Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 08:05 Rok w ogrodzie extra
- 08:20 Pełnosprawni (556)
- 08:50 Fascynujące miejsca: Fascynująca Masai Mara
- 09:15 Ranczo 9 (Istotny dysonans)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Ojciec Mateusz 8 (Święta Rodzina)
- 23:25 Kula w łeb
- 00:10 Kino relaks: Kiedy Harry poznał Sally
- 01:55 Delikatność
- 03:55 Twoja córka musi zginąć
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2965)
- 06:00 Barwy szczęścia (2966)
- 06:35 M jak miłość (1787)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:40 To jest grane (13)
- 12:20 Marmaduke - pies na fali
- 14:00 Familiada (2940)
- 14:35 Koło fortuny (1537)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Big Day i Loka)
- 22:20 Panorama
- 23:00 Porady na zdrady
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (270)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1976)
- 02:05 Dzikie pszczoły (15)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1264)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Jak chłop w "babką" tańcował)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Bóbr)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Reportaż z regionu (Od łez do śmiechu - portret drużyny A)
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak pędów sosny)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (2)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (7)
- 10:00 Dobrego dnia
- 14:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 14:30 Filmowe spotkania
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Akademia walki z rakiem)
- 18:10 Kwiaty na warsztat 2 (Patenty na funkcjonalną szklarnię)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:03 Sport
- 19:10 Tamte lata, tamte dni (Maja Komorowska)
- 19:35 WAWA Bohaterom
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Alternatywy 4 (Upadek)
- 00:50 Spider-Man 3
- 03:40 Nasz nowy dom (223)
- 04:45 Disco Gramy (6222)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:45 Spider-Man 3
- 11:40 Gliniarze (Klawisz)
- 18:50 Wydarzenia (622)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (353)
- 19:45 Sport (622)
- 19:55 Pogoda (622)
- 20:00 Detektyw Bruno
- 22:20 Plan ucieczki 2
- 01:20 Love Island. Wyspa miłości (143)
- 02:50 Interwencja (5429)
- 03:05 Interwencja (5430)
- 03:25 Disco Polo Life (2351)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (32)
- 09:00 Galileo (1044)
- 10:00 Galileo (1045)
- 11:00 #Jesteśmy dla dzieci (233)
- 11:30 Ewa gotuje (509)
- 16:00 13 posterunek 2 (11)
- 16:40 13 posterunek 2 (12)
- 17:20 13 posterunek 2 (13)
- 04:00 Menu na miarę (3)
- 04:35 Menu na miarę (4)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42-ost.)
- 06:00 Taki jest świat 9 (25)
- 07:00 Rodzinny interes (Komu bije dzwon)
- 22:00 Forteca
- 01:15 Piła 3
- 03:25 Lombard. Życie pod zastaw 4 (167)
- 04:25 Niesamowite! (Drugie dno)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:30 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Ale numer! 21 (9)
- 06:35 Ale numer! 21 (10)
- 07:00 Ale numer! 21 (11)
- 07:35 Ale numer! 21 (12)
- 14:15 Koko smoko 2: Przygoda w dżungli
- 15:45 Jaskiniowiec
- 21:50 Piekielna pułapka
- 10:00 Car SOS (Renault Alpine GTA)
- 11:00 Car SOS (Ford Mondeo)
- 12:00 Car SOS (Riley RMF)
- 13:00 Car SOS (Porsche 911 Targa)
- 14:00 Car SOS (Jeep Grand Cherokee)
- 15:00 Car SOS (Rover SD1)
- 16:00 Premiera: Car SOS (Ford Popular)
- 17:00 Psy na służbie (5)
- 17:30 Psy na służbie (6)
- 18:00 Psy na służbie (7)
- 18:30 Psy na służbie (8)
- 19:00 Psy na służbie (9)
- 19:30 Psy na służbie (10)
- 20:00 Strzegąc granic (1)
- 20:30 Strzegąc granic (2)
- 21:00 Igrzyska Hitlera
- 02:05 MacGyver 4 (1)
- 02:55 MacGyver 4 (2)
- 03:50 FBI (21)
- 04:45 FBI (22)
- 05:30 Blok promocyjny AXN
- 06:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (7)
- 07:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (8)
- 07:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
- 12:50 Potwory kontra obcy
- 14:45 Godzilla
- 20:00 Daredevil
- 22:10 Ghost Rider
- 00:00 Łowcy (7)
- 01:05 Ekstremalne wyprawy 4 (4)
- 02:00 Planeta Ziemia (5)
- 02:50 W okowach mrozu 3 (9)
- 03:35 W okowach mrozu 6 (14)
- 04:25 Życie na pustkowiu 3 (1)
- 05:10 Ekstremalne wyprawy 4 (4)
- 06:00 W okowach mrozu 2 (1)
- 06:50 Planeta Ziemia (1)
- 07:50 Planeta Ziemia (2)
- 08:55 Planeta Ziemia (3)
- 12:00 W okowach mrozu 2 (1)
- 13:00 Cała prawda o kaloriach
- 16:00 W okowach mrozu 2 (1)
- 17:00 Życie na pustkowiu 7 (9)
- 22:00 W okowach mrozu 3 (10)
- 23:00 Mroźna planeta 2 (5)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 00:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 00:45 Ghostforce (Maskarada/ Batata)
- 01:10 Ghostforce (Prehistraszność/ Chaorion)
- 01:30 Taffy (Plamki)
- 01:40 Taffy (Milczenie szopów)
- 01:45 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 01:50 Taffy (Przyjaciele)
- 02:00 Taffy (Pani Śpiąca)
- 02:05 Taffy (Podchody z duchami)
- 02:15 Płazowyż 2 (Nowe Kurzajkowo/Przyjaciel czy Żobot?)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ropusza pokuta/Madzia i Marcela)
- 03:00 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 03:20 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 2)
- 03:40 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 1)
- 04:05 Dronersi 2 (Witamy w Tortudze, część 2)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Podaż i popyt)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przyjaciele od niepogody)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Greb-Nefual E-Neg!)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 05:45 Taffy (Mały potwór)
- 05:50 Taffy (Zły kucyk)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Gabriel Agreste)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Efemeryd)
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście 3 (Skok na miód/ Psi burmistrz)
- 07:30 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wyluzowany Bill/ Króliki)
- 08:00 Taffy 2 (Kret)
- 08:05 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 08:10 Taffy 2 (Brelok)
- 08:25 Taffy 2 (Szop za okup)
- 08:35 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 08:40 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (1)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Nawałnica)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Bańkor)
- 01:15 Zombieland
- 02:40 Chloe
- 04:15 Zakończenie programu
- 05:55 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 07:20 Między wierszami
- 09:00 Szef
- 10:55 Hugo i jego wynalazek
- 13:00 Ekspedientki
- 14:45 Na plaży Chesil
- 16:35 9. życie Louisa Draxa
- 18:20 Late Night
- 20:00 Straszny film 5
- 21:30 Milczenie
- 00:00 Ulica nadziei 3 (2)
- 01:00 Profesor T 3 (3)
- 02:00 Tajemnice Brokenwood 5 (3)
- 03:30 Tajemnice Majorki (1)
- 04:20 Ojciec Brown 5 (8)
- 05:05 Śmierć pod palmami 11 (7)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (3)
- 06:45 Ojciec Brown 5 (4)
- 07:40 Śmierć pod palmami 11 (3)
- 08:45 Lewis 7 (1)
- 09:45 Morderstwa w Midsomer 12 (7)
- 10:50 Morderstwa w Midsomer 12 (8)
- 11:50 Tajemnice Majorki (1)
- 14:50 Tajemnice Brokenwood (4)
- 16:45 Śmierć pod palmami 11 (3)
- 17:50 Śmierć pod palmami 11 (4)
- 19:00 Tajemnice Majorki (2)
- 22:05 Milczący świadek 23 (6)
- 23:15 Stłamszeni 3 (5)
- 00:10 Magia nagości. Polska (4)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (6)
- 01:50 Selfie po polsku 2 (1)
- 02:20 I love kabaret (7)
- 03:20 I love kabaret (6)
- 04:20 I love kabaret (2)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (52)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (1)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:45 Survivalowa rodzina (8)
- 08:20 To leci w sieci (15)
- 08:45 To leci w sieci (12)
- 09:10 To leci w sieci (18)
- 09:40 Historia kultowych marek (7)
- 10:05 Historia kultowych marek (8)
- 10:35 Lata 90. Dekada (4)
- 11:10 Lata 90. Dekada (5)
- 11:45 Łowca smaków poleca (2)
- 12:55 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 14:35 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 16:05 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 17:05 Kabaretowe przeboje (5)
- 20:50 Błękitna laguna
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 00:50 Dzika kuchnia (5)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 08:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 09:00 Giganty na drogach 2 (6)
- 10:00 Giganty na drogach 2 (7)
- 11:00 Giganty na drogach 2 (8)
- 12:00 Giganty na drogach 2 (9)
- 13:00 Giganty na drogach 2 (10)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 U nas w...
- 07:40 U nas w...
- 08:00 U nas w...
- 08:20 U nas w...
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 14:55 Kabaretowy Szał (Czesuaf)
- 15:55 Kabaretowy Szał (Smile)
- 20:00 Poświęcenie
- 08:15 Mistrzowie szycia 6 (6)
- 09:25 Mistrzowie szycia 6 (7)
- 12:45 10 lat mniej w 10 dni 2 (19)
- 13:40 Dekady Diany (1)
- 16:50 Mistrzowie szycia 6 (6)
- 17:55 Mistrzowie szycia 6 (7)
- 22:00 Nowy wymiar remontu 3 (4)
- 23:00 Oblicza seksu 2 (1)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Królewsko szalony podwieczorek / Pożegnalne przyjęcie Jojo)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Kandydat na karto-strażnika / Puk puk, kto tam?)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Piernikowy pałac)
- 01:30 Spidey i superkumple 2 (Pirackie plądrowanie! / Zły bot!)
- 01:55 Spidey i superkumple 2 (Ducho-przygoda Kulki! / Same sztuczki, słodyczy brak!)
- 02:20 Spidey i superkumple 2 (Spin ratuje dzień! / Wodne nieszczęście!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 04:00 Eureka! (Nieskończoność garnków / Poklejony luz-blues)
- 04:30 Eureka! (Tworząc księżyc / Dinka u dentystki)
- 05:00 Eureka! (Pepper wynalazczyni/ Trasa do wodospadu)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 07:00 Blue (Szpiegowanie)
- 07:10 Blue (Jedzenie na wynos)
- 07:20 Blue (Motylki)
- 07:30 Blue (Piłka do jogi)
- 07:40 Blue (Pani Matylda)
- 07:50 Blue (U lekarza)
- 18:00 Bajkowa przygoda Goofy'ego
- 19:00 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 19:30 Blue (Góra Mamatata)
- 19:40 Blue (Dzieci)
- 19:50 Blue (Szczurokura)
- 00:10 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 00:35 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 02:30 Duch i nas dwóch (17)
- 02:55 Duch i nas dwóch (18)
- 03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (Space Chickens In Space)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (15)
- 04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (16)
- 04:45 Duch i nas dwóch (26)
- 05:05 Duch i nas dwóch (1)
- 05:30 Robale ziomale (Słodki zapach sukcesu / Zasady gry)
- 05:50 Taffy (Kochany klops)
- 06:00 Taffy (Dzień szopa)
- 06:05 Taffy (W dziczy)
- 06:10 Taffy (Ubaw po pachy)
- 06:25 Taffy (Dotknij futra)
- 06:35 Taffy (Bentley z dżungli)
- 06:40 Taffy (Białe rękawiczki)
- 06:55 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 07:25 Herosi pół na pół (Niezwykły talent Mo/ Materia a stan umysłu)
- 07:55 Niesamowity Żółty Yeti (Dywanik / Koty)
- 08:25 Niesamowity Żółty Yeti (Pani z jeziora / Dzień powodzi)
- 08:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 09:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 09:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 09:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 09:50 Taffy (Powrót Chudego)
- 14:10 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 14:40 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 14:45 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 14:50 Taffy 2 (Zjazd)
- 15:00 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 15:15 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 15:20 Taffy 2 (112)
- 15:30 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 15:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Panna Wifi)
- 16:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Ilustrachor)
- 16:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 17:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 17:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 17:55 Fineasz i Ferb (11)
- 20:20 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 20:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 21:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 21:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 21:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 21:50 Prawo Milo Murphy'ego (Niebezpieczna imprezka/Gładki operator)
- 00:00 Matklocki (12)
- 00:10 Blue (30)
- 00:15 Andy dookoła świata (30)
- 00:35 Superpyra (9)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (21)
- 00:55 Piotruś Królik (25)
- 01:10 W Papierowej Krainie (25)
- 01:25 Blue (47)
- 01:30 Blue (48)
- 01:40 Blue (49)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (49)
- 02:00 Blue (20)
- 02:10 Tosia i Tymek (8)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (10)
- 02:30 Kręciołki (70)
- 02:45 Teletubisie (14)
- 02:55 Blue (32)
- 03:05 Blue (33)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (20)
- 03:25 Kolorklocki (9)
- 03:30 Kolorklocki (10)
- 03:35 Superpyra (36)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (3)
- 03:55 Kolorklocki (4)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (6)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 04:25 Blue 2 (26)
- 04:35 Blue 2 (27)
- 04:40 Blue 2 (28)
- 04:50 Blue 2 (29)
- 04:55 Superpyra (39)
- 05:05 Hej, Duggee! (Duggee i odznaka rysownika)
- 05:10 Hej, Duggee! (Duggee i odznaka cukiernika)
- 05:20 Kolorklocki (3)
- 05:25 Tosia i Tymek (12)
- 05:35 Piotruś Królik (25)
- 05:50 W Papierowej Krainie (24)
- 06:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (55)
- 06:25 Blue 2 (19)
- 06:35 Blue (5)
- 06:45 Andy dookoła świata (20)
- 07:00 Blue (45)
- 07:10 Blue (46)
- 07:15 Blue (47)
- 07:25 Blue (48)
- 07:35 Blue (49)
- 07:40 Blue (50)
- 07:50 Nadjeżdża Pan Robótka (8)
- 08:10 Pan Robótka w domu (7)
- 08:20 W Papierowej Krainie (18)
- 08:35 Blue (51)
- 08:40 Blue (1)
- 08:50 Blue (2)
- 08:55 Blue (3)
- 09:05 Blue (4)
- 09:15 Blue 2 (19)
- 09:25 Pirackie potyczki 8 (15)
- 09:50 Piotruś Królik (49)
- 10:00 Tosia i Tymek (29)
- 10:15 Tosia i Tymek (30)
- 10:30 Blue (29)
- 10:35 Blue (30)
- 10:45 Kolorklocki (15)
- 10:50 Matklocki (15)
- 10:55 Matklocki 3 (1)
- 11:00 Tosia i Tymek (50)
- 11:15 JoJo i Babcia 3 (10)
- 11:30 Blue (46)
- 11:35 Blue 2 (14)
- 11:45 Blue (51)
- 11:55 Blue 2 (50)
- 12:00 Blue 2 (16)
- 12:10 Matklocki 3 (23)
- 12:20 Uliczka Newtona (24)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (5)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 13:00 W Papierowej Krainie (25)
- 13:15 Blue (47)
- 13:25 Blue (48)
- 13:35 Blue (49)
- 13:45 Superpyra (50)
- 13:55 Andy dookoła świata (23)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (10)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (14)
- 14:30 Tosia i Tymek (64)
- 14:45 Tosia i Tymek (59)
- 15:00 Piotruś Królik (26)
- 15:15 W Papierowej Krainie (25)
- 15:25 Pirackie potyczki 7 (22)
- 15:50 Superpyra (16)
- 16:00 Blue (7)
- 16:10 Blue 2 (15)
- 16:20 Matklocki 3 (21)
- 16:25 Matklocki (13)
- 16:35 Blue (31)
- 16:45 Andy dookoła świata (8)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (2)
- 17:05 Superpyra (10)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (22)
- 17:30 Piotruś Królik (26)
- 17:45 W Papierowej Krainie (26)
- 18:00 Blue (50)
- 18:05 Blue (51)
- 18:15 Blue 2 (1)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (50)
- 18:40 Blue (21)
- 18:50 Tosia i Tymek (9)
- 19:00 Kręciołki (72)
- 19:15 Teletubisie (16)
- 19:30 Blue (36)
- 19:35 Blue (37)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (22)
- 20:00 Kolorklocki (13)
- 20:05 Kolorklocki (14)
- 20:10 Superpyra (38)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (5)
- 20:35 Kolorklocki (6)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (8)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 21:10 Blue 2 (34)
- 21:20 Blue 2 (35)
- 21:30 Blue 2 (36)
- 21:35 Blue 2 (37)
- 21:45 Superpyra (41)
- 21:55 Hej, Duggee! (Duggee i fryzurkowa odznaka)
- 22:00 Hej, Duggee! (Duggee i wakacyjna odznaka)
- 22:10 Kolorklocki (4)
- 22:15 Piotruś Królik (26)
- 22:30 W Papierowej Krainie (25)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (2)
- 23:05 Pirackie potyczki 7 (22)
- 23:30 Superpyra (16)
- 23:40 Blue (7)
- 23:50 Blue 2 (15)
- 23:55 Matklocki 3 (21)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:05 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:15 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:35 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:40 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:50 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:55 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 21 (Szybka przygoda koparki)
- 06:25 Bob Budowniczy 21 (Papugowanie)
- 06:55 Bob Budowniczy 21 (Psia katastrofa)
- 07:20 Bob Budowniczy 21 (Wpadki koparki)
- 07:50 Bob Budowniczy 21 (Odrzutowa koparka)
- 12:05 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:20 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 16:30 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 17:25 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 17:55 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 18:15 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 18:30 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 19:40 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 19:50 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 20:00 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 21:40 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 21:50 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 22:00 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 22:15 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 23:05 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 23:20 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 23:35 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 23:45 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Wstawaj!
- 00:03 Towarzysze zabawy
- 00:06 Kolorowe koło
- 00:09 Sunville
- 00:12 Świat podwodny
- 00:14 Zwierzęta
- 00:16 Towarzysze zabawy
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:21 Jaki jest twój zawód ?
- 00:24 Kolorowe koło
- 00:27 Kolorowa magia
- 00:30 Jaki jest twój zawód ?
- 00:32 Świat podwodny
- 00:35 Świat elfów
- 00:38 Opowieści warzywne
- 00:40 Sunville
- 00:43 Kolorowe koło
- 00:46 Świat podwodny
- 00:49 Świat podwodny
- 00:51 Towarzysze zabawy
- 00:54 Teraz się bawimy
- 00:56 Sunville
- 00:59 Świat podwodny
- 01:03 Łazienka
- 01:05 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:08 Świat elfów
- 01:11 Towarzysze zabawy
- 01:15 Teraz się bawimy
- 01:17 Puffy i Tubby
- 01:20 Przygody w przestrzeni
- 01:23 Jak podróżujemy
- 01:26 Posłuchaj tego
- 01:30 Morskie przygody
- 01:33 Świat podwodny
- 01:36 Posłuchaj tego
- 01:38 Miejskie życie
- 01:41 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:44 Łazienka
- 01:46 Galaktyczni turyści
- 01:49 Miejskie życie
- 01:51 Indie
- 01:53 Świat podwodny
- 01:58 Rodzina bobrów
- 02:01 Safari
- 02:03 Urocze miejsca
- 02:06 Puffy i Tubby
- 02:11 Kolorowa magia
- 02:14 Kolorowe koło
- 02:16 Kolorowa magia
- 02:20 Opowieści warzywne
- 02:22 Jaki jest twój zawód ?
- 02:24 Kącik naukowy
- 02:26 Posłuchaj tego
- 02:28 Panni i Fanni
- 02:31 Miyu i Litto
- 02:34 Sunville
- 02:36 Jaki jest twój zawód ?
- 02:39 Opowieści warzywne
- 02:42 Jaki jest twój zawód ?
- 02:45 Miejskie życie
- 02:47 Panni i Fanni
- 02:49 Puffy i Tubby
- 02:54 Puffy i Tubby
- 02:58 Kolorowe koło
- 03:01 Safari
- 03:03 Panni i Fanni
- 03:06 Kolorowe koło
- 03:09 Jaki jest twój zawód ?
- 03:12 Opowieści warzywne
- 03:14 Teraz się bawimy
- 03:17 Posłuchaj tego
- 03:18 Mini opowiadania
- 03:21 Przygody w przestrzeni
- 03:25 Sport, sport, sport
- 03:30 Mini opowiadania
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:35 Opowieści warzywne
- 03:37 Teraz się bawimy
- 03:40 Taniec
- 03:43 Jak podróżujemy
- 03:45 Sport, sport, sport
- 03:48 Teraz się bawimy
- 03:52 Taniec
- 03:54 Urocze miejsca
- 03:58 Teraz się bawimy
- 04:00 Sport, sport, sport
- 04:03 Jaki jest twój zawód ?
- 04:06 Sport, sport, sport
- 04:08 Teraz się bawimy
- 04:11 Rodzina bobrów
- 04:14 Wakacje
- 04:16 Teraz się bawimy
- 04:19 Kolorowe koło
- 04:22 Świat elfów
- 04:25 Towarzysze zabawy
- 04:28 Opowieści warzywne
- 04:31 Świat podwodny
- 04:33 Teraz się bawimy
- 04:36 Opowieści warzywne
- 04:38 Wakacje
- 04:40 Opowieści warzywne
- 04:42 Wakacje
- 04:45 Opowieści warzywne
- 04:47 Wakacje
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:52 Wakacje
- 04:55 Towarzysze zabawy
- 04:58 Wakacje
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:06 Wakacje
- 05:09 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:15 Kącik naukowy
- 05:18 Panni i Fanni
- 05:20 Przygody w przestrzeni
- 05:23 Kolorowa magia
- 05:25 Posłuchaj tego
- 05:29 Kolorowe koło
- 05:32 Panni i Fanni
- 05:34 Kącik naukowy
- 05:36 Panni i Fanni
- 05:39 Kolorowe koło
- 05:42 Posłuchaj tego
- 05:45 Sunville
- 05:48 Kolorowe koło
- 05:50 Posłuchaj tego
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:55 Kolorowa magia
- 05:58 Panni i Fanni
- 06:01 Miyu i Litto
- 06:04 Panni i Fanni
- 06:06 Kolorowe koło
- 06:08 Muzeum
- 06:11 Grupy
- 06:13 Kącik naukowy
- 06:16 Dotty i Kitty
- 06:20 Raul
- 06:23 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:25 Hubbi i jego koledzy
- 06:27 Zastęp strażaków
- 06:30 Toby McFly
- 06:33 Restauracja
- 06:37 Safari
- 06:39 Puffy i Tubby
- 06:43 Indie
- 06:46 Pojazdy
- 06:49 Opowieści warzywne
- 06:51 Afryka
- 06:54 Restauracja
- 06:58 Zastęp strażaków
- 07:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 07:06 Towarzysze zabawy
- 07:10 Przygody w przestrzeni
- 07:12 Sport, sport, sport
- 07:17 Pojazdy
- 07:19 Teraz się bawimy
- 07:22 Hubbi się tym zajmie
- 07:25 Mimo i Bobo
- 07:28 DuckSchool
- 07:31 Hubbi i jego koledzy
- 07:33 Margo i Felix
- 07:36 Sippi Sappi
- 07:38 Mimo i Bobo
- 07:41 Ding Dang Dong
- 07:45 Świat zwierząt
- 07:48 Ding Dang Dong
- 07:51 Sport, sport, sport
- 07:54 Mimo & Bobo PLUS
- 07:58 Świat Mimo
- 08:01 Wstawaj!
- 08:03 Afryka
- 08:06 Mimo & Bobo PLUS
- 08:10 Świat elfów
- 08:13 Ding Dang Dong
- 08:16 Teraz się bawimy
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:21 Taniec
- 08:24 Pixie 2
- 08:25 Małe melodie
- 08:27 Dinoland
- 08:30 Sippi Sappi
- 08:32 Elfy przyrody
- 08:34 Historie Henryka
- 08:36 Mimo i Bobo
- 08:38 Zabawa w chowanego
- 08:40 Safari
- 08:43 Panni i Fanni
- 08:45 Kolorowa magia
- 08:48 Urocze miejsca
- 08:50 Kolorowe koło
- 08:53 Kącik naukowy
- 08:57 Pixie 2
- 08:58 Afryka
- 09:00 Kolorowa Klara
- 09:02 Elfy przyrody
- 09:04 Toobys
- 09:05 Fin i Fianna
- 09:08 Jaki jest twój zawód ?
- 09:11 Grupy
- 09:14 Urocze miejsca
- 09:16 Oli - cykle natury
- 09:19 Kolorowa magia
- 09:22 Urocze miejsca
- 09:25 ABC - duckBC
- 09:28 Małe melodie
- 09:30 DuckSchool
- 09:32 Mimo i Bobo
- 09:36 Historie Henryka
- 09:38 Hubbi i jego koledzy
- 09:40 Lola i Liczby
- 09:43 Słodki dom
- 09:44 Małe melodie
- 09:46 Uczymy się
- 09:49 Mimo i Bobo
- 09:52 Monika i Rudi 2
- 09:55 Pixie 2
- 09:56 ABC - duckBC
- 09:59 Lola i Liczby
- 10:01 Mimo i Bobo
- 10:03 Słodki dom
- 10:04 Kształcików
- 10:05 Tempo Giusto
- 10:07 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:09 Toobys
- 10:12 Fin i Fianna
- 10:15 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:18 Kolorowa Klara
- 10:20 Przygody kaczki
- 10:22 Monika i Rudi
- 10:25 Kształcików
- 10:27 Zabawa w chowanego
- 10:29 Wesołe królestwo
- 10:32 Afryka
- 10:34 Hop-hop
- 10:37 Sippi Sappi
- 10:39 DuckSchool
- 10:41 Mały Didy
- 10:43 Drużyna lalek
- 10:46 Margo i Felix
- 10:49 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:52 Fin i Fianna
- 10:55 Toobys
- 10:57 Risto Gusto
- 11:00 Brygada ogniowa
- 11:03 Mimo i Bobo
- 11:05 Toby McFly
- 11:08 Mały Didy
- 11:11 Afryka
- 11:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:15 Cubie
- 11:17 Przygody kaczki
- 11:19 Restauracja
- 11:22 Dźwięki wokół nas
- 11:24 Mały Didy
- 11:26 Elfy przyrody
- 11:27 Restauracja
- 11:31 Dinozaur Milo
- 11:35 Dinoland
- 11:38 Mimo & Bobo PLUS
- 11:42 Dinozaur Milo
- 11:46 Risto Gusto
- 11:49 Raul
- 11:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:54 Brygada ogniowa
- 11:56 Mimo & Bobo PLUS
- 12:00 Hubbi się tym zajmie
- 12:02 Skoczkowie Planet
- 12:07 Mimo & Bobo PLUS
- 12:11 Sippi Sappi
- 12:13 Kaczka i Puszek
- 12:15 Pociąg
- 12:18 Afryka
- 12:20 Przygody kaczki
- 12:22 Sztuka Leona
- 12:24 Zoo
- 12:27 Wesoła łąka
- 12:29 Raul
- 12:33 Kaczka i Puszek
- 12:35 Fin i Fianna
- 12:38 Mimo & Bobo PLUS
- 12:42 Kaczka i Puszek
- 12:44 Risto Gusto
- 12:47 Kaczka i Puszek
- 12:49 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:52 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:54 Mimo i Bobo
- 12:56 Restauracja
- 12:59 Mimo i Bobo
- 13:01 Kaczka i Puszek
- 13:03 Zastęp strażaków
- 13:06 Mimo & Bobo PLUS
- 13:10 Uczymy się
- 13:13 Hubbi i jego koledzy
- 13:15 Dinoland
- 13:17 Pociąg
- 13:20 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:23 Wesoła łąka
- 13:27 Kaczka i Puszek
- 13:29 Hubbi i jego koledzy
- 13:31 Raul
- 13:35 Toobys
- 13:37 Zack i Ziggy
- 13:40 ABC - duckBC
- 13:43 Tempo Giusto
- 13:45 DuckSchool
- 13:48 Albert tłumaczy
- 13:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:56 Zack i Ziggy
- 13:59 Wesołe królestwo
- 14:02 Dźwięki wokół nas
- 14:04 Monika i Rudi
- 14:07 Słodki dom
- 14:08 Sippi Sappi
- 14:10 DuckSchool
- 14:12 Toobys
- 14:15 Lola i Liczby
- 14:18 Kolorowa Klara
- 14:20 Małe melodie
- 14:22 Toobys
- 14:24 Co rośnie na drzewie?
- 14:25 Kształcików
- 14:26 Monika i Rudi 2
- 14:29 Sippi Sappi
- 14:32 Kształcików
- 14:33 Albert tłumaczy
- 14:38 Przygody kaczki
- 14:40 Historie Henryka
- 14:42 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:44 Raul
- 14:47 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:49 Mimo & Bobo PLUS
- 14:53 Lola i Liczby
- 14:56 DuckSchool
- 14:59 Tempo Giusto
- 15:01 Świat Mimo
- 15:04 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:07 Wstawaj!
- 15:09 Tempo Giusto
- 15:11 Mimo i Bobo
- 15:13 Dźwięki wokół nas
- 15:15 Margo i Felix
- 15:18 Hop-hop
- 15:20 Lola i Liczby
- 15:24 Elfy przyrody
- 15:25 Raul
- 15:28 Mały Didy
- 15:31 Albert tłumaczy
- 15:34 Wstawaj!
- 15:36 Zack i Ziggy
- 15:39 Hiphopowy kaktus
- 15:41 Uczymy się
- 15:44 Fin i Fianna
- 15:47 Zabawa w chowanego
- 15:50 Dotty i Kitty
- 15:54 Co rośnie na drzewie?
- 15:55 Kolorowa Klara
- 15:57 Tempo Giusto
- 15:59 Brygada ogniowa
- 16:01 Toobys
- 16:04 Elfy przyrody
- 16:05 Mimo i Bobo
- 16:08 Co rośnie na drzewie?
- 16:09 Drużyna lalek
- 16:12 Cubie
- 16:14 Toby McFly
- 16:17 Elfy przyrody
- 16:18 Mimo i Bobo
- 16:21 Brygada ogniowa
- 16:23 Lola i Liczby
- 16:25 Przygody kaczki
- 16:27 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:29 Lola i Liczby
- 16:32 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:35 Brygada ogniowa
- 16:38 Świat Mimo
- 16:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:45 Afryka
- 16:47 Zack i Ziggy
- 16:50 Risto Gusto
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:56 Wstawaj!
- 16:58 Afryka
- 17:00 Elfy przyrody
- 17:01 Mały Didy
- 17:04 Afryka
- 17:06 Sippi Sappi
- 17:08 Raul
- 17:11 Hop-hop
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Lola i Liczby
- 17:17 Hop-hop
- 17:19 Raul
- 17:22 Afryka
- 17:24 Elfy przyrody
- 17:25 Mimo i Bobo
- 17:28 Wstawaj!
- 17:30 Mimo i Bobo
- 17:32 Zabawa w chowanego
- 17:35 Sippi Sappi
- 17:38 Lola i Liczby
- 17:40 Zabawa w chowanego
- 17:42 Hop-hop
- 17:45 Kolorowa Klara
- 17:47 Małe melodie
- 17:49 Monika i Rudi 2
- 17:52 Fin i Fianna
- 17:55 Toobys
- 17:57 Zabawa w chowanego
- 18:00 Monika i Rudi
- 18:03 Monika i Rudi
- 18:06 Fin i Fianna
- 18:09 Lola i Liczby
- 18:11 Zabawa w chowanego
- 18:14 Dotty i Kitty
- 18:18 Fin i Fianna
- 18:21 Co rośnie na drzewie?
- 18:22 Kolorowa Klara
- 18:24 Uczymy się
- 18:27 Pixie 2
- 18:28 Uczymy się
- 18:31 Albert tłumaczy
- 18:35 Mimo i Bobo
- 18:38 ABC - duckBC
- 18:41 Pixie 2
- 18:42 DuckSchool
- 18:44 Mimo i Bobo
- 18:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:50 Dinoland
- 18:52 Margo i Felix
- 18:55 Hubbi i jego koledzy
- 18:57 Fin i Fianna
- 19:00 Hop-hop
- 19:02 Toobys
- 19:05 Hiphopowy kaktus
- 19:07 Monika i Rudi
- 19:09 Hop-hop
- 19:12 Dźwięki wokół nas
- 19:14 Brygada ogniowa
- 19:16 ABC - duckBC
- 19:20 Restauracja
- 19:22 DuckSchool
- 19:25 Hiphopowy kaktus
- 19:28 Drużyna lalek
- 19:30 Uczymy się
- 19:33 Dobranoc!
- 19:35 Cubie
- 19:38 Hubbi i jego koledzy
- 19:40 Zack i Ziggy
- 19:43 Małe, ale pracowite
- 19:46 Mały Didy
- 19:49 Hubbi i jego koledzy
- 19:52 Afryka
- 19:55 Mały Didy
- 19:58 Afryka
- 20:01 Zabawa w chowanego
- 20:03 Przygody kaczki
- 20:05 Dźwięki wokół nas
- 20:07 Lola i Liczby
- 20:10 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:13 Małe, ale pracowite
- 20:16 Formy są twoje
- 20:18 Historie Henryka
- 20:20 Hop-hop
- 20:22 Pociąg
- 20:25 Brygada ogniowa
- 20:28 Pociąg
- 20:30 Sippi Sappi
- 20:33 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:36 Zabawa w chowanego
- 20:39 Restauracja
- 20:42 Toby McFly
- 20:45 Zack i Ziggy
- 20:48 Formy są twoje
- 20:50 Elfy przyrody
- 20:52 Mimo i Bobo
- 20:54 Świat Mimo
- 20:57 Afryka
- 20:59 Toobys
- 21:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:03 Świat Mimo
- 21:06 Raul
- 21:09 Toobys
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:20 Wakacje
- 21:23 Kolorowe koło
- 21:25 Hiphopowy kaktus
- 21:27 Toobys
- 21:29 ABC - duckBC
- 21:32 Mimo i Bobo
- 21:35 Toobys
- 21:37 Zack i Ziggy
- 21:40 Wakacje
- 21:42 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:50 Opowieści warzywne
- 21:52 Wakacje
- 21:56 Wesoła łąka
- 21:59 Mimo & Bobo PLUS
- 22:03 Hop-hop
- 22:05 Mimo i Bobo
- 22:07 Pociąg
- 22:10 Mimo i Bobo
- 22:13 Opowieści warzywne
- 22:15 Safari
- 22:18 Pojazdy
- 22:20 Łazienka
- 22:22 Safari
- 22:25 Mini opowiadania
- 22:28 Wesoła łąka
- 22:31 Hubbi się tym zajmie
- 22:34 Świat Mimo
- 22:36 Dinoland
- 22:39 Świat Mimo
- 22:41 Zwierzęta
- 22:43 Rodzina bobrów
- 22:46 Jak podróżujemy
- 22:48 Morskie przygody
- 22:51 Świat zwierząt
- 22:54 Pojazdy
- 22:57 Dźwięki wokół nas
- 22:59 Co rośnie na drzewie?
- 23:00 Uczymy się
- 23:03 Słodki dom
- 23:04 Co rośnie na drzewie?
- 23:05 Pixie 2
- 23:06 DuckSchool
- 23:08 Wesoła łąka
- 23:11 Margo i Felix
- 23:14 Panni i Fanni
- 23:18 Jaki jest twój zawód ?
- 23:20 Kolorowa magia
- 23:23 Urocze miejsca
- 23:26 Posłuchaj tego
- 23:29 Pixie 2
- 23:30 Sippi Sappi
- 23:33 Uczymy się
- 23:35 Słodki dom
- 23:37 Margo i Felix
- 23:40 Wesoła łąka
- 23:43 Panni i Fanni
- 23:45 Muzeum
- 23:48 Panni i Fanni
- 23:51 Muzeum
- 23:53 Grupy
- 23:56 Miyu i Litto
- 00:03 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:11 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:22 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:22 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:38 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:40 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:50 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:58 Uczymy się z ducktv
- 23:58 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 FA Cup (Finał)
- 06:35 FA Cup (Beyond The Dreams)
- 07:15 Serie A Made in Italy (US Lecce)
- 07:30 Serie A Made in Italy (ACF Fiorentina)
- 07:45 Serie A Made in Italy (Genoa CFC)
- 21:45 La Manita
- 22:10 LaLiga Top Scorer
- 22:45 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:50 La Manita
- 18:00 LaLiga Top Scorer
- 18:40 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 19:00 LaLiga Best 11 (Gaizka Mendieta)
- 19:40 La Manita
- 00:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 00:30 Legendy Ligue 1 (2)
- 01:00 Legendy Ligue 1 (3)
- 01:30 LaLiga Top Scorer
- 02:00 Piłka nożna: Liga portugalska - mecz: FC Vizela - SL Benfica
- 10:00 Ligue1 Season Review
- 11:00 LaLiga Top Scorer
- 11:30 LaLiga Best 11 (Fernando Morientes)
- 20:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 20:30 Legendy Ligue 1 (2)
- 21:00 Legendy Ligue 1 (3)
- 21:30 La Manita
- 04:00 Undiano Mallenco
- 04:30 Paco Gento
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 LaLiga Post-Season Show
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 00:00 Best of Nitro World Games (1)
- 01:00 X-Games, sezon letni (4)
- 02:00 Nitro World Games: All Access (9)
- 02:30 Nitro World Games: All Access (10)
- 03:00 Facing Waves (6)
- 03:30 Facing Waves (7)
- 10:00 WWE Raw (16)
- 13:00 Liquid Edge (5)
- 14:00 Liquid Edge (6)
- 15:00 WWE NXT (13)
- 16:00 WWE - Main Event (13)
- 17:00 WWE: Clash at The Castle (1)
- 21:00 WWE Highlights (13)
- 10:30 Sektor Prasowy
- 10:35 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 11:10 Sektor Prasowy
- 11:15 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 11:40 Sektor Prasowy
- 11:45 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 04:00 Na osi (1059)
- 04:30 Na osi (1060)
- 05:00 Na osi (1061)
- 05:30 Na osi (1062)
- 06:00 Na osi (1063)
- 06:30 Na osi (1064)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 07:30 Trucker Club (182)
- 08:00 Doktor wielkiej wagi 5 (1)
- 09:00 Doktor wielkiej wagi 5 (2)
- 14:00 Remont na 5+ (7)
- 14:25 Remont na 5+ (8)
- 14:55 Remont na 5+ (1)
- 15:25 Remont na 5+ (2)
- 15:50 Remont na 5+ (3)
- 16:20 Remont na 5+ (4)
- 16:50 Remont na 5+ (5)
- 17:15 Remont na 5+ (6)
- 17:45 Remont na 5+ (7)
- 18:05 Remont na 5+ (8)
- 18:35 Remont na 5+ (3)
- 19:00 Remont na 5+ (4)
- 19:30 Remont na 5+ (5)
- 19:55 Ukryte dowody (Kuba Rozpruwacz)
- 08:05 W warsztacie (3)
- 09:00 Nadzwyczajne maszyny (2)
- 10:00 Garaż Guya Martina (4)
- 11:00 Najsłabsze ogniwo 3 (14)
- 18:05 Olbrzymie maszyny 2 (1)
- 19:05 W warsztacie (3)