Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:40 Czego życzy sobie kobieta
- 03:20 Jasne błękitne okna
- 14:00 Złoty chłopak (203)
- 14:55 Jaka to melodia? (5162)
- 15:35 Gra słów. Krzyżówka (773)
- 23:00 Seksmisja
- 00:10 Asystentka
- 01:50 O mnie się nie martw 10 (13-ost.)
- 02:50 Gdzie jesteś, Bernadette?
- 11:15 Lena na Bałkanach (Dunaj)
- 11:50 Barwy szczęścia (2971)
- 12:30 Koło fortuny (1542)
- 13:15 Akacjowa 38 (369)
- 14:05 Rodzinka.pl (Powrót do szkoły)
- 14:35 Na sygnale (Carpe diem)
- 15:05 M jak miłość (1789)
- 16:00 Koło fortuny (1543)
- 16:35 Familiada (2944)
- 17:15 Zakazany owoc (490)
- 18:10 Rodzinka.pl (Życie to powieść)
- 18:45 Akacjowa 38 (404)
- 19:35 Barwy szczęścia (2971)
- 00:40 Panorama
- 01:10 Dziedzictwo (271)
- 01:55 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Twierdza Srebrna Góra)
- 02:05 Dzikie pszczoły (16)
- 03:00 Dziennik regionów
- 03:30 Agrobiznes
- 03:55 Info Wilno (1266)
- 04:20 Całkiem niezła historia (Hip-boks-hop)
- 04:35 Igrzyska w regionach
- 05:05 Dziennik regionów
- 05:20 Europa z bliska
- 05:35 Eko patent (5)
- 05:45 Kryminalna siódemka
- 06:00 Agrobiznes
- 06:15 Agropogoda Info
- 06:20 Niezwykłe miejsca (Muzeum Narodowe - magazyn orientalny)
- 06:30 Okrasa łamie przepisy (Kuchnia polska. Królewski bażant)
- 07:00 Dobrego dnia
- 08:00 Dobrego dnia
- 09:20 Zawsze na temat
- 09:48 Kronika warszawska: Film dokumentalny
- 09:58 Pogoda
- 10:00 Kryminalna siódemka
- 10:20 Na sygnale (Ostatni wspólny dyżur)
- 10:45 Piosenka u Ciebie
- 11:10 Rączka gotuje
- 11:40 Naturalnie Lubelskie (Powiat Biłgorajski)
- 12:00 O pracy po pracy
- 12:30 Wiek to tylko liczba
- 13:00 Agrobiznes Info
- 13:05 Agropogoda
- 13:20 Rok w ogrodzie
- 13:50 Sielskie życie
- 14:15 Europa z bliska
- 14:45 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 14:57 Pogoda
- 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:20 Kościół z bliska
- 15:50 Przepis dnia (odc.)
- 18:00 Zawsze na temat
- 18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
- 18:48 Pogoda
- 18:50 Kurier Mazowiecki
- 19:04 Sport
- 19:09 Prosto z Mazowsza
- 19:35 Z boisk i stadionów Warszawy i Mazowsza
- 20:00 Dziennik regionów
- 20:20 Pogoda
- 20:30 Kryminalna siódemka
- 20:45 Widokówka z Festiwalu (Festiwal Opolski 1980)
- 20:50 Muzealne opowieści (102)
- 21:00 Telekurier
- 21:25 Program lokalny
- 21:30 Kurier Warszawy i Mazowsza
- 21:46 Sport
- 21:52 Pogoda
- 22:00 Studio LOTTO
- 22:10 Dziennik regionów
- 22:15 Pogoda
- 22:30 Kryminalna siódemka
- 22:45 Przysięga (508)
- 23:25 Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii (Sandomierz)
- 23:40 Sprawa dla reportera
- 02:40 Nasz nowy dom (224)
- 03:40 Nasz nowy dom (225)
- 04:45 Disco Gramy (6225)
- 05:25 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Nowy dzień z Polsat News
- 16:20 Pogoda (625)
- 16:25 Interwencja (5433)
- 16:40 Gliniarze (Biorę, co moje)
- 17:40 Sekrety rodziny (Przeszczep)
- 18:50 Wydarzenia (625)
- 19:25 Gość "Wydarzeń" (625)
- 19:45 Sport (625)
- 19:55 Pogoda (625)
- 20:00 Plan ucieczki 3
- 22:10 Turysta
- 01:10 Love Island. Wyspa miłości (144)
- 02:30 Śmierć na 1000 sposobów (6)
- 02:55 SuperLudzie (4)
- 03:25 SuperLudzie (5)
- 03:55 SuperLudzie (6)
- 04:25 SuperLudzie (7)
- 04:55 SuperLudzie (8)
- 05:30 Telezakupy TV Okazje
- 06:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (35)
- 07:00 Łowcy skarbów. Kto da więcej? (318)
- 08:00 Bogaty dom - biedny dom (37)
- 09:00 Dlaczego ja? (Pobicie)
- 23:00 Samotny gringo
- 00:00 Czas zemsty
- 01:55 Dzielnica strachu 6 (Post mortem)
- 03:00 Lombard. Życie pod zastaw 9 (427)
- 10:00 Zbuntowany anioł (233)
- 11:00 Zbuntowany anioł (234)
- 12:00 Zaklinaczka duchów 2 (31)
- 13:00 Zaklinaczka duchów 2 (32)
- 20:00 Potępiony
- 22:10 Siła taktyczna
- 04:00 Niesamowite! (Prawo jazdy jak z koszmaru)
- 04:35 Niesamowite! (Gęsi od Raka)
- 05:00 Dyżur 3 (30)
- 05:30 Dyżur 3 (31)
- 05:55 Ale numer! 20 (1)
- 06:30 Ale numer! 20 (2)
- 06:55 Dolina Muminków (Ostatni smok na świecie)
- 07:30 Dolina Muminków (Szalone lato Muminków)
- 07:55 Smerfy (Nieposłuszny Pieszczoch/Szarmancki smerf)
- 10:00 Bing 4 (Obrazki z liści)
- 10:10 Baranek Shaun (2)
- 10:12 Baranek Shaun (Timmy akrobata)
- 10:20 Baranek Shaun (Byk)
- 10:25 Baranek Shaun (Latawiec)
- 10:50 Milo (Tenisista Milo)
- 11:00 Milo (Kierowca wyścigowy Milo)
- 11:10 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 11:20 Blue 2 (Bingo)
- 11:25 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 11:45 Dinopociąg (Historia pancernego ogona/Latający klub pterozaurów)
- 16:00 Blue 2 (Tatusio-podwózka)
- 16:05 Blue 2 (Bingo)
- 16:10 Blue 2 (Wyspa Dywanowa)
- 16:35 Smerfy (Kto jest Większym Osiłkiem)
- 16:45 Smerfy (Gdzie jest Papa Smerf)
- 17:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Operacja "Jednorożec apokalipsy")
- 17:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Wszędzie żołędzie/ Terror z Madagaskaru)
- 18:00 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Bananowa Afryka/ Test na szefa)
- 18:35 Pingwiny z Madagaskaru 3 (Operacja "Podmianka"/ Śniegogedon)
- 19:05 Psi Patrol 3 (Pieski ratują odważnego Danny'ego/Pieski na urlopie)
- 19:35 Psi Patrol 5 (Misja ratunkowa: Pieski ratują potwora z bagien/Misja ratunkowa: Pieski i ukryte, złote kości)
- 00:55 MacGyver 4 (3)
- 01:50 MacGyver 4 (4)
- 02:45 FBI 4 (5)
- 03:35 FBI: Most Wanted (3)
- 04:30 Ultraviolet 2 (7)
- 05:15 Blok promocyjny AXN
- 06:10 Ultraviolet 2 (8)
- 07:10 Rekrut 4 (3)
- 10:00 Rekrut 4 (3)
- 11:00 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
- 11:55 Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
- 12:55 Rekrut 4 (4)
- 13:50 FBI 2 (1)
- 14:50 FBI 2 (2)
- 15:45 MacGyver 4 (3)
- 16:40 MacGyver 4 (4)
- 17:30 FBI 2 (3)
- 18:25 FBI 2 (4)
- 19:20 MacGyver 4 (5)
- 20:10 MacGyver 4 (6)
- 21:05 Rekrut 5 (15)
- 22:00 Premiera: Rekrut: FBI (15/22)
- 23:00 FBI 2 (3)
- 23:55 FBI 2 (4)
- 00:50 Ekstremalne wyprawy 4 (5)
- 01:40 Planeta Ziemia (6)
- 02:30 W okowach mrozu 3 (12)
- 03:10 W okowach mrozu 4 (15)
- 08:40 Planeta Ziemia (2)
- 09:45 W okowach mrozu 3 (6)
- 14:50 W okowach mrozu 4 (16)
- 15:50 Życie na pustkowiu 3 (3)
- 18:55 Planeta Ziemia (7)
- 19:55 Mroźna planeta 2 (6)
- 20:55 Życie na pustkowiu 8 (1)
- 21:55 W okowach mrozu 3 (13)
- 00:05 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Schowaj mnie, jeśli potrafisz)
- 00:15 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Gra o słonia)
- 00:30 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Larpuj na całego)
- 00:40 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Rodzinne potyczki)
- 00:50 Ghostforce (Mizuo / Reiknoswąd)
- 01:10 Ghostforce (Masta / Pająguma)
- 01:35 Taffy (Kochanie, zmniejszyłam szopa)
- 01:40 Taffy (Cudowna lampa)
- 01:50 Taffy (Piskofobia)
- 01:55 Taffy (Bliźniacze szkolenie)
- 02:05 Taffy (Złoty struś)
- 02:10 Płazowyż 2 (Bysia i Michaś Aniołek/Trzecia świątynia)
- 02:35 Płazowyż 2 (Kolacja/Pojedynek kapel)
- 02:55 Płazowyż 2 (Prawdziwe oblicze)
- 03:15 Szkoła wikingów (Egzaminy)
- 03:20 Dronersi 2 (Wyścig królewski)
- 03:40 Dronersi 2 (Wyścig rycerza Aqua)
- 04:05 Dronersi 2 (Wyścig mechaniczek)
- 04:25 Szkoła Wikingów (Krypta krzyków)
- 04:50 Szkoła Wikingów (Najlepsi z najlepszych)
- 05:10 Dziewczyna, chłopak, itd. (Wyprowadzanie...)
- 05:20 Dziewczyna, chłopak, itd. (Rekord rekordów)
- 05:35 Dziewczyna, chłopak, itd. (Kocia broda)
- 05:45 Taffy (Kukiełka)
- 05:50 Taffy (Kto da więcej?)
- 06:00 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Czasołamaczka)
- 06:30 Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (Faraon)
- 07:00 Herosi pół na pół (Marzenie Hammisia/ Wysyp pryszczy)
- 07:30 Herosi pół na pół (Niezwykły talent Mo/ Materia a stan umysłu)
- 20:20 Taffy 2 (Wielkie porządki)
- 20:25 Taffy 2 (Wystarczy zagwizdać)
- 20:40 Taffy 2 (Bentley leci na Marsa)
- 20:45 Taffy 2 (Podróż do wnętrza misia)
- 20:55 Taffy 2 (Kret)
- 21:10 Taffy 2 (To nie jest miłość)
- 21:15 Taffy 2 (Brelok)
- 21:25 Taffy 2 (Szop za okup)
- 21:40 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Dzieciak z Kree)
- 22:10 Moon Girl i Diabelski Dinozaur 2 (Czarodziej)
- 22:40 Greenowie w wielkim mieście 3 (Przeprowadzka)
- 23:05 Greenowie w wielkim mieście 3 (Na wsi / Góra złomu)
- 23:35 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Własne plony)
- 23:45 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Super dzieciaki)
- 23:55 Dziewczyna, chłopak, itd. 2 (Nie bój się bawić)
- 00:45 Miasto kłamstw
- 02:35 Klub miliarderów
- 04:20 Zakończenie programu
- 05:45 Książę i ja
- 07:35 Książę i ja: Królewskie wesele
- 12:30 Między wierszami
- 14:10 Trzy kule
- 15:40 Najlepsi wrogowie
- 17:50 Moneyball
- 20:00 7 psychopatów
- 21:50 Hej, skarbie
- 23:40 Nienawistna ósemka
- 01:00 Ulica nadziei 3 (3)
- 02:00 Tajemnice Brokenwood 2 (1)
- 03:30 Stłamszeni 3 (5)
- 04:25 Morderstwa w Midsomer 15 (3)
- 06:00 Śmierć pod palmami 11 (8)
- 07:05 Ojciec Brown 5 (9)
- 10:00 Ulica nadziei 3 (3)
- 11:00 Śmierć pod palmami 11 (8)
- 12:05 Ojciec Brown 5 (9)
- 13:10 Morderstwa w Midsomer 15 (3)
- 15:00 Ulica nadziei 3 (3)
- 16:00 Lewis 7 (3)
- 17:00 Ojciec Brown 5 (10)
- 22:05 Sherwood (5)
- 23:25 Milczący świadek 20 (7)
- 00:05 Negatyw
- 02:10 77 TV (Przypadków wodnych)
- 03:20 77 TV (UFO i zjawiska paranormalne)
- 13:00 Celnicy 2 (8)
- 13:30 Celnicy 2 (9)
- 18:55 Australijscy poszukiwacze złota 3 (9)
- 19:55 Columbo 7 (2)
- 22:00 Karate po polsku
- 23:40 Polowanie
- 00:05 Magia nagości. Niemcy 2 (6)
- 01:10 Magia nagości. Finlandia (7)
- 01:50 I love kabaret (1)
- 02:45 I love kabaret EXTRA (64)
- 03:05 Rodzinne perypetie (29)
- 04:00 I love kabaret (6)
- 05:00 I love kabaret (2)
- 06:00 Poranny rogal (76)
- 06:25 Zoom na pogodę
- 06:45 Poranny rogal (83)
- 07:10 Bliżej! Magazyn reporterów (12)
- 07:40 To leci w sieci (5)
- 08:00 Gadżet show (2)
- 08:35 Polskie złote rączki (2)
- 09:35 Dom w cenie mieszkania 2 (7)
- 10:10 Dom w cenie mieszkania 2 (8)
- 10:45 Lata 90. Dekada (6)
- 11:15 Lata 90. Dekada (7)
- 11:45 Cała prawda o lataniu (2)
- 12:45 Cała prawda o lataniu (3)
- 13:55 M.A.S.H. (Szybszy osąd)
- 16:20 M.A.S.H. (Krew i trzewia)
- 16:55 M.A.S.H. (Święty bałagan)
- 17:35 M.A.S.H. (Ząb Cię wyzwoli)
- 18:10 Kabaretowe przeboje 2 (7)
- 19:05 I love kabaret EXTRA (1)
- 23:00 Magia nagości 2 (4)
- 00:20 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 00:45 Dzika kuchnia (3)
- 01:10 Dzika kuchnia (4)
- 01:50 Dzika kuchnia (5)
- 02:20 Dzika kuchnia (7)
- 02:50 Dzika kuchnia (1)
- 03:20 Dzika kuchnia (2)
- 03:55 Dzika kuchnia (3)
- 10:00 Inżynieryjne katastrofy (2)
- 11:00 Kontrola graniczna (4)
- 12:00 Kontrola graniczna (5)
- 13:00 Kontrola graniczna (6)
- 14:00 Giganty w przestworzach (8)
- 15:00 Giganty na drogach (1)
- 16:00 Kontrola graniczna (7)
- 17:00 Kontrola graniczna (8)
- 22:10 Kod Jezusa (4)
- 23:05 Kod Jezusa (5)
- 23:55 Niezwykłe pomysły 18 (1)
- 04:05 Kabaretowy Szał (Kabaret Moralnego Niepokoju)
- 05:00 Kabaretowy Szał (Ani Mru-Mru)
- 06:00 U nas w...
- 06:20 U nas w...
- 06:40 U nas w...
- 07:00 U nas w...
- 07:25 U nas w...
- 07:40 Z lokalnego archiwum
- 08:00 Z lokalnego archiwum
- 08:20 Z lokalnego archiwum
- 08:40 Z lokalnego archiwum
- 09:00 TVCentrum uwagi
- 09:20 TVCentrum uwagi
- 09:40 TVCentrum uwagi
- 10:00 77 TV (Przypadków kolejowych)
- 11:00 Celnicy (4)
- 12:00 Celnicy 2 (2)
- 13:00 77 TV (Przypadków drogowych)
- 14:00 III Rzesza (Śmiertelny bunt)
- 15:00 III Rzesza (Obrona Renu)
- 20:00 Gliniarz i prokurator (9)
- 21:00 Gliniarz i prokurator (10)