Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:50 Aż do śmierci
- 03:45 Wyspa cieni
- 08:00 Tydzień
- 08:30 Zakochaj się w Polsce (Lębork)
- 08:55 Fascynujące miejsca: Fascynująca Kanada. Dzikie lato
- 09:25 ABC miłości
- 10:55 Janosik (Wszyscy za jednego)
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 19 (Sąsiadka)
- 18:40 Jaka to melodia? (5217)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Pieśń kibica)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy C: Serbia - Anglia
- 01:10 Zmowa pierwszych żon
- 03:05 Morderca w moim domu
- 04:40 Rodzinka.pl (To nie jest dom schadzek)
- 05:10 Zakończenie programu
- 05:25 Barwy szczęścia (2963)
- 05:55 Barwy szczęścia (2964)
- 06:30 M jak miłość (1786)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:00 Wybuchowa para
- 20:20 Gra na Maksa 3 (Pieśń kibica)
- 20:35 Diana
- 22:50 Panorama
- 23:30 Kino bez granic: Wszyscy wiedzą
- 00:20 Filmowe spotkania
- 00:35 Całkiem niezła historia (Całkiem niezłe alpaki)
- 00:55 Panorama
- 01:25 Astronarium (Poszukiwania drugiej Ziemi)
- 01:50 Wędrówki starszaków
- 02:15 Spotkania w świecie ciszy
- 02:40 Niezwykłe miejsca (Łomża - rynek oraz Hanka Bielicka)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:20 Pogoda
- 03:25 Z obumarłego ziarna, rzecz o księdzu Rapaczu
- 04:30 Info Wilno (1259)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Ostrów Wielkopolski)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 05:55 Zakończenie programu
- 06:00 Dzika Polska (Dyskretny urok śluzowca)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki (Redemptoryści z Tuchowa)
- 07:10 Turystyczna jazda (Łotwa: Lipava i Pavilosta)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Meble)
- 10:00 Dobrego dnia
- 11:57 Pogoda
- 12:00 Perły Bałtyku (Bogate życie w morskich głębinach)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:10 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór obronny w Jakubowicach Konińskich)
- 18:24 Szlakiem Świętej Warmii (1/20)
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Strefa Mazowsze
- 19:30 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Zakochani są wśród nas
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (45)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka (Extra)
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 09:05 Karate kid
- 11:50 Zew krwi
- 16:35 Wkręceni 2
- 18:50 Wydarzenia (616)
- 19:20 Sport (616)
- 19:27 Pogoda (616)
- 19:30 Państwo w państwie (531)
- 20:00 Pearl Harbor
- 00:00 13 posterunek 2 (7)
- 00:35 13 posterunek 2 (9)
- 01:20 13 posterunek 2 (11)
- 02:00 STOP Drogówka (336)
- 03:05 Interwencja (5425)
- 03:25 Disco Polo Life (2347)
- 10:00 Galileo (1075)
- 11:00 13 posterunek 2 (10)
- 11:50 Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga
- 13:35 U-571
- 16:00 Gwiazdy Kabaretu (6)
- 17:00 Gwiazdy Kabaretu (8)
- 18:00 Galileo (1076)
- 19:00 Galileo (1077)
- 20:00 Medalion
- 21:55 Oldboy: Zemsta jest cierpliwa
- 01:55 Zobacz to!: Dyżur 3 (31)
- 02:35 Dyżur 3 (32)
- 03:00 Taki jest świat 9 (24)
- 03:50 Menu na miarę (5)
- 04:30 Menu na miarę (6)
- 04:55 Dyżur 3 (33)
- 05:35 Dyżur 3 (34)
- 06:00 Rodzinny interes (Nowe życie)
- 07:00 Kurierzy (1)
- 08:05 Kurierzy (2)
- 09:05 Panowie, dbajcie o żony
- 11:05 Szef
- 13:35 Dusigrosz
- 15:10 Złów i wypuść
- 17:35 Instrukcji nie załączono
- 22:00 Na krawędzi
- 04:25 Dyżur 3 (35)
- 05:00 Dyżur 3 (36)
- 05:35 Dyżur 3 (37)
- 06:00 Ale numer! 21 (6)
- 06:35 Ale numer! 21 (7)
- 07:00 Ale numer! 21 (8)
- 07:40 Dom dla psa (7)
- 11:35 Koko Smoko
- 13:05 Jaskiniowiec
- 04:05 Rekrut 5 (13)
- 05:00 Rekrut: FBI (13)
- 06:05 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
- 07:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
- 12:55 Potwory kontra obcy
- 14:55 Ghost Rider
- 17:15 Godzilla
- 22:30 Cloverfield Lane 10
- 00:10 Zabójcza pogoda 3 (5)
- 01:15 Ciało w 24 godziny
- 02:15 W okowach mrozu (9)
- 03:05 Szlakiem wulkanów (7)
- 03:55 Mroźna planeta 2 (4)
- 04:45 W okowach mrozu 3 (3)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury (2)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (6)
- 06:25 Weterynarze w Arktyce (7)
- 06:55 Planeta doskonała (4)
- 07:55 Planeta doskonała (5)
- 11:00 Mroźna planeta 2 (5)
- 12:00 W okowach mrozu (10)
- 12:55 Ziemia (5)
- 10:10 Agenci NCIS 2 (17)
- 11:05 Agenci NCIS 2 (18)
- 16:00 CSI: Vegas 3 (Automatyzacja)
- 16:55 9-1-1 (A oto pan młody)
- 17:55 Mumia powraca
- 20:30 60 sekund
- 22:45 Park jurajski
- 00:00 Fatalna czarownica (Szybka zamiana)
- 00:25 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 00:30 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 00:40 Taffy 2 (Kret)
- 00:45 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 00:55 Taffy 2 (Brelok)
- 01:00 Taffy 2 (Szop za okup)
- 01:05 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 01:15 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 01:25 Ghostforce (Krik-Krok / Burgerhorror)
- 01:45 Ghostforce (Raijin / Petrostrach)
- 02:10 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 02:35 Płazowyż 2 (Druga świątynia/Młot wojenny Beki)
- 02:55 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 03:20 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 03:40 Dronersi (Wyścig iluzji)
- 04:05 Dronersi (Wyścig dla Wielkiego Moe)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krzyk bojowy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Przepychanki)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nocowanka)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Smrodek przyjaźni)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wyprawa)
- 05:45 Taffy (Podchody z duchami)
- 05:50 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Mrożownik 2)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Hack-San)
- 07:00 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 07:05 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 07:10 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 07:25 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 07:35 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 07:40 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 07:55 Greenowie w wielkim mieście 3 (Frilly Tilly / Montowany)
- 12:00 Greenowie w wielkim mieście 4 (Dziadek Nick / Zbieractwo)
- 12:30 Greenowie w wielkim mieście 4 (Grabula! / Pomoc w kawiarni)
- 13:00 Greenowie w wielkim mieście 4 (Mecz hokeja / Chip powraca)
- 13:25 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Karniaki)
- 13:55 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Ryzyko (Ostateczny atak Władcy Ciem - część 1))
- 02:10 Już za Tobą tęsknię
- 04:00 Londyński bulwar
- 05:40 Zakończenie programu
- 06:05 Weekend z królem
- 07:40 Pan Pip
- 09:35 Kochankowie z Księżyca
- 11:05 Poczuj rytm
- 12:55 Moja cudowna Wanda
- 14:45 Dawca pamięci
- 16:20 Na plaży Chesil
- 18:10 Księgarnia z marzeniami
- 20:00 Decydująca godzina
- 21:25 7 psychopatów
- 23:15 9. życie Louisa Draxa
- 04:40 Milczący świadek 23 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (2)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (1)
- 07:10 Ojciec Brown 5 (2)
- 08:10 Lewis 6 (8)
- 09:05 Tajemnice Majorki (1)
- 12:10 Śmierć pod palmami 11 (2)
- 13:10 Śmierć pod palmami 11 (1)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (1)
- 21:00 Tajemnice Brokenwood 5 (3)
- 22:55 Profesor T 3 (2)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:05 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 05:45 Legendy opery (Montserrat Caballe)
- 06:00 Legendy opery (Montserrat Caballe)
- 06:35 Legendy opery (Placido Domingo)
- 07:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 10:55 Łowcy skarbów 3 (4)
- 11:55 Łowcy skarbów 3 (5)
- 12:55 Łowcy skarbów 3 (6)
- 13:50 Łowcy skarbów 3 (7)
- 14:50 Columbo 6 (2)
- 16:25 Columbo 6 (3)
- 22:55 Columbo 5 (3)
- 00:20 Magia nagości (6)
- 01:30 Magia nagości. Dania (4)
- 02:10 Selfie po polsku (11)
- 02:30 I love kabaret (5)
- 03:30 I love kabaret (6)
- 04:30 I love kabaret (1)
- 05:35 I love kabaret EXTRA (42)
- 05:50 I love kabaret EXTRA (4)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (4)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (5)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (6)
- 07:15 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:40 Survivalowa rodzina (8)
- 08:15 To leci w sieci (15)
- 08:40 To leci w sieci (16)
- 09:05 Dzika przyroda na żywo (1)
- 09:40 Dzika przyroda na żywo (2)
- 10:15 Dzika przyroda na żywo (3)
- 10:50 Dzika przyroda na żywo (4)
- 11:25 Chwile grozy (6)
- 12:35 Gang Olsena wpada w szał
- 14:50 C.K. Dezerterzy (1/2)
- 16:35 C.K. Dezerterzy (2-ost.)
- 22:00 I love kabaret (2)
- 23:00 Magia nagości (6)
- 00:05 Giganty na drogach 2 (2)
- 01:05 Darz Bór (343)
- 01:35 Darz Bór (344)
- 02:05 Darz Bór (345)
- 02:35 Darz Bór (346)
- 03:05 Darz Bór (347)
- 03:40 Darz Bór (348)
- 04:10 Darz Bór (349)
- 04:40 Na osi (1011)
- 05:15 Na osi (1012)
- 06:00 Na osi (1084)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (8)
- 07:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 22:10 Giganty na drogach 2 (3)
- 23:10 Giganty na drogach 2 (4)
- 04:00 77 TV 2 (Przypadków handlowych)
- 05:05 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (10)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:25 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 08:55 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...