Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 04:45 10 lat mniej w 10 dni 2 (19)
- 05:35 Jak gotować i nie marnować (1)
- 06:00 Nowy wymiar remontu 3 (3)
- 07:05 Mistrzowie szycia 6 (7)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Niezapomniane nie-urodziny / Jednoosobowy piknik)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Najpyszniejsza tarta / Pod presją)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nie ma jak w domu / Królewskie wspomnienie)
- 01:30 Spidey i superkumple (23)
- 01:55 Spidey i superkumple (24)
- 02:20 Spidey i superkumple 2 (Wycieczka Kulki! / Tarapaty u Tony'ego!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 04:00 Eureka! (Ale koło! / Tak jak Yurt)
- 04:30 Eureka! (Projekt Bog / Gigantyczny slalom)
- 05:00 Eureka! (Wyścig po owoce/ Na biwaku)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Klątwa Chrupiącego Małża! Wyśnij mały sen)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Ratujmy Karminowy Rubin / Smacznego, Goofy!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (33)
- 07:00 Blue 2 (Lepki gekon)
- 07:10 Blue 2 (Pociągi)
- 07:20 Blue 2 (Królowe)
- 07:30 Blue 2 (Złóż to sam)
- 07:40 Blue 2 (Wojsko)
- 07:50 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 10:00 Straż Ekipa 2 (Zamieszanie z meteorytem/ Nie tędy droga)
- 10:30 Czarodziejska cukiernia Alicji 2 (Żak i zamieszanie w garnku/ Ciekawy przypadek okruszków)
- 11:00 Myszka Miki: Frajdomek (Fantastyczna piątka (plus jeden)! / Miki spotyka Myszkę Rakietę!)
- 11:30 Superkoty (Włóczkowe harce / Duży problem)
- 12:00 Pupstruction (Poczta walentynkowa/ Awaria prądu)
- 12:30 Blue (Dzieci)
- 12:40 Blue (Szczurokura)
- 12:50 Blue (Sąsiedzi)
- 13:00 Blue (Dokuczanie)
- 13:10 Blue (Szparag)
- 13:20 Blue (Florek)
- 13:30 Straż Ekipa (Przerwana trasmisja/ Carkour)
- 16:00 Pupstruction (2)
- 16:30 Pupstruction (3)
- 17:00 Blue 2 (Lepki gekon)
- 17:10 Blue 2 (Pociągi)
- 17:20 Blue 2 (Królowe)
- 17:30 Blue 2 (Złóż to sam)
- 17:40 Blue 2 (Wojsko)
- 17:50 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 00:10 Ghostforce (Zipzap / Żar)
- 00:35 Ghostforce (Hipno / Sporofungus)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Napraw to sam)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żegnaj dziadku)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Fotka idealna)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Droga do sławy)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (21)
- 02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (22)
- 02:30 Duch i nas dwóch (9)
- 02:55 Duch i nas dwóch (10)
- 03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (24)
- 03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (7)
- 04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (8)
- 04:45 Duch i nas dwóch (18)
- 05:05 Duch i nas dwóch (19)
- 05:30 Robale ziomale (Pamiętny dzień, część 1 / Pamiętny dzień, część 2)
- 05:50 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 06:00 Taffy (Wakacje w domu)
- 06:05 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 06:10 Taffy (Pokaz)
- 06:25 Taffy (Porywacz kotów)
- 06:35 Taffy (Zamiana)
- 06:40 Taffy (Woń domu)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Kolega dla taty/ Oskubany)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Ojcowizna/ Lalki)
- 07:55 Wodogrzmoty Małe 2 (Wojna golfowa)
- 10:05 Taffy 2 (Koci gang)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Śmieci)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Aport!)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zaczarowani)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Współlokatorzy)
- 11:15 Greenowie w wielkim mieście (Rodzinny obiad/ Zwycięzcy)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście (Night Bill/Cheap Snake)
- 12:10 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 12:20 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 12:25 Taffy 2 (Kret)
- 12:35 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 12:45 Taffy 2 (Brelok)
- 12:55 Taffy 2 (Szop za okup)
- 13:00 Taffy 2 (Maggy Łapa)
- 13:10 Taffy 2 (Gipsowe nogi)
- 13:20 Herosi pół na pół (Lennyman/ Pożyteczne klony)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Rakieta)
- 00:00 Matklocki (8)
- 00:10 Blue (26)
- 00:15 Andy dookoła świata (26)
- 00:35 Superpyra (5)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (17)
- 00:55 Piotruś Królik (21)
- 01:10 W Papierowej Krainie (21)
- 01:25 Blue (35)
- 01:30 Blue (36)
- 01:40 Blue (37)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (45)
- 02:00 Blue (16)
- 02:10 Tosia i Tymek (4)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (6)
- 02:30 Kręciołki (66)
- 02:45 Teletubisie (10)
- 02:55 Blue (24)
- 03:05 Blue (25)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (16)
- 03:25 Kolorklocki (1)
- 03:30 Kolorklocki (2)
- 03:35 Superpyra (32)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 2 (25)
- 03:55 Kolorklocki (30)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (2)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (33)
- 04:25 Blue 2 (10)
- 04:35 Blue 2 (11)
- 04:40 Blue 2 (12)
- 04:50 Blue 2 (13)
- 04:55 Superpyra (35)
- 05:05 Hej, Duggee! 4 (33)
- 05:10 Hej, Duggee! 4 (34)
- 05:20 Kolorklocki (29)
- 05:25 Tosia i Tymek (8)
- 05:35 Piotruś Królik (21)
- 05:50 W Papierowej Krainie (20)
- 06:00 Tosia i Tymek (32)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (12)
- 06:25 Matklocki 2 (2)
- 06:35 Matklocki 2 (12)
- 06:40 Kolorklocki (22)
- 06:45 Blue 2 (Wielkanoc)
- 06:55 Blue 2 (42)
- 07:05 Blue 2 (50)
- 07:15 Blue (34)
- 07:20 Blue (35)
- 07:30 Blue 2 (9)
- 07:40 Andy dookoła świata (26)
- 07:55 Matklocki (10)
- 08:00 Blue 2 (43)
- 08:10 Blue 2 (44)
- 08:20 Blue 2 (5)
- 08:30 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (22)
- 08:40 JoJo i Babcia 3 (6)
- 08:55 W Papierowej Krainie (20)
- 09:05 Piotruś Królik (15)
- 09:20 Piotruś Królik (16)
- 09:35 Matklocki 3 (2)
- 09:40 Teletubisie (14)
- 09:55 Kręciołki (56)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek (5)
- 10:25 Blue (43)
- 10:35 Uliczka Newtona (6)
- 10:40 Matklocki (2)
- 10:45 Yakka Dee 5 (2)
- 10:55 Matklocki 2 (13)
- 11:00 Tosia i Tymek (46)
- 11:15 JoJo i Babcia 3 (6)
- 11:30 Blue (42)
- 11:35 Blue 2 (10)
- 11:45 Blue (47)
- 11:55 Blue 2 (46)
- 12:00 Blue 2 (12)
- 12:10 Matklocki 3 (19)
- 12:20 Uliczka Newtona (20)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (1)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (14)
- 13:00 W Papierowej Krainie (21)
- 13:15 Blue (35)
- 13:25 Blue (36)
- 13:35 Blue (37)
- 13:45 Superpyra (46)
- 13:55 Andy dookoła świata (26)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (6)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (10)
- 14:30 Tosia i Tymek (70)
- 14:45 Tosia i Tymek (55)
- 15:00 Piotruś Królik (22)
- 15:15 W Papierowej Krainie (21)
- 15:25 Pirackie potyczki 7 (18)
- 15:50 Superpyra (12)
- 16:00 Blue (3)
- 16:10 Blue 2 (11)
- 16:20 Matklocki 3 (17)
- 16:25 Matklocki (9)
- 16:35 Blue (27)
- 16:45 Andy dookoła świata (27)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (18)
- 17:05 Superpyra (6)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (18)
- 17:30 Piotruś Królik (22)
- 17:45 W Papierowej Krainie (22)
- 18:00 Blue (38)
- 18:05 Blue (39)
- 18:15 Blue (40)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (46)
- 18:40 Blue (17)
- 18:50 Tosia i Tymek (5)
- 19:00 Kręciołki (68)
- 19:15 Teletubisie (12)
- 19:30 Blue (28)
- 19:35 Blue (29)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (18)
- 20:00 Kolorklocki (5)
- 20:05 Kolorklocki (6)
- 20:10 Superpyra (34)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (1)
- 20:35 Kolorklocki (2)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (4)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 21:10 Blue 2 (18)
- 21:20 Blue 2 (19)
- 21:30 Blue 2 (20)
- 21:35 Blue 2 (21)
- 21:45 Superpyra (37)
- 21:55 Hej, Duggee! 4 (35)
- 22:00 Hej, Duggee! 4 (36)
- 22:10 Kolorklocki (30)
- 22:15 Piotruś Królik (22)
- 22:30 W Papierowej Krainie (21)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (18)
- 23:05 Pirackie potyczki 7 (18)
- 23:30 Superpyra (12)
- 23:40 Blue (3)
- 23:50 Blue 2 (11)
- 23:55 Matklocki 3 (17)
- 00:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:25 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:55 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 03:05 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 03:10 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:20 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 04:05 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:25 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 12:30 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 13:30 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 13:40 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 13:50 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 14:05 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 14:20 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 14:30 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 14:40 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 14:50 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 15:00 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 15:15 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 15:30 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 15:40 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 15:50 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 16:05 Strażak Sam 9 (Trema)
- 16:20 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 17:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 17:20 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 17:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 18:10 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 18:25 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 18:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 18:45 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 18:55 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 19:10 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 19:25 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 19:35 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:45 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 19:55 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 20:05 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 20:20 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:35 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:45 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 20:55 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 21:10 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:35 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 21:45 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 21:55 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 22:10 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 22:25 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 23:10 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 23:25 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:02 Mini opowiadania
- 00:05 Rodzina bobrów
- 00:08 Teraz się bawimy
- 00:11 Kolorowe koło
- 00:13 Jak podróżujemy
- 00:16 Wstawaj!
- 00:19 Opowieści warzywne
- 00:21 Taniec
- 00:24 Kolorowe koło
- 00:27 Opowieści warzywne
- 00:29 Jak podróżujemy
- 00:32 Wstawaj!
- 00:35 Mini opowiadania
- 00:38 Teraz się bawimy
- 00:41 Rodzina bobrów
- 00:44 Kolorowe koło
- 00:46 Taniec
- 00:50 Kolorowe koło
- 00:53 Teraz się bawimy
- 00:56 Mini opowiadania
- 00:59 Taniec
- 01:02 Wstawaj!
- 01:06 Galaktyczni turyści
- 01:08 Zwierzęta
- 01:11 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:13 Morskie przygody
- 01:16 Mini opowiadania
- 01:18 Urocze miejsca
- 01:21 Łazienka
- 01:24 Morskie przygody
- 01:27 Świat zwierząt
- 01:29 Posłuchaj tego
- 01:31 Sport, sport, sport
- 01:36 Opowieści warzywne
- 01:38 Sunville
- 01:41 Indie
- 01:44 Puffy i Tubby
- 01:47 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 01:50 Zwierzęta
- 01:53 Rodzina bobrów
- 01:55 Safari
- 01:57 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 02:00 Miejskie życie
- 02:02 Morskie przygody
- 02:05 Puffy i Tubby
- 02:09 Opowieści warzywne
- 02:11 Safari
- 02:14 Oli - cykle natury
- 02:17 Kącik naukowy
- 02:19 Panni i Fanni
- 02:21 Przygody w przestrzeni
- 02:24 Safari
- 02:26 Puffy i Tubby
- 02:31 Grupy
- 02:33 Kącik naukowy
- 02:36 Urocze miejsca
- 02:38 Jaki jest twój zawód ?
- 02:41 Posłuchaj tego
- 02:44 Kolorowa magia
- 02:47 Grupy
- 02:49 Muzeum
- 02:52 Opowieści warzywne
- 02:55 Posłuchaj tego
- 03:00 Miyu i Litto
- 03:02 Kącik naukowy
- 03:05 Puffy i Tubby
- 03:10 Posłuchaj tego
- 03:12 Przygody w przestrzeni
- 03:16 Wstawaj!
- 03:19 Urocze miejsca
- 03:22 Opowieści warzywne
- 03:24 Urocze miejsca
- 03:28 Świat elfów
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:33 Opowieści warzywne
- 03:36 Świat zwierząt
- 03:38 Taniec
- 03:41 Rodzina bobrów
- 03:44 Teraz się bawimy
- 03:47 Sport, sport, sport
- 03:50 Urocze miejsca
- 03:52 Jak podróżujemy
- 03:55 Jaki jest twój zawód ?
- 03:58 Ding Dang Dong
- 04:01 Mini opowiadania
- 04:04 Teraz się bawimy
- 04:06 Wstawaj!
- 04:09 Urocze miejsca
- 04:13 Jak podróżujemy
- 04:15 Kolorowe koło
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:20 Rodzina bobrów
- 04:23 Kolorowe koło
- 04:26 Opowieści warzywne
- 04:28 Wstawaj!
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Mini opowiadania
- 04:37 Taniec
- 04:40 Jak podróżujemy
- 04:43 Teraz się bawimy
- 04:46 Kolorowe koło
- 04:49 Rodzina bobrów
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:54 Mini opowiadania
- 04:57 Jak podróżujemy
- 05:00 Wstawaj!
- 05:03 Taniec
- 05:06 Teraz się bawimy
- 05:09 Rodzina bobrów
- 05:11 Kolorowe koło
- 05:15 Miejskie życie
- 05:18 Panni i Fanni
- 05:20 Urocze miejsca
- 05:23 Posłuchaj tego
- 05:25 Puffy i Tubby
- 05:29 Kolorowa magia
- 05:32 Sunville
- 05:35 Urocze miejsca
- 05:38 Miyu i Litto
- 05:41 Panni i Fanni
- 05:43 Jaki jest twój zawód ?
- 05:46 Urocze miejsca
- 05:48 Jaki jest twój zawód ?
- 05:51 Miyu i Litto
- 05:53 Urocze miejsca
- 05:55 Kolorowa magia
- 05:58 Jaki jest twój zawód ?
- 06:01 Miyu i Litto
- 06:04 Panni i Fanni
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:11 Kolorowa magia
- 06:14 Miyu i Litto
- 06:17 Dinoland
- 06:20 Świat Mimo
- 06:22 Mały Didy
- 06:26 Mimo & Bobo PLUS
- 06:30 Wesoła łąka
- 06:33 Świat Mimo
- 06:36 Opowieści warzywne
- 06:38 Teraz się bawimy
- 06:40 Przygody w przestrzeni
- 06:43 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:45 Sunville
- 06:48 Rodzina bobrów
- 06:50 Hubbi i jego koledzy
- 06:53 Toby McFly
- 06:56 Zastęp strażaków
- 06:59 Risto Gusto
- 07:02 Świat Mimo
- 07:06 Mini opowiadania
- 07:09 Safari
- 07:11 Pojazdy
- 07:14 Towarzysze zabawy
- 07:17 Mini opowiadania
- 07:20 Świat Mimo
- 07:24 Mały Didy
- 07:26 Elfy przyrody
- 07:28 Raul
- 07:31 Hubbi i jego koledzy
- 07:33 Lola i Liczby
- 07:36 Risto Gusto
- 07:39 Wstawaj!
- 07:41 Mini opowiadania
- 07:43 Świat zwierząt
- 07:47 Ding Dang Dong
- 07:51 Urocze miejsca
- 07:54 Przygody kaczki
- 07:56 Historie Henryka
- 07:58 Sippi Sappi
- 08:00 Wstawaj!
- 08:02 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:05 Raul
- 08:08 Teraz się bawimy
- 08:11 Wstawaj!
- 08:14 Taniec
- 08:16 Wstawaj!
- 08:19 Świat zwierząt
- 08:21 Ding Dang Dong
- 08:24 Zabawa w chowanego
- 08:27 Co rośnie na drzewie?
- 08:28 Tempo Giusto
- 08:30 Kolorowa Klara
- 08:32 Zabawa w chowanego
- 08:34 Przygody kaczki
- 08:36 Uczymy się
- 08:39 Słodki dom
- 08:40 Monika i Rudi
- 08:43 Panni i Fanni
- 08:46 Sunville
- 08:49 Kolorowa magia
- 08:52 Muzeum
- 08:55 Panni i Fanni
- 08:57 Monika i Rudi
- 09:00 Co rośnie na drzewie?
- 09:01 Wesołe królestwo
- 09:04 Tempo Giusto
- 09:06 Dźwięki wokół nas
- 09:08 Albert tłumaczy
- 09:11 Posłuchaj tego
- 09:14 Miyu i Litto
- 09:17 Kącik naukowy
- 09:20 Grupy
- 09:22 Jaki jest twój zawód ?
- 09:26 Margo i Felix
- 09:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:31 Margo i Felix
- 09:34 Albert tłumaczy
- 09:36 Kolorowa Klara
- 09:38 DuckSchool
- 09:40 Kolorowa Klara
- 09:42 Sippi Sappi
- 09:45 Toobys
- 09:47 Elfy przyrody
- 09:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:51 Afryka
- 09:54 Sippi Sappi
- 09:56 Lola i Liczby
- 09:59 Mimo i Bobo
- 10:02 Fin i Fianna
- 10:05 Pixie 2
- 10:06 Uczymy się
- 10:09 Dotty i Kitty
- 10:12 Uczymy się
- 10:15 Zabawa w chowanego
- 10:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:21 Kolorowa Klara
- 10:23 Dźwięki wokół nas
- 10:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:27 Pixie 2
- 10:29 Pociąg
- 10:31 Elfy przyrody
- 10:32 Dotty i Kitty
- 10:35 Mimo i Bobo
- 10:38 Monika i Rudi
- 10:42 Dźwięki wokół nas
- 10:44 Zoo
- 10:47 Pociąg
- 10:49 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:52 Zack i Ziggy
- 10:55 Historie Henryka
- 10:57 Dotty i Kitty
- 11:01 Monika i Rudi
- 11:05 Cubie
- 11:07 Co rośnie na drzewie?
- 11:09 Wesoła łąka
- 11:12 Tempo Giusto
- 11:14 Uczymy się
- 11:16 Drużyna lalek na ratunek
- 11:19 Dinoland
- 11:21 Zabawa w chowanego
- 11:23 Przygody kaczki
- 11:25 Lola i Liczby
- 11:27 Uczymy się
- 11:30 Sztuka Leona
- 11:32 Hubbi i jego koledzy
- 11:35 Toby McFly
- 11:38 Przygody kaczki
- 11:40 Wesoła łąka
- 11:43 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 11:46 Dotty i Kitty
- 11:50 Restauracja
- 11:54 Dinoland
- 11:57 Uczymy się
- 12:00 Mimo & Bobo PLUS
- 12:04 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:06 Drużyna lalek
- 12:08 Sztuka Leona
- 12:10 Dinozaur Milo
- 12:14 Zoo
- 12:17 Świat Mimo
- 12:21 Toby McFly
- 12:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:26 Restauracja
- 12:30 Mimo i Bobo
- 12:33 Przygody kaczki
- 12:35 Toby McFly
- 12:38 Wesołe królestwo
- 12:41 Pociąg
- 12:43 Drużyna lalek na ratunek
- 12:47 Restauracja
- 12:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:52 Hubbi się tym zajmie
- 12:55 Sippi Sappi
- 12:57 Zoo
- 13:00 Fin i Fianna
- 13:03 Kaczka i Puszek
- 13:05 Skoczkowie Planet
- 13:09 Hubbi i jego koledzy
- 13:11 Skoczkowie Planet
- 13:15 Świat Mimo
- 13:18 Kaczka i Puszek
- 13:20 Zastęp strażaków
- 13:23 Uczymy się
- 13:25 Połączony świat
- 13:28 Hop-hop
- 13:30 Hubbi się tym zajmie
- 13:33 Hiphopowy kaktus
- 13:36 Dinoland
- 13:38 Sippi Sappi
- 13:41 Fin i Fianna
- 13:44 Lola i Liczby
- 13:46 Pixie 2
- 13:47 Małe melodie
- 13:49 Co rośnie na drzewie?
- 13:50 Uczymy się
- 13:53 Mimo i Bobo
- 13:55 Zack i Ziggy
- 13:58 Uczymy się
- 14:01 Przygody kaczki
- 14:03 Pixie 2
- 14:04 Monika i Rudi 2
- 14:07 Co rośnie na drzewie?
- 14:08 Kolorowa Klara
- 14:10 Małe melodie
- 14:12 Pixie 2
- 14:13 Zack i Ziggy
- 14:16 ABC - duckBC
- 14:19 Pixie 2
- 14:20 Monika i Rudi
- 14:23 ABC - duckBC
- 14:26 Kształcików
- 14:28 Monika i Rudi 2
- 14:31 Co rośnie na drzewie?
- 14:32 Hubbi i jego koledzy
- 14:34 Pixie 2
- 14:35 Albert tłumaczy
- 14:40 DuckSchool
- 14:43 Mimo i Bobo
- 14:45 Hop-hop
- 14:48 Lola i Liczby
- 14:50 Zack i Ziggy
- 14:53 DuckSchool
- 14:56 Albert tłumaczy
- 14:59 Hubbi się tym zajmie
- 15:02 Raul
- 15:04 Dźwięki wokół nas
- 15:06 Wstawaj!
- 15:08 Świat Mimo
- 15:11 Raul
- 15:14 Wstawaj!
- 15:16 Mimo & Bobo PLUS
- 15:20 Elfy przyrody
- 15:21 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:24 Hop-hop
- 15:27 Wstawaj!
- 15:29 Zabawa w chowanego
- 15:32 Mimo & Bobo PLUS
- 15:36 Sippi Sappi
- 15:38 Tempo Giusto
- 15:41 Margo i Felix
- 15:44 Hiphopowy kaktus
- 15:47 Hubbi i jego koledzy
- 15:50 Risto Gusto
- 15:53 Cubie
- 15:55 Zabawa w chowanego
- 15:58 Elfy przyrody
- 15:59 Brygada ogniowa
- 16:01 Hubbi i jego koledzy
- 16:04 Elfy przyrody
- 16:05 Risto Gusto
- 16:08 DuckSchool
- 16:11 Przygody kaczki
- 16:13 Lola i Liczby
- 16:16 Kolorowa Klara
- 16:18 Co rośnie na drzewie?
- 16:19 Brygada ogniowa
- 16:22 Co rośnie na drzewie?
- 16:24 Mały Didy
- 16:28 DuckSchool
- 16:30 Drużyna lalek na ratunek
- 16:32 DuckSchool
- 16:35 Pociąg
- 16:37 Margo i Felix
- 16:40 Wesoła łąka
- 16:44 Lola i Liczby
- 16:47 Zack i Ziggy
- 16:50 Elfy przyrody
- 16:51 Tempo Giusto
- 16:53 Afryka
- 16:55 Sippi Sappi
- 16:58 Hop-hop
- 17:00 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:02 Afryka
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Mimo i Bobo
- 17:09 Hop-hop
- 17:11 Lola i Liczby
- 17:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 17:15 Mały Didy
- 17:17 Afryka
- 17:19 Margo i Felix
- 17:22 Zabawa w chowanego
- 17:24 Mimo & Bobo PLUS
- 17:28 Wstawaj!
- 17:31 Zabawa w chowanego
- 17:34 Margo i Felix
- 17:37 Wstawaj!
- 17:39 Raul
- 17:41 Mimo i Bobo
- 17:44 Wstawaj!
- 17:47 Kształcików
- 17:48 Elfy przyrody
- 17:49 Uczymy się
- 17:52 Monika i Rudi
- 17:55 Uczymy się
- 17:58 DuckSchool
- 18:01 Sippi Sappi
- 18:03 Wesoła łąka
- 18:06 Monika i Rudi 2
- 18:09 Pixie 2
- 18:10 Toobys
- 18:12 Wesoła łąka
- 18:15 Kształcików
- 18:17 Słodki dom
- 18:18 ABC - duckBC
- 18:21 Sippi Sappi
- 18:23 Albert tłumaczy
- 18:27 Małe melodie
- 18:29 Monika i Rudi
- 18:33 Lola i Liczby
- 18:36 Pixie 2
- 18:37 Dotty i Kitty
- 18:40 Uczymy się
- 18:43 Monika i Rudi
- 18:46 Lola i Liczby
- 18:48 Przygody kaczki
- 18:50 Lola i Liczby
- 18:52 Dotty i Kitty
- 18:55 Zack i Ziggy
- 18:58 Dźwięki wokół nas
- 19:00 ABC - duckBC
- 19:03 DuckSchool
- 19:06 Mały Didy
- 19:08 Mimo i Bobo
- 19:11 Pociąg
- 19:13 Mały Didy
- 19:15 Mimo i Bobo
- 19:17 Hop-hop
- 19:19 DuckSchool
- 19:22 Restauracja
- 19:25 Toby McFly
- 19:28 Drużyna lalek
- 19:31 Dotty i Kitty
- 19:34 Kaczka i Puszek
- 19:36 Afryka
- 19:38 Toobys
- 19:41 Monika i Rudi
- 19:44 Dobranoc!
- 19:46 Cubie
- 19:49 Restauracja
- 19:52 Elfy przyrody
- 19:53 Brygada ogniowa
- 19:56 Historie Henryka
- 19:58 Dźwięki wokół nas
- 20:00 Zabawa w chowanego
- 20:02 Hop-hop
- 20:05 Zack i Ziggy
- 20:08 Drużyna lalek
- 20:12 Pociąg
- 20:14 Zabawa w chowanego
- 20:17 Mimo i Bobo
- 20:20 Afryka
- 20:23 Pociąg
- 20:26 Afryka
- 20:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:30 Toby McFly
- 20:33 Margo i Felix
- 20:37 Uczymy się
- 20:40 Przygody kaczki
- 20:42 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:45 Drużyna lalek na ratunek
- 20:47 Drużyna lalek
- 20:51 Zack i Ziggy
- 20:54 Dinoland
- 20:57 Monika i Rudi
- 21:01 Historie Henryka
- 21:03 Hubbi i jego koledzy
- 21:05 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:08 Risto Gusto
- 21:11 Kolorowe koło
- 21:14 Jak podróżujemy
- 21:17 Teraz się bawimy
- 21:19 Rodzina bobrów
- 21:22 Mini opowiadania
- 21:26 Lola i Liczby
- 21:28 Monika i Rudi
- 21:31 Hubbi i jego koledzy
- 21:34 Drużyna lalek na ratunek
- 21:36 Risto Gusto
- 21:39 Taniec
- 21:42 Opowieści warzywne
- 21:45 Wstawaj!
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:50 Kolorowe koło
- 21:53 Jak podróżujemy
- 21:56 Restauracja
- 22:00 Kaczka i Puszek
- 22:02 Hubbi się tym zajmie
- 22:05 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 22:08 Mimo & Bobo PLUS
- 22:12 Restauracja
- 22:17 Świat zwierząt
- 22:19 Przygody w przestrzeni
- 22:22 Towarzysze zabawy
- 22:25 Opowieści warzywne
- 22:28 Mini opowiadania
- 22:32 Świat zabawek
- 22:35 Brygada ogniowa
- 22:38 Sztuka Leona
- 22:40 Dinoland
- 22:43 Teraz się bawimy
- 22:45 Łazienka
- 22:48 Świat elfów
- 22:50 Świat podwodny
- 22:54 Safari
- 22:57 Jak podróżujemy
- 23:00 Historie Henryka
- 23:02 Fin i Fianna
- 23:05 Toobys
- 23:08 Fin i Fianna
- 23:11 Kształcików
- 23:12 Pixie 2
- 23:13 Małe melodie
- 23:15 ABC - duckBC
- 23:18 Panni i Fanni
- 23:20 Kolorowe koło
- 23:23 Muzeum
- 23:25 Kolorowe koło
- 23:28 Posłuchaj tego
- 23:31 Albert tłumaczy
- 23:33 Sippi Sappi
- 23:36 Kształcików
- 23:37 Historie Henryka
- 23:39 Dotty i Kitty
- 23:42 Mimo i Bobo
- 23:45 Kolorowa magia
- 23:48 Muzeum
- 23:50 Kolorowa magia
- 23:53 Panni i Fanni
- 23:56 Kolorowe koło
- 23:58 Kącik naukowy
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:16 Pory roku
- 05:17 Uczymy się z ducktv
- 06:21 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:32 Pory roku
- 11:35 Ulubione bajki
- 13:43 Uczymy się z ducktv
- 14:44 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:46 Pory roku
- 16:48 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:50 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:54 Słodkie sny
- 20:57 Pory roku
- 22:01 Ulubione bajki
- 23:03 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 GP Confidential
- 06:35 Andoni Zubizarreta
- 07:15 Javier Irureta
- 17:00 Ligue1 Season Review
- 21:00 LaLiga Post-Season Show
- 22:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:00 LaLiga Top Goals
- 04:00 Undiano Mallenco
- 04:30 Paco Gento
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 22:00 Full Impact Season Review
- 23:00 Ligue1 Season Review
- 00:00 Sports Adventure 6 (5)
- 00:30 Sports Adventure 6 (6)
- 01:00 X Games - Shanghai (8)
- 02:00 Nitro World Games: All Access (1)
- 02:30 Nitro World Games: All Access (2)
- 03:00 Facing Waves (3)
- 03:30 Facing Waves (4)
- 04:00 Sports Adventure 5 (11)
- 04:30 Sports Adventure 5 (12)
- 05:00 IMMAF European Open 2017 (10)
- 06:00 Blue World 4 (3)
- 06:30 Blue World 4 (4)
- 07:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (9)
- 07:30 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (10)
- 08:00 Rumble & Hum (9)
- 09:00 Beyond The Beaten Path (9)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (7)
- 11:00 Now Boarding (1)
- 11:30 Now Boarding (2)
- 12:00 Action Sports World (9)
- 13:00 X-Games, sezon letni (1)
- 14:00 Sports Adventure 6 (11)
- 14:30 Sports Adventure 6 (12)
- 15:00 Beyond The Beaten Path (11)
- 18:00 WWE Classic Gold (17)
- 18:30 WWE Classic Gold (18)
- 19:00 WWE SmackDown (23)
- 20:00 WWE SmackDown (24)
- 21:00 WWE NXT (12)
- 22:00 WWE - Main Event (12)
- 23:00 Beyond The Beaten Path (2)
- 12:05 Sektor Prasowy
- 12:10 Siatkówka kobiet (NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - SMS Police)
- 12:40 Głosem Paszkiewicza (21)
- 13:10 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 13:35 Sektor Prasowy
- 13:40 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 04:25 Na osi (1027)
- 05:00 Na osi (1028)
- 05:30 Na osi (1029)
- 06:00 Trucker Club (181)
- 06:30 Na osi (1030)
- 07:00 Na osi (1031)
- 07:30 Na osi (1032)
- 08:00 Na osi (1033)
- 08:30 Na osi (1034)
- 09:00 Remont na 5+ (7)
- 09:30 Remont na 5+ (3)
- 10:00 Remont na 5+ (8)
- 10:25 Remont na 5+ (1)
- 10:55 Celnicy 3 (3)
- 12:00 Celnicy 3 (4)
- 13:00 Celnicy 3 (5)
- 20:00 Cud uchwycony kamerą (2)
- 21:00 Cud uchwycony kamerą (3)
- 00:00 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 4 (20)
- 01:05 Garaż Guya Martina (3)
- 02:05 Warsztat Hammonda (4)
- 02:50 Top Gear 8 (3)
- 03:45 Top Gear 15 (6)
- 10:00 Top Gear 8 (4)
- 11:00 Top Gear 24 (1)
- 12:20 W warsztacie (2)
- 13:15 Top Gear 15 (6)
- 16:25 The Best of Top Gear 2017/18 (5)
- 17:30 Top Gear 8 (4)
- 18:30 Garaż Guya Martina (3)
- 19:30 Top Gear 16 (2)
- 22:00 Garaż Guya Martina (4)
- 23:00 Nadzwyczajne maszyny (2)
- 08:50 Śladami antylop gnu
- 18:45 U wybrzeży Australii (Dziki zachód)
- 19:50 Węże (Australia)
- 21:00 Z lotu ptaka