Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:35 Wyprawa po miłość
- 03:15 Egoiści
- 12:10 Agrobiznes
- 12:30 Agropogoda
- 12:35 Magazyn rolniczy
- 12:55 Natura w Jedynce: Leśni mocarze
- 14:00 Złoty chłopak (201)
- 14:55 Jaka to melodia? (5160)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (771)
- 16:05 Dziedzictwo (298)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5273)
- 17:55 Leśniczówka (924)
- 18:25 Leśniczówka (925)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (11/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:10 Sport
- 20:15 Gra na Maksa 3 (Sędzia pany)
- 20:30 Piłka nożna: Euro 2024 - studio
- 20:50 Piłka nożna: Euro 2024 - mecz grupy F: Portugalia - Czechy
- 23:15 Gra na Maksa 3 (Sędzia pany)
- 23:25 Kingsajz
- 00:10 Kod Dedala
- 02:05 O mnie się nie martw 10 (12/13)
- 03:10 Wszyscy wiedzą
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:35 M jak miłość (1597)
- 06:25 Starokatolicy z Culemborg
- 06:55 Rodzinka.pl (Drobny lifting)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 11:15 Lena na Bałkanach (Magia)
- 11:50 Barwy szczęścia (2966)
- 12:30 Koło fortuny (1529)
- 13:15 Akacjowa 38 (364)
- 14:05 Rodzinka.pl (Gips)
- 14:35 Na sygnale (Charakterna maniura)
- 15:05 M jak miłość (1787)
- 20:20 Gra na Maksa 3 (Sędzia pany)
- 20:35 Bo we mnie jest seks
- 22:30 Panorama
- 23:10 Izabela, królowa Hiszpanii (22)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (266)
- 01:55 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1969)
- 02:05 Dzikie pszczoły (11)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1260)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Ubodzy Rycerze Chrystusa)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (4)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1983)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Niecodzienna kukurydza)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:47 Kronika warszawska: Czerwiec
- 09:58 Pogoda
- 12:00 Fascynujące miejsca (Fascynujący Madagaskar - dzikie wybrzeża)
- 12:15 Tajemniczy świat zwierząt (16)
- 12:30 Wędrówki starszaków
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (48)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:03 Sport
- 19:08 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1973)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1974)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:54 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (503)
- 23:30 Obalamy mity medyczne (10)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 04:45 Disco Gramy (6218)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 12:50 Wydarzenia (618)
- 13:10 Na ratunek 112 (Me too)
- 13:40 Trudne sprawy (Chłopak do towarzystwa)
- 16:10 Pogoda (618)
- 16:15 Interwencja (5428)
- 16:30 Na ratunek 112 (Wyjazd służbowy)
- 17:00 Gliniarze (Trudna sytuacja)
- 18:00 Pierwsza miłość (3838)
- 18:50 Wydarzenia (618)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (618)
- 19:45 Sport (618)
- 19:55 Pogoda (618)
- 20:00 Plan ucieczki 2
- 22:10 Transporter
- 04:35 Menu na miarę (3)
- 05:00 Dzielnica strachu 5 (Farma ciał)
- 06:00 Nash Bridges (Pod presją)
- 07:00 Nash Bridges (Na żywo)
- 10:00 Zbuntowany anioł (228)
- 11:00 Zbuntowany anioł (229)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (26)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (27)
- 20:00 Hooligans 3
- 22:00 Zawód gangster: Początek
- 08:05 Blue (Przygoda)
- 08:10 Blue (Papugowanie)
- 08:15 Blue (Nocowanko)
- 08:40 Milo (Kapitan wycieczkowca Milo)
- 08:55 Milo (Rolnik Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Łowcy tajemnic)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Małe potwory)
- 09:40 Bing (Plaster)
- 09:50 Bing (Kot)
- 09:55 Bing (Dmuchawiec)
- 10:20 Baranek Shaun (13)
- 10:25 Baranek Shaun (Mission imposible)
- 10:30 Baranek Shaun (Żegnaj stodoło)
- 10:40 Baranek Shaun (Hazardziści)
- 10:45 Basia (Basia i dziadkowie)
- 10:55 Basia (Basia i taniec)
- 11:10 Bing (Wuuś)
- 11:15 Bing (Odkrywcy przyrody)
- 11:20 Bing (Wybór)
- 11:45 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Żart Tomka)
- 00:50 MacGyver 3 (15)
- 01:45 MacGyver 3 (16)
- 02:45 FBI 4 (4)
- 03:40 FBI: Most Wanted (2)
- 04:35 Ultraviolet 2 (2)
- 05:20 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (3)
- 07:10 Rekrut 3 (12)
- 10:00 Rekrut 3 (12)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (10)
- 12:50 Rekrut 3 (13)
- 13:50 FBI (13)
- 14:45 FBI (14)
- 15:40 MacGyver 3 (15)
- 16:30 MacGyver 3 (16)
- 17:25 FBI (15)
- 18:20 FBI (16)
- 19:15 MacGyver 3 (17)
- 20:05 MacGyver 3 (18)
- 21:05 Rekrut 5 (14)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (14/22)
- 23:00 FBI (15)
- 23:55 FBI (16)
- 00:00 Piękne brytyjskie rzeki z Hammondem (3)
- 01:00 Ekspedycje Steve'a Backshalla 2 (6)
- 02:00 Planeta Ziemia (1)
- 02:50 W okowach mrozu 3 (5)
- 03:35 W okowach mrozu 6 (10)
- 04:20 Życie na pustkowiu 2 (1)
- 05:05 Ekspedycje Steve'a Backshalla 2 (6)
- 06:00 Weterynarze w Arktyce (10)
- 06:30 W okowach mrozu 6 (11)
- 07:35 Ekstremalne wyprawy 4 (1)
- 08:35 Planeta doskonała (2)
- 09:40 W okowach mrozu 2 (19)
- 12:40 Planeta doskonała (2)
- 13:45 Ekstremalne wyprawy 4 (1)
- 14:45 W okowach mrozu 6 (11)
- 15:45 Życie na pustkowiu 2 (3)
- 18:55 Planeta Ziemia (2)
- 19:55 Mroźna planeta 2 (5)
- 20:55 Życie na pustkowiu 7 (10)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (6)
- 12:50 CSI: Vegas (Spaleni)
- 13:45 CSI: Vegas (Śladem Grace)
- 14:40 Agenci NCIS 2 (19)
- 15:35 Premiera: Agenci NCIS 2 (20)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. (Żegnajcie jajogłowi)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gwiżdżąca gwiazda)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rodzinna bańka)
- 00:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Na smyczy)
- 00:45 Ghostforce (Drapacz / Krip Hop)
- 01:10 Ghostforce (Śpiączkoptak / Rozciągacz)
- 01:30 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 01:40 Taffy (Metamorfoza)
- 01:45 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 01:50 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 02:00 Taffy (Kochany klops)
- 02:05 Taffy (Lekcja życia)
- 02:15 Płazowyż 2 (Polcia na gigancie/Karawana zwana pożądaniem)
- 02:35 Płazowyż 2 (Przełęcz kłótników/Łowczyni ropuch)
- 03:00 Płazowyż 2 (Bagnisty i romantyczny/Muzeum figur woskowych)
- 03:20 Dronersi (Powrót mistrza)
- 03:40 Dronersi (Bez synchronizacji)
- 04:05 Dronersi (Wielki wyścig białugagi)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Topór Magnhildy)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Światło Torrego)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (DJ Kicia)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psia poczta)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Świetna dziewczyna)
- 05:45 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 05:50 Taffy (Złoty struś)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Konfrontacja)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Akcja)
- 07:00 Kiff (Jak kosić, to kosić/ Harry w kryzysie dojrzewania)
- 07:30 Kiff (Głupawka/ Chatterley kontra Chatterley)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kuzynka Jilly/ Kawiarnia Glorii)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Z dyńki)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Barwy sztuki)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Poza schematem)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. (Sekretne życie Kici)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. (Magiczna kulka)
- 00:10 Zombieland
- 01:35 Generacja hmm
- 03:10 Terrorysta
- 04:55 Zakończenie programu
- 05:15 Cesarz
- 06:55 Między wierszami
- 08:35 Trzy kule
- 10:05 Tańcząca z wiatrem
- 11:35 Wojenne kwiaty
- 13:10 Szef
- 15:05 Late Night
- 16:45 Brian Banks
- 18:25 Ojciec
- 20:00 Obietnica poranka
- 22:10 Projekt Floryda
- 00:00 Stłamszeni 3 (4)
- 01:05 Ulica nadziei 3 (2)
- 02:05 Tajemnice Brokenwood (4)
- 03:40 Stłamszeni 3 (4)
- 04:30 Morderstwa w Midsomer 14 (7)
- 06:00 Śmierć pod palmami 11 (3)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (4)
- 08:05 Morderstwa w Midsomer 14 (6)
- 09:55 Ulica nadziei 3 (2)
- 12:00 Ojciec Brown 5 (4)
- 13:00 Morderstwa w Midsomer 14 (6)
- 16:55 Ojciec Brown 5 (5)
- 17:55 Morderstwa w Midsomer 14 (7)
- 21:00 Stłamszeni 3 (5)
- 22:05 Sherwood (4)
- 23:15 Milczący świadek 20 (5)
- 11:00 Niezwykłe pomysły 17 (8)
- 11:30 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 12:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 2)
- 13:00 Celnicy 2 (5)
- 13:30 Celnicy (6)
- 20:00 Columbo 6 (3)
- 21:35 Columbo 5 (1)
- 23:45 Droga smoka
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (5)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (6)
- 01:45 I love kabaret (3)
- 02:40 I love kabaret EXTRA (23)
- 02:55 Rodzinne perypetie (28)
- 04:00 I love kabaret (5)
- 05:00 I love kabaret (7)
- 06:00 Poranny rogal (72)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (76)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (7)
- 07:35 To leci w sieci (3)
- 08:00 Gadżet show (8)
- 08:35 Złoty interes 2 (Food truck)
- 09:30 Dom w cenie mieszkania 2 (2)
- 12:45 Poza Ziemię (4)
- 13:55 M.A.S.H. (Piąta poprawka)
- 14:30 M.A.S.H. (Operacja Przyjaźń)
- 15:10 M.A.S.H. (Upalna noc)
- 15:45 M.A.S.H. (Dołujące wiadomości)
- 18:10 Kabaretowe przeboje (3)
- 19:15 I love kabaret (6)
- 22:05 Kabaretowe przeboje (7)
- 23:05 Magia nagości 2 (3)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:15 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 04:25 Dzika kuchnia (4)
- 04:55 Dzika kuchnia (5)
- 05:30 Dzika kuchnia (7)
- 06:00 77 TV 2 (Katastrofy budowlane)
- 07:00 77 TV 2 (Przypadki wakacyjne)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (7)
- 10:55 Kontrola graniczna 2 (9)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (10)
- 13:00 Kontrola graniczna (1)
- 16:00 Kontrola graniczna (2)
- 17:00 Kontrola graniczna (3)
- 22:00 Kod Jezusa 2 (5)
- 23:00 Kod Jezusa 2 (6)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (9)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 07:55 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 1)
- 11:00 Celnicy 3 (3)
- 12:00 Celnicy 3 (4)
- 13:00 77 TV 2 (Teorie spiskowe. Część 2)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (5)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (6)