Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 04:20 Nowy wymiar remontu 3 (3)
- 05:10 Hotel Savoy 2 (4)
- 06:00 10 lat mniej w 10 dni 2 (18)
- 07:05 Mistrzowie szycia 6 (6)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Serdeczna harmonia/ Dzień Kocurka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Liczy się różnorodność/ Smakowity mecz krokieta)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Zamiankowy Dzień/ Raz na czaro-czas)
- 01:30 Spidey i superkumple (Electro musi świecić / Chaos Black Cat)
- 01:55 Spidey i superkumple (Ciemno / Sandman się nie podzieli!)
- 02:20 Spidey i superkumple (22)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 04:00 Eureka! (Porażka/ Kanion)
- 04:30 Eureka! (Kichający Maciek / Nowa skała)
- 05:00 Eureka! (Światełko na końcu jaskini / W poszukiwaniu swojego miejsca)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Szukając Skarba! / Czarodziejskie zmartwienia)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień Ciasta Clarabelle / Nowy szczeniak Minnie)
- 07:00 Blue 2 (Tańcuś)
- 07:10 Blue 2 (Squash)
- 07:20 Blue 2 (Kalambury)
- 07:30 Blue 2 (Bingo)
- 07:40 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 07:50 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 08:00 Blue 2 (Spanko)
- 08:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 08:20 Blue 2 (U fryzjera)
- 08:30 Spidey i superkumple (11)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (Parking rozrywki/ Dinopies)
- 12:30 Blue (Nocowanko)
- 12:40 Blue (Wcześniaczek)
- 12:50 Blue (Mamusie i tatusiowie)
- 13:00 Blue (Zabawa w chowanego)
- 13:10 Blue (Kemping)
- 13:20 Blue (Góra Mamatata)
- 13:30 Straż Ekipa (Niezłe bagno/ Sztuka przyjaźni)
- 16:00 Pupstruction (Zbudowany do budowania / Pup De-Struction)
- 16:30 Pupstruction (Akwariochód/ Balon Bogusia)
- 17:00 Blue 2 (Tańcuś)
- 17:10 Blue 2 (Squash)
- 17:20 Blue 2 (Kalambury)
- 17:30 Blue 2 (Bingo)
- 17:40 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 17:50 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 00:00 Płazowyż 2 (Zagadka/Przybycie)
- 00:20 Płazowyż 2 (Zagubione w Błotopii/Skrzek idzie na studia)
- 00:40 Taffy (Pokaz)
- 00:50 Taffy (Porywacz kotów)
- 00:55 Taffy (Zamiana)
- 01:05 Taffy (Woń domu)
- 01:10 Taffy (Kołnierze)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 01:30 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (19)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (20)
- 02:10 Duch i nas dwóch (7)
- 02:35 Duch i nas dwóch (8)
- 03:00 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 03:20 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (23)
- 03:40 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (5)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (6)
- 04:20 Duch i nas dwóch (16)
- 04:45 Duch i nas dwóch (17)
- 05:10 Robale ziomale (Mo ogrodniczka / Pęknięcie)
- 05:30 Robale ziomale (Pojawił się z nieba / Tajemnica)
- 05:50 Taffy (Kukiełka)
- 06:00 Taffy (Kto da więcej?)
- 06:05 Taffy (Misja Mish Mash)
- 06:10 Taffy (Robodom)
- 06:25 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 06:35 Taffy (Woń polowania)
- 06:40 Taffy (Wylogowanie)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przyszłość/ Babcia - kierowca)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Styl Tilly/ Ja, Farmbot)
- 07:55 Wodogrzmoty Małe (Gideon urasta)
- 10:05 Taffy 2 (Jak pies z kotem)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Początek! Część 2)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Roboto-karate)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dudy i Ser)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gracze, do boju!)
- 11:15 Greenowie w wielkim mieście (CenoBijcy / Zakazany kotek)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście (Na wolności)
- 12:10 Taffy 2 (Wrobiony)
- 12:20 Taffy 2 (Fotka)
- 12:25 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 12:35 Taffy 2 (Smrodek)
- 12:45 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 12:55 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 13:00 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 13:10 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 13:20 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Grafficzas)
- 18:15 Molly i Duch (Wyjąca Weronika/ (Nie)naturalni)
- 18:45 Taffy 2 (Robot na straży)
- 18:50 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 18:55 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 19:10 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 19:20 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 19:25 Taffy 2 (Pamiątka)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Świnia, kalkulator i inne takie...)
- 00:00 Matklocki (7)
- 00:10 Blue (25)
- 00:15 Andy dookoła świata (6)
- 00:35 Superpyra (4)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (16)
- 00:55 Piotruś Królik (20)
- 01:10 W Papierowej Krainie (20)
- 01:25 Blue (32)
- 01:30 Blue (33)
- 01:40 Blue (34)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (44)
- 02:00 Blue (15)
- 02:10 Tosia i Tymek (3)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 02:30 Kręciołki (65)
- 02:45 Teletubisie (9)
- 02:55 Blue (22)
- 03:05 Blue (23)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (15)
- 03:25 Kolorklocki (29)
- 03:30 Kolorklocki (30)
- 03:35 Superpyra (31)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (24)
- 03:55 Kolorklocki (29)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (1)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (32)
- 04:25 Blue 2 (6)
- 04:35 Blue 2 (7)
- 04:40 Blue 2 (8)
- 04:50 Blue 2 (9)
- 04:55 Superpyra (34)
- 05:05 Hej, Duggee! 4 (31)
- 05:10 Hej, Duggee! 4 (32)
- 05:20 Kolorklocki (28)
- 05:25 Tosia i Tymek (7)
- 05:35 Piotruś Królik (20)
- 05:50 W Papierowej Krainie (19)
- 06:00 Tosia i Tymek (31)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (11)
- 06:25 Matklocki 2 (1)
- 06:35 Matklocki 2 (11)
- 06:40 Kolorklocki (21)
- 06:45 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 06:55 Blue 2 (41)
- 07:05 Blue 2 (49)
- 07:15 Blue (33)
- 07:20 Blue (34)
- 07:30 Blue 2 (8)
- 07:40 Andy dookoła świata (25)
- 07:55 Matklocki (9)
- 08:00 Blue 2 (41)
- 08:10 Blue 2 (42)
- 08:20 Blue 2 (4)
- 08:30 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (21)
- 08:40 JoJo i Babcia 3 (5)
- 08:55 W Papierowej Krainie (19)
- 09:05 Piotruś Królik (11)
- 09:20 Piotruś Królik (12)
- 09:35 Matklocki 3 (1)
- 09:40 Teletubisie (13)
- 09:55 Kręciołki (55)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek (4)
- 10:25 Blue (42)
- 10:35 Uliczka Newtona (5)
- 10:40 Matklocki (1)
- 10:45 Yakka Dee 5 (1)
- 10:55 Matklocki 2 (12)
- 11:00 Tosia i Tymek (45)
- 11:15 JoJo i Babcia 3 (5)
- 11:30 Blue (41)
- 11:35 Blue 2 (9)
- 11:45 Blue (46)
- 11:55 Blue 2 (45)
- 12:00 Blue 2 (11)
- 12:10 Matklocki 3 (18)
- 12:20 Uliczka Newtona (19)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (22)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (13)
- 13:00 W Papierowej Krainie (20)
- 13:15 Blue (32)
- 13:25 Blue (33)
- 13:35 Blue (34)
- 13:45 Superpyra (45)
- 13:55 Andy dookoła świata (25)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (5)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (9)
- 14:30 Tosia i Tymek (69)
- 14:45 Tosia i Tymek (54)
- 15:00 Piotruś Królik (21)
- 15:15 W Papierowej Krainie (20)
- 15:25 Pirackie potyczki 7 (17)
- 15:50 Superpyra (11)
- 16:00 Blue (2)
- 16:10 Blue 2 (10)
- 16:20 Matklocki 3 (16)
- 16:25 Matklocki (8)
- 16:35 Blue (26)
- 16:45 Andy dookoła świata (26)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (17)
- 17:05 Superpyra (5)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 17:30 Piotruś Królik (21)
- 17:45 W Papierowej Krainie (21)
- 18:00 Blue (35)
- 18:05 Blue (36)
- 18:15 Blue (37)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 18:40 Blue (16)
- 18:50 Tosia i Tymek (4)
- 19:00 Kręciołki (67)
- 19:15 Teletubisie (11)
- 19:30 Blue (26)
- 19:35 Blue (27)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (17)
- 20:00 Kolorklocki (3)
- 20:05 Kolorklocki (4)
- 20:10 Superpyra (33)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (26)
- 20:35 Kolorklocki (1)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (3)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (34)
- 21:10 Blue 2 (14)
- 21:20 Blue 2 (15)
- 21:30 Blue 2 (16)
- 21:35 Blue 2 (17)
- 21:45 Superpyra (36)
- 21:55 Hej, Duggee! 4 (33)
- 22:00 Hej, Duggee! 4 (34)
- 22:10 Kolorklocki (29)
- 22:15 Piotruś Królik (21)
- 22:30 W Papierowej Krainie (20)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 23:05 Pirackie potyczki 7 (17)
- 23:30 Superpyra (11)
- 23:40 Blue (2)
- 23:50 Blue 2 (10)
- 23:55 Matklocki 3 (16)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 02:10 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 02:20 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 02:30 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:40 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:50 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:55 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 03:05 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 03:15 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 03:25 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:35 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:45 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:50 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 04:00 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 04:10 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 04:20 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:35 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:45 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 12:30 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 13:10 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 13:25 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 14:00 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 14:15 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Trema)
- 14:40 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 14:50 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 15:00 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 15:15 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 15:30 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 15:40 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 15:55 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 16:05 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 16:20 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 17:05 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 17:20 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 17:55 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 18:10 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 18:25 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 19:45 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 19:55 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 20:05 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 21:05 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:01 Wstawaj!
- 00:04 Kolorowe koło
- 00:07 Rodzina bobrów
- 00:09 Mini opowiadania
- 00:13 Taniec
- 00:16 Kolorowe koło
- 00:19 Teraz się bawimy
- 00:21 Opowieści warzywne
- 00:24 Jak podróżujemy
- 00:26 Kolorowe koło
- 00:29 Wstawaj!
- 00:32 Jak podróżujemy
- 00:35 Teraz się bawimy
- 00:37 Rodzina bobrów
- 00:40 Kolorowe koło
- 00:43 Mini opowiadania
- 00:46 Taniec
- 00:50 Opowieści warzywne
- 00:52 Rodzina bobrów
- 00:55 Mini opowiadania
- 00:58 Teraz się bawimy
- 01:01 Kolorowe koło
- 01:04 Świat elfów
- 01:07 Przygody w przestrzeni
- 01:10 Pojazdy
- 01:12 Zwierzęta
- 01:15 Świat elfów
- 01:18 Teraz się bawimy
- 01:20 Safari
- 01:23 Posłuchaj tego
- 01:26 Teraz się bawimy
- 01:29 Rodzina bobrów
- 01:32 Sport, sport, sport
- 01:36 Jak podróżujemy
- 01:38 Teraz się bawimy
- 01:40 Towarzysze zabawy
- 01:44 Świat zwierząt
- 01:47 Miejskie życie
- 01:49 Indie
- 01:53 Puffy i Tubby
- 01:56 Miejskie życie
- 02:01 Indie
- 02:05 Posłuchaj tego
- 02:08 Oli - cykle natury
- 02:11 Jaki jest twój zawód ?
- 02:13 Muzeum
- 02:16 Jaki jest twój zawód ?
- 02:18 Kącik naukowy
- 02:21 Puffy i Tubby
- 02:25 Kącik naukowy
- 02:28 Kącik naukowy
- 02:30 Panni i Fanni
- 02:33 Opowieści warzywne
- 02:36 Kolorowe koło
- 02:38 Urocze miejsca
- 02:40 Panni i Fanni
- 02:43 Sunville
- 02:45 Przygody w przestrzeni
- 02:48 Muzeum
- 02:51 Opowieści warzywne
- 02:53 Safari
- 02:56 Kącik naukowy
- 02:59 Safari
- 03:01 Panni i Fanni
- 03:03 Kolorowe koło
- 03:06 Miejskie życie
- 03:10 Świat zwierząt
- 03:12 Jak podróżujemy
- 03:15 Świat zwierząt
- 03:17 Mini opowiadania
- 03:19 Świat elfów
- 03:22 Posłuchaj tego
- 03:23 Taniec
- 03:26 Jaki jest twój zawód ?
- 03:29 Przygody w przestrzeni
- 03:33 Teraz się bawimy
- 03:36 Sport, sport, sport
- 03:39 Świat zwierząt
- 03:43 Sport, sport, sport
- 03:45 Urocze miejsca
- 03:48 Mini opowiadania
- 03:51 Wstawaj!
- 03:53 Świat zwierząt
- 03:56 Taniec
- 03:59 Wstawaj!
- 04:02 Opowieści warzywne
- 04:04 Rodzina bobrów
- 04:07 Ding Dang Dong
- 04:10 Sport, sport, sport
- 04:16 Wstawaj!
- 04:19 Opowieści warzywne
- 04:21 Taniec
- 04:24 Jak podróżujemy
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Wstawaj!
- 04:32 Jak podróżujemy
- 04:35 Rodzina bobrów
- 04:38 Opowieści warzywne
- 04:40 Taniec
- 04:43 Kolorowe koło
- 04:46 Mini opowiadania
- 04:49 Kolorowe koło
- 04:52 Teraz się bawimy
- 04:55 Taniec
- 04:58 Mini opowiadania
- 05:02 Jak podróżujemy
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:07 Opowieści warzywne
- 05:09 Teraz się bawimy
- 05:12 Rodzina bobrów
- 05:16 Kolorowe koło
- 05:18 Urocze miejsca
- 05:21 Grupy
- 05:24 Kącik naukowy
- 05:27 Posłuchaj tego
- 05:29 Sunville
- 05:32 Urocze miejsca
- 05:35 Panni i Fanni
- 05:37 Miyu i Litto
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:43 Puffy i Tubby
- 05:47 Muzeum
- 05:49 Jaki jest twój zawód ?
- 05:52 Posłuchaj tego
- 05:55 Grupy
- 05:57 Kącik naukowy
- 06:00 Posłuchaj tego
- 06:03 Urocze miejsca
- 06:05 Kącik naukowy
- 06:09 Grupy
- 06:11 Posłuchaj tego
- 06:16 Miyu i Litto
- 06:19 Risto Gusto
- 06:22 Pociąg
- 06:24 Dinozaur Milo
- 06:28 Sippi Sappi
- 06:30 Hubbi się tym zajmie
- 06:33 Uczymy się
- 06:36 Brygada ogniowa
- 06:38 Pojazdy
- 06:41 Puffy i Tubby
- 06:44 Morskie przygody
- 06:47 Świat podwodny
- 06:49 Mini opowiadania
- 06:52 Dinoland
- 06:55 Skoczkowie Planet
- 06:59 Świat zabawek
- 07:02 Afryka
- 07:05 Rodzina bobrów
- 07:07 Galaktyczni turyści
- 07:10 Jak podróżujemy
- 07:12 Safari
- 07:14 Towarzysze zabawy
- 07:18 Morskie przygody
- 07:20 Świat Mimo
- 07:23 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:26 Raul
- 07:29 Zabawa w chowanego
- 07:31 Świat Mimo
- 07:34 Zabawa w chowanego
- 07:36 DuckSchool
- 07:39 Taniec
- 07:42 Ding Dang Dong
- 07:46 Świat zwierząt
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Elfy przyrody
- 07:54 Wstawaj!
- 07:56 Mały Didy
- 07:59 Elfy przyrody
- 08:00 Hubbi i jego koledzy
- 08:02 Mały Didy
- 08:05 Wstawaj!
- 08:07 Mimo & Bobo PLUS
- 08:11 Sport, sport, sport
- 08:14 Teraz się bawimy
- 08:16 Świat zwierząt
- 08:18 Sport, sport, sport
- 08:21 Teraz się bawimy
- 08:24 Kolorowa Klara
- 08:26 Zack i Ziggy
- 08:29 Dźwięki wokół nas
- 08:31 Toobys
- 08:34 Dinoland
- 08:36 Monika i Rudi 2
- 08:39 DuckSchool
- 08:41 Kolorowa magia
- 08:44 Muzeum
- 08:47 Kolorowe koło
- 08:49 Muzeum
- 08:52 Kącik naukowy
- 08:54 Panni i Fanni
- 08:57 Przygody kaczki
- 08:59 Monika i Rudi
- 09:02 Toobys
- 09:04 Monika i Rudi
- 09:07 Mimo i Bobo
- 09:10 Panni i Fanni
- 09:12 Grupy
- 09:14 Posłuchaj tego
- 09:18 Miyu i Litto
- 09:21 Panni i Fanni
- 09:23 Kącik naukowy
- 09:26 Monika i Rudi
- 09:29 Hubbi i jego koledzy
- 09:31 Wesołe królestwo
- 09:34 Zabawa w chowanego
- 09:37 Wesoła łąka
- 09:40 Co rośnie na drzewie?
- 09:41 Kolorowa Klara
- 09:44 DuckSchool
- 09:47 Historie Henryka
- 09:49 Małe melodie
- 09:51 Margo i Felix
- 09:54 Monika i Rudi
- 09:56 Słodki dom
- 09:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:00 Toobys
- 10:02 ABC - duckBC
- 10:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:07 Mimo i Bobo
- 10:10 Albert tłumaczy
- 10:15 Małe melodie
- 10:17 Monika i Rudi
- 10:19 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:22 Lola i Liczby
- 10:24 Zabawa w chowanego
- 10:27 Dźwięki wokół nas
- 10:29 Zabawa w chowanego
- 10:32 Mimo i Bobo
- 10:35 Zoo
- 10:38 Historie Henryka
- 10:40 Zack i Ziggy
- 10:43 Monika i Rudi
- 10:47 Drużyna lalek na ratunek
- 10:49 Kolorowa Klara
- 10:51 Risto Gusto
- 10:54 DuckSchool
- 10:56 Hubbi i jego koledzy
- 10:58 Margo i Felix
- 11:01 Wesoła łąka
- 11:04 Uczymy się
- 11:07 Przygody kaczki
- 11:09 Pociąg
- 11:11 Przygody kaczki
- 11:13 Drużyna lalek na ratunek
- 11:15 Elfy przyrody
- 11:16 Dotty i Kitty
- 11:19 Hubbi i jego koledzy
- 11:22 Brygada ogniowa
- 11:25 Tempo Giusto
- 11:27 DuckSchool
- 11:30 Dinozaur Milo
- 11:34 Raul
- 11:37 Hubbi się tym zajmie
- 11:39 Afryka
- 11:42 Brygada ogniowa
- 11:44 Hubbi się tym zajmie
- 11:47 Dotty i Kitty
- 11:51 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:54 Mimo & Bobo PLUS
- 11:58 Małe, ale pracowite
- 12:01 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:04 Mimo & Bobo PLUS
- 12:08 Mimo i Bobo
- 12:11 Uczymy się
- 12:14 Hop-hop
- 12:16 Restauracja
- 12:21 Przygody kaczki
- 12:23 Fin i Fianna
- 12:26 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:29 Toby McFly
- 12:32 Sztuka Leona
- 12:34 Kaczka i Puszek
- 12:36 Mimo i Bobo
- 12:39 Pociąg
- 12:41 Połączony świat
- 12:44 Mimo i Bobo
- 12:46 Brygada ogniowa
- 12:48 Małe, ale pracowite
- 12:50 Świat Mimo
- 12:54 Restauracja
- 12:58 Zastęp strażaków
- 13:01 Zoo
- 13:04 Drużyna lalek na ratunek
- 13:07 Restauracja
- 13:11 Przygody kaczki
- 13:13 Hubbi się tym zajmie
- 13:16 Pociąg
- 13:18 Wesołe królestwo
- 13:21 Brygada ogniowa
- 13:24 Restauracja
- 13:28 Wesoła łąka
- 13:31 Mały Didy
- 13:33 Raul
- 13:36 Przygody kaczki
- 13:38 Kształcików
- 13:40 Słodki dom
- 13:41 Kolorowa Klara
- 13:43 Wesoła łąka
- 13:46 DuckSchool
- 13:48 Mimo i Bobo
- 13:50 Dotty i Kitty
- 13:53 Monika i Rudi 2
- 13:56 Małe melodie
- 13:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:02 Pixie 2
- 14:03 Dotty i Kitty
- 14:06 Afryka
- 14:09 Zabawa w chowanego
- 14:12 Monika i Rudi
- 14:15 Elfy przyrody
- 14:16 Małe melodie
- 14:18 Uczymy się
- 14:20 Dotty i Kitty
- 14:24 Pixie 2
- 14:25 Albert tłumaczy
- 14:29 Tempo Giusto
- 14:31 Wesoła łąka
- 14:34 Lola i Liczby
- 14:37 Raul
- 14:40 Wstawaj!
- 14:42 Tempo Giusto
- 14:44 Sippi Sappi
- 14:46 Zack i Ziggy
- 14:49 Mimo i Bobo
- 14:52 Elfy przyrody
- 14:53 Zack i Ziggy
- 14:56 Afryka
- 14:58 Historie Henryka
- 15:00 DuckSchool
- 15:03 Przygody kaczki
- 15:05 Mimo & Bobo PLUS
- 15:09 Albert tłumaczy
- 15:12 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:14 Mimo i Bobo
- 15:17 Zabawa w chowanego
- 15:20 Sippi Sappi
- 15:22 Mimo i Bobo
- 15:25 Zabawa w chowanego
- 15:28 Hop-hop
- 15:30 Tempo Giusto
- 15:32 Mimo i Bobo
- 15:35 Wstawaj!
- 15:37 Sippi Sappi
- 15:40 Co rośnie na drzewie?
- 15:41 Mały Didy
- 15:45 Co rośnie na drzewie?
- 15:46 Hiphopowy kaktus
- 15:50 Monika i Rudi
- 15:54 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:57 Uczymy się
- 16:00 Brygada ogniowa
- 16:02 DuckSchool
- 16:05 Pociąg
- 16:07 Risto Gusto
- 16:10 Lola i Liczby
- 16:12 Dinoland
- 16:15 Lola i Liczby
- 16:18 Dotty i Kitty
- 16:21 Elfy przyrody
- 16:23 Cubie
- 16:25 Zabawa w chowanego
- 16:27 Cubie
- 16:30 Co rośnie na drzewie?
- 16:31 Elfy przyrody
- 16:32 Margo i Felix
- 16:35 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:38 Dźwięki wokół nas
- 16:41 Hubbi się tym zajmie
- 16:44 Dźwięki wokół nas
- 16:46 Mimo i Bobo
- 16:48 Mimo & Bobo PLUS
- 16:52 Hop-hop
- 16:54 Risto Gusto
- 16:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:01 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:03 Raul
- 17:05 Mimo i Bobo
- 17:08 Margo i Felix
- 17:11 Lola i Liczby
- 17:13 Afryka
- 17:15 Wstawaj!
- 17:17 Mimo i Bobo
- 17:20 Hop-hop
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Lola i Liczby
- 17:27 Wstawaj!
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Wstawaj!
- 17:34 Margo i Felix
- 17:37 Lola i Liczby
- 17:40 Raul
- 17:43 Monika i Rudi
- 17:46 Zack i Ziggy
- 17:49 Monika i Rudi
- 17:52 Wesoła łąka
- 17:55 Monika i Rudi 2
- 17:58 Toobys
- 18:01 Lola i Liczby
- 18:04 Fin i Fianna
- 18:07 Wesoła łąka
- 18:10 Kolorowa Klara
- 18:12 Fin i Fianna
- 18:15 Sippi Sappi
- 18:18 ABC - duckBC
- 18:21 Elfy przyrody
- 18:22 Dotty i Kitty
- 18:26 Dźwięki wokół nas
- 18:28 Margo i Felix
- 18:31 Lola i Liczby
- 18:34 Uczymy się
- 18:37 Słodki dom
- 18:38 Co rośnie na drzewie?
- 18:39 Historie Henryka
- 18:41 Kształcików
- 18:42 Uczymy się
- 18:45 Kształcików
- 18:47 Restauracja
- 18:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:52 Toby McFly
- 18:55 Uczymy się
- 18:58 ABC - duckBC
- 19:01 Kaczka i Puszek
- 19:03 Mimo i Bobo
- 19:05 Raul
- 19:08 Dobranoc!
- 19:10 Monika i Rudi
- 19:13 Drużyna lalek
- 19:15 Dobranoc!
- 19:17 Margo i Felix
- 19:20 Raul
- 19:23 Elfy przyrody
- 19:24 Przygody kaczki
- 19:26 Mały Didy
- 19:29 Elfy przyrody
- 19:30 Hop-hop
- 19:32 Cubie
- 19:35 Dobranoc!
- 19:37 DuckSchool
- 19:40 Małe, ale pracowite
- 19:43 Zoo
- 19:46 Dinoland
- 19:48 Zabawa w chowanego
- 19:50 Hubbi i jego koledzy
- 19:53 Brygada ogniowa
- 19:56 Margo i Felix
- 19:59 Drużyna lalek na ratunek
- 20:01 Mały Didy
- 20:04 Afryka
- 20:07 Toby McFly
- 20:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:12 Drużyna lalek
- 20:16 Historie Henryka
- 20:18 Afryka
- 20:21 Sippi Sappi
- 20:23 Hubbi i jego koledzy
- 20:27 Hiphopowy kaktus
- 20:29 Elfy przyrody
- 20:31 Pociąg
- 20:33 Tempo Giusto
- 20:35 Lola i Liczby
- 20:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:41 Zoo
- 20:43 Monika i Rudi
- 20:47 Dźwięki wokół nas
- 20:49 Uczymy się
- 20:53 Drużyna lalek na ratunek
- 20:55 Zack i Ziggy
- 20:58 Dotty i Kitty
- 21:01 Hiphopowy kaktus
- 21:05 Monika i Rudi
- 21:09 Lola i Liczby
- 21:12 Kolorowe koło
- 21:14 Wstawaj!
- 21:17 Mini opowiadania
- 21:21 Rodzina bobrów
- 21:24 Zoo
- 21:27 Elfy przyrody
- 21:28 Mały Didy
- 21:32 Co rośnie na drzewie?
- 21:33 Uczymy się
- 21:35 Mimo i Bobo
- 21:38 Wstawaj!
- 21:41 Jak podróżujemy
- 21:44 Opowieści warzywne
- 21:46 Kolorowe koło
- 21:49 Taniec
- 21:52 Teraz się bawimy
- 21:55 Risto Gusto
- 21:58 Wesołe królestwo
- 22:01 Świat Mimo
- 22:03 Hubbi się tym zajmie
- 22:07 Restauracja
- 22:11 Świat zabawek
- 22:13 Posłuchaj tego
- 22:16 Opowieści warzywne
- 22:19 Świat zwierząt
- 22:21 Safari
- 22:24 Posłuchaj tego
- 22:28 Dinozaur Milo
- 22:32 Wesoła łąka
- 22:34 Mały Didy
- 22:36 Kaczka i jej przyjaciele
- 22:38 Zoo
- 22:41 Hubbi się tym zajmie
- 22:43 Jak podróżujemy
- 22:48 Indie
- 22:52 Safari
- 22:54 Świat zwierząt
- 22:58 Tempo Giusto
- 23:00 Dotty i Kitty
- 23:02 Monika i Rudi
- 23:05 Uczymy się
- 23:08 Albert tłumaczy
- 23:11 Uczymy się
- 23:13 Fin i Fianna
- 23:16 Muzeum
- 23:19 Panni i Fanni
- 23:22 Grupy
- 23:25 Kącik naukowy
- 23:27 Grupy
- 23:29 Sippi Sappi
- 23:32 Pixie 2
- 23:33 Sippi Sappi
- 23:35 Uczymy się
- 23:38 DuckSchool
- 23:40 Słodki dom
- 23:41 Monika i Rudi
- 23:44 Panni i Fanni
- 23:47 Kącik naukowy
- 23:49 Muzeum
- 23:52 Posłuchaj tego
- 23:55 Jaki jest twój zawód ?
- 23:59 Ding Dang Dong
- 00:02 Pory roku
- 01:04 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:12 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:27 Pory roku
- 11:30 Ulubione bajki
- 13:38 Uczymy się z ducktv
- 14:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:42 Pory roku
- 16:43 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:45 Uczymy się z ducktv
- 18:50 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:57 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 17:00 GP Confidential
- 17:35 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 22:00 GP Confidential
- 22:35 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 23:00 Full Impact Season Review
- 12:00 Serie A Made in Italy (Juventus)
- 12:20 Serie A Made in Italy (AC Milan)
- 12:40 Serie A Made in Italy (AS Roma)
- 13:00 LaLiga Best 11 (David Albelda)
- 13:35 La Manita
- 18:00 Ligue1 Season Review
- 19:00 Full Impact Season Review
- 04:00 Diego Rodriguez
- 04:30 Paco Gento
- 05:00 Luis Suarez
- 05:30 Undiano Mallenco
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 22:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 22:30 Legendy Ligue 1 (2)
- 23:00 Legendy Ligue 1 (3)
- 23:30 Historyczne momenty (Lille OSC 2020/21)
- 04:00 Road To Nitro World Games (1)
- 05:00 Liquid Edge (4)
- 06:00 Blue World 4 (1)
- 06:30 Blue World 4 (2)
- 07:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (7)
- 07:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (8)
- 08:00 Rumble & Hum (8)
- 09:00 Beyond The Beaten Path (8)
- 12:00 Action Sports World (8)
- 13:00 X Games - Shanghai (8)
- 14:00 Sports Adventure 6 (9)
- 14:30 Sports Adventure 6 (10)
- 15:00 Beyond The Beaten Path (10)
- 20:00 WWE NXT (12)
- 21:00 Liquid Edge (5)
- 22:00 Liquid Edge (6)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (1)
- 12:00 Sektor Prasowy
- 12:05 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 12:40 Sektor Prasowy
- 12:45 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 13:10 Głosem Paszkiewicza (21)
- 13:40 Piłka nożna (3. liga piłki nożnej Legia II Warszawa - GKS Wikielec)
- 20:15 Sektor Prasowy
- 20:20 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 20:35 Futsalowe rozmowy
- 21:25 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:50 Sektor Prasowy
- 21:55 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 04:00 Na osi (1075)
- 04:30 Na osi (1076)
- 05:00 Na osi (1077)
- 05:30 Na osi (1079)
- 06:00 Na osi (1020)
- 06:30 Na osi (1021)
- 07:00 Na osi (1022)
- 07:30 Na osi (1023)
- 08:00 Na osi (1024)
- 08:30 Na osi (1025)
- 09:00 Remont na 5+ (6)
- 09:30 Remont na 5+ (8)
- 10:00 Remont na 5+ (7)
- 10:30 Remont na 5+ (9)
- 10:55 Celnicy 2 (5)
- 11:55 Celnicy 3 (1)
- 13:00 Celnicy 3 (2)
- 20:00 Cud uchwycony kamerą (1)
- 21:00 Cud uchwycony kamerą (2)
- 10:00 Top Gear 8 (3)
- 11:00 Top Gear 21 (5)
- 12:20 Najsłabsze ogniwo 3 (12)
- 13:15 Top Gear 15 (4)
- 16:25 The Best of Top Gear 2017/18 (4)
- 17:30 Top Gear 8 (3)
- 18:30 W warsztacie (2)
- 19:30 Top Gear 15 (6)