Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:05 Nic śmiesznego
- 02:50 Gloria (3/6)
- 03:55 J.R.R. Tolkien: twórca światów
- 20:00 Program informacyjny 19.30
- 20:35 Kingsajz
- 22:35 Operacja "Świt"
- 01:40 Chłopi (Jagna)
- 03:20 Bellissima
- 11:15 Operacja zdrowie (Rak płuc)
- 11:50 Barwy szczęścia (2969)
- 12:30 Koło fortuny (1535)
- 13:15 Akacjowa 38 (367)
- 16:00 Koło fortuny (1536)
- 16:35 Familiada (2936)
- 17:15 Zakazany owoc (488)
- 18:10 Rodzinka.pl (Powrót Magdy)
- 18:45 Akacjowa 38 (402)
- 19:35 Barwy szczęścia (2969)
- 23:20 Gra na Maksa 3 (Akcja: Tajna przesyłka)
- 23:30 Panorama
- 00:20 Całkiem niezła historia (Kiedyś bałam się krowy...)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (269)
- 02:05 Dzikie pszczoły (14)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:25 Pogoda
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1263)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Na mapie go nie było)
- 04:35 Prywatne życie zwierząt (Zaloty)
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Telekurier
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:30 Rok w ogrodzie (1074)
- 07:00 Dobrego dnia
- 12:00 Telekurier
- 12:30 Przyrodnik na tropie (Bóbr)
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie (1074)
- 13:50 Rok w ogrodzie extra
- 14:10 Dlaczego krowa... (Konie powozowe)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Życiowe wybory (Ucieczka)
- 15:50 Przepis dnia (50)
- 16:00 Na sygnale (Mamy tylko siebie)
- 16:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 16:41 Pogoda
- 16:45 Dziennik regionów
- 17:00 Rola życia (Emilia Krakowska)
- 17:25 Igrzyska w regionach
- 17:49 Filmowe spotkania
- 18:01 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:49 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:06 Sport
- 19:10 Prosto z Mazowsza
- 19:32 Na wszelki WYPADEK! (Zawał serca)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Stulecie Winnych (2)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:47 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (50)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (506)
- 23:40 Opole na bis (SuperJedynki, część 2)
- 00:55 Tolkien
- 03:25 Nasz nowy dom (222)
- 04:40 Disco Gramy (6221)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 15:10 Na ratunek 112 (Walizka)
- 15:50 Wydarzenia (621)
- 16:10 Pogoda (621)
- 16:15 Interwencja (5431)
- 16:30 Na ratunek 112 (Niebezpieczne kompleksy)
- 17:00 Gliniarze (Czyste ręce)
- 18:00 Pierwsza miłość (3841)
- 18:50 Wydarzenia (621)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (621)
- 19:45 Sport (621)
- 19:55 Pogoda (621)
- 20:00 Volta
- 22:15 Strzelec wyborowy
- 01:00 Love Island. Wyspa miłości (141)
- 02:05 Love Island. Wyspa miłości (142)
- 03:05 Interwencja (5428)
- 03:25 Disco Polo Life (2350)
- 22:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (761)
- 23:00 Dziedzictwo
- 04:35 Taki jest świat 9 (24)
- 05:20 Zobacz to!: Menu na miarę (11-ost.)
- 06:00 Nash Bridges (Prześladowca)
- 07:00 Nash Bridges (Patrioci)
- 10:00 Zbuntowany anioł (231)
- 11:00 Zbuntowany anioł (232)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (29)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (30)
- 20:00 Czas zemsty
- 21:50 Zabójca idealny
- 23:45 Hooligans 3
- 08:05 Blue (Mikołaj Werandziak)
- 08:10 Blue 2 (Tańcuś)
- 08:15 Blue 2 (Młotkorama)
- 08:40 Milo (Fotograf Milo)
- 08:55 Milo (Bibliotekarz Milo)
- 09:05 Barbapapa i jego rodzinka (Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma)
- 09:15 Barbapapa i jego rodzinka (Bitwa)
- 09:40 Bing (To nie twoje)
- 09:50 Bing (Moje)
- 09:55 Bing (Obiad)
- 10:20 Baranek Shaun (19)
- 10:25 Baranek Shaun (Szybowiec)
- 10:30 Baranek Shaun (Teatr cieni)
- 10:40 Baranek Shaun (Byk na pikniku)
- 10:45 Basia (Basia i pieniądze)
- 10:55 Basia (Basia i gotowanie)
- 11:10 Bing (Hau!)
- 11:15 Bing (Włochate wydmuszki)
- 11:20 Bing (Przyjęcie u Hipci)
- 11:45 Tomek i przyjaciele: Naprzód lokomotywy! 25 (Prawdziwy numer jeden)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Ja, król/Szeregowy i fabryka cuksów)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Najlepszy wróg/Noc Wezuwiuszów)
- 19:05 Psi Patrol 5 (Pieski ratują dzieci w Halloween/Pieski ratują odrzutowy minipatrol)
- 19:35 Rubble i jego ekipa (Ekipa buduje kino samochodowe/ Ekipa znajduje tęczowy skarb)
- 22:00 Dzielnica strachu 6 (Kara musi być)
- 23:00 Wielki Stach
- 00:50 MacGyver 3 (21)
- 01:50 MacGyver 3 (22)
- 02:45 Agenci NCIS: Hawaje (16)
- 03:40 Agenci NCIS 18 (15)
- 04:40 Ultraviolet 2 (5)
- 05:25 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (6)
- 07:10 Rekrut 4 (1)
- 10:00 Rekrut 4 (1)
- 10:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 12:50 Rekrut 4 (2)
- 13:45 FBI (19)
- 14:45 FBI (20)
- 15:40 MacGyver 3 (21)
- 16:40 MacGyver 3 (22)
- 17:30 FBI (21)
- 18:25 FBI (22)
- 19:15 MacGyver 4 (1)
- 20:10 MacGyver 4 (2)
- 21:05 Godzilla
- 23:55 Daredevil
- 00:05 W umysłach autystyków (1)
- 01:10 Ekstremalne wyprawy 4 (3)
- 01:55 Planeta Ziemia (4)
- 02:45 W okowach mrozu 3 (8)
- 03:35 W okowach mrozu 6 (13)
- 04:25 Życie na pustkowiu 2 (2)
- 05:10 Ekstremalne wyprawy 4 (3)
- 06:00 Zabójcze drapieżniki (3)
- 06:35 W okowach mrozu 6 (14)
- 07:30 Ekstremalne wyprawy 4 (4)
- 08:30 Planeta doskonała (5)
- 09:35 W okowach mrozu 3 (2)
- 12:45 Planeta doskonała (5)
- 13:50 Ekstremalne wyprawy 4 (4)
- 14:50 W okowach mrozu 6 (14)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (1)
- 16:50 Mroźna planeta 2 (5)
- 17:55 Ekstremalne wyprawy 4 (4)
- 18:55 Planeta Ziemia (5)
- 19:55 Dzikie Karaiby z Liz Bonnin (3)
- 23:00 Zabójcza pogoda 3 (6)
- 12:50 CSI: Vegas (Obserwujący)
- 13:45 CSI: Vegas (Świecidełko)
- 14:40 Agenci NCIS 2 (22)
- 15:35 Premiera: Agenci NCIS 2 (23)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Światła! Kamera! Akcja!)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Leniwy pies)
- 00:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Dzień narwala)
- 00:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Klub figurkowy)
- 00:45 Ghostforce (Gumoklej / Skorpiod)
- 01:10 Ghostforce (Turbokorn/ Bibalon)
- 01:30 Taffy (Zakopany skarb)
- 01:40 Taffy (Nie ma jak klon)
- 01:45 Taffy (W klatce)
- 01:50 Taffy (Czysta karta)
- 02:00 Taffy (Drżąca gorączka)
- 02:05 Taffy (Mysz, a kysz!)
- 02:15 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 02:35 Płazowyż 2 (Ifcia na gigancie/Po deszczu)
- 03:00 Płazowyż 2 (Pierwsza świątynia)
- 03:20 Dronersi (Niebezpieczeństwo z Polaris)
- 03:40 Dronersi (24)
- 04:05 Dronersi (Ostatni wyścig. Część 1)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Ręka Lokiego)
- 04:50 Szkoła Wikingów (26)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Megawaleczne roboty)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Żadnych chłopaków)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Szpieg, który mnie szkolił)
- 05:45 Taffy (Trening zbieracza)
- 05:50 Taffy (Powrót Chudego)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 5 (Od-tworzenie (Ostatni dzień, część 2))
- 06:30 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot (Nawałnica)
- 07:00 Kiff (Fajny Wujek Pat/ Ucieczka Kiff!)
- 07:30 Kiff (Dzień na plaży/ Lato u Bunsów)
- 22:15 Greenowie w wielkim mieście 3 (Wieczór quizów/ Złe dziecko)
- 22:45 Greenowie w wielkim mieście 3 (Niezawodny Bill)
- 23:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Mysie kroczki)
- 23:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 01:05 Co kryje miłość
- 03:10 Operacja Chromit - bitwa o Inczon
- 05:00 Zakończenie programu
- 06:40 Trzy kule
- 08:10 Kroczący Grom
- 09:45 Tańcząca z wiatrem
- 11:15 Wampirzyce
- 12:45 Najlepsi wrogowie
- 14:55 Oda do radości
- 16:30 Potężne sierotki
- 18:25 Dawca pamięci
- 23:40 Mój syn
- 00:20 Wina (3)
- 01:25 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (4)
- 02:20 Milczący świadek 23 (3)
- 03:10 Milczący świadek 23 (4)
- 04:05 Ojciec Brown 5 (7)
- 04:50 Śledztwa siostry Bonifacji 2 (4)
- 05:35 Obiady piątkowe 2 (7)
- 06:00 Śmierć pod palmami 11 (6)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (7)
- 12:10 Ojciec Brown 5 (7)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 15 (1)
- 16:00 Tajemnice Majorki (1)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (8)
- 21:00 Profesor T 3 (3)
- 12:00 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 13:00 Celnicy 2 (4)
- 13:30 Celnicy 2 (5)
- 16:00 Gliniarz i prokurator 4 (13)
- 17:00 Kabaretowy Szał (Jurki)
- 23:00 Columbo 5 (1)
- 12:00 Prosto z grilla 3 (2)
- 12:10 Hiroszima: 75 lat później
- 16:00 Wakacyjne remonty (6)
- 17:00 Morderstwa w Midsomer 8 (1)
- 00:10 Magia nagości (5)
- 01:20 Magia nagości. Włochy (4)
- 02:40 I love kabaret (4)
- 03:40 I love kabaret (2)
- 04:35 I love kabaret (3)
- 05:40 I love kabaret EXTRA (82)
- 06:00 Poranny rogal (74)
- 06:20 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (70)
- 07:05 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:35 Poranny rogal (80)
- 08:00 Patent na zieleń (1)
- 08:30 Złoty interes 2 (Okno na biznes)
- 09:25 Dom w cenie mieszkania 2 (5)
- 10:00 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 10:35 Lata 90. Dekada (4)
- 11:05 Lata 90. Dekada (5)
- 11:35 Poza Ziemię (6)
- 18:05 Kabaretowe przeboje 2 (6)
- 19:10 I love kabaret EXTRA (1)
- 19:35 I love kabaret EXTRA (3)
- 19:45 Kabaretowe przeboje 2 (3)
- 20:45 Porachunki
- 00:20 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 00:45 Na osi (1084)
- 01:15 Dzika kuchnia (2)
- 01:50 Dzika kuchnia (3)
- 02:20 Dzika kuchnia (4)
- 02:55 Dzika kuchnia (5)
- 03:25 Dzika kuchnia (7)
- 03:55 Dzika kuchnia (1)
- 04:25 Dzika kuchnia (2)
- 05:00 Dzika kuchnia (3)
- 05:30 Dzika kuchnia (4)
- 06:00 Na osi (1084)
- 06:30 Trucker Club (182)
- 07:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (10)
- 11:00 Kontrola graniczna (2)
- 12:00 Kontrola graniczna (3)
- 13:00 Kontrola graniczna (4)
- 16:00 Kontrola graniczna (5)
- 17:00 Kontrola graniczna (6)
- 22:05 Kod Jezusa (2)
- 23:00 Kod Jezusa (3)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:00 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:20 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV 2 (Fascynujące rekordy świata. Część 1)
- 11:00 Na osi (1085)
- 11:30 Celnicy 3 (2)
- 20:00 Negatyw