Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 10:30 Mistrzowie szycia 6 (10)
- 11:40 Dekady Diany (1)
- 12:35 Luksusowa florystyka (2)
- 13:35 Najlepsze hotele Indii (1)
- 19:00 Hotel Savoy 2 (5)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Specjalna mieszanka / Księżniczka i Marcowy Zając)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Przedstawiam Dyle / Wesele w Krainie Czarów)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Wykipienie / Tasowanie strażników)
- 01:30 Spidey i superkumple 2 (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 01:55 Spidey i superkumple 2 (Nowy złoczyńca w mieście!/ Pająkot!)
- 02:20 Spidey i superkumple 2 (Tarapaty w tunelu! / Zagadka na Wyspie Goblina!)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (41)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (HALT, Tygrysie!/ Musisz być Kitten Me!)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Kooky Paleontolog!/ To mój dżem!)
- 04:00 Eureka! (Robimy pluszaka / Od początku)
- 04:30 Eureka! (Wyżerka w Paleo / Hałasliwy wynalazek)
- 05:00 Eureka! (Potężna Pepper / Do czysta)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Dinozaury widzą i robią / Mały Potężny Pete!)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (A niech to Pete! / Minnie gra w golfa)
- 07:00 Blue (Taxi)
- 07:10 Blue (Plaża)
- 07:20 Blue (Piraci)
- 07:30 Blue (Babunie)
- 07:40 Blue (Strumyk)
- 07:50 Blue (Wróżki)
- 00:00 Płazowyż 2 (Mieścina/Imbryk)
- 00:20 Płazowyż 2 (Piżamówka nad piżamówkami/Dzień w akwarium)
- 00:40 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 00:50 Taffy (Fabryka waz)
- 00:55 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 01:05 Taffy (Swetry)
- 01:10 Taffy (Marzenia maszyny)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 01:30 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (6)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (7)
- 02:10 Duch i nas dwóch (19)
- 02:35 Duch i nas dwóch (20)
- 03:00 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 03:20 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (10)
- 03:40 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (17)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (18)
- 04:20 Duch i nas dwóch (2)
- 04:45 Duch i nas dwóch (3)
- 05:10 Robale ziomale (Owadzie radio / Wyraź siebie)
- 05:30 Robale ziomale (Eldowszado / Owad Roku)
- 05:50 Taffy (Lekcja życia)
- 06:00 Taffy (Terapia dla zwierząt)
- 06:05 Taffy (Trening z szopem)
- 06:10 Taffy (Kontrola klimatu)
- 06:25 Taffy (Taffyzilla)
- 06:35 Taffy (Kici, kici)
- 06:40 Taffy (Szop w złotej klatce)
- 06:55 Herosi pół na pół (Całkiem nowe brzmienie/ Boski filtr)
- 07:25 Herosi pół na pół (Lennyman/ Pożyteczne klony)
- 07:55 Niesamowity Żółty Yeti (Królewski przepychacz / Osmo do kwadratu)
- 14:10 Dronersi (Wyścig po pajęcze jajo)
- 14:40 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 14:45 Taffy 2 (Mama!)
- 14:50 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 15:00 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 15:15 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 15:20 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 15:30 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 15:40 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Arcyglina)
- 16:10 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Postraszycielka)
- 16:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 16:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 17:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 17:25 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 17:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 17:55 Fineasz i Ferb (18)
- 20:20 Ghostforce (Graffuriat / Levisfer)
- 20:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Psołak na wolności)
- 21:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rękawica mocarza)
- 21:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Wakacje w domu)
- 21:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Zamiana)
- 21:50 Prawo Milo Murphy'ego (Ciasta i tajemnice/Sportakadematon)
- 00:00 Matklocki (13)
- 00:10 Blue (31)
- 00:15 Andy dookoła świata (8)
- 00:35 Superpyra (10)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (22)
- 00:55 Piotruś Królik (26)
- 01:10 W Papierowej Krainie (26)
- 01:25 Blue (50)
- 01:30 Blue (51)
- 01:40 Blue 2 (1)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (50)
- 02:00 Blue (21)
- 02:10 Tosia i Tymek (9)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (11)
- 02:30 Kręciołki (72)
- 02:45 Teletubisie (16)
- 02:55 Blue (36)
- 03:05 Blue (37)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (22)
- 03:25 Kolorklocki (13)
- 03:30 Kolorklocki (14)
- 03:35 Superpyra (38)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (5)
- 03:55 Kolorklocki (6)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (8)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (39)
- 04:25 Blue 2 (34)
- 04:35 Blue 2 (35)
- 04:40 Blue 2 (36)
- 04:50 Blue 2 (37)
- 04:55 Superpyra (41)
- 05:05 Hej, Duggee! (Duggee i fryzurkowa odznaka)
- 05:10 Hej, Duggee! (Duggee i wakacyjna odznaka)
- 05:20 Kolorklocki (4)
- 05:25 Tosia i Tymek (13)
- 05:35 Piotruś Królik (26)
- 05:50 W Papierowej Krainie (25)
- 06:00 Piotruś Królik (1)
- 06:25 Blue 2 (20)
- 06:35 Blue (6)
- 06:45 Andy dookoła świata (21)
- 07:00 Blue (5)
- 07:10 Blue (7)
- 07:15 Blue (8)
- 07:25 Blue (9)
- 07:35 Blue (10)
- 07:40 Blue (11)
- 07:50 Nadjeżdża Pan Robótka (9)
- 08:10 Pan Robótka w domu (8)
- 08:20 W Papierowej Krainie (19)
- 08:35 Blue (6)
- 08:40 Blue (11)
- 08:50 Blue (12)
- 08:55 Blue (13)
- 09:05 Blue (14)
- 09:15 Blue 2 (20)
- 09:25 Pirackie potyczki 8 (16)
- 09:50 Piotruś Królik (50)
- 10:00 Tosia i Tymek (31)
- 10:15 Tosia i Tymek (32)
- 10:30 Blue (31)
- 10:35 Blue (32)
- 10:45 Kolorklocki (16)
- 10:50 Matklocki (16)
- 10:55 Matklocki 3 (2)
- 11:00 Tosia i Tymek (51)
- 11:15 JoJo i Babcia 3 (11)
- 11:30 Blue (47)
- 11:35 Blue 2 (15)
- 11:45 Blue (28)
- 11:55 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 12:00 Blue 2 (17)
- 12:10 Matklocki 3 (24)
- 12:20 Uliczka Newtona (25)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (6)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (19)
- 13:00 W Papierowej Krainie (26)
- 13:15 Blue (50)
- 13:25 Blue (51)
- 13:35 Blue 2 (1)
- 13:45 Superpyra (51)
- 13:55 Andy dookoła świata (24)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (11)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (15)
- 14:30 Tosia i Tymek (65)
- 14:45 Tosia i Tymek (60)
- 15:00 Piotruś Królik (29)
- 15:15 W Papierowej Krainie (26)
- 15:25 Pirackie potyczki 7 (23)
- 15:50 Superpyra (17)
- 16:00 Blue (8)
- 16:10 Blue 2 (16)
- 16:20 Matklocki 3 (22)
- 16:25 Matklocki (14)
- 16:35 Blue (32)
- 16:45 Andy dookoła świata (9)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (3)
- 17:05 Superpyra (11)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (23)
- 17:30 Piotruś Królik (29)
- 17:45 W Papierowej Krainie (14)
- 18:00 Blue 2 (2)
- 18:05 Blue 2 (3)
- 18:15 Blue 2 (4)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (51)
- 18:40 Blue (22)
- 18:50 Tosia i Tymek (10)
- 19:00 Kręciołki (73)
- 19:15 Teletubisie (17)
- 19:30 Blue (38)
- 19:35 Blue (39)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (23)
- 20:00 Kolorklocki (15)
- 20:05 Kolorklocki (16)
- 20:10 Superpyra (39)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (6)
- 20:35 Kolorklocki (7)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (9)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 21:10 Blue 2 (38)
- 21:20 Blue 2 (39)
- 21:30 Blue 2 (40)
- 21:35 Blue 2 (41)
- 21:45 Superpyra (42)
- 21:55 Hej, Duggee! (Duggee i odznaka ratownika)
- 22:00 Hej, Duggee! (Duggee i odznaka Super Zucha)
- 22:10 Kolorklocki (5)
- 22:15 Piotruś Królik (29)
- 22:30 W Papierowej Krainie (26)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (3)
- 23:05 Pirackie potyczki 7 (23)
- 23:30 Superpyra (17)
- 23:40 Blue (8)
- 23:50 Blue 2 (16)
- 23:55 Matklocki 3 (22)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 01:55 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 02:10 Rodzina Treflików (Urodziny Treflika)
- 02:20 Rodzina Treflików (Żywa woda)
- 02:30 Rodzina Treflików (Nowy sąsiad)
- 02:35 Rodzina Treflików (Domek w domku)
- 02:45 Rodzina Treflików (Treflik królem)
- 02:55 Rodzina Treflików (Buty)
- 03:05 Rodzina Treflików (Szczęśliwa rodzinka)
- 03:15 Rodzina Treflików (Z wizytą u cioci)
- 03:25 Rodzina Treflików (Babski wieczór)
- 03:35 Rodzina Treflików 2 (Serce Robbobota)
- 03:40 Rodzina Treflików 2 (Kot)
- 03:50 Rodzina Treflików 2 (Kura)
- 04:00 Rodzina Treflików 2 (Zdrowy tatuś)
- 04:10 Rodzina Treflików 2 (Jajko)
- 04:20 Rodzina Treflików 2 (Sobowtóry)
- 04:30 Rodzina Treflików 2 (Zaginiony Treflik)
- 04:40 Rodzina Treflików 2 (Huśtawka)
- 04:50 Rodzina Treflików 2 (Pasja Treflinki)
- 05:00 Rodzina Treflików 2 (Duży wujcio)
- 05:05 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Bob Budowniczy 21 (Kanałowy chaos)
- 06:25 Bob Budowniczy 21 (Akweduktowe kaczki)
- 06:55 Bob Budowniczy 21 (Słyszeć głośno i wyraźnie)
- 07:20 Bob Budowniczy 21 (Detektywi Boba)
- 07:50 Bob Budowniczy 21 (Stary wiadukt)
- 12:05 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 12:20 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 12:35 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 12:45 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 12:55 Strażak Sam 9 (Trema)
- 13:05 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 13:25 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 13:40 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 13:50 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 14:00 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 14:15 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 14:35 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 14:45 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 14:55 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 15:05 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 15:20 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 15:35 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 15:50 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 16:00 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 16:15 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 16:30 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 16:40 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 16:50 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 17:10 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 17:25 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 17:35 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 17:45 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 17:55 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 18:10 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 18:30 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 18:40 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 18:50 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 19:00 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 19:15 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 19:30 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 19:40 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 19:50 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 20:00 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 20:20 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 20:35 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 20:45 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 20:55 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 21:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 21:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Bessie mknie na ratunek)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Kula grozy)
- 22:35 Strażak Sam 8 (Król gór)
- 22:45 Strażak Sam 8 (Ach, te widoki)
- 22:55 Strażak Sam 8 (Światełka, światełka i jeszcze raz światełka)
- 23:05 Strażak Sam 8 (Babski wieczór)
- 23:20 Strażak Sam 8 (Fajerwerki w ogniu)
- 23:35 Strażak Sam 8 (Przechytrzyć lisa)
- 23:45 Strażak Sam 8 (Lily i wielkie fale)
- 23:55 Cocomelon - baw się razem z nami
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:00 Wakacje
- 00:03 Sunville
- 00:06 Kolorowe koło
- 00:08 Towarzysze zabawy
- 00:11 Świat podwodny
- 00:14 Sunville
- 00:17 Towarzysze zabawy
- 00:20 Wstawaj!
- 00:23 Świat elfów
- 00:25 Sunville
- 00:28 Kolorowe koło
- 00:31 Teraz się bawimy
- 00:34 Teraz się bawimy
- 00:36 Jaki jest twój zawód ?
- 00:39 Świat podwodny
- 00:41 Opowieści warzywne
- 00:44 Towarzysze zabawy
- 00:46 Zwierzęta
- 00:49 Teraz się bawimy
- 00:52 Opowieści warzywne
- 00:54 Towarzysze zabawy
- 00:56 Wakacje
- 00:59 Towarzysze zabawy
- 01:02 Jaki jest twój zawód ?
- 01:05 Świat zwierząt
- 01:08 Miejskie życie
- 01:11 Sunville
- 01:14 Indie
- 01:17 Przygody w przestrzeni
- 01:20 Świat podwodny
- 01:23 Urocze miejsca
- 01:26 Sunville
- 01:28 Jak podróżujemy
- 01:32 Miejskie życie
- 01:34 Sunville
- 01:36 Miejskie życie
- 01:39 Urocze miejsca
- 01:41 Świat zwierząt
- 01:43 Opowieści warzywne
- 01:46 Posłuchaj tego
- 01:48 Safari
- 01:51 Miejskie życie
- 01:53 Rodzina bobrów
- 01:55 Świat zwierząt
- 01:58 Świat elfów
- 02:01 Morskie przygody
- 02:04 Sunville
- 02:07 Miejskie życie
- 02:10 Oli - cykle natury
- 02:13 Safari
- 02:15 Kolorowa magia
- 02:18 Puffy i Tubby
- 02:22 Kącik naukowy
- 02:25 Panni i Fanni
- 02:27 Miyu i Litto
- 02:30 Posłuchaj tego
- 02:33 Kącik naukowy
- 02:36 Muzeum
- 02:38 Miyu i Litto
- 02:41 Muzeum
- 02:44 Urocze miejsca
- 02:46 Puffy i Tubby
- 02:50 Muzeum
- 02:53 Posłuchaj tego
- 02:57 Grupy
- 02:59 Panni i Fanni
- 03:01 Jaki jest twój zawód ?
- 03:04 Posłuchaj tego
- 03:07 Puffy i Tubby
- 03:12 Mini opowiadania
- 03:14 Przygody w przestrzeni
- 03:18 Posłuchaj tego
- 03:20 Świat elfów
- 03:22 Świat zwierząt
- 03:25 Jaki jest twój zawód ?
- 03:28 Jaki jest twój zawód ?
- 03:31 Sport, sport, sport
- 03:33 Jak podróżujemy
- 03:36 Ding Dang Dong
- 03:39 Opowieści warzywne
- 03:42 Urocze miejsca
- 03:45 Teraz się bawimy
- 03:47 Mini opowiadania
- 03:50 Ding Dang Dong
- 03:54 Sport, sport, sport
- 03:58 Ding Dang Dong
- 04:01 Teraz się bawimy
- 04:05 Wstawaj!
- 04:07 Rodzina bobrów
- 04:11 Świat elfów
- 04:14 Kolorowe koło
- 04:17 Wakacje
- 04:19 Kolorowa magia
- 04:22 Świat podwodny
- 04:25 Opowieści warzywne
- 04:27 Kolorowe koło
- 04:30 Opowieści warzywne
- 04:32 Kolorowe koło
- 04:35 Opowieści warzywne
- 04:37 Wakacje
- 04:39 Świat podwodny
- 04:42 Kolorowe koło
- 04:45 Kolorowe koło
- 04:48 Świat podwodny
- 04:51 Opowieści warzywne
- 04:53 Wakacje
- 04:56 Opowieści warzywne
- 04:59 Kolorowe koło
- 05:01 Wakacje
- 05:04 Opowieści warzywne
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Opowieści warzywne
- 05:11 Świat podwodny
- 05:14 Panni i Fanni
- 05:16 Kolorowa magia
- 05:19 Kącik naukowy
- 05:21 Sunville
- 05:24 Muzeum
- 05:26 Sunville
- 05:29 Panni i Fanni
- 05:31 Opowieści warzywne
- 05:33 Panni i Fanni
- 05:37 Kolorowa magia
- 05:40 Urocze miejsca
- 05:42 Posłuchaj tego
- 05:44 Muzeum
- 05:47 Urocze miejsca
- 05:49 Safari
- 05:52 Kolorowe koło
- 05:55 Panni i Fanni
- 05:57 Kolorowe koło
- 06:00 Urocze miejsca
- 06:02 Panni i Fanni
- 06:04 Opowieści warzywne
- 06:07 Jaki jest twój zawód ?
- 06:10 Przygody w przestrzeni
- 06:13 Miyu i Litto
- 06:16 Afryka
- 06:18 Wesoła łąka
- 06:21 Drużyna lalek na ratunek
- 06:25 Kaczka i Puszek
- 06:27 Zoo
- 06:29 Uczymy się
- 06:32 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:35 Przygody w przestrzeni
- 06:38 Mini opowiadania
- 06:41 Galaktyczni turyści
- 06:43 Pojazdy
- 06:46 Urocze miejsca
- 06:48 Zoo
- 06:51 Dotty i Kitty
- 06:55 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 06:58 Hubbi i jego koledzy
- 07:01 Małe, ale pracowite
- 07:03 Miejskie życie
- 07:06 Rodzina bobrów
- 07:08 Świat elfów
- 07:11 Przygody w przestrzeni
- 07:13 Świat zwierząt
- 07:16 Towarzysze zabawy
- 07:20 Risto Gusto
- 07:23 Hubbi i jego koledzy
- 07:26 Mimo & Bobo PLUS
- 07:30 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:32 Albert tłumaczy
- 07:35 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:37 Taniec
- 07:40 Ding Dang Dong
- 07:42 Teraz się bawimy
- 07:45 Ding Dang Dong
- 07:48 Taniec
- 07:51 Sippi Sappi
- 07:53 Mimo & Bobo PLUS
- 07:57 Sippi Sappi
- 08:00 Mały Didy
- 08:03 Przygody kaczki
- 08:05 Świat zwierząt
- 08:09 Teraz się bawimy
- 08:13 Opowieści warzywne
- 08:15 Taniec
- 08:18 Wstawaj!
- 08:21 Margo i Felix
- 08:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 08:26 Fin i Fianna
- 08:29 Kształcików
- 08:30 Margo i Felix
- 08:33 Fin i Fianna
- 08:36 Toobys
- 08:38 DuckSchool
- 08:40 Kolorowa magia
- 08:44 Kolorowe koło
- 08:46 Kolorowa magia
- 08:49 Urocze miejsca
- 08:52 Posłuchaj tego
- 08:54 Słodki dom
- 08:56 Albert tłumaczy
- 09:00 Pixie 2
- 09:01 Afryka
- 09:04 Sippi Sappi
- 09:06 Słodki dom
- 09:08 Kolorowa magia
- 09:10 Grupy
- 09:13 Jaki jest twój zawód ?
- 09:16 Grupy
- 09:18 Kolorowe koło
- 09:21 Jaki jest twój zawód ?
- 09:25 Słodki dom
- 09:26 Przygody kaczki
- 09:28 Zabawa w chowanego
- 09:31 Uczymy się
- 09:33 DuckSchool
- 09:36 Albert tłumaczy
- 09:39 Kolorowa Klara
- 09:41 Tempo Giusto
- 09:43 Sippi Sappi
- 09:45 Małe melodie
- 09:47 Zack i Ziggy
- 09:51 Elfy przyrody
- 09:52 Fin i Fianna
- 09:55 Co rośnie na drzewie?
- 09:56 Uczymy się
- 09:59 Przygody kaczki
- 10:01 Historie Henryka
- 10:03 Wesołe królestwo
- 10:06 Wesoła łąka
- 10:09 Dotty i Kitty
- 10:12 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:15 DuckSchool
- 10:17 Historie Henryka
- 10:19 Dotty i Kitty
- 10:22 Fin i Fianna
- 10:26 DuckSchool
- 10:28 Restauracja
- 10:31 Wesołe królestwo
- 10:34 Brygada ogniowa
- 10:37 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 10:40 Kolorowa Klara
- 10:42 Margo i Felix
- 10:45 Dźwięki wokół nas
- 10:47 Toby McFly
- 10:50 Raul
- 10:53 Risto Gusto
- 10:56 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:59 Sippi Sappi
- 11:01 Raul
- 11:04 Mały Didy
- 11:06 Cubie
- 11:09 Mały Didy
- 11:11 Tempo Giusto
- 11:13 Fin i Fianna
- 11:16 Afryka
- 11:18 Lola i Liczby
- 11:21 Afryka
- 11:24 Dotty i Kitty
- 11:28 Drużyna lalek na ratunek
- 11:30 Przygody kaczki
- 11:32 Dinoland
- 11:35 Hiphopowy kaktus
- 11:37 Świat zabawek
- 11:39 Fin i Fianna
- 11:42 Hubbi i jego koledzy
- 11:44 Risto Gusto
- 11:47 Brygada ogniowa
- 11:49 Mimo & Bobo PLUS
- 11:53 Zastęp strażaków
- 11:56 Toby McFly
- 11:59 Świat zabawek
- 12:03 Świat Mimo
- 12:06 Dinoland
- 12:08 Świat zabawek
- 12:10 Toby McFly
- 12:14 Zastęp strażaków
- 12:17 Drużyna lalek
- 12:19 Wesoła łąka
- 12:22 Hiphopowy kaktus
- 12:24 Raul
- 12:27 Zastęp strażaków
- 12:30 Drużyna lalek
- 12:33 Pociąg
- 12:35 Zoo
- 12:38 Hop-hop
- 12:40 Afryka
- 12:43 Przygody kaczki
- 12:45 Hubbi się tym zajmie
- 12:47 Świat Mimo
- 12:49 Świat Mimo
- 12:52 Sztuka Leona
- 12:54 Hiphopowy kaktus
- 12:56 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:59 Hubbi się tym zajmie
- 13:02 Sippi Sappi
- 13:05 Kaczka i jej przyjaciele
- 13:07 Kaczka i Puszek
- 13:09 Przygody kaczki
- 13:11 Restauracja
- 13:14 Świat Mimo
- 13:17 Drużyna lalek
- 13:20 Przygody kaczki
- 13:22 Afryka
- 13:24 Risto Gusto
- 13:27 Restauracja
- 13:32 Pixie 2
- 13:33 Elfy przyrody
- 13:34 Uczymy się
- 13:37 Wesoła łąka
- 13:40 Uczymy się
- 13:43 Albert tłumaczy
- 13:47 Kolorowa Klara
- 13:50 Zabawa w chowanego
- 13:53 Wesoła łąka
- 13:56 Albert tłumaczy
- 13:58 Co rośnie na drzewie?
- 13:59 Pixie 2
- 14:00 Dotty i Kitty
- 14:04 Tempo Giusto
- 14:06 Fin i Fianna
- 14:09 Małe melodie
- 14:11 Wesoła łąka
- 14:14 Pixie 2
- 14:15 Sippi Sappi
- 14:18 Monika i Rudi 2
- 14:21 Lola i Liczby
- 14:24 Kolorowa Klara
- 14:26 Uczymy się
- 14:29 Dźwięki wokół nas
- 14:31 Hubbi i jego koledzy
- 14:34 Zack i Ziggy
- 14:37 Dźwięki wokół nas
- 14:39 Wstawaj!
- 14:41 Raul
- 14:43 Lola i Liczby
- 14:46 Historie Henryka
- 14:48 Mimo i Bobo
- 14:51 Margo i Felix
- 14:54 Wstawaj!
- 14:56 Mały Didy
- 14:58 Afryka
- 15:00 Elfy przyrody
- 15:01 Lola i Liczby
- 15:03 Raul
- 15:06 Raul
- 15:09 Mimo & Bobo PLUS
- 15:13 Hubbi się tym zajmie
- 15:16 Lola i Liczby
- 15:18 Hop-hop
- 15:20 Hop-hop
- 15:22 Elfy przyrody
- 15:24 Świat Mimo
- 15:27 DuckSchool
- 15:30 Zack i Ziggy
- 15:33 Lola i Liczby
- 15:37 Hop-hop
- 15:39 Raul
- 15:42 Lola i Liczby
- 15:44 Brygada ogniowa
- 15:47 Raul
- 15:49 Drużyna lalek
- 15:52 Brygada ogniowa
- 15:54 Brygada ogniowa
- 15:56 Toobys
- 15:59 Elfy przyrody
- 16:00 ABC - duckBC
- 16:03 Zabawa w chowanego
- 16:06 Cubie
- 16:08 Toby McFly
- 16:11 Zabawa w chowanego
- 16:13 Uczymy się
- 16:16 Toobys
- 16:18 Drużyna lalek
- 16:20 Świat Mimo
- 16:23 Fin i Fianna
- 16:26 Co rośnie na drzewie?
- 16:28 Przygody kaczki
- 16:30 Restauracja
- 16:32 Mimo i Bobo
- 16:35 Elfy przyrody
- 16:37 Zabawa w chowanego
- 16:40 Mimo i Bobo
- 16:43 Hop-hop
- 16:45 Wstawaj!
- 16:47 Mimo i Bobo
- 16:49 Elfy przyrody
- 16:50 Zabawa w chowanego
- 16:53 Hop-hop
- 16:56 Mimo i Bobo
- 16:58 Tempo Giusto
- 17:00 Mimo i Bobo
- 17:03 Raul
- 17:06 Mimo i Bobo
- 17:08 Świat Mimo
- 17:11 Afryka
- 17:14 Margo i Felix
- 17:17 Zabawa w chowanego
- 17:19 Wstawaj!
- 17:21 Sippi Sappi
- 17:23 Raul
- 17:26 Zabawa w chowanego
- 17:28 DuckSchool
- 17:31 Afryka
- 17:33 Tempo Giusto
- 17:35 Raul
- 17:38 Wstawaj!
- 17:41 Monika i Rudi 2
- 17:44 Wesoła łąka
- 17:47 Monika i Rudi
- 17:49 Uczymy się
- 17:52 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 17:55 Dotty i Kitty
- 17:58 Monika i Rudi 2
- 18:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 18:04 Monika i Rudi
- 18:06 Zabawa w chowanego
- 18:08 Toobys
- 18:11 DuckSchool
- 18:13 Małe melodie
- 18:15 Mimo i Bobo
- 18:18 Sippi Sappi
- 18:20 ABC - duckBC
- 18:23 Toobys
- 18:26 Małe melodie
- 18:28 Toobys
- 18:30 Uczymy się
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Dotty i Kitty
- 18:37 Dźwięki wokół nas
- 18:39 Pixie 2
- 18:40 Słodki dom
- 18:41 Toobys
- 18:44 Mimo i Bobo
- 18:46 Fin i Fianna
- 18:49 Elfy przyrody
- 18:50 Drużyna lalek
- 18:53 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 18:56 Mały Didy
- 18:58 Uczymy się
- 19:01 Hiphopowy kaktus
- 19:03 Dźwięki wokół nas
- 19:05 Mimo i Bobo
- 19:08 Hiphopowy kaktus
- 19:11 Cubie
- 19:13 Tempo Giusto
- 19:15 Cubie
- 19:18 Hubbi i jego koledzy
- 19:20 Dotty i Kitty
- 19:23 Hiphopowy kaktus
- 19:25 Dobranoc!
- 19:27 Przygody kaczki
- 19:30 Małe, ale pracowite
- 19:32 Elfy przyrody
- 19:34 Margo i Felix
- 19:37 Monika i Rudi
- 19:39 Zoo
- 19:41 Afryka
- 19:43 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:46 Restauracja
- 19:49 Formy są twoje
- 19:51 Hiphopowy kaktus
- 19:55 Małe, ale pracowite
- 19:58 Uczymy się
- 20:01 Elfy przyrody
- 20:02 Drużyna lalek
- 20:06 Sippi Sappi
- 20:09 Historie Henryka
- 20:11 Pociąg
- 20:13 Lola i Liczby
- 20:15 Margo i Felix
- 20:18 Hop-hop
- 20:21 Drużyna lalek na ratunek
- 20:23 Tempo Giusto
- 20:25 Lola i Liczby
- 20:28 Zoo
- 20:31 Toby McFly
- 20:34 Monika i Rudi
- 20:38 Uczymy się
- 20:41 Dźwięki wokół nas
- 20:43 Mimo i Bobo
- 20:46 Zoo
- 20:49 Mały Didy
- 20:51 Świat Mimo
- 20:54 Historie Henryka
- 20:56 Mimo i Bobo
- 20:58 Hiphopowy kaktus
- 21:00 Zack i Ziggy
- 21:03 Przygody kaczki
- 21:05 Hiphopowy kaktus
- 21:08 Opowieści warzywne
- 21:10 Kolorowe koło
- 21:13 Wakacje
- 21:16 Kolorowe koło
- 21:18 Wakacje
- 21:21 Co rośnie na drzewie?
- 21:22 Mimo i Bobo
- 21:24 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:26 Świat Mimo
- 21:29 Kaczka i jej przyjaciele
- 21:31 Elfy przyrody
- 21:32 Mimo i Bobo
- 21:35 Wakacje
- 21:38 Kolorowe koło
- 21:41 Wakacje
- 21:43 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:47 Wakacje
- 21:50 Drużyna lalek
- 21:53 Hiphopowy kaktus
- 21:55 Kaczka i Puszek
- 21:57 Raul
- 22:00 Toby McFly
- 22:03 Hiphopowy kaktus
- 22:05 Mimo & Bobo PLUS
- 22:10 Morskie przygody
- 22:13 Świat podwodny
- 22:15 Opowieści warzywne
- 22:18 Morskie przygody
- 22:20 Moje zabawki - moi przyjaciele
- 22:22 Połączony świat
- 22:25 Brygada ogniowa
- 22:28 Raul
- 22:30 Mimo & Bobo PLUS
- 22:34 Dinoland
- 22:37 Świat elfów
- 22:40 Teraz się bawimy
- 22:43 Zwierzęta
- 22:45 Indie
- 22:49 Urocze miejsca
- 22:52 Toobys
- 22:54 Monika i Rudi
- 22:57 Uczymy się
- 23:00 Co rośnie na drzewie?
- 23:01 ABC - duckBC
- 23:04 Lola i Liczby
- 23:06 Dotty i Kitty
- 23:09 Dinoland
- 23:12 Jaki jest twój zawód ?
- 23:15 Muzeum
- 23:17 Panni i Fanni
- 23:19 Posłuchaj tego
- 23:23 Kolorowa magia
- 23:26 Co rośnie na drzewie?
- 23:27 Albert tłumaczy
- 23:31 Zack i Ziggy
- 23:35 Dotty i Kitty
- 23:38 Uczymy się
- 23:40 Posłuchaj tego
- 23:45 Kącik naukowy
- 23:48 Kolorowe koło
- 23:51 Jaki jest twój zawód ?
- 23:54 Świat zwierząt
- 23:56 Wstawaj!
- 23:58 Taniec
- 00:00 Pory roku
- 01:02 Ulubione bajki
- 02:06 Uczymy się z ducktv
- 03:08 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:11 Pory roku
- 05:11 Uczymy się z ducktv
- 06:15 Ulubione bajki
- 07:18 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:23 Uczymy się z ducktv
- 10:25 Pory roku
- 11:29 Ulubione bajki
- 13:34 Uczymy się z ducktv
- 14:37 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:39 Pory roku
- 16:42 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:46 Uczymy się z ducktv
- 18:48 Bajki na dobranoc
- 19:48 Słodkie sny
- 20:52 Pory roku
- 21:54 Ulubione bajki
- 22:59 Uczymy się z ducktv
- 23:57 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Ligue1 Season Review
- 07:00 LaLiga Post-Season Show
- 16:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 17:00 LaLiga Top Goals
- 23:00 Ligue1 Season Review
- 04:00 Diego Rodriguez
- 04:30 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 05:00 Andoni Zubizarreta
- 05:30 Ronaldo
- 06:00 Z archiwum LaLiga (7)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (8)
- 14:00 Z archiwum LaLiga (5)
- 15:00 Z archiwum LaLiga (6)
- 22:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 22:30 Legendy Ligue 1 (2)
- 23:00 Legendy Ligue 1 (3)
- 23:30 Historyczne momenty (Girondins de Bordeaux 2008/09)
- 00:00 Sports Adventure 5 (11)
- 00:30 Sports Adventure 5 (12)
- 01:00 Sports Adventure 5 (13)
- 01:30 Sports Adventure 5 (14)
- 02:00 Sports Adventure 5 (15)
- 02:30 Sports Adventure 5 (16)
- 03:00 Sports Adventure 5 (17)
- 03:30 Sports Adventure 5 (18)
- 04:00 Sports Adventure 5 (19)
- 04:30 Sports Adventure 5 (20)
- 05:00 Liquid Edge (5)
- 06:00 Beyond The Beaten Path (8)
- 07:00 Beyond The Beaten Path (9)
- 08:00 Beyond The Beaten Path (10)
- 09:00 WWE Classic Gold (17)
- 09:30 WWE Classic Gold (18)
- 10:00 WWE Classic Gold (19)
- 10:30 WWE Classic Gold (20)
- 11:00 WWE Raw (16)
- 14:00 WWE SmackDown (23)
- 15:00 WWE SmackDown (24)
- 16:00 WWE NXT (13)
- 17:00 WWE: Clash at The Castle (1)
- 21:00 WWE - Main Event (13)
- 04:00 Na osi (1064)
- 04:30 Na osi (1066)
- 05:00 Na osi (1067)
- 05:30 Na osi (1068)
- 06:00 Zoo w Edynburgu - od kuchni 2 (3)
- 07:10 Zoo w Edynburgu - od kuchni 2 (4)
- 14:05 Kontrola graniczna 2 (10)
- 15:05 Celnicy (1)
- 16:00 Celnicy (2)
- 17:00 Celnicy (3)
- 18:00 Celnicy (4)
- 19:00 Celnicy 2 (2)
- 00:05 Sąsiadując z Putinem (2)
- 01:15 Narodziny miliarderów (1)
- 02:15 Garaż Guya Martina (4)
- 03:05 W warsztacie (3)
- 03:50 Inżynieryjne katastrofy 2 (10)
- 14:05 Najsłabsze ogniwo 3 (14)
- 15:00 Olbrzymie maszyny 2 (1)
- 18:00 Nadzwyczajne maszyny (1)
- 19:00 Garaż Guya Martina (4)
- 20:00 Nadzwyczajne maszyny (2)
- 21:00 Najsłabsze ogniwo 3 (14)
- 04:30 Weterynarz z Yorkshire 11 (6)
- 06:00 Dzika Szkocja (Wyżyny)
- 06:55 Dzika Szkocja (Wyspy)
- 08:00 Dzika Szkocja (Niziny)
- 09:05 Dziki Wschód Polski
- 21:00 Prerie: dzika Ameryka