Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Czego życzy sobie kobieta
- 02:15 Kula w łeb
- 14:00 Złoty chłopak (202)
- 14:55 Jaka to melodia? (5161)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (772)
- 16:05 Dziedzictwo (299)
- 16:50 Gra na Maksa 3 (Strefa Skorpiona)
- 17:00 Teleexpress
- 17:15 Pogoda
- 17:20 Jaka to melodia? (5278)
- 17:55 Leśniczówka (930)
- 18:25 Leśniczówka (931)
- 19:00 Jeden z dziesięciu (14/138)
- 19:30 Program informacyjny 19.30
- 19:55 Pytanie dnia
- 20:05 Pogoda
- 20:15 Sport
- 20:30 Teatr Telewizji: Grand Prix Festiwalu Dwa Teatry
- 00:45 Osiecka (9/13)
- 01:40 Osiecka (10/13)
- 02:40 Porady na zdrady
- 12:30 Koło fortuny (1540)
- 13:15 Akacjowa 38 (368)
- 16:00 Koło fortuny (1541)
- 16:35 Familiada (2943)
- 17:15 Zakazany owoc (489)
- 18:10 Rodzinka.pl (Wspomnień czar)
- 18:45 Akacjowa 38 (403)
- 19:35 Barwy szczęścia (2970)
- 23:15 Gra na Maksa 3 (Strefa Skorpiona)
- 23:30 Panorama
- 00:55 Panorama
- 01:25 Tydzień
- 01:50 Mieszkać piękniej (Murale)
- 02:20 Perły Bałtyku (Najmniejsze skarby morza)
- 02:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1976)
- 02:55 Dziennik regionów
- 03:25 Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
- 04:30 Lato na ROD'os
- 05:00 Dziennik regionów
- 05:30 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:25 Obalamy mity medyczne (14)
- 06:30 Rączka gotuje
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:19 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Kronika lata '80
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Koniec świata)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Polska śródziemnomorska (Podhale)
- 11:40 Europa z bliska
- 12:00 Kryminalna siódemka
- 12:30 Igrzyska w regionach
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Lato na ROD'os
- 13:50 Telezwierz
- 14:15 Eko patent (5)
- 14:30 Dwory i dworki Lubelszczyzny (Dwór Kickiego w Jaszczowie)
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Welon, fura i brawura
- 15:50 Przepis dnia (51)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:47 Pogoda
- 18:48 Kurier Mazowiecki
- 19:02 Sport
- 19:06 Prosto z Mazowsza
- 19:29 Podróże z historią (Smak Torunia)
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1978)
- 20:50 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1979)
- 21:00 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:48 Sport
- 21:53 Pogoda
- 22:00 Przepis dnia (51)
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (507)
- 23:40 Saga prastarej puszczy (Opowieść o mrówce. Samotność w tłumie)
- 02:00 Wykolejony
- 16:20 Pogoda (624)
- 16:25 Interwencja (5432)
- 16:40 Gliniarze (Śmiertelna pułapka)
- 17:40 Sekrety rodziny (Gospodyni)
- 18:50 Wydarzenia (624)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (624)
- 19:45 Sport (624)
- 19:55 Pogoda (624)
- 01:00 Eliminatorzy
- 03:00 Zobacz to!: Taki jest świat 9 (25)
- 04:00 Dyżur 3 (36)
- 04:35 Dyżur 3 (37)
- 05:00 Dzielnica strachu 5 (Telefon z piekła)
- 06:00 Nash Bridges (Patrioci)
- 07:00 Nash Bridges (Pół żartem, pół serio)
- 10:00 Zbuntowany anioł (232)
- 11:00 Zbuntowany anioł (233)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (30)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (31)
- 04:00 Lombard. Życie pod zastaw 4 (163)
- 05:00 Dyżur 3 (41)
- 05:30 Dyżur 3 (42)
- 05:55 Ale numer! 19 (12)
- 06:30 Ale numer! 19 (13)
- 06:55 Dolina Muminków (Mała Mi się wprowadza)
- 07:30 Dolina Muminków (Wiosenna piosenka)
- 07:55 Smerfy (Chmura Ciamajdy/Walentynkowe szaleństwa)
- 10:00 Bing 4 (Nicky)
- 10:10 Baranek Shaun (Spalony)
- 10:12 Baranek Shaun (21)
- 10:20 Baranek Shaun (Zakochany owczarek)
- 10:25 Baranek Shaun (Kąpiel)
- 10:50 Milo (Aktor Milo)
- 11:00 Milo (Sędzia Milo)
- 11:10 Blue 2 (U fryzjera)
- 11:20 Blue 2 (Dzień Pnia)
- 11:25 Blue 2 (Ulubiony moment)
- 11:45 Dinopociąg (Śladami zęba/Mały przyjaciel Małej)
- 04:10 Agenci NCIS: Hawaje (16)
- 05:05 Agenci NCIS 18 (15)
- 06:10 Ultraviolet 2 (7)
- 07:10 Rekrut 4 (2)
- 10:00 Rekrut 4 (2)
- 11:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (15)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (16)
- 12:50 Rekrut 4 (3)
- 13:50 FBI (21)
- 14:45 FBI (22)
- 15:40 MacGyver 4 (1)
- 16:30 MacGyver 4 (2)
- 17:25 FBI 2 (1)
- 18:20 FBI 2 (2)
- 19:20 MacGyver 4 (3)
- 20:10 MacGyver 4 (4)
- 21:05 Premiera: FBI 4 (5/21)
- 22:00 FBI: Most Wanted (3)
- 23:00 FBI 2 (1)
- 23:55 FBI 2 (2)
- 04:50 W okowach mrozu 3 (11)
- 05:35 David Attenborough i cuda natury 2 (5)
- 06:00 Zabójcze drapieżniki (4)
- 06:35 W okowach mrozu 4 (15)
- 07:35 Ekstremalne wyprawy 4 (5)
- 08:40 Planeta Ziemia (1)
- 09:45 W okowach mrozu 3 (5)
- 12:40 Planeta Ziemia (1)
- 13:45 Ekstremalne wyprawy 4 (5)
- 14:45 W okowach mrozu 4 (15)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (2)
- 20:55 Życie na pustkowiu 7 (12)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (12)
- 00:25 Taffy 2 (Nadchodzi bobo Bentley)
- 00:30 Taffy 2 (Książę Taffy)
- 00:40 Taffy 2 (Mama!)
- 00:45 Taffy 2 (Wilk w skórze Bentleya)
- 00:55 Taffy 2 (Dzielny bohater)
- 01:00 Taffy 2 (Podróże w czasie)
- 01:05 Taffy 2 (Gość z reklamy)
- 01:15 Taffy 2 (Śledztwo Alexa)
- 01:25 Ghostforce (Ninja Ki/ Kątur)
- 01:45 Ghostforce (Bananolody / Faraok)
- 02:10 Ghostforce (Śmiecioksyny / Mikrus)
- 02:35 Płazowyż (Skrzek kontra Hopek/ Babski wypad)
- 02:55 Płazowyż (Sezon randkowy/Anna kontra dzicz)
- 03:20 Płazowyż (Kwarant- Anna/Krzak genealogiczny)
- 03:40 Dronersi 2 (Sądna trasa)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig Pokamora)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Dziki bieg)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Wojownicy koziej grypy)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Babcisynek)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Hultaje na hulajnogach)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (To tylko gra...)
- 05:45 Taffy (Masz to w genach)
- 05:50 Taffy (Ogłaszam was psem i kotem)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Bańkor)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Kotowtór)
- 07:00 Herosi pół na pół (Taneczny mus/ Brat i syn)
- 07:30 Herosi pół na pół (Róbcie wszyscy tak, jak ja/ Mglista wizja przyszłości)
- 20:20 Taffy 2 (Labirynt)
- 20:25 Taffy 2 (Misja niesamowita)
- 20:40 Taffy 2 (Wrobiony)
- 20:45 Taffy 2 (Fotka)
- 20:55 Taffy 2 (Wszędzie kokardy)
- 21:10 Taffy 2 (Smrodek)
- 21:15 Taffy 2 (Rodzinna fortuna)
- 21:25 Taffy 2 (Mistrzowie tenisa)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (W brzuchu bestii)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Wóz oraz przewóz)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 (Posłuchaj!/ Duży ekran)
- 23:05 Greenowie w wielkim mieście 3 (Rembo/ Słoik)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przyszła kariera)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Ratujmy ptaki)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Przysługa)
- 00:15 Czarna Dalia
- 02:15 I zapadła ciemność
- 03:45 Między miejscami
- 05:20 Zakończenie programu
- 06:20 Mali agenci: Wyścig z czasem 4D
- 07:45 Poza czasem
- 09:45 Wampirzyce
- 11:15 Wojenne kwiaty
- 12:50 Tańcząca z wiatrem
- 14:20 Kroczący Grom
- 15:55 Zdobyć Woodstock
- 17:55 Agora
- 20:00 Córka trenera
- 21:30 Zombieland
- 22:55 Projekt Floryda
- 01:10 Ulica nadziei 3 (2)
- 02:10 Morderstwa w Midsomer 12 (9)
- 02:55 Morderstwa w Midsomer 12 (10)
- 03:50 Profesor T 3 (3)
- 04:40 Z pamiętnika położnej 11 (3)
- 05:35 Obiady piątkowe 3 (3)
- 06:00 Ojciec Brown 5 (6)
- 07:00 Ojciec Brown 5 (7)
- 11:00 Ulica nadziei 3 (2)
- 12:00 Ojciec Brown 5 (7)
- 13:00 Śmierć pod palmami 11 (7)
- 16:00 Ulica nadziei 3 (2)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (9)
- 21:00 Ulica nadziei 3 (3)
- 22:00 Tajemnice Brokenwood 2 (1)
- 23:55 Stłamszeni 3 (5)
- 00:05 Magia nagości. Hiszpania (8)
- 01:15 Body SOS: naga prawda (5)
- 02:20 Selfie po polsku 2 (3)
- 02:50 I love kabaret (2)
- 03:50 I love kabaret (7)
- 04:50 I love kabaret (8)
- 05:45 I love kabaret EXTRA (15)
- 06:00 Poranny rogal (75)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:40 Poranny rogal (78)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (11)
- 07:35 Poranny rogal (85)
- 07:55 Gadżet show (1)
- 08:30 Polskie złote rączki (1)
- 09:25 Dom w cenie mieszkania 2 (6)
- 10:00 Dom w cenie mieszkania 2 (7)
- 10:35 Lata 90. Dekada (5)
- 11:05 Lata 90. Dekada (6)
- 11:35 Cała prawda o lataniu (1)
- 14:25 M.A.S.H. (Kombinatorzy)
- 15:00 M.A.S.H. (Problem z komunikacją)
- 15:35 M.A.S.H. (Szybki osąd)
- 18:05 Kabaretowe przeboje (6)
- 19:00 I love kabaret (6)
- 00:05 Giganty w przestworzach (8)
- 01:05 Darz Bór (267)
- 01:35 Darz Bór (268)
- 02:05 Darz Bór (269)
- 02:35 Darz Bór (270)
- 03:10 Darz Bór (271)
- 03:40 Darz Bór (272)
- 04:10 Darz Bór (273)
- 04:40 Na osi (1017)
- 05:15 Na osi (1018)
- 06:00 Na osi (1085)
- 06:30 Trucker Club (183)
- 07:00 77 TV 2 (Wydarzenia, które wstrząsnęły światem. Część 1)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (1)
- 11:00 Kontrola graniczna (3)
- 12:00 Kontrola graniczna (4)
- 13:00 Kontrola graniczna (5)
- 16:00 Kontrola graniczna (6)
- 17:00 Kontrola graniczna (7)
- 22:05 Kod Jezusa (3)
- 23:00 Kod Jezusa (4)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 17 (Innovation Nation)
- 04:05 77 TV (Przypadków drogowych)
- 05:05 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 05:30 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:25 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków lotniczych)
- 11:00 Na osi (1085)
- 11:30 Celnicy 3 (3)
- 12:00 Celnicy (3)
- 13:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (8)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (9)