Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:10 Prawo Bronxu
- 03:20 Sprawiedliwość (2/3)
- 12:10 Agrobiznes
- 12:25 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:50 Natura w Jedynce: Urodzeni w Górach Skalistych (Pierwsze kroki)
- 13:50 Okrasa łamie przepisy (Smak lawendy)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5275)
- 17:55 Leśniczówka (928)
- 18:25 Leśniczówka (929)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (13/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Drabinka imion)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy B: Hiszpania - Włochy
- 23:25 Countdown
- 00:05 Delikatność
- 02:10 Tajemnice rodu Valentów 3 (45)
- 03:20 Tajemnice rodu Valentów 3 (46)
- 04:25 Jak wychować nastoletniego mordercę
- 05:25 Zakończenie programu
- 05:30 M jak miłość (1599)
- 06:20 Operacja zdrowie (Okulistyka)
- 06:55 Rodzinka.pl (Ale nam tu dobrze)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Wspólny dom
- 11:50 Barwy szczęścia (2968)
- 12:30 Koło fortuny (1533)
- 13:15 Akacjowa 38 (366)
- 14:05 Rodzinka.pl (Dziadkowie kontratakują)
- 14:35 Na sygnale (Siłaczka)
- 15:05 Zabójczy rejs (7/8)
- 20:10 Gra na Maksa 3 (Drabinka imion)
- 20:30 Postaw na milion (334)
- 21:25 Tak to leciało! (36)
- 22:30 Panorama
- 23:00 Izabela, królowa Hiszpanii (24)
- 23:55 Twoja córka musi zginąć
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (268)
- 02:05 Dzikie pszczoły (13)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1262)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Obiekt 3001)
- 04:35 Na ratunek ogrodom (2)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:05 Agrobiznes
- 06:20 Agropogoda Info
- 06:30 Polska śródziemnomorska (Fasola Piękny Jaś)
- 06:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1966)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:18 Zawsze na temat
- 09:47 Ziołowa apteka (Czosnek)
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Prywatne życie zwierząt (Zaloty)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 ROD-owity działkowiec (7)
- 13:35 Niezwykłe miejsca (Syrenka warszawska)
- 13:45 Fascynujące miejsca (Fascynujące Andy)
- 14:15 Szlachetne zdrowie
- 14:30 Antykwariat marzeń (Szamanka)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Balans bieli
- 15:50 Przepis dnia (49)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:05 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Zakochaj się w Polsce (Zamek w Gołuchowie)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1976)
- 20:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1977)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (505)
- 23:40 Polonia 24 Tygodnik
- 00:35 Transporter
- 02:20 Nocny patrol
- 04:45 Disco Gramy (6220)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:10 Pogoda (620)
- 16:15 Interwencja (5430)
- 16:30 Na ratunek 112 (Wszystko zostaje w rodzinie)
- 17:00 Gliniarze (Ostatnia akcja)
- 18:00 Pierwsza miłość (3840)
- 18:50 Wydarzenia (620)
- 19:15 Lepsza Polska (14)
- 19:45 Sport (620)
- 19:55 Pogoda (620)
- 20:00 Żona na niby
- 01:30 Love Island. Wyspa miłości (140)
- 02:30 SuperLudzie (3)
- 03:05 Interwencja (5427)
- 03:25 Disco Polo Life (2349)
- 22:45 Atak na posterunek
- 10:00 Zbuntowany anioł (230)
- 11:00 Zbuntowany anioł (231)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (28)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (29)
- 20:00 Wyścig szczurów
- 22:10 Wielki Stach
- 08:05 Blue (Sąsiedzi)
- 08:10 Blue (Dokuczanie)
- 08:15 Blue (Szparag)
- 08:40 Milo (Pracownik Supermarketu Milo)
- 08:55 Milo (Artysta Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Kotki)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma)
- 09:40 Bing (Ciemność)
- 09:50 Bing (Utknąłem)
- 09:55 Bing (Ciasto)
- 10:20 Baranek Shaun (17)
- 10:25 Baranek Shaun (Pianino)
- 10:30 Baranek Shaun (Rodzinna fotka)
- 10:40 Baranek Shaun (Upał)
- 10:45 Basia (Basia i Titi)
- 10:55 Basia (Basia i pieniądze)
- 11:10 Bing (To nie twoje)
- 11:15 Bing (Moje)
- 11:20 Bing (Obiad)
- 11:45 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Wolny Dzień Tomka)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Post mortem)
- 23:00 Park grozy
- 00:10 FBI (18)
- 01:05 MacGyver 3 (19)
- 02:00 MacGyver 3 (20)
- 02:55 The Good Doctor 6 (7)
- 03:50 DOC: w twoich rękach 2 (2)
- 05:00 Ultraviolet 2 (4)
- 05:45 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (5)
- 07:10 Rekrut 3 (14)
- 10:00 Rekrut 3 (14)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
- 11:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (14)
- 12:50 Rekrut 4 (1)
- 13:45 FBI (17)
- 14:40 FBI (18)
- 15:40 MacGyver 3 (19)
- 16:30 MacGyver 3 (20)
- 17:25 FBI (19)
- 18:20 FBI (20)
- 19:15 MacGyver 3 (21)
- 20:05 MacGyver 3 (22)
- 21:05 Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (16)
- 22:00 Premiera: Agenci NCIS 18 (15)
- 23:00 FBI (19)
- 23:55 FBI (20)
- 00:05 Niesamowite konstrukcje (1)
- 01:10 Ekstremalne wyprawy 4 (2)
- 01:55 Planeta Ziemia (3)
- 02:45 W okowach mrozu 3 (7)
- 03:35 W okowach mrozu 6 (12)
- 04:25 Życie na pustkowiu 2 (4)
- 05:10 Ekstremalne wyprawy 4 (2)
- 06:00 Zabójcze drapieżniki (2)
- 06:35 W okowach mrozu 6 (13)
- 07:35 Ekstremalne wyprawy 4 (3)
- 08:30 Planeta doskonała (4)
- 09:30 W okowach mrozu 3 (1)
- 12:45 Planeta doskonała (4)
- 13:50 Ekstremalne wyprawy 4 (3)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (13)
- 15:50 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 16:50 Cała prawda o nadwadze
- 17:55 Ekstremalne wyprawy 4 (3)
- 23:00 Cała prawda o kaloriach
- 12:50 CSI: Vegas (W białym pokoju)
- 13:45 CSI: Vegas (Obserwujący)
- 14:40 Agenci NCIS 2 (21)
- 15:35 Premiera: Agenci NCIS 2 (22)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Dudy i Ser)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gracze, do boju!)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Śmieci)
- 00:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 00:45 Ghostforce (Paniclick / Sandyrok)
- 01:10 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 01:30 Taffy (Nowszy model)
- 01:40 Taffy (Kichanie)
- 01:45 Taffy (Stróż)
- 01:50 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 02:00 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 02:05 Taffy (Rozgrywka)
- 02:15 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 02:35 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 03:00 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 03:20 Dronersi (Sztafeta)
- 03:40 Dronersi (Wyścig z Kamim)
- 04:05 Dronersi (Pościg za Khepri)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Obóz Walkirii)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Dziadek Kozioł)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Jak powstało miasto)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rajska miejscówka)
- 05:45 Taffy (Wysokie loty)
- 05:50 Taffy (Lustrzany dom)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Przedstawienie)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Dostosowanie (Ostatni dzień, część 1))
- 07:00 Kiff (Sportowa Kiff/ Grzybowi lokatorzy)
- 07:30 Kiff (Dyrektorka Helen/ Gdy dzwoni kieszeń)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przepisy i zasady / Zaporwany)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Za dużo chili)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 05:05 Zakończenie programu
- 06:25 Wojenne kwiaty
- 08:00 Poza czasem
- 10:00 Zdobyć Woodstock
- 12:00 Tajna agentka
- 13:30 Cesarz
- 15:05 Rzeź
- 16:25 Nauka spadania
- 18:05 Dom zbrodni
- 20:00 97 minut do śmierci
- 21:35 Lady M.
- 23:05 Rocketman
- 00:00 Profesor T 3 (2)
- 01:05 Lewis 7 (2)
- 02:05 Morderstwa w Midsomer 13 (4)
- 03:35 Ojciec Brown 5 (6)
- 10:00 Lewis 7 (2)
- 11:00 Śmierć pod palmami 11 (5)
- 12:10 Ojciec Brown 5 (6)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 14 (8)
- 15:00 Lewis 7 (2)
- 16:00 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (7)
- 22:00 Milczący świadek 23 (3)
- 23:10 Milczący świadek 23 (4)
- 08:55 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 09:50 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 12:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 13:00 Celnicy 2 (1)
- 13:30 Celnicy 2 (3)
- 20:00 Columbo 5 (5)
- 22:05 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 22:55 Columbo 6 (4)
- 00:10 Magia nagości. Polska 3 (4)
- 01:20 Magia nagości 2 (3)
- 02:25 I love kabaret (6)
- 03:25 I love kabaret (4)
- 04:25 I love kabaret (5)
- 05:25 I love kabaret EXTRA (1)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (11)
- 06:00 Poranny rogal (Bujakiewicz i Jabbar)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (77)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 07:35 To leci w sieci (4)
- 08:00 Smaki Dubaju (2)
- 08:35 Złoty interes 2 (Produkcja wędlin)
- 09:30 Dom w cenie mieszkania 2 (4)
- 10:05 Dom w cenie mieszkania 2 (5)
- 10:35 Lata 90. Dekada (3)
- 11:05 Lata 90. Dekada (4)
- 11:35 Poza Ziemię (5)
- 12:45 Poza Ziemię (6)
- 13:55 M.A.S.H. (Na zdrowie, Sokole Oko)
- 14:30 M.A.S.H. (Bracia krwi)
- 15:10 M.A.S.H. (Saga o przezorności)
- 15:45 M.A.S.H. (Ratowanie życia)
- 18:10 Kabaretowe przeboje (4)
- 19:10 I love kabaret (5)
- 22:00 Wstydliwe choroby 3 (6)
- 23:05 Magia nagości. Polska (4)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 00:45 Dzika kuchnia (4)
- 01:15 Dzika kuchnia (5)
- 01:50 Dzika kuchnia (7)
- 02:20 Dzika kuchnia (1)
- 02:55 Dzika kuchnia (2)
- 03:25 Dzika kuchnia (3)
- 03:55 Dzika kuchnia (4)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (9)
- 11:00 Kontrola graniczna (1)
- 12:00 Kontrola graniczna (2)
- 13:00 Kontrola graniczna (3)
- 16:00 Kontrola graniczna (4)
- 17:00 Kontrola graniczna (5)
- 20:00 Gdańsk 1939
- 21:05 Bez prawa do życia
- 22:05 Kod Jezusa (1)
- 23:00 Kod Jezusa (2)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (11)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:25 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 10:55 Celnicy 3 (6)
- 12:00 Celnicy (1)
- 13:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 14:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 15:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (7)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (8)