Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Nic śmiesznego
- 02:50 Gloria (3/6)
- 03:55 J.R.R. Tolkien: twórca światów
- 20:00 Program informacyjny 19.30
- 20:35 Kingsajz
- 22:35 Operacja "Świt"
- 01:40 Chłopi (Jagna)
- 03:20 Bellissima
- 11:15 Operacja zdrowie (Rak płuc)
- 11:50 Barwy szczęścia (2969)
- 12:30 Koło fortuny (1535)
- 13:15 Akacjowa 38 (367)
- 16:00 Koło fortuny (1536)
- 16:35 Familiada (2936)
- 17:15 Zakazany owoc (488)
- 18:10 Rodzinka.pl (Powrót Magdy)
- 18:45 Akacjowa 38 (402)
- 19:35 Barwy szczęścia (2969)
- 23:20 Gra na Maksa 3 (Akcja: Tajna przesyłka)
- 23:30 Panorama
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedyś bałam się krowy...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (269)
- 02:05 Dzikie pszczoły (14)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1263)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na mapie go nie było)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Zaloty)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Rok w ogrodzie (1074)
- 07:00 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Bóbr)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie (1074)
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa... (Konie powozowe)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Ucieczka)
- 15:50 Przepis dnia (50)
- 16:00 Na sygnale (Mamy tylko siebie)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Emilia Krakowska)
- 17:25 Igrzyska w regionach
- 17:49 Filmowe spotkania
- 18:01 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Zawał serca)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (2)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (50)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (506)
- 23:40 Opole na bis (SuperJedynki, część 2)
- 00:55 Tolkien
- 03:25 Nasz nowy dom (222)
- 04:40 Disco Gramy (6221)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 15:10 Na ratunek 112 (Walizka)
- 15:50 Wydarzenia (621)
- 16:10 Pogoda (621)
- 16:15 Interwencja (5431)
- 16:30 Na ratunek 112 (Niebezpieczne kompleksy)
- 17:00 Gliniarze (Czyste ręce)
- 18:00 Pierwsza miłość (3841)
- 18:50 Wydarzenia (621)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (621)
- 19:45 Sport (621)
- 19:55 Pogoda (621)
- 20:00 Volta
- 22:15 Strzelec wyborowy
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (141)
- 02:05 Love Island. Wyspa miłości (142)
- 03:05 Interwencja (5428)
- 03:25 Disco Polo Life (2350)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (761)
- 23:00 Dziedzictwo
- 04:35 Taki jest świat 9 (24)
- 05:20 Zobacz to!: Menu na miarę (11-ost.)
- 06:00 Nash Bridges (Prześladowca)
- 07:00 Nash Bridges (Patrioci)
- 10:00 Zbuntowany anioł (231)
- 11:00 Zbuntowany anioł (232)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (29)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (30)
- 20:00 Czas zemsty
- 21:50 Zabójca idealny
- 23:45 Hooligans 3
- 08:05 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 08:10 Blue 2 (Tańcuś)
- 08:15 Blue 2 (Młotkorama)
- 08:40 Milo (Fotograf Milo)
- 08:55 Milo (Bibliotekarz Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Bitwa)
- 09:40 Bing (To nie twoje)
- 09:50 Bing (Moje)
- 09:55 Bing (Obiad)
- 10:20 Baranek Shaun (19)
- 10:25 Baranek Shaun (Szybowiec)
- 10:30 Baranek Shaun (Teatr cieni)
- 10:40 Baranek Shaun (Byk na pikniku)
- 10:45 Basia (Basia i pieniądze)
- 10:55 Basia (Basia i gotowanie)
- 11:10 Bing (Hau!)
- 11:15 Bing (Włochate wydmuszki)
- 11:20 Bing (Przyjęcie u Hipci)
- 11:45 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Prawdziwy numer jeden)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Ja, król/Szeregowy i fabryka cuksów)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Najlepszy wróg/Noc Wezuwiuszów)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski ratują dzieci w Halloween/Pieski ratują odrzutowy minipatrol)
- 19:35 Rubble i jego ekipa (Ekipa buduje kino samochodowe/ Ekipa znajduje tęczowy skarb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Kara musi być)
- 23:00 Wielki Stach
- 00:50 MacGyver 3 (21)
- 01:50 MacGyver 3 (22)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (16)
- 03:40 Agenci NCIS 18 (15)
- 04:40 Ultraviolet 2 (5)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (6)
- 07:10 Rekrut 4 (1)
- 10:00 Rekrut 4 (1)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 12:50 Rekrut 4 (2)
- 13:45 FBI (19)
- 14:45 FBI (20)
- 15:40 MacGyver 3 (21)
- 16:40 MacGyver 3 (22)
- 17:30 FBI (21)
- 18:25 FBI (22)
- 19:15 MacGyver 4 (1)
- 20:10 MacGyver 4 (2)
- 21:05 Godzilla
- 23:55 Daredevil
- 00:05 W umysłach autystyków (1)
- 01:10 Ekstremalne wyprawy 4 (3)
- 01:55 Planeta Ziemia (4)
- 02:45 W okowach mrozu 3 (8)
- 03:35 W okowach mrozu 6 (13)
- 04:25 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 05:10 Ekstremalne wyprawy 4 (3)
- 06:00 Zabójcze drapieżniki (3)
- 06:35 W okowach mrozu 6 (14)
- 07:30 Ekstremalne wyprawy 4 (4)
- 08:30 Planeta doskonała (5)
- 09:35 W okowach mrozu 3 (2)
- 12:45 Planeta doskonała (5)
- 13:50 Ekstremalne wyprawy 4 (4)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (14)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (1)
- 16:50 Mroźna planeta 2 (5)
- 17:55 Ekstremalne wyprawy 4 (4)
- 18:55 Planeta Ziemia (5)
- 19:55 Dzikie Karaiby z Liz Bonnin (3)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (6)
- 12:50 CSI: Vegas (Obserwujący)
- 13:45 CSI: Vegas (Świecidełko)
- 14:40 Agenci NCIS 2 (22)
- 15:35 Premiera: Agenci NCIS 2 (23)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 00:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:30 Taffy (Zakopany skarb)
- 01:40 Taffy (Nie ma jak klon)
- 01:45 Taffy (W klatce)
- 01:50 Taffy (Czysta karta)
- 02:00 Taffy (Drżąca gorączka)
- 02:05 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 02:15 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 03:00 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 03:20 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 03:40 Dronersi (24)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 05:45 Taffy (Trening zbieracza)
- 05:50 Taffy (Powrót Chudego)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Od-tworzenie (Ostatni dzień, część 2))
- 06:30 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot (Nawałnica)
- 07:00 Kiff (Fajny Wujek Pat/ Ucieczka Kiff!)
- 07:30 Kiff (Dzień na plaży/ Lato u Bunsów)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 01:05 Co kryje miłość
- 03:10 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:40 Trzy kule
- 08:10 Kroczący Grom
- 09:45 Tańcząca z wiatrem
- 11:15 Wampirzyce
- 12:45 Najlepsi wrogowie
- 14:55 Oda do radości
- 16:30 Potężne sierotki
- 18:25 Dawca pamięci
- 23:40 Mój syn
- 00:20 Wina (3)
- 01:25 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (4)
- 02:20 Milczący świadek 23 (3)
- 03:10 Milczący świadek 23 (4)
- 04:05 Ojciec Brown 5 (7)
- 04:50 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (7)
- 06:00 Śmierć pod palmami 11 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (7)
- 12:10 Ojciec Brown 5 (7)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 15 (1)
- 16:00 Tajemnice Majorki (1)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (8)
- 21:00 Profesor T 3 (3)
- 12:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 13:00 Celnicy 2 (4)
- 13:30 Celnicy 2 (5)
- 16:00 Gliniarz i prokurator 4 (13)
- 17:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 23:00 Columbo 5 (1)
- 12:00 Prosto z grilla 3 (2)
- 12:10 Hiroszima: 75 lat później
- 16:00 Wakacyjne remonty (6)
- 17:00 Morderstwa w Midsomer 8 (1)
- 00:10 Magia nagości (5)
- 01:20 Magia nagości. Włochy (4)
- 02:40 I love kabaret (4)
- 03:40 I love kabaret (2)
- 04:35 I love kabaret (3)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (82)
- 06:00 Poranny rogal (74)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (70)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:35 Poranny rogal (80)
- 08:00 Patent na zieleń (1)
- 08:30 Złoty interes 2 (Okno na biznes)
- 09:25 Dom w cenie mieszkania 2 (5)
- 10:00 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 10:35 Lata 90. Dekada (4)
- 11:05 Lata 90. Dekada (5)
- 11:35 Poza Ziemię (6)
- 18:05 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 19:10 I love kabaret EXTRA (1)
- 19:35 I love kabaret EXTRA (3)
- 19:45 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 20:45 Porachunki
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 00:45 Na osi (1084)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:20 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1084)
- 06:30 Trucker Club (182)
- 07:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 11:00 Kontrola graniczna (2)
- 12:00 Kontrola graniczna (3)
- 13:00 Kontrola graniczna (4)
- 16:00 Kontrola graniczna (5)
- 17:00 Kontrola graniczna (6)
- 22:05 Kod Jezusa (2)
- 23:00 Kod Jezusa (3)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 11:00 Na osi (1085)
- 11:30 Celnicy 3 (2)
- 20:00 Negatyw
- 04:45 Dekady Diany (1)
- 05:35 Jak gotować i nie marnować (4)
- 06:00 Najdroższe brytyjskie domy (5)
- 07:05 Mistrzowie szycia 6 (10)
- 14:50 Najdroższe brytyjskie domy (5)
- 15:55 Hotel Savoy 2 (4)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Ziemniak czy kartofel? / Tort na odwrót Kapka)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Nic trudnego / Spacer z Żaberzwłokiem)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wycieczka po Krainie / Budyniowy dowód)
- 01:30 Spidey i superkumple 2 (Wolność na gigancie / Katastrofalny dinozaur Zielonego Goblina)
- 01:55 Spidey i superkumple 2 (Spidey sprząta!/ O, nie! Pomidory!)
- 02:20 Spidey i superkumple 2 (Czysta moc / Doc Ock i Muzoboty)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Ząb zębowi nierówny / Igrzyska Bohaterów)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Jak ptak z ptakiem / Wyścig po skarb)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Just Plane Quackers / Frannie ucieka!)
- 04:00 Eureka! (Wyjątkowa Eureka / Bądź moim KB)
- 04:30 Eureka! (Amp znosi jajo / Kawałek pizzy)
- 05:00 Eureka! (Kto zagra najlepiej? / Śmig-lina)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Trzecia dziesięć do Lodowej Góry / Proszę i dziękuję)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 07:00 Blue 2 (91)
- 07:10 Blue 2 (92)
- 07:20 Blue 2 (Kibel)
- 07:30 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 07:40 Blue 2 (Stójka)
- 07:50 Blue 2 (Helikopter)
- 12:00 Pupstruction (3)
- 12:30 Blue 2 (U fryzjera)
- 12:40 Blue 2 (Lepki gekon)
- 12:50 Blue 2 (Pociągi)
- 13:00 Blue 2 (Królowe)
- 13:10 Blue 2 (Złóż to sam)
- 13:20 Blue 2 (Wojsko)
- 13:30 Straż Ekipa (Szkoła jazdy Pistona / Jazzyland)
- 14:00 Spidey i superkumple (10)
- 14:30 Lwia Straż (7)
- 15:00 Lwia Straż (8)
- 15:30 Superkoty (Sernado / Konkurs talentów)
- 16:00 Pupstruction (Brygada cukierników / Remiza na kółkach)
- 16:30 Pupstruction (Robokot / Podwodne psiaki)
- 17:00 Blue 2 (91)
- 17:10 Blue 2 (92)
- 17:20 Blue 2 (Kibel)
- 17:30 Blue 2 (Tort-kaczka)
- 17:40 Blue 2 (Stójka)
- 17:50 Blue 2 (Helikopter)
- 00:10 Ghostforce (Cyklopiak / Magikarciarz)
- 00:35 Ghostforce (Bąblo-Myjniak / Kukuryk)
- 01:00 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 01:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 01:25 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 01:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (2)
- 02:10 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (3)
- 02:30 Duch i nas dwóch (15)
- 02:55 Duch i nas dwóch (16)
- 03:15 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (5)
- 03:35 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (13)
- 04:20 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (14)
- 04:45 Duch i nas dwóch (24)
- 05:05 Duch i nas dwóch (25)
- 05:30 Robale ziomale (Zauroczenie / Nowy burmistrz)
- 05:50 Taffy (Kontrola klimatu)
- 06:00 Taffy (Taffyzilla)
- 06:05 Taffy (Kici, kici)
- 06:10 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 06:25 Taffy (Metamorfoza)
- 06:35 Taffy (Narodziny gwiazdy)
- 06:40 Taffy (Kwiaty dla Bentleya)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Proszę o ciszę!/ Zemsta Chipa)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Czipokalipsa)
- 07:55 Wodogrzmoty Małe 2 (Bożek miłości)
- 08:20 Wodogrzmoty Małe 2 (31)
- 08:50 Wodogrzmoty Małe 2 (Nie ten za kogo się podaje)
- 09:20 Taffy 2 (Ostatnia gra)
- 09:25 Taffy 2 (Perfekcyjne szkolenie)
- 09:35 Taffy 2 (Pamiątka)
- 09:50 Taffy 2 (Bentley na obozie)
- 09:55 Taffy 2 (Małpie figle)
- 10:05 Taffy 2 (Porwanie w raju)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Sama prawda)
- 11:15 Greenowie w wielkim mieście (Parkowe szaleństwo/ Babcine ciastka)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście (Atak skunksów/ Kto skasował Saxona)
- 12:10 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 12:20 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 12:25 Taffy 2 (Mama!)
- 12:35 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 12:45 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 12:55 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 13:00 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 13:10 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 13:20 Herosi pół na pół (Bryk 3000/ Grasz w zielone?)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Felix)
- 18:15 Molly i Duch (Święto Świateł/ Ratowanie świąt)
- 18:45 Taffy (Wakacje w domu)
- 18:50 Taffy (Zwierzaki cudaki)
- 18:55 Taffy (Pokaz)
- 19:10 Taffy (Porywacz kotów)
- 19:20 Taffy (Zamiana)
- 19:25 Taffy (Woń domu)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (Dywanowy szok)
- 00:00 Matklocki (11)
- 00:10 Blue (29)
- 00:15 Andy dookoła świata (29)
- 00:35 Superpyra (8)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (20)
- 00:55 Piotruś Królik (24)
- 01:10 W Papierowej Krainie (24)
- 01:25 Blue (44)
- 01:30 Blue (45)
- 01:40 Blue (46)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (48)
- 02:00 Blue (19)
- 02:10 Tosia i Tymek (7)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 02:30 Kręciołki (69)
- 02:45 Teletubisie (13)
- 02:55 Blue (30)
- 03:05 Blue (31)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (19)
- 03:25 Kolorklocki (7)
- 03:30 Kolorklocki (8)
- 03:35 Superpyra (35)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (2)
- 03:55 Kolorklocki (3)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (5)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (36)
- 04:25 Blue 2 (22)
- 04:35 Blue 2 (23)
- 04:40 Blue 2 (24)
- 04:50 Blue 2 (25)
- 04:55 Superpyra (38)
- 05:05 Hej, Duggee! 4 (39)
- 05:10 Hej, Duggee! 4 (40)
- 05:20 Kolorklocki (2)
- 05:25 Tosia i Tymek (11)
- 05:35 Piotruś Królik (24)
- 05:50 W Papierowej Krainie (23)
- 06:00 Tosia i Tymek (35)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (15)
- 06:25 Matklocki 2 (5)
- 06:35 Matklocki 2 (15)
- 06:40 Kolorklocki (25)
- 06:45 Blue 2 (3)
- 06:55 Blue 2 (45)
- 07:05 Blue (1)
- 07:15 Blue (37)
- 07:20 Blue (38)
- 07:30 Blue 2 (12)
- 07:40 Andy dookoła świata (29)
- 07:55 Matklocki (13)
- 08:00 Blue 2 (49)
- 08:10 Blue 2 (50)
- 08:20 Blue 2 (8)
- 08:30 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (25)
- 08:40 JoJo i Babcia 3 (9)
- 08:55 W Papierowej Krainie (23)
- 09:05 Piotruś Królik (21)
- 09:20 Piotruś Królik (22)
- 09:35 Matklocki 3 (5)
- 09:40 Teletubisie (17)
- 09:55 Kręciołki (59)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek (8)
- 10:25 Blue (46)
- 10:35 Uliczka Newtona (9)
- 10:40 Matklocki (5)
- 10:45 Yakka Dee 5 (5)
- 10:55 Matklocki 3 (15)
- 11:00 Tosia i Tymek (49)
- 11:15 JoJo i Babcia 3 (9)
- 11:30 Blue (45)
- 11:35 Blue 2 (13)
- 11:45 Blue (50)
- 11:55 Blue 2 (49)
- 12:00 Blue 2 (15)
- 12:10 Matklocki 3 (22)
- 12:20 Uliczka Newtona (23)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (4)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (17)
- 13:00 W Papierowej Krainie (24)
- 13:15 Blue (44)
- 13:25 Blue (45)
- 13:35 Blue (46)
- 13:45 Superpyra (49)
- 13:55 Andy dookoła świata (29)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (9)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (13)
- 14:30 Tosia i Tymek (63)
- 14:45 Tosia i Tymek (58)
- 15:00 Piotruś Królik (25)
- 15:15 W Papierowej Krainie (24)
- 15:25 Pirackie potyczki 8 (26)
- 15:50 Superpyra (15)
- 16:00 Blue (6)
- 16:10 Blue 2 (14)
- 16:20 Matklocki 3 (20)
- 16:25 Matklocki (12)
- 16:35 Blue (30)
- 16:45 Andy dookoła świata (30)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (1)
- 17:05 Superpyra (9)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (21)
- 17:30 Piotruś Królik (25)
- 17:45 W Papierowej Krainie (25)
- 18:00 Blue (47)
- 18:05 Blue (48)
- 18:15 Blue (49)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (49)
- 18:40 Blue (20)
- 18:50 Tosia i Tymek (8)
- 19:00 Kręciołki (71)
- 19:15 Teletubisie (15)
- 19:30 Blue (34)
- 19:35 Blue (35)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (21)
- 20:00 Kolorklocki (11)
- 20:05 Kolorklocki (12)
- 20:10 Superpyra (37)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (4)
- 20:35 Kolorklocki (5)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (7)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (38)
- 21:10 Blue 2 (30)
- 21:20 Blue 2 (31)
- 21:30 Blue 2 (32)
- 21:35 Blue 2 (33)
- 21:45 Superpyra (40)
- 21:55 Hej, Duggee! (Duggee i odznaka rysownika)
- 22:00 Hej, Duggee! (Duggee i odznaka cukiernika)
- 22:10 Kolorklocki (3)
- 22:15 Piotruś Królik (25)
- 22:30 W Papierowej Krainie (24)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (1)
- 23:05 Pirackie potyczki 8 (26)
- 23:30 Superpyra (15)
- 23:40 Blue (6)
- 23:50 Blue 2 (14)
- 23:55 Matklocki 3 (20)
- 00:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 02:10 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 02:20 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:30 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:35 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:45 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:55 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 03:05 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 03:15 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:25 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:35 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:45 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:20 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 05:00 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 12:20 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 12:35 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 12:45 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 12:55 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 13:05 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 13:20 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 13:40 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 13:50 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 14:00 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 14:15 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 14:30 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 14:40 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 14:50 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 15:00 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 15:20 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 15:35 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 15:45 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 15:55 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 16:10 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 16:30 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 16:40 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 16:50 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 17:00 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 17:15 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 17:30 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 17:40 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 17:50 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 18:05 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 18:25 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 18:35 Strażak Sam 8 (Lampiony)
- 18:45 Strażak Sam 9 (Morskie opowieści)
- 18:55 Strażak Sam 9 (Szalone toczenie sera)
- 19:10 Strażak Sam 9 (Kto po cienkim stąpa lodzie)
- 19:30 Strażak Sam 9 (Norman czaruje)
- 19:40 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 19:50 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 20:00 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 20:15 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 20:30 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 20:40 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 20:50 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 21:00 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 21:20 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 21:35 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 21:45 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 21:55 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 22:10 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 22:30 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 22:40 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 22:50 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 23:00 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 23:15 Strażak Sam 9 (Trema)
- 23:30 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 23:40 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 23:50 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:00 Świat elfów
- 00:03 Kolorowe koło
- 00:06 Jaki jest twój zawód ?
- 00:09 Opowieści warzywne
- 00:11 Kolorowe koło
- 00:13 Sunville
- 00:16 Jaki jest twój zawód ?
- 00:19 Świat podwodny
- 00:21 Towarzysze zabawy
- 00:23 Świat elfów
- 00:26 Kolorowa magia
- 00:29 Zwierzęta
- 00:31 Towarzysze zabawy
- 00:35 Towarzysze zabawy
- 00:37 Kolorowe koło
- 00:40 Świat podwodny
- 00:43 Sunville
- 00:46 Świat podwodny
- 00:50 Towarzysze zabawy
- 00:52 Teraz się bawimy
- 00:55 Kolorowe koło
- 00:58 Teraz się bawimy
- 01:00 Wstawaj!
- 01:02 Opowieści warzywne
- 01:06 Świat zwierząt
- 01:08 Towarzysze zabawy
- 01:12 Miejskie życie
- 01:14 Posłuchaj tego
- 01:18 Mini opowiadania
- 01:21 Indie
- 01:25 Puffy i Tubby
- 01:28 Teraz się bawimy
- 01:30 Świat zwierząt
- 01:33 Mini opowiadania
- 01:36 Zwierzęta
- 01:38 Posłuchaj tego
- 01:40 Miejskie życie
- 01:44 Pojazdy
- 01:47 Sport, sport, sport
- 01:51 Jak podróżujemy
- 01:54 Łazienka
- 01:56 Mini opowiadania
- 02:00 Przygody w przestrzeni
- 02:03 Świat zwierząt
- 02:05 Świat podwodny
- 02:08 Safari
- 02:11 Posłuchaj tego
- 02:14 Miejskie życie
- 02:17 Posłuchaj tego
- 02:20 Panni i Fanni
- 02:22 Grupy
- 02:24 Posłuchaj tego
- 02:26 Sunville
- 02:29 Oli - cykle natury
- 02:32 Urocze miejsca
- 02:35 Przygody w przestrzeni
- 02:38 Puffy i Tubby
- 02:42 Safari
- 02:45 Jaki jest twój zawód ?
- 02:47 Posłuchaj tego
- 02:49 Miyu i Litto
- 02:52 Panni i Fanni
- 02:56 Posłuchaj tego
- 02:58 Jaki jest twój zawód ?
- 03:01 Kolorowa magia
- 03:04 Panni i Fanni
- 03:07 Kolorowe koło
- 03:10 Świat elfów
- 03:13 Ding Dang Dong
- 03:17 Rodzina bobrów
- 03:20 Przygody w przestrzeni
- 03:24 Mini opowiadania
- 03:27 Świat zwierząt
- 03:29 Teraz się bawimy
- 03:31 Opowieści warzywne
- 03:34 Mini opowiadania
- 03:36 Jak podróżujemy
- 03:38 Posłuchaj tego
- 03:40 Teraz się bawimy
- 03:42 Urocze miejsca
- 03:44 Świat zwierząt
- 03:46 Sport, sport, sport
- 03:49 Wstawaj!
- 03:51 Jaki jest twój zawód ?
- 03:54 Wstawaj!
- 03:57 Opowieści warzywne
- 03:59 Ding Dang Dong
- 04:02 Teraz się bawimy
- 04:04 Wstawaj!
- 04:06 Ding Dang Dong
- 04:09 Sport, sport, sport
- 04:13 Świat podwodny
- 04:15 Sunville
- 04:18 Opowieści warzywne
- 04:20 Towarzysze zabawy
- 04:23 Teraz się bawimy
- 04:26 Kolorowe koło
- 04:29 Wakacje
- 04:31 Kolorowe koło
- 04:34 Wakacje
- 04:37 Świat podwodny
- 04:40 Kolorowe koło
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:45 Świat podwodny
- 04:48 Kolorowe koło
- 04:50 Wakacje
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Kolorowe koło
- 04:59 Kolorowe koło
- 05:01 Opowieści warzywne
- 05:04 Kolorowe koło
- 05:06 Opowieści warzywne
- 05:09 Wakacje
- 05:11 Opowieści warzywne
- 05:14 Opowieści warzywne
- 05:16 Kolorowe koło
- 05:19 Muzeum
- 05:22 Kącik naukowy
- 05:25 Kolorowe koło
- 05:27 Kolorowa magia
- 05:30 Kącik naukowy
- 05:32 Muzeum
- 05:35 Muzeum
- 05:37 Posłuchaj tego
- 05:41 Urocze miejsca
- 05:44 Sunville
- 05:46 Kolorowe koło
- 05:49 Urocze miejsca
- 05:51 Miyu i Litto
- 05:54 Panni i Fanni
- 05:56 Kolorowa magia
- 05:59 Opowieści warzywne
- 06:01 Grupy
- 06:04 Urocze miejsca
- 06:07 Posłuchaj tego
- 06:11 Urocze miejsca
- 06:14 Muzeum
- 06:17 Restauracja
- 06:20 Skoczkowie Planet
- 06:24 Toby McFly
- 06:27 Świat Mimo
- 06:29 Toby McFly
- 06:32 Przygody kaczki
- 06:34 Raul
- 06:37 Morskie przygody
- 06:40 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 06:42 Urocze miejsca
- 06:45 Galaktyczni turyści
- 06:47 Teraz się bawimy
- 06:49 Towarzysze zabawy
- 06:53 Kaczka i jej przyjaciele
- 06:55 Wesoła łąka
- 06:59 Hiphopowy kaktus
- 07:01 Drużyna lalek
- 07:04 Łazienka
- 07:06 Świat zwierząt
- 07:11 Towarzysze zabawy
- 07:15 Safari
- 07:17 Towarzysze zabawy
- 07:21 DuckSchool
- 07:24 Przygody kaczki
- 07:26 Elfy przyrody
- 07:27 Mimo i Bobo
- 07:30 DuckSchool
- 07:33 Historie Henryka
- 07:35 Hubbi się tym zajmie
- 07:37 Mimo i Bobo
- 07:40 Taniec
- 07:43 Urocze miejsca
- 07:46 Jaki jest twój zawód ?
- 07:48 Sport, sport, sport
- 07:51 Taniec
- 07:53 Elfy przyrody
- 07:55 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 07:58 Afryka
- 08:00 Wstawaj!
- 08:02 Tempo Giusto
- 08:04 Lola i Liczby
- 08:07 Wstawaj!
- 08:10 Sport, sport, sport
- 08:12 Ding Dang Dong
- 08:15 Sport, sport, sport
- 08:18 Urocze miejsca
- 08:20 Ding Dang Dong
- 08:24 Przygody kaczki
- 08:26 Albert tłumaczy
- 08:30 Wesołe królestwo
- 08:33 Co rośnie na drzewie?
- 08:34 Pixie 2
- 08:35 DuckSchool
- 08:38 Dotty i Kitty
- 08:42 Panni i Fanni
- 08:44 Kolorowe koło
- 08:47 Panni i Fanni
- 08:49 Kolorowe koło
- 08:52 Kącik naukowy
- 08:56 Dinoland
- 08:59 Afryka
- 09:01 Sippi Sappi
- 09:04 Uczymy się
- 09:06 Zack i Ziggy
- 09:10 Puffy i Tubby
- 09:14 Jaki jest twój zawód ?
- 09:17 Kolorowa magia
- 09:20 Kolorowe koło
- 09:23 Grupy
- 09:26 Monika i Rudi 2
- 09:29 Lola i Liczby
- 09:31 DuckSchool
- 09:33 Tempo Giusto
- 09:35 DuckSchool
- 09:37 Słodki dom
- 09:38 Monika i Rudi 2
- 09:41 Monika i Rudi
- 09:44 Zack i Ziggy
- 09:47 Pixie 2
- 09:48 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 09:51 Tempo Giusto
- 09:53 Wesoła łąka
- 09:56 Hubbi i jego koledzy
- 09:59 Dźwięki wokół nas
- 10:01 Wesoła łąka
- 10:04 Margo i Felix
- 10:07 Dotty i Kitty
- 10:11 DuckSchool
- 10:13 Monika i Rudi
- 10:16 Co rośnie na drzewie?
- 10:17 Pixie 2
- 10:18 Co rośnie na drzewie?
- 10:19 Kształcików
- 10:21 Dotty i Kitty
- 10:24 Lola i Liczby
- 10:28 Uczymy się
- 10:31 Kaczka i jej przyjaciele
- 10:33 Sippi Sappi
- 10:35 Mały Didy
- 10:37 Cubie
- 10:40 Świat Mimo
- 10:42 Przygody kaczki
- 10:44 Raul
- 10:47 Mimo i Bobo
- 10:50 Restauracja
- 10:53 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:56 Restauracja
- 10:59 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:01 Dźwięki wokół nas
- 11:03 Hiphopowy kaktus
- 11:05 Margo i Felix
- 11:08 Wesołe królestwo
- 11:11 Mimo i Bobo
- 11:14 Kolorowa Klara
- 11:16 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 11:19 Hiphopowy kaktus
- 11:21 Mimo i Bobo
- 11:24 Przygody kaczki
- 11:26 Cubie
- 11:28 ABC - duckBC
- 11:32 Kaczka i Puszek
- 11:34 Brygada ogniowa
- 11:36 Dinozaur Milo
- 11:40 Przygody kaczki
- 11:42 Afryka
- 11:44 Pociąg
- 11:46 Sztuka Leona
- 11:49 Uczymy się
- 11:52 Drużyna lalek
- 11:55 Przygody kaczki
- 11:57 Mały Didy
- 11:59 Zastęp strażaków
- 12:01 Sippi Sappi
- 12:04 Afryka
- 12:06 Restauracja
- 12:10 Wesoła łąka
- 12:13 Kaczka i Puszek
- 12:15 Świat zabawek
- 12:18 Restauracja
- 12:21 Risto Gusto
- 12:24 Raul
- 12:27 Dotty i Kitty
- 12:32 Fin i Fianna
- 12:35 Przygody kaczki
- 12:37 Uczymy się
- 12:39 Zastęp strażaków
- 12:42 Brygada ogniowa
- 12:44 Pociąg
- 12:47 Drużyna lalek
- 12:49 Raul
- 12:52 Risto Gusto
- 12:55 Toby McFly
- 12:58 Hubbi się tym zajmie
- 13:00 Dinozaur Milo
- 13:04 Świat Mimo
- 13:07 Dinoland
- 13:09 Brygada ogniowa
- 13:12 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 13:15 Sztuka Leona
- 13:17 Drużyna lalek na ratunek
- 13:21 Świat Mimo
- 13:23 Mimo & Bobo PLUS
- 13:27 Toby McFly
- 13:30 Drużyna lalek
- 13:33 Raul
- 13:37 Monika i Rudi
- 13:39 Albert tłumaczy
- 13:43 Kształcików
- 13:44 DuckSchool
- 13:47 Uczymy się
- 13:49 Wesoła łąka
- 13:53 Historie Henryka
- 13:55 DuckSchool
- 13:57 Pixie 2
- 13:58 Kształcików
- 13:59 Kolorowa Klara
- 14:01 Kształcików
- 14:02 Monika i Rudi
- 14:05 Lola i Liczby
- 14:07 Przygody kaczki
- 14:09 Fin i Fianna
- 14:12 Wesoła łąka
- 14:15 Monika i Rudi
- 14:18 DuckSchool
- 14:20 Kształcików
- 14:22 Mimo i Bobo
- 14:24 Co rośnie na drzewie?
- 14:25 Historie Henryka
- 14:27 Kolorowa Klara
- 14:29 Zabawa w chowanego
- 14:32 Monika i Rudi
- 14:35 Toobys
- 14:38 Raul
- 14:41 Dźwięki wokół nas
- 14:43 Raul
- 14:45 Elfy przyrody
- 14:47 Afryka
- 14:49 Risto Gusto
- 14:53 Zack i Ziggy
- 14:56 Tempo Giusto
- 14:58 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:00 Hubbi i jego koledzy
- 15:02 Lola i Liczby
- 15:04 Sippi Sappi
- 15:07 Hop-hop
- 15:09 Albert tłumaczy
- 15:12 Margo i Felix
- 15:15 Mimo & Bobo PLUS
- 15:19 Margo i Felix
- 15:22 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:25 Mimo i Bobo
- 15:27 Wstawaj!
- 15:29 Lola i Liczby
- 15:32 Wstawaj!
- 15:34 Afryka
- 15:36 Zabawa w chowanego
- 15:40 Toby McFly
- 15:43 Zack i Ziggy
- 15:46 Historie Henryka
- 15:48 Toobys
- 15:51 Elfy przyrody
- 15:52 Świat Mimo
- 15:55 Dotty i Kitty
- 15:59 Raul
- 16:02 Fin i Fianna
- 16:04 Hop-hop
- 16:07 Świat Mimo
- 16:09 Risto Gusto
- 16:12 Co rośnie na drzewie?
- 16:14 Lola i Liczby
- 16:17 Mimo i Bobo
- 16:19 Drużyna lalek
- 16:22 Mały Didy
- 16:24 Drużyna lalek
- 16:27 Brygada ogniowa
- 16:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:31 Mały Didy
- 16:33 Raul
- 16:36 Toby McFly
- 16:39 Mimo i Bobo
- 16:42 Zack i Ziggy
- 16:45 Hop-hop
- 16:47 Zabawa w chowanego
- 16:49 Świat Mimo
- 16:53 Mały Didy
- 16:55 Świat Mimo
- 16:58 Sippi Sappi
- 17:00 Hop-hop
- 17:03 Mimo & Bobo PLUS
- 17:07 Mimo i Bobo
- 17:09 Zabawa w chowanego
- 17:11 Afryka
- 17:13 Wstawaj!
- 17:15 Zabawa w chowanego
- 17:18 Lola i Liczby
- 17:20 Mały Didy
- 17:23 Mimo & Bobo PLUS
- 17:27 Hop-hop
- 17:29 Wstawaj!
- 17:31 Mimo i Bobo
- 17:34 Wstawaj!
- 17:36 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:39 Wstawaj!
- 17:41 Sippi Sappi
- 17:43 Wstawaj!
- 17:46 Zabawa w chowanego
- 17:49 Sippi Sappi
- 17:51 Mimo i Bobo
- 17:54 Sippi Sappi
- 17:57 Monika i Rudi 2
- 18:00 Zabawa w chowanego
- 18:02 Lola i Liczby
- 18:05 Dźwięki wokół nas
- 18:07 Albert tłumaczy
- 18:11 Pixie 2
- 18:12 Słodki dom
- 18:14 Co rośnie na drzewie?
- 18:15 Słodki dom
- 18:16 Elfy przyrody
- 18:17 Wesoła łąka
- 18:20 Kolorowa Klara
- 18:22 Monika i Rudi
- 18:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:27 Kolorowa Klara
- 18:29 Pixie 2
- 18:30 Dotty i Kitty
- 18:34 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:36 Kolorowa Klara
- 18:38 Słodki dom
- 18:40 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:43 DuckSchool
- 18:45 Pixie 2
- 18:46 Albert tłumaczy
- 18:49 Afryka
- 18:51 Hiphopowy kaktus
- 18:53 Przygody kaczki
- 18:55 Raul
- 18:58 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 19:01 Fin i Fianna
- 19:04 Monika i Rudi
- 19:07 Toby McFly
- 19:10 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:12 Elfy przyrody
- 19:13 ABC - duckBC
- 19:16 Afryka
- 19:18 Kaczka i Puszek
- 19:20 Hop-hop
- 19:23 Zoo
- 19:26 Dinoland
- 19:28 Historie Henryka
- 19:30 Hubbi i jego koledzy
- 19:32 Raul
- 19:35 Elfy przyrody
- 19:36 Hubbi i jego koledzy
- 19:38 Mały Didy
- 19:40 Raul
- 19:43 Dźwięki wokół nas
- 19:45 Mimo i Bobo
- 19:47 Zoo
- 19:50 Hubbi i jego koledzy
- 19:53 Lola i Liczby
- 19:56 Margo i Felix
- 19:59 Formy są twoje
- 20:01 Sippi Sappi
- 20:04 Elfy przyrody
- 20:05 Tempo Giusto
- 20:07 Mimo i Bobo
- 20:10 Uczymy się
- 20:13 Dźwięki wokół nas
- 20:15 Drużyna lalek
- 20:19 Formy są twoje
- 20:21 Hop-hop
- 20:23 Zabawa w chowanego
- 20:25 Kaczka i jej przyjaciele
- 20:27 Pociąg
- 20:30 Uczymy się
- 20:34 Afryka
- 20:36 Toby McFly
- 20:40 Restauracja
- 20:43 Przygody kaczki
- 20:45 Drużyna lalek na ratunek
- 20:47 Małe, ale pracowite
- 20:50 Lola i Liczby
- 20:53 Mimo i Bobo
- 20:55 Afryka
- 20:57 Lola i Liczby
- 20:59 Brygada ogniowa
- 21:02 Afryka
- 21:04 Raul
- 21:07 Brygada ogniowa
- 21:10 Tempo Giusto
- 21:12 Wakacje
- 21:15 Opowieści warzywne
- 21:17 Kolorowe koło
- 21:20 Opowieści warzywne
- 21:22 Wakacje
- 21:24 Wakacje
- 21:27 Co rośnie na drzewie?
- 21:28 Hiphopowy kaktus
- 21:30 Brygada ogniowa
- 21:32 Afryka
- 21:34 Fin i Fianna
- 21:37 Afryka
- 21:40 Wakacje
- 21:43 Wakacje
- 21:45 Wakacje
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Wakacje
- 21:52 Wakacje
- 21:55 Risto Gusto
- 21:58 Zastęp strażaków
- 22:00 Sztuka Leona
- 22:02 Dinoland
- 22:05 Dinozaur Milo
- 22:09 Wesoła łąka
- 22:12 Dinozaur Milo
- 22:16 Zwierzęta
- 22:19 Safari
- 22:21 Morskie przygody
- 22:24 Świat podwodny
- 22:26 Świat elfów
- 22:29 Mimo & Bobo PLUS
- 22:33 Hop-hop
- 22:35 Afryka
- 22:38 Małe, ale pracowite
- 22:41 Hubbi się tym zajmie
- 22:44 Świat elfów
- 22:47 Rodzina bobrów
- 22:49 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:52 Opowieści warzywne
- 22:54 Świat elfów
- 22:58 Margo i Felix
- 23:01 Elfy przyrody
- 23:02 Albert tłumaczy
- 23:04 Kształcików
- 23:06 Toobys
- 23:08 Fin i Fianna
- 23:11 Uczymy się
- 23:14 Dotty i Kitty
- 23:17 Miyu i Litto
- 23:20 Muzeum
- 23:22 Kolorowa magia
- 23:25 Jaki jest twój zawód ?
- 23:28 Puffy i Tubby
- 23:32 Dotty i Kitty
- 23:35 Albert tłumaczy
- 23:37 Małe melodie
- 23:39 Uczymy się
- 23:42 Sippi Sappi
- 23:45 Panni i Fanni
- 23:47 Miyu i Litto
- 23:50 Kolorowa magia
- 23:53 Panni i Fanni
- 23:55 Miyu i Litto
- 23:58 Kolorowe koło
- 00:02 Pory roku
- 01:07 Ulubione bajki
- 02:08 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:15 Pory roku
- 05:16 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:23 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:25 Uczymy się z ducktv
- 10:32 Pory roku
- 11:32 Ulubione bajki
- 13:38 Uczymy się z ducktv
- 14:40 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:44 Pory roku
- 16:47 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:53 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:56 Ulubione bajki
- 23:01 Uczymy się z ducktv
- 12:00 Serie A Made in Italy (Juventus)
- 12:20 Serie A Made in Italy (AC Milan)
- 12:40 Serie A Made in Italy (AS Roma)
- 13:00 LaLiga Best 11 (Diego Forlan)
- 13:35 La Manita
- 18:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 19:00 LaLiga Top Scorer
- 19:35 Serie A Made in Italy (Atalanta)
- 04:00 Diego Rodriguez
- 04:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 05:00 Andoni Zubizarreta
- 05:30 Ronaldo
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 22:00 Full Impact Season Review
- 23:00 Ligue1 Season Review
- 01:00 X-Games, sezon letni (3)
- 02:00 Nitro World Games: All Access (7)
- 02:30 Nitro World Games: All Access (8)
- 03:00 Facing Waves (4)
- 03:30 Facing Waves (5)
- 04:00 Sports Adventure 5 (17)
- 04:30 Sports Adventure 5 (18)
- 05:00 IMMAF World Championships 2 (3)
- 06:00 Blue World 4 (9)
- 06:30 Blue World 4 (10)
- 07:00 Drift Style (2)
- 07:30 Drift Style (3)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (10)
- 11:00 Liquid Edge (1)
- 12:00 Action Sports World (12)
- 13:00 X-Games, sezon letni (4)
- 14:00 Grid (1)
- 16:00 WWE Raw (16)
- 20:00 WWE SmackDown (23)
- 21:00 WWE SmackDown (24)
- 12:15 Siatkówka kobiet (Turniej półfinałowy o awans do 1. ligi siatkówki kobiet NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - KSG Warszawa)
- 12:40 Sektor Prasowy
- 12:45 Siatkówka kobiet (Turniej półfinałowy o awans do 1. ligi siatkówki kobiet NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - KSG Warszawa)
- 13:10 Sektor Prasowy
- 13:15 Siatkówka kobiet (Turniej półfinałowy o awans do 1. ligi siatkówki kobiet NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa - KSG Warszawa)
- 13:40 Głosem Paszkiewicza (20)
- 04:10 Na osi (1051)
- 04:40 Na osi (1052)
- 05:10 Na osi (1053)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (Zakręcone stworzonka z internetu shorty)
- 06:00 Na osi (1054)
- 06:30 Na osi (1055)
- 07:00 Na osi (1056)
- 07:30 Na osi (1057)
- 08:00 Na osi (1058)
- 08:30 Trucker Club (182)
- 09:05 Remont na 5+ (4)
- 09:30 Remont na 5+ (6)
- 10:00 Remont na 5+ (5)
- 10:30 Remont na 5+ (4)
- 10:55 Kontrola graniczna (6)
- 12:00 Kontrola graniczna (7)
- 13:00 Kontrola graniczna (8)
- 20:00 Cud uchwycony kamerą (5)
- 21:00 Cud uchwycony kamerą (6)
- 00:05 Who Wants to Be a Millionaire z Jeremym Clarksonem 4 (23)
- 01:10 Najsłabsze ogniwo 3 (13)
- 02:10 Warsztat Hammonda 2 (1)
- 02:55 Top Gear 8 (6)
- 03:45 Top Gear 16 (4)
- 10:00 Top Gear 8 (7)
- 10:55 Top Gear 24 (4)
- 12:15 Tajemnice Trójkąta Bermudzkiego (1)
- 13:15 Top Gear 16 (4)
- 16:25 Top Gear: Najlepsze z najlepszych (3)
- 17:30 Top Gear 8 (7)
- 18:30 Najsłabsze ogniwo 3 (13)
- 19:30 Top Gear 16 (5)