Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Czego życzy sobie kobieta
- 02:15 Kula w łeb
- 14:00 Złoty chłopak (202)
- 14:55 Jaka to melodia? (5161)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (772)
- 16:05 Dziedzictwo (299)
- 16:50 Gra na Maksa 3 (Strefa Skorpiona)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5278)
- 17:55 Leśniczówka (930)
- 18:25 Leśniczówka (931)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (14/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:30 Teatr Telewizji: Grand Prix Festiwalu Dwa Teatry
- 00:45 Osiecka (9/13)
- 01:40 Osiecka (10/13)
- 02:40 Porady na zdrady
- 12:30 Koło fortuny (1540)
- 13:15 Akacjowa 38 (368)
- 16:00 Koło fortuny (1541)
- 16:35 Familiada (2943)
- 17:15 Zakazany owoc (489)
- 18:10 Rodzinka.pl (Wspomnień czar)
- 18:45 Akacjowa 38 (403)
- 19:35 Barwy szczęścia (2970)
- 23:15 Gra na Maksa 3 (Strefa Skorpiona)
- 23:30 Panorama
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Murale)
- 02:20 Perły Bałtyku (Najmniejsze skarby morza)
- 02:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1976)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (14)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Koniec świata)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Podhale)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (5)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kickiego w Jaszczowie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (51)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:02 Sport
- 19:06 Prosto z Mazowsza
- 19:29 Podróże z historią (Smak Torunia)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (51)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (507)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o mrówce. Samotność w tłumie)
- 02:00 Wykolejony
- 16:20 Pogoda (624)
- 16:25 Interwencja (5432)
- 16:40 Gliniarze (Śmiertelna pułapka)
- 17:40 Sekrety rodziny (Gospodyni)
- 18:50 Wydarzenia (624)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (624)
- 19:45 Sport (624)
- 19:55 Pogoda (624)
- 01:00 Eliminatorzy
- 03:00 Zobacz to!: Taki jest świat 9 (25)
- 04:00 Dyżur 3 (36)
- 04:35 Dyżur 3 (37)
- 05:00 Dzielnica strachu 5 (Telefon z piekła)
- 06:00 Nash Bridges (Patrioci)
- 07:00 Nash Bridges (Pół żartem, pół serio)
- 10:00 Zbuntowany anioł (232)
- 11:00 Zbuntowany anioł (233)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (30)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (31)
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (163)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 05:55 Ale numer! 19 (12)
- 06:30 Ale numer! 19 (13)
- 06:55 Dolina Muminków (Mała Mi się wprowadza)
- 07:30 Dolina Muminków (Wiosenna piosenka)
- 07:55 Smerfy (Chmura Ciamajdy/Walentynkowe szaleństwa)
- 10:00 Bing 4 (Nicky)
- 10:10 Baranek Shaun (Spalony)
- 10:12 Baranek Shaun (21)
- 10:20 Baranek Shaun (Zakochany owczarek)
- 10:25 Baranek Shaun (Kąpiel)
- 10:50 Milo (Aktor Milo)
- 11:00 Milo (Sędzia Milo)
- 11:10 Blue 2 (U fryzjera)
- 11:20 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 11:25 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 11:45 Dinopociąg (Śladami zęba/Mały przyjaciel Małej)
- 04:10 Agenci NCIS: Hawaje (16)
- 05:05 Agenci NCIS 18 (15)
- 06:10 Ultraviolet 2 (7)
- 07:10 Rekrut 4 (2)
- 10:00 Rekrut 4 (2)
- 11:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 12:50 Rekrut 4 (3)
- 13:50 FBI (21)
- 14:45 FBI (22)
- 15:40 MacGyver 4 (1)
- 16:30 MacGyver 4 (2)
- 17:25 FBI 2 (1)
- 18:20 FBI 2 (2)
- 19:20 MacGyver 4 (3)
- 20:10 MacGyver 4 (4)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (5/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (3)
- 23:00 FBI 2 (1)
- 23:55 FBI 2 (2)
- 04:50 W okowach mrozu 3 (11)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (5)
- 06:00 Zabójcze drapieżniki (4)
- 06:35 W okowach mrozu 4 (15)
- 07:35 Ekstremalne wyprawy 4 (5)
- 08:40 Planeta Ziemia (1)
- 09:45 W okowach mrozu 3 (5)
- 12:40 Planeta Ziemia (1)
- 13:45 Ekstremalne wyprawy 4 (5)
- 14:45 W okowach mrozu 4 (15)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 7 (12)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (12)
- 00:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 00:30 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 00:40 Taffy 2 (Mama!)
- 00:45 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 00:55 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 01:00 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 01:05 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 01:15 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 01:25 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:45 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 02:10 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 02:35 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 02:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:20 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 03:40 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 05:45 Taffy (Masz to w genach)
- 05:50 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Bańkor)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Kotowtór)
- 07:00 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 07:30 Herosi pół na pół (Róbcie wszyscy tak, jak ja/ Mglista wizja przyszłości)
- 20:20 Taffy 2 (Labirynt)
- 20:25 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 20:40 Taffy 2 (Wrobiony)
- 20:45 Taffy 2 (Fotka)
- 20:55 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 21:10 Taffy 2 (Smrodek)
- 21:15 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 21:25 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (W brzuchu bestii)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wóz oraz przewóz)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 23:05 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 00:15 Czarna Dalia
- 02:15 I zapadła ciemność
- 03:45 Między miejscami
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:20 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 07:45 Poza czasem
- 09:45 Wampirzyce
- 11:15 Wojenne kwiaty
- 12:50 Tańcząca z wiatrem
- 14:20 Kroczący Grom
- 15:55 Zdobyć Woodstock
- 17:55 Agora
- 20:00 Córka trenera
- 21:30 Zombieland
- 22:55 Projekt Floryda
- 01:10 Ulica nadziei 3 (2)
- 02:10 Morderstwa w Midsomer 12 (9)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 12 (10)
- 03:50 Profesor T 3 (3)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 11 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (6)
- 07:00 Ojciec Brown 5 (7)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (2)
- 12:00 Ojciec Brown 5 (7)
- 13:00 Śmierć pod palmami 11 (7)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (9)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (3)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 2 (1)
- 23:55 Stłamszeni 3 (5)
- 00:05 Magia nagości. Hiszpania (8)
- 01:15 Body SOS: naga prawda (5)
- 02:20 Selfie po polsku 2 (3)
- 02:50 I love kabaret (2)
- 03:50 I love kabaret (7)
- 04:50 I love kabaret (8)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (15)
- 06:00 Poranny rogal (75)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (78)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:35 Poranny rogal (85)
- 07:55 Gadżet show (1)
- 08:30 Polskie złote rączki (1)
- 09:25 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 10:00 Dom w cenie mieszkania 2 (7)
- 10:35 Lata 90. Dekada (5)
- 11:05 Lata 90. Dekada (6)
- 11:35 Cała prawda o lataniu (1)
- 14:25 M.A.S.H. (Kombinatorzy)
- 15:00 M.A.S.H. (Problem z komunikacją)
- 15:35 M.A.S.H. (Szybki osąd)
- 18:05 Kabaretowe przeboje (6)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 00:05 Giganty w przestworzach (8)
- 01:05 Darz Bór (267)
- 01:35 Darz Bór (268)
- 02:05 Darz Bór (269)
- 02:35 Darz Bór (270)
- 03:10 Darz Bór (271)
- 03:40 Darz Bór (272)
- 04:10 Darz Bór (273)
- 04:40 Na osi (1017)
- 05:15 Na osi (1018)
- 06:00 Na osi (1085)
- 06:30 Trucker Club (183)
- 07:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna (3)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 13:00 Kontrola graniczna (5)
- 16:00 Kontrola graniczna (6)
- 17:00 Kontrola graniczna (7)
- 22:05 Kod Jezusa (3)
- 23:00 Kod Jezusa (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:05 77 TV (Przypadków drogowych)
- 05:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:25 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 11:00 Na osi (1085)
- 11:30 Celnicy 3 (3)
- 12:00 Celnicy (3)
- 13:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (8)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (9)
- 00:15 Czarodziejska cukiernia Alicji (Róża pośród cierni)
- 00:40 Czarodziejska cukiernia Alicji (Mistrzowskie ptysie / Króliczy chrzan)
- 01:05 Czarodziejska cukiernia Alicji (Liczy się Kapelusznik / Kota-strofa)
- 01:30 Spidey i superkumple 2 (Ckliwe rozwiązanie/ Mała mrówka, wielki problem)
- 01:55 Spidey i superkumple 2 (Wieża Ock!/ Przechytrzony dzięki sztuce!)
- 02:20 Spidey i superkumple 2 (Drzemkowa akcja/ Kicający problem)
- 02:45 Myszka Miki: Frajdomek (Dino Safari)
- 03:10 Myszka Miki: Frajdomek (Dzień wolny króla Ludwika / No Horsing Around)
- 03:35 Myszka Miki: Frajdomek (Minnie jest śnieżką! / Śnieżna Królewna)
- 04:00 Eureka! (Za wysokie loty / Budzik dla Bartka)
- 04:30 Eureka! (Muszla pełna dźwięków / Prezent dla bliźniaków)
- 05:00 Eureka! (Chrapiący problem / Wycieczka do biblioteki)
- 05:30 Myszka Miki: Frajdomek (Awaryjne lądowanie Mikołaja)
- 06:00 Myszka Miki: Frajdomek (Bez uścisków / Gdzie Frajdek?)
- 06:30 Myszka Miki: Frajdomek (Podniebne urodziny Mikiego!/ Urodziny "A co ze mną?")
- 07:00 Me & Winnie the Pooh (Deszczowy teatrzyk Prosiaczka)
- 07:05 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 07:10 Blue 2 (Burgerownia)
- 07:20 Blue 2 (Wielkanoc)
- 07:30 Blue 2 (Łódki z kory)
- 07:40 Blue 3 (104)
- 07:50 Blue 3 (105)
- 10:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) (1)
- 10:05 Spidey i superkumple 2 (Bum-Bum Głośnik)
- 10:20 Spidey i superkumple 2 (Za morskim potworem)
- 10:35 Spidey i superkumple 2 (Wieloryb Czasu)
- 10:50 Spidey i superkumple 3 (Rwąca deszczówka)
- 11:00 Ariel: Mermaid Tales (Shorts) (2)
- 11:05 Myszka Miki: Frajdomek (Bohaterowie sprzątają / Dino-kaczor!)
- 11:30 Superkoty (Astrokotka / Kradzież klejnotu)
- 12:00 Pupstruction (Szybcy i futrzasty/ Luna kopie głęboko)
- 12:30 Me & Winnie the Pooh (Deszczowy teatrzyk Prosiaczka)
- 12:35 Blue 2 (Wytworna restauracja)
- 12:40 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 12:50 Blue 2 (Przedstawienie)
- 13:00 Blue 2 (Gili-kraby)
- 13:10 Blue 2 (Ucieczka)
- 13:20 Blue 2 (Autobus)
- 13:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (Malowanie z Kłapouchym)
- 13:30 Straż Ekipa (Urodziny dziadka/ Odpoczynek najlepszych)
- 14:00 Spidey i superkumple (11)
- 14:30 Lwia Straż (9)
- 15:00 Lwia Straż (10)
- 15:30 Superkoty (Fajerwerkowa obawa/ Serowe drzewa)
- 16:00 Pupstruction (Kometa / Domek na drzewie)
- 16:30 Pupstruction (Profesor Miaukowicz/ Sąsiadka zza płotu)
- 17:00 Blue 2 (Maszyna do pisania)
- 17:10 Blue 2 (Burgerownia)
- 17:20 Blue 2 (Wielkanoc)
- 17:30 Blue 2 (Łódki z kory)
- 17:40 Blue 3 (104)
- 17:50 Blue 3 (105)
- 20:00 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 20:10 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 20:20 Blue 2 (Spanko)
- 20:25 Figle-migle z Kubusiem Puchatkiem (Malowanie z Kłapouchym)
- 20:30 Superkoty (Zniknięcie kocich drzew / Koncertowa blokada)
- 21:00 Spidey i superkumple 2 (Maltański Kot!/ Dzień z Czarną Panterą)
- 21:30 Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi (Śnieżna przygoda / Atak droidów treningowych)
- 00:00 Płazowyż 2 (Rygiel)
- 00:20 Płazowyż 2 (Nocni woźnice/Powrót do Kurzajkowa)
- 00:40 Taffy (Dzień szopa)
- 00:50 Taffy (W dziczy)
- 00:55 Taffy (Ubaw po pachy)
- 01:05 Taffy (Dotknij futra)
- 01:10 Taffy (Bentley z dżungli)
- 01:15 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 01:30 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (8)
- 01:50 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (9)
- 02:10 Duch i nas dwóch (21)
- 02:35 Duch i nas dwóch (22)
- 03:00 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (11)
- 03:20 Kosmiczne kurczaki w kosmosie (12)
- 03:40 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (19)
- 04:00 Randy Cunningham: Nastoletni Ninja (20)
- 04:20 Duch i nas dwóch (4)
- 04:45 Duch i nas dwóch (5)
- 05:10 Robale ziomale (Nocny potwór / Sopelek)
- 05:30 Robale ziomale (8)
- 05:50 Taffy (Redaktor Taffy)
- 06:00 Taffy (Szczęśliwy dom)
- 06:05 Taffy (Szopi Księżyc)
- 06:10 Taffy (Taffy z przyszłości)
- 06:25 Taffy (Zwrot)
- 06:35 Taffy (Pchli cyrk)
- 06:40 Taffy (Nowszy model)
- 06:55 Greenowie w wielkim mieście 2 (Wizyta rodziców/ Najlepszy basen w mieście)
- 07:25 Greenowie w wielkim mieście 2 (Postanowienia noworoczne / Zima w Wielkim Mieście)
- 07:55 Wodogrzmoty Małe 2 (Nie ten za kogo się podaje)
- 10:05 Taffy 2 (Smrodek)
- 10:20 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Randka dziadka)
- 10:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Skecz z papugą)
- 10:50 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 11:00 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 11:15 Greenowie w wielkim mieście (Świerszczu na swoim/ Wolontariuszka)
- 11:45 Greenowie w wielkim mieście 2 (Dynamit/ Wrumka)
- 12:10 Taffy 2 (Dom na sprzedaż)
- 12:20 Taffy 2 (Koszmar z wampirem)
- 12:25 Taffy 2 (Narciarze)
- 12:35 Taffy 2 (Kocia perfekcja)
- 12:45 Taffy 2 (Majętna mumia)
- 12:55 Taffy 2 (Opera mydlana)
- 13:00 Taffy 2 (Dziewięć żyć szopa)
- 13:10 Taffy 2 (Gwiazdy w elitarnym klubie)
- 13:20 Herosi pół na pół (Bitwa ulubieńców/ Mistrzowie ciętej riposty)
- 13:50 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot 3 (Połykacz serc)
- 18:15 Molly i Duch (Wieczór gier/ Niedobrodziejka)
- 18:45 Taffy (Kołnierze)
- 18:50 Taffy (Wszędzie jarmuż)
- 18:55 Taffy (Fabryka waz)
- 19:10 Taffy (Zaklinacz krzyków)
- 19:20 Taffy (Swetry)
- 19:25 Taffy (Marzenia maszyny)
- 19:40 Wodogrzmoty Małe (19)
- 22:10 Fineasz i Ferb (14)
- 22:35 Fineasz i Ferb (12)
- 23:00 Dzieciak kontra Kot 2 (38)
- 23:25 Dzieciak kontra Kot 2 (39)
- 23:50 Dzieciak kontra Kot 2 (40)
- 00:00 Matklocki (14)
- 00:10 Blue (32)
- 00:15 Andy dookoła świata (9)
- 00:35 Superpyra (11)
- 00:45 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (23)
- 00:55 Piotruś Królik (29)
- 01:10 W Papierowej Krainie (14)
- 01:25 Blue 2 (2)
- 01:30 Blue 2 (3)
- 01:40 Blue 2 (4)
- 01:50 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (51)
- 02:00 Blue (22)
- 02:10 Tosia i Tymek (10)
- 02:20 Noddy: detektyw w krainie zabawek (12)
- 02:30 Kręciołki (73)
- 02:45 Teletubisie (17)
- 02:55 Blue (38)
- 03:05 Blue (39)
- 03:10 JoJo i Babcia 3 (23)
- 03:25 Kolorklocki (15)
- 03:30 Kolorklocki (16)
- 03:35 Superpyra (39)
- 03:40 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (6)
- 03:55 Kolorklocki (7)
- 04:05 Tomek i przyjaciele 16 (9)
- 04:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (40)
- 04:25 Blue 2 (38)
- 04:35 Blue 2 (39)
- 04:40 Blue 2 (40)
- 04:50 Blue 2 (41)
- 04:55 Superpyra (42)
- 05:05 Hej, Duggee! (Duggee i odznaka ratownika)
- 05:10 Hej, Duggee! (Duggee i odznaka Super Zucha)
- 05:20 Kolorklocki (5)
- 05:25 Tosia i Tymek (14)
- 05:35 Piotruś Królik (29)
- 05:50 W Papierowej Krainie (26)
- 06:00 Tosia i Tymek (36)
- 06:15 JoJo i Babcia 3 (16)
- 06:25 Matklocki 2 (6)
- 06:35 Matklocki 2 (16)
- 06:40 Kolorklocki (26)
- 06:45 Blue 2 (4)
- 06:55 Blue 2 (46)
- 07:05 Blue (2)
- 07:15 Blue (38)
- 07:20 Blue (39)
- 07:30 Blue 2 (13)
- 07:40 Andy dookoła świata (30)
- 07:55 Matklocki (14)
- 08:00 Blue 2 (Świąteczne pływanie)
- 08:10 Blue 2 (Wielkanoc)
- 08:20 Blue 2 (9)
- 08:30 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (26)
- 08:40 JoJo i Babcia 3 (10)
- 08:55 W Papierowej Krainie (24)
- 09:05 Piotruś Królik (23)
- 09:20 Piotruś Królik (24)
- 09:35 Matklocki 3 (6)
- 09:40 Teletubisie (18)
- 09:55 Kręciołki (60)
- 10:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek (9)
- 10:25 Blue (47)
- 10:35 Uliczka Newtona (10)
- 10:40 Matklocki (6)
- 10:45 Yakka Dee 5 (6)
- 10:55 Matklocki 3 (16)
- 11:00 Tosia i Tymek (52)
- 11:15 JoJo i Babcia 2 (31)
- 11:30 Blue (48)
- 11:35 Blue 2 (16)
- 11:45 Blue (31)
- 11:55 Blue 2 (Wielkanoc)
- 12:00 Blue 2 (18)
- 12:10 Matklocki 3 (25)
- 12:20 Uliczka Newtona (26)
- 12:30 JoJo i Babcia 3 (7)
- 12:40 Nadjeżdża Pan Robótka (20)
- 13:00 W Papierowej Krainie (14)
- 13:15 Blue 2 (2)
- 13:25 Blue 2 (3)
- 13:35 Blue 2 (4)
- 13:45 Superpyra (52)
- 13:55 Andy dookoła świata (30)
- 14:10 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (12)
- 14:25 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (16)
- 14:30 Tosia i Tymek (66)
- 14:45 Tosia i Tymek (1)
- 15:00 Piotruś Królik (30)
- 15:15 W Papierowej Krainie (14)
- 15:25 Pirackie potyczki 7 (24)
- 15:50 Superpyra (18)
- 16:00 Blue (9)
- 16:10 Blue 2 (17)
- 16:20 Matklocki 3 (23)
- 16:25 Matklocki (15)
- 16:35 Blue (33)
- 16:45 Andy dookoła świata (16)
- 17:00 Steve i Aneeshwar: Spotkania z przyrodą (4)
- 17:05 Superpyra (12)
- 17:15 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (24)
- 17:30 Piotruś Królik (30)
- 17:45 W Papierowej Krainie (15)
- 18:00 Blue 2 (5)
- 18:05 Blue 2 (6)
- 18:15 Blue 2 (7)
- 18:25 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (52)
- 18:40 Blue (23)
- 18:50 Tosia i Tymek (11)
- 19:00 Kręciołki (74)
- 19:15 Teletubisie (18)
- 19:30 Blue (40)
- 19:35 Blue (41)
- 19:45 JoJo i Babcia 3 (24)
- 20:00 Kolorklocki (17)
- 20:05 Kolorklocki (18)
- 20:10 Superpyra (40)
- 20:20 Listonosz Pat - Przesyłki specjalne 3 (7)
- 20:35 Kolorklocki (8)
- 20:45 Tomek i przyjaciele 16 (10)
- 20:55 Noddy: detektyw w krainie zabawek 2 (41)
- 21:10 Blue 2 (42)
- 21:20 Blue 2 (43)
- 21:30 Blue 2 (44)
- 21:35 Blue 2 (45)
- 21:45 Superpyra (43)
- 21:55 Hej, Duggee! (7)
- 22:00 Hej, Duggee! (8)
- 22:10 Kolorklocki (6)
- 22:15 Piotruś Królik (30)
- 22:30 W Papierowej Krainie (14)
- 22:45 Nadjeżdża Pan Robótka (4)
- 23:05 Pirackie potyczki 7 (24)
- 23:30 Superpyra (18)
- 23:40 Blue (9)
- 23:50 Blue 2 (17)
- 23:55 Matklocki 3 (23)
- 01:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 02:00 Rodzina Treflików 2 (Sami w domu)
- 02:10 Rodzina Treflików 2 (Przepis na ciasto)
- 02:20 Rodzina Treflików 3 (Kłamstewko)
- 02:30 Rodzina Treflików 3 (Dziki Zachód)
- 02:40 Rodzina Treflików 3 (Przyjaźń)
- 02:45 Rodzina Treflików 3 (Duch)
- 02:55 Rodzina Treflików 3 (Gra)
- 03:05 Rodzina Treflików 3 (Śmieci)
- 03:15 Rodzina Treflików 3 (Syrenka)
- 03:30 Rodzina Treflików 3 (Oj, boli)
- 03:35 Rodzina Treflików 3 (Smog)
- 03:45 Rodzina Treflików 3 (Fortepian)
- 03:55 Rodzina Treflików 3 (Kwiat paproci)
- 04:05 Rodzina Treflików 3 (Perełka)
- 04:15 Rodzina Treflików 3 (Obcy)
- 04:25 Rodzina Treflików (Tęcza)
- 04:35 Rodzina Treflików (Kołysanka)
- 04:45 Rodzina Treflików (Drzewko)
- 04:50 Rodzina Treflików (Król i królowa)
- 05:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 06:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 07:00 Cocomelon - baw się razem z nami
- 12:00 Strażak Sam 9 (Wielka ucieczka z wyspy)
- 12:15 Strażak Sam 9 (Niebezpieczne wody)
- 12:30 Strażak Sam 9 (Najlepsze nocowanko na świecie!)
- 12:40 Strażak Sam 9 (Wielorybia historia)
- 12:50 Strażak Sam 9 (Leć, leć i jeszcze raz leć)
- 13:00 Strażak Sam 9 (Światła, kamera, lawina)
- 13:15 Strażak Sam 9 (Puchar Pontypandy)
- 13:35 Strażak Sam 9 (Szalony domek na drzewie)
- 13:45 Strażak Sam 9 (Pogromcy rekordów)
- 13:55 Strażak Sam 9 (Gorące kiełbaski)
- 14:10 Strażak Sam 9 (Norman i pociąg do skamieniałości)
- 14:25 Strażak Sam 9 (Polowanie na żółwia)
- 14:35 Strażak Sam 9 (Mapa, duchy i skarb)
- 14:45 Strażak Sam 9 (Granity, piaskowce i inne)
- 14:55 Strażak Sam 9 (Koty czy psy?)
- 15:10 Strażak Sam 9 (Niech chowa się kto może)
- 15:25 Strażak Sam 9 (Boyce, Boyce, Boyce)
- 15:35 Strażak Sam 9 (Trema)
- 15:45 Strażak Sam 9 (Piękny ogród górą!)
- 15:55 Strażak Sam 10 (Nieposłuszny koń)
- 16:10 Strażak Sam 10 (Urodziny Sama)
- 16:25 Strażak Sam 10 (Królowie i zamczyska)
- 16:35 Strażak Sam 10 (Szaleństwo na punkcie pizzy)
- 16:45 Strażak Sam 10 (Katastrofa pod psem)
- 16:55 Strażak Sam 10 (Autobus w opałach)
- 17:10 Strażak Sam 10 (Szpiegowskie intrygi)
- 17:30 Strażak Sam 10 (Lis na wolności)
- 17:40 Strażak Sam 10 (Upiorne przyjęcie)
- 17:50 Strażak Sam 10 (Rozstanie)
- 18:00 Strażak Sam 10 (Ognista piłka)
- 18:10 Strażak Sam 10 (Jaskiniowa wpadka)
- 18:25 Strażak Sam 10 (Trenuj i błyszcz)
- 18:40 Strażak Sam 10 (Kosmiczny pociąg)
- 18:50 Strażak Sam 10 (Największy miś)
- 19:00 Strażak Sam 10 (Zamki na piasku)
- 19:15 Strażak Sam 10 (Lodowiskowa katastrofa)
- 19:30 Strażak Sam 10 (Uciekający ponton)
- 19:40 Strażak Sam 10 (Żabia fantazja)
- 19:50 Strażak Sam 10 (Pada, pada śnieg)
- 20:00 Strażak Sam 10 (Norman i wielki cyrk)
- 20:15 Strażak Sam 10 (Wio, wio, wiosłuj!)
- 20:30 Strażak Sam 10 (Dzień pingwina)
- 20:40 Strażak Sam 10 (Festyn w Pontypandy)
- 20:50 Strażak Sam 8 (Milionowy klient)
- 21:00 Strażak Sam 8 (Jupiter na wolności)
- 21:10 Strażak Sam 8 (Zima zła)
- 21:25 Strażak Sam 8 (Boyce, jak to Boyce)
- 21:40 Strażak Sam 8 (Wielki koncert)
- 21:50 Strażak Sam 8 (Mandy na morzu)
- 22:00 Strażak Sam 8 (Wielkie ratowanie świnki morskiej)
- 22:15 Strażak Sam 8 (Niedźwiedź polarny w Pontypandy)
- 22:30 Strażak Sam 8 (Szalona wieża ciśnień)
- 22:40 Strażak Sam 8 (Mandy i wielka góra)
- 22:50 Strażak Sam 8 (Uciekający pociąg)
- 23:00 Strażak Sam 8 (Potwór z Pontypandyness)
- 23:15 Strażak Sam 8 (Za dobre chęci Dilys)
- 23:30 Strażak Sam 8 (Zimno, zimno i jeszcze zimniej...)
- 23:40 Strażak Sam 8 (Halloweenowy przekręt Normana)
- 23:50 Strażak Sam 8 (Charlie i fura ryb)
- 00:00 Karaoke z Junior Music
- 06:00 Pobudka z Junior Music!
- 14:00 Junior Music
- 21:00 Kołysanki
- 22:00 Noc z Junior Music
- 00:02 Teraz się bawimy
- 00:04 Kolorowe koło
- 00:07 Towarzysze zabawy
- 00:09 Opowieści warzywne
- 00:11 Jaki jest twój zawód ?
- 00:14 Towarzysze zabawy
- 00:17 Zwierzęta
- 00:20 Opowieści warzywne
- 00:22 Opowieści warzywne
- 00:24 Towarzysze zabawy
- 00:27 Kolorowe koło
- 00:30 Opowieści warzywne
- 00:32 Wstawaj!
- 00:35 Wakacje
- 00:37 Opowieści warzywne
- 00:40 Jaki jest twój zawód ?
- 00:42 Opowieści warzywne
- 00:45 Towarzysze zabawy
- 00:48 Kolorowa magia
- 00:51 Świat podwodny
- 00:53 Sunville
- 00:57 Towarzysze zabawy
- 01:00 Kolorowe koło
- 01:02 Świat podwodny
- 01:06 Przygody w przestrzeni
- 01:08 Miejskie życie
- 01:12 Świat podwodny
- 01:15 Łazienka
- 01:17 Indie
- 01:21 Świat zwierząt
- 01:23 Miejskie życie
- 01:26 Puffy i Tubby
- 01:29 Jak podróżujemy
- 01:32 Morskie przygody
- 01:35 Sport, sport, sport
- 01:39 Świat podwodny
- 01:42 Puffy i Tubby
- 01:45 Świat podwodny
- 01:48 Safari
- 01:50 Świat elfów
- 01:54 Posłuchaj tego
- 01:57 Safari
- 01:59 Przygody w przestrzeni
- 02:02 Galaktyczni turyści
- 02:04 Mini opowiadania
- 02:08 Opowieści warzywne
- 02:10 Przygody w przestrzeni
- 02:13 Kolorowa magia
- 02:16 Oli - cykle natury
- 02:19 Urocze miejsca
- 02:21 Miejskie życie
- 02:24 Panni i Fanni
- 02:26 Safari
- 02:29 Kącik naukowy
- 02:32 Kolorowe koło
- 02:35 Urocze miejsca
- 02:37 Kolorowe koło
- 02:40 Opowieści warzywne
- 02:43 Kolorowa magia
- 02:45 Muzeum
- 02:48 Puffy i Tubby
- 02:52 Grupy
- 02:55 Grupy
- 02:57 Panni i Fanni
- 03:00 Kolorowe koło
- 03:02 Puffy i Tubby
- 03:06 Miyu i Litto
- 03:10 Wstawaj!
- 03:12 Świat zwierząt
- 03:14 Teraz się bawimy
- 03:16 Taniec
- 03:19 Mini opowiadania
- 03:22 Ding Dang Dong
- 03:25 Rodzina bobrów
- 03:29 Opowieści warzywne
- 03:31 Taniec
- 03:34 Świat zwierząt
- 03:36 Posłuchaj tego
- 03:38 Jaki jest twój zawód ?
- 03:40 Urocze miejsca
- 03:43 Ding Dang Dong
- 03:46 Jaki jest twój zawód ?
- 03:49 Teraz się bawimy
- 03:51 Opowieści warzywne
- 03:54 Świat zwierząt
- 03:56 Wstawaj!
- 03:58 Sport, sport, sport
- 04:01 Urocze miejsca
- 04:04 Teraz się bawimy
- 04:06 Świat zwierząt
- 04:10 Ding Dang Dong
- 04:14 Świat elfów
- 04:17 Świat podwodny
- 04:19 Kolorowe koło
- 04:22 Wakacje
- 04:24 Świat podwodny
- 04:26 Opowieści warzywne
- 04:29 Kolorowe koło
- 04:31 Teraz się bawimy
- 04:34 Opowieści warzywne
- 04:36 Sunville
- 04:39 Świat elfów
- 04:42 Opowieści warzywne
- 04:44 Sunville
- 04:47 Wakacje
- 04:49 Świat podwodny
- 04:53 Opowieści warzywne
- 04:55 Teraz się bawimy
- 04:58 Świat podwodny
- 05:01 Wakacje
- 05:03 Kolorowe koło
- 05:06 Wakacje
- 05:08 Kolorowe koło
- 05:11 Wakacje
- 05:14 Kolorowe koło
- 05:17 Puffy i Tubby
- 05:22 Posłuchaj tego
- 05:26 Miyu i Litto
- 05:29 Grupy
- 05:31 Kącik naukowy
- 05:34 Urocze miejsca
- 05:37 Jaki jest twój zawód ?
- 05:39 Urocze miejsca
- 05:42 Kolorowe koło
- 05:45 Grupy
- 05:48 Safari
- 05:51 Muzeum
- 05:53 Jaki jest twój zawód ?
- 05:56 Muzeum
- 05:58 Panni i Fanni
- 06:01 Jaki jest twój zawód ?
- 06:04 Kolorowe koło
- 06:07 Panni i Fanni
- 06:10 Posłuchaj tego
- 06:12 Jaki jest twój zawód ?
- 06:15 Kolorowa magia
- 06:19 Uczymy się
- 06:21 Zastęp strażaków
- 06:24 Dotty i Kitty
- 06:28 Świat zabawek
- 06:30 Risto Gusto
- 06:33 Świat Mimo
- 06:36 Posłuchaj tego
- 06:39 Opowieści warzywne
- 06:41 Teraz się bawimy
- 06:44 Indie
- 06:48 Przygody w przestrzeni
- 06:50 Sippi Sappi
- 06:53 Sztuka Leona
- 06:55 Zastęp strażaków
- 06:57 Drużyna lalek na ratunek
- 07:01 Pociąg
- 07:03 Mimo i Bobo
- 07:05 Posłuchaj tego
- 07:08 Świat zwierząt
- 07:11 Sunville
- 07:15 Posłuchaj tego
- 07:17 Sunville
- 07:20 Hubbi się tym zajmie
- 07:23 Dźwięki wokół nas
- 07:25 Elfy przyrody
- 07:26 Afryka
- 07:28 Kaczka i jej przyjaciele
- 07:30 Zack i Ziggy
- 07:33 Margo i Felix
- 07:36 Afryka
- 07:39 Wstawaj!
- 07:42 Przygody w przestrzeni
- 07:46 Świat elfów
- 07:49 Świat zwierząt
- 07:51 Teraz się bawimy
- 07:53 Tempo Giusto
- 07:55 Mimo & Bobo PLUS
- 07:59 DuckSchool
- 08:02 Mimo i Bobo
- 08:04 Tempo Giusto
- 08:07 Mini opowiadania
- 08:09 Świat zwierząt
- 08:12 Teraz się bawimy
- 08:14 Sport, sport, sport
- 08:17 Ding Dang Dong
- 08:20 Sport, sport, sport
- 08:23 Hubbi i jego koledzy
- 08:25 Dźwięki wokół nas
- 08:27 Tempo Giusto
- 08:29 Kształcików
- 08:30 Dinoland
- 08:33 Uczymy się
- 08:35 Zack i Ziggy
- 08:38 ABC - duckBC
- 08:42 Posłuchaj tego
- 08:44 Jaki jest twój zawód ?
- 08:47 Panni i Fanni
- 08:49 Miyu i Litto
- 08:52 Kolorowe koło
- 08:55 Mimo i Bobo
- 08:58 Elfy przyrody
- 09:00 Fin i Fianna
- 09:03 Słodki dom
- 09:04 DuckSchool
- 09:06 Elfy przyrody
- 09:07 Pixie 2
- 09:08 Kolorowa Klara
- 09:11 Miyu i Litto
- 09:13 Urocze miejsca
- 09:16 Miyu i Litto
- 09:18 Grupy
- 09:21 Kolorowe koło
- 09:23 Kolorowa magia
- 09:27 Margo i Felix
- 09:30 Fin i Fianna
- 09:33 Monika i Rudi
- 09:36 Pixie 2
- 09:37 Monika i Rudi 2
- 09:40 Kaczka i jej przyjaciele
- 09:42 Margo i Felix
- 09:45 Co rośnie na drzewie?
- 09:46 Słodki dom
- 09:48 Przygody kaczki
- 09:50 Toobys
- 09:52 Zack i Ziggy
- 09:55 ABC - duckBC
- 09:58 Historie Henryka
- 10:00 Monika i Rudi
- 10:02 Kolorowa Klara
- 10:04 Lola i Liczby
- 10:07 Kolorowa Klara
- 10:09 Fin i Fianna
- 10:13 Monika i Rudi
- 10:16 Tempo Giusto
- 10:18 Przygody kaczki
- 10:20 Monika i Rudi 2
- 10:23 Monika i Rudi
- 10:26 Kształcików
- 10:28 Toobys
- 10:30 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 10:33 Risto Gusto
- 10:36 Wesołe królestwo
- 10:39 Kolorowa Klara
- 10:41 Margo i Felix
- 10:44 DuckSchool
- 10:47 Fin i Fianna
- 10:50 Afryka
- 10:52 Historie Henryka
- 10:54 ABC - duckBC
- 10:57 Lola i Liczby
- 11:00 Lola i Liczby
- 11:02 Toby McFly
- 11:05 Toobys
- 11:07 Dźwięki wokół nas
- 11:09 Elfy przyrody
- 11:10 Restauracja
- 11:13 Toby McFly
- 11:17 Afryka
- 11:19 Co rośnie na drzewie?
- 11:20 Kaczka i jej przyjaciele
- 11:22 Toobys
- 11:25 Świat Mimo
- 11:28 Mimo i Bobo
- 11:32 Wesołe królestwo
- 11:35 Skoczkowie Planet
- 11:39 Mimo & Bobo PLUS
- 11:43 Hiphopowy kaktus
- 11:45 Brygada ogniowa
- 11:47 Mały Didy
- 11:50 Toby McFly
- 11:53 Uczymy się
- 11:55 Sztuka Leona
- 11:58 Zastęp strażaków
- 12:00 Świat Mimo
- 12:03 Raul
- 12:05 Risto Gusto
- 12:08 Przygody kaczki
- 12:10 Dinozaur Milo
- 12:14 Pociąg
- 12:16 Wesołe królestwo
- 12:19 Mimo & Bobo PLUS
- 12:23 Mały Didy
- 12:25 Dni sportu w Słonecznej wiosce
- 12:28 Drużyna lalek na ratunek
- 12:33 Połączony świat
- 12:36 Wesoła łąka
- 12:39 Drużyna lalek
- 12:41 Mały Didy
- 12:43 Skoczkowie Planet
- 12:47 Toby McFly
- 12:50 Risto Gusto
- 12:53 Wesoła łąka
- 12:56 Afryka
- 12:59 Hubbi i jego koledzy
- 13:01 Mały Didy
- 13:03 Skoczkowie Planet
- 13:08 Hop-hop
- 13:10 Mały Didy
- 13:12 Pociąg
- 13:14 Afryka
- 13:17 Wesoła łąka
- 13:20 Fin i Fianna
- 13:23 Sztuka Leona
- 13:26 Drużyna lalek
- 13:29 Raul
- 13:31 Świat zabawek
- 13:36 Dotty i Kitty
- 13:39 Monika i Rudi
- 13:41 Małe melodie
- 13:43 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:47 Wesołe królestwo
- 13:50 Kształcików
- 13:51 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 13:54 Zabawa w chowanego
- 13:57 Uczymy się
- 14:00 Słodki dom
- 14:01 Kształcików
- 14:03 Toobys
- 14:05 Dotty i Kitty
- 14:08 Dźwięki wokół nas
- 14:10 Co rośnie na drzewie?
- 14:11 Historie Henryka
- 14:13 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:15 Mimo i Bobo
- 14:17 Afryka
- 14:20 Mimo i Bobo
- 14:23 Zabawa w chowanego
- 14:25 Sippi Sappi
- 14:28 Monika i Rudi
- 14:31 Kolorowa Klara
- 14:33 Dotty i Kitty
- 14:36 Kształcików
- 14:37 Toobys
- 14:40 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 14:43 Wstawaj!
- 14:45 Kaczka i jej przyjaciele
- 14:47 Risto Gusto
- 14:50 Wstawaj!
- 14:52 Świat Mimo
- 14:54 Mimo i Bobo
- 14:57 Sippi Sappi
- 15:00 Afryka
- 15:02 Świat Mimo
- 15:05 Wstawaj!
- 15:07 Przygody kaczki
- 15:09 Raul
- 15:12 Lola i Liczby
- 15:14 Elfy przyrody
- 15:15 Zabawa w chowanego
- 15:18 Albert tłumaczy
- 15:21 Mały Didy
- 15:24 Elfy przyrody
- 15:25 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 15:29 Sippi Sappi
- 15:31 Raul
- 15:34 Afryka
- 15:36 Historie Henryka
- 15:38 Margo i Felix
- 15:41 Hop-hop
- 15:44 Zack i Ziggy
- 15:47 Restauracja
- 15:50 Kaczka i jej przyjaciele
- 15:52 Co rośnie na drzewie?
- 15:53 Cubie
- 15:55 Afryka
- 15:58 Cubie
- 16:00 Brygada ogniowa
- 16:02 Kaczka i jej przyjaciele
- 16:04 Drużyna lalek
- 16:07 Przygody kaczki
- 16:09 Fin i Fianna
- 16:11 Dotty i Kitty
- 16:15 Świat Mimo
- 16:18 Toobys
- 16:20 Świat Mimo
- 16:23 Uczymy się
- 16:25 Mały Didy
- 16:27 Mimo i Bobo
- 16:31 Toobys
- 16:33 Elfy przyrody
- 16:34 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 16:37 Przygody kaczki
- 16:39 Drużyna lalek
- 16:41 Afryka
- 16:44 Mały Didy
- 16:46 Sippi Sappi
- 16:49 Hubbi i jego koledzy
- 16:51 Wstawaj!
- 16:53 Zabawa w chowanego
- 16:56 Raul
- 16:59 Hop-hop
- 17:01 DuckSchool
- 17:04 Wstawaj!
- 17:06 Mimo & Bobo PLUS
- 17:10 Zabawa w chowanego
- 17:12 Lola i Liczby
- 17:15 Afryka
- 17:17 Wstawaj!
- 17:19 Raul
- 17:22 Zabawa w chowanego
- 17:24 Mimo i Bobo
- 17:26 Zack i Ziggy
- 17:29 Hop-hop
- 17:32 Mimo & Bobo PLUS
- 17:36 Wstawaj!
- 17:38 Mimo i Bobo
- 17:41 Hop-hop
- 17:43 Mimo i Bobo
- 17:46 Pixie 2
- 17:47 DuckSchool
- 17:49 Pixie 2
- 17:50 Albert tłumaczy
- 17:52 Wesoła łąka
- 17:55 DuckSchool
- 17:57 Dotty i Kitty
- 18:00 Wesoła łąka
- 18:04 Monika i Rudi 2
- 18:07 Fin i Fianna
- 18:10 Sippi Sappi
- 18:12 Lola i Liczby
- 18:14 ABC - duckBC
- 18:17 Zabawa w chowanego
- 18:20 Fin i Fianna
- 18:23 ABC - duckBC
- 18:26 Kształcików
- 18:27 DuckSchool
- 18:29 Sippi Sappi
- 18:32 Co rośnie na drzewie?
- 18:33 Kształcików
- 18:34 Mimo i Bobo
- 18:37 Monika i Rudi
- 18:40 Sippi Sappi
- 18:42 Toobys
- 18:45 DuckSchool
- 18:48 Cubie
- 18:51 Restauracja
- 18:54 Przygody kaczki
- 18:56 Zoo
- 18:59 Przygody kaczki
- 19:01 DuckSchool
- 19:04 Cubie
- 19:07 Toobys
- 19:09 Restauracja
- 19:12 Mimo i Bobo
- 19:14 Historie Henryka
- 19:16 Małe, ale pracowite
- 19:19 Hiphopowy kaktus
- 19:22 Tempo Giusto
- 19:24 Monika i Rudi
- 19:26 Kaczka i jej przyjaciele
- 19:28 Fin i Fianna
- 19:31 Mimo i Bobo
- 19:34 Uczymy się
- 19:37 Toobys
- 19:39 Margo i Felix
- 19:42 Mimo i Bobo
- 19:45 Monika i Rudi
- 19:48 Hiphopowy kaktus
- 19:51 Monika i Rudi
- 19:55 Hop-hop
- 19:57 Mały Didy
- 20:00 Sippi Sappi
- 20:03 Toby McFly
- 20:06 Uczymy się
- 20:09 Im wyżej tym lepiej!/lub/Daj mi spojrzeć!
- 20:12 Mały Didy
- 20:15 Tempo Giusto
- 20:17 Małe, ale pracowite
- 20:20 Lola i Liczby
- 20:22 Afryka
- 20:25 Dźwięki wokół nas
- 20:27 Drużyna lalek na ratunek
- 20:29 Drużyna lalek
- 20:33 Zack i Ziggy
- 20:36 Margo i Felix
- 20:39 Elfy przyrody
- 20:40 Uczymy się
- 20:44 Brygada ogniowa
- 20:47 Przygody kaczki
- 20:49 Pociąg
- 20:51 Lola i Liczby
- 20:55 Mały Didy
- 20:57 Raul
- 21:00 Mały Didy
- 21:03 Mimo i Bobo
- 21:05 Brygada ogniowa
- 21:08 Raul
- 21:10 Tempo Giusto
- 21:13 Wakacje
- 21:15 Kolorowe koło
- 21:18 Wakacje
- 21:21 Kolorowe koło
- 21:23 Wakacje
- 21:25 Raul
- 21:28 Hiphopowy kaktus
- 21:30 Elfy przyrody
- 21:31 Brygada ogniowa
- 21:34 Toobys
- 21:37 Mimo i Bobo
- 21:40 Wakacje
- 21:42 Kolorowe koło
- 21:45 Wakacje
- 21:48 Kolorowe koło
- 21:51 Wakacje
- 21:53 Kolorowe koło
- 21:57 Skoczkowie Planet
- 22:01 Świat zabawek
- 22:04 Dinoland
- 22:06 Kaczka i Puszek
- 22:08 Restauracja
- 22:12 Sztuka Leona
- 22:15 Świat elfów
- 22:18 Miejskie życie
- 22:20 Zwierzęta
- 22:23 Świat podwodny
- 22:25 Sunville
- 22:28 Łazienka
- 22:31 Skoczkowie Planet
- 22:35 Brygada ogniowa
- 22:37 Wesoła łąka
- 22:40 Pociąg
- 22:42 Hubbi się tym zajmie
- 22:47 Świat zwierząt
- 22:49 Teraz się bawimy
- 22:53 Łazienka
- 22:55 Przygody w przestrzeni
- 22:58 Kształcików
- 23:00 Sippi Sappi
- 23:02 Pixie 2
- 23:03 Toobys
- 23:06 Lola i Liczby
- 23:09 Co rośnie na drzewie?
- 23:10 Dotty i Kitty
- 23:13 Słodki dom
- 23:14 DuckSchool
- 23:16 Grupy
- 23:19 Muzeum
- 23:22 Kącik naukowy
- 23:24 Jaki jest twój zawód ?
- 23:27 Miyu i Litto
- 23:29 Panni i Fanni
- 23:31 Co rośnie na drzewie?
- 23:33 Uczymy się
- 23:35 Monika i Rudi
- 23:38 Kolorowa Klara
- 23:40 Dotty i Kitty
- 23:44 Uczymy się
- 23:46 Jaki jest twój zawód ?
- 23:49 Sunville
- 23:52 Miyu i Litto
- 23:54 Kolorowe koło
- 23:57 Kolorowa magia
- 00:02 Pory roku
- 01:06 Ulubione bajki
- 02:09 Uczymy się z ducktv
- 03:10 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 04:13 Pory roku
- 05:15 Uczymy się z ducktv
- 06:19 Ulubione bajki
- 07:20 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 08:24 Uczymy się z ducktv
- 10:30 Pory roku
- 11:35 Ulubione bajki
- 13:42 Uczymy się z ducktv
- 14:41 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 15:44 Pory roku
- 16:45 Uprawiajmz sport i ćwiczmy
- 17:49 Uczymy się z ducktv
- 18:52 Bajki na dobranoc
- 19:52 Słodkie sny
- 20:56 Pory roku
- 21:58 Ulubione bajki
- 23:03 Uczymy się z ducktv
- 05:00 Z archiwum LaLiga
- 06:00 Legendy LaLiga (Roberto Carlos)
- 06:30 Legendy LaLiga (Jesús Navas)
- 07:00 Legendy Ligue 1 (1)
- 07:35 Legendy Ligue 1 (2)
- 17:00 Ligue1 Season Review
- 20:00 LaLiga Top Scorer
- 20:35 La Manita
- 21:00 Magazyn PGE Ekstraligi (9)
- 22:15 Javier Irureta
- 23:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 04:00 Undiano Mallenco
- 04:30 Paco Gento
- 05:00 Leo Messi
- 06:00 Z archiwum LaLiga (3)
- 07:00 Z archiwum LaLiga (4)
- 14:00 The LaLiga EA Sports Champion
- 15:00 LaLiga Top Goals
- 22:00 Z archiwum LaLiga (1)
- 23:00 Z archiwum LaLiga (2)
- 00:00 Nitro World Games: All Access (1)
- 00:30 Nitro World Games: All Access (2)
- 01:00 Nitro World Games: All Access (3)
- 01:30 Nitro World Games: All Access (4)
- 02:00 Nitro World Games: All Access (5)
- 02:30 Nitro World Games: All Access (6)
- 03:00 Nitro World Games: All Access (7)
- 03:30 Nitro World Games: All Access (8)
- 04:00 Nitro World Games: All Access (9)
- 04:30 Nitro World Games: All Access (10)
- 05:00 Liquid Edge (6)
- 06:00 Blue World 4 (11)
- 06:30 Epic Trails (1)
- 07:00 Drift Style (4)
- 07:30 Drift Style (5)
- 10:00 Pro Bull Riders 2016 (11)
- 11:00 Liquid Edge (2)
- 12:00 Action Sports World (13)
- 13:00 X-Games, sezon letni (5)
- 14:00 Grid (2)
- 20:00 WWE NXT (13)
- 21:00 WWE: Clash at The Castle (1)
- 12:00 Sektor Prasowy
- 12:05 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 12:40 Sektor Prasowy
- 12:45 Siatkówka kobiet (Edwar KS Silesia Częstochowa - Easy Wrap Volley Kobyłka)
- 13:10 Głosem Paszkiewicza (21)
- 13:40 Piłka nożna (3. liga piłki nożnej Legia II Warszawa - GKS Wikielec)
- 20:15 Sektor Prasowy
- 20:20 Tenis stołowy (1. liga tenisa stołowego KTS NDM - KS Darz Bór Karnieszewice)
- 20:35 Futsalowe rozmowy
- 21:25 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 21:50 Sektor Prasowy
- 21:55 Futbol amerykański (2. liga futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków - Angels Toruń)
- 04:15 Na osi (1069)
- 04:55 Na osi (1070)
- 05:25 Na osi (1071)
- 05:30 Na osi (1071)
- 06:00 Na osi (1072)
- 06:35 Na osi (1073)
- 07:00 Na osi (1074)
- 07:30 Na osi (1075)
- 08:00 Na osi (1076)
- 08:30 Na osi (1077)
- 09:00 Remont na 5+ (5)
- 09:30 Remont na 5+ (7)
- 10:00 Remont na 5+ (6)
- 10:30 Remont na 5+ (5)
- 11:00 Kontrola graniczna 2 (1)
- 12:00 Kontrola graniczna 2 (2)
- 13:00 Kontrola graniczna 2 (3)
- 16:00 III Rzesza (Pancerna furia)
- 17:00 III Rzesza (Wrogi sojusz)
- 20:00 Cud uchwycony kamerą (6)
- 21:00 Cud uchwycony kamerą (7)
- 10:00 Top Gear 8 (8)
- 11:00 Top Gear 24 (5)
- 12:15 Najsłabsze ogniwo 3 (13)
- 13:15 Top Gear 16 (5)
- 16:30 The Best of Top Gear 2019/2020 (1)
- 17:30 Top Gear 8 (8)
- 18:30 W warsztacie (3)
- 19:30 Top Gear 16 (6)
- 00:00 Arsenał szpiega (Znaleźć szpiega idealnego)
- 01:00 Ciemna strona świata (Królowe kokainy)
- 01:59 Rodzinny biznes doktora Pola (Liczy się siano)
- 02:29 Rodzinny biznes doktora Pola (Pierwsze koty za płoty)
- 02:48 Cesar Millan na ratunek (Duży zły Buddy)
- 03:36 Podróż do przeszłości (Powrót do Zimbabwe)