Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 Dzika kuchnia (4)
- 01:05 Dzika kuchnia (5)
- 01:40 Dzika kuchnia (7)
- 02:10 Dzika kuchnia (1)
- 02:40 Dzika kuchnia (2)
- 03:15 Dzika kuchnia (3)
- 03:50 Dzika kuchnia (4)
- 04:25 Dzika kuchnia (5)
- 04:55 Dzika kuchnia (7)
- 05:25 Dzika kuchnia (1)
- 06:00 Remont na 5+ (2)
- 06:25 Remont na 5+ (3)
- 06:50 Remont na 5+ (4)
- 07:15 Remont na 5+ (5)
- 07:35 Remont na 5+ (6)
- 07:55 Dzika kuchnia (6)
- 08:25 Dzika kuchnia (7)
- 09:00 Dzika kuchnia (8)
- 09:30 Dzika kuchnia (9)
- 10:00 Doktor wielkiej wagi 5 (5)
- 11:05 Doktor wielkiej wagi 5 (6)
- 12:00 Dlaczego jesteśmy grubi (1)
- 12:55 Zwierzaki z misją 2 (6)
- 13:25 Rozmowy o zdrowiu
- 13:35 Łowcy smaków (1)
- 16:00 Wysokogórskie położne 2 (6)
- 17:00 Rozmowy o zdrowiu
- 17:10 Happy i Zen 2 (8)
- 17:45 Upiększeni w raju (1)
- 22:45 Happy i Zen (11)
- 23:20 Upiększeni w raju (1)
- 23:55 Czy wiesz, co jesz? (Kurczak)
- 00:00 Melissa i Joey (Odcinek pilotowy)
- 00:25 Melissa i Joey (Żyje się dalej)
- 00:50 Melissa i Joey (Zakochany niania)
- 01:20 Melissa i Joey (Duzi chłopcy)
- 01:40 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Dziewczyna z internetu)
- 02:10 Family Guy: Głowa rodziny 17 (Liceum Adama Westa)
- 02:30 Bajer z Bel-Air 5 (Chybiona inwestycja)
- 03:00 Bajer z Bel-Air 5 (Gwiazda telenoweli)
- 03:30 Bajer z Bel-Air 5 (Zahipnotyzowany)
- 03:45 Diabli nadali 6 (Wizyta uników)
- 04:10 Diabli nadali 6 (Gafa taty)
- 04:35 Diabli nadali 6 (Interesowna opieka)
- 05:30 Diabli nadali 6 (Drugie ja)
- 05:55 Diabli nadali 6 (Turniejowe emocje)
- 06:20 Diabli nadali 6 (Koszmarna bigamia)
- 06:45 Diabli nadali 7 (Przegrać Las Vegas)
- 07:10 Melissa i Joey (Katastrofa)
- 07:40 Melissa i Joey (Sekrety i kłamstwa)
- 22:00 Zaginiony ląd
- 00:55 Moja cudowna Wanda
- 03:25 Między ustami a brzegiem pucharu
- 05:40 Zaraz pęknę
- 06:00 Miasta rytm (4)
- 06:50 Miasta rytm (5)
- 07:50 Premiera: Dom w cenie mieszkania (8)
- 08:25 Kabaretowy rejs (121)
- 09:30 Szatan z siódmej klasy
- 11:45 Serce, serduszko
- 16:30 Nowy kabaretowy rejs 5 (4)
- 17:30 Pogranicze w ogniu (15)
- 18:50 Pogranicze w ogniu (16)
- 20:00 Mała wielka miłość
- 22:20 Rozmowy kontrolowane
- 00:10 Policyjna opowieść 3
- 02:05 Obrońca
- 04:00 Zakręcone stworzonka z internetu (4)
- 04:25 Zakręcone stworzonka z internetu (5)
- 04:55 77 TV (Przypadków wodnych)
- 06:00 Zameldowani 2 (9)
- 06:30 Zameldowani 2 (10)
- 07:00 Zameldowani 2 (11)
- 07:30 Zameldowani 2 (12)
- 08:00 Zameldowani 2 (13)
- 08:25 Zameldowani 2 (14)
- 08:55 Zameldowani (1)
- 09:25 Zameldowani (2)
- 09:55 Zakręcone stworzonka z internetu (1)
- 10:25 Bonanza (12)
- 11:25 Bonanza (13)
- 20:00 Ip Man 4
- 22:00 Szarada
- 01:35 Potop (1/2)
- 04:55 Pilotka
- 05:10 Polowanie na Hitlera (7)
- 06:00 Kabaretowe hity (2)
- 06:10 Scena śmiechu (67)
- 06:55 Polak potrafi (6)
- 07:55 Komisarz Rex 4 (Ostatni mecz)
- 20:00 Straszny film 2
- 21:45 Bez przedawnienia
- 00:00 Trzy siostry (211)
- 01:00 Dzika miłość (91)
- 02:00 Teresa (7)
- 03:00 Okrutne miasto (31)
- 04:00 Przypieczętowany los (83)
- 05:00 Słodycz kłamstwa (83)
- 06:00 Niezwyciężona miłość (27)
- 07:00 Trzy siostry (211)
- 08:00 Dzika miłość (91)
- 09:00 Teresa (7)
- 10:00 Okrutne miasto (31)
- 11:00 Przypieczętowany los (83)
- 12:00 Słodycz kłamstwa (83)
- 13:00 Dzika miłość (91)
- 14:00 Trzy siostry (211)
- 15:00 Niezwyciężona miłość (27)
- 16:00 Niezwyciężona miłość (28)
- 17:00 Trzy siostry (212)
- 18:00 Dzika miłość (92)
- 19:00 Teresa (8)
- 20:00 Okrutne miasto (32)
- 21:00 Przypieczętowany los (84)
- 22:00 Słodycz kłamstwa (84)
- 23:00 Niezwyciężona miłość (28)
- 20:30 Detektyw Murdoch 17 (Faworyt)
- 21:30 Tom Jones (4-ost.)
- 22:35 Fabryka lalek (3)
- 23:45 Dom obietnic (3)
- 00:00 Układ (8-ost.)
- 01:00 Ultraviolet 2 (1)
- 02:00 Pod jednym dachem z mordercą (1)
- 03:00 Pod jednym dachem z mordercą (2)
- 03:55 Ultraviolet 2 (1)
- 04:55 Znaki (1)
- 06:00 Hity AXN
- 06:20 Prezentuj broń! (25)
- 07:30 Kafejka za rogiem 4 (10)
- 00:20 Jack Hunter i grobowiec Akenatena
- 02:25 Drużyna A (3)
- 03:25 Prezentuj broń! (29)
- 04:40 Prezentuj broń! (30)
- 05:35 Blok promocyjny AXN Black
- 06:00 Zagadki z przeszłości (14)
- 07:00 Xena: Wojownicza księżniczka (14)
- 08:00 Słoneczny patrol 8 (3)
- 08:50 Kobra - oddział specjalny 20 (7)
- 09:55 Zagadki z przeszłości (14)
- 12:00 Drużyna A (3)
- 13:00 Słoneczny patrol 8 (3)
- 13:50 Kobra - oddział specjalny 20 (7)
- 20:00 Mission: Impossible 3
- 22:40 Bunt obcych
- 00:25 Cztery siostry (22)
- 01:45 Winnice miłości 2 (65)
- 02:55 Prezentuj broń! (17)
- 04:00 Prezentuj broń! (18)
- 05:15 Hity AXN
- 05:30 Blok promocyjny AXN White
- 06:10 Hity AXN
- 06:30 Winnice miłości 2 (65)
- 07:50 Zaklinacze koni 6 (18)
- 08:50 Zaklinacze koni 7 (1)
- 09:50 Domek na prerii 6 (19)
- 10:50 Domek na prerii 6 (20)
- 11:55 Cztery siostry (22)
- 13:15 Winnice miłości 2 (65)
- 14:30 Zaklinacze koni 7 (2)
- 15:30 Zaklinacze koni 7 (3)
- 16:25 Domek na prerii 6 (21)
- 17:30 Domek na prerii 6 (22)
- 18:35 Winnice miłości 2 (65)
- 19:55 Winnice miłości 2 (66)
- 21:00 Piękny umysł
- 23:50 Cztery siostry (23)
- 00:45 Kick-Ass
- 03:05 Naznaczony
- 05:20 Zakończenie programu
- 05:45 Bonanza (Misja)
- 06:40 To nie ze mną (4)
- 07:10 To nie ze mną (5)
- 07:50 Poirot 8 (Morderstwo w Mezopotamii)
- 12:05 Zabójczy miesiąc miodowy
- 14:00 Geokatastrofa
- 15:50 Panna Marple: Noc w bibliotece
- 20:00 Rocky 4
- 22:00 Przekładaniec
- 00:15 Zakończenie programu
- 05:20 Bonanza (Młyn)
- 06:10 Romans (jak) z powieści
- 07:40 Pas startowy
- 09:10 Nico jednorożec
- 10:45 Tygrysy ze stacji Shagou
- 12:45 Trattoria
- 14:05 Powrót księżniczki
- 15:45 Na przekór całemu światu
- 17:25 Wojenne kwiaty
- 19:00 Tajemnica pieczęci smoka
- 21:00 Quiet Flows the Don
- 22:35 Cichy Don
- 00:25 Formuła
- 01:55 Księga krwi
- 03:35 Killerman
- 05:25 Zakończenie programu
- 06:40 Asterix na olimpiadzie
- 08:35 Wielki Mistrz
- 10:35 Cesarz
- 12:15 Na ratunek
- 13:45 Zaginiona
- 15:20 Król wojowników
- 16:50 Skarb Jesse'ego Jamesa
- 18:30 Trzy kule
- 20:00 Zakład o życie
- 21:25 Supercon
- 23:05 Wielkie oszustwo
- 01:10 Zemsta zombie
- 02:10 A potem nie było już nikogo
- 03:45 Guerrero
- 06:00 Gorączka złota
- 07:25 Edith
- 07:40 Żelazna wyspa
- 09:10 Naginając zasady
- 10:45 Dom kamiennych małp
- 12:10 Dumny buntownik
- 13:50 Pani na Musashino
- 15:15 Duch ojca
- 16:45 Moulin Rouge
- 18:50 Nic poza wodą w morzu
- 19:35 Bajeczni Dorseyowie
- 21:00 Życie kobiety
- 23:05 Kraul
- 00:15 Max Manus
- 02:10 To nie ze mną 2 (7)
- 02:40 To nie ze mną 2 (8)
- 03:10 Bliski wróg
- 04:35 Zakończenie programu
- 05:50 10 rzeczy do zrobienia, zanim zerwiemy
- 07:05 Wesele Jenny
- 08:40 Łąka zgubionych butów
- 10:15 Od pełni do pełni
- 16:45 Leonie
- 18:25 Królowe ringu
- 20:00 Bank Hacker (7)
- 20:45 Blackthorn
- 22:25 Minorrr
- 01:50 Sklepik z horrorami
- 03:35 Alucarda
- 05:25 Suknia ślubna w 1 dzień (1)
- 06:00 ShowBiznes po godzinach (Krystian Ochman)
- 06:20 Ale lapsus (4)
- 06:30 Skąd ja Cię znam? (Post Malone)
- 06:45 Superstars (Basil Rathbone, Bob Dylan, Mel Brooks, John Lennon, Andrew Lloyd Webber)
- 07:10 FilmoNewsy (37)
- 07:35 Gość Red Carpet TV (26)
- 07:55 Między gwiazdami (Marcelina Zawadzka - extra!)
- 10:45 Ikony - 10 min. (Humphrey Bogart)
- 11:00 Burza (67)
- 11:45 Najpiękniejsza brzydula (68)
- 12:40 Klik News (26)
- 12:45 Moda na sukces 34 (8570)
- 13:10 Moda na sukces 34 (8571)
- 13:40 The Queen of Flow 2 (23)
- 14:30 Ale lapsus (4)
- 14:35 Muzyczny express (138)
- 15:00 Planetarium (161)
- 15:20 RED!Akcja (ODC)
- 15:40 Ale lapsus (2)
- 15:55 Tu i Teraz (Warsztat kulinarny)
- 16:15 Warsztat filmowy (WF_125)
- 16:40 Ale lapsus (3)
- 16:50 Klik News (28)
- 16:55 Klik News (29)
- 17:00 Klik News (30)
- 17:05 The Queen of Flow 2 (31)
- 17:55 Najpiękniejsza brzydula (62)
- 18:50 Klik News (29)
- 18:55 Ale lapsus (4)
- 19:05 Klik News (30)
- 19:15 Tajemnice Marylin Monroe: Nieznane nagrania
- 01:35 Delirium
- 03:35 Galaktyka grozy
- 05:20 Miłosne gniazdko
- 06:00 Bonanza (Bramy mroku)
- 07:00 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (7)
- 07:20 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (8)
- 07:40 Know Your Enemy - Japan
- 12:15 Ikony (Marilyn Monroe)
- 12:45 ShowBiznes po godzinach (Magda Welc)
- 13:10 Ale lapsus (3)
- 13:20 Moda na sukces 34 (8270)
- 13:45 Żyjąca planeta - Portret Ziemi (6)
- 18:20 Triumf miłości (79)
- 19:20 The Queen of Flow (79)
- 20:15 Moda na sukces 34 (8276)
- 20:45 Moda na sukces 34 (8277)
- 21:15 Labirynt 2 (6)
- 22:25 Generał
- 01:05 Pasmo ciekawostek
- 04:50 Program kulinarny
- 05:20 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 06:00 Telesprzedaż
- 10:00 Przegląd prasy
- 10:15 Przy muzyce po Śląsku
- 11:00 Spotkanie z balladą
- 12:15 Columbo (6)
- 13:50 Chicago Fire 3 (4)
- 14:45 Spotkanie z balladą
- 15:55 Przegląd prasy
- 16:00 Silesia flesz; Pogoda
- 16:10 Aktywny senior
- 16:30 Propozycje do "Szlagierowej listy"
- 16:45 Przy muzyce po Śląsku
- 17:45 Silesia flesz; Pogoda
- 18:00 Napisała: Morderstwo 2 (11)
- 19:00 Chicago Fire 3 (5)
- 19:55 Columbo (5)
- 04:10 Hip Show
- 04:30 Hip Show
- 04:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Zabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Kick-boxing: King Of Kings Grand Prix 15.07.2023
- 07:45 Sporty walki: Superkombat Fighting Championship WGP 22.07.2017
- 23:25 Wrestling: NEW Extreme 4