Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Uwaga! Drobniusieńkie ryzyko)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Druga Alicja / Felek gra w pałacu)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Dodo dylemat / Końskie harce)
- 01:30 Spidey i superkumple 2 (Pułapka z pisaku / Co za dużo, to niezdrowo)
- 01:55 Spidey i superkumple 2 (Wstrzymane święto / Boże Narodzenie Spideya)
- 02:20 Spidey i superkumple 2 (Za morskim potworem / Szkodliwa breja)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (W kosmosie!/ Ahoj, skarby!)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Wielka dostawa Minnie/ Wędrowny Słowik)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Czy w domku jest hydraulik?/ Rybia opowieść)
- 04:00 Eureka! (Dance Dance Evolution/ Dalej Barry)
- 04:30 Eureka! (Rocky Falls Picture Show/ Bagno zaginionych zabawek)
- 05:00 Eureka! (Urodziny Barry'ego / Ptero Tap)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Bez emocji, proszę! / Kosmiczne pieski)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (39)
- 07:00 Blue 2 (82)
- 07:10 Blue 2 (83)
- 07:20 Blue 2 (84)
- 07:30 Blue 2 (85)
- 07:40 Blue 2 (86)
- 07:50 Blue 2 (87)
- 08:00 Blue 2 (88)
- 08:10 Blue 2 (89)
- 08:20 Blue 2 (90)
- 08:30 Spidey i superkumple 2 (Ciemno / Sandman się nie podzieli!)
- 09:00 Klub przyjaciół Myszki Miki
- 12:00 Pupstruction (2)
- 12:30 Blue 2 (Kalambury)
- 12:40 Blue 2 (Bingo)
- 12:50 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 13:00 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 13:10 Blue 2 (Spanko)
- 13:20 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 13:30 Straż Ekipa 2 (Pojedynek z Andzią / Ingrid na lodzie)
- 16:00 Pupstruction (Przygody w Bulldozing / Safe and Hound)
- 16:30 Pupstruction (Śmierdzący dom/ Dylemat wywrotki)
- 17:00 Blue 2 (82)
- 17:10 Blue 2 (83)
- 17:20 Blue 2 (84)
- 17:30 Blue 2 (85)
- 17:40 Blue 2 (86)
- 17:50 Blue 2 (87)
- 00:10 Ghostforce (Katastrofa / Galareciarz)
- 00:35 Ghostforce (Głoschaos / Wiekduch)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Cierpienie w salonie gier)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (1)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Listowna kumpela)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (25)
- 02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (1)
- 02:30 Duch i nas dwóch (13)
- 02:55 Duch i nas dwóch (14)
- 03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (4)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (11)
- 04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (12)
- 04:45 Duch i nas dwóch (22)
- 05:05 Duch i nas dwóch (23)
- 05:30 Robale ziomale (Nie taki chrząszcz straszny / Nowa Mo)
- 05:50 Taffy (W dziczy)
- 06:00 Taffy (Ubaw po pachy)
- 06:05 Taffy (Dotknij futra)
- 06:10 Taffy (Bentley z dżungli)
- 06:25 Taffy (Białe rękawiczki)
- 06:35 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 06:40 Taffy (Trening z szopem)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Przedstawienie/ Super Babcia)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Prezent dla przyjaciela/ Trauma)
- 07:55 Wodogrzmoty Małe 2 (Stowarzyszenie Ślepego Oka)
- 08:20 Wodogrzmoty Małe 2 (Igrzyska Blendina)
- 08:50 Wodogrzmoty Małe 2 (Bożek miłości)
- 09:20 Taffy 2 (Aport!)
- 09:25 Taffy 2 (Perfekcyjny gość)
- 09:35 Taffy 2 (Ochroniarze)
- 09:50 Taffy 2 (Robot na straży)
- 09:55 Taffy 2 (Zjeżdżalnia)
- 10:05 Taffy 2 (Zagubieni w dżungli)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 11:15 Greenowie w wielkim mieście (Boliząbek/ Psychiczne ogniwo)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście (Przyczepa Mamy/ u Remingtonów)
- 12:10 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 12:20 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 12:25 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 12:35 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 12:45 Taffy 2 (Zjazd)
- 12:55 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 13:00 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 13:10 Taffy 2 (112)
- 13:20 Herosi pół na pół (Przerwa na reklamę/ Chyba nie jesteśmy kwita)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Imprezowicz)
- 18:15 Molly i Duch (Wiele hałasu o pomnik/ Pokaz talentów)
- 18:45 Taffy (Misja Mish Mash)
- 18:50 Taffy (Robodom)
- 18:55 Taffy (Gwiazdkowy Bentley)
- 19:10 Taffy (Woń polowania)
- 19:20 Taffy (Wylogowanie)
- 19:25 Taffy (Dziewczyna Bentleya)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Dziura bez dna)
- 00:00 Matklocki (10)
- 00:10 Blue (28)
- 00:15 Andy dookoła świata (28)
- 00:35 Superpyra (7)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (19)
- 00:55 Piotruś Królik (23)
- 01:10 W Papierowej Krainie (23)
- 01:25 Blue (41)
- 01:30 Blue (42)
- 01:40 Blue (43)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (47)
- 02:00 Blue (18)
- 02:10 Tosia i Tymek (6)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 02:30 Kręciołki (68)
- 02:45 Teletubisie (12)
- 02:55 Blue (28)
- 03:05 Blue (29)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (18)
- 03:25 Kolorklocki (5)
- 03:30 Kolorklocki (6)
- 03:35 Superpyra (34)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (1)
- 03:55 Kolorklocki (2)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (4)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (35)
- 04:25 Blue 2 (18)
- 04:35 Blue 2 (19)
- 04:40 Blue 2 (20)
- 04:50 Blue 2 (21)
- 04:55 Superpyra (37)
- 05:05 Hej, Duggee! 4 (37)
- 05:10 Hej, Duggee! 4 (38)
- 05:20 Kolorklocki (1)
- 05:25 Tosia i Tymek (10)
- 05:35 Piotruś Królik (23)
- 05:50 W Papierowej Krainie (22)
- 06:00 Tosia i Tymek (34)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (14)
- 06:25 Matklocki 2 (4)
- 06:35 Matklocki 2 (14)
- 06:40 Kolorklocki (24)
- 06:45 Blue 2 (2)
- 06:55 Blue 2 (44)
- 07:05 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:15 Blue (36)
- 07:20 Blue (37)
- 07:30 Blue 2 (11)
- 07:40 Andy dookoła świata (28)
- 07:55 Matklocki (12)
- 08:00 Blue 2 (47)
- 08:10 Blue 2 (48)
- 08:20 Blue 2 (7)
- 08:30 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (24)
- 08:40 JoJo i Babcia 3 (8)
- 08:55 W Papierowej Krainie (22)
- 09:05 Piotruś Królik (19)
- 09:20 Piotruś Królik (20)
- 09:35 Matklocki 3 (4)
- 09:40 Teletubisie (16)
- 09:55 Kręciołki (58)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek (7)
- 10:25 Blue (45)
- 10:35 Uliczka Newtona (8)
- 10:40 Matklocki (4)
- 10:45 Yakka Dee 5 (4)
- 10:55 Matklocki 3 (14)
- 11:00 Tosia i Tymek (48)
- 11:15 JoJo i Babcia 3 (8)
- 11:30 Blue (44)
- 11:35 Blue 2 (12)
- 11:45 Blue (49)
- 11:55 Blue 2 (48)
- 12:00 Blue 2 (14)
- 12:10 Matklocki 3 (21)
- 12:20 Uliczka Newtona (22)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (3)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (16)
- 13:00 W Papierowej Krainie (23)
- 13:15 Blue (41)
- 13:25 Blue (42)
- 13:35 Blue (43)
- 13:45 Superpyra (48)
- 13:55 Andy dookoła świata (28)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (8)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (12)
- 14:30 Tosia i Tymek (62)
- 14:45 Tosia i Tymek (57)
- 15:00 Piotruś Królik (24)
- 15:15 W Papierowej Krainie (23)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (25)
- 15:50 Superpyra (14)
- 16:00 Blue (5)
- 16:10 Blue 2 (13)
- 16:20 Matklocki 3 (19)
- 16:25 Matklocki (11)
- 16:35 Blue (29)
- 16:45 Andy dookoła świata (29)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (20)
- 17:05 Superpyra (8)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (20)
- 17:30 Piotruś Królik (24)
- 17:45 W Papierowej Krainie (24)
- 18:00 Blue (44)
- 18:05 Blue (45)
- 18:15 Blue (46)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 18:40 Blue (19)
- 18:50 Tosia i Tymek (7)
- 19:00 Kręciołki (70)
- 19:15 Teletubisie (14)
- 19:30 Blue (32)
- 19:35 Blue (33)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (20)
- 20:00 Kolorklocki (9)
- 20:05 Kolorklocki (10)
- 20:10 Superpyra (36)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (3)
- 20:35 Kolorklocki (4)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (6)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (37)
- 21:10 Blue 2 (26)
- 21:20 Blue 2 (27)
- 21:30 Blue 2 (28)
- 21:35 Blue 2 (29)
- 21:45 Superpyra (39)
- 21:55 Hej, Duggee! 4 (39)
- 22:00 Hej, Duggee! 4 (40)
- 22:10 Kolorklocki (2)
- 22:15 Piotruś Królik (24)
- 22:30 W Papierowej Krainie (23)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 23:05 Pirackie potyczki 8 (25)
- 23:30 Superpyra (14)
- 23:40 Blue (5)
- 23:50 Blue 2 (13)
- 23:55 Matklocki 3 (19)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 02:20 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 02:30 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 02:35 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:45 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 03:25 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:40 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:50 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 04:00 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 04:10 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 04:20 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 04:30 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:40 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:50 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:55 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 12:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 12:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 12:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 12:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 13:20 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 14:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 14:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 14:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 15:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 15:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 15:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 16:15 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 16:30 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 16:40 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 16:50 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 17:05 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 17:25 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 17:35 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 17:45 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 17:55 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 18:10 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 18:25 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 18:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 20:35 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 20:45 Strażak Sam 9 (Trema)
- 20:55 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 21:05 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 21:20 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 21:35 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 21:45 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 21:55 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 22:10 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 22:25 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 22:35 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 22:45 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 23:00 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 23:15 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 23:30 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:00 Wstawaj!
- 00:03 Rodzina bobrów
- 00:06 Jak podróżujemy
- 00:09 Opowieści warzywne
- 00:11 Kolorowe koło
- 00:13 Teraz się bawimy
- 00:16 Kolorowe koło
- 00:19 Taniec
- 00:22 Mini opowiadania
- 00:26 Wstawaj!
- 00:29 Opowieści warzywne
- 00:31 Rodzina bobrów
- 00:34 Teraz się bawimy
- 00:36 Mini opowiadania
- 00:40 Jak podróżujemy
- 00:42 Kolorowe koło
- 00:45 Taniec
- 00:49 Kolorowe koło
- 00:51 Rodzina bobrów
- 00:54 Opowieści warzywne
- 00:56 Jak podróżujemy
- 00:59 Taniec
- 01:02 Teraz się bawimy
- 01:05 Teraz się bawimy
- 01:08 Pojazdy
- 01:10 Morskie przygody
- 01:12 Towarzysze zabawy
- 01:16 Zwierzęta
- 01:18 Miejskie życie
- 01:21 Towarzysze zabawy
- 01:25 Puffy i Tubby
- 01:28 Sport, sport, sport
- 01:33 Świat podwodny
- 01:36 Posłuchaj tego
- 01:39 Zwierzęta
- 01:41 Urocze miejsca
- 01:43 Świat elfów
- 01:46 Świat zwierząt
- 01:49 Miejskie życie
- 01:52 Jak podróżujemy
- 01:54 Safari
- 01:57 Świat elfów
- 02:00 Opowieści warzywne
- 02:02 Pojazdy
- 02:06 Jaki jest twój zawód ?
- 02:08 Safari
- 02:11 Przygody w przestrzeni
- 02:13 Kolorowa magia
- 02:16 Muzeum
- 02:19 Kącik naukowy
- 02:21 Safari
- 02:24 Kolorowa magia
- 02:27 Posłuchaj tego
- 02:29 Grupy
- 02:32 Panni i Fanni
- 02:34 Miyu i Litto
- 02:37 Miejskie życie
- 02:39 Urocze miejsca
- 02:42 Opowieści warzywne
- 02:45 Kolorowe koło
- 02:47 Kącik naukowy
- 02:50 Urocze miejsca
- 02:53 Kolorowa magia
- 02:56 Grupy
- 02:59 Opowieści warzywne
- 03:01 Panni i Fanni
- 03:03 Muzeum
- 03:05 Kolorowa magia
- 03:09 Rodzina bobrów
- 03:12 Przygody w przestrzeni
- 03:16 Świat zwierząt
- 03:18 Jak podróżujemy
- 03:21 Ding Dang Dong
- 03:24 Jaki jest twój zawód ?
- 03:26 Mini opowiadania
- 03:28 Taniec
- 03:31 Jaki jest twój zawód ?
- 03:34 Posłuchaj tego
- 03:36 Świat zwierząt
- 03:38 Sport, sport, sport
- 03:40 Taniec
- 03:43 Taniec
- 03:46 Świat elfów
- 03:49 Teraz się bawimy
- 03:51 Świat zwierząt
- 03:53 Taniec
- 03:56 Mini opowiadania
- 03:59 Wstawaj!
- 04:01 Ding Dang Dong
- 04:05 Wstawaj!
- 04:07 Urocze miejsca
- 04:09 Ding Dang Dong
- 04:13 Kolorowe koło
- 04:16 Wstawaj!
- 04:19 Mini opowiadania
- 04:22 Kolorowe koło
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Teraz się bawimy
- 04:30 Taniec
- 04:33 Rodzina bobrów
- 04:36 Mini opowiadania
- 04:39 Kolorowe koło
- 04:42 Jak podróżujemy
- 04:45 Wstawaj!
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Wstawaj!
- 04:53 Kolorowe koło
- 04:56 Taniec
- 05:00 Rodzina bobrów
- 05:03 Jak podróżujemy
- 05:05 Teraz się bawimy
- 05:08 Mini opowiadania
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Kącik naukowy
- 05:17 Jaki jest twój zawód ?
- 05:19 Posłuchaj tego
- 05:22 Miyu i Litto
- 05:25 Jaki jest twój zawód ?
- 05:28 Kącik naukowy
- 05:30 Posłuchaj tego
- 05:32 Grupy
- 05:35 Posłuchaj tego
- 05:38 Kolorowe koło
- 05:40 Miyu i Litto
- 05:43 Posłuchaj tego
- 05:46 Puffy i Tubby
- 05:51 Posłuchaj tego
- 05:54 Kolorowa magia
- 05:57 Jaki jest twój zawód ?
- 06:00 Oli - cykle natury
- 06:03 Kącik naukowy
- 06:06 Sunville
- 06:09 Muzeum
- 06:11 Kolorowa magia
- 06:14 Grupy
- 06:18 Dinoland
- 06:20 Mimo & Bobo PLUS
- 06:24 Toby McFly
- 06:27 Hubbi się tym zajmie
- 06:30 Toby McFly
- 06:33 Mały Didy
- 06:35 Zwierzęta
- 06:38 Przygody w przestrzeni
- 06:40 Posłuchaj tego
- 06:43 Łazienka
- 06:45 Rodzina bobrów
- 06:48 Jak podróżujemy
- 06:51 Przygody kaczki
- 06:53 Połączony świat
- 06:56 Sippi Sappi
- 06:58 Zastęp strażaków
- 07:01 Dinozaur Milo
- 07:06 Morskie przygody
- 07:08 Świat podwodny
- 07:11 Posłuchaj tego
- 07:14 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 07:16 Łazienka
- 07:19 Dźwięki wokół nas
- 07:21 Albert tłumaczy
- 07:24 Zabawa w chowanego
- 07:27 Zack i Ziggy
- 07:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:32 Sippi Sappi
- 07:35 Historie Henryka
- 07:37 Teraz się bawimy
- 07:39 Świat zwierząt
- 07:42 Urocze miejsca
- 07:46 Ding Dang Dong
- 07:49 Taniec
- 07:51 Risto Gusto
- 07:54 Tempo Giusto
- 07:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:58 Zabawa w chowanego
- 08:00 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 08:03 Hubbi się tym zajmie
- 08:07 Świat zwierząt
- 08:09 Ding Dang Dong
- 08:13 Świat zwierząt
- 08:17 Opowieści warzywne
- 08:19 Urocze miejsca
- 08:23 Kolorowa Klara
- 08:25 Albert tłumaczy
- 08:29 Margo i Felix
- 08:32 Hubbi i jego koledzy
- 08:35 Elfy przyrody
- 08:36 Co rośnie na drzewie?
- 08:37 Lola i Liczby
- 08:40 Miyu i Litto
- 08:43 Puffy i Tubby
- 08:47 Muzeum
- 08:50 Kolorowe koło
- 08:53 Dinoland
- 08:55 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:57 Mimo i Bobo
- 09:01 Monika i Rudi 2
- 09:04 Zack i Ziggy
- 09:07 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:10 Panni i Fanni
- 09:12 Jaki jest twój zawód ?
- 09:15 Kolorowa magia
- 09:18 Kącik naukowy
- 09:21 Puffy i Tubby
- 09:26 Kształcików
- 09:27 Uczymy się
- 09:30 Lola i Liczby
- 09:33 Zack i Ziggy
- 09:36 Słodki dom
- 09:37 Dotty i Kitty
- 09:40 Dotty i Kitty
- 09:43 Tempo Giusto
- 09:45 Dźwięki wokół nas
- 09:47 Przygody kaczki
- 09:49 Uczymy się
- 09:52 Margo i Felix
- 09:55 Fin i Fianna
- 09:58 Wesoła łąka
- 10:01 Elfy przyrody
- 10:03 Zabawa w chowanego
- 10:06 Wesoła łąka
- 10:09 Wesoła łąka
- 10:12 Uczymy się
- 10:15 DuckSchool
- 10:18 Przygody kaczki
- 10:20 ABC - duckBC
- 10:23 Tempo Giusto
- 10:25 Risto Gusto
- 10:28 Pociąg
- 10:31 Mały Didy
- 10:35 Brygada ogniowa
- 10:38 Cubie
- 10:40 Historie Henryka
- 10:42 Co rośnie na drzewie?
- 10:44 Co rośnie na drzewie?
- 10:45 Tempo Giusto
- 10:47 Zack i Ziggy
- 10:50 Dźwięki wokół nas
- 10:52 Lola i Liczby
- 10:54 Monika i Rudi
- 10:58 Risto Gusto
- 11:01 Zabawa w chowanego
- 11:04 Zoo
- 11:07 Monika i Rudi
- 11:10 Mimo i Bobo
- 11:14 Kolorowa Klara
- 11:16 Co rośnie na drzewie?
- 11:17 Brygada ogniowa
- 11:19 Cubie
- 11:21 Przygody kaczki
- 11:23 DuckSchool
- 11:27 Świat Mimo
- 11:29 Dinoland
- 11:32 Brygada ogniowa
- 11:34 Małe, ale pracowite
- 11:36 Brygada ogniowa
- 11:38 Drużyna lalek
- 11:41 Fin i Fianna
- 11:44 Mimo i Bobo
- 11:47 Dinoland
- 11:49 Restauracja
- 11:53 Risto Gusto
- 11:56 Uczymy się
- 11:59 Sztuka Leona
- 12:01 Dotty i Kitty
- 12:05 Mały Didy
- 12:07 Zastęp strażaków
- 12:10 Przygody kaczki
- 12:12 Hop-hop
- 12:14 Skoczkowie Planet
- 12:18 Brygada ogniowa
- 12:21 Skoczkowie Planet
- 12:25 Przygody kaczki
- 12:27 Afryka
- 12:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 12:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:35 Zastęp strażaków
- 12:38 Restauracja
- 12:41 Mały Didy
- 12:44 Pociąg
- 12:46 Połączony świat
- 12:49 Hubbi i jego koledzy
- 12:51 Mały Didy
- 12:53 Skoczkowie Planet
- 12:57 Hiphopowy kaktus
- 13:00 Afryka
- 13:03 Sztuka Leona
- 13:05 Hubbi i jego koledzy
- 13:07 Raul
- 13:10 Toby McFly
- 13:13 Pociąg
- 13:16 Toby McFly
- 13:19 Sztuka Leona
- 13:21 Mały Didy
- 13:23 Dinozaur Milo
- 13:27 Pociąg
- 13:29 Kaczka i Puszek
- 13:32 Monika i Rudi
- 13:35 Pixie 2
- 13:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:39 Sippi Sappi
- 13:41 ABC - duckBC
- 13:44 Uczymy się
- 13:47 Afryka
- 13:50 Dotty i Kitty
- 13:54 Małe melodie
- 13:56 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:58 Lola i Liczby
- 14:00 Słodki dom
- 14:01 DuckSchool
- 14:03 Małe melodie
- 14:05 Zabawa w chowanego
- 14:07 Monika i Rudi 2
- 14:10 Kształcików
- 14:12 Historie Henryka
- 14:14 Małe melodie
- 14:16 Wesoła łąka
- 14:19 Mimo i Bobo
- 14:21 Zabawa w chowanego
- 14:24 Uczymy się
- 14:27 Mimo i Bobo
- 14:30 Wesołe królestwo
- 14:34 Zabawa w chowanego
- 14:37 Sippi Sappi
- 14:39 Zabawa w chowanego
- 14:41 Afryka
- 14:43 Świat Mimo
- 14:46 Mimo i Bobo
- 14:49 Świat Mimo
- 14:52 Mimo & Bobo PLUS
- 14:56 Hop-hop
- 14:59 Mimo & Bobo PLUS
- 15:03 Lola i Liczby
- 15:06 Wstawaj!
- 15:08 Raul
- 15:10 DuckSchool
- 15:13 Hubbi i jego koledzy
- 15:16 Przygody kaczki
- 15:18 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:21 Margo i Felix
- 15:24 Tempo Giusto
- 15:26 Zack i Ziggy
- 15:29 DuckSchool
- 15:32 Mały Didy
- 15:35 Elfy przyrody
- 15:37 Elfy przyrody
- 15:38 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:41 Drużyna lalek na ratunek
- 15:43 Uczymy się
- 15:45 Drużyna lalek na ratunek
- 15:47 Przygody kaczki
- 15:49 Zabawa w chowanego
- 15:51 Hiphopowy kaktus
- 15:55 Uczymy się
- 15:58 Dinoland
- 16:00 Lola i Liczby
- 16:03 Margo i Felix
- 16:06 Dotty i Kitty
- 16:10 Pociąg
- 16:13 Elfy przyrody
- 16:14 DuckSchool
- 16:16 Wesoła łąka
- 16:19 Elfy przyrody
- 16:20 DuckSchool
- 16:24 Dotty i Kitty
- 16:27 Hubbi i jego koledzy
- 16:29 Hubbi i jego koledzy
- 16:31 Co rośnie na drzewie?
- 16:32 Zack i Ziggy
- 16:35 Historie Henryka
- 16:38 Afryka
- 16:41 Wstawaj!
- 16:43 Elfy przyrody
- 16:44 Lola i Liczby
- 16:47 Mimo & Bobo PLUS
- 16:51 Wstawaj!
- 16:53 Mały Didy
- 16:55 Hop-hop
- 16:58 Lola i Liczby
- 17:00 Wstawaj!
- 17:02 Lola i Liczby
- 17:04 Elfy przyrody
- 17:05 Sippi Sappi
- 17:08 Hop-hop
- 17:10 Margo i Felix
- 17:13 Raul
- 17:16 Mimo i Bobo
- 17:18 Afryka
- 17:20 Hop-hop
- 17:22 Wstawaj!
- 17:24 Raul
- 17:27 Raul
- 17:30 Mimo i Bobo
- 17:33 Raul
- 17:35 Wstawaj!
- 17:37 Mimo i Bobo
- 17:41 Kształcików
- 17:42 ABC - duckBC
- 17:45 Fin i Fianna
- 17:48 Sippi Sappi
- 17:50 Co rośnie na drzewie?
- 17:52 Dźwięki wokół nas
- 17:54 Sippi Sappi
- 17:56 Małe melodie
- 17:58 DuckSchool
- 18:00 Mimo i Bobo
- 18:03 Monika i Rudi
- 18:05 Historie Henryka
- 18:07 Dotty i Kitty
- 18:11 Kolorowa Klara
- 18:13 ABC - duckBC
- 18:16 Albert tłumaczy
- 18:19 Dotty i Kitty
- 18:23 Sippi Sappi
- 18:26 Co rośnie na drzewie?
- 18:27 Fin i Fianna
- 18:30 Kształcików
- 18:31 Sippi Sappi
- 18:34 Kolorowa Klara
- 18:36 Monika i Rudi
- 18:39 Fin i Fianna
- 18:43 Drużyna lalek
- 18:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:47 Kaczka i Puszek
- 18:49 Mimo i Bobo
- 18:51 Margo i Felix
- 18:55 ABC - duckBC
- 18:58 Fin i Fianna
- 19:01 DuckSchool
- 19:04 Hiphopowy kaktus
- 19:06 DuckSchool
- 19:09 Mały Didy
- 19:12 Hop-hop
- 19:14 Mały Didy
- 19:16 Dinoland
- 19:18 Zoo
- 19:21 Brygada ogniowa
- 19:24 Hubbi i jego koledzy
- 19:26 Przygody kaczki
- 19:28 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:31 Historie Henryka
- 19:33 Hiphopowy kaktus
- 19:36 Lola i Liczby
- 19:38 Hiphopowy kaktus
- 19:40 Hop-hop
- 19:42 Toobys
- 19:46 Mały Didy
- 19:49 Formy są twoje
- 19:51 Hubbi i jego koledzy
- 19:54 Zack i Ziggy
- 19:57 Formy są twoje
- 19:59 Elfy przyrody
- 20:00 Małe, ale pracowite
- 20:04 Lola i Liczby
- 20:07 Hiphopowy kaktus
- 20:09 Hubbi i jego koledzy
- 20:12 Pociąg
- 20:15 Brygada ogniowa
- 20:18 Przygody kaczki
- 20:20 Mimo i Bobo
- 20:23 Lola i Liczby
- 20:25 Drużyna lalek na ratunek
- 20:27 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:30 Afryka
- 20:33 Mimo i Bobo
- 20:35 Toby McFly
- 20:38 Hop-hop
- 20:41 Drużyna lalek na ratunek
- 20:43 Mimo i Bobo
- 20:45 Hiphopowy kaktus
- 20:50 Kolorowa Klara
- 20:52 Monika i Rudi
- 20:55 Hubbi i jego koledzy
- 20:58 Mimo i Bobo
- 21:00 Wesoła łąka
- 21:03 Lola i Liczby
- 21:07 Kolorowe koło
- 21:09 Taniec
- 21:12 Opowieści warzywne
- 21:15 Mini opowiadania
- 21:18 Kolorowe koło
- 21:21 Zoo
- 21:24 Hubbi i jego koledzy
- 21:26 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 21:29 DuckSchool
- 21:32 Margo i Felix
- 21:36 Wstawaj!
- 21:39 Rodzina bobrów
- 21:41 Teraz się bawimy
- 21:44 Kolorowe koło
- 21:47 Jak podróżujemy
- 21:50 Dinozaur Milo
- 21:54 Uczymy się
- 21:57 Świat Mimo
- 21:59 Raul
- 22:02 Świat zabawek
- 22:04 Raul
- 22:07 Kaczka i Puszek
- 22:09 Teraz się bawimy
- 22:12 Jak podróżujemy
- 22:14 Galaktyczni turyści
- 22:16 Posłuchaj tego
- 22:20 Świat zwierząt
- 22:22 Indie
- 22:26 Kaczka i Puszek
- 22:28 Sztuka Leona
- 22:30 Restauracja
- 22:34 Brygada ogniowa
- 22:37 Raul
- 22:40 Rodzina bobrów
- 22:42 Miejskie życie
- 22:45 Safari
- 22:47 Świat elfów
- 22:50 Łazienka
- 22:53 Pixie 2
- 22:54 Wesoła łąka
- 22:57 Kolorowa Klara
- 22:59 DuckSchool
- 23:01 Co rośnie na drzewie?
- 23:03 Toobys
- 23:05 Kolorowa Klara
- 23:07 Lola i Liczby
- 23:09 Pixie 2
- 23:10 Panni i Fanni
- 23:13 Sunville
- 23:16 Miyu i Litto
- 23:19 Urocze miejsca
- 23:21 Miyu i Litto
- 23:24 Małe melodie
- 23:26 Dotty i Kitty
- 23:30 Słodki dom
- 23:31 Mimo i Bobo
- 23:33 Monika i Rudi 2
- 23:36 DuckSchool
- 23:39 Panni i Fanni
- 23:41 Miyu i Litto
- 23:44 Jaki jest twój zawód ?
- 23:46 Grupy
- 23:49 Posłuchaj tego
- 23:54 Urocze miejsca
- 23:57 Ding Dang Dong
- 00:01 Pory roku
- 01:05 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:09 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:12 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:18 Ulubione bajki
- 07:21 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:28 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:33 Uczymy się z ducktv
- 14:35 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:38 Pory roku
- 16:39 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:44 Uczymy się z ducktv
- 18:45 Bajki na dobranoc
- 19:49 Słodkie sny
- 20:49 Pory roku
- 21:51 Ulubione bajki
- 22:56 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 GP Confidential
- 06:35 Andoni Zubizarreta
- 07:15 Javier Irureta
- 17:00 Ligue1 Season Review
- 22:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 23:00 LaLiga Best 11 (Joaquin)
- 23:35 La Manita
- 04:00 Undiano Mallenco
- 04:30 Paco Gento
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 22:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 22:30 Legendy Ligue 1 (2)
- 23:00 Legendy Ligue 1 (3)
- 23:30 Historyczne momenty (RC Lens 2022/23)
- 01:00 X-Games, sezon letni (2)
- 02:00 Nitro World Games: All Access (5)
- 02:30 Nitro World Games: All Access (6)
- 03:00 Facing Waves (2)
- 03:30 Facing Waves (3)
- 04:00 Sports Adventure 5 (15)
- 04:30 Sports Adventure 5 (16)
- 05:00 IMMAF World Championships 2 (2)
- 06:00 Blue World 4 (7)
- 06:30 Blue World 4 (8)
- 07:00 Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs (13)
- 07:30 Drift Style (1)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (9)
- 11:00 Now Boarding (5)
- 11:30 Now Boarding (6)
- 12:00 Action Sports World (11)
- 13:00 X-Games, sezon letni (3)
- 14:00 Simple Session 2013 (2)
- 14:30 Simple Session 2013 (3)
- 15:00 Beyond The Beaten Path (13)
- 16:00 Epic Trails (1)
- 16:30 Epic Trails (2)
- 17:00 Epic Trails (3)
- 17:30 Epic Trails (4)
- 18:00 WWE Classic Gold (19)
- 18:30 WWE Classic Gold (20)
- 19:00 WWE Raw (16)
- 04:00 Hotel wart fortunę
- 05:00 Na osi (1043)
- 05:30 Na osi (1044)
- 06:00 Na osi (1045)
- 06:30 Na osi (1046)
- 07:00 Trucker Club (181)
- 07:30 Na osi (1047)
- 08:00 Na osi (1048)
- 08:30 Na osi (1050)
- 09:05 Remont na 5+ (3)
- 09:30 Remont na 5+ (5)
- 10:00 Remont na 5+ (4)
- 10:25 Remont na 5+ (3)
- 10:55 Kontrola graniczna (3)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 13:00 Kontrola graniczna (5)
- 20:00 Cud uchwycony kamerą (4)
- 21:00 Cud uchwycony kamerą (5)
- 10:00 Top Gear 8 (6)
- 10:55 Top Gear 24 (3)
- 16:25 Top Gear: Najlepsze z najlepszych (2)
- 17:30 Top Gear 8 (6)
- 18:30 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (2)
- 19:30 Top Gear 16 (4)