Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:25 Sprawiedliwość (2/3)
- 02:55 Kameleon
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Rok w ogrodzie extra
- 12:50 Natura w Jedynce: Wyspa hipopotamów
- 13:50 Okrasa łamie przepisy (Z żuławskiego mleka)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5274)
- 17:55 Leśniczówka (926)
- 18:25 Leśniczówka (927)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (12/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Zachcianki)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy A: Szkocja - Szwajcaria
- 23:25 Nic śmiesznego
- 00:05 Chłopi (Boryna)
- 01:50 Kod Dedala
- 03:35 Rohingowie, w pułapce wygnania
- 04:35 Zakończenie programu
- 04:45 Na dobre i na złe (Niespodziewany pacjent)
- 05:40 M jak miłość (1598)
- 06:30 Święto Pesach
- 06:55 Rodzinka.pl (Trzy gracje)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Zrujnowani, odbudowani
- 11:50 Barwy szczęścia (2967)
- 12:30 Koło fortuny (1531)
- 13:15 Akacjowa 38 (365)
- 14:05 Rodzinka.pl (Nowe gniazdo)
- 14:35 Na sygnale (Mylne wrażenie)
- 15:05 M jak miłość (1788)
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (23)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (267)
- 02:05 Dzikie pszczoły (12)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1261)
- 04:20 Całkiem niezła historia (...a imię jego było Harald)
- 04:35 Tacy byliśmy (3)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Przystanek slow food (Juchowo)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:17 Zawsze na temat
- 09:47 Krótki film o Mazowszu (Płock i Wisła, czyli tysiąc lat razem)
- 09:57 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Na ratunek ogrodom (2)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Agroregion (12/24)
- 13:55 Tajemniczy świat zwierząt (17)
- 14:15 Rowerem przez Pomorze Zachodnie (Szczecin - Stepnica)
- 14:30 WAWA Bohaterom
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 A wy tak się módlcie: Ojcze nasz
- 15:45 ZUS bez tajemnic
- 16:00 Na sygnale (Miłość. Skonsultuj się z ratownikiem)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:43 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Podróże z historią (Smak Torunia)
- 17:29 Strefa Mazowsze
- 17:50 Ziołowa apteka (Czosnek)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:51 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:33 W kotle historii (Bitwa pod Kłuszynem. Suchy prowiant do Moskwy)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1975)
- 20:55 Muzealne opowieści (58)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (48)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (504)
- 23:30 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1982)
- 23:40 Czas honoru. Powstanie (Hotel Victoria)
- 00:10 American Hustle
- 03:10 Nasz nowy dom (221)
- 16:10 Pogoda (619)
- 16:15 Interwencja (5429)
- 16:30 Na ratunek 112 (Telefon)
- 17:00 Gliniarze (To nie koniec)
- 18:00 Pierwsza miłość (3839)
- 18:50 Wydarzenia (619)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (619)
- 19:45 Sport (619)
- 19:55 Pogoda (619)
- 22:15 Oficer Blart w Las Vegas
- 04:25 SuperLudzie (4)
- 04:55 SuperLudzie (5)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (27)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (315)
- 20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (762)
- 21:00 U-571
- 23:20 Siódemka wspaniałych
- 10:00 Zbuntowany anioł (229)
- 11:00 Zbuntowany anioł (230)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (27)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (28)
- 20:00 Wściekły pies
- 22:00 Eliminatorzy
- 08:05 Blue (Zabawa w chowanego)
- 08:10 Blue (Kemping)
- 08:15 Blue (Góra Mamatata)
- 08:40 Milo (Pracownik poczty Milo)
- 08:55 Milo (Mechanik Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Małe potwory)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Kotki)
- 09:40 Bing (Wuuś)
- 09:50 Bing (Odkrywcy przyrody)
- 09:55 Bing (Wybór)
- 10:20 Baranek Shaun (15)
- 10:25 Baranek Shaun (Noc wspomnień)
- 10:30 Baranek Shaun (Wykopaliska)
- 10:40 Baranek Shaun (Deskorolka)
- 10:45 Basia (Basia i taniec)
- 10:55 Basia (Basia i Titi)
- 11:10 Bing (Ciemność)
- 11:15 Bing (Utknąłem)
- 11:20 Bing (Ciasto)
- 11:45 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Zagubieni i odnalezieni)
- 12:00 Milo (Fryzjer Milo)
- 12:10 Milo (Botanik Milo)
- 12:35 Dinopociąg (Nowi sąsiedzi/Kolekcja Sama)
- 13:10 Blue (Dzieci)
- 13:15 Blue (Szczurokura)
- 13:35 Blaze i megamaszyny 6 (Wyścig na Podniebną Górę)
- 00:50 MacGyver 3 (17)
- 01:45 MacGyver 3 (18)
- 02:40 Rekrut 5 (14)
- 03:40 Rekrut: FBI (14)
- 04:30 Ultraviolet 2 (3)
- 05:15 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (4)
- 07:10 Rekrut 3 (13)
- 10:00 Rekrut 3 (13)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (11)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
- 12:50 Rekrut 3 (14)
- 13:50 FBI (15)
- 14:45 FBI (16)
- 15:40 MacGyver 3 (17)
- 16:30 MacGyver 3 (18)
- 17:25 FBI (17)
- 18:20 FBI (18)
- 19:15 MacGyver 3 (19)
- 20:10 MacGyver 3 (20)
- 21:05 The Good Doctor 6 (7)
- 22:00 DOC: w twoich rękach 2 (2)
- 23:15 FBI (17)
- 00:05 Mroźna planeta 2 (5)
- 01:05 Ekstremalne wyprawy 4 (1)
- 01:55 Planeta Ziemia (2)
- 02:40 W okowach mrozu 3 (6)
- 03:30 W okowach mrozu 6 (11)
- 04:20 Życie na pustkowiu 2 (3)
- 05:10 Ekstremalne wyprawy 4 (1)
- 06:00 Zabójcze drapieżniki (1)
- 06:35 W okowach mrozu 6 (12)
- 07:35 Ekstremalne wyprawy 4 (2)
- 08:35 Planeta doskonała (3)
- 09:40 W okowach mrozu 2 (20)
- 12:40 Planeta doskonała (3)
- 13:45 Ekstremalne wyprawy 4 (2)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (12)
- 15:50 Życie na pustkowiu 2 (4)
- 20:55 Życie na pustkowiu 7 (11)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (7)
- 23:00 Brytyjskie fabryki 2 (1)
- 10:00 Dr House (Kontrola)
- 10:55 Mentalista 4 (Czerwony balonik)
- 11:55 Mentalista 4 (Różany krąg)
- 14:40 Agenci NCIS 2 (20)
- 15:35 Premiera: Agenci NCIS 2 (21)
- 22:00 Premiera: Grey's Anatomy: Chirurdzy 20 (7)
- 22:55 9-1-1 (7)
- 23:50 Agenci NCIS 2 (21)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Cząstka)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Bulbek)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Koci włamywacz)
- 00:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hasający chomik)
- 00:45 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:10 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:30 Taffy (Redaktor Taffy)
- 01:40 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 01:45 Taffy (Szopi Księżyc)
- 01:50 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 02:00 Taffy (Zwrot)
- 02:05 Taffy (Pchli cyrk)
- 02:15 Płazowyż 2 (Marcela)
- 02:35 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 03:00 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 03:20 Dronersi (Wysłanniczka z Maelstromu)
- 03:40 Dronersi (Wyścig kurierów)
- 04:05 Dronersi (Wyścig pojedynków)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Żelazna kapusta)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Pajęcza sieć)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj dziadku)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 05:45 Taffy (Pies na piątkę)
- 05:50 Taffy (Rywal)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Zderzenie)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Rewolucja)
- 07:00 Kiff (Łakomwiórka/ Klątwa olbrzymów)
- 07:30 Kiff (Zimowe zapasy/ Kiff i Barry idą na bal)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 3 (Szef to ma życie/ Propaganda radości)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Mały kumpel / Ogród Zen)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinka na lodzie)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 1)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Początek! Część 2)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 00:00 Jeźdźcy sprawiedliwości
- 01:55 Spragnieni życia
- 04:00 Murarz. Na granicy spisku
- 05:50 Zakończenie programu
- 06:35 Coco Chanel
- 08:25 Spisek
- 10:25 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 11:50 Rzeź
- 13:10 Gorzko-słodki
- 14:55 Amerykanin
- 18:15 Ekspedientki
- 20:00 Gorzka siedemnastka
- 21:45 Decydująca godzina
- 23:10 Spotlight
- 00:25 Milczący świadek 20 (6)
- 01:30 Lewis 7 (Down Among the Fearful: Part 1)
- 02:30 Stłamszeni 3 (5)
- 03:25 Sherwood (4)
- 12:10 Ojciec Brown 5 (5)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 14 (7)
- 16:00 Lewis 7 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (6)
- 05:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 06:00 Eksplozja Hitów Power TV (4)
- 06:10 Kod Jezusa (5)
- 07:15 Klasyka z Simonem Callowem (5)
- 07:45 Eksplozja Hitów Power TV (5)
- 12:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 13:00 Celnicy (7)
- 13:30 Celnicy (8)
- 20:00 Columbo 6 (4)
- 22:00 Columbo 5 (1)
- 23:35 Ip Man (1)
- 00:10 Magia nagości. Dania (5)
- 00:50 Magia nagości (5)
- 02:00 I love kabaret (8)
- 03:00 I love kabaret (8)
- 04:05 I love kabaret (2)
- 05:00 I love kabaret (4)
- 06:00 Gadżet show (8)
- 06:30 Zoom na pogodę
- 06:50 Poranny rogal (82)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 07:40 Poranny rogal (79)
- 08:00 Smaki Dubaju (1)
- 08:35 Złoty interes 2 (Hodowla kóz)
- 09:30 Dom w cenie mieszkania 2 (3)
- 10:05 Dom w cenie mieszkania 2 (4)
- 10:35 Lata 90. Dekada (2)
- 11:05 Lata 90. Dekada (3)
- 11:35 Poza Ziemię (4)
- 12:45 Poza Ziemię (5)
- 13:55 M.A.S.H. (Nie ma się z czego śmiać)
- 18:10 Kabaretowe przeboje (2)
- 19:05 I love kabaret (5)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (5)
- 23:05 Magia nagości. Niemcy 2 (5)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 00:45 Na osi (1084)
- 01:15 Dzika kuchnia (1)
- 01:50 Dzika kuchnia (2)
- 02:25 Dzika kuchnia (3)
- 02:55 Dzika kuchnia (4)
- 03:25 Dzika kuchnia (5)
- 03:55 Dzika kuchnia (7)
- 04:25 Dzika kuchnia (1)
- 04:55 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (3)
- 06:00 Na osi (1084)
- 06:30 Trucker Club (182)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki w pracy)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (8)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 12:00 Kontrola graniczna (1)
- 13:00 Kontrola graniczna (2)
- 16:00 Kontrola graniczna (3)
- 17:00 Kontrola graniczna (4)
- 21:00 Gdańsk 1939
- 22:05 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:05 Kod Jezusa (1)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (10)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 U nas w...
- 06:25 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 11:00 Na osi (1085)
- 11:30 Celnicy 3 (1)
- 12:00 Celnicy 3 (5)
- 13:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (6)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kuriozalna granola / Kwaśne winogrona)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dzień wolny Kuchci / Zdjęcie idealne)
- 01:30 Spidey i superkumple 2 (Bum-Bum Głośnik/ Golfowy łobuziak)
- 01:55 Spidey i superkumple 2 (Mały Hulk! / Niespodziankowa niespodzianka!)
- 02:20 Spidey i superkumple 2 (Nieustanne tańce / Mrówki-złodziejki)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Dzielny Miki!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Piknik! / Złotko!)
- 04:00 Eureka! (Całkowite zwycięstwo!/ Cutaballoo kontra Bebe Sloth)
- 04:30 Eureka! (Eureka na Halloween/ Życie nomadów)
- 05:00 Eureka! (Ferreka / Peppereka)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kora, piracki krab / Ciekawy przypadek szalonego naukowca)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 07:00 Blue 2 (Ucieczka)
- 07:10 Blue 2 (Autobus)
- 07:20 Blue 2 (Mamo-szkoła)
- 07:30 Blue 2 (Na barana)
- 07:40 Blue 2 (Chlup, chlup, Święta!)
- 07:50 Blue 2 (78)
- 08:00 Blue 2 (79)
- 08:10 Blue 2 (80)
- 08:20 Blue 2 (81)
- 08:30 Spidey i superkumple (Superośmiornica/ Atak Zielonych Chichotów)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 12:30 Blue (Tata kładzie spać)
- 12:40 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 12:50 Blue 2 (Młotkorama)
- 13:00 Blue 2 (Piórko-różdżka)
- 13:10 Blue 2 (Tańcuś)
- 13:20 Blue 2 (Squash)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Zamieszanie z meteorytem/ Nie tędy droga)
- 00:10 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 00:35 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 02:30 Duch i nas dwóch (11)
- 02:55 Duch i nas dwóch (12)
- 03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (9)
- 04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (10)
- 04:45 Duch i nas dwóch (20)
- 05:05 Duch i nas dwóch (21)
- 05:30 Robale ziomale (1)
- 05:50 Taffy (Kołnierze)
- 06:00 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 06:05 Taffy (Fabryka waz)
- 06:10 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 06:25 Taffy (Swetry)
- 06:35 Taffy (Marzenia maszyny)
- 06:40 Taffy (Dzień szopa)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Malowanie z Gabriellą/ Po taniości)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wy bez wad/ Piracki bankiet)
- 07:55 Wodogrzmoty Małe 2 (Soos i prawdziwa dziewczyna)
- 10:05 Taffy 2 (Pies i szop w dziczy)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 11:15 Greenowie w wielkim mieście (Heja Henio/ Obserwowanie ludzi)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście (Walentynkowe Tańce/ Stróż porządku)
- 12:10 Taffy 2 (Mucha)
- 12:20 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 12:25 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 12:35 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 12:45 Taffy 2 (Majętna magia)
- 12:55 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 13:00 Taffy 2 (Wakacje idealne)
- 13:10 Taffy 2 (Na śmietnisku)
- 13:20 Herosi pół na pół (Weekendowa zamiana/ Myśli, które coś znaczą)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Żarłok)
- 00:00 Matklocki (9)
- 00:10 Blue (27)
- 00:15 Andy dookoła świata (27)
- 00:35 Superpyra (6)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (18)
- 00:55 Piotruś Królik (22)
- 01:10 W Papierowej Krainie (22)
- 01:25 Blue (38)
- 01:30 Blue (39)
- 01:40 Blue (40)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 02:00 Blue (17)
- 02:10 Tosia i Tymek (5)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 02:30 Kręciołki (67)
- 02:45 Teletubisie (11)
- 02:55 Blue (26)
- 03:05 Blue (27)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (17)
- 03:25 Kolorklocki (3)
- 03:30 Kolorklocki (4)
- 03:35 Superpyra (33)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (26)
- 03:55 Kolorklocki (1)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (3)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 04:25 Blue 2 (14)
- 04:35 Blue 2 (15)
- 04:40 Blue 2 (16)
- 04:50 Blue 2 (17)
- 04:55 Superpyra (36)
- 05:05 Hej, Duggee! 4 (35)
- 05:10 Hej, Duggee! 4 (36)
- 05:20 Kolorklocki (30)
- 05:25 Tosia i Tymek (9)
- 05:35 Piotruś Królik (22)
- 05:50 W Papierowej Krainie (21)
- 06:00 Tosia i Tymek (33)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (13)
- 06:25 Matklocki 2 (3)
- 06:35 Matklocki 2 (13)
- 06:40 Kolorklocki (23)
- 06:45 Blue 2 (1)
- 06:55 Blue 2 (43)
- 07:05 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 07:15 Blue (35)
- 07:20 Blue (36)
- 07:30 Blue 2 (10)
- 07:40 Andy dookoła świata (27)
- 07:55 Matklocki (11)
- 08:00 Blue 2 (45)
- 08:10 Blue 2 (46)
- 08:20 Blue 2 (6)
- 08:30 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (23)
- 08:40 JoJo i Babcia 3 (7)
- 08:55 W Papierowej Krainie (21)
- 09:05 Piotruś Królik (17)
- 09:20 Piotruś Królik (18)
- 09:35 Matklocki 3 (3)
- 09:40 Teletubisie (15)
- 09:55 Kręciołki (57)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 10:25 Blue (44)
- 10:35 Uliczka Newtona (7)
- 10:40 Matklocki (3)
- 10:45 Yakka Dee 5 (3)
- 10:55 Matklocki 3 (13)
- 11:00 Tosia i Tymek (47)
- 11:15 JoJo i Babcia 3 (7)
- 11:30 Blue (43)
- 11:35 Blue 2 (11)
- 11:45 Blue (48)
- 11:55 Blue 2 (47)
- 12:00 Blue 2 (13)
- 12:10 Matklocki 3 (20)
- 12:20 Uliczka Newtona (21)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (2)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (15)
- 13:00 W Papierowej Krainie (22)
- 13:15 Blue (38)
- 13:25 Blue (39)
- 13:35 Blue (40)
- 13:45 Superpyra (47)
- 13:55 Andy dookoła świata (27)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (7)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (11)
- 14:30 Tosia i Tymek (61)
- 14:45 Tosia i Tymek (56)
- 15:00 Piotruś Królik (23)
- 15:15 W Papierowej Krainie (22)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (24)
- 15:50 Superpyra (13)
- 16:00 Blue (4)
- 16:10 Blue 2 (12)
- 16:20 Matklocki 3 (18)
- 16:25 Matklocki (10)
- 16:35 Blue (28)
- 16:45 Andy dookoła świata (28)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (19)
- 17:05 Superpyra (7)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (19)
- 17:30 Piotruś Królik (23)
- 17:45 W Papierowej Krainie (23)
- 18:00 Blue (41)
- 18:05 Blue (42)
- 18:15 Blue (43)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 18:40 Blue (18)
- 18:50 Tosia i Tymek (6)
- 19:00 Kręciołki (69)
- 19:15 Teletubisie (13)
- 19:30 Blue (30)
- 19:35 Blue (31)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (19)
- 20:00 Kolorklocki (7)
- 20:05 Kolorklocki (8)
- 20:10 Superpyra (35)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (2)
- 20:35 Kolorklocki (3)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (5)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 21:10 Blue 2 (22)
- 21:20 Blue 2 (23)
- 21:30 Blue 2 (24)
- 21:35 Blue 2 (25)
- 21:45 Superpyra (38)
- 21:55 Hej, Duggee! 4 (37)
- 22:00 Hej, Duggee! 4 (38)
- 22:10 Kolorklocki (1)
- 22:15 Piotruś Królik (23)
- 22:30 W Papierowej Krainie (22)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 23:05 Pirackie potyczki 8 (24)
- 23:30 Superpyra (13)
- 23:40 Blue (4)
- 23:50 Blue 2 (12)
- 23:55 Matklocki 3 (18)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:10 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:20 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:25 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:35 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:45 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:55 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:00 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:15 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:25 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:30 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:40 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:50 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:00 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:05 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:25 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:55 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:05 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 13:20 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 14:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 14:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 15:55 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 16:10 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 16:25 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 16:35 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 16:45 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 16:55 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 17:15 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 17:30 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 17:40 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 17:50 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 18:00 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 18:15 Strażak Sam 9 (Trema)
- 18:30 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 18:40 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 18:50 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 21:25 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 22:10 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 22:30 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 22:40 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 22:50 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 23:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Jak podróżujemy
- 00:03 Wstawaj!
- 00:06 Opowieści warzywne
- 00:08 Mini opowiadania
- 00:12 Teraz się bawimy
- 00:14 Rodzina bobrów
- 00:17 Taniec
- 00:21 Kolorowe koło
- 00:23 Kolorowe koło
- 00:26 Jak podróżujemy
- 00:29 Taniec
- 00:32 Teraz się bawimy
- 00:35 Opowieści warzywne
- 00:37 Mini opowiadania
- 00:40 Kolorowe koło
- 00:43 Wstawaj!
- 00:46 Rodzina bobrów
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:52 Wstawaj!
- 00:55 Teraz się bawimy
- 00:58 Opowieści warzywne
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:03 Galaktyczni turyści
- 01:06 Łazienka
- 01:08 Towarzysze zabawy
- 01:11 Przygody w przestrzeni
- 01:15 Teraz się bawimy
- 01:18 Świat podwodny
- 01:23 Puffy i Tubby
- 01:27 Pojazdy
- 01:29 Teraz się bawimy
- 01:31 Łazienka
- 01:33 Zwierzęta
- 01:36 Jak podróżujemy
- 01:39 Jak podróżujemy
- 01:42 Safari
- 01:44 Morskie przygody
- 01:47 Urocze miejsca
- 01:49 Towarzysze zabawy
- 01:52 Świat zwierząt
- 01:54 Urocze miejsca
- 01:57 Pojazdy
- 01:59 Morskie przygody
- 02:02 Świat podwodny
- 02:04 Zwierzęta
- 02:07 Miyu i Litto
- 02:10 Puffy i Tubby
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:17 Grupy
- 02:20 Kolorowa magia
- 02:23 Miyu i Litto
- 02:26 Przygody w przestrzeni
- 02:28 Panni i Fanni
- 02:31 Kolorowe koło
- 02:34 Oli - cykle natury
- 02:37 Urocze miejsca
- 02:39 Panni i Fanni
- 02:43 Posłuchaj tego
- 02:45 Kącik naukowy
- 02:50 Opowieści warzywne
- 02:52 Jaki jest twój zawód ?
- 02:55 Kolorowa magia
- 02:58 Miyu i Litto
- 03:01 Miejskie życie
- 03:03 Kolorowe koło
- 03:06 Miyu i Litto
- 03:09 Teraz się bawimy
- 03:11 Sport, sport, sport
- 03:14 Taniec
- 03:17 Świat zwierząt
- 03:19 Urocze miejsca
- 03:21 Przygody w przestrzeni
- 03:25 Ding Dang Dong
- 03:29 Świat zwierząt
- 03:31 Teraz się bawimy
- 03:33 Taniec
- 03:36 Teraz się bawimy
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:41 Urocze miejsca
- 03:44 Świat elfów
- 03:47 Wstawaj!
- 03:49 Ding Dang Dong
- 03:52 Opowieści warzywne
- 03:54 Sport, sport, sport
- 03:57 Świat zwierząt
- 04:00 Posłuchaj tego
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:04 Rodzina bobrów
- 04:07 Jaki jest twój zawód ?
- 04:10 Kolorowe koło
- 04:13 Taniec
- 04:16 Jak podróżujemy
- 04:19 Rodzina bobrów
- 04:22 Mini opowiadania
- 04:25 Rodzina bobrów
- 04:28 Taniec
- 04:31 Mini opowiadania
- 04:35 Wstawaj!
- 04:38 Jak podróżujemy
- 04:40 Opowieści warzywne
- 04:42 Teraz się bawimy
- 04:45 Kolorowe koło
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:51 Mini opowiadania
- 04:54 Teraz się bawimy
- 04:57 Jak podróżujemy
- 05:00 Kolorowe koło
- 05:02 Taniec
- 05:06 Wstawaj!
- 05:09 Kolorowe koło
- 05:11 Rodzina bobrów
- 05:15 Safari
- 05:17 Posłuchaj tego
- 05:22 Jaki jest twój zawód ?
- 05:25 Kolorowa magia
- 05:28 Posłuchaj tego
- 05:30 Kącik naukowy
- 05:36 Posłuchaj tego
- 05:39 Miyu i Litto
- 05:42 Grupy
- 05:44 Kolorowe koło
- 05:47 Kolorowa magia
- 05:50 Posłuchaj tego
- 05:52 Opowieści warzywne
- 05:55 Urocze miejsca
- 05:57 Kącik naukowy
- 06:00 Muzeum
- 06:03 Kolorowa magia
- 06:05 Posłuchaj tego
- 06:09 Urocze miejsca
- 06:11 Safari
- 06:14 Grupy
- 06:17 Świat zabawek
- 06:22 Risto Gusto
- 06:24 Dotty i Kitty
- 06:28 Przygody kaczki
- 06:30 Raul
- 06:33 Hop-hop
- 06:35 Zastęp strażaków
- 06:38 Urocze miejsca
- 06:40 Towarzysze zabawy
- 06:44 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:47 Puffy i Tubby
- 06:50 Rodzina bobrów
- 06:53 Hubbi się tym zajmie
- 06:56 Pociąg
- 06:58 Hubbi i jego koledzy
- 07:01 Toby McFly
- 07:04 Połączony świat
- 07:07 Łazienka
- 07:09 Rodzina bobrów
- 07:12 Towarzysze zabawy
- 07:15 Świat podwodny
- 07:18 Przygody w przestrzeni
- 07:21 Świat Mimo
- 07:25 Risto Gusto
- 07:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:30 Hop-hop
- 07:32 Świat Mimo
- 07:35 Afryka
- 07:37 Historie Henryka
- 07:39 Mały Didy
- 07:42 Mini opowiadania
- 07:45 Jak podróżujemy
- 07:47 Sport, sport, sport
- 07:50 Mini opowiadania
- 07:52 Sport, sport, sport
- 07:55 Zabawa w chowanego
- 07:58 Mały Didy
- 08:00 Dźwięki wokół nas
- 08:02 Wstawaj!
- 08:04 Sippi Sappi
- 08:07 Przygody kaczki
- 08:09 Taniec
- 08:12 Wstawaj!
- 08:14 Taniec
- 08:17 Urocze miejsca
- 08:21 Wstawaj!
- 08:24 Przygody kaczki
- 08:26 Afryka
- 08:29 ABC - duckBC
- 08:32 Wesoła łąka
- 08:35 Toobys
- 08:37 Lola i Liczby
- 08:39 Monika i Rudi 2
- 08:42 Posłuchaj tego
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:49 Jaki jest twój zawód ?
- 08:51 Sunville
- 08:54 Urocze miejsca
- 08:56 Uczymy się
- 08:59 Historie Henryka
- 09:01 Lola i Liczby
- 09:03 Dinoland
- 09:05 ABC - duckBC
- 09:08 Uczymy się
- 09:11 Kolorowe koło
- 09:14 Miyu i Litto
- 09:16 Muzeum
- 09:19 Puffy i Tubby
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:27 Margo i Felix
- 09:30 Co rośnie na drzewie?
- 09:31 Tempo Giusto
- 09:33 Toobys
- 09:36 DuckSchool
- 09:39 Słodki dom
- 09:40 Fin i Fianna
- 09:43 Dźwięki wokół nas
- 09:45 Sippi Sappi
- 09:48 Mimo i Bobo
- 09:50 Hubbi i jego koledzy
- 09:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:55 Kolorowa Klara
- 09:57 Kształcików
- 09:58 Monika i Rudi 2
- 10:01 Monika i Rudi
- 10:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:06 Kształcików
- 10:07 Kolorowa Klara
- 10:09 Małe melodie
- 10:11 Toobys
- 10:14 Małe melodie
- 10:16 Tempo Giusto
- 10:18 Elfy przyrody
- 10:19 Uczymy się
- 10:22 ABC - duckBC
- 10:25 Dotty i Kitty
- 10:30 Monika i Rudi
- 10:33 DuckSchool
- 10:36 Wesoła łąka
- 10:39 Lola i Liczby
- 10:42 Zack i Ziggy
- 10:45 Pociąg
- 10:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:51 Pociąg
- 10:53 Cubie
- 10:56 Zoo
- 10:59 Hubbi i jego koledzy
- 11:01 Co rośnie na drzewie?
- 11:02 Mimo i Bobo
- 11:05 Przygody kaczki
- 11:07 Uczymy się
- 11:09 DuckSchool
- 11:11 Elfy przyrody
- 11:13 Dinoland
- 11:15 Margo i Felix
- 11:19 Elfy przyrody
- 11:20 Co rośnie na drzewie?
- 11:21 Lola i Liczby
- 11:23 Risto Gusto
- 11:26 Cubie
- 11:28 Brygada ogniowa
- 11:32 Mały Didy
- 11:34 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:37 Mimo & Bobo PLUS
- 11:41 Risto Gusto
- 11:44 Toby McFly
- 11:47 Risto Gusto
- 11:50 Świat Mimo
- 11:53 Hubbi się tym zajmie
- 11:57 Restauracja
- 12:01 Raul
- 12:03 Małe, ale pracowite
- 12:06 Wesoła łąka
- 12:09 Hiphopowy kaktus
- 12:11 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:13 Wesołe królestwo
- 12:16 Uczymy się
- 12:19 Zastęp strażaków
- 12:22 Hubbi się tym zajmie
- 12:25 Dinoland
- 12:27 Połączony świat
- 12:30 Świat zabawek
- 12:33 Mimo i Bobo
- 12:36 Przygody kaczki
- 12:38 Restauracja
- 12:42 Hubbi się tym zajmie
- 12:44 Sztuka Leona
- 12:46 Brygada ogniowa
- 12:49 Wesoła łąka
- 12:52 Hubbi się tym zajmie
- 12:55 Wesoła łąka
- 12:58 Dinozaur Milo
- 13:02 Hubbi się tym zajmie
- 13:05 Kaczka i Puszek
- 13:07 Świat zabawek
- 13:09 Mimo & Bobo PLUS
- 13:13 Toby McFly
- 13:16 Dinozaur Milo
- 13:21 Hiphopowy kaktus
- 13:23 Dinozaur Milo
- 13:27 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:30 Restauracja
- 13:34 Dinozaur Milo
- 13:39 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:42 Małe melodie
- 13:44 Dźwięki wokół nas
- 13:46 Monika i Rudi 2
- 13:49 Kształcików
- 13:50 Toobys
- 13:52 Dotty i Kitty
- 13:56 Kształcików
- 13:57 Dotty i Kitty
- 14:01 Albert tłumaczy
- 14:04 Kolorowa Klara
- 14:06 Monika i Rudi
- 14:08 DuckSchool
- 14:10 Kolorowa Klara
- 14:12 DuckSchool
- 14:14 Kształcików
- 14:15 Wesołe królestwo
- 14:18 Sippi Sappi
- 14:21 Dotty i Kitty
- 14:24 DuckSchool
- 14:26 Toobys
- 14:28 Co rośnie na drzewie?
- 14:30 Małe melodie
- 14:32 Mimo i Bobo
- 14:34 Słodki dom
- 14:35 DuckSchool
- 14:37 Uczymy się
- 14:41 Lola i Liczby
- 14:43 Elfy przyrody
- 14:44 Zabawa w chowanego
- 14:47 Hop-hop
- 14:49 Wstawaj!
- 14:51 Mimo & Bobo PLUS
- 14:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:58 Hubbi się tym zajmie
- 15:01 Lola i Liczby
- 15:04 Raul
- 15:07 Albert tłumaczy
- 15:10 Raul
- 15:13 DuckSchool
- 15:16 Afryka
- 15:18 Hop-hop
- 15:20 Zack i Ziggy
- 15:23 DuckSchool
- 15:26 Hubbi i jego koledzy
- 15:28 Zabawa w chowanego
- 15:30 Margo i Felix
- 15:33 Zabawa w chowanego
- 15:35 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:38 Raul
- 15:42 Hubbi i jego koledzy
- 15:44 Dotty i Kitty
- 15:47 Drużyna lalek na ratunek
- 15:49 Co rośnie na drzewie?
- 15:50 Drużyna lalek na ratunek
- 15:53 Brygada ogniowa
- 15:55 Hiphopowy kaktus
- 15:58 Monika i Rudi
- 16:02 Historie Henryka
- 16:04 Elfy przyrody
- 16:06 Zabawa w chowanego
- 16:09 Risto Gusto
- 16:12 DuckSchool
- 16:15 Tempo Giusto
- 16:17 Dźwięki wokół nas
- 16:19 Dotty i Kitty
- 16:23 Uczymy się
- 16:25 Mały Didy
- 16:29 Zabawa w chowanego
- 16:31 Kolorowa Klara
- 16:33 Przygody kaczki
- 16:35 Tempo Giusto
- 16:37 Drużyna lalek na ratunek
- 16:39 Lola i Liczby
- 16:43 Elfy przyrody
- 16:44 Mimo & Bobo PLUS
- 16:48 Elfy przyrody
- 16:49 Margo i Felix
- 16:52 Zack i Ziggy
- 16:55 Lola i Liczby
- 16:57 Raul
- 17:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:02 Wstawaj!
- 17:04 Tempo Giusto
- 17:06 Sippi Sappi
- 17:08 Mimo & Bobo PLUS
- 17:12 Hop-hop
- 17:15 Tempo Giusto
- 17:17 Lola i Liczby
- 17:20 Sippi Sappi
- 17:22 Raul
- 17:25 Wstawaj!
- 17:27 Mimo i Bobo
- 17:30 Raul
- 17:33 Wstawaj!
- 17:35 Raul
- 17:38 Wstawaj!
- 17:40 Mimo i Bobo
- 17:42 Afryka
- 17:46 ABC - duckBC
- 17:49 Słodki dom
- 17:50 Uczymy się
- 17:53 Lola i Liczby
- 17:56 Pixie 2
- 17:57 Wesoła łąka
- 18:00 Fin i Fianna
- 18:03 Margo i Felix
- 18:06 Mimo i Bobo
- 18:08 DuckSchool
- 18:10 Wesoła łąka
- 18:13 Co rośnie na drzewie?
- 18:15 DuckSchool
- 18:18 Słodki dom
- 18:19 Pixie 2
- 18:20 Przygody kaczki
- 18:22 Monika i Rudi
- 18:25 Mimo i Bobo
- 18:27 Lola i Liczby
- 18:30 Toobys
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:36 Albert tłumaczy
- 18:39 Kolorowa Klara
- 18:41 Zack i Ziggy
- 18:44 Zabawa w chowanego
- 18:47 Małe, ale pracowite
- 18:50 ABC - duckBC
- 18:53 Dźwięki wokół nas
- 18:55 Pociąg
- 18:57 Historie Henryka
- 18:59 Restauracja
- 19:02 Uczymy się
- 19:05 Elfy przyrody
- 19:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:10 Dobranoc!
- 19:12 Raul
- 19:14 Toobys
- 19:16 Tempo Giusto
- 19:18 Toobys
- 19:22 Pociąg
- 19:24 Małe, ale pracowite
- 19:26 Mimo i Bobo
- 19:29 Dinoland
- 19:31 Toobys
- 19:34 Cubie
- 19:37 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:39 Restauracja
- 19:42 Elfy przyrody
- 19:43 Monika i Rudi
- 19:45 Hiphopowy kaktus
- 19:48 Margo i Felix
- 19:52 Margo i Felix
- 19:55 Zack i Ziggy
- 19:58 Tempo Giusto
- 20:00 Brygada ogniowa
- 20:03 Historie Henryka
- 20:05 Hop-hop
- 20:07 Lola i Liczby
- 20:09 Hubbi i jego koledzy
- 20:12 Małe, ale pracowite
- 20:15 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:18 Monika i Rudi
- 20:22 Uczymy się
- 20:26 Elfy przyrody
- 20:27 Mimo i Bobo
- 20:29 Restauracja
- 20:32 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:34 Mimo i Bobo
- 20:37 Mały Didy
- 20:40 Formy są twoje
- 20:42 Drużyna lalek na ratunek
- 20:44 Formy są twoje
- 20:46 Pociąg
- 20:49 Zoo
- 20:52 Przygody kaczki
- 20:54 Dźwięki wokół nas
- 20:56 Co rośnie na drzewie?
- 20:58 Elfy przyrody
- 20:59 Zabawa w chowanego
- 21:01 Mały Didy
- 21:05 Monika i Rudi
- 21:09 Dinoland
- 21:11 Opowieści warzywne
- 21:13 Teraz się bawimy
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:19 Opowieści warzywne
- 21:21 Taniec
- 21:24 Wstawaj!
- 21:28 Kolorowa Klara
- 21:30 Przygody kaczki
- 21:32 Pociąg
- 21:34 Hubbi i jego koledzy
- 21:36 Co rośnie na drzewie?
- 21:37 Drużyna lalek na ratunek
- 21:40 Kolorowe koło
- 21:42 Rodzina bobrów
- 21:45 Jak podróżujemy
- 21:48 Mini opowiadania
- 21:51 Jak podróżujemy
- 21:54 Opowieści warzywne
- 21:56 Hiphopowy kaktus
- 21:59 Mimo i Bobo
- 22:01 Zastęp strażaków
- 22:04 Zoo
- 22:07 Mimo i Bobo
- 22:09 Zoo
- 22:12 Pociąg
- 22:14 Rodzina bobrów
- 22:17 Sport, sport, sport
- 22:21 Indie
- 22:25 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:27 Hubbi się tym zajmie
- 22:30 Przygody kaczki
- 22:32 Małe, ale pracowite
- 22:35 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:38 Sippi Sappi
- 22:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:43 Pojazdy
- 22:45 Świat elfów
- 22:48 Zwierzęta
- 22:51 Miejskie życie
- 22:54 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:58 Małe melodie
- 23:00 Pixie 2
- 23:01 Słodki dom
- 23:02 Sippi Sappi
- 23:04 DuckSchool
- 23:06 Monika i Rudi
- 23:09 Elfy przyrody
- 23:10 Zack i Ziggy
- 23:13 Małe melodie
- 23:15 Muzeum
- 23:18 Kolorowa magia
- 23:21 Grupy
- 23:23 Muzeum
- 23:26 Panni i Fanni
- 23:29 Dotty i Kitty
- 23:32 Kształcików
- 23:33 Dotty i Kitty
- 23:36 Mimo i Bobo
- 23:39 Sippi Sappi
- 23:41 Fin i Fianna
- 23:45 Sunville
- 23:47 Jaki jest twój zawód ?
- 23:50 Kolorowa magia
- 23:53 Puffy i Tubby
- 23:57 Kolorowe koło
- 00:00 Pory roku
- 01:02 Ulubione bajki
- 02:07 Uczymy się z ducktv
- 03:08 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:31 Pory roku
- 11:33 Ulubione bajki
- 13:41 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:44 Pory roku
- 16:48 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:52 Uczymy się z ducktv
- 18:53 Bajki na dobranoc
- 19:55 Słodkie sny
- 20:58 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 23:04 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:35 Legendy LaLiga (Michael Laudrup)
- 07:15 Legendy LaLiga (Samuel Eto'o)
- 07:55 GP Confidential
- 20:25 La Manita
- 21:00 GP Confidential
- 21:35 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 22:00 FA Cup Preview (Finał)
- 22:30 FA Cup (Beyond The Dreams)
- 23:10 Jorge Valdano
- 23:45 Unikalne tradycje LaLiga
- 10:00 LaLiga Post-Season Show
- 11:00 Full Impact Season Review
- 20:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 20:30 Legendy Ligue 1 (2)
- 21:00 Legendy Ligue 1 (3)
- 21:30 La Manita
- 04:00 Diego Rodriguez
- 04:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 05:00 Andoni Zubizarreta
- 05:30 Ronaldo
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 22:00 LaLiga Top Goals
- 23:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 00:00 Sports Adventure 6 (7)
- 00:30 Sports Adventure 6 (8)
- 01:00 X-Games, sezon letni (1)
- 02:00 Nitro World Games: All Access (3)
- 02:30 Nitro World Games: All Access (4)
- 03:00 Facing Waves (5)
- 03:30 Facing Waves (1)
- 04:00 Sports Adventure 5 (13)
- 04:30 Sports Adventure 5 (14)
- 05:00 IMMAF World Championships 2 (1)
- 06:00 Blue World 4 (5)
- 06:30 Blue World 4 (6)
- 07:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (11)
- 07:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (12)
- 08:00 Rumble & Hum (10)
- 09:00 Beyond The Beaten Path (10)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (8)
- 11:00 Now Boarding (3)
- 11:30 Now Boarding (4)
- 12:00 Action Sports World (10)
- 13:00 X-Games, sezon letni (2)
- 14:00 Sports Adventure 6 (13)
- 14:30 Simple Session 2013 (1)
- 15:00 Beyond The Beaten Path (12)
- 16:00 WWE - Main Event (12)
- 17:00 WWE SmackDown (23)
- 18:00 WWE SmackDown (24)
- 19:00 WWE Highlights
- 20:30 Dumball: Idiots In India (4)
- 21:00 Fighting Fit (1)
- 22:00 Fighting Fit (2)
- 23:00 Liga wyścigów dronów (13)
- 16:00 Sektor Prasowy
- 16:05 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 16:30 Sektor Prasowy
- 16:35 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 17:15 Głosem Paszkiewicza (21)
- 17:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 18:20 Sektor Prasowy
- 18:25 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 18:55 Sektor Prasowy
- 19:00 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 19:35 Sektor Prasowy
- 19:40 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 04:30 Na osi (1036)
- 05:00 Na osi (1037)
- 05:30 Na osi (1038)
- 06:00 Trucker Club (181)
- 06:30 Na osi (1039)
- 07:00 Trucker Club (182)
- 07:30 Na osi (1040)
- 08:00 Na osi (1041)
- 08:30 Na osi (1042)
- 09:05 Remont na 5+ (8)
- 09:30 Remont na 5+ (4)
- 10:00 Remont na 5+ (3)
- 10:25 Remont na 5+ (2)
- 11:00 Celnicy 3 (6)
- 12:00 Kontrola graniczna (1)
- 13:00 Kontrola graniczna (2)
- 20:00 Cud uchwycony kamerą (3)
- 21:00 Cud uchwycony kamerą (4)
- 00:00 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 4 (21)
- 01:05 Grube ryby (3)
- 02:05 Warsztat Hammonda (5)
- 02:55 Top Gear 8 (4)
- 03:45 Top Gear 16 (2)
- 08:00 Top Gear: Najlepsze z najlepszych (1)
- 09:00 Warsztat Hammonda (6)
- 09:55 Top Gear 8 (5)
- 10:55 Top Gear 24 (2)
- 12:15 Garaż Guya Martina (3)
- 13:10 Top Gear 16 (2)
- 16:25 Top Gear: Najlepsze z najlepszych (1)
- 17:30 Top Gear 8 (5)
- 18:30 Sąsiadując z Putinem (1)
- 19:35 Top Gear 16 (3)
- 22:00 Narodziny miliarderów (1)
- 23:00 Sąsiadując z Putinem (2)
- 12:30 Weterynarz z Yorkshire 10 (2)
- 13:25 Węże (Australia)
- 18:55 Dzika przyroda Patricka Aryee (Jaguar)
- 19:50 Węże (Afryka)