Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dzika kuchnia (2)
- 00:40 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:55 Dzika kuchnia (1)
- 03:25 Dzika kuchnia (2)
- 04:00 Dzika kuchnia (3)
- 04:35 Przepis na ogród (49)
- 04:45 Przepis na ogród (50)
- 04:55 Dzika kuchnia (4)
- 05:25 Dzika kuchnia (5)
- 06:00 Remont na 5+ (8)
- 06:30 Remont na 5+ (1)
- 07:00 Remont na 5+ (2)
- 07:30 Remont na 5+ (3)
- 07:55 Dzika kuchnia (4)
- 08:30 Dzika kuchnia (5)
- 09:00 Dzika kuchnia (6)
- 09:30 Dzika kuchnia (7)
- 10:00 Doktor wielkiej wagi 5 (3)
- 11:05 Doktor wielkiej wagi 5 (4)
- 12:00 Niesamowita kobieta. W poszukiwaniu diagnozy
- 12:55 Zwierzaki z misją 2 (4)
- 13:25 Rozmowy o zdrowiu
- 13:35 Łowcy smaków (14)
- 14:15 Pytania do doktora (Alkohol)
- 14:55 Metoda Osmina (7)
- 16:00 Wysokogórskie położne 2 (4)
- 17:00 Rozmowy o zdrowiu
- 17:10 Happy i Zen 2 (6)
- 17:45 Upiększeni w raju (19)
- 18:20 Zwierzaki z misją (9)
- 18:55 Studio zdrowego ruchu (Mini band)
- 19:30 Łowcy smaków (6)
- 20:10 Poród co minutę (9)
- 21:15 Pytania do doktora (Alkohol)
- 21:50 Nocna zmiana 4 (10)
- 22:35 Happy i Zen (9)
- 23:10 Upiększeni w raju (19)
- 23:45 Rozmowy o zdrowiu
- 23:55 Czy wiesz, co jesz? 2 (Orzechy)
- 00:40 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Brian Robot)
- 01:05 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Tłuszcze trans)
- 01:30 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Głowa rodziny na diecie)
- 01:55 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Jaki ojciec, taka córka)
- 02:20 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Za kulisami)
- 02:45 Simpsonowie 32 (Tajemny pokój)
- 03:10 Simpsonowie 32 (Nieoszlifowane talenty)
- 03:35 Simpsonowie 32 (Królowie burgerów)
- 04:00 Simpsonowie 32 (Panika na ulicach Springfield)
- 04:25 Simpsonowie 32 (Córka marnotrawna)
- 04:50 Diabli nadali 6 (Nowa lodówka)
- 05:30 Diabli nadali 6 (Zamiana niań)
- 05:55 Diabli nadali 6 (Była Douga)
- 06:20 Diabli nadali 6 (Szpitalne sny)
- 06:45 Diabli nadali 6 (Grób na sprzedaż)
- 07:10 Simpsonowie 32 (Panika na ulicach Springfield)
- 07:35 Simpsonowie 32 (Córka marnotrawna)
- 04:40 Mysz
- 05:35 7 słów o przemijaniu
- 06:00 Miasta rytm (2)
- 06:50 Miasta rytm (3)
- 07:55 Premiera: Dom w cenie mieszkania (6)
- 08:35 Kabaretowy rejs (119)
- 09:35 Romans z intruzem
- 11:35 Człowiek na torze
- 13:25 Paciorki jednego różańca
- 15:40 Och! Kabaret (7)
- 16:40 Och! Kabaret (8)
- 17:30 Pogranicze w ogniu (13)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (14)
- 22:05 Ach śpij, kochanie
- 01:25 Szarada
- 03:40 Młody i niewinny
- 05:25 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 05:40 Zakręcone stworzonka z internetu (2)
- 06:00 Zameldowani 2 (7)
- 06:30 Zameldowani 2 (8)
- 07:00 Zameldowani 2 (9)
- 07:30 Zameldowani 2 (10)
- 08:00 Zameldowani 2 (11)
- 08:25 Zameldowani 2 (12)
- 08:55 Zameldowani 2 (13)
- 09:25 Zameldowani 2 (14)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (9)
- 10:25 Bonanza (10)
- 11:25 Bonanza (11)
- 20:00 Droga smoka
- 22:05 Wściekła pięść
- 00:05 Operacja "Dunaj"
- 02:30 Córka trenera
- 03:58 Zakończenie programu
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:10 Scena śmiechu (65)
- 06:55 Polak potrafi (4)
- 07:55 Komisarz Rex 4 (Zemsta)
- 16:55 Hawaje 5-0 (Wyścig)
- 00:00 Okrutne miasto (26)
- 01:00 Okrutne miasto (27)
- 02:00 Okrutne miasto (28)
- 03:00 Okrutne miasto (29)
- 04:00 Burza namiętności (17)
- 05:00 Burza namiętności (18)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (25)
- 07:00 Trzy siostry (209)
- 08:00 Dzika miłość (89)
- 09:00 Teresa (5)
- 10:00 Okrutne miasto (29)
- 11:00 Przypieczętowany los (81)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (81)
- 13:00 Dzika miłość (89)
- 14:00 Trzy siostry (209)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (25)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (26)
- 17:00 Trzy siostry (210)
- 18:00 Dzika miłość (90)
- 19:00 Teresa (6)
- 20:00 Okrutne miasto (30)
- 21:00 Przypieczętowany los (82)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (82)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (26)
- 02:25 Rysa (7)
- 03:25 Rysa (8-ost.)
- 04:20 Nielegalni (3)
- 05:20 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (12)
- 06:55 Xena: Wojownicza księżniczka (12)
- 07:55 Słoneczny patrol 8 (1)
- 10:55 Xena: Wojownicza księżniczka (12)
- 11:55 Drużyna A (1)
- 22:15 Sukiyaki Western Django
- 02:20 Jeszcze większe dzieci
- 04:25 Prezentuj broń! (29)
- 05:15 Blok promocyjny AXN White
- 06:15 Hity AXN
- 06:35 Winnice miłości 2 (63)
- 07:45 Zaklinacze koni 6 (14)
- 08:45 Zaklinacze koni 6 (15)
- 09:40 Domek na prerii 6 (15)
- 10:50 Domek na prerii 6 (16)
- 11:50 Cztery siostry (20)
- 13:20 Winnice miłości 2 (63)
- 14:25 Zaklinacze koni 6 (16)
- 15:25 Zaklinacze koni 6 (17)
- 16:25 Domek na prerii 6 (17)
- 17:30 Domek na prerii 6 (18)
- 22:55 Cztery siostry (21)
- 00:40 Rocky 3
- 02:45 Autostopowicz
- 04:30 Bonanza (Śmierć o świcie)
- 05:30 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Rewolwerowcy)
- 06:35 To nie ze mną (2)
- 07:10 To nie ze mną (3)
- 07:50 Poirot 7 (Śmierć lorda Edgware'a)
- 12:10 Joga dla dwojga
- 14:05 Tragedia w San Andreas
- 20:00 Tropem bezprawia
- 21:55 Antidotum
- 23:55 Weselne przeznaczenie
- 00:10 Zakończenie programu
- 08:30 Nico jednorożec
- 10:05 Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
- 11:30 Latarnicy
- 13:05 Mój przyjaciel Shadow
- 14:45 Wujek Nino
- 16:25 Ciało potrzebne na gwałt
- 17:55 Jak kochać się z D
- 19:30 Juliusz Cezar
- 21:00 Cake
- 22:40 Mam na imię Sara
- 00:00 97 minut do śmierci
- 01:35 Obrońca
- 03:05 Bestia
- 04:30 Clover Bend
- 06:00 Zakończenie programu
- 07:00 Wyspa skarbów
- 13:25 W kręgu zdrady
- 14:55 Tajemnica pieczęci smoka
- 16:55 Czarownik i biały wąż
- 18:30 Na ratunek
- 20:00 Z zaskoczenia
- 21:30 Witajcie w dżungli
- 22:50 Śmiertelne odliczanie
- 00:35 Nowe głosy - stary kwiat
- 01:45 Nazajutrz
- 02:05 Miłość to za mało
- 03:25 Pani na Musashino
- 04:50 Paradise Club
- 06:00 Frieda
- 07:35 Na brzegu
- 08:55 Hawaje
- 09:20 Legenda Irokezów. Mohawk
- 10:40 Univitellin
- 10:55 Talea
- 12:10 Pielgrzym
- 12:50 Tonąca koza
- 13:20 Krawiec dla Niemców
- 13:35 Rodri
- 14:00 Dzień dobrze minął?
- 15:30 Sklepik z horrorami
- 16:40 Namiętny hydraulik
- 17:55 W głębinach
- 19:35 Kłopotliwy wnuczek
- 21:00 Podążaj na Zachód
- 22:20 Talizman
- 23:50 Nieznajoma w kobiecie
- 00:05 Interwencja
- 01:35 Generacja hmm
- 03:10 Berkeley
- 09:10 Poczuj rytm
- 11:00 Bunny i byk
- 12:40 Droga pod wiatr
- 14:10 Bez śladów
- 15:45 Na skrzydłach orłów
- 17:20 Wypowiedzenie wojny
- 19:00 To nie ze mną 2 (7)
- 19:30 To nie ze mną 2 (8)
- 20:00 To nie ze mną 2 (9)
- 20:30 To nie ze mną 2 (10)
- 21:00 Plan B (6)
- 21:45 Krzyk 4
- 23:35 Niezawodny plan
- 00:40 Szaleńcy
- 02:45 Dziewica wśród żywych trupów
- 08:00 Między gwiazdami (Małgorzata Rozenek-Majdan - extra!)
- 08:20 Superstars (Nicolas Cage, Michael Jackson, Kevin Costner, Cate Blanchett, Johnny Depp)
- 08:50 Dziesięć najlepszych (Największe gwiazdy Instagramu)
- 09:05 Klik News (25)
- 09:10 Warsztat filmowy (46)
- 09:35 Ikony (Charlie Chaplin)
- 09:50 Willy agent (8)
- 10:05 The Queen of Flow 2 (18)
- 10:55 Klik News (26)
- 11:00 Burza (65)
- 11:45 Klik News (27)
- 11:50 Najpiękniejsza brzydula (66)
- 12:50 Moda na sukces 34 (8568)
- 13:15 Moda na sukces 34 (8569)
- 13:45 The Queen of Flow 2 (21)
- 18:50 Ale lapsus (3)
- 19:05 Klik News (26)
- 19:15 Klik News (27)
- 19:20 Triumf miłości (119)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8569)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8570)
- 21:20 Rio Bravo
- 23:55 Szał krwi
- 00:00 Lody na patyku 4
- 01:50 Dziewczyna Piętaszek
- 03:40 Brama ciał
- 05:40 Cannes 2024 (1)
- 06:00 Bonanza (Doradca podatkowy)
- 07:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (5)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (6)
- 07:45 Blada twarz
- 12:10 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 12:30 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (8)
- 12:50 Moda na sukces 34 (8267)
- 13:15 Moda na sukces 34 (8268)
- 13:45 Ivanhoe
- 15:45 Codzienne marzenia
- 18:25 Triumf miłości (77)
- 19:20 The Queen of Flow (77)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8274)
- 20:50 Moda na sukces 34 (8275)
- 21:20 Labirynt 2 (4)
- 22:30 Żądło
- 01:25 Śląska karuzela
- 02:50 Pasmo ciekawostek
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:15 Przy muzyce po Śląsku
- 11:00 Spotkanie z balladą
- 12:15 Columbo (5)
- 13:50 Chicago Fire 3 (2)
- 14:45 Spotkanie z balladą
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Schlesien Journal
- 16:20 Aktywny senior
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (10)
- 19:00 Chicago Fire 3 (3)
- 19:55 Columbo (6)
- 22:40 Pasmo ciekawostek
- 23:00 Silesia flesz; Pogoda
- 23:15 Kino TVS: Rosamunde Pilcher: Na wietrze
- 17:10 UK Wrestling Showdown (17)
- 17:45 UK Wrestling Showdown (18)
- 18:25 UK Wrestling Showdown (19)
- 19:00 WGP Kickboxing Brazil (10)