogrodzie
- 07:00 Dobrego dnia
- 07:05 Flesz Dnia
- 07:07 Dobrego dnia
- 07:20 Dobrego dnia
- 07:40 Dobrego dnia
- 07:45 Flesz Dnia
- 07:47 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa...
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Niewidzialna)
- 15:50 Przepis dnia
- 16:00 Na sygnale (Rodzinka)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Hanna Nowosielska)
- 17:25 Igrzyska w regionach
- 17:48 Filmowe spotkania
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:50 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Udar mózgu)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (5)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (521)
- 23:40 Opole na bis (Premiery)
- 01:10 Pitch Perfect
- 03:40 Nasz nowy dom (235)
- 04:45 Disco Gramy (6242)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:30 Gliniarze (Wiewióra)
- 13:30 Trudne sprawy (Nauczyciel WF-u)
- 16:20 Pogoda (712)
- 16:25 Interwencja (5445)
- 16:40 Gliniarze (Skala bólu)
- 17:40 Sekrety rodziny (363)
- 18:50 Wydarzenia (712)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (712)
- 19:45 Sport (712)
- 19:55 Pogoda (712)
- 20:00 Tylko mnie kochaj
- 22:15 Niesamowity Spider-Man 2
- 01:05 Love Island. Wyspa miłości (159)
- 02:05 STOP Drogówka (329)
- 03:05 Interwencja (5441)
- 03:25 Disco Polo Life (2365)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (776)
- 23:00 Krwawy biznes
- 04:00 Zobacz to!: Taki jest świat 9 (27)
- 05:00 Menu na miarę (7)
- 05:35 Menu na miarę (8)
- 06:00 Nash Bridges (Gry wojenne)
- 07:00 Policjanci z Miami (Everglades)
- 12:00 Zbuntowany anioł (247)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (44)
- 16:00 Nash Bridges (Pożoga)
- 17:00 Policjanci z Miami (Coś za coś)
- 20:00 22 kule
- 22:30 Brygada ponad prawem
- 10:00 Bing (Piknik)
- 10:10 Baranek Shaun (Bezsenność)
- 10:12 Baranek Shaun (Bezssenność)
- 10:20 Baranek Shaun (Skaczące owce)
- 10:25 Baranek Shaun (Żadnych tańców)
- 10:50 Milo (Paleontolog Milo)
- 11:00 Milo (Florysta Milo)
- 11:10 Blue 2 (Kibel)
- 11:20 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 11:25 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 11:45 Dinopociąg 2 (To nie dinozaur!/Ogród Małej)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Zło czyni zło)
- 23:00 Ibiza
- 00:50 Agenci NCIS: Hawaje (19)
- 01:45 Agenci NCIS 17 (2)
- 02:40 Zagadki z przeszłości 2 (4)
- 03:45 Znaki (8)
- 04:45 Rysa (1)
- 05:40 Hity AXN
- 05:55 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Znaki 2 (1)
- 07:05 Rekrut 4 (16)
- 08:05 Agenci NCIS 17 (20)
- 09:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
- 09:55 Rekrut 4 (16)
- 12:50 Rekrut 4 (17)
- 13:45 FBI 3 (8)
- 14:45 FBI 3 (9)
- 15:40 S.W.A.T. 5 (1)
- 16:30 S.W.A.T. 5 (2)
- 17:25 FBI 3 (10)
- 18:20 FBI 3 (11)
- 19:15 S.W.A.T. 5 (3)
- 20:05 S.W.A.T. 5 (4)
- 21:05 Star Trek
- 23:45 Venom
- 04:25 W okowach mrozu 4 (2)
- 05:10 Cała prawda o fitnessie
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (5)
- 06:25 W okowach mrozu 5 (8)
- 07:25 Pociągiem przez starożytny Egipt (4)
- 08:25 Planeta Ziemia 2 (5)
- 09:30 W okowach mrozu 4 (3)
- 14:40 W okowach mrozu 5 (8)
- 15:45 Życie na pustkowiu 4 (7)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 21:55 W okowach mrozu 4 (10)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (9)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 00:50 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:15 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:45 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 01:55 Taffy (Zwrot)
- 02:00 Taffy (Pchli cyrk)
- 02:05 Taffy (Nowszy model)
- 02:15 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 02:35 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:00 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 03:20 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 04:05 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 05:45 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 05:50 Taffy (Kochany klops)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (33)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 2 (37)
- 06:55 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 07:20 Herosi pół na pół (Niezwykły talent Mo/ Materia a stan umysłu)
- 07:50 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 20:10 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 20:20 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 20:25 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 20:40 Taffy (Kochany klops)
- 20:45 Taffy (Lekcja życia)
- 20:55 Taffy (Redaktor Taffy)
- 21:10 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 21:15 Taffy (Szopi Księżyc)
- 21:25 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur (OMG. Odcinek nr 2)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wielki Beyonder)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście (Barry Cuda / Suite Retreat)
- 23:00 Greenowie w wielkim mieście (Family Legacy/Paint Misbehavin')
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 00:55 Wiwarium
- 02:30 Między miejscami
- 04:05 Zakończenie programu
- 05:00 W harmonii
- 06:25 Bernie
- 08:05 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 09:30 Prawie przyjaciele
- 11:10 Amerykanin
- 12:55 Maria Antonina
- 14:55 Najlepsi wrogowie
- 17:05 Dawca pamięci
- 18:40 Autostrada nadziei
- 23:40 Nigdy cię tu nie było
- 04:50 Obiady piątkowe 5 (1)
- 05:10 Obiady piątkowe 5 (2)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (6)
- 06:00 Śmierć pod palmami 13 (1)
- 07:10 Ojciec Brown 6 (7)
- 12:10 Ojciec Brown 6 (7)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 18 (1)
- 16:00 Tajemnice Majorki (4)
- 17:00 Ojciec Brown 6 (8)
- 21:00 Profesor T 3 (6)
- 22:05 Komisarz Maigret (2)
- 23:55 Ulica nadziei 3 (5)
- 10:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 11:00 Celnicy 2 (4)
- 17:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 18:00 Demolka: Nowa Zelandia 2 (5)
- 19:00 Demolka: Nowa Zelandia
- 20:00 Celnicy 3 (5)
- 21:00 77 TV 2 (Przypadki rolnicze i wiejskie)
- 21:55 77 TV (Katastrofy budowlane)
- 22:55 Węże w akademiku
- 00:05 Magia nagości (9)
- 01:15 Magia nagości. Włochy (7)
- 02:40 I love kabaret (8)
- 03:40 I love kabaret (8)
- 04:40 I love kabaret (2)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (23)
- 06:00 Poranny rogal (88)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (93)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (1)
- 07:40 Poranny rogal (90)
- 08:05 Patent na zieleń (7)
- 08:35 Transporty domów (3)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (3)
- 12:40 UFO: ujawnić prawdę (2)
- 13:50 M.A.S.H. (Razem podzieleni)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 00:45 Na osi (1087)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:25 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:55 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1087)
- 06:30 Trucker Club (185)
- 07:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (5)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 14:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 15:00 Giganty na drogach 2 (4)
- 16:00 Kontrola graniczna (2)
- 17:00 Kontrola graniczna (3)
- 22:05 Kod Jezusa (5)
- 23:00 Kod Jezusa (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (1)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 08:55 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 11:00 Na osi (1088)
- 11:30 Demolka: Nowa Zelandia (10)
- 12:00 Celnicy 3 (1)
- 13:00 77 TV 2 (Duchy i zjawiska paranormalne)
- 20:00 Minion
- 00:10 Wstydliwe choroby 6 (6)
- 01:15 Dekady Diany (3)
- 02:25 Mistrzowie szycia 8 (4)
- 03:25 Wielkie brytyjskie wypieki 5 (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 01:30 Spidey i superkumple (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 02:20 Spidey i superkumple (Nowy złoczyńca w mieście!/ Pająkot!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 04:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 04:30 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 07:00 Blue (Plaża)
- 07:10 Blue (Piraci)
- 07:20 Blue (Babunie)
- 07:30 Blue (Strumyk)
- 07:40 Blue (Wróżki)
- 07:50 Blue (Praca)
- 12:00 Pupstruction (Fryzjer/ Dzień Mamy)
- 12:30 Blue 3 (123)
- 12:40 Blue 3 (124)
- 12:50 Blue 3 (125)
- 13:00 Blue 3 (126)
- 13:10 Blue 3 (127)
- 13:20 Blue 3 (128)
- 13:30 Straż Ekipa (23)
- 16:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue (Plaża)
- 17:10 Blue (Piraci)
- 17:20 Blue (Babunie)
- 17:30 Blue (Strumyk)
- 17:40 Blue (Wróżki)
- 17:50 Blue (Praca)
- 18:00 Superkoty (Przysmak, pojazd, problem / Zawodny laser)
- 18:30 Jej Wysokość Zosia (21)
- 19:00 Jej Wysokość Zosia (22)
- 19:30 Blue (Rower)
- 19:40 Blue (Bob Wielkouch)
- 19:50 Blue (Szpiegowanie)
- 00:25 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:35 Duch i nas dwóch (5)
- 03:00 Duch i nas dwóch (6)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (5)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (6)
- 04:50 Duch i nas dwóch (14)
- 05:15 Duch i nas dwóch (15)
- 05:35 Robale ziomale (Nie taki chrząszcz straszny / Nowa Mo)
- 06:00 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 06:05 Taffy 2 (Koci gang)
- 06:10 Taffy 2 (Duch Hentleya)
- 06:25 Taffy 2 (Dług)
- 06:35 Taffy 2 (Niczego się nie boję)
- 06:40 Taffy 2 (Kawiorowe imperium)
- 06:55 Płazowyż (Dzieci zarodnika/Anna roku)
- 07:25 Płazowyż (Znowu razem)
- 07:50 Herosi pół na pół (Zgrywuska/ Mój kumpel internet)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przezorny zawsze...)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. (Straż osiedlowa)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przełamując złe nawyki)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Psi pokaz)
- 11:20 Greenowie w wielkim mieście 2 (Van / Mecz bejsbola)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 12:15 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 12:25 Taffy (Plamki)
- 12:30 Taffy (Milczenie szopów)
- 12:45 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 12:50 Taffy (Przyjaciele)
- 13:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 13:15 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 13:45 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Lalkarka 2)
- 16:15 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Spacer z psem, ucieczka, krzyk/Teraz jestem Murphym)
- 16:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Golfowi kumple)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Mysz wielka jak dom)
- 17:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Pies salonowy)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 17:45 Molly i Duch (Strasz w potrzebie/ Impreza całonocna)
- 22:00 Fineasz i Ferb 2 (44)
- 22:30 Fineasz i Ferb 2 (45)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot (19)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot (20)
- 23:55 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 00:00 Blue (47)
- 00:10 Blue (50)
- 00:20 Andy dookoła świata (18)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (11)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (10)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 01:05 Piotruś Królik (47)
- 01:20 Dog Squad (4)
- 01:35 Blue (31)
- 01:40 Blue (32)
- 01:50 Blue (48)
- 02:00 Blue (33)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 02:20 Blue (40)
- 02:25 Tosia i Tymek (28)
- 02:40 Kręciołki (91)
- 02:50 Teletubisie (35)
- 03:05 Blue (47)
- 03:10 Blue 2 (24)
- 03:20 JoJo i Babcia (9)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (24)
- 03:45 Tosia i Tymek (51)
- 03:55 Tosia i Tymek (52)
- 04:10 Blue 2 (47)
- 04:15 Blue 2 (48)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 04:35 Blue 2 (7)
- 04:45 Blue 2 (8)
- 04:50 Blue 2 (9)
- 05:00 Blue 2 (10)
- 05:05 Superpyra (8)
- 05:15 Kolorklocki (23)
- 05:20 Hej, Duggee! (42)
- 05:25 Hej, Duggee! (43)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (12)
- 05:50 W Papierowej Krainie (35)
- 06:00 W Papierowej Krainie (16)
- 06:15 JoJo i Babcia 2 (8)
- 06:30 Piotruś Królik 2 (10)
- 06:40 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 06:55 Blue 2 (18)
- 07:05 Blue (8)
- 07:15 Blue (16)
- 07:20 Blue 2 (1)
- 07:30 Blue 2 (2)
- 07:40 Blue 2 (27)
- 07:50 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (10)
- 08:05 Matklocki (28)
- 08:10 Blue 2 (27)
- 08:20 Blue 2 (28)
- 08:30 Blue 2 (23)
- 08:35 Dog Squad (4)
- 08:50 JoJo i Babcia 3 (24)
- 09:05 W Papierowej Krainie (25)
- 09:15 Piotruś Królik 2 (23)
- 09:30 Piotruś Królik 2 (24)
- 09:45 Teletubisie (32)
- 10:00 Kręciołki (74)
- 10:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek (23)
- 10:25 Blue (10)
- 10:35 Blue 2 (10)
- 10:45 Matklocki (20)
- 10:50 Yakka Dee 5 (20)
- 11:00 Piotruś Królik (47)
- 11:15 W Papierowej Krainie (35)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (13)
- 11:50 Superpyra (35)
- 12:00 Blue (26)
- 12:10 Blue 2 (34)
- 12:15 Blue (48)
- 12:25 Blue 2 (6)
- 12:35 Blue (50)
- 12:45 Andy dookoła świata (18)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (11)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (10)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 13:30 Piotruś Królik (47)
- 13:45 Dog Squad (4)
- 13:55 Blue (31)
- 14:05 Blue (32)
- 14:15 Blue (33)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (17)
- 14:35 Blue (40)
- 14:45 Tosia i Tymek (28)
- 15:00 Piotruś Królik (48)
- 15:15 W Papierowej Krainie (36)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (14)
- 15:50 Superpyra (36)
- 16:00 Blue (27)
- 16:10 Blue 2 (35)
- 16:15 Blue (49)
- 16:25 Blue (50)
- 16:35 Blue (51)
- 16:45 Andy dookoła świata (19)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (12)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (11)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 17:30 Piotruś Królik (48)
- 17:45 Dog Squad (5)
- 18:00 Blue (34)
- 18:10 Blue (35)
- 18:15 Blue (36)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 18:40 Blue (41)
- 18:50 Tosia i Tymek (29)
- 19:00 Kręciołki (92)
- 19:15 Teletubisie (36)
- 19:30 Blue 2 (25)
- 19:35 Blue 2 (26)
- 19:45 JoJo i Babcia (10)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (25)
- 20:15 Tosia i Tymek (53)
- 20:30 Tosia i Tymek (54)
- 20:40 Blue 2 (49)
- 20:50 Blue 2 (50)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 21:15 Blue 2 (11)
- 21:20 Blue 2 (12)
- 21:30 Blue 2 (13)
- 21:40 Blue 2 (14)
- 21:50 Superpyra (9)
- 22:00 Hej, Duggee! (45)
- 22:10 Kolorklocki (24)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (13)
- 22:30 W Papierowej Krainie (36)
- 22:40 Piotruś Królik (48)
- 22:55 W Papierowej Krainie (35)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (14)
- 23:35 Superpyra (36)
- 23:45 Blue (27)
- 23:55 Blue 2 (35)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:40 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:50 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:00 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 15:25 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 16:05 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 16:20 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 16:35 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 16:45 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 18:00 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 18:20 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 18:45 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 19:45 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 19:55 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 20:05 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 20:25 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 21:05 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:02 Kolorowa magia
- 00:04 Teraz się bawimy
- 00:07 Świat podwodny
- 00:09 Wakacje
- 00:11 Towarzysze zabawy
- 00:14 Wakacje
- 00:17 Kolorowe koło
- 00:20 Wakacje
- 00:23 Towarzysze zabawy
- 00:25 Sunville
- 00:29 Towarzysze zabawy
- 00:31 Sunville
- 00:34 Jaki jest twój zawód ?
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:39 Teraz się bawimy
- 00:41 Kolorowe koło
- 00:44 Towarzysze zabawy
- 00:48 Wakacje
- 00:50 Świat podwodny
- 00:53 Towarzysze zabawy
- 00:56 Świat elfów
- 00:59 Jaki jest twój zawód ?
- 01:01 Wstawaj!
- 01:03 Sunville
- 01:07 Puffy i Tubby
- 01:10 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:13 Galaktyczni turyści
- 01:15 Zwierzęta
- 01:17 Opowieści warzywne
- 01:20 Sunville
- 01:23 Posłuchaj tego
- 01:26 Posłuchaj tego
- 01:28 Safari
- 01:30 Miejskie życie
- 01:35 Zwierzęta
- 01:37 Opowieści warzywne
- 01:40 Zwierzęta
- 01:42 Safari
- 01:45 Teraz się bawimy
- 01:47 Świat zwierząt
- 01:49 Teraz się bawimy
- 01:52 Sport, sport, sport
- 01:57 Świat zwierząt
- 02:02 Mini opowiadania
- 02:04 Pojazdy
- 02:06 Towarzysze zabawy
- 02:10 Muzeum
- 02:13 Oli - cykle natury
- 02:16 Sunville
- 02:18 Muzeum
- 02:21 Miejskie życie
- 02:23 Przygody w przestrzeni
- 02:26 Kolorowa magia
- 02:29 Puffy i Tubby
- 02:33 Safari
- 02:36 Urocze miejsca
- 02:38 Opowieści warzywne
- 02:41 Muzeum
- 02:44 Kolorowe koło
- 02:47 Muzeum
- 02:49 Kolorowa magia
- 02:52 Safari
- 02:55 Posłuchaj tego
- 02:57 Miyu i Litto
- 03:00 Panni i Fanni
- 03:03 Posłuchaj tego
- 03:05 Opowieści warzywne
- 03:07 Kącik naukowy
- 03:11 Ding Dang Dong
- 03:14 Wstawaj!
- 03:16 Przygody w przestrzeni
- 03:21 Jaki jest twój zawód ?
- 03:23 Wstawaj!
- 03:26 Taniec
- 03:28 Wstawaj!
- 03:31 Świat elfów
- 03:34 Opowieści warzywne
- 03:36 Taniec
- 03:39 Urocze miejsca
- 03:42 Taniec
- 03:45 Jak podróżujemy
- 03:48 Posłuchaj tego
- 03:50 Rodzina bobrów
- 03:53 Wstawaj!
- 03:55 Mini opowiadania
- 03:59 Opowieści warzywne
- 04:01 Taniec
- 04:04 Ding Dang Dong
- 04:07 Sport, sport, sport
- 04:09 Świat zwierząt
- 04:11 Jaki jest twój zawód ?
- 04:15 Wakacje
- 04:17 Teraz się bawimy
- 04:20 Wakacje
- 04:22 Zwierzęta
- 04:25 Świat elfów
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Świat podwodny
- 04:32 Opowieści warzywne
- 04:35 Kolorowe koło
- 04:37 Świat podwodny
- 04:41 Opowieści warzywne
- 04:43 Świat podwodny
- 04:46 Opowieści warzywne
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Wakacje
- 04:53 Świat podwodny
- 04:56 Kolorowe koło
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:02 Wakacje
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Wakacje
- 05:10 Opowieści warzywne
- 05:12 Kolorowe koło
- 05:15 Wakacje
- 05:17 Muzeum
- 05:20 Kolorowe koło
- 05:22 Sunville
- 05:25 Muzeum
- 05:27 Kącik naukowy
- 05:30 Kolorowa magia
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:37 Kącik naukowy
- 05:40 Grupy
- 05:42 Muzeum
- 05:45 Jaki jest twój zawód ?
- 05:47 Panni i Fanni
- 05:50 Posłuchaj tego
- 05:53 Kolorowe koło
- 05:56 Kolorowa magia
- 05:58 Muzeum
- 06:01 Panni i Fanni
- 06:04 Panni i Fanni
- 06:07 Puffy i Tubby
- 06:11 Kolorowa magia
- 06:14 Jaki jest twój zawód ?
- 06:17 Miyu i Litto
- 06:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:22 Uczymy się
- 06:24 Dinozaur Milo
- 06:28 Risto Gusto
- 06:31 Drużyna lalek na ratunek
- 06:35 Zoo
- 06:38 Łazienka
- 06:40 Rodzina bobrów
- 06:43 Zwierzęta
- 06:46 Świat elfów
- 06:49 Urocze miejsca
- 06:52 Mały Didy
- 06:54 Skoczkowie Planet
- 06:58 Drużyna lalek
- 07:00 Połączony świat
- 07:03 Wesołe królestwo
- 07:07 Opowieści warzywne
- 07:09 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:12 Świat zwierząt
- 07:14 Morskie przygody
- 07:16 Indie
- 07:20 Świat Mimo
- 07:24 Raul
- 07:27 Afryka
- 07:29 Świat Mimo
- 07:31 Tempo Giusto
- 07:33 Albert tłumaczy
- 07:36 DuckSchool
- 07:39 Risto Gusto
- 07:43 Ding Dang Dong
- 07:46 Taniec
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Wstawaj!
- 07:55 Zabawa w chowanego
- 07:58 Raul
- 08:00 Mimo i Bobo
- 08:03 Sippi Sappi
- 08:05 Mimo i Bobo
- 08:08 Hubbi się tym zajmie
- 08:11 Teraz się bawimy
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:15 Teraz się bawimy
- 08:17 Świat zwierząt
- 08:19 Teraz się bawimy
- 08:21 Mini opowiadania
- 08:24 Kształcików
- 08:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:27 Dźwięki wokół nas
- 08:29 Kształcików
- 08:30 DuckSchool
- 08:32 Mimo i Bobo
- 08:35 Wesoła łąka
- 08:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:41 Grupy
- 08:43 Kolorowe koło
- 08:46 Posłuchaj tego
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:51 Kolorowe koło
- 08:54 Puffy i Tubby
- 08:58 Wesołe królestwo
- 09:01 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:04 Sippi Sappi
- 09:06 Albert tłumaczy
- 09:09 Tempo Giusto
- 09:11 Muzeum
- 09:14 Miyu i Litto
- 09:16 Kącik naukowy
- 09:18 Kolorowa magia
- 09:21 Kącik naukowy
- 09:24 Monika i Rudi 2
- 09:27 Dotty i Kitty
- 09:31 Afryka
- 09:34 Historie Henryka
- 09:36 Zack i Ziggy
- 09:39 Elfy przyrody
- 09:40 Dotty i Kitty
- 09:44 Toobys
- 09:46 Albert tłumaczy
- 09:50 Co rośnie na drzewie?
- 09:52 Margo i Felix
- 09:55 Zack i Ziggy
- 09:58 Co rośnie na drzewie?
- 09:59 Lola i Liczby
- 10:01 Fin i Fianna
- 10:04 Mimo i Bobo
- 10:06 Przygody kaczki
- 10:08 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:11 Dinoland
- 10:14 Monika i Rudi
- 10:17 Wesoła łąka
- 10:20 Tempo Giusto
- 10:22 Dźwięki wokół nas
- 10:24 Kształcików
- 10:25 Toobys
- 10:28 Fin i Fianna
- 10:31 Mały Didy
- 10:33 Margo i Felix
- 10:36 Tempo Giusto
- 10:38 Toby McFly
- 10:41 Świat Mimo
- 10:44 Hiphopowy kaktus
- 10:46 Wesołe królestwo
- 10:49 Drużyna lalek
- 10:51 Fin i Fianna
- 10:54 Lola i Liczby
- 10:57 Co rośnie na drzewie?
- 10:59 Afryka
- 11:01 Raul
- 11:04 Hop-hop
- 11:06 Kolorowa Klara
- 11:08 Drużyna lalek
- 11:10 Sippi Sappi
- 11:13 Cubie
- 11:15 Zack i Ziggy
- 11:18 Co rośnie na drzewie?
- 11:20 Cubie
- 11:22 Przygody kaczki
- 11:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:26 Świat Mimo
- 11:29 Mały Didy
- 11:31 Risto Gusto
- 11:34 Wesoła łąka
- 11:37 Przygody kaczki
- 11:39 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:41 Hubbi się tym zajmie
- 11:45 Pociąg
- 11:47 Fin i Fianna
- 11:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:54 Uczymy się
- 11:56 Dinozaur Milo
- 12:00 Drużyna lalek
- 12:02 Dotty i Kitty
- 12:06 Hubbi i jego koledzy
- 12:08 Restauracja
- 12:13 Brygada ogniowa
- 12:15 Dinozaur Milo
- 12:19 Pociąg
- 12:22 Małe, ale pracowite
- 12:25 Pociąg
- 12:27 Wesoła łąka
- 12:30 Risto Gusto
- 12:33 Dinozaur Milo
- 12:37 Mimo i Bobo
- 12:40 Afryka
- 12:42 Mały Didy
- 12:45 Dinoland
- 12:47 Wesołe królestwo
- 12:50 Świat zabawek
- 12:56 Restauracja
- 13:00 Skoczkowie Planet
- 13:04 Małe, ale pracowite
- 13:06 Połączony świat
- 13:10 Wesoła łąka
- 13:12 Mały Didy
- 13:14 Raul
- 13:17 Restauracja
- 13:20 Mimo & Bobo PLUS
- 13:25 Mały Didy
- 13:27 Brygada ogniowa
- 13:29 Hop-hop
- 13:31 Dinozaur Milo
- 13:35 Drużyna lalek na ratunek
- 13:38 ABC - duckBC
- 13:41 Historie Henryka
- 13:43 Monika i Rudi 2
- 13:46 Wesoła łąka
- 13:49 Fin i Fianna
- 13:52 Kolorowa Klara
- 13:54 Kształcików
- 13:55 Zabawa w chowanego
- 13:59 Dotty i Kitty
- 14:02 Uczymy się
- 14:05 Elfy przyrody
- 14:06 Zabawa w chowanego
- 14:08 Lola i Liczby
- 14:11 Przygody kaczki
- 14:13 Monika i Rudi 2
- 14:16 Margo i Felix
- 14:19 DuckSchool
- 14:21 Pixie 2
- 14:22 Toobys
- 14:25 Zabawa w chowanego
- 14:28 Małe melodie
- 14:30 Sippi Sappi
- 14:32 DuckSchool
- 14:35 Mimo i Bobo
- 14:38 Fin i Fianna
- 14:42 Tempo Giusto
- 14:44 Margo i Felix
- 14:47 Raul
- 14:50 Hubbi i jego koledzy
- 14:52 Mimo i Bobo
- 14:55 Wstawaj!
- 14:57 Mimo & Bobo PLUS
- 15:01 Zack i Ziggy
- 15:04 Lola i Liczby
- 15:06 Przygody kaczki
- 15:08 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:10 Zack i Ziggy
- 15:13 Dźwięki wokół nas
- 15:15 Mały Didy
- 15:18 Mimo i Bobo
- 15:20 Zabawa w chowanego
- 15:23 Elfy przyrody
- 15:24 DuckSchool
- 15:28 Sippi Sappi
- 15:30 Margo i Felix
- 15:33 Lola i Liczby
- 15:35 Hop-hop
- 15:37 Mimo i Bobo
- 15:40 Lola i Liczby
- 15:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 15:46 Mały Didy
- 15:49 ABC - duckBC
- 15:52 Hiphopowy kaktus
- 15:54 Dotty i Kitty
- 15:58 Mimo i Bobo
- 16:00 Przygody kaczki
- 16:02 Świat Mimo
- 16:05 Afryka
- 16:08 Risto Gusto
- 16:11 Hiphopowy kaktus
- 16:13 Zabawa w chowanego
- 16:16 Uczymy się
- 16:19 Raul
- 16:21 Elfy przyrody
- 16:23 Historie Henryka
- 16:25 Toobys
- 16:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:31 Mimo i Bobo
- 16:33 DuckSchool
- 16:35 Dźwięki wokół nas
- 16:37 Afryka
- 16:40 Restauracja
- 16:43 Toby McFly
- 16:46 Mały Didy
- 16:49 Zabawa w chowanego
- 16:51 Afryka
- 16:53 Sippi Sappi
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:01 Afryka
- 17:04 Raul
- 17:06 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:09 Wstawaj!
- 17:11 Afryka
- 17:14 Mimo i Bobo
- 17:17 Elfy przyrody
- 17:18 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:20 Zabawa w chowanego
- 17:22 Hop-hop
- 17:24 Historie Henryka
- 17:26 Raul
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Hop-hop
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Elfy przyrody
- 17:37 Afryka
- 17:39 Mimo i Bobo
- 17:41 Raul
- 17:44 Mimo & Bobo PLUS
- 17:49 Sippi Sappi
- 17:51 Mimo i Bobo
- 17:53 Co rośnie na drzewie?
- 17:54 Fin i Fianna
- 17:57 Pixie 2
- 17:58 Co rośnie na drzewie?
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:02 Wesoła łąka
- 18:05 Słodki dom
- 18:07 Co rośnie na drzewie?
- 18:08 Dotty i Kitty
- 18:11 Lola i Liczby
- 18:13 Albert tłumaczy
- 18:17 Co rośnie na drzewie?
- 18:18 Pixie 2
- 18:20 Mimo i Bobo
- 18:22 Fin i Fianna
- 18:25 DuckSchool
- 18:27 Małe melodie
- 18:29 Kolorowa Klara
- 18:31 ABC - duckBC
- 18:34 Lola i Liczby
- 18:37 ABC - duckBC
- 18:40 Toobys
- 18:43 Co rośnie na drzewie?
- 18:44 Kształcików
- 18:46 Pixie 2
- 18:47 Dotty i Kitty
- 18:51 Dźwięki wokół nas
- 18:53 Przygody kaczki
- 18:55 Toby McFly
- 18:58 Monika i Rudi
- 19:01 Hiphopowy kaktus
- 19:04 Zabawa w chowanego
- 19:06 Uczymy się
- 19:09 Hop-hop
- 19:11 Afryka
- 19:13 Restauracja
- 19:16 Hiphopowy kaktus
- 19:19 Przygody kaczki
- 19:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:24 Margo i Felix
- 19:27 Brygada ogniowa
- 19:30 Afryka
- 19:32 ABC - duckBC
- 19:35 Fin i Fianna
- 19:38 Raul
- 19:41 Afryka
- 19:43 Historie Henryka
- 19:45 Hop-hop
- 19:47 Małe, ale pracowite
- 19:50 Hubbi i jego koledzy
- 19:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:55 Dźwięki wokół nas
- 19:57 Małe, ale pracowite
- 20:00 Drużyna lalek na ratunek
- 20:02 Toby McFly
- 20:05 Formy są twoje
- 20:07 Drużyna lalek na ratunek
- 20:09 Hop-hop
- 20:12 Formy są twoje
- 20:14 Afryka
- 20:17 Hiphopowy kaktus
- 20:20 Zabawa w chowanego
- 20:23 Drużyna lalek
- 20:26 Mimo i Bobo
- 20:29 Mały Didy
- 20:32 Pociąg
- 20:34 Brygada ogniowa
- 20:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:40 Hiphopowy kaktus
- 20:43 Zoo
- 20:46 Monika i Rudi
- 20:50 Pociąg
- 20:53 Lola i Liczby
- 20:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:58 Brygada ogniowa
- 21:00 Lola i Liczby
- 21:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:04 Toobys
- 21:07 Mimo i Bobo
- 21:10 Elfy przyrody
- 21:11 Zabawa w chowanego
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:18 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:25 Kolorowe koło
- 21:28 Afryka
- 21:31 Restauracja
- 21:34 Toobys
- 21:37 Mimo i Bobo
- 21:39 Brygada ogniowa
- 21:41 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:49 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:54 Opowieści warzywne
- 21:56 Sztuka Leona
- 21:59 Mały Didy
- 22:01 Kaczka i Puszek
- 22:03 Toby McFly
- 22:06 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:08 Przygody kaczki
- 22:10 Skoczkowie Planet
- 22:14 Pojazdy
- 22:16 Łazienka
- 22:20 Towarzysze zabawy
- 22:22 Łazienka
- 22:24 Świat elfów
- 22:27 Safari
- 22:30 Sippi Sappi
- 22:32 Pociąg
- 22:34 Zoo
- 22:37 Hiphopowy kaktus
- 22:40 Raul
- 22:43 Świat zwierząt
- 22:45 Puffy i Tubby
- 22:49 Posłuchaj tego
- 22:52 Teraz się bawimy
- 22:55 Świat zwierząt
- 22:58 Mimo i Bobo
- 23:00 Hubbi i jego koledzy
- 23:02 Uczymy się
- 23:05 Co rośnie na drzewie?
- 23:06 Słodki dom
- 23:08 Monika i Rudi
- 23:11 Mimo i Bobo
- 23:13 Co rośnie na drzewie?
- 23:14 Albert tłumaczy
- 23:19 Posłuchaj tego
- 23:22 Muzeum
- 23:25 Kolorowa magia
- 23:28 Grupy
- 23:30 Kącik naukowy
- 23:34 Wesoła łąka
- 23:37 Kolorowa Klara
- 23:39 Co rośnie na drzewie?
- 23:40 Kształcików
- 23:41 Sippi Sappi
- 23:44 DuckSchool
- 23:47 Muzeum
- 23:50 Panni i Fanni
- 23:52 Kolorowa magia
- 23:55 Kolorowe koło
- 23:58 Muzeum
- 00:02 Pory roku
- 01:07 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:16 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:21 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:28 Ulubione bajki
- 13:32 Uczymy się z ducktv
- 14:34 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:37 Pory roku
- 16:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:43 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:44 Słodkie sny
- 20:47 Pory roku
- 21:50 Ulubione bajki
- 22:53 Uczymy się z ducktv
- 23:54 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 LaLiga Top Goals
- 07:05 LaLiga Team of the Season
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 16:55 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:20 LaLiga Team of the Season
- 04:00 LaLiga Post-Season Show
- 05:00 LaLiga Top Scorer
- 05:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Full Impact Season Review
- 15:00 LaLiga Post-Season Show
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 01:00 World of X Games (11)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (2)
- 03:00 Rumble & Hum (6)
- 04:00 Nomads Seeking Adventure (5)
- 04:30 Nomads Seeking Adventure (6)
- 05:00 Nitro Circus: Crazy Train (8)
- 06:00 Facing Waves (6)
- 06:30 Facing Waves (7)
- 07:00 Road To Nitro World Games (1)
- 08:00 Nomads Seeking Adventure (11)
- 08:30 Nomads Seeking Adventure (12)
- 09:00 Fighting Fit (4)
- 12:00 Beyond The Beaten Path (1)
- 13:00 X Games - Minneapolis (1)
- 14:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 15:00 Pro Bull Riders 2016 (12)
- 16:00 WWE Raw (19)
- 19:00 WWE: NXT Heatwave (1)
- 22:00 WWE NXT (16)
- 23:00 EFC (2)
- 04:00 Remont na 5+ (3)
- 04:30 Remont na 5+ (4)
- 05:00 Remont na 5+ (5)
- 05:30 Remont na 5+ (6)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 1)
- 07:00 77 TV 2 (Katastrofy lotnicze, część 2)
- 08:00 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 08:30 Trucker Club (172)
- 09:00 Celnicy 2 (8)
- 09:30 Celnicy 2 (9)
- 10:00 Celnicy 2 (10)
- 10:30 Celnicy 3 (1)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 14:00 Remont na 5+ (7)
- 14:30 Remont na 5+ (8)
- 15:00 Remont na 5+ (1)
- 15:30 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Celnicy 3 (2)
- 16:30 Celnicy 3 (3)
- 17:00 Celnicy 3 (4)
- 17:30 Celnicy 3 (5)
- 20:00 Demolka: Nowa Zelandia (1)
- 21:00 Demolka: Nowa Zelandia (2)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 3 (2)
- 01:15 Najsłabsze ogniwo (1)
- 02:15 Warsztat Hammonda 3 (6)
- 03:00 Top Gear 13 (2)
- 03:55 Top Gear 21 (4)
- 08:25 Warsztat Hammonda 3 (7)
- 09:25 Top Gear 13 (3)
- 10:25 Top Gear 31 (1)
- 11:40 Król zdrajca: Edward VIII
- 12:40 Top Gear 21 (4)
- 13:55 Najsłabsze ogniwo (1)
- 16:15 Alfabet Top Gear (1)
- 17:30 Top Gear 13 (3)
- 18:30 Najsłabsze ogniwo (1)
- 19:30 Top Gear 21 (5)
- 20:50 Alfabet Top Gear (2)