Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Operacja "Świt"
- 03:20 Wesele
- 10:55 Janosik (Trudno - miłość!)
- 11:55 Między ziemią a niebem
- 17:00 Teleexpress
- 17:20 Pogoda
- 17:35 Komisarz Alex 19 (Zabójstwo na raty)
- 18:40 Jaka to melodia? (5244)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 04:15 Zakończenie programu
- 04:50 Barwy szczęścia (2967)
- 05:25 Barwy szczęścia (2968)
- 06:00 Barwy szczęścia (2969)
- 06:30 M jak miłość (1788)
- 07:30 Pytanie na śniadanie - pobudka
- 07:55 Pytanie na śniadanie
- 12:05 Wszyscy moi mężczyźni
- 14:00 Familiada (2941)
- 14:35 Koło fortuny (1539)
- 15:15 Szansa na sukces. Opole 2024 (Golden Life)
- 16:15 Tak to leciało! (25)
- 17:00 Gra na Maksa 3 (Dziewczyna, co się zna)
- 17:10 W obliczu śmierci
- 22:05 Panorama
- 22:45 Kino bez granic: Gdzie jesteś, Bernadette?
- 04:10 Całkiem niezła historia (Na wypasie)
- 04:30 Info Wilno (1265)
- 04:50 Niezwykłe miejsca (Elektrownia Powiśle)
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 06:00 Dzika Polska (Wyjście smoka)
- 06:35 Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
- 07:10 Turystyczna jazda (Dalmacja: Szybenik i Rogoznica)
- 07:35 Sielskie życie
- 07:55 Mieszkać piękniej (Murale)
- 08:30 O pracy po pracy
- 08:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Lublin)
- 09:05 Rok w ogrodzie
- 09:30 Igrzyska w regionach
- 10:01 Dobrego dnia
- 12:00 Perły Bałtyku (Najmniejsze skarby morza)
- 12:30 Tydzień
- 13:00 Piosenka dla Ciebie
- 18:05 Słowobranie
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:49 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:10 Strefa Mazowsze
- 19:30 Kościół z bliska
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:35 Opole na bis (Premiery)
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (49)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:30 Pogoda
- 22:45 Kryminalna siódemka
- 23:20 Igrzyska w regionach
- 23:55 Piosenka dla Ciebie
- 04:00 Zjedz Alaskę (5)
- 04:40 Disco Gramy (6223)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 08:35 Karate Kid 2
- 10:55 Madagaskar
- 14:45 Detektyw Bruno
- 17:15 Śniadanie do łóżka
- 18:50 Wydarzenia (623)
- 19:20 Sport (623)
- 19:27 Pogoda (623)
- 19:30 Państwo w państwie (532)
- 23:55 Pakt milczenia
- 00:00 13 posterunek 2 (12)
- 00:35 13 posterunek 2 (13)
- 01:20 13 posterunek 2 (14)
- 02:00 STOP Drogówka (324)
- 03:05 Interwencja (5431)
- 03:25 Disco Polo Life (2352)
- 08:00 11 września - ostatnie minuty lotu 93
- 09:00 Galileo (1076)
- 10:00 Galileo (1077)
- 11:15 Czym chata bogata!
- 13:00 Medalion
- 14:55 Dzień Dziecka z Fundacją Polsat
- 15:55 Gwiazdy Kabaretu (9)
- 17:00 Gwiazdy Kabaretu (10)
- 18:00 Galileo (1046)
- 19:00 Galileo (1047)
- 20:00 Osaczeni
- 22:30 Przychodzą z ciemności
- 00:00 Wściekły pies
- 02:00 Zobacz to!: Dyżur 3 (30)
- 02:35 Dyżur 3 (31)
- 03:00 Taki jest świat 9 (25)
- 04:00 Menu na miarę (5)
- 04:35 Menu na miarę (6)
- 05:00 Dyżur 3 (32)
- 05:30 Rodzinny interes (Zaręczynowy pierścionek)
- 06:30 Rodzinny interes (Superfura)
- 07:30 Kurierzy (2)
- 08:30 Kurierzy (3)
- 09:30 Oskar
- 11:05 Złów i wypuść
- 13:30 Instrukcji nie załączono
- 15:55 Wyścig szczurów
- 18:20 Tajemnice Saint-Tropez
- 22:55 W sieci kłamstw
- 04:15 Dyżur 3 (38)
- 05:00 Dyżur 3 (39)
- 05:30 Dyżur 3 (40)
- 06:00 Ale numer! 21 (13)
- 06:35 Ale numer! 22 (1)
- 07:00 Ale numer! 22 (2)
- 07:35 Dom dla psa (8)
- 12:35 Księżniczka Emmy
- 14:00 SamSam
- 15:45 Najpiękniejsze baśnie: Czarodziejski flet
- 20:00 Król niewiernych
- 08:00 Megalotnisko w Dubaju (9)
- 09:00 Megalotnisko w Dubaju (10)
- 12:00 Nieziemska nauka (Bursztyn)
- 13:00 W pułapce żywiołów (2)
- 00:25 Cloverfield Lane 10
- 02:40 FBI 4 (4)
- 03:30 FBI (2)
- 04:25 Rekrut 5 (14)
- 05:10 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Hity AXN
- 06:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
- 07:50 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (13)
- 14:40 Piękny umysł
- 17:25 Mission: Impossible 3
- 22:45 Raport mniejszości
- 00:05 Zabójcza pogoda 3 (6)
- 01:10 W umysłach autystyków (1)
- 02:15 W okowach mrozu 2 (1)
- 03:00 Szlakiem wulkanów (8)
- 03:50 Mroźna planeta 2 (5)
- 04:45 W okowach mrozu 3 (10)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (4)
- 06:00 W okowach mrozu 2 (2)
- 06:45 Planeta Ziemia (3)
- 07:50 Planeta Ziemia (4)
- 11:00 Mroźna planeta 2 (6)
- 00:25 Taffy 2 (Zupełnie nowy Taffy)
- 00:30 Taffy 2 (Cała prawda o Taffym)
- 00:40 Taffy 2 (Powrót Ronalda Szopiastego)
- 00:45 Taffy 2 (Ojciec chrupki)
- 00:55 Taffy 2 (Zjazd)
- 01:00 Taffy 2 (Szef wszystkich szopów)
- 01:05 Taffy 2 (Zamaskowani)
- 01:15 Taffy 2 (112)
- 01:25 Ghostforce (Piraniak/ Dinozos)
- 01:45 Ghostforce (Wsado Boss/ Dużystrach)
- 02:10 Ghostforce (Jellyjack/ Wybuch)
- 02:35 Płazowyż (Konkurs kulinarny/ Zasadzka)
- 02:55 Płazowyż (Efekt Dominki/ Ładowanie)
- 03:20 Płazowyż (Nauka jazdy/ Wschodząca jazda)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig Wotanów)
- 04:05 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Skarb z nieba)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Paliwo wikinga)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Serowy dziennik)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Gra o tron)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Przyjaciel Chłopca)
- 05:45 Taffy (Wejście kota)
- 05:50 Taffy (Malutki problem)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Psychokomik)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 4 (Qilin)
- 07:00 Greenowie w wielkim mieście 3 (Długie pożegnanie)
- 07:30 Greenowie w wielkim mieście 4 (U Tirka / Dżingle)
- 08:00 Taffy 2 (Mucha)
- 08:05 Taffy 2 (Bentley mózgowiec)
- 08:10 Taffy 2 (Nawiedzony kłaczek)
- 08:25 Taffy 2 (Dzielny Bentley)
- 08:35 Taffy 2 (Majętna magia)
- 08:40 Taffy 2 (Niewidzialny)
- 08:55 Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - Dzień Bohaterów (2)
- 09:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Postraszycielka)
- 09:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Mroczny amor)
- 00:05 Hej, skarbie
- 01:55 7 psychopatów
- 03:45 Cios w serce
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:50 Tajna agentka
- 08:20 Arka Noego
- 09:45 Nauka spadania
- 11:25 Ojciec
- 13:00 Dawca pamięci
- 14:35 Dom zbrodni
- 16:30 Coco Chanel
- 18:20 Brian Banks
- 20:00 Maria Antonina
- 22:05 Obietnica poranka
- 04:40 Milczący świadek 23 (6)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (2)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (5)
- 07:00 Ojciec Brown 5 (6)
- 08:00 Tajemnice Majorki (2)
- 09:00 Lewis 7 (2)
- 12:00 Śmierć pod palmami 11 (5)
- 13:10 Śmierć pod palmami 11 (6)
- 20:00 Ulica nadziei 3 (2)
- 21:00 Tajemnice Brokenwood 5 (4)
- 22:55 Profesor T 3 (3)
- 23:55 Sherwood (4)
- 10:55 Łowcy skarbów 3 (7)
- 11:55 Łowcy skarbów 3 (8)
- 12:50 Łowcy skarbów 3 (9)
- 13:50 Łowcy skarbów 3 (10)
- 14:50 Columbo 5 (6)
- 16:55 Columbo 7 (2)
- 22:50 Columbo 5 (5)
- 00:20 Magia nagości (7)
- 01:30 Magia nagości. Dania (5)
- 02:05 Selfie po polsku 2 (2)
- 02:40 I love kabaret (7)
- 03:40 I love kabaret (8)
- 04:40 I love kabaret (7)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (34)
- 06:00 Bliżej! Magazyn reporterów (8)
- 06:25 Bliżej! Magazyn reporterów (9)
- 06:50 Bliżej! Magazyn reporterów (10)
- 07:20 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:40 Survivalowa rodzina (9)
- 08:10 To leci w sieci (16)
- 08:40 To leci w sieci (17)
- 09:05 Dzika przyroda na żywo (3)
- 09:35 Dzika przyroda na żywo (4)
- 10:15 Dzika przyroda na żywo (5)
- 10:45 Dzika przyroda na żywo (6)
- 11:15 Chwile grozy (9)
- 14:30 Filip z konopi
- 16:10 Kabaretowe przeboje 2 (2)
- 17:10 Kabaretowe przeboje 2 (1)
- 20:00 Kabaretowe przeboje (1)
- 21:00 Kabaretowe przeboje 2 (4)
- 22:00 I love kabaret (8)
- 23:00 Magia nagości (7)
- 00:05 Giganty w przestworzach (5)
- 01:00 Darz Bór (260)
- 01:30 Darz Bór (261)
- 02:05 Darz Bór (262)
- 02:35 Darz Bór (263)
- 03:05 Darz Bór (264)
- 03:35 Darz Bór (265)
- 04:05 Darz Bór (266)
- 04:35 Na osi (1015)
- 05:15 Na osi (1016)
- 06:00 Na osi (1085)
- 06:30 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 07:00 77 TV (Przypadków wodnych)
- 14:00 Sekrety piramid (1)
- 15:00 Sekrety piramid (2)
- 04:35 77 TV 2 (Przypadki gastronomiczne)
- 05:35 Zakręcone stworzonka z internetu (3)
- 06:00 Z lokalnego archiwum
- 06:20 Z lokalnego archiwum
- 06:40 Z lokalnego archiwum
- 07:00 Z lokalnego archiwum
- 07:20 TVCentrum uwagi
- 07:40 TVCentrum uwagi
- 08:00 TVCentrum uwagi
- 08:20 TVCentrum uwagi
- 08:40 U nas w...
- 09:00 U nas w...
- 09:20 U nas w...
- 09:40 U nas w...