Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:25 Był sobie pies
- 03:15 Kickboxer: Odwet
- 05:15 61. KFPP w Opolu - "Zakochani są wśród nas", czyli piosenki Janusza Kondratowicza
- 05:40 Zakończenie programu
- 05:45 Balans bieli
- 06:20 Awantura o Basię (Awantura druga, czyli rzecz o rozmazanej kartce)
- 07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
- 07:40 Rok w ogrodzie (1077)
- 16:40 Wielka wyprawa maluchów
- 16:45 Przed ekranem (8)
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:30 Mecz - teleturniej piłkarski (3)
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:20 Komisarz Alex 21 (Nokturn na harfę)
- 21:20 Hit na sobotę: Ben Hur
- 23:30 Kickboxer: Odwet
- 01:00 Miłość po francusku
- 02:45 Morderstwa w Cotentin
- 04:25 Zakończenie programu
- 04:55 Barwy szczęścia (2980)
- 05:25 Barwy szczęścia (2981)
- 06:00 Barwy szczęścia (2982)
- 06:35 M jak miłość (1793)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:30 To jest grane (16)
- 12:05 Heca w zoo
- 14:00 Familiada (2962)
- 14:35 Koło fortuny (1574)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Bohdan Łazuka)
- 22:10 Panorama
- 22:50 Ja wam pokażę!
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (285)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 02:05 Dzikie pszczoły (30)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:45 Pogoda
- 03:55 Info Wilno (1282)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na biało...)
- 04:30 Przyrodnik na tropie (Szarytka morska)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:15 Gość Regionów
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Pożyteczni.pl
- 06:35 Okrasa łamie przepisy (Smak gryczanego ciasta)
- 07:05 Na ratunek ogrodom (5)
- 07:40 ROD-owity działkowiec (10)
- 10:00 Dobrego dnia
- 12:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 12:30 Kryminalna siódemka
- 12:45 Poznaj Podkarpackie (Tryńcza, część 1)
- 13:00 Piosenka u Ciebie
- 13:30 Igrzyska w regionach
- 14:00 Polska śródziemnomorska (Grzyby z Borów Tucholskich)
- 14:30 Filmowe spotkania
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:58 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Dobre historie (Światło nadziei)
- 16:00 Na sygnale (Na zimno)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:42 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Dlaczego krowa... (Lemury)
- 17:20 WAWA Bohaterom
- 17:30 Saga rodów (Ród Sieradzkich)
- 17:50 Kuchnia dwudziestolecia (Luksusowo i zwyczajnie. Zaklęte rewiry)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka (Extra)
- 21:00 Lato na ROD'os
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:55 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 23:20 Zmiennicy (Dziewczyna do bicia)
- 01:20 Freddy kontra Jason
- 03:30 Nasz nowy dom (236)
- 04:40 Disco Gramy (6243)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:45 Pingwiny z Madagaskaru
- 10:30 I kto to mówi 3
- 16:45 Gliniarze (Stalker)
- 17:50 Chłopaki do wzięcia (382)
- 18:20 Chłopaki do wzięcia (383)
- 18:50 Wydarzenia (713)
- 19:15 Prezydenci i premierzy (356)
- 19:45 Sport (713)
- 19:55 Pogoda (713)
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (160)
- 02:15 STOP Drogówka (330)
- 03:15 Interwencja (5442)
- 03:25 Disco Polo Life (2366)
- 08:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (59)
- 09:00 Galileo (858)
- 10:00 Galileo (859)
- 11:00 #Jesteśmy dla dzieci (236)
- 11:30 Ewa gotuje (512)
- 16:05 13 posterunek 2 (20)
- 16:50 13 posterunek 2 (22)
- 17:25 13 posterunek 2 (23)
- 00:10 Zabójcze polowanie
- 02:15 Zobacz to!: Menu na miarę (9)
- 03:00 Dyżur 3 (36)
- 03:35 Dyżur 3 (37)
- 04:00 Menu na miarę (11-ost.)
- 04:35 Menu na miarę (1/11)
- 05:00 Dyżur 3 (38)
- 05:30 Dyżur 3 (39)
- 06:00 Taki jest świat 9 (28)
- 07:00 Kobra - oddział specjalny (Uroki ojcostwa)
- 20:00 Mocne sobotnie kino: Dziedzictwo krwi
- 21:45 Tomb Raider
- 00:45 Piła 6
- 02:20 Lombard. Życie pod zastaw 4 (192)
- 03:20 Niesamowite! (Skuter)
- 04:00 Niesamowite! (Firma na sprzedaż)
- 04:35 Niesamowite! (Drogi spadek)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 06:00 Szalone fabryki polskiej muzyki! (Dziady Kazimierskie)
- 07:00 Ale numer! 20 (10)
- 07:35 Ale numer! 20 (11)
- 08:00 Kamper Polska (9)
- 09:10 Hit Kabaret Show (1)
- 17:30 Bayala i ostatni smok
- 01:50 FBI 3 (10)
- 02:45 FBI 3 (11)
- 03:45 Zagadki z przeszłości 2 (5)
- 04:45 Znaki 2 (1)
- 05:45 Hity AXN
- 06:00 Rysa (1)
- 07:00 Agenci NCIS 17 (14)
- 07:55 Agenci NCIS 17 (15)
- 08:50 Agenci NCIS 17 (16)
- 09:45 Agenci NCIS 17 (17)
- 10:40 Agenci NCIS 17 (18)
- 11:35 Kobra - oddział specjalny (5)
- 12:35 Kobra - oddział specjalny (6)
- 13:35 Wojownicze żółwie ninja
- 15:45 Jack i Jill
- 17:40 Żona na niby
- 20:00 Venom
- 22:15 Medalion
- 00:00 Tsunami w święta (3)
- 01:00 Pociągiem przez starożytny Egipt (4)
- 01:50 W okowach mrozu 5 (8)
- 02:40 Pociągiem przez starożytny Egipt (4)
- 03:25 Planeta Ziemia 2 (5)
- 04:20 W okowach mrozu 4 (3)
- 05:05 Zwierzęta z kamerami 2 (1)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (3)
- 06:30 Planeta Ziemia 2 (1)
- 07:45 Planeta Ziemia 2 (2)
- 08:50 Planeta Ziemia 2 (3)
- 16:00 W okowach mrozu 2 (7)
- 17:00 Życie na pustkowiu 8 (9)
- 18:00 Zwierzęta z kamerami 2 (1)
- 19:00 Nadchodzi powódź
- 20:00 Brytyjskie fabryki 2 (4)
- 21:00 Wszechświat: kulisy (2)
- 22:10 W okowach mrozu 4 (11)
- 23:05 Zwierzęta z kamerami 2 (1)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 00:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 00:50 Ghostforce (Meta & Lik / Ciastpłomień)
- 01:15 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 01:45 Taffy (Kichanie)
- 01:55 Taffy (Stróż)
- 02:00 Taffy (Dobranoc, kotku)
- 02:05 Taffy (Ciastka z wróżbą)
- 02:15 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 02:35 Płazowyż (Anna czy bestia?/ Przyjaciele)
- 03:00 Płazowyż (Laska/ Potop, pot i łzy)
- 03:20 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig królewski)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Kradzież włosów z nosa)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przesilenie)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Poszukiwanie skarbu)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 05:45 Taffy (Lekcja życia)
- 05:50 Taffy (Redaktor Taffy)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Iluzja)
- 06:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Determinacja)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pseudocelebryta / Obóz futbolowy)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Pokonać upał/ Kosmici)
- 07:50 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 08:00 Taffy 2 (Pani Całuśna)
- 08:05 Taffy 2 (Maneki Neko)
- 08:20 Taffy 2 (Walka o medal)
- 08:30 Taffy 2 (Operacja "Super Gwiazdka")
- 08:35 Taffy 2 (Super meteoryt)
- 08:40 Taffy 2 (Koci gang)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (2)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Amnesio)
- 09:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Piekarix)
- 09:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Cichoszał)
- 18:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 18:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 18:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 18:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 19:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 19:20 Greenowie w wielkim mieście 3 (Eko-Greenowie/ Rozejm)
- 19:50 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 01:10 Good Girl
- 02:40 Ameryka w ogniu
- 04:15 Zakończenie programu
- 05:25 Coco Chanel
- 07:15 Między wierszami
- 08:55 Proza życia
- 10:35 Gra tajemnic
- 12:25 W pogoni za szczęściem
- 20:00 Rozbitkowie
- 21:30 7 psychopatów
- 23:20 Snowden
- 00:55 Wina 3 (1)
- 02:00 Profesor T 3 (6)
- 02:50 Komisarz Maigret (2)
- 04:20 Z pamiętnika położnej 3 (5)
- 05:15 Obiady piątkowe 5 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (1)
- 06:00 Ojciec Brown 6 (4)
- 07:00 Ojciec Brown 6 (5)
- 08:00 Śmierć pod palmami 12 (8)
- 09:10 Lewis 8 (1)
- 22:10 Milczący świadek 24 (2)
- 23:20 Morderstwa w Midsomer 13 (7)
- 00:15 Camino
- 02:25 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 03:35 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 04:40 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Kod Jezusa (2)
- 06:55 Kod Jezusa (3)
- 07:50 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 10:55 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 16:00 Gliniarz i prokurator (2)
- 17:05 Gliniarz i prokurator (3)
- 20:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 21:00 Kabaretowy Szał (Ciach)
- 22:00 Droga smoka
- 00:05 Magia nagości. Polska 2 (2)
- 01:15 Magia nagości. Finlandia (9)
- 01:50 Selfie po polsku 2 (10)
- 02:20 I love kabaret (4)
- 03:20 I love kabaret (5)
- 04:20 I love kabaret (6)
- 05:20 I love kabaret EXTRA (52)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (11)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:40 Patent na zieleń (2)
- 08:15 To leci w sieci (18)
- 08:45 To leci w sieci (15)
- 09:05 To leci w sieci (1)
- 09:30 Historia kultowych marek (13)
- 10:00 Historia kultowych marek (14)
- 10:30 Jak żyją miliarderzy? (1)
- 11:30 Łowca smaków poleca (5)
- 12:35 Ogniem i mieczem
- 00:25 Niezwykłe pomysły 17 (2)
- 00:50 Dzika kuchnia (5)
- 01:20 Dzika kuchnia (7)
- 01:50 Dzika kuchnia (1)
- 02:25 Dzika kuchnia (2)
- 02:55 Dzika kuchnia (3)
- 03:25 Dzika kuchnia (4)
- 03:55 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 Na osi (1088)
- 06:35 Turystyczna jazda (Mielno)
- 06:50 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:05 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 08:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 09:00 Giganty na drogach (3)
- 10:00 Giganty na drogach (4)
- 11:00 Giganty na drogach (5)
- 12:00 Giganty na drogach (6)
- 13:00 Giganty na drogach (7)
- 14:00 Giganty na drogach (8)
- 15:00 Giganty na drogach (9)
- 16:00 Giganty na drogach (10)
- 17:00 Giganty na drogach 2 (1)
- 18:00 Giganty na drogach 2 (2)
- 19:00 Giganty na drogach 2 (3)
- 20:00 II wojna światowa - bez granic (6)
- 21:05 Gdańsk 1939
- 22:10 Giganty na drogach 2 (4)
- 23:10 Giganty na drogach 2 (5)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 06:55 Z lokalnego archiwum
- 07:15 U nas w...
- 07:35 U nas w...
- 07:55 U nas w...
- 08:15 U nas w...
- 08:35 Z lokalnego archiwum
- 09:00 Z lokalnego archiwum
- 09:20 Z lokalnego archiwum
- 09:40 Z lokalnego archiwum
- 09:55 Przepis na remont 2 (1)
- 10:25 Przepis na remont 2 (2)
- 11:00 Przepis na remont 2 (3)
- 11:35 Przepis na remont 2 (4)
- 12:00 Przepis na remont 2 (5)
- 12:25 Przepis na remont 2 (6)
- 12:55 Przepis na remont 2 (7)
- 13:25 Przepis na remont 2 (8)
- 13:55 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 20:00 Łuczniczka
- 21:35 Kabaretowy Szał (Kabaret Młodych Panów)
- 08:10 Mistrzowie szycia 8 (1)
- 09:15 Mistrzowie szycia 8 (2)
- 16:50 Mistrzowie szycia 8 (1)
- 17:55 Mistrzowie szycia 8 (2)
- 22:00 Nowy wymiar remontu 3 (7)
- 23:05 Sekrety kobiecego orgazmu
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Burzowe popołudnie Alicji / Wyprawa do Lasu Tulibulw)
- 01:30 Spidey i superkumple (Tarapaty w tunelu! / Zagadka na Wyspie Goblina!)
- 01:55 Spidey i superkumple (Ckliwe rozwiązanie/ Mała mrówka, wielki problem)
- 02:20 Spidey i superkumple (Wieża Ock!/ Przechytrzony dzięki sztuce!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 04:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 04:30 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:00 Eureka! (Kły, kłopoty i takie tam / Abso-fletnie fantastycznie)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 07:00 Blue 2 (Kibel)
- 07:10 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 07:20 Blue 2 (Stójka)
- 07:30 Blue 2 (Helikopter)
- 07:40 Blue 2 (Ośmiornica)
- 07:50 Blue 2 (Bobo-wyścig)
- 08:00 Blue 2 (Pan Małpa w Majtkach)
- 08:10 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 08:20 Blue 2 (Burgerownia)
- 08:30 Disney Junior Ariel (1)
- 09:00 Pupstruction (2)
- 09:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 22:00 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 22:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 23:00 Pidżamersi 4 (104)
- 23:25 Pidżamersi 5 (Nowe Ninja moce/ Nowe Ninja moce, część 2)
- 23:50 Pidżamersi 5 (Luna schodzi na ziemię/ Sowie sztuczki)
- 00:25 Ghostforce (Junjoke / Hypnolion)
- 00:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 01:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 01:55 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:35 Duch i nas dwóch (7)
- 03:00 Duch i nas dwóch (8)
- 03:25 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 03:45 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 04:05 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (7)
- 04:30 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (8)
- 04:50 Duch i nas dwóch (16)
- 05:15 Duch i nas dwóch (17)
- 05:35 Robale ziomale (Zauroczenie / Nowy burmistrz)
- 06:00 Taffy (Milczenie szopów)
- 06:05 Taffy (Nowa pani Majętna)
- 06:10 Taffy (Przyjaciele)
- 06:25 Taffy (Pani Śpiąca)
- 06:35 Taffy (Podchody z duchami)
- 06:40 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:55 Herosi pół na pół (Huśtawka śmiechu i łez/ Włos się jeży)
- 07:25 Herosi pół na pół (Czysta robota/ Lepka sprawa)
- 07:50 Niesamowity Żółty Yeti (Potworek mamusi / Mrożony tata)
- 10:00 Sowi dom (Zagubieni w bibliotece)
- 10:30 Sowi dom (Ucieczka Palizmanu)
- 11:00 Star Butterfly kontra siły zła (Zamrożony dzień/Królewski ból)
- 11:25 Star Butterfly kontra siły zła (Poprawczak Św. Olgi dla Krnąbrnych Księżniczek (Część 1 i 2))
- 11:55 Star Butterfly kontra siły zła (Międzywymiarowa wycieczka/Marco rośnie broda)
- 18:00 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 18:10 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 18:25 Taffy 2 (Pamiątka)
- 18:30 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 18:35 Taffy 2 (Małpie figle)
- 18:50 Fineasz i Ferb (26)
- 19:20 Fineasz i Ferb (24)
- 19:50 Fineasz i Ferb (16)
- 22:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gospodarze)
- 22:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Kocia Mścicielka powraca!)
- 22:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wrogi przyjaciel Kici)
- 23:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 23:20 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Zdjęcie/Ajgent Diogee)
- 23:50 Prawo Milo Murphy'ego 2 (Noc gier/Spiesz się powoli)
- 00:00 Blue (49)
- 00:10 Blue (51)
- 00:20 Andy dookoła świata (19)
- 00:35 Andy i dino-zabawy (12)
- 00:40 Hej, Duggee! 4 (11)
- 00:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 01:05 Piotruś Królik (48)
- 01:20 Psi Oddział (5)
- 01:35 Blue (34)
- 01:40 Blue (35)
- 01:50 Blue (50)
- 02:00 Blue (36)
- 02:05 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 02:20 Blue (41)
- 02:25 Tosia i Tymek (29)
- 02:40 Kręciołki (92)
- 02:50 Teletubisie (36)
- 03:05 Blue (49)
- 03:10 Blue 2 (26)
- 03:20 JoJo i Babcia (10)
- 03:30 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (25)
- 03:45 Tosia i Tymek (53)
- 03:55 Tosia i Tymek (54)
- 04:10 Blue 2 (49)
- 04:15 Blue 2 (50)
- 04:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 04:35 Blue 2 (11)
- 04:45 Blue 2 (12)
- 04:50 Blue 2 (13)
- 05:00 Blue 2 (14)
- 05:05 Superpyra (9)
- 05:15 Kolorklocki (24)
- 05:20 Hej, Duggee! (44)
- 05:25 Hej, Duggee! (45)
- 05:35 Piotruś Królik 2 (13)
- 05:50 W Papierowej Krainie (36)
- 06:00 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 06:20 W Papierowej Krainie (31)
- 06:35 Superpyra (43)
- 06:45 Blue (49)
- 06:55 Blue (50)
- 07:00 Blue (51)
- 07:10 Blue 2 (1)
- 07:20 Blue 2 (2)
- 07:30 Blue 2 (3)
- 07:35 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 08:00 Pan Robótka w domu (5)
- 08:10 W Papierowej Krainie (28)
- 08:20 Blue (8)
- 08:30 Blue (9)
- 08:40 Blue (10)
- 08:45 Blue (11)
- 08:55 Blue (12)
- 09:05 Blue 2 (25)
- 09:15 Pirackie potyczki 8 (21)
- 09:40 Piotruś Królik 2 (1)
- 09:55 Piotruś Królik 2 (2)
- 10:10 Tosia i Tymek (39)
- 10:20 Blue (41)
- 10:30 Blue (42)
- 10:40 Psi Oddział (1)
- 10:55 Matklocki (7)
- 11:00 Piotruś Królik (48)
- 11:15 W Papierowej Krainie (36)
- 11:25 Pirackie potyczki 8 (14)
- 11:50 Superpyra (36)
- 12:00 Blue (27)
- 12:10 Blue 2 (35)
- 12:15 Blue (50)
- 12:25 Blue 2 (7)
- 12:35 Blue (51)
- 12:45 Andy dookoła świata (19)
- 13:00 Andy i dino-zabawy (12)
- 13:10 Hej, Duggee! 4 (11)
- 13:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (42)
- 13:30 Piotruś Królik (48)
- 13:45 Psi Oddział (5)
- 13:55 Blue (34)
- 14:05 Blue (35)
- 14:15 Blue (36)
- 14:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (18)
- 14:35 Blue (41)
- 14:45 Tosia i Tymek (29)
- 15:00 Piotruś Królik (49)
- 15:15 W Papierowej Krainie (32)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (15)
- 15:50 Superpyra (37)
- 16:00 Blue (28)
- 16:10 Blue 2 (36)
- 16:15 Blue (51)
- 16:25 Blue 2 (1)
- 16:35 Blue (33)
- 16:45 Andy dookoła świata (20)
- 17:00 Andy i dino-zabawy (13)
- 17:10 Hej, Duggee! 4 (12)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (43)
- 17:30 Piotruś Królik (49)
- 17:45 Psi Oddział (1)
- 18:00 Blue (37)
- 18:10 Blue (38)
- 18:15 Blue (39)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek (19)
- 18:40 Blue (42)
- 18:50 Tosia i Tymek (30)
- 19:00 Kręciołki (93)
- 19:15 Teletubisie (37)
- 19:30 Blue 2 (27)
- 19:35 Blue 2 (28)
- 19:45 JoJo i Babcia (11)
- 20:00 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (26)
- 20:15 Tosia i Tymek (55)
- 20:30 Tosia i Tymek (56)
- 20:40 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 20:50 Blue 2 (Wielkanoc)
- 21:00 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 21:15 Blue 2 (15)
- 21:20 Blue 2 (16)
- 21:30 Blue 2 (17)
- 21:40 Blue 2 (18)
- 21:50 Superpyra (10)
- 22:00 Hej, Duggee! (47)
- 22:10 Kolorklocki (25)
- 22:15 Piotruś Królik 2 (14)
- 22:30 W Papierowej Krainie (32)
- 22:40 Piotruś Królik (49)
- 22:55 W Papierowej Krainie (36)
- 23:10 Pirackie potyczki 8 (15)
- 23:35 Superpyra (37)
- 23:45 Blue (28)
- 23:55 Blue 2 (36)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:10 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:25 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:35 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:40 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:50 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:00 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:15 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:25 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:35 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:45 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:15 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:55 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 20 (Zamieszanie na składzie)
- 06:30 Bob Budowniczy 20 (Szofer Spychacz)
- 07:00 Bob Budowniczy 20 (Złamany maszt)
- 07:25 Bob Budowniczy 20 (Dzień szkolenia)
- 07:55 Bob Budowniczy 20 (Lawina)
- 12:00 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 13:05 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 15:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 15:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 16:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 16:15 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 16:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 17:10 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 17:25 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 17:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 17:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 17:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 18:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 18:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 19:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 20:40 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 21:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 21:30 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 21:45 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 22:10 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 22:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 22:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 22:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 22:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 23:30 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 23:40 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 23:50 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 00:00 Opowieści warzywne
- 00:03 Świat podwodny
- 00:05 Teraz się bawimy
- 00:07 Towarzysze zabawy
- 00:10 Świat elfów
- 00:12 Wstawaj!
- 00:15 Świat elfów
- 00:18 Kolorowe koło
- 00:21 Sunville
- 00:24 Jaki jest twój zawód ?
- 00:27 Kolorowe koło
- 00:29 Świat podwodny
- 00:32 Zwierzęta
- 00:35 Kolorowe koło
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:39 Sunville
- 00:42 Kolorowe koło
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:48 Towarzysze zabawy
- 00:52 Jaki jest twój zawód ?
- 00:54 Kolorowe koło
- 00:57 Teraz się bawimy
- 01:00 Sunville
- 01:03 Sport, sport, sport
- 01:08 Urocze miejsca
- 01:10 Galaktyczni turyści
- 01:13 Mini opowiadania
- 01:15 Sunville
- 01:19 Safari
- 01:21 Łazienka
- 01:23 Opowieści warzywne
- 01:26 Puffy i Tubby
- 01:29 Miejskie życie
- 01:31 Łazienka
- 01:34 Przygody w przestrzeni
- 01:36 Świat zwierząt
- 01:39 Przygody w przestrzeni
- 01:42 Safari
- 01:45 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:47 Opowieści warzywne
- 01:50 Urocze miejsca
- 01:53 Świat podwodny
- 01:56 Puffy i Tubby
- 01:59 Miejskie życie
- 02:01 Świat zwierząt
- 02:04 Posłuchaj tego
- 02:06 Safari
- 02:09 Miejskie życie
- 02:11 Oli - cykle natury
- 02:14 Urocze miejsca
- 02:17 Kącik naukowy
- 02:20 Kolorowa magia
- 02:23 Panni i Fanni
- 02:25 Jaki jest twój zawód ?
- 02:27 Panni i Fanni
- 02:30 Puffy i Tubby
- 02:34 Kolorowe koło
- 02:36 Sunville
- 02:39 Opowieści warzywne
- 02:42 Urocze miejsca
- 02:44 Przygody w przestrzeni
- 02:47 Sunville
- 02:50 Safari
- 02:52 Kolorowa magia
- 02:56 Kącik naukowy
- 02:58 Grupy
- 03:00 Kolorowe koło
- 03:03 Miyu i Litto
- 03:06 Urocze miejsca
- 03:09 Świat elfów
- 03:12 Mini opowiadania
- 03:14 Taniec
- 03:17 Jak podróżujemy
- 03:20 Jaki jest twój zawód ?
- 03:22 Opowieści warzywne
- 03:24 Świat zwierząt
- 03:27 Przygody w przestrzeni
- 03:32 Urocze miejsca
- 03:35 Taniec
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:41 Rodzina bobrów
- 03:44 Świat zwierząt
- 03:46 Teraz się bawimy
- 03:48 Taniec
- 03:51 Opowieści warzywne
- 03:53 Taniec
- 03:56 Wstawaj!
- 03:58 Mini opowiadania
- 04:01 Urocze miejsca
- 04:04 Sport, sport, sport
- 04:07 Świat zwierząt
- 04:09 Posłuchaj tego
- 04:11 Teraz się bawimy
- 04:14 Wakacje
- 04:16 Świat podwodny
- 04:19 Kolorowe koło
- 04:21 Towarzysze zabawy
- 04:24 Świat podwodny
- 04:26 Opowieści warzywne
- 04:28 Wakacje
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Wakacje
- 04:37 Towarzysze zabawy
- 04:39 Kolorowa magia
- 04:42 Świat podwodny
- 04:45 Wakacje
- 04:47 Teraz się bawimy
- 04:50 Kolorowe koło
- 04:52 Wakacje
- 04:54 Opowieści warzywne
- 04:56 Wakacje
- 04:59 Opowieści warzywne
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Świat podwodny
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:15 Urocze miejsca
- 05:17 Panni i Fanni
- 05:19 Muzeum
- 05:22 Panni i Fanni
- 05:24 Jaki jest twój zawód ?
- 05:27 Muzeum
- 05:29 Kolorowe koło
- 05:32 Puffy i Tubby
- 05:36 Panni i Fanni
- 05:39 Grupy
- 05:42 Panni i Fanni
- 05:44 Kolorowe koło
- 05:47 Grupy
- 05:49 Muzeum
- 05:52 Kolorowe koło
- 05:55 Muzeum
- 05:57 Puffy i Tubby
- 06:01 Kolorowa magia
- 06:04 Kącik naukowy
- 06:06 Kolorowa magia
- 06:10 Urocze miejsca
- 06:12 Safari
- 06:15 Posłuchaj tego
- 06:17 Risto Gusto
- 06:20 Sztuka Leona
- 06:23 Raul
- 06:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:27 Drużyna lalek na ratunek
- 06:30 Hubbi i jego koledzy
- 06:32 Połączony świat
- 06:35 Dotty i Kitty
- 06:39 Towarzysze zabawy
- 06:43 Morskie przygody
- 06:46 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:48 Pojazdy
- 06:51 Wesoła łąka
- 06:54 Zoo
- 06:56 Uczymy się
- 06:59 Dinozaur Milo
- 07:03 Drużyna lalek
- 07:07 Teraz się bawimy
- 07:09 Pojazdy
- 07:11 Świat elfów
- 07:14 Mini opowiadania
- 07:17 Sunville
- 07:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:22 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:25 Dźwięki wokół nas
- 07:27 Afryka
- 07:30 Przygody kaczki
- 07:32 Lola i Liczby
- 07:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:37 Lola i Liczby
- 07:40 Świat zwierząt
- 07:44 Sport, sport, sport
- 07:47 Świat zwierząt
- 07:49 Ding Dang Dong
- 07:52 Mały Didy
- 07:55 Sippi Sappi
- 07:57 Albert tłumaczy
- 08:00 Mimo i Bobo
- 08:03 Mimo & Bobo PLUS
- 08:07 Taniec
- 08:10 Teraz się bawimy
- 08:13 Ding Dang Dong
- 08:16 Sport, sport, sport
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:21 Teraz się bawimy
- 08:24 Hubbi i jego koledzy
- 08:26 Historie Henryka
- 08:28 Albert tłumaczy
- 08:30 Historie Henryka
- 08:32 Co rośnie na drzewie?
- 08:34 Słodki dom
- 08:35 Wesołe królestwo
- 08:38 Przygody kaczki
- 08:40 Grupy
- 08:43 Miyu i Litto
- 08:46 Kolorowe koło
- 08:49 Panni i Fanni
- 08:52 Jaki jest twój zawód ?
- 08:55 Dźwięki wokół nas
- 08:57 Albert tłumaczy
- 09:01 Co rośnie na drzewie?
- 09:02 Lola i Liczby
- 09:04 Wesoła łąka
- 09:08 ABC - duckBC
- 09:11 Panni i Fanni
- 09:14 Opowieści warzywne
- 09:16 Kącik naukowy
- 09:19 Miyu i Litto
- 09:22 Panni i Fanni
- 09:25 Co rośnie na drzewie?
- 09:26 Słodki dom
- 09:27 Monika i Rudi
- 09:30 Dźwięki wokół nas
- 09:32 Wesoła łąka
- 09:35 Pixie 2
- 09:36 Albert tłumaczy
- 09:38 Afryka
- 09:41 Sippi Sappi
- 09:44 Dinoland
- 09:46 Tempo Giusto
- 09:48 Monika i Rudi
- 09:51 Lola i Liczby
- 09:53 Elfy przyrody
- 09:54 Zack i Ziggy
- 09:57 Albert tłumaczy
- 10:01 Fin i Fianna
- 10:04 Przygody kaczki
- 10:06 Kształcików
- 10:08 Toobys
- 10:10 Zack i Ziggy
- 10:13 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:16 Słodki dom
- 10:18 Uczymy się
- 10:20 DuckSchool
- 10:23 Uczymy się
- 10:27 Afryka
- 10:29 Brygada ogniowa
- 10:32 Wesołe królestwo
- 10:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:37 Dotty i Kitty
- 10:40 Cubie
- 10:43 Historie Henryka
- 10:45 Mały Didy
- 10:47 Toby McFly
- 10:50 Kolorowa Klara
- 10:52 Uczymy się
- 10:55 Mały Didy
- 10:57 Margo i Felix
- 11:01 Raul
- 11:03 Risto Gusto
- 11:06 Afryka
- 11:09 Mały Didy
- 11:11 Toby McFly
- 11:14 Elfy przyrody
- 11:15 Drużyna lalek
- 11:18 Świat Mimo
- 11:20 Fin i Fianna
- 11:23 Cubie
- 11:26 Sippi Sappi
- 11:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:31 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:34 Uczymy się
- 11:36 Wesoła łąka
- 11:40 Mały Didy
- 11:42 Połączony świat
- 11:45 Restauracja
- 11:49 Mały Didy
- 11:51 Przygody kaczki
- 11:53 Sippi Sappi
- 11:56 Drużyna lalek
- 11:58 Hiphopowy kaktus
- 12:01 Dinoland
- 12:03 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:06 Restauracja
- 12:10 Hop-hop
- 12:12 Mały Didy
- 12:14 Świat zabawek
- 12:17 Pociąg
- 12:20 Restauracja
- 12:24 Skoczkowie Planet
- 12:28 Zoo
- 12:31 Mały Didy
- 12:34 Drużyna lalek
- 12:37 Skoczkowie Planet
- 12:41 Afryka
- 12:43 Mimo & Bobo PLUS
- 12:47 Risto Gusto
- 12:50 Hiphopowy kaktus
- 12:52 Małe, ale pracowite
- 12:55 Mimo i Bobo
- 12:58 Restauracja
- 13:02 Drużyna lalek
- 13:04 Kaczka i Puszek
- 13:06 Zoo
- 13:09 Raul
- 13:11 Skoczkowie Planet
- 13:15 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:18 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:21 Wesołe królestwo
- 13:24 Brygada ogniowa
- 13:26 Wesołe królestwo
- 13:29 Mimo & Bobo PLUS
- 13:34 Monika i Rudi 2
- 13:37 Zabawa w chowanego
- 13:40 Elfy przyrody
- 13:41 Dotty i Kitty
- 13:45 Uczymy się
- 13:48 Lola i Liczby
- 13:51 DuckSchool
- 13:53 Dotty i Kitty
- 13:56 Małe melodie
- 13:58 Słodki dom
- 14:00 Lola i Liczby
- 14:03 Mimo i Bobo
- 14:05 Pixie 2
- 14:06 Fin i Fianna
- 14:09 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:11 Dotty i Kitty
- 14:15 Pixie 2
- 14:16 Fin i Fianna
- 14:19 Toobys
- 14:21 Pixie 2
- 14:22 Co rośnie na drzewie?
- 14:23 Uczymy się
- 14:26 Pixie 2
- 14:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:30 Wesoła łąka
- 14:33 Mimo i Bobo
- 14:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:38 Mimo i Bobo
- 14:41 Lola i Liczby
- 14:44 Afryka
- 14:46 Lola i Liczby
- 14:48 Zabawa w chowanego
- 14:50 Margo i Felix
- 14:53 DuckSchool
- 14:56 Zabawa w chowanego
- 14:58 Hop-hop
- 15:00 Afryka
- 15:02 DuckSchool
- 15:05 Historie Henryka
- 15:07 Risto Gusto
- 15:10 Świat Mimo
- 15:13 Zack i Ziggy
- 15:16 Margo i Felix
- 15:19 Zabawa w chowanego
- 15:22 Hubbi i jego koledzy
- 15:25 Raul
- 15:27 Hubbi się tym zajmie
- 15:30 Świat Mimo
- 15:33 Wstawaj!
- 15:35 Afryka
- 15:38 Zack i Ziggy
- 15:41 Drużyna lalek
- 15:43 Tempo Giusto
- 15:45 Restauracja
- 15:48 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:50 Co rośnie na drzewie?
- 15:52 Restauracja
- 15:55 Hiphopowy kaktus
- 15:57 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:00 Lola i Liczby
- 16:02 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 16:05 Zabawa w chowanego
- 16:08 Afryka
- 16:10 Co rośnie na drzewie?
- 16:11 Toobys
- 16:13 Świat Mimo
- 16:16 Elfy przyrody
- 16:17 Hop-hop
- 16:19 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:21 Hiphopowy kaktus
- 16:23 Przygody kaczki
- 16:26 Hiphopowy kaktus
- 16:28 DuckSchool
- 16:30 Raul
- 16:33 Elfy przyrody
- 16:34 Brygada ogniowa
- 16:37 Toobys
- 16:40 Elfy przyrody
- 16:41 Hop-hop
- 16:43 Zack i Ziggy
- 16:46 Afryka
- 16:48 Mimo & Bobo PLUS
- 16:52 Tempo Giusto
- 16:54 Zabawa w chowanego
- 16:58 Mimo i Bobo
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Tempo Giusto
- 17:04 Hop-hop
- 17:07 Mimo i Bobo
- 17:09 Wstawaj!
- 17:11 Mimo i Bobo
- 17:14 Raul
- 17:16 Sippi Sappi
- 17:19 Hop-hop
- 17:21 Elfy przyrody
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Mimo & Bobo PLUS
- 17:28 Elfy przyrody
- 17:30 Wstawaj!
- 17:32 Raul
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Mały Didy
- 17:39 Sippi Sappi
- 17:42 Tempo Giusto
- 17:44 Małe melodie
- 17:46 Kształcików
- 17:47 Toobys
- 17:50 Wesoła łąka
- 17:53 Margo i Felix
- 17:56 Kształcików
- 17:57 Pixie 2
- 17:58 Margo i Felix
- 18:01 Albert tłumaczy
- 18:04 Zabawa w chowanego
- 18:06 Uczymy się
- 18:09 Monika i Rudi 2
- 18:12 Monika i Rudi
- 18:15 Zabawa w chowanego
- 18:18 Dotty i Kitty
- 18:22 ABC - duckBC
- 18:25 Kolorowa Klara
- 18:27 Uczymy się
- 18:30 Monika i Rudi 2
- 18:33 ABC - duckBC
- 18:36 Monika i Rudi
- 18:39 Mimo i Bobo
- 18:41 Kolorowa Klara
- 18:44 Małe, ale pracowite
- 18:47 Zabawa w chowanego
- 18:49 Margo i Felix
- 18:52 Restauracja
- 18:55 Tempo Giusto
- 18:57 Kaczka i Puszek
- 18:59 Fin i Fianna
- 19:02 Hubbi i jego koledzy
- 19:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:06 Zack i Ziggy
- 19:09 Dobranoc!
- 19:11 Zoo
- 19:14 Lola i Liczby
- 19:16 Uczymy się
- 19:19 Mimo i Bobo
- 19:21 Zabawa w chowanego
- 19:24 Przygody kaczki
- 19:26 Dinoland
- 19:28 Małe, ale pracowite
- 19:31 Pociąg
- 19:33 Lola i Liczby
- 19:36 Dinoland
- 19:38 Cubie
- 19:40 Monika i Rudi
- 19:42 Hubbi i jego koledzy
- 19:44 Dźwięki wokół nas
- 19:47 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:50 Zoo
- 19:53 Małe, ale pracowite
- 19:56 Historie Henryka
- 19:58 Zoo
- 20:00 Brygada ogniowa
- 20:03 Hop-hop
- 20:06 Przygody kaczki
- 20:08 Lola i Liczby
- 20:10 Uczymy się
- 20:14 Sippi Sappi
- 20:16 Lola i Liczby
- 20:19 Pociąg
- 20:22 Mimo i Bobo
- 20:25 Drużyna lalek
- 20:28 Hubbi i jego koledzy
- 20:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:34 Tempo Giusto
- 20:36 Drużyna lalek
- 20:39 Elfy przyrody
- 20:41 Afryka
- 20:44 Hubbi i jego koledzy
- 20:47 Formy są twoje
- 20:50 Fin i Fianna
- 20:52 Brygada ogniowa
- 20:54 Przygody kaczki
- 20:56 Mimo i Bobo
- 20:59 Afryka
- 21:01 ABC - duckBC
- 21:04 Dźwięki wokół nas
- 21:06 Świat Mimo
- 21:09 Kolorowe koło
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:14 Wakacje
- 21:17 Opowieści warzywne
- 21:20 Kolorowe koło
- 21:23 Lola i Liczby
- 21:26 Zabawa w chowanego
- 21:28 Raul
- 21:30 Mimo i Bobo
- 21:33 Raul
- 21:36 Opowieści warzywne
- 21:39 Kolorowe koło
- 21:42 Wakacje
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:53 Dinozaur Milo
- 21:57 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:59 Mały Didy
- 22:01 Restauracja
- 22:06 Toby McFly
- 22:09 Mimo i Bobo
- 22:10 Toby McFly
- 22:14 Mini opowiadania
- 22:16 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:18 Świat elfów
- 22:22 Teraz się bawimy
- 22:24 Jak podróżujemy
- 22:27 Kaczka i Puszek
- 22:29 Połączony świat
- 22:32 Zoo
- 22:34 Toby McFly
- 22:37 Raul
- 22:40 Teraz się bawimy
- 22:43 Sunville
- 22:46 Przygody w przestrzeni
- 22:48 Jak podróżujemy
- 22:53 Opowieści warzywne
- 22:57 Fin i Fianna
- 23:00 Uczymy się
- 23:02 Kolorowa Klara
- 23:04 Uczymy się
- 23:07 Kolorowa Klara
- 23:09 Słodki dom
- 23:10 Fin i Fianna
- 23:13 Wesoła łąka
- 23:17 Miyu i Litto
- 23:20 Kolorowa magia
- 23:23 Panni i Fanni
- 23:25 Kolorowa magia
- 23:28 Posłuchaj tego
- 23:33 Kształcików
- 23:34 DuckSchool
- 23:37 Toobys
- 23:39 Uczymy się
- 23:42 Albert tłumaczy
- 23:46 Miyu i Litto
- 23:49 Panni i Fanni
- 23:51 Jaki jest twój zawód ?
- 23:54 Grupy
- 23:56 Kącik naukowy
- 23:59 Teraz się bawimy
- 00:03 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:13 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:18 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:27 Uczymy się z ducktv
- 10:31 Pory roku
- 11:35 Ulubione bajki
- 13:39 Uczymy się z ducktv
- 14:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:49 Pory roku
- 16:50 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:52 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:56 Słodkie sny
- 20:57 Pory roku
- 21:59 Ulubione bajki
- 23:03 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Full Impact Season Review
- 06:00 LaLiga Promoted Teams
- 07:05 LaLiga Top Scorer
- 07:45 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 17:00 LaLiga Team of the Season
- 17:40 LaLiga Best Goalkeeper
- 22:00 Magazyn PGE Ekstraligi (10)
- 23:20 LaLiga Team of the Season
- 04:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 05:00 LaLiga Top Goals
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 LaLiga Top Scorer
- 14:30 LaLiga Best Goalkeeper
- 15:00 LaLiga Promoted Teams
- 22:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 00:00 Liga wyścigów dronów (2)
- 02:00 Pro Bull Riders 2016 (3)
- 03:00 Rumble & Hum (7)
- 10:00 WWE Raw (19)
- 13:00 Fighting Fit (1)
- 14:00 Fighting Fit (2)
- 15:00 WWE NXT (16)
- 16:00 WWE - Main Event (16)
- 17:00 WWE: Money in the Bank (1)
- 22:00 Liga wyścigów dronów (3)
- 10:05 Sektor Prasowy
- 10:10 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 10:40 Sektor Prasowy
- 10:45 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 11:15 Sektor Prasowy
- 11:20 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 20:10 Sektor Prasowy
- 20:15 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 20:45 Sektor Prasowy
- 20:50 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 21:25 Sektor Prasowy
- 21:30 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 00:00 Tabu i skandale: Skandaliczna nastoletnia seksdomina (2)
- 01:00 Tabu i skandale: Seks życie w Berlinie (2)
- 01:40 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 02:05 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 02:40 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 03:00 Remont na 5+ (4)
- 03:30 Remont na 5+ (5)
- 03:55 Remont na 5+ (6)
- 04:20 Remont na 5+ (7)
- 04:50 Remont na 5+ (8)
- 05:15 Remont na 5+ (1)
- 05:45 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:00 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 07:00 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 07:30 Trucker Club (185)
- 08:00 Remont na 5+ (2)
- 08:30 Remont na 5+ (3)
- 09:00 Remont na 5+ (4)
- 09:30 Remont na 5+ (5)
- 10:00 Niezwykłe pomysły 18 (4)
- 10:25 Niezwykłe pomysły 18 (5)
- 10:55 Niezwykłe pomysły 18 (6)
- 11:25 Niezwykłe pomysły 18 (7)
- 11:55 77 TV 2 (Odważni, nieskrępowani)
- 14:25 Remont na 5+ (7)
- 14:50 Remont na 5+ (8)
- 15:15 Remont na 5+ (1)
- 15:45 Remont na 5+ (2)
- 16:00 Demolka: Nowa Zelandia (5)
- 16:30 Demolka: Nowa Zelandia (6)
- 17:00 Demolka: Nowa Zelandia (7)
- 17:30 Demolka: Nowa Zelandia (8)
- 04:10 Top Gear 21 (5)
- 05:10 Najsłabsze ogniwo (2)
- 06:00 The Best of Top Gear 2021/2022 (4)
- 07:00 Top Gear: samoloty, pociągi i inne pojazdy (1)
- 07:55 W warsztacie (6)
- 08:50 Nadzwyczajne maszyny (5)
- 09:50 Gaz do dechy (3)
- 12:50 Nadzwyczajne maszyny (5)
- 13:45 Król zdrajca: Edward VIII
- 14:45 Gaz do dechy (3)
- 15:45 The Best of Top Gear 2021/2022 (4)
- 18:55 W warsztacie (6)
- 19:55 Jak kupić najdroższe auta świata (3)
- 00:40 Dzika kuchnia (5)
- 01:10 Dzika kuchnia (7)
- 01:40 Dzika kuchnia (1)
- 02:10 Dzika kuchnia (2)
- 02:45 Dzika kuchnia (3)
- 03:15 Dzika kuchnia (4)
- 03:50 Dzika kuchnia (5)
- 04:25 Dzika kuchnia (7)
- 04:55 Dzika kuchnia (1)
- 05:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:30 Dzika kuchnia (2)
- 06:00 ABC Designu (3)
- 06:10 ABC Designu (4)
- 06:25 ABC Designu (5)
- 06:40 ABC Designu (1)
- 06:55 Kuchnia na dziko (8)
- 07:10 Kuchnia na dziko (9)
- 07:25 Kuchnia na dziko (10)
- 07:40 Kuchnia na dziko (11)
- 07:50 Kuchnia na dziko (12)
- 08:05 Ogród bez tajemnic 2 (24)
- 08:25 Ogród bez tajemnic 4 (2)
- 08:55 Ogrody marzeń 2 (Katalonia)
- 09:25 Ogrody marzeń 2 (Versillia)
- 10:00 Ogrody marzeń 2 (Austria)
- 10:30 Ogrody marzeń 2 (Walia)
- 11:05 Domy marzeń - nad morzem 7 (7)
- 18:00 Przepis na remont 2 (5)
- 18:30 Przepis na remont 2 (6)
- 19:00 Przepis na remont 2 (7)
- 19:30 Przepis na remont 2 (8)
- 22:55 Ogrody marzeń 2 (Owernia)
- 23:30 Ogrody marzeń 2 (Holandia)
- 04:20 Zdrowie w Twoich rękach (Substancje psychoaktywne - dopalacze)
- 04:40 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 05:10 Potęga zdrowia 3 (Psychiatria dzieci i młodzieży)
- 05:45 Szlachetne zdrowie (Astma)
- 06:00 Potęga zdrowia 4 (Choroba Alzheimera)
- 06:40 Operacja zdrowie 3 (Podologia)
- 07:15 Zapytaj lekarza (3)
- 07:50 Ćwicz z Olą Żelazo (Trening w marszu)
- 10:00 Nocna zmiana (6)
- 10:55 Nocna zmiana (7)
- 11:45 Nocna zmiana (8)
- 12:35 Nocna zmiana 2 (1)
- 13:25 Nocna zmiana 2 (2)
- 14:25 200-kilogramowe dziecko
- 15:25 Pytania do doktora (Otyłość)
- 16:00 Zapytaj lekarza (1)
- 16:35 Łowcy smaków (2)
- 17:15 Przez żołądek do zdrowia (2)
- 17:50 Pies na życie (3)
- 18:25 Zwierzaki z misją (3)
- 19:00 Co kryje żywność: cukrzyca (2)
- 19:35 Zapytaj lekarza (2)
- 20:10 Happy i Zen (3)
- 20:40 Happy i Zen (4)
- 21:20 Żyj jak Laila (3)
- 21:50 Żyj jak Laila (4)
- 22:20 Metoda Osmina (3)
- 23:30 Monika i seks (5)
- 00:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Musi kochać psy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Głowa rodziny w latach 80.)
- 01:10 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Spotkanie)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 20 (Zarazki i Chwalipięta)
- 02:10 Bajer z Bel-Air (Bajeranckie Halloween: część druga)
- 02:40 Bajer z Bel-Air (Randka dla lokaja)
- 03:10 Bajer z Bel-Air (Boiskowa katastrofa)
- 03:40 Wszyscy kochają Raymonda (Urodziny Debry)
- 04:10 Wszyscy kochają Raymonda (Kocham Cię)
- 04:40 Wszyscy kochają Raymonda (Szkoda, że nie jestem Gusem)
- 05:00 Współczesna rodzina 9 (W twojej głowie)
- 05:30 Współczesna rodzina 9 (Zapisane w gwiazdach)
- 06:00 Współczesna rodzina 9 (Klapsy za wspomnienia)
- 06:30 Współczesna rodzina 9 (Weekend w winnicy)
- 07:00 Współczesna rodzina 9 (Królewska wizyta)
- 07:30 Współczesna rodzina 9 (Problemy z tatusiem)
- 18:00 On, ona i dzieciaki 4 (Reżyser)
- 18:30 On, ona i dzieciaki 4 (Pomoc domowa)
- 19:00 Agent XXL
- 00:30 Jesteś Bogiem
- 03:00 Wenecja
- 05:25 Wenus z Willendorfu
- 06:00 Polowanie na muchy
- 08:00 Moja ulica
- 08:10 Urodziny młodego warszawiaka
- 10:25 Wilcze echa
- 12:35 Parada oszustów (Mistrz zawsze traci)
- 13:20 Kuba
- 15:05 Do widzenia, do jutra
- 16:55 Panny i wdowy
- 20:00 Haker
- 21:55 Jak pies z kotem
- 00:20 Obrońca
- 02:20 Gdańsk 1939
- 03:25 Bez prawa do życia
- 04:20 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 04:55 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 2)
- 06:00 Zameldowani (2)
- 06:30 Zameldowani (3)
- 07:00 Zameldowani (4)
- 07:30 Zameldowani (5)
- 08:00 Zameldowani (6)
- 08:30 Zameldowani (7)
- 09:00 Zameldowani (8)
- 09:30 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 10:00 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 10:30 Zakręcone stworzonka z internetu (6)
- 10:55 Bonanza (12)
- 11:55 Bonanza (13)
- 13:00 Legendy rocka (U2)
- 13:30 Legendy rocka (Queen)
- 14:00 Legendy rocka (ABBA)
- 15:05 Legendy rocka (Cher)
- 18:00 Trędowata
- 20:00 Policyjna opowieść (1)
- 22:00 Policyjna opowieść 2
- 00:05 Straszne piątki: Świt żywych trupów
- 02:30 Rezerwat
- 04:30 Bulionerzy (Nadwyżka)
- 05:05 Bulionerzy (Przechył)
- 05:30 Bulionerzy (Wspólnota)
- 06:00 Kabaretowe hity (4)
- 06:15 Przygody Merlina (Znak Nimueh)
- 07:00 Komisarz Rex 14 (W kawałkach)
- 14:10 Czterej pancerni i pies (Psi pazur)
- 15:30 Ściągany
- 17:20 Jedz, módl się, kochaj
- 20:00 Premiera: Głośne hity: Joker
- 21:55 Zdrajca
- 00:00 Trzy siostry (224)
- 01:00 Dzika miłość (104)
- 02:00 Teresa (20)
- 03:00 Okrutne miasto (44)
- 04:00 Przypieczętowany los (96)
- 05:00 Sploty nienawiści (1)
- 06:00 Przypieczętowany los (92)
- 07:00 Przypieczętowany los (93)
- 08:00 Przypieczętowany los (94)
- 09:00 Przypieczętowany los (95)
- 10:00 Przypieczętowany los (96)
- 11:00 Dzika miłość (100)
- 12:00 Dzika miłość (101)
- 13:01 Dzika miłość (102)
- 14:00 Dzika miłość (103)
- 15:00 Dzika miłość (104)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (36)
- 17:00 Niezwyciężona miłość (37)
- 18:01 Niezwyciężona miłość (38)
- 19:00 Niezwyciężona miłość (39)
- 20:00 Niezwyciężona miłość (40)
- 21:00 Płomienie pożądania (1)
- 22:00 Płomienie pożądania (2)
- 23:00 Teresa (16)
- 00:00 Archie (4)
- 01:00 Agenci NCIS 10 (Szkwał)
- 01:45 Agenci NCIS 10 (Polowanie na duchy)
- 02:25 Paryż 1900: policja (4)
- 03:25 Świat w ogniu: Początki (4)
- 12:30 Agenci NCIS 10 (Od teraz)
- 13:20 Poirot 12 (Przyjdź i zgiń)
- 19:25 Poirot 10 (Po pogrzebie)
- 01:00 Znaki (2)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (3)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą 4 (4)
- 03:55 Znaki (2)
- 05:00 Znaki 2 (6)
- 06:00 Totalcar 7 (7)
- 06:30 Kafejka za rogiem 5 (3)
- 07:35 Kafejka za rogiem 5 (4)
- 08:50 Najdroższy rejs świata (4)
- 09:40 Świąteczny rejs w luksusie
- 22:45 Sukiyaki western django
- 00:00 Projekt Monster
- 01:35 Prezentuj broń! (50)
- 02:45 Prezentuj broń! (51)
- 03:50 Prezentuj broń! (52)
- 04:55 Prezentuj broń! (53)
- 05:50 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Totalcar 4 (6)
- 06:35 Flash 7 (11)
- 07:30 Flash 7 (12)
- 08:25 Flash 7 (13)
- 09:20 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 10:20 Zagadki z przeszłości 2 (7)
- 11:20 Flash 7 (14)
- 12:15 Flash 7 (15)
- 13:05 Flash 7 (16)
- 14:05 Amatorzy przygód (8)
- 15:00 Amatorzy przygód (9)
- 16:00 Amatorzy przygód (10)
- 17:00 Zagadki z przeszłości 2 (6)
- 20:00 Zagadki z przeszłości 2 (9)
- 21:00 Raport mniejszości
- 00:05 Winnice miłości 2 (78)
- 01:05 Prezentuj broń! (3)
- 02:05 Prezentuj broń! (4)
- 03:05 Prezentuj broń! (5)
- 04:10 Prezentuj broń! (6)
- 05:20 Hity AXN
- 05:35 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Premiera: Winnice miłości 2 (90)
- 07:45 Candice Renoir 9 (1)
- 08:55 Candice Renoir 9 (2)
- 10:10 Candice Renoir 9 (3)
- 11:25 Candice Renoir 9 (4)
- 12:35 Candice Renoir 9 (5)
- 13:50 Domek na prerii 7 (13)
- 14:50 Domek na prerii 7 (14)
- 15:55 Domek na prerii 7 (15)
- 17:00 Domek na prerii 7 (16)
- 18:00 Domek na prerii 7 (17)
- 19:05 Carter 2 (7)
- 20:00 Carter 2 (8)
- 21:00 Żona na niby
- 23:25 Miss Bala
- 01:05 Tożsamość zdrajcy
- 03:10 Wij
- 09:00 Czarownik i biały wąż
- 11:00 Kung-fu joga
- 13:10 Komedia małżeńska
- 15:15 Blond ambicja
- 17:15 Autor widmo
- 20:00 Legionista
- 22:05 Igrzyska śmierci
- 00:20 Zakończenie programu
- 04:35 Jack Hunter i Gwiazda Niebios
- 06:00 Obóz skautów
- 07:25 Nico jednorożec
- 09:00 Bohaterowie
- 12:40 Heidi
- 14:30 Misja: Niewykonalna
- 16:00 Na przekór całemu światu
- 17:40 Jak kochać się z D
- 19:15 Gorzko-słodki
- 21:00 Rzeź
- 22:20 Uzdrowiciel na wózku
- 00:40 Sex Affairs 2
- 01:45 Dead Rising: Strażnicy
- 03:40 Siwowłosy
- 05:15 Zakończenie programu
- 06:55 Link do zbrodni
- 10:10 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 11:50 Łąka zgubionych butów
- 13:25 Wyspa skarbów
- 15:00 Zaginiona
- 16:35 Tygrysy ze stacji Shagou
- 20:00 Skok Henry'ego
- 21:45 Zabójcza portierka
- 23:20 Julia
- 00:25 Nowe głosy - stary kwiat
- 01:35 Kraul
- 03:05 Portret pamięciowy
- 04:45 Duchy z 42. ulicy
- 06:00 Odznaka honorowa
- 07:05 Kłopotliwy wnuczek
- 08:30 Paradise Club
- 09:35 Miasteczko Abilene
- 11:05 Czarne smoki
- 12:05 Duch ojca
- 13:35 Soldate Jeannette
- 16:40 Panny młode
- 18:15 Charlie żołnierzem
- 18:55 Ojciec
- 20:30 Indianie
- 21:00 Zachowuj się!
- 22:20 Smok morski
- 22:40 Bella vista
- 04:00 Zakończenie programu
- 05:35 Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
- 07:05 To nie ze mną (4)
- 07:35 To nie ze mną (5)
- 07:55 To nie ze mną (6)
- 08:20 Rodzina Steedów 2 (2)
- 10:00 Przesyłka specjalna
- 11:35 Pas startowy
- 13:05 Kolejny rok
- 15:10 Droga pod wiatr
- 16:40 Świątynia koszykówki
- 18:15 Czekając na Anyę
- 20:00 Głosy
- 21:40 Houdini i Doyle (1)
- 22:25 Leonardo (1)
- 23:20 Dynastia Tudorów (5)
- 01:30 Na równi pochyłej
- 03:55 Lody na patyku 3
- 05:55 Klik News (47)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Władysław Kozakiewicz)
- 06:25 Skąd ja Cię znam? (Ryan Reynolds)
- 06:40 Superstars (Halle Berry, Colin Farrell, Britney Spears, Madonna, Pierce Brosnan)
- 07:10 FilmoNewsy (63)
- 07:30 RED!Akcja (EXTRA - Justyna Sieńczyłło)
- 07:50 Między gwiazdami (Joanna Brodzik - extra!)
- 10:00 Moda na sukces 34 (8585)
- 10:30 Moda na sukces 34 (8586)
- 11:00 Między gwiazdami (Rafał Maślak - extra!)
- 11:25 FilmoNewsy (125)
- 11:50 Warsztat filmowy (WF_126)
- 14:10 Muzyczny express (139)
- 14:30 Ale lapsus (7)
- 14:45 Między gwiazdami (odc_150)
- 15:05 Najpiękniejsza brzydula (53)
- 16:00 Najpiękniejsza brzydula (54)
- 16:55 Pali się, moja panno
- 18:20 Dick
- 20:25 Zmierzch bogów
- 23:20 Zabójca Rosemary
- 01:20 Klik News (47)
- 01:25 Siekierka na miesiąc miodowy
- 03:20 Ale lapsus (6)
- 03:25 Dreszcze
- 05:15 Klik News (46)
- 05:20 Skazaniec - Buster Keaton
- 06:00 Niewolnica Isaura (6)
- 06:40 Vidocówka (1)
- 06:55 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (2)
- 07:10 Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania
- 08:30 Know Your Enemy - Japan
- 09:50 Bitwa o San Pietro
- 17:40 Rio Bravo
- 20:25 Cromwell
- 23:15 Dziewczyny z Las Vegas
- 01:05 Szlagierowa lista
- 03:00 Program kulinarny
- 03:30 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 07:00 Pasmo ciekawostek
- 07:40 Koncert życzeń
- 09:25 Muzyczne dzień dobry
- 10:05 Przy muzyce po Śląsku
- 10:30 Spotkanie z balladą
- 11:25 Spotkanie z balladą
- 15:30 Szlagroteka
- 16:00 Koncert życzeń
- 17:50 Przy muzyce po Śląsku
- 18:05 Śląska karuzela
- 19:40 Przy muzyce po Śląsku
- 20:00 Muzyczna chata
- 21:30 Szlagierowa lista
- 23:25 Muzyczna chata
- 00:00 Sporty walki: RXF - Real Xtreme Fighting 19.11.2018
- 02:40 Hip Show
- 03:00 Hip Show
- 03:20 Hip Show
- 03:40 Fighting Rookies 2014
- 04:30 Fighting Rookies 2014
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Kick-boxing: King of Kings - World Series w Helsinkach 29.02.2020 - część 1